بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

تعمیر توالت فرنگی تجریش با ضمانت 22778568 ☎️فوری 20دقیقه ای

ایران تخلیه » تعمیر توالت فرنگی تجریش با ضمانت 22778568 ☎️فوری 20دقیقه ای
تعمیر توالت فرنگی تجریش

راهنمای مطالعه

5/5 - (9 امتیاز)

تعمیر توالت فرنگی تجریش

با سلام یکی از خدمات مجموعه ما تعمیر توالت فرنگی تجریش در محل مورد نظر شما می باشد. اگر به تازگی شما توالت فرنگی خریداری کرده اید و از عهده نصب آن به تنهایی بر نمی آیید بهتر است به متخصصان و افراد ماهری که در این زمینه تخصص دارند مراجعه کنید تا این کار را برای شما انجان دهند.

همچنین باید بگوییم نصب توالت فرنگی کار بسیار حساسی می باشد و شاگردان و افراد غیر ماهر نمی توانند به خوبی از پس این کار بر بیایند.

اگر شما دنبال نیروی کار ماهر و با تجربه می گردید می توانید به مجموعه ما اعتماد کنید و از خدمات 24 ساعته ما استفاده کنید، هر زمان که نیاز داشتید کافیست با شماره تماس ما تماس بگیرید تا متخصص ایران تخلیه به محل شما اعزام کنیم.

اما اگر شما نصب توالت فرنگی خود را به فردی نا بلد و غیر ماهر بسپارید قطعا برایتان مشکلاتی پیش خواهد آمد که شامل:

 • آب از زیر توالت فرنگی نشتی خواهد کرد
 • توالت فرنگی به درستی تخلیه نخواهد شد
 • آب به طور کند و زمان بری تخلیه می شود
 • توالت فرنگی شما دچار گرفتگی های مکرر خواهد شداما مجموعه ما به شما این تضمین را خواهد داد که توالت فرنگی شما را بدون هیچ گونه مشکلی نصب خواهیم کرد و اگر زمانی مکلی پیش بیاید نیز، سریعا نسبت به تعمیر و رفع مشکل توالت فرنگی شما اقدام خواهیم کرد.

تعمیرات توالت فرنگی در تجریش با بالاترین کیفیت

همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفتیم، توالت های فرنگی بعد از مدتی که مورد استفاده قرار بگیرند قطعاتش دچار مشکل خواهد شد و نیاز به تعمیر پیدا می کند که شما برای جلوگیری از پیش روی و آسیب های بیشتر باید سریعا نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید.

برخی از مشکلات توالت های فرنگی به راحتی بر طرف می شوند و اما بسیاری از این مشکلات بسیار شایع هستند از جمله درست تخلیه نشدن آب توالت فرنگی، سرریز شدن آب از منبع، هرز رفتن آب، گرفتگی های لوله های توالت فرنگی و تخلیه کند آب.

اما این موضوع اهمیت چندانی ندارد که چرا توالت فرنگی شما دچار مشکل شده است، زیرا تیم فنی ما میشه آماده و حاضر است تا در هر ساعت از شبانه روز، به محل شما اعزام شوند و مشکل شما را به طور تضمینی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام دهند. تنها کافیست شماره تماس های درج شده در صفحه تماس حاصل فرمایید.

تعمیر توالت فرنگی تجریش

با دریافت کد تخفیف از شعبه لوله بازکنی تجریش مشتری دائم ما باشید.

مشکلات رایج توالت فرنگی

در ادامه به بررسی برخی از مشکلات رایج توالت های فرنگی خواهیم پرداخت و همچنین نحوه تعمیر و نگهداری آن ها. پس با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

گرفتگی توالت فرنگی

یکی از رایج ترین مشکلاتی که برای توالت های فرنگی اتفاق می افتد، گرفتگی لوله ها می باشد. زمانی که توالت فرنگی شما دچار گرفتگی لوله می شود، تیم فنی ما با استفاده از فنر برقی و دستگاه لوله بازکن گرفتگی لوله هایتان را بر طرف خواهیم کرد.

چرا توالت فرنگی ما دچار گرفتگی لوله می شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که ساختار توالت فرنگی به گونه ای می باشد که اشیاء خارجی مانند دستمال کاغذی و یا آشغال ها به راحتی در آن گیر می کند و موجب گرفتگی لوله توالت فرنگی می شود که تنها با فنر و یا دستگاه مخصوص لوله بازکنی می توان این مشکل را بر طرف کرد.

تخلیه لوله توالت فرنگی باید توسط فردی ماهر انجام شود و خودتان و یا افراد غیر متخصص و یا با سابقه کم، نمی توانند این کار را به درستی انجام دهند، زیرا یک اشتباه می تواند باعث شود آسیب های جبران ناپذیری به لوله ها وارد شود و یا باعث به دردسر افتادن شما و خرج بیتر برای تعمیرات خواهد شد. در نتیجه سعی کنید از یک فرد متخصص و ماهر برای انجام این کار کمک بگیرید.

زمان تعمیر کردن توالت فرنگی توسط تیم تعمیر توالت فرنگی تجریش

تیم تعمیر توالت فرنگی تجریش ایران تخلیه در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرات توالت فرنگی منزل یا محل کار شما را انجام خواهند داد. درواقع پس از برقراری تماس شما با تیم تعمیر توالت فرنگی تجریش، ایران تخلیه سریعا تعمیرکاران با تجربه ی خود را در هر ساعتی از شبانه روز به محل مورد نظر شما می فرستد تا مشکلات توالت فرنگی شما را برایتان حل کنند. ایران تخلیه با تعمیر کاران باتجربه ای که دارد، تضمین می کند که آنها در سریع ترین زمان ممکن، ایرادات توالت فرنگی شما را رفع خواهند کرد.

هزینه ی تعمیر توالت فرنگی توسط تیم تعمیر توالت فرنگی تجریش

یکی از موضوعاتی که اکثر مردم در هنگام خراب شدن توالت فرنگی منزل یا محل کارشان به آن توجه می کنند این است که میزان هزینه ی تعمیر توالت فرنگی چقدر خواهد شد. باید بگوییم که هزینه ی تعمیر توالت فرنگی طوری نیست که بتوان برای آن یک قیمت واحد در نظر گرفت زیرا تیم تعمیر توالت فرنگی تجریش براساس ابزارآلات و تجهیزاتی که برای تعمیر توالت فرنگی استفاده می شود و همچنین با توجه به مشکلاتی که برای توالت فرنگی شما ایجاد شده است قیمت را به مشتری اعلام می کند و شما مشتریان عزیز می توانید در صورت تمایل، تعمیر توالت فرنگی منزل یا محل کار خود را به تیم باتجربه ی تعمیر توالت فرنگی در تجریش ایران تخلیه بسپارید.

خیالتان از بابت قیمت راحت باشد. زیرا ایران تخلیه قصد دارد با ارائه خدمات خود با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت رضایت شما مشتریان عزیز را به دست بیاورد. بنابراین شما می توانید با استفاده از خدمات تیم تعمیر توالت فرنگی تجریش بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را در زمینه ی تعمیر توالت فرنگی منزل یا محل کار خود تجربه نمایید.

تعمیر توالت فرنگی تجریش

علت نشتی آب از زیر توالت فرنگی

یکی دیگر از مشکلات راجی که بسیار اتفاق می افتد، نشتی آب از زیر توالت فرنگی می باشد. علت به وجود آمدن چنین مشکلی می تواند عوامل مختلفی باشد از جمله خرابی شیر ورودی آب توالت فرنگی و یا شلنگ متصل کننده آن، گرفتگی توالت فرنگی علت نشتی آب باید و یا حتی این امکان وجود دارد که به دلیل سرریز کردن منبع توالت فرنگی و خرابی شناور و فلوتر توالت فرنگی شما آب بر روی زمین بریزد و شما گمان کنید که دور توالت فرنگی شما آب پس میدهد.

برخی از خدمات سرویس و تعمیرات توالت فرنگی غرب تهران که به شما عزیزان ارائه می شود به شرح زیر می باشد:

 • رفع گرفتگی توالت فرنگی
 • عیب یابی و تعمیر توالت فرنگی
 • تامین قطعات توالت فرنگی
 • نصب و سرویس توالت فرنگی
 • تعمیر شناور توالت فرنگی
 • تعمیر سیفون توالت فرنگی
 • رفع علت نشتی آب از زیر توالت فرنگی
 • تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی

  از کجا متوجه شویم که توالت فرنگی ما نیاز به تعمیر دارد؟

  زمانی که توالت فرنگی شما نیاز به تعمیرات داشته باشد، مشکلات و نشانه های زیادی از خود بروز می دهد که به سادگی می توانید تشخیص دهید که توالت فرنگی نیاز به تعمیر و سرویس دارد. در صورت مشاهده چنین مواردی توصیه می کنیم با یک متخصصی تماس حاصل فرمایید تا بعد از بررسی کامل توالت فرنگی شما، علت اصلی مشکل پیدا شود و متخصص فنی نسبت به تعمیر آن به روشی صحیح اقدام نماید.برخی از شایع ترین مشکلات و نشانه هایی که خبر از خرابی توالت فرنگی شما می دهد به شرح ذیل می باشد:

  1. تخلیه توالت فرنگی به صورت کند و زمان بر انجام می شود
  2. فلاش تانک توالت فرنگی با سرعت کم تری نسبت به قبل پر می شود
  3. توالت فرنگی به درستی تخلیه نمی شود
  4. آب مخزن پر نمی شود
  5. آب مخزن توالت فرنگی سرریز می کند
  6. دکمه تخلیه توالت فرنگی هیچ عکس العملی از خود نشان نمی دهد
  7. بوی بد فاضلاب توالت فرنگی در فضا منتشر می شود .
  8.  آب از زیر توالت فرنگی به بیرون نشت می کند.

  زمانی که شما یکی از این 8 مورد بالا را در توالت فرنگی خود مشاهده کردید، سریعا با یک متخصص فنی تماس حاصل فرمایید و هرگز خودتان برای تعمیر توالت فرنگی اقدام نکنید زیرا ممکن است توالت شما خرابتر شود.

تخفیف 20% با اولین تماس از شعبه لوله بازکنی ولنجک

بازکردن انواع گرفتگی توالت بدون کثیفی با فنر و دستگاه برقی انجام میشود
شماره تماس شعبه تجریش چیست؟ 02122778568
ضمانت خدمات توالت فرنگی تجریش تحویل لوله باز شده و بافاکتور اتحادیه
زمان رسیدن سرویسکار؟! کمتر از 20در محل شما عزیزان
بازکردن لوله ها با دستگاه های؟! با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

چطور می توانیم درخواست تعمیر توالت فرنگی خود را ثبت کنیم؟

یکی دیگر از سوالاتی که معمولا افراد دارند این است که چطور ممکن است از طریق وب سایت، درخواست تعمیر توالت فرنگی خود را ثبت کنیم؟

باید بگوییم در سایت ایران تخلیه شماره تماس هایی قرار دارد که شما می توانید از طیق تماس تلفنی درخواست خود مبنی بر اعزام تعمیرکار ماهر به محل سکونت خود را اعلام نمایید.

توجه داشته باشید که با اولین تماس خود به سایت ایران تخلیه به شما 20% تخفیف داده خواهد شد.

برای اطلاع از انواع ترفند های رفع گرفتگی لوله خودتان صفحه ی لوله بازکنی جردن را کلیک کنید.

تعمیر توالت فرنگی تجریش

 

 

 

یک پاسخ

 1. سلام از گلابدره تماس گرفتیم برا گرفتگی لوله توالت فرنگی کار سرویسکارتون خوب بود و از خدمات ایران تخلیه و کیفیت کارشون راضی بودم ممنونم🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است