بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

حفرچاه تهران 09127208965 با دستگاه و کادر بیمه شده | کنده کاری وحفاری

ایران تخلیه » حفرچاه تهران 09127208965 با دستگاه و کادر بیمه شده | کنده کاری وحفاری
حفرچاه تهران

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (59 امتیاز)

حفر چاه تهران

حفرچاه تهران با مقنعی کارهای افغانی و ایرانی

توجه به انواع چاه ها و روش های حفاری چاه یکی از مواردی است که در هنگام اجرا عملیات ساختمان اهمیت بسیار زیادی دارد. حفر چاه در هنگام ایجاد چاه آب، رفع گرفتگی و تخلیه امری بسیار مهم شناخته می‌شود. به عنوان مثال اگر حفر چاه فاضلاب به درستی انجام شود، از بسیاری خطرات و آب گرفتگی ها جلوگیری می شود. هر یک از چاه ها متناسب با نوع آن، حفاری متفاوتی دارند. حفر چاه تهران نیز مسئله مهمی است و باید به آن توجه کرد.

بهترین شرکت برای حفر چاه تهران

شرکت های بسیاری برای حفر چاه تهران تخلیه چاه، لایروبی و لوله بازکنی فعالیت هایی انجام می دهند. این شرکت ها همواره از مقنی حفاری برای حفر چاه فاضلاب استفاده می کنند. توجه داشته باشید که برای حفر چاه، توجه به جنس خاک منطقه و نوع حفر باید مورد توجه قرار بگیرد. بهترین شرکت حفاری چاه در تهران شرکتی است که با آشنایی کامل به نکات ایمنی از خطرات احتمالی بکاهد. این شرکت ها باید به بیمه کردن کارگران و همچنین اهالی منطقه بپردازند تا خطرات احتمالی به صفر برسد.

حفرچاه تهران
حفرچاه تهران

حفر چاه تهران با متخصصین برتر در این زمینه

حفر چاه تهران  با هدف دفع فضولات توسط شرکت های بسیاری انجام می گیرد. همچنین حفاری چاه فاضلاب جهت دفع آب اضافی نیز انجام می‌شود. از جمله خدمات حفر چاه فاضلاب تهران میتوان به حفر چاه دستشویی و حفر چاه توالت اشاره کرد. توجه داشته باشید که حفاری چاه در زمین های شن و ماسه ای به دلیل جذب بالا آب نسبت به سایر زمین‌ها کیفیت و عمر بالاتری دارد.

 ازآنجاییکه مواد جامد، چربی ها، صابون حمام و … به درون چاه ریخته می شود، این زمین ها بسیار بیشتر از سایر زمین‌ها به تخلیه چاه نیاز دارند. در بهترین شرکت ها، حفر چاه ها توسط متخصصین با اکیپ های بسیار سریع جهت رفع مشکل انجام می گیرد.  شما می توانید قبل از انجام هر کاری از افراد متخصص راهنمایی بگیرید.

حفر چاه تهران به چه شکل انجام می گیرد؟

حفر چاه تهران توسط مقنی ها کار ها و با استفاده از وسایلی نظیر زیر انجام می گیرد:

 • بالابر مخصوص حفر چاه فاضلاب
 • دبل های بالابر مخصوص
 • وسایل ایمنی همچون کلاه ایمنی و کمربند ایمنی برای انتقال مقنی از ارتفاع بالا به درون چاه
 • بیلچه مخصوص حفاری
 • حفاری به وسیله دستگاه چکش برقی
 • هواکش دمنده و شلنگ ویژه انجام اینکار
حفرچاه تهران
حفرچاه تهران

باید و نبایدهای حفر چاه تهران

توجه داشته باشید که در حفاری چاه فاضلاب تهران باید از شرکت های معتبر در این زمینه کمک بگیرید. شرکت های معتبر حفاری چاه تهران خدمات کاملی را در اختیار مشتری قرار می‌دهند. همچنین توجه به نوع خاک در حفر چاه تهران اهمیت بسیار زیادی دارد. شما می توانید برای انجام این کار از کارشناسان و متخصصان کمک بگیرید. قیمت حفر چاه می تواند براساس عوامل دیگر متغیر باشد. همچنین مکان حفر چاه بابد دور از لوله کشی های افقی باشد.

عوامل مؤثر در قیمت حفر چاه تهران

حفر چاه تهران توسط چاه کن یا شرکت های معتبر انجام می گیرد. عوامل بسیاری در هزینه حفر چاه موثر هستند که ازجمله این عوامل میتوان به متراژ، محل حفر چاه، نوع خاک، و فاضلاب روش و ماشین های مورد استفاده در حفر چاه اشاره کرد.

توجه داشته باشید که حفرچاه تهران با دستگاه ها و روش دستی کاملا متفاوت است. در صورتیکه چاه دارا میله و بدون انباری باشد، متراژ آن براساس طول محاسبه می شود. درصورتیکه چاه دارای انباری باشد، متراژ آن  براساس حاصل ضرب طول در عرض در ارتفاع و متراژ انباری به صورت 2 برابر حاصل ضرب طول در عرض در ارتفاع محاسبه می گردد.

استانداردهای لازم جهت حفر چاه تهران

حفاری چاه تهران مانند هر کار دیگری نیازمند استانداردهای ویژه ای است که میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مهم ترین کار، مشخص کردن محل دقیق حفر چاه، عمق چاه و حجم آن است.
 • توجه داشته باشید که لوله های آب سرد و گرم از دهانه چاه عبور نکند.
 • دهانه چاه باید به طور دقیق تعیین گردد تا در هنگام تخلیه چاه، اقدامات لازم به راحتی انجام گیرد.
 • حفر چاه باید در مکانی انجام گیرد که امکان تخلیه آن در تمام فواصل زمانی امکان پذیر باشد.
 • حفر چاه باید زمانی انجام گیرد که بررسی لازم توسط کارشناس مربوطه انجام شده باشد.

انواع روش حفاری چاه تهران

حفاری چاه تهران به صورت دایره ای شکل روی زمین انجام می گیرد. البته حفاری معمولا از عرض 60 سانتی متر تا 200 سانتی متر برای اهدافی مانند رسیدن به سفره آب های زیرزمینی، دفع فاضلاب چاه، ارت ساختمان، دفع ولتاژ های اضافه، ایجاد سیستم کانال هوا برای مترو و … انجام می گیرد. حفر چاه جذبی برای آب باران به طور معمول به صورت استوانه ای یا به شکل مربع انجام می شود. حفرچاه تهران روش های مختلفی دارد که بر اساس نوع چاه و هدف از حفاری تعیین می گردد.

حفرچاه تهران
حفرچاه تهران

حفر چاه تهران به صورت ضربه ای در تمام منطقه ها

حفر چاه به صورت ضربه ای یکی از روش های متداول حفاری چاه در تهران محسوب می شود. دستگاه های حفاری ضربه ای، دستگاه های بسیار ساده ای هستند که برای اکتشافات و آب یابی مناسب و کاربردی هستند. از دستگاه های حفاری ضربه ای برای چاه هایی که در داخل سنگ های مقاوم حفر می شوند، استفاده می شود. اصول کاری این نوع دستگاه ها، خرد کردن سنگ ها به صورت ضربه ای است. این کار به وسیله مته حفاری انجام می گیرد.

 روش کار مته به این صورت است که به طور منظم از ارتفاع ثابتی روی سنگ ها فرود می آید. این مته ها به یک خرک 4 قطبی و دکل مجهز است که توسط  قرقره برگشت روی آن آویزان می شود. بنابراین مته ها دارای حرکت رفت و برگشتی هستند. مته ها جهت ایجاد ضربه از دستگاه جدا شده و برای جایگذاری به لوله ها مربوط می شوند.

شما کاربران عزیز توجه داشته باشید که پایه ها بر روی دال های سیمانی قرار می گیرند. همچنین دکل ها توسط دستگاه حفاری خودکار قابل حمل می باشند. این دکل ها ممکن است به صورت دائمی در پشت یک وسیله ای مانند کامیون به صورت ثابت قرار گرفته باشند. همچنین ممکن است دکل ها به وسیله کابل های محکم روی بلوک های سیمانی قرار بگیرند.

حفر چاه تهران به روش چرخشی چاه

امروزه حفاری چاه به وسیله دستگاه های حفاری چرخشی در تهران بسیار مرسوم شده است. دستگاه های حفاری چرخشی قابل استفاده در هر نوع زمینی هستند. البته این نوع دستگاه ها در زمین های نرم، عملکرد بهتری ایفا می کنند. دستگاه حفاری چرخشی پیشروی سخت تری در سنگ‌های سخت دارد.

در حفاری چرخشی سر مته فولادی به انتها لوله فولادی متصل است. همچنین از سر چاه به کمک موتور حرکت دورانی انجام می گیرد. گلی که حفاری شده است، از درون لوله به درون چاه تزریق می شود. همچنین از اطراف لوله به سر چاه باز می گردد. گلی که حفاری شده است، اقدام به خنک کردن سر مته می نماید. در حفاری چاه تهران از این روش نیز استفاده می شود.

حفر چاه تهران
حفرچاه تهران

حفاری توربینی چاه در تهران 

از روش های حفاری متداول میتوان به روش توربینی اشاره کرد. در این روش به جای لوله فولادی از توربین به استفاده می شود. در روش توربینی قسمت متحرک تنها سر مته می باشد که در عمق چاه عمیق قرار دارد. بنابراین روش حفاری به روش توربینی سرعت بسیار بیشتری نسبت به روش دورانی دارد. همچنین این روش نیز از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است.

بهترین زمان برای حفر چاه جدید در تهران

جهت حفاری چاه باید به مقوله زمان نیز بسیار توجه کنید. بهترین زمان برای حفر چاه جدید در تهران هنگامی است که سطح آب های زیرزمینی در پایین ترین مقدار خود قرار داشته باشد. بنابراین در مواقع اقدام به حفر چاه جدید، میزان بارندگی ها باید در حداقل میزان خود باشند. بهترین زمان حفر چاه در ایران در ماه های مرداد و شهریور است. از آنجاییکه در تهران بارندگی کم است، در بیشتر مواقع میتوان نسبت به حفاری چاه اقدام کرد.

دلایل حفر چاه جدید در تهران

چاه های تهران به دلایل مختلفی ممکن است نیاز به حفاری داشته باشند. از مهم ترین دلایل حفر چاه جدید میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در برخی مواقع چاه قدیمی کارایی خود را از دست می دهد. بنابراین تخلیه چاه مناسب نبوده و باید چاه جدیدی حفر شود. به ویژه اینکه در تهران چاه های قدیمی بسیار زیادی وجود دارد.
 • در بسیاری از موارد چاه موجود با ظرفیت های ساختمان متناسب نیست. بنابراین به حفر چاه جدید نیاز است. برای چاه های موجود در تهران این اتفاق بسیار رخ می دهد.
 • برای برخی از ساختمان های تازه ساخته شده حفر چاه جدید الزامی است.
 • درصورتیکه چاه احتمال ریزش داشته باشد، پس‌از تخلیه چاه قدیمی باید چاه جدیدی حفر کرد.

محل مناسب برای حفر چاه جدید در تهران

جهت حفر چاه تهران و حفر چاه جدید قبل از انجام هر کاری باید محلی مناسب را انتخاب کنید. برای پیدا کردن بهترین محل جهت حفر چاه باید به بسیاری از المان ها توجه کنید. به عنوان مثال یکی از مهم ترین موارد در حفر چاه جدید در تهران.، توجه به جنس خاک محل است. جنس خاک محل باید قدرت جذب بسیار خوبی داشته باشد.محل حفر چاه باید به گونه ای باشد که در آن رفت و آمد کمتری وجود داشته باشد. بنابراین محل های کم رفت و آمد تهران را برای انجام این کار انتخاب کنید.حفر چاه نباید نزدیک لوله کشی های افقی انجام شود. درصورت‌که در محل حفر چاه جدید چاه آبی وجود داشته باشد، حفر چاه جدید نباید انجام گیرد یا باید فاصله چاه جدید با چاه قبلی حداقل 30 متر باشد. این کار به این منظور انجام می‌گیرد که آلودگی های چاه فاضلاب به چاه آب نفوذ نکند. درحفر چاه تهران باید به این نکات توجه شود. 

حفر چاه تهران
حفرچاه تهران

تجهیزات لازم جهت حفر چاه

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، حفر چاه به وسیله دستی یا ماشینی و با ابزار آلات خاصی انجام می گیرد. در گذشته حفر چاه به وسیله ابزار های سنتی نظیر بیل و کلنگ انجام می شود. امروزه نیز برای حفر برخی چاه ها از این وسایل استفاده می شود.

با پیشرفت تکنولوژی، ابزارهای جدید تولید شده‌ است که این کار را راحت تر و سریع تر کرده است. یکی از جدیدترین ابزارها برای حفر چاه چکش دژبر می‌باشد. نام دیگر چکش دژبر چکش ضربه ای است. از این چکش بیشتر برای حفاری چاه های جذبی استفاده می شود.

نکات مهم جهت حفر چاه جدید

در هنگام حفر چاه تهران جدید توجه به نکات زیر ضروری است:

 • آنچه در حفر چاه جدید بسیار اهمیت دارد، ایمنی افراد در حین انجام کار است. در هنگام حفر چاه از داربست استفاده نمی شود. بنابراین مقنی ها هنگام حفر چاه باید به اصول ایمنی توجه بسیار زیادی داشته باشند تا از سقوط به درون چاه جلوگیری کنند.
 • هنگام حفر چاه جدید باید از دستکش، کلاه و لباس مخصوص برای انجام این کار استفاده کرد.
 • درصورتیکه چاه در محل های پر رفت و آمد حفر شود، پس از طوقه چینی باید روی چاه با دال بتنی پوشانده شود. در این صورت در اثر ریزش چاه، افراد به درون آن سقوط نخواهند کرد توجه داشته باشید که لوله کشی آب سرد و گرم نباید از روی دهانه چاه عبور کنند.

  دلایل پر شدن چاه فاضلاب و حفر آن

  یکی از مهم ترین مسائلی که ممکن است برای هر چاهی اتفاق بیفتد، پر شدن چاه فاضلاب است. همانطورکه می دانید زمین های ماسه ای عملکرد بهتری در جذب آب دارند. البته ممکن است افزایش آب در زمین‌های غیر ماسه‌ای انجام گیرد. در این زمین ها آب به خوبی جذب نمی‌شود. بنابراین در زمین های غیرمجاز به دلیل کمبود جا و نداشتن انباری، چاه ها زودتر از زمان تعیین شده پر می شوند. برای انجام این کار باید حفاری جهت تخلیه انجام گیرد. توجه داشته باشید که در زمین های شنی احتمال پر شدن چاه فاضلاب نسبت به زمین های خاکی بسیار کمتر است. 

  سخن پایانی

  توجه داشته باشید که حفر چاه باید توسط شرکت های معتبر و افراد وارد در این حوزه انجام گیرد. درصورتیکه این کار توسط این کار توسط افراد نابلد انجام شود‌، سبب خسارت هایی نظیر ریزش سریع پر شدن چاه و … می شود. بنابراین شما می توانید با کارشناسان حرفه ای و افراد متخصص در این حوزه در تهران ارتباط برقرار کنید تا بتوانید از بهترین شیوه برای حفاری چاه تهران بهره ‌مند شوید.

حفر انواع چاه فاضلاب جذبی آب چاه ارت و انواع چاه فوری
استفاده از مقنعی های حرفه ای با سابقه بالای 15سال
حفرچاه با دستگاه بروز شبانه روزی تمام مناطق تضمینی
کول گذاری چاه چگونه است؟ توسط دستگاه و نیروی انسانی
حفر انواع چاه با بهترین قیمت بالاترین کیفیت و قیمت پایین

شما عزیزان میتوانید از خدمات شرکت ایران تخلیه در زمینه لوله بازکنی ستارخان ، لوله بازکنی نیاوران ، لوله بازکنی ولنجک ، لوله بازکنی جنت آباد ،لوله بازکنی ونک ، لوله بازکنی تهرانسر دیدن کنید.

9 پاسخ

 1. ممنون از مقنعی کارهای شرکت ایران تخلیه همه چی اوک بود??

 2. ترمیم و حفاری چاه به نحو احسن انجام شد ممنون تشور از خدمات چاه ایران تخلیه✔✔✔??

 3. سلام خسته نباشید حفر چاه در کرج هم انجام میدین!

 4. سلام متشکرم.خدازوشکر ک رضایت شمارا جلب کردیم.

 5. سلام و درود فراوان جناب.ممنون از شما.هدف ما رضایت شما عزیزان است.

 6. سلام اقای شایان بله انجام میدیم.با شماره های بالا تماس بگیرید بی زحمت

 7. سلام به کارکنان حفر چاه تهران شرکت ایران تخلیه کار ترمیم چاه در نیاوران انجام شد ممنون کارتون تمیز بود🌹👌🏿👌🏿👌🏿

 8. سلام از جمهوری تماس گرفتم ۱ ماه پیش حفرچاه فاضلاب توسط مهندس شرکتتون اقای جوادی انجام گرفت دستتون درد نکنه زحمت کشیدم کل مجتمع راضی بودن موفق باشید
  👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 9. سلام حفر چاه توسط مقنعی کارهای ایران تخلیه در پاسداران انجام گرفت کل مجتمع رضایت کامل داشتن خواستم یه خسته نباشید بگم .ممنون و مچکرم💚💚💚💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است