بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لایروبی و حفر چاه سعادت آباد

ایران تخلیه » لایروبی و حفر چاه سعادت آباد
لایروبی و حفر چاه سعادت آباد

راهنمای مطالعه

امتیاز شما ثبت گردید post

لایروبی و حفر چاه سعادت آباد

تشخیص ترکیدگی لوله

نشت یابی بدون تخریب

 

حفر چاه فاضلاب باید به صورت اصولی و کارشناسی انجام شود تا در آینده دچار ریزش نشود. قبل از انجام حفاری باید وضعیت زمین، نوع خاک و میزان جذب آن بررسی و بر اساس متراژ چاه محاسبه شود.

اکثر چاه هایی که حفر میشوند عموما با مشکل ماسه دهی در ابعاد مختلف روبرو بوده که اولا نیاز به لایروبی چاه در فواصل کم دارند و ثانیا عمر متوسط چاه ها در این مناطق اکثرا کمتر از 15 سال و در بیشتر موارد بین 8 الی 10 سال می باشد.

لایروبی به عملی گفته می شود که طی آن مواد جامد و زائد درون چاه ها و سپتیک یا منهول ها خارج می کنن لایروبی چاه می گویند که به روش تخلیه چاه انجام می شود.

لایروبی چاه آب به وسیله دستگاه ضربه ای و تراکتوری و برقی امکان پذیر است. دستگاه های فوق با مته، خاک رس را با شن و ماسه داخل چاه مخلوط می کند و با گل کش آن را بیرون می کشد. لازم به ذکر است که خاک رس را با آب مخلوط کرده و گلوله درست می کند که از آب سریع بگذرد و به داخل چاه برود.

لوله بازکنی و تخلیه چاه باعث جلوگیری از بروز ریزش فرسودگی و دیگر خطرات این چنینی می شود این خطرات بسیار جدی هستند و اگر رعایت نشود و توجهی به آن نشود باعث بروز حوادث بزرگ و جبران ناپذیری میشود

برای جلوگیری از خطرات چاه مانند ریزش چاه درسعادت آباد باید هر 3 سال یک باز چاه تخلیه شود . تخلیه چاه با تانکر مکنده ( ساکشن ) انجام میشود که بسیار پر سرعت بوده و در کمترین زمان چاه تخلیه و تحویل مشتری عزیز میگردد

ایران تخلیه علاوه بر خدمات لوله بازکنی، رفع نم و رطوبت ساختمان، آماده تخلیه چاه فاضلاب،کف تراشی چاه، حفر چاه نو، لوله کشی آب و فاضلاب , لایروبی و حفر چاه سعادت آباد و هرگونه همکاری در زمینه های مختلف ساختمانی را دارد، پس با شرکت خدمات ایران تخلیه در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است