بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی افسریه در محل بافاکتور 77847264 ☎️ شبانه روزی

ایران تخلیه » لوله بازکنی افسریه در محل بافاکتور 77847264 ☎️ شبانه روزی
4.9/5 - (7 امتیاز)

لوله بازکنی افسریه

لوله بازکنی افسریه با بهترین سرویس دهی

ممکن است شما در محل کار یا زندگی خود با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب، رو به رو شوید. در این شرایط می‌توانید از راهکارهای خانگی و آسان استفاده کنید اما اگر سطح گرفتگی بسیار بالا باشد؛ راهکارهای خانگی پاسخگو نمی‌باشد و باید با شرکت‌ های لوله بازکنی افسریه ارتباط بگیرید و از آن‌ها برای رفع مشکل خود کمک بگیرید.

یکی از این شرکت‌ها، شرکت لوله باز کنی ایران تخلیه می‌باشد، این شرکت دارای بیش از 10 سال سابقه کاری درخشان می‌باشد و با ارائه خدمات برتر و منحصر به فرد به یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه تخصصی خود تبدیل شده است. شرکت لوله باز کنی ایران تخلیه در تمامی محله‌های تهران خدمات ارائه می‌دهد و اگر شما در محله افسریه دچار مشکل گرفتگی لوله فاضلاب شدید با تماس با شرکت ایران تخلیه شعبه محله افسریه، در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه مشکل خود را رفع کنید.

لوله بازکنی افسریه

راهکارهای خانگی لوله بازکنی افسریه بدون نیاز به متخصص:

1.از بین بردن گرفتگی لوله فاضلاب با آب گرم

شما برای باز کردن گرفتگی‌های ساده و آسان لوله فاضلاب فقط کافی است با یک ظرف آب گرم آن را از بین ببرید. البته باید این‌کار را چند بار انجام دهید تا این مشکل کاملا رفع شود.

 1. باز کردن لوله فاضلاب با جوش شیرین و سرکه

برای باز کردن لوله فاضلاب با روش گفته شده شما کفیست چند قاشق جوش شیرین و سرکه را داخل وله بریزید و صبر کنید. این کار باعث ایجاد یک واکنش شیمیایی می‌شود که تمامی مواد موجود در لوله از جمله مو و چربی‌ها را از بین می‌یرد و لوله فاضلاب تمیز می‌شود.

3.بازکردن لوله فاضلاب با جوش شیرین و نمک

این روش نیز مانند روش بالا باعث ایجاد یک واکنش شیمیایی می‌شود که تمام موادی که باعث بستن لوله فاضلاب شده را از بین می‌برد.

خدمات شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه چگونه است؟

 • استفاده از تجهیزات و تکنیک‌های مدرن:

لوله بازکنی ایران تخلیه از تجهیزات و تکنیک‌های مدرن وروز دنیا برای باز کردن لوله‌ها استفاده می‌کند. این تجهیزات و تکنیک‌ها تضمین می‌کند که گرفتگی لوله‌ها به طور کامل و بدون آسیب برطرف می‌شود.

 • قیمت مناسب و به صرفه:

لوله بازکنی ایران تخلیه دارای قیمت‌های مناسب برای خدمات خود می‌باشد. قیمت‌های این تیم در مقایسه با سایر شرکت‌ها به طور چشمگیری مقرون به صرفه می‌باشد.

 • ارائه خدمات سریع و فوری:

لوله بازکنی ایران تخلیه در تمام ساعات شبانه‌روز و حتی روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات به مشتریان می‌باشد.

متخصصین ایران تخلیه برای حفظ سلامت و بهداشت، نکات زیر را رعایت می‌کنند:

 • استفاده از تجهیزات ایمنی:

تکنسین‌های تیم ما همواره از تجهیزات ایمنی مانند لباس کار، دستکش، ماسک، عینک و کفش ایمنی استفاده می‌کنند تا از انتقال بیماری‌ها و آسیب‌های احتمالی جلوگیری کنند.

 • استفاده از روش‌های تخلیه بهداشتی:

تیم ما از روش‌های تخلیه بهداشتی مثل پمپ مکنده و ساکشن استفاده می‌کند تا از انتشار بوی نامطبوع و آلودگی محیط جلوگیری کنند.

 • تخلیه کامل چاه:

 تیم ایران تخلیه تا زمانی که چاه کاملاً تخلیه شود، کار را ادامه می‌دهد تا از ایجاد دوباره گرفتگی جلوگیری کند.

 • شستشوی چاه:

متخصصین ایران تخلیه پس از تخلیه چاه، آن را با مواد شوینده مناسب شستشو می‌دهند تا از رشد میکروب‌ها و باکتری‌ها جلوگیری کنند.

 • پرکردن چاه:

 افراد تیم ما، پس از شستشوی چاه، آن را با مواد ضدعفونی‌کننده پر می‌کنند تا از نفوذ آب و فاضلاب به محیط جلوگیری کنند.

شرکت لوله بازکنی افسریه، یکی از معتبرترین شرکت‌های تخلیه چاه می‌باشد. این شرکت دارای بیش از 10 سال تجربه‌ی کاری است و با استفاده از تجهیزات و تکنیک‌های مدرن و روز دنیا، به یکی از بهترین و متخصص‌ترین شرکت‌های تخلیه‌ی چاه در شهر تهران تبدیل شده است. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل با این شرکت تماس حاصل فرمایید و در کمترین زمان ممکن از خدمات آن بهره ببرید. شما می‌توانید از هر یک از محل‌های شهر تهران از خدمات شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه استفاده کنید.

شرکت ایران تخلیه از ابتدای شروع فعالیت خود، از متخصصان حرفه‌ای و مجرب در این کار استفاده کرده است تا اعتماد مشتریان خود را کسب کند و بتواند بهترین خدمات خود را ارائه دهد.

همانطور که گفته شد؛ شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با تیم ایران تخلیه تماس بگیرید و از خدمات این شرکت استفاده کنید.

لوله بازکنی ستارخان ایران تخلیه : از دیگر خدمات و شعبه فعال در این زمینه

لوله بازکنی افسریه

لوله باز کنی افسریه شبانه‌روزی در اختیار مشتریان

شرکت لوله باز کنی ایران تخلیه دارای یکی از برترین و باکیفیت‌ترین شرکت‌های لوله باز کنی می‌باشد که دارای ویژگی‌های متعددی است. یکی از ویژگی‌های این شرکت، شبانه روزی بودن آن است. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل با شرکت لوله باز کنی ایران تخلیه، در محله افسریه، تماس بگیرید و در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل خود را رفع کنید. این ویژگی باعث شده است تا شرکت ایران تخلیه با سایر شرکت‌ها متمایز شده است.

خدمات ارائه شده توسط شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه در محله افسریه

لوله بازکنی ایران تخلیه خدمات زیادی را در سراسر شهر تهران به مشتریان خود ارائه می‌دهد که این خدمات به شرح زیر می‌باشد:

 • باز کردن لوله توسط با فنر برقی، پمپ هوا و دستگاه‌هایی نظیر آن
 • تخلیه چاه با استفاده از تانکر ساکشن و پمپ لجن کش
 • لایه روبی و کف تراشی چاه فاضلاب
 • ترمیم کردن چاه ریزش کرده
 • از بین بردن بوی بد فاضلاب
 • رفع گرفتگی لوله‌ی توالت ایرانی و فرنگی
 • رفع نمودن نم و رطوبت
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب
 • از بین بردن گرفتگی لوله با سیمان و مصالح ساختمانی دیگر

از دیگر شعبات ما در منطقه لوله بازکنی تهرانپارس است که شما می توانید برای درخواست سرویسکار به صورت شبانه روزی با ما تماس بگیرید.

شماره لوله بازکنی افسریه برای ارتباط

شما می‌توانید به راحتی با شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه در محله افسریه، ارتباط بگیرید. شما می‌توانید با شماره گیری 02177847264 تماس بگیرید و افراد این شرکت به مشکلات شما پاسخ دهند.

روش‌های ارائه شده توسط شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه

اگر شما نتوانستید با راه‌های خانگی لوله‌ی فاضلاب خود را باز کنید می‌توانید با تیم ایران تخلیه تماس حاصل فرمایید. تیم ایران تخلیه، با استفاده از روش‌های زیر لوله‌ی فاضلاب مسدود شده را باز می‌کند:

1- فنرزنی:

فنرزنی یکی از روش‌های متداول برای باز کردن لوله‌های گرفته شده است. در این روش، معمولا با استفاده از یک فنر فولادی بلند و انعطاف پذیر از طریق لوله وارد می‌کنند و با چرخش آن فنر، گرفتگی را از بین می برند. این فنرها انواع مختلفی دارد که در زمینه‌های مختلف از آن استفاده می‌شود. معمولا فنرهای فولادی برای رفع گرفتگی شدید لوله‌ها استفاده می‌شود و فنرهای فنری برای رفع گرفتگی‌هایی که توسط زباله‌های ریز به وجود آمده است استفاده می‌شود. در این روش ابتدا برای انجام فرآیند فنر زنی، باید محل گرفتگی را مشخص کرد و سپس فنر را به درون لوله وارد نموده؛ بعد از آن، با چرخاندن فنر، گرفتگی لوله را از بین برد. اما اگر گرفتگی شدید باشد؛ باید چندین بار این فرآیند را تکرار نمود تا گرفتگی به صورت کامل و درست از بین رود.

2-تراکم هوا:

در روش تراکم هوا، از یک دستگاه مخصوص برای ایجاد فشار هوا در لوله استفاده می‌کنند. این فشار هوا باعث می‌شود که گرفتگی لوله از بین رود. این دستگاه یک پمپ مخصوص دارد که فشار زیادی را در لوله ایجاد می‌کند و باعث می‌شود آب از لوله خارج شود. برای انجام این عمل، ابتدا باید محل گرفتگی را مشخص کرد و سپس دستگاه را به لوله متصل نمود. بعد از این مراحل، این دستگاه را روشن کرده و فشار هوا را افزایش داد و فشار هوا باعث می‌شود که گرفتگی لوله از بین رود و آب از لوله خارج شود.

3-پمپ آب:

در روش پمپ آب، از یک پمپ مخصوص برای ایجاد فشار آب در لوله استفاده می‌شود. این روش باعث می‌شود که گرفتگی از بین رود. این دستگاه دارای یک لوله‌ی بلند است که به یک پمپ مخصوص وصل است که این لوله‌ی بلند را به داخل لوله وارد می‌کند و فشار آب باعث از بین رفتن گرفتگی لوله می‌شود. برای انجام این عمل، ابتدا مانند روش‌های دیگر باید محل گرفتگی  را  مشخص نمود و سپس لوله‌ی پمپ آب را به داخل لوله‌ی فاضلاب وارد کرد. بعد از آن باید پمپ آب را روشن کرد و فشار آن را افزایش داد تا گرفتگی لوله از بین برود و آب از لوله خارج شود.

4-کاشی کنی:

در صورتی که گرفتگی در داخل لوله های فاضلاب زیر کاشی‌ها باشد، ممکن است نیاز به کاشی کنی باشد. در این روش، قسمتی از کاشی‌های اطراف لوله برداشته می‌شود تا بتوان به لوله دسترسی پیدا کرد و گرفتگی را از بین برد. البته کاشی‌کنی یک روش نسبتا دشوار و هزینه‌بر است؛ به همین علت ای روش تنها در شرایطی انجام می‌شود که گرفتگی لوله توسط روش‌های قبلی از بین نرفته باشد.

5-ژنراتور لوله بازکنی:

یکی از حرفه‌ای‌ترین روش‌ها برای باز کردن لوله فاضلاب، استفاده از لوله بازکن برقی یا فنر برقی است. یکی از برگترین تفاوت‌های این دستگاه با فنر لوله باز کن برقی بودن آن است که همان فنر به موتوری الکتریکی متصل شده است و به کمک موتور می‌تواند لوله فاضلاب مورد نظر باز شود. استفاده از ژنراتور برقی برای رفع گرفتگی های چاه توالت، کف شوی حیاط که ناشی از سنگ و خاک و آجر باشد و کف شوی حمام مفید است و هر نوع گرفتگی را باز می‌کند. استفاده از ژنراتور هم مثل استفاده از فنر دستی است فقط تفاوت آن در روشن کردن موتور دستگاه به صورت خودکار فنر را به دوران در می‌آورد و گرفتگی لوله فاضلاب را رفع می‌کند. شرکت‌ های لوله بازکنی در افسریه برای رفع انواع گرفتگی‌ها از نفر لوله باز کنی یا ژنراتور استفاده می‌کنند.

6-دستگاه تراکم هوا مخصوص لوله بازکنی:

بعد از ژنراتور، یمی از دستگاه های پیشرفته و بروز دستگاه تراکم هوا یکی از پرکاربرد ترین وسیله‌ها در این زمینه است و به رفع گرفتگی کمک چشمگیری می‌کند. این دستگاه مانند پاه باز کن عمل می‌کند و تنها تفاوت آن این است که فشار هوا توسط دستگاه ایجاد می‌شود. این دستگاه برای رفع هر نوع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب کاربرد دارد و تفاوت آن با فنر لوله باز کن در این است که محدودیتی ندارد و می‌تواند تمامی گرفتگی‌های موجود در انتهای لوله را نیز باز می‌کند. نحوه کار دستگاه تراکم هوا به این صورت است که دهانه آن را روی لوله فاضلاب قرار می‌دهند تا فشار هوای ایجاد شده توسط دستگاه به داخل لوله هدایت می‌شود و گرفتگی‌ها را رفع می‌کند. دستگاه تراک هوا هم مانند دستگاه ژنراتور لوله باز کنی کاربردهای فراوانی دارد و خیلی از شرکت‌های لوله بازکنی مانند شرکت لوله باز کنی ایران تخلیه از این دستگاه جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب استفاده می‌کنند. باید بدانید که لوله باز کنی با پمپ تراکم هوا خیلی آسان و سریع انجام می‌شود و کیفیت بالایی نیز دارد.

لیست قیمت تمامی خدمات در صفحه،لوله بازکنی ونک است.

لوله بازکنی افسریه

سوالات متداول

ممکن است سوالاتی ذهن شما عزیزان را به خود مشغول کرده باشد که ما به برخی از آنها پاسخ می‌دهیم.

 • هزینه خدمات لوله بازکنی ایران تخلیه چقدر است؟

هزینه خدمات تیم ما با توجه به عوامل مختلفی مانند نوع گرفتگی، طول لوله، و محل گرفتگی تعیین می شود.

 • آیا ایران تخلیه خدمات تخلیه چاه نیز ارائه می‌دهد؟

بله، ایران تخلیه علاوه بر خدمات لوله بازکنی، خدمات تخلیه چاه نیز ارائه می‌دهد.

 • آیا شرکت لوله باز کنی ایران تخلیه از روزمه خوبی برخوردار است؟

شرکت ایران تخلیه دارای بیش از 10 سال سابقه درخشان در محله‌های مختلف می‌باشد و شما می‌توانید به راحتی از طریق وبسایت این شرکت از تمامی سوابق تیم ایران تخلیه مطلع شوید و با این شرکت ارتباط بگیرید.

 • راه ارتباطی با شرکت ایران تخلیه چیست؟

شما می‌توانید با شماره گیری 09127208965 تماس بگیرید و از خدمات شرکت لوله باز کنی ایران تخلیه مطلع و بهره‌مند شوید.

بازکردن انواع گرفتگی لوله؟! لوله فاضلاب و انواع لوله های ساختمان
شماره تماس شعبه افسریه؟! 02177847264
ضمانت شعبه لوله بازکن افسریه؟! تحویل لوله باز شده و بافاکتور اتحادیه
زمان رسیدن سرویسکار؟! کمتر از 20در محل شما عزیزان
بازکردن لوله ها با دستگاه های؟! با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

در صورت نیاز از خدمات لوله بازکنی یوسف آباد،لوله بازکنی دزاشیب،لوله بازکنی منطقه چیتگر ، لوله بازکنی سهروردی ،لوله بازکنی زعفرانیه،لوله بازکنی نارمک میتوانید حساب کنید.

یک پاسخ

 1. تماس گرفتیم از لوله بازکنی افسریه ایران تخلیه رضایت داشتم در ادامه مسیر ارزوی موفقیت دارم🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است