بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

خدمات فاضلاب و چاه تهران تضمین بافاکتور ☎️ 09127208965 فوری

ایران تخلیه » خدمات فاضلاب و چاه تهران تضمین بافاکتور ☎️ 09127208965 فوری
خدمات فاضلاب تهران

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (8 امتیاز)

خدمات فاضلاب و چاه تهران

از دلایل مهم گرفتگی لوله و فاضلاب میتوان به موارد زیر اشاره کرد

  1. گرفتگی لوله فاضلاب به علت تجمع چربی
  2. گیر کردن اشیای فلزی یا پلاستیکی در لوله دستشویی
  3. انباشته شدن مصالح ساختمانی در چاه فاضلاب
  4. گرفتگی لوله فاضلاب به علت تجمع دستمال توالت
  5. گیر کردن اشیای فلزی یا پلاستیکی در لوله دستشویی و توالت
  6. انباشته شدن مصالح ساختمانی در فاضلاب و لوله

روش های رفع گرفتگی و خدمات فاضلاب

برای رفع گرفتگی دو روش مرسوم وجود دارد

  • روش سنتی
  • تماس به متخصصین مجرب

اگر گرفتگی به خدمات فاضلاب دارید میتوانید از روش های زیر استفاده کنید با رعایت نکات ایمنی و در غیر این صورت به متخصصین ایران تخلیه تماس بگیرید.

پاسخگویی 24 ساعته

اعزام تیم متخصص در کمتر از 20 دقیقه

بدون خرابی و بو با کمترین قیمت

دغدغه خرابی را به ایران تخلیه بسپارید.

خدمات فاضلاب

رفع نم و رطوبت با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات

تشخیص ترکیدگی لوله های فاضلاب  در کوتاه ترین زمان ممکن

ارائه بهترین خدمات در زمینه خدمات فاضلاب به صورت شبانه روزی و تضمینی

رفع نم، رطوبت، نشت یابی بدون کوچک ترین آلودگی و با رعایت کامل بهراشت

خدمات لوله بازکنی با قیمت بسیار پایین و مقرون به صرفه

استفاده از آب جوش برای رفع گرفتگی فاضلاب

یکی از اصلی ترین دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب آشپزخانه و سینک ظرفشویی، انباشته شدن زیاد ذرات چربی و روغن می باشد.

در نتیجه بهتر است با مشاهده کوچکترین گرفتگی لوله سینک ظرفشویی و سایر چاه ها، از آب جوش برای رفع این مشکل استفاده نمایید.

 مراحل انجام دادن این کار به این صورت است

آب جوش به مقدار زیاد تهیه کنید

یک طرف آب جوش در لوله های فاضلاب بریزید. بهتر است تا چند دقیقه هیچ چیز دیگری وارد لوله ها نشود تا آب جوش فرصت باز کردن چربی ها را داشته باشد.

پس از چند دقیقه مجدد آب جوش بریزید. این کار را چند مرتبه تکرار کنید پس از باز شدن کامل لوله فاضلاب، مقدار زیادی آب در چاه یا سینک ظرفشویی بریزید تا مسیر عبور به طور کامل شستشو داده شده و تمیز گردد.

با دریافت کد تخفیف از شعبه لوله بازکنی تجریش مشتری دائم ما باشید.

باز کردن چاه با مواد شوینده

برای باز کردن چاه توالت می توان از محلول بسیار موثری که با مایع ظرفشویی ساخته میشود استفاده کنید. مقداری از مایع ظرفشویی را با آب ترکیب کنید و کمی حرارت دهید و در نهایت در چاه توالت بریزید. پس از چند آب بسیار داغ درون چاه بریزید تا به طور کامل مسیر تمیز شود.

فنر زدن دستی

در واقع با فنر زنی لوله فاضلاب باعث میشوید تمام مواد انباشته شده در مسیر عبور فاضلاب به حرکت درآمده و به بیرون منتقل شوند.

 علاوه بر فنرهای برقی، نوع دیگری از آنها نیز وجود دارد که می توانید از ابزار فروشی ها تهیه کنید.

 فنر دستی را به صورت فشرده تا حد امکان به درون لوله منتقل نمایید و سپس آن را حرکت دهید و بچرخانید. با انجام اینکار به صورت مکرر حجم زیادی از مواد انباشته شده به فنر چسبیده و به بیرون کشیده میشوند.

رفع گرفتگی لوله فاضللاب به وسیله تلمبه دستی

 تلمبه را روی دهانه چاه قرار دهید به طوریکه امکان ورود هوا به چاه وجود نداشته باشدسپس به صورت مرتب و سریع تلمبه را پایین و بالا کنید. چند مرتبه این کار را تکرار کنید و در هر مرتبه نحوه ورود آب به چاه را بررسی نمایید. اگر با این راهکار گرفتگی لوله فاضلاب برطرف نشد، به سراغ سایر روش ها بروید.

خدمات فاضلاب

رفع گرفتگی لوله فاضلاب به وسیله مکنده آب یا جارو برقی آب

جاروبرقی آب نوع خاصی از جاروبرقی ها می باشد که به جای خاک، دارای قابلیت مکش آب را داشته و عبور مایعات به آن به تجهیزات داخلی آسیب وارد نمی کند.

 برای استفاده از این نوع جاروبرقی، لوله جارو را به درون چاه یا کاسه توالت منتقل کنید و دهانه چاه را به طور کامل با پارچه مسدود کنید. با انجام این کار راه های ورود هوا به درون چاه مسدود خوهند شد و با روشن کردن دستگاه، محتوی لوله به کیسه جاروبرقی منتقل خواهد شد.

به کمک چوب لباسی قلاب بسازید

 وقتی دسترسی به فنر ندارید می توان با وسایل موجود در منزل ابزاری بسیار کاربردی برای باز کردن لوله فاضلاب ساخت.

 به عنوان مثال، با کمک چوب لباسی های فلزی و مقاوم می توان چیزی شبیه به قلاب تهیه کرد.

 برای این منظور کافیست ابتدا چوب لباسی را به طور کامل باز کنید تا به یک میله بلند تبدیل شود.

 در نهایت نوک میله را به شکل قلاب خمیده کنید و میله را به درون لوله فاضلاب منتقل نمایید.

 با انجام اینکار می توان بخش زیادی از مواد و جرم های مسدود کننده لوله را به بیرون بکشید.

خدمات فاضلاب با روش های پیشرفته در سال 2023

 از بهترین تجهیزات برای خدمات فاضلاب تهران می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهید. در ادامه، برخی از تجهیزاتی که برای لوله بازکنی استفاده می‌شود را بیان می‌کنم:

دستگاه های هیدروجت: دستگاه های هیدروجت، از طریق تزریق آب با فشار بالا، می‌توانند لوله‌های بسته و یا انسداد شده را باز کنند. این دستگاه ها می‌توانند برای لوله بازکنی در خانه ها، شرکت ها، بیمارستان ها و … استفاده شوند.

دستگاه های باز کننده لوله: دستگاه های باز کننده لوله، از طریق استفاده از چرخهای با برس های خاص، می‌توانند لوله‌های بسته را باز کنند. این دستگاه ها می‌توانند برای لوله بازکنی در خانه ها، رستوران ها، هتل ها و … استفاده شوند.

استفاده از دستگاه های کابلی: دستگاه های کابلی، با استفاده از کابل های خاص، می‌توانند لوله‌های بسته و یا انسداد شده را باز کنند. این دستگاه ها می‌توانند برای لوله بازکنی در خانه ها، ساختمان ها، فروشگاه ها استفاده شوند.

در کل، استفاده از بهترین تجهیزات برای لوله بازکنی، می‌توانیم به شما عزیزان کمک کنیم تا با داشتن تجهیزات مناسب، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم و به عنوان یکی از بهترین لوله بازکن‌ ها شما عزیزان متیوانید رو شرکت لوله بازکنی تهران حساب ویژه بکنید.

خدمات فاضلاب رفع گرفتگی انواع لوله لوله حمام فرنگی ایرانی ناودان پارکینگ سینک کفشور
شماره نمایندگی لخدمات فاضلاب تهران 09127208965
ضمانت کاری ایران تخلیه؟ تحویل لوله باز شده و بافاکتور  رسمی اتحادیه
سرویسدهی کل محدوده تهران شبانه روزی با کادری کاملا با تجربه
بازکردن لوله ها با دستگاه های؟! با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

بهترین خدمات فاضلاب تهران به همراه گارانتی

با توجه به اختراع و تولید تجهیزات سیستم های آب و فاضلاب شهری و شروع عملیات دفع فاضلاب منازل و تصفیه خانه ها، همواره انسداد لوله ها و در نتیجه نیاز مبرم به لوله بازکنی احساس می شد. دفع فاضلاب حتی در تمدن های باستانی مانند روم و یونان باستان و حتی تمدن مایا در آمریکای جنوبی وجود داشته و در کنار آن لوله بازکنی نیز وجود داشته است.

سیستم لوله کشی فاضلاب در گذشته با امروز بسیار متفاوت بود. در گذشته فاضلاب با چیدن سنگ های تراش خورده و آجرهای پخته شده به صورت تونل های کوچک و بزرگ با توجه به حجم فاضلاب خانه ها و ساختمان ها ساخته می شد و در نهایت کل فاضلاب شهر به خارج از شهر هدایت می شد. اما امروزه با گسترش شهرنشینی، وجود ساختمان ها و جمعیت زیاد در کلان شهرها و حجم زیاد فاضلاب، گرفتگی لوله ها بیشتر شده و نقش شرکت های لوله بازکنی پر رنگ تر می شود. با تولید و استفاده از لوله های پلیکا و پلی استر دستگاه های مدرن و پیشرفته ای نیز ساخته شد و لوله بازکنی با این دستگاه ها بسیار رایج شد. لوله بازکنی امروزه با توجه به نوع گرفتگی با دستگاه های مختلفی انجام می شود و عمدتاً با دستگاه های مولد لوله های فاضلاب باز می شود. اگر لوله هایتان گرفته، بهتر است با خدمات فاضلاب هماهنگ شوید.

مزایای مهم خدمات فاضلاب در تهران چیست؟

خدمات فاضلاب تهران به همراه تضمین با فاکتور، یکی از مزایایی است که ایران تخلیه متیواند به مشتریان خود اعتماد بیشتری به خدمات شما بدهد. در اینجا، بیان می‌کنم که چگونه می‌توانید با ارائه تضمین با فاکتور، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهید:

بررسی لوله‌ها: در هنگام لوله بازکنی، بهتر است که قبل از شروع کار، لوله ها و سیستم لوله کشی مورد بررسی قرار بگیرد تا مشکلات و نقاط ضعف موجود شناسایی شود.

استفاده از تجهیزات مناسب: استفاده از تجهیزات مناسب، برای لوله بازکنی بسیار مهم است. بهتر است از تجهیزات با کیفیت و مدرن استفاده کنید تا مشکلات مرتبط با لوله‌های بسته را با دقت و سرعت برطرف کنید.

ارائه تضمین با فاکتور: با ارائه فاکتور به مشتریان خود، می‌توانید به آن‌ها اطمینان دهید که در صورت وجود مشکلات بعدی، شما آماده پشتیبانی و حل مشکلات خواهید بود. همچنین، با ارائه ضمانت با فاکتور، به مشتریان خود نشان می‌دهید که به کیفیت خدمات خود اعتماد دارید.

در کل، با ارائه تضمین با فاکتور، می‌توانید به مشتریان خود اعتماد بیشتری بدهید و به عنوان یکی از بهترین خدمات فاضلاب بازار شناخته شوید.

تخفیف 20% با اولین تماس از شعبه لوله بازکنی ولنجک

خدمات چاه و فاضلاب تهران از چه ابزاری استفاده می کند؟

خدمات فاضلاب شرکت ایران تخلیه در طی این سال ها از وسایل بسیار عالی و فوق العاده ای سعی کرده استفاده کند، شاید بتوانید حدس بزنید که هرچه قدر وسایل شما پیشرفته تر باشد، به

معنای آن است که از روش های نوین تری استفاده می کنید. در این زمینه هم ما از وسایل های بسیار عالی استفاده می کنیم نظیر: دستگاه واترجت، فنر دستگاه برقی، پمپ تراکم و دستگاه ساکشن.

لوله های ساکشن برای حذف مقادیر کمی از مواد جمع شده درون چاه طراحی شده اند. آنها از شیشه ساخته شده اند و به یک پمپ مکش متصل می شوند. برای تمیز کردن لوله ها، آب از داخل آنها عبور می کند و سپس با اتصال لوله به دستگاه هوای فشرده، مواد اضافی پاک می شود. این لوله ها بسیار بادوام نیز هستند.

کاتر جت آب که به عنوان جت آب یا واترجت نیز شناخته می‌شود، ابزاری صنعتی است که قادر به برش انواع مواد با استفاده از جت آب بسیار پرفشار یا مخلوطی از آب و ماده ساینده است. اصطلاح جت ساینده به طور خاص بهاستفاده از مخلوط آب و مواد ساینده برای برش مواد سخت مانند فلز، سنگ یا شیشه اشاره دارد، واترجت می تواند به خوبی مواد و ضایعات را از درون چاه بیرون بکشد. شما می توانید با استفاده از پمپ تراکم به راحتی تمامی ضایعات را از درون چاه و فاضلاب بیرون کشیده و چاهی بدون گرفتگی را با ما تجربه کنید.

خدمات فاضلاب

 

6 پاسخ

  1. چاه بازکنی و فنر زنی لوله فاضلاب خوب انجام شد تشکر

  2. خوب و ارزان بود خدمات فاضلابتون تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است