بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

رفع گرفتگی لوله تراس و بالکن تضمینی ✔️ بافنر بازدید رایگان فوری

ایران تخلیه » رفع گرفتگی لوله تراس و بالکن تضمینی ✔️ بافنر بازدید رایگان فوری
5/5 - (14 امتیاز)

رفع گرفتگی لوله تراس و بالکن

این روزها تلفن های زیادی به ما می شود وافراد زیادی در روز درگیر گرفتگی لوله تراس و فاضلاب منزل و یا محل کار خود می شوند. به همین دلیل تصمیم کرفتیم برای شما مقاله ای در این باره بنویسیم.

اگز شما هم این روزها درگیر این شکل هستیم توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

لوله های فاضلاب در تراس برای این قرار داده شده اند که آب اضافه بعد از شستشو، باران و یا… از تراس خارج شو و آب گرفتی به وجود نیاید، همچنین به دلیل اینکه امکان دارد برگ درختان، خاک، ماسه، سنگ ریزه و یا… در لوله فاضلاب بیفتد ممکن است دچار گرفتگی شوند.

باید به این نکته توجه داشته باشید که رفع گرفتگی لوله فاضلاب تراس و بالکن با سایر لوله ها متفاوت می باشد و روش های زیادی برای آن وجود دارد که با توجه به شدت گرفتگی مورد استفاده قرار می گیرند.

دلایل گرفتگی فاضلاب تراس و بالکن

لوله فاضلاب منزل و یا محل کار شما ممکن است به دلایل زیادی دچار گرفتگی شود که برخی از مهم ترین این عوامل شامل موارد زیر می شود:

 • وارد شدن اشیاء خارجی داخل لوله فاضلاب
 • افتادن برگ و شاخه درختان در لوله فاضلاب
 • وارد شدن ماسه، شن، سنگ در لوله فاضلاب تراس و بالکن
 • ریختن قیر، سیمان و مصالح ساختمانی دیگر در لوله فاضلاب تراس و بالکن
 • کم بودن شیب لوله فاضلاب
 • کم شدن قطر لوله فاضلاب
 • فضولات پرندگان در لوله فاضلاب تراس

رفع گرفتگی لوله تراس و بالکن

چطور می تونیم از گرفتگی لوله های فاضلاب تراس جلوگیری کنیم؟

شاید این جمله را شنیده باشید که پیشگیری بهتر از درمان است! این جمله برای پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب نیز صدق می کند. بهتر است بدانیم چطور می توانیم جلوی گرفتگی لوله فاضلاب را بگیریم تا در آینده نیاز به خرج بیشتر برای لوله بازکن نداشته باشیم.

یکی از ارزانترین و بهترین روش ها برای پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب تراس و بالکن، استفاده از تورهای مخصوص می باشد. شما حتما باید از تور مرغوب و با کیفیت استفاده کنید تا از ورود اشیاء به داخل بالکن جلوگیری شود.

توجه داشته باشید کفشور های غیر پلاستیکی دارای استحکام بیشتری هستند و همچنین راحت تر شسته می شوند پس بهتر است از این نوع کفشور استفاده نمایید.

همچنین تمیز نکه داشتن تراس و بالکن نیز یکی از راه های پیشگری از گرفتگی لوله فاضلاب تراس و بالکن می باشد.برای بررسی و انواع ترفند های رفع گرفتگی لوله بالکن روی لوله بازکنی ستارخان کلیک کنید.

خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب تراس و بالکن با مجموعه ایران تخلیه

هر خانواده در طول زندگی خود حداقل یک بار دچار گرفتگی لوله های فاضلاب محل زندگی خود، خواهند شد. به طور کلی باید گفت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب تراس کار بسیار دشواری می باشد و هر شخصی بدون مهارت و دانش کافی نمی تواند این کار را به درستی انجام دهد و ممکن است به اتصالات لوله ها آسیب وارد کند و مشکلات جبران ناپذیری در منزل و یا محل کار خود به وجود بیاورد.

خدمات مجموعه ما در زمینه باز کردن لوله فاضلاب تراس و بالکن با چندین سال سابقه کار که توسط افرادی ماهر و مجرب انجام می شود، به صورت کاملا تضمینی آماده ارائه به شما عزیزان می باشد.

شما در هر نقطه از شهر تهران که هستید می توانید با شماره تماس های ما، تماس حاصل فرمایید تا در هر ساعتی از سبانه روز در کمتر از 20 دقیقه متخصص ما به محل مورد نظر شما اعزام شود و نسبت به برطرف کردن مشکل شما اقدامات لازم صورت بگیرد.

اگر با چنین مشکلی در بالن و تراس مسکونی خود مواجه شدید میتوانید روی خدمات لوله بازکنی جردن هم استفاده کنید.

گرفتن خدمات از ایران تخلیه چه مزیت هایی دارد؟

 • لوله بازکن های ما در کمتر از 20 دقیقه در هر منقطه از شهر که شما بخواهید حاضر خواهند شد.
 • ارائه ضمانت معتبر به شما عزیزان.
 • فعالیت به صورت شبانه روزی.
 • تیم ما دارای ماهر ترین و با سابقه ترین لوله کش های کشور می باشد.
 • قیمت ارزان و مقرون به صرفه نسبت به کیفیت خدمات خود داریم.

رفع گرفتگی لوله تراس و بالکن

هزینه خدمات رفع گرفتگی لوله تراس و بالکن :

یکی از دغدغه افرادی که به دنبال لوله بازکنی تهران هستند، هزینه و قیمت های احتمالی آن است. برخی از افراد به دلیل اینکه می ترسند قیمت لوله بازکن خیلی نجومی و زیاد شود، سعی می کنند از روش های سنتی و خانگی برای باز کردن لوله فاضلاب خود استفاده کنند و یا به افراد بی نام و نشان و نا بلد کار را می سپارند. باید این نکته را به شما عزیزان بگوییم که این کار موجب می شود لوله های شما نیز دچار آسیب شوند و هم ممکن است لوله های شما باز نشود و بدتر از قبل دچار گرفتگی و خرابی شود و مشکلات جبران نا پذیری برای شما به وجود بیاید.

در نگاه اول ممکن است فکر کنید مجموعه ما نیز به خاطر نام و نشان معتبر و همچنین لوله بازکن های ماهر در سطح شهر، هزینه های گران و سرسام آوری از شما دریافت خواهد کرد. اما باید به شما این اطمینان را بدهیم که نگران این موضوع نباشید، زیرا تمام هزینه ها و نرخ ها در مجموعه ایران تخلیه، طبق نرخ صنف می باشد و هزینه مازاد بر این مبالغ از شما کسر نخواهد شد.

همچنین هزینه خدمات با یکدیگر فرق دارد که بعد از اعزام لوله بازکن به منطقه شما و بررسی گرفتگی لوله های فاضلاب به شما اطلاع داده می شود.

جهت اطلاع از قیمت دقیق لوله بازکنی از لوله بازکنی تجریش میتوانید استفاده کنید.

فنر زنی برای باز کردن لوله های بالکن با چه روش هایی انجام می شود؟

فنر زنی لوله های فاضلاب روش های گوناگونی دارد که به شرح ذیر می باشد:

 • رفع گرفتگی لوله ها توسط دستگاه برقی ژنراتور و فنر لوله بازکنی
 • استفاده از پمپ باد ( توجه داشته باشید که این روش باید حتما توسط افراد ماهر با چندین سال تجربه استفاده شود زیرا این امکان وجود دارد اتصالات لوله ها و خود لوله ها آسیب وارد بشود )

ضمانت رفع فاضلاب تراس و بالکن :

در شرکت ایران تخلیله کلیه خدمات از جمله رفع گرفتگی لوله فاضلاب تراس  و بالکن با ارائه ضمانت نامه معتبر به شما عزیزان انجام می شود. در صورتی که بعد از ارائه خدمات، همچنان مشکل تراس و بالکن شماف شرکت ما موظف خواهد بود که نسبت به رفع مشکل شما مجدد اقدام کند و هزینه ای بابت خدمات دوباره از شما دریافت نکند.

گرفتگی لوله فاضلاب ممکن است سطحی باشد و یا خیلی عمقی باشد. در صورتی که مشکل شما عمقی باشد و با روش های سنتی قابل حل شدن نباشد، باید به یک شرکت معتبر مانند ایران تخلیه مراجعه کنید تا برای باز کردن لوله فاضلاب شما هرچه سریع تر اقدام شود. اما در صورتی که لوله های شما دچار گرفتگی سطحی شده باشند، می توانید خودتان نسبت به بازکردن آن اقدام کنید. در ادامه برخی از رایج ترین و کاربردی ترین روش ها برای بازکردن لوله فاضلاب تراس و بالکن را به شما آموزش خواهیم داد.

برخی روش های متداول برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب تراس و بالکن:

 • استفاده از محلول لوله بازکن چنته و یا محلول های شیمیایی دیگر که می شناسید
 • آب جوش
 • استفاده از محلول جوش شیرین، نمک و آب گرم
 • استفاده از تلمبه های دستی
 • فنر دستی

به این نکته حتما توجه داشته باشید که استفاده غیر اصولی و بیش از اندازه از محلول های شیمیایی می تواند موجب پوسیدگی لوله های فاضلاب تراس و بالکن شود و باعث دردسر بیشتر برای شما می شود. پس سعی کنید قبل از استفاده از این روش ها حتما اطلاعات لازم را داشته باشید و یا با متخصص در این باره صحبت کنید و مشورت بگیرید تا مشکلی پیش نیاید.

1.استفاده ار جنته و یا دیگر محلول های شیمیایی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب تراس

یکی از راه های بازردن گرفتگی لوله های فاضلاب اتفاده از چنته می باشد. این نوع محلول ها قادر هستند بخش زیادی از گرفتگی لوله های فاضلاب را بر طرف کنند ولی باید بگوییم اسفتفاده از این محلول ها برای رفع گرفتگی لوله تراس زیاد مناسب نیست و متخصصان ما این روش را به شما توصیه نمی کنند زیرا ممکن است به لوله های فاضلاب آسیب وارد شود. در این صورت شما با مشکلات جدی روبه رو خواهید شد که به سادگی قابل حل نیستند.

اما چنانچه تمایل داشتید همچنان از این روش برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب خود استفاده کنید حتما از دستور العمل درست و صحیح استفاده کنید و در صورت ممکن از فردی متخصص مشورت بگیرید تا بعدا به مشکلی بر نخورید.

2.استفاده از آب جوش برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب تراس

شما با کمک آب جوش می توانید بخشی از گرفتگی های لوله را نرم کنید و رسوبات موجود در لوله ها را از بین ببرید. برای این کار شما بایستی مقدار زیادی آب جوش را از قبل آماده کنید و سپس کم کم درون لوله فاضلاب خود بریزید. این کار را چندین بار انجام دهید تا گرفتگی لوله فاضلاب به طور کامل برطرف شود.

3.استفاده از جوش‌شیرین، نمک و آب برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب تراس

در صورتی که گرفتگی لوله فاضلاب شما خیلی شدید نباشد و یا لوله فاضلاب به خاطر اجسام سخت دچار گرفتگی نشده باشد می توانید یا استفاده از مقداری جوش شیرین و جوهر نمک گرفتگی لوله فاضلاب تراش را بر طرف نمایید.

برای این کار کافیست جوش شیرین و جوهر نمک را به مقدار کافی با یکدیگر ترکیب کنید، سپس درون لوله فاضلاب خود بریزید و چند ساعت صبر کنید تا گرفتگی لوله به طور کامل بر طرف شود. سپس با مقدار زیادی آب لوله ها را شستشو دهید و توصیه می کنیم برای این ار از آب جوش استفاده کنید زیرا تاثیر بهتر و موثر تری خواهد داشت.

4.استفاده از تلمبه دستی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب تراس

یکی از روش های قدیمی و سنتی که تغریبا همه با آن آشنایی دارند، استفاده از تلمبه دستی می باشد. تغریبا در تمامی خانه ها تلمبه دستی پیدا می شود و یا در صورت نیاز می توانید به سادگی نسبت به خرید آن اقدام کنید. تنها کافی است شما یک تلمبه دستی تهیه کنید، سپس آن را بر روی کفپوش تراس و یا بالکن قرار دهید، به طور مداوم آن را بالا و پیین کنید تا به طور کامل گرفتگی لوله فاضلاب بر طرف شود.

برای اطلاعات بیشتر لوله بازکنی جنت آباد را مطالعه نمایید.

رفع گرفتگی لوله تراس و بالکن

در صورتی که به دنبال رفع گرفتگی لوله بالکن منزل خود هستید می توانید با بهترین شرکت خدمات لوله بازکنی می توانید از طریق شماره تماس زیر اقدام فرمایید.

یکی از سوالاتی که معمولا برای مخاطبین سایت ایران تخلیه پیش می آید این است که چطور می توانیم از طریق وب سایت، درخواست رفع گرفتگی لوله فاضلاب تراس و بالکن خود را ثبت کنیم تا لوله بازکن به محل ما اعزام شود؟

باید پاسخ به این سوال باید بگوییم در سایت ایران تخلیه شماره تماس هایی قرار دارد که شما می توانید از طریق تماس تلفنی درخواست خود مبنی بر اعزام تعمیرکار ماهر به محل سکونت خود را اعلام نمایید. همچنین می توانید از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و… نسبت به اعزام لوله بازکن به محل خود اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که با اولین تماس خود به سایت ایران تخلیه برای شما 20% تخفیف در نظر گرفته شده است.

☎️ رفع گرفتگی لوله بالکن فوری شبانه روزی با کادری کاملا متخصص
☎️ شماره تماس با شرکت ایران تخلیه: 09127208965
☎️ ضمانت خدمات رفع گرفتگی لوله تراس: تحویل لوله باز شده و تضمین بافاکتور
☎️ زمان رسیدن سرویسکار؟! کمتر از 20دقیقه حاضر میباشند
☎️ بازکردن انواع لوله تراس با تجهیزات کامل؟! با پمپ باد پمپ تراکم فنر لوله بازکنی و واترجت

 

یک پاسخ

 1. بسیار عالی واقعا🌹از شریعتی تماس گرفتم برا گرفتگی لوله تراس کارتون تمیز بود مچکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است