لوله بازکنی کوهک

در حقیقت شغل لوله بازکنی کوهک جزء شغل های سخت محسوب میشود. زیرا همیشه با فاضلاب ساختمان و بوهای بدی که این لوله ها به همراه دارند در ارتباط میباشد. کار لوله بازکنی بلوار کوهک ازخدمات ایران تخلیه و مناطق اطراف از جمله شغل هایی است که در هر منطقه مورد نیاز بوده و نبود این عزیزان می تواند مشکلات زیادی را به اهالی ساختمان به وجود اورد و ممکن است از کار و زندگی بیوفتید.

در اینجا مواردی است که در صورت همکاری خواسته میشود.

  • داشتن تخصص و تجربه و مهارت کافی برای انجام کار و سرعت بالا
  • عدم استفاده پرسنل از مواد شیمیایی کوهک
  • خوش رویی و رفتار مناسب و دوری از تند خویی
  • رعایت کامل اصول بهداشتی و نظافت در کار
  • ارائه دادن قیمت مناسب و رعایت عدالت
  • رعایت کردن تمامی اصول اخلاقی
  • ارائه دادن مشاوره و راهکارهای مناسب در لوله بازکنی کوهک
  • ارائه دادن آموزش به کارکنان ضمن بالا رفتن سطح اطلاعاتموارد ذکر شده بالا جزء مهمترین قوانین کار به عنوان لوله باز کن بود. همچنین همه به اجرای آن موظف میباشند و از مشتریان گرامی تقاضا می شود در صورت مشاهده خلاف موارد ذکر شده حتما موارد را به شرکت اطلاع رسانی فرمایند ، عقیده ما این است که بهترین تبلیغ انجام درست کار میباشد.
لوله بازکنی کوهک
لوله بازکنی کوهک

لوله بازکنی کوهک در منطقه 22 با کیفیت بالا

یکی از محله‌های قدیمی منطقه 22 محله کوهک است. بلوار کوهک در ابتدا جزئی از منطقه‌ی 5 شهرداری تهران به شمار میرفت ولی با تاسیس منطقه‌ی 22 تهران جزئی از محلات این منطقه گردید. بلوار کوهک در گذشته محله‌ای کمتر توسعه یافته و در حاشیه شهر تهران بود که از امکانات مناسبی برخوردار نبود.

کم کم با گسترش شهر تهران از طرف غرب و شمال غرب، احیا پارک چیتگر و ساخت دریاچه چیتگر به مرور ساخت و سازهای منطقه افزایش یافته و بر جمعیت و امکانات منطقه افزوده شد. در مورد تاریخچه بلوار کوهک و مناطق اطراف میشه گفت اراضی محدوده‌ی چیتگر در زمان قدیم متعلق به خانواده فیروزگر و فرمانفرمایان بود که پس از انقلاب این زمینها ملی اعلام شد. در سال‌های بعد مسئولین شهر تهران تصمیم گرفتند جهت رفع کمبودهای پایتخت و خدمت رسانی به شهر تهران این منطقه را با الگوی نوین شهرسازی ایجاد نمایند. از این رو منطقه 22 شهرداری در سال 1379 ایجاد و در پی اون عملیات توسعه و ساخت منطقه آغاز گردید.

برطرف کردن لوله های سرویس بهداشتی، ایرانی و فرنگی در کوهک

رفع گرفتگی لوله های آشپزخانه، لباسشویی ، تراس، پشت بام، کفشور پارکینگ، جکوزی و استخر، دستشویی، حمام و همچنین فاضلاب شهری و غیره این خدمات به صورت شبانه روزی در سرتاسر بلوارکوهک و مناطق اطراف آن، حتی روزهای تعطیل و هر زمانی که شما نیاز است بدانید در اسرع وقت انجام میشود. در اصل هدف ما جلب رضایت شما شهروندان محترم است.

تضمین کردن خدمات لوله بازکنی بلوار کوهک

خدمات لوله بازکنی از جمله خدماتی میباشد که  سرعت ارائه خدمات برای مشتری در اولویت قرار دارد. از طرفی هم باید به این نکته توجه کرد که نباید کیفیت را فدای سرعت و فوریت ارائه بکنید.

 تمامی خدمات ما تا یک سال ضمانت خدمات دارد. نیروهای اعزام شده ما بطور کامل و دقیق گرفتگی لوله‌های ساختمان شما را رفع خواهند کرد.

چنانکه به هر علتی دوباره گرفتگی لوله مجدد ناشی از علت قبلی بوده که بطور کامل رفع نشده است، لوله بازکنی مجدد بطور رایگان برای شما انجام میدهد. همچنین کلیه خدمات با ضمانت نامه طولانی مدت ارائه خواهد شد.

لوله بازکنی کوهک
لوله بازکنی کوهک

آیا امکان دراوردن اشیاء قیمتی از داخل لوله فاضلاب و توالت امکان پذیر است؟

1– اشیاء و مواد جامدی که ارزش و اهمیت مالی بسیار ناچیز برای صاحبان اشیاء داشته باشند. این اشیا مواردی چون افتادن صابون، دسته تیغ و غیره را به داخل  لوله فاضلاب و توالت در بر میگیرند.

همانگونه که اشاره کردیم امکان دارد این اشیاء برای صاحب ان هیچ ارزشی نداشته باشد ولی بیشتر در زانویی لوله ها جلوی مسیر عبور فاضلاب را بگیرند و گرفتگی لوله را به همراه بیاورند.

در این شرایط استفاده از دستگاه لوله بازکنی، مناسبترین راه حل رفع گرفتگی لوله در موارد افتادن مواد جامد بی ارزش به داخل لوله فاضلاب و توالت است.

2- اشیاء قیمتی که ارزش مالی زیادی دارند و به علت بعضی از موارد شخصی برای صاحب اشیاء بسیار ارزشمند است که این اشیاء موارد زیر را شامل می شود:

افتادن موبایل به داخل لوله فاضلاب و توالت (به علاوه جنبه مالی ارزش اطلاعاتی نیز دارد)

سرخوردن ساعت مچی به داخل لوله فاضلاب و توالت

افتادن انگشتر به داخل لوله فاضلاب یا توالت

افتادن گردنبند طلا به داخل لوله فاضلاب یا اینکه توالت

ضمانت خدمات لوله بازکنی کوهک چیست؟ با فاکتور رسمی اتحادیه و کار تمیز
پوشش دهی کل محدوده کوهک تهران؟! شهرک راه آهن شهرک یاس چیتگر
بازکردن انواع لوله در کوهک انواع لوله های فرنگی ایرانی حمام ناودان سینک و فاضلاب
زمان رسیدن سرویسکار به محل؟! کمتر از 20در محل شما عزیزان حاضر میباشند
بازکردن لوله ها با دستگاه های؟! با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت
لوله بازکنی کوهک
لوله بازکنی کوهک