بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی بلوار ابوذر بافاکتور 09127208965 ☎️ | 20دقیقه ای فوری

ایران تخلیه » لوله بازکنی بلوار ابوذر بافاکتور 09127208965 ☎️ | 20دقیقه ای فوری
لوله بازکنی بلوار ابوذر

راهنمای مطالعه

4.2/5 - (10 امتیاز)

لوله بازکنی بلوار ابوذر

خدمات لوله بازکنی بلوار ابوذر از جمله نیازمندی ‌های مهم و ضروری است که ممکن است در هر زمان و مکانی به آن نیاز پیدا کنیم. اگر در منطقه بلوار ابوذر تهران ساکن هستید و با مشکلات گرفتگی لوله مواجه شده ‌اید، می‌ توانید با اطمینان از خدمات لوله بازکنی ایران تخلیه بهره‌ مند شوید.

ایران تخلیه، با برخورداری از تجهیزات و دستگاه ‌های پیشرفته و نیروهای متخصص و با تجربه، خدمات لوله بازکنی را در منطقه بلوار ابوذر تهران به صورت 24 ساعته و با هزینه مناسب ارائه می ‌دهد.

در هر نقطه ‌ای از بلوار ابوذر تهران که هستید، کافیست با ما تماس بگیرید. متخصصین ما به طور کاملاً تضمینی و با هزینه مناسب، مشکل مسدود شدن لوله ‌های شما را رفع خواهند کرد.

لوله بازکنی بلوار ابوذر

دلایل اصلی گرفتگی لوله های فاضلاب در بلوار ابوذر

گرفتگی لوله فاضلاب و انسداد آن می تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. برخی از دلایل رایج گرفتگی لوله فاضلاب شامل موارد زیر است:

1. گرفتگی فاضلاب بعد از تعمیرات ساختمان

تعمیرات ساختمان اگر در اطراف لوله‌ های فاضلاب انجام شود، ممکن است باعث ورود نخاله‌ های ساختمانی و قطعات خورده شده سیمان و… به داخل چاه شود. در این صورت تجمع این مواد در چاه باعث انسداد آن خواهد شد. به یاد داشته باشید قبل از انجام هرگونه عملیات ساختمانی یا تعمیرات در ساختمان، چاه فاضلاب را با درپوش بپوشانید تا از گرفتگی لوله با مواد سیمانی جلوگیری شود.

2. انداختن دستمال توالت در چاه

بسیاری از افراد پس از استفاده از سرویس بهداشتی، دستمال توالت را در چاه توالت می اندازند. به مرور زمان تجمع دستمال کاغذی در چاه توالت باعث گرفتگی لوله فاضلاب می شود. برای رفع این مشکل، نیاز است از خدمات یک لوله بازکن ماهر بهره مند شوید.

3. دلیل گرفتگی لوله فاضلاب به علت افتادن اشیاء در چاه

گاهی اوقات ممکن است وسایلی که در جیب ما قرار دارند مانند کیف یا موبایل، داخل چاه فاضلاب بیافتند. این موضوع باعث گرفتگی لوله ‌ها می شود برای در آوردن این وسایل لازم است حتما از یک لوله بازکنی کمک بگیرید.

4. گرفتگی لوله ها به دلیل تجمع و سفت شدن فضولات

عدم استفاده متناوب و دائمی از فلاش تانک یا عدم ریختن آب در چاه فاضلاب باعث می شود که فضولات به تدریج ته نشین شوند، و با گذر زمان سفت شده و باعث گرفتگی لوله فاضلاب شوند. برای پیشگیری از این مشکل، استفاده درست و منظم از فلاش تانک پس از هر بار شستشو ضروری است.

5. تجمع مواد چرب و روغن

هر روز، ظروف زیادی در سینک ظرفشویی شسته می ‌شوند و این به این معناست که روغن و چربی زیادی به لوله فاضلاب وارد می ‌شود. در این وضعیت چربی ها به لوله فاضلاب می چسبند و تجمع آن ها باعث گرفتگی لوله ها می شود. در نتیجه پس از مدتی مشاهده خواهید کرد که آب داخل سینک پایین نمی رود؛ در این مواقع ضروری است تا با لوله بازکنی تماس بگیرید تا نسبت به رفع این مشکل اقدام شود.

6. نفوذ ریشه درخت در چاه توالت

گاهی اوقات، لوله فاضلابی که زیر حیاط منزل یا ساختمان قرار دارد، به دلیل نفوذ ریشه ‌های درختان در چاه، دچار گرفتگی و انسداد می شود. در این شرایط، ممکن است برخی افراد خودسرانه از اسید یا مواد دیگری برای رفع مشکل استفاده کنند. در حالیکه این مشکل تنها از طریق فنرهای مخصوص و قوی به همراه سر فنر برطرف می شود. این کار عمدتاً باید توسط لوله‌ بازکنی ماهر و متخصص انجام شود.

نفوذ ریشه درخت در لوله فاضلاب، که عامل اصلی گرفتگی لوله فاضلاب است، گاهی با تراشیدن چاه فاضلاب برطرف می شود. این کار راحت و ساده نیست و باید توسط لوله بازکنی انجام شود. بنابراین، اگر در منطقه بلوار ابوذر تهران ساکن هستید، حتماً برای رفع مشکل نفوذ ریشه درخت با لوله بازکنی ایران تخلیه تماس بگیرید.

7. لوله کشی اشتباه از دلایل گرفتگی لوله فاضلاب

برخی مواقع، لوله ‌کشی فاضلاب با استفاده از لوله ‌های غیر استاندارد انجام می ‌شود. بنابراین ممکن است، لوله ‌های انتخاب شده برای کارکرد مورد نظر مناسب نباشند؛ به عنوان مثال، لوله ‌های توالت عمومی باید قطر بزرگتری نسبت به دیگر لوله ها داشته باشند. عدم رعایت این مسائل سبب گرفتگی لوله فاضلاب در آشپزخانه، توالت و سایر مکان ها خواهد شد.

8. تجمع مو و پرزهای فرش

در اغلب مواقع، تجمع موها و پرزهای فرش باعث گرفتگی لوله فاضلاب می شوند. برخی از افراد، بعد از حمام یا شانه کردن مو، پرزها و موها را به داخل چاه یا لوله فاضلاب می ریزند و با گرفتن آب روی آن تصور می کنند که این مواد مشکلی برای گرفتکی چاه ایجاد نمی کند. در حالیکه با گذر زمان، این تجمع سبب گرفتگی شدید لوله می‌ شود. برای رفع این مشکل لازم است تا لوله بازکنی کمک بگیرید تا  با استفاده از تجهیزات پیشرفته ای که دارند، این مسئله را حل کنند.

با دریافت کد تخفیف از شعبه لوله بازکنی تجریش مشتری دائم ما باشید.

لوله بازکنی بلوار ابوذر

علائم نشان دهنده گرفتگی لوله فاضلاب

علائم زیر نشان دهنده گرفتگی لوله فاضلاب است:

  • کند شدن جریان آب: یکی از مهمترین علائم گرفتگی لوله فاضلاب، کندی جریان آب است. در این شرایط، آب به کندی از لوله ها خارج می شود و کاملا متوجه مشکل گرفتگی لوله می شوید.
  • بالا آمدن آب: به دلیل گرفتگی لوله، ممکن است آب از لوله ها بالا بیاید.
  • بوی بد: گرفتگی لوله فاضلاب باعث می شود تا بوی بدی در خانه احساس کنید.

دلیل انتخاب خدمات لوله بازکنی ایران تخلیه برای منطقه بلوار ابوذر تهران

گرفتگی لوله ‌ها معمولا به طور ناگهانی اتفاق می افتد و باعث مختل کردن کارهای شما می شود ضمن این که استرس و مشکلات دیگری نیز ایجاد می کند. اگر در بلوار ابوذر ساکن هستید، ضروری است که با روش ارائه خدمات شرکت ‌های لوله بازکنی آشنا شوید تا بتوانید به سرعت با مشکل مواجه شده روبرو شوید. هنگام استفاده از خدمات شرکت های لوله بازکنی، موارد زیر را در نظر بگیرید:

دانش فنی و پرسنل باتجربه

پرسنل لوله بازکنی نیاز به مهارت، دانش تجربی و دانش آکادمیک در این زمینه دارند. اگر نیروی متخصص لوله بازکنی اطلاعات کافی در مورد انواع اتصالات لوله‌ های فاضلاب را داشته باشد، می ‌توانند با دقت و سرعت بالا مشکلات را تشخیص داده و رفع کنند. نیروهای متخصص شرکت ایران تخلیه، علاوه بر داشتن اطلاعات کامل در زمینه روش‌ ها و وسایل لوله بازکنی و اتصالات لوله‌های فاضلاب در تمام مناطق تهران از جمله بلوار ابوذر، دارای تجربه کافی در زمینه باز کردن لوله ‌ها و تخلیه چاه‌ های تهران هستند. به همین دلیل تیم ایران تخلیه بهترین و سریع ‌ترین روش را برای حل مشکلات گرفتگی لوله‌ها انتخاب می ‌کند. بنابراین شما عزیزان می توانید با خیال آسوده لوله بازکنی بلوار ابوذر خود را به شرکت ایران تخلیه بسپارید.

اعزام بلافاصله نیرو

بدون شک، اعزام سریع نیروهای متعهد به محل در هنگام مواجه با گرفتگی لوله‌ ها، از مهم ‌ترین معیارهایی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید. زیرا علاوه بر مشکل اصلی، ممکن است خسارات اضافی نیز به وجود آید. شرکت ایران تخلیه با نیروهای دلسوز و با تجربه در سراسر تهران، از جمله بلوار ابوذر، همراه شماست تا در صورت گرفتگی لوله ‌ها، در کمتر از 30 دقیقه به محل حادثه برسد.

 قیمت مناسب مطابق با نرخ اتحادیه به همراه فاکتور

نیروهای پرتلاش ایران تخلیه پس از مراجعه به محل حادثه، موارد لازم را به صورت واضح برای شما توضیح می ‌دهند و با توجه به قیمت ‌های اتحادیه، حق الزحمه خود را شفاف ‌سازی می ‌کنند. در پایان کار، یک فاکتور کتبی حاوی جزئیات خدمات ارائه شده به مشتری تحویل داده می ‌شود.

خدمات ­رسانی شبانه ­روزی و بدون تعطیلی

ایران تخلیه به منظور رفاه حال هموطنان عزیز، به صورت شبانه روزی خدمات خود را ارائه می دهد و حتی در روزهای تعطیل نیز فعالیت می کند و در صورت درخواست شما سریعا نیروهای خود را اعزام کند.

با توجه به موارد گفته شده، اگر در محله بلوار ابوذر تهران زندگی می کنید و به دنبال یک شرکت لوله بازکنی معتبر، با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید، ایران تخلیه انتخاب مناسبی است.

تجهیزات مورد استفاده لوله بازکنی فاضلاب 

برای رفع مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب از تجهیزات و دستگاه هایی که دارای موتورهای قوی هستند، فنر، دوربین های تشخیصی خاص، دستگاه های هیدرولیک، ابزار جت و غیره استفاده می شود.

برای اطلاع از انواع ترفند های رفع گرفتگی لوله خودتان صفحه ی لوله بازکنی جردن را کلیک کنید.

لوله بازکنی بلوار ابوذر

 چرا انتخاب خدمات لوله بازکنی بلوار ابوذر سایت ایران تخلیه؟

آیا شما عزیزان به دنبال یک تیم حرفه‌ای جهت حل مشکلات خود هستید؟ تیم ایران تخلیه با کارشناسانی ماهر در زمینه لوله‌کشی، ترکیدگی لوله، تخلیه چاه، ترمیم و لایروبی چاه، و … آماده خدمت به شما هموطنان عزیز می باشند. توجه داشته باشید که تعرفه خدمات لوله بازکنی یکی از مواردی است که حتماً باید به ان توجه داشته باشید. قیمت خدمات لوله بازکنی در منطقه مختلف شهر تهران کاملا متغیر است.

هزینه های خدمات لوله بازکنی بلوار ابوذر تهران با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود که عبارتند از:

  1. نوع و محل گرفتگی: نوع و محل گرفتگی لوله ‌ها تأثیر قابل توجهی در هزینه لوله بازکنی دارد. همچنین، گرفتگی لوله‌های داخل دیوار یا زیر زمین نسبت به لوله‌های روکار، به دلیل پیچیدگی و سختی بیشتر، نیاز به راه‌حل‌ های متفاوت و هزینه‌ های بیشتری دارند.
  2. تجهیزات و روش ها: تجهیزات و روش‌های مورد استفاده برای لوله بازکنی نیز تأثیر قابل توجهی در هزینه لوله بازکنی دارد. استفاده از دستگاه فنر، دستگاه ژنراتور قوی، دستگاه پمپاژ و … نسبت به استفاده از ابزار ساده و دستی، هزینه را افزایش می ‌دهد.
  3. زمان و محل: زمان و محل انجام خدمات لوله بازکنی بر قیمت لوله باز کنی تاثیر دارد. به عنوان مثال، خدمات شبانه روزی و فوری نسبت به خدمات عادی هزینه بیشتری دارد.

بهتر است قبل از تماس با مجموعه لوله بازکن بلوار ابوذر ایران تخلیه، قیمت خدمات را از این مجموعه پرس و جو کنید. قیمت خدمات لوله بازکنی با توجه به مشکل ایجاد شده و روشی که برای برطرف کردن ان استفاده می شود، محاسبه می شود. با این حال در مجموعه ایران تخلیه قیمت خدمات بسیار مناسب و معقول می باشد.

 اگر شما مشتریان عزیز در بلوار ابوذر ساکن هستید و به دنبال یک شرکت لوله بازکنی معتبر هستید، می توانید با شرکت ایران تخلیه تماس بگیرید.

تخفیف 20% با اولین تماس از شعبه لوله بازکنی ولنجک

سوالات متداول

در صورت مشاهده چه علائمی نیاز به خدمات لوله بازکنی است؟

در صورت مشاهده علائمی مانند گرفتگی آب، بوی نامطبوع، کندی در جریان آب، یا برگشت آب از لوله فاضلاب باید با لوله بازکنی تماس بگیرید.

آیا می توان از مواد شوینده برای بازکردن لوله استفاده کرد؟

در برخی موارد می ‌توانید از مواد شوینده مانند جوش شیرین و سرکه استفاده کنید، اما در مواقع گرفتگی شدید، بهتر است با لوله بازکنی ایران تخلیه تماس بگیرید.

چگونه می توان از گرفتگی لوله فاضلاب پیشگیری کرد؟

استفاده منظم از مواد شوینده، جلوگیری از ریختن آشغال ‌در لوله فاضلاب، و استفاده از فلاش تانک می تواند از گرفتگی لوله فاضلاب جلوگیری کند.

چه زمانی نیاز به خدمات لوله بازکنی ایران تخلیه داریم؟

هنگامی که مشکلات گرفتگی لوله فاضلاب به صورت مکرر تکرار می شود یا به صورت مکرر بوی نامطبوع احساس شد یا آب با کندی از لوله عبور می ‌کند، نیاز به خدمات لوله بازکنی ایران تخلیه دارید.

برای بیشتر میتوانید از شعبه های لوله بازکنی ملاصدرا ، لوله بازکنی سهروردی ،لوله بازکنی زعفرانیه استفاده کنید.

5 پاسخ

  1. سلام واقعا عالی و سریع انجام شد ممنون?♥️?

  2. سلام رفع گرفتگی در بلوارابوذر به خوبی انجام شد مرسی??

  3. سلام سخاوتی هستم از بلوار ابوذر با لوله بازکن ایران تخلیه تماس گرفتم و اومد گرفتگی لوله کفشوررو برطرف کردن با فنر و دستگاه برفی. چون مسیرمون نزدبک بود سریع تشریف اوردن در کل راضی بودم. مرسی سایت خوبی که دارین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است