بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

حفر چاه ستارخان با کادر متخصص 44518024 ☎️ بازدید رایگان فوری

ایران تخلیه » حفر چاه ستارخان با کادر متخصص 44518024 ☎️ بازدید رایگان فوری
خدمات فاضلاب تهران

راهنمای مطالعه

5/5 - (8 امتیاز)

حفر چاه ستارخان

چرا باید مجموعه تخلیه و حفاری چاه ایران تخلیه را انتخاب کینم؟

 خدمات حفرچاه را در هر ساعت از شبانه روز برای همشهریان تهرانی ارائه میدهد.

از جمله خدماتی که تیم ما ارائه می دهد می توان به:لوله بازکنی ستارخان ، حفر چاه ستارخان ، تخلیه چاه فاضلاب، لایروبی، تشخیص ترکیدگی لوله و رفع گرفتگی توالت و لوله فاضلاب، طوقه چینی و کول گذاری، باز و بست کردن درب چاه کهنه، ترمیم چاه های قدیمی و افزایش کاربرد آن و … اشاره کرد.

ما نیروهای مجرب و مجربی را با چندین سابقه درخشان کنار هم جمع کرده ایم. کارشناسان ما برای پیدا کردن محل دقیق چاه و حفرچاه نو تخصص کامل را دارندما اوضاع اقتصادی مردم را نیز درک کرده ایم. با نازلترین قیمت، بهترین خدماتی تضمینی را از ما بخواهید.

حفر چاه ستارخان با هدف دفع فضولات توسط شرکت های بسیاری انجام می گیرد. همچنین حفاری چاه فاضلاب جهت دفع آب اضافی نیز انجام می‌شود. از جمله خدمات حفر چاه فاضلاب تهران میتوان به حفر چاه دستشویی و حفر چاه توالت اشاره کرد. توجه داشته باشید که حفاری چاه در زمین های شن و ماسه ای به دلیل جذب بالا آب نسبت به سایر زمین‌ها کیفیت و عمر بالاتری دارد.

 ازآنجاییکه مواد جامد، چربی ها، صابون حمام و … به درون چاه ریخته می شود، این زمین ها بسیار بیشتر از سایر زمین‌ها به تخلیه چاه نیاز دارند. در بهترین شرکت ها، حفر چاه ها توسط متخصصین با اکیپ های بسیار سریع جهت رفع مشکل انجام می گیرد.  شما می توانید قبل از انجام هر کاری از افراد متخصص راهنمایی بگیرید.

حفر چاه ستارخان به چه صورت انجام می گیرد؟

حفر چاه ستارخان توسط مقنی ها کار ها و با استفاده از وسایلی نظیر زیر انجام می گیرد:

 • بالابر مخصوص حفر چاه فاضلاب
 • دبل های بالابر مخصوص
 • وسایل ایمنی همچون کلاه ایمنی و کمربند ایمنی برای انتقال مقنی از ارتفاع بالا به درون چاه
 • بیلچه مخصوص حفاری
 • حفاری به وسیله دستگاه چکش برقی
 • هواکش دمنده و شلنگ ویژه انجام اینکار

حفرچاه ستارخان

استانداردهای لازم جهت حفر چاه در ستارخان

حفر چاه تهران مانند هر کار دیگری نیازمند استانداردهای ویژه ای است که میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مهم ترین کار، مشخص کردن محل دقیق حفر چاه، عمق چاه و حجم آن است.
 • توجه داشته باشید که لوله های آب سرد و گرم از دهانه چاه عبور نکند.
 • دهانه چاه باید به طور دقیق تعیین گردد تا در هنگام تخلیه چاه، اقدامات لازم به راحتی انجام گیرد.
 • حفر چاه باید در مکانی انجام گیرد که امکان تخلیه آن در تمام فواصل زمانی امکان پذیر باشد.
 • حفر چاه باید زمانی انجام گیرد که بررسی لازم توسط کارشناس مربوطه انجام شده باشد.

  حفر چاه به صورت ضربه ای در تمام منطقه ها

  حفر چاه خیابان ستارخان به صورت ضربه ای یکی از روش های متداول حفاری چاه در تهران محسوب می شود. دستگاه های حفاری ضربه ای، دستگاه های بسیار ساده ای هستند که برای اکتشافات و آب یابی مناسب و کاربردی هستند. از دستگاه های حفاری ضربه ای برای چاه هایی که در داخل سنگ های مقاوم حفر می شوند، استفاده می شود. اصول کاری این نوع دستگاه ها، خرد کردن سنگ ها به صورت ضربه ای است. این کار به وسیله مته حفاری انجام می گیرد.

   روش کار مته به این صورت است که به طور منظم از ارتفاع ثابتی روی سنگ ها فرود می آید. این مته ها به یک خرک 4 قطبی و دکل مجهز است که توسط  قرقره برگشت روی آن آویزان می شود. بنابراین مته ها دارای حرکت رفت و برگشتی هستند. مته ها جهت ایجاد ضربه از دستگاه جدا شده و برای جایگذاری به لوله ها مربوط می شوند.

  شما کاربران عزیز توجه داشته باشید که پایه ها بر روی دال های سیمانی قرار می گیرند. همچنین دکل ها توسط دستگاه حفاری خودکار قابل حمل می باشند. این دکل ها ممکن است به صورت دائمی در پشت یک وسیله ای مانند کامیون به صورت ثابت قرار گرفته باشند. همچنین ممکن است دکل ها به وسیله کابل های محکم روی بلوک های سیمانی قرار بگیرند.

  حفر چاه ستارخان به روش چرخشی چاه در ستارخان

  امروزه حفاری چاه به وسیله دستگاه های حفاری چرخشی در تهران بسیار مرسوم شده است. دستگاه های حفاری چرخشی قابل استفاده در هر نوع زمینی هستند. البته این نوع دستگاه ها در زمین های نرم، عملکرد بهتری ایفا می کنند. دستگاه حفاری چرخشی پیشروی سخت تری در سنگ‌های سخت دارد.

  در حفاری چرخشی سر مته فولادی به انتها لوله فولادی متصل است. همچنین از سر چاه به کمک موتور حرکت دورانی انجام می گیرد. گلی که حفاری شده است، از درون لوله به درون چاه تزریق می شود. همچنین از اطراف لوله به سر چاه باز می گردد. گلی که حفاری شده است، اقدام به خنک کردن سر مته می نماید. در حفاری چاه تهران از این روش نیز استفاده می شود.

حفرچاه ستارخان

بهترین زمان برای حفر چاه جدید کی میباشد؟

جهت حفاری چاه باید به مقوله زمان نیز بسیار توجه کنید. بهترین زمان برای حفر چاه جدید هنگامی است که سطح آب های زیرزمینی در پایین ترین مقدار خود قرار داشته باشد. بنابراین در مواقع اقدام به حفر چاه جدید، میزان بارندگی ها باید در حداقل میزان خود باشند. بهترین زمان حفر چاه در ایران در ماه های مرداد و شهریور است. از آنجاییکه در تهران بارندگی کم است، در بیشتر مواقع میتوان نسبت به حفاری چاه اقدام کرد.

دلایل حفر چاه جدید در ستارخان

چاه های تهران به دلایل مختلفی ممکن است نیاز به حفاری داشته باشند. از مهم ترین دلایل حفر چاه جدید میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در برخی مواقع چاه قدیمی کارایی خود را از دست می دهد. بنابراین تخلیه چاه مناسب نبوده و باید چاه جدیدی حفر شود. به ویژه اینکه در ستارخان چاه های قدیمی بسیار زیادی وجود دارد.
 • در بسیاری از موارد چاه موجود با ظرفیت های ساختمان متناسب نیست. بنابراین به حفر چاه جدید نیاز است. برای چاه های موجود در تهران این اتفاق بسیار رخ می دهد.
 • برای برخی از ساختمان های تازه ساخته شده حفر چاه جدید الزامی است.
 • درصورتیکه چاه احتمال ریزش داشته باشد، پس‌از تخلیه چاه قدیمی باید چاه جدیدی حفاری کرد.
حفر انواع چاه در ستارخان جذبی آب چاه ارت و انواع چاه فوری
استفاده از مقنعی های حرفه ای با سابقه بالای 15سال
حفرچاه با دستگاه بروز شبانه روزی تمام مناطق تضمینی
کول گذاری چاه چگونه است؟ توسط دستگاه و نیروی انسانی
حفر انواع چاه با بهترین قیمت بالاترین کیفیت و قیمت پایین

حفرچاه ستارخان

نکات مهم جهت حفر چاه جدید

در هنگام حفر چاه ستارخان جدید توجه به نکات زیر ضروری است:

 • آنچه در حفر چاه جدید بسیار اهمیت دارد، ایمنی افراد در حین انجام کار است. در هنگام حفر چاه از داربست استفاده نمی شود. بنابراین مقنی ها هنگام حفر چاه باید به اصول ایمنی توجه بسیار زیادی داشته باشند تا از سقوط به درون چاه جلوگیری کنند.
 • هنگام حفر چاه جدید باید از دستکش، کلاه و لباس مخصوص برای انجام این کار استفاده کرد.
 • درصورتیکه چاه در محل های پر رفت و آمد حفر شود، پس از طوقه چینی باید روی چاه با دال بتنی پوشانده شود. در این صورت در اثر ریزش چاه، افراد به درون آن سقوط نخواهند کرد توجه داشته باشید که لوله کشی آب سرد و گرم نباید از روی دهانه چاه عبور کنند.

شما عزیزان از لوله بازکنی گیشا ،لوله بازکنی سعادت آباد،لوله بازکنی الهیه،لوله بازکنی تهرانسر هم میتوانید استفاده کنید.

 

5 پاسخ

 1. عالی بود کارتون تو زمینه حفر چاه تکه و رضایت کنندس مرسی?♥️?

 2. سلام ممنون بابت لایروبی چاه در ستارخان خوب و تمیز انجام شد???

 3. سلام وقتبخیر .خسته نباشید ترمیم چاه و کنده کاری خوب انجام شد کل مجموعه ساختمان راضی بودن ممنون از ایران تخلیه✅✋?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است