بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

رفع گرفتگی لوله لباسشویی بدون خرابی 09127208965✅ بازدیدرایگان

ایران تخلیه » رفع گرفتگی لوله لباسشویی بدون خرابی 09127208965✅ بازدیدرایگان
رفع گرفتگی لوله لباسشویی

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (10 امتیاز)

رفع گرفتگی لوله لباسشویی

5روش ساده جهت رفع گرفتگی لوله لباسشویی+ خدمات ویژه

زمانی که لوله فاضلاب ماشین لباسشویی شما مسدود می شود، ممکن است باعث ایجاد مشکلات متعددی شود که شما را ناتوان از استفاده از دستگاه می کند. این نوع مسدودیت می تواند باعث بازگشت آب به داخل شلنگ ماشین شما گردد و از طرفی دیگر باعث ایجاد کثیف کاری زیادی می شود. با انجام چند راه کار ساده و چک کردن ماشین لباسشویی، ممکن است بتوانید علت این مشکل را پیدا کرده و آن را رفع کنید. در صورت لزوم نیز می توانید با یک لوله بازکن ایران تخلیه تماس بگیرید تا در این مسئله به شما کمک کند.

آنچه قبل از شروع رفع گرفتگی لوله لباسشویی باید بدانید

قبل از شروع به استفاده از دستگاه لباسشویی، در صورتی که لوله خروجی آب مسدود شده باشد، لازم است آب را به صورت کامل قطع کرده و همچنین دستگاه را خاموش کنید. در غیر این صورت آب به سمت سیم برق یا پریز برق باز می‌گردد، که بسیار خطرناک و پرخطر خواهد بود.

با شستن لباس های خود در ماشین لباسشویی، احتمالاً با فاضلاب و آب کثیف و زباله هایی روبرو خواهید شد که اگر این مواد داخل دستگاه باقی بمانند، مشکلات جدی ایجاد خواهند کرد. به همین دلیل، اگر قصد دارید لباس های خود را در ماشین لباسشویی شسته، بهتر است لباس ها را پس از شستن از داخل دستگاه خارج کرده و در محیط خشک و تمیزی قرار دهید.

اگر آب داخل ماشین لباسشویی به حدی پر شده است که بیشتر از حد نصف ظرفیت دستگاه است، باید آن را تخلیه کنید. در اینجا باید مواظب باشید که آب فاضلاب داخل ماشین شامل کثیفی، زباله های آلی و شیمیایی است.

با توجه به اینکه معمولاً ماشین لباسشویی دارای دستگاه خالی کردن آب نیست، شما باید با یک لیوان یا فنجان آب فاضلاب را تخلیه کنید. این کار به نظافت محیط کمک می کند و از بروز مسائلی مانند انسداد در لوله های فاضلاب نیز جلوگیری می کند. با رعایت این نکات ساده، می توانید از بهترین عملکرد ماشین لباسشویی خود بهره‌مند شوید.

رفع گرفتگی لوله لباسشویی

کارکرد لباسشویی چگونه است؟

قبل از اینکه به مواردی در رابطه با گرفتگی لوله فاضلاب لباسشویی بپردازیم، باید با دقت بررسی کنیم که چگونه یک ماشین لباسشویی کار می کند. هنگامی که دستگاه در حال انجام عملیات شستشو است، موتور پمپ تخلیه با جهت عقربه های ساعت موجب جریان داخلی آب در دستگاه می شود. پمپ بار آبی که در دستگاه تشکیل می دهد را به آب خارجی وصل می کند که به لباس های درون دستگاه نفوذ کرده و آن ها را تمیز می کند.

هنگامی که زمان تخلیه رسید، پمپ تخلیه از آب پر شده و موتور برای خارج کردن آن، جهت چرخش را معکوس می کند. این کار موجب جریان آب و فاضلاب رو به بیرون شده و برای تخلیه در لوله های فاضلاب خانه آماده می شود. گرفتگی لوله فاضلاب در ماشین لباسشویی در صورتی رخ می دهد که لوله خارجی دستگاه بسته  باشد، یا لوله فاضلاب خانه از بین رفته یا انسداد داشته باشد که از این رو نمی تواند آب را به خوبی از داخل دستگاه به خارج از ماشین لباسشویی منتقل کند. برای رفع این مشکل، باید به صورت دوره‌ ای لوله فاضلاب را بررسی و با نصب شیرهای مناسب، قطعات تخلیه فاضلاب را تعمیر و تنظیم کرد تا مشکلات جدی از جمله گرفتگی لوله فاضلاب در آینده برای شما پیش نیاید.

همچنین برای افزایش فشار آب در خروجی شلنگ، پمپ از فشار هوا استفاده می‌ کند. آب از شلنگ خروجی به سمت پایین جاری شده و به یک لوله تخلیه و یا به سیستم فاضلاب منزل و بعد به مخزن سپتیک یا سیستم فاضلاب شهری منتقل می‌ شود.

برای اطلاع از انواع ترفند های رفع گرفتگی لوله خودتان صفحه ی لوله بازکنی یوسف آباد را کلیک کنید.

علت گرفتگی لوله فاضلاب لباسشویی

گاهی اوقات استفاده از ماشین لباسشویی ممکن است باعث بالا آمدن آب فاضلاب از لوله تخلیه آن شود، چه از لوله تخلیه لباسشویی و چه از لوله کف آشپزخانه. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی ایجاد شود که شاید برای بسیاری از افراد شناخته نشده باشد. اگرچه ممکن است برای مدتی از لباسشویی استفاده نکرده باشید و یکباره با بالا آمدن آب چاه‌ ها و کثیف شدن محیط اطراف روبرو شوید.

دلایل مختلفی می‌ تواند باعث گرفتگی لوله فاضلاب لباسشویی شود که شامل مواردی همچون موی بلند، پرز لباس و پارچه، گرد و خاک درون پارچه و لباس‌ ها، لجن، رسوب، چربی و افتادن اشیا درون لوله می باشد.

بنابراین، برای جلوگیری از این مشکلات بهتر است که لوله فاضلاب لباسشویی و دیگر لوله‌ های فاضلاب به صورت منظم تمیز شوند.

رفع گرفتگی لوله لباسشویی

چگونه گرفتگی لوله لباسشویی را تشخیص دهیم؟

برای تشخیص مشکلات لوله فاضلاب لباسشویی، بهتر است ابتدا ماشین لباسشویی را پر از آب کرده و سپس آب را از طریق تخلیه خالی کنید. قبل از انجام این کار، حتماً اطمینان حاصل کنید که به لوله فاضلاب دسترسی کامل دارید.

سپس برای تشخیص نوع مشکل، به خروج آب از لوله توجه کنید. اگر آب با فشار بالا و سریع خارج شد، به احتمال زیاد لوله کاملاً مسدود شده است و برای رفع این مشکل باید از فنر معمولی استفاده کنید.

اما اگر آب با سرعت پایین‌ تر و آرامتر خارج شد، این نشانگر وجود گرفتگی در لوله بیشتر در عمق آن است. برای رفع این مشکل، بهتر است از فنر برقی استفاده کنید.

به طور کلی به دلیل این‌ که مشکل در لوله فاضلاب وجود دارد، بهتر است قبل از انجام هرگونه عملیات و رفع مشکلات، اطمینان حاصل کنید که نوع مشکل را به درستی شناسایی کرده‌ اید تا شما بتوانید به بهترین شکل ممکن آن را رفع کنید.

مهم‌ترین مزایای شرکت ایران تخلیه برای رفع گرفتگی لوله لباسشویی

می‌توان گفت که حداقل در سال 1402 صدها شرکت خدماتی لوله کش و لوله بازکنی وجود دارد که می‌توانید برای رفع مشکلات تاسیساتی خود با آن‌ها تماس بگیرید اما آنچه که ایران تخلیه را نسبت به دیگر شرکت‌ها و سایت‌ های خدماتی متمایز کرده مزایای آن است که در ادامه به ویژگی‌ های مهم و مزایای شرکت ایران تخلیه اشاره خواهیم کرد.

 1. تمام کادر فنی و تیم اجرایی ایران تخلیه افرادی مجرب، آموزش دیده و حرفه‌ای هستند که در زمینه مشکلات تاسیساتی ازجمله لوله بازکنی ستارخان گرفتگی لوله بطور کامل آموزش دیده و مهارت بالایی در رفع این مشکلات دارند.
 2. ایران تخلیه جدا از تیم فنی درجه‌ یک از مدیریت و تیم پشتیبانی بسیار متعهد و مسئولیت‌ پذیری برخوردار است که با نظم و قانون‌مندی خود پاسخگوی اعتماد شما هستند.
 3. شرکت ایران تخلیه از سایت رسمی و لینک‌های ارتباطی متعدد و در دسترس برخوردار است و امکان برقراری ارتباط با این شرکت خدماتی در هر ساعت از شبانه روز برای شما عزیزان وجود دارد.
 4. به دلیل تعداد بالای پرسنل و در اختیار داشتن تجهیزات کامل، ایران تخلیه هرگز شما را برای رسیدگی به گرفتگی لوله‌های فاضلاب و دیگر خدمات تاسیساتی معتل نخواهد کرد.
 5. این شرکت خدماتی باتوجه به نیروی انسانی ماهر، تیم مدیریتی قوی و تجهیزات کامل در سریع‌ترین زمان ممکن در محل موردنظر شما حاضر خواهند شد.
 6. ایران تخلیه از به‌روزترین و کامل‌ترین تجهیزات تخصصی برخوردار است بنابراین بد‌ترین نوع گرفتگی‌ لوله‌های فاضلاب را به بهترین شکل ممکن رفع می‌کنند.
 7. شرکت ایران تخلیه باتوجه به سطح حرفه‌ای بودن خود بطور مداوم جهت رفاه حال مشتریان خود تخفیف‌های خدماتی قابل توجهی را اعمال کرده و حتی بسیاری از فعالیت‌های خدماتی این شرکت به شکل رایگان به شما عزیزان تعلق می‌گیرد.
 8. در هر ساعت از شبانه روز تیم خدماتی ایران تخلیه در سریع‌ ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حضور پیدا خواهند کرد.

برای درخواست سرویس کار لوله بازکنی تهران به صورت شبانه روزی اینجا را کلیک کنید.

🪠 ضمانت خدمات رفع گرفتگی لوله لباسشویی: با قیمت پایین فوری تضمینی
🪠 بازکردن لوله لباسشویی با چی انجام میشود: بدون کوچکترین کثیفی با رعایت بهداشت
🪠 آیا لوله بازکنی خرابی دارد؟ خیر بدون خرابی انجام میشود
🪠 زمان بازکردن لوله لباسشویی چقدراست؟ زیر ۲۰ دقیقه با دستگاه انجام میشود
🪠 بازکردن انواع گرفتگی لوله فنر بلند واتر جت پمپ باد و دستگاه برقی

رفع گرفتگی لوله تخلیه لباسشویی چگونه انجام میشود؟

همان طور که می دانید، لوله فاضلاب لباسشویی ممکن است به دلایل مختلفی مسدود شود و شما را به دردسر بی اندازد. اما این گرفتگی‌ ها در اکثر مواقع در ابتدای رخداد با چند روش آسان برطرف می‌ شوند. در ادامه 5 روش بسیار ساده پیش روی تان قرار دادیم که برای حل این مشکل، می‌ توانید از روش‌ های زیر که از قبل آزمایش شده‌ اند استفاده کنید.

 • استفاده از آب گرم:

  برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی، اولین قدم ریختن یک سطل آب گرم است. آب را به آرامی و در چند مرحله درون لوله بریزید و چند دقیقه صبر کنید. اگر مشکل حل نشد، این کار را دوباره تکرار کنید. از آب جوش استفاده نکنید و دقت کنید که حتما از آب گرم استفاده شود.

  • استفاده از محلول خانگی:

  محلول خانگی لوله بازکنی با ترکیب جوش شیرین و سرکه ساده ساخته می‌ شود. برای استفاده در لوله فاضلاب لباسشویی، نصف لیوان جوش شیرین را درون لوله ریخته و سپس یک لیوان سرکه را اضافه کنید. این ترکیب مو، پرز و چربی را از بین می‌ برد. بعد از نیم ساعت یا یک ساعت، آب گرم را در لوله بریزید. در صورت لزوم، می‌ توانید این روش را تکرار کنید. توجه داشته باشید که مقدار ترکیبات را بیشتر از حد نریزید. همچنین می‌ توانید از نوشابه یا نمک برای تقویت ترکیب استفاده کنید.

  • استفاده از فنر های دستی:

  فنرهای دستی برای رفع گرفتگی سطحی خوب هستند. شما می توانید فنرهای متراژ ۶ متری را با قیمت ارزانی تهیه کنید. برای استفاده از فنر، آن را در لوله وارد کرده و در جهت عقربه های ساعت و یا برعکس آن بچرخانید. سپس مقداری آب را داخل لوله بریزید و آزمایش کنید. توجه داشته باشید فنرهایی با جنس آلیاژ انعطاف پذیر و نرم بهتر هستند، پس سعی کنید فنر هایی با این مشخصات تهیه کنید.

  • استفاده از جاروبرقی تر و خشک:

  اگر در خانه جاروبرقی تر و خشک دارید، می‌ توانید از آن برای رفع گرفتگی فاضلاب لباسشویی استفاده کنید. برای این کار، جاروبرقی را روی حالت تر تنظیم کرده و خرطوم آن را درون لوله قرار دهید. سپس دستگاه را روشن کنید تا گرفتگی را مکش کند و مسیر آب را باز کند. قبل از روشن کردن دستگاه، حتماً روی حالت تر تنظیم شده باشد تا در صورتی که آبی داخل لوله باشد، دستگاه آسیبی نبیند.

  • استفاده از دستگاه فنر برقی:

  دستگاه فنر برقی با قطرها، آلیاژها و متراژهای متفاوت، گرفتگی های پیچیده را در کوتاه ترین زمان باز می کند. این دستگاه راه حلی تضمینی برای باز کردن لوله های گرفته شده است. اما متاسفانه خرید آن برای عموم مردم مقرون به صرفه نیست، ولی در صورت تمایل می توان با شماره درج شده در سایت با شرکت ایران تخلیه تماس گرفت تامتخصصان ما شما را راهنمایی کنند. همچنین استفاده از فنر برقی، بدون نیاز به کثیف کاری و بسیار سریع انجام می شود.  

جهت اعزام از شعبه های دیگر ما در منطقه لوله بازکنی پاسداران کافیست تماس بگیرید.

در صورت باز نشدن لوله لباسشویی چه کنیم؟

روش های ذکر شده کاملاً تست شده است و در بیشتر مواقع نتیجه مثبتی برای افراد به دنبال داشته است. اما اگر روش‌ هایی که به شما ارائه شد برای حل مشکل شما نتیجه‌ی مطلوب را به دنبال نداشته، شرکت ما دستگاه‌ های تخصصی و لوله بازکنی حرفه‌ ای را برای رفع مشکلات لوله فاضلاب شما در اختیارتان قرار می‌ دهد. پرسنل ما با تجربه‌ی کافی و مجهز به مهارت‌ های لازم این کار را به خوبی انجام می‌ دهند. تنها با تماس با شماره‌ تلفن مذکور در سایت، سرویسکاران ما در کمترین زمان ممکن به آدرس شما می‌ رسند و مشکل شما را برطرف می‌ کنند و به عنوان مشتری ما، می‌ توانید از خدمات حرفه‌ ای و کارامد ما بهره ببرید.

شعبه لوله بازکنی سعادت آباد ایران تخلیه از معتبر ترین شرکت های خدمات دهی به تمام مناطق تهران است.

یک پاسخ

 1. بسیار عالی ممنون از خدمات خوب شرکت ایران تخلیه ک تشریف آوردن گرفتگی لوله لباسشویی رو برطرف کردن🌹🌹🌹🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است