بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی توحید بافاکتور 66354585 ☎️ بازدیدرایگان فوری ✔

ایران تخلیه » لوله بازکنی توحید بافاکتور 66354585 ☎️ بازدیدرایگان فوری ✔
لوله بازکنی میدان توحید

راهنمای مطالعه

5/5 - (7 امتیاز)

لوله بازکنی توحید

لوله بازکنی توحید منطقه 2 مانند یک فرشتهٔ نجات به داد شما می‌رسد. می‌پرسید چرا؟ قطعا برای شما هم پیش آمده است که برای ساعاتی یا حتی چند روز گرفتگی لوله‌های منزل‌ باعث ایجاد اختلال در کارها و آسایش‌‌تان شده باشد. این اتفاق در شهرهای بزرگی مانند تهران و محله‌های پرجمعیتی مثل میدان توحید کاملا طبیعی و صد البته ناخوشایند است. اما با خدماتی مانند شرکت‌های لوله بازکنی‌ موجود در محل به راحتی حل می‌شود.

 شرکت ایران تخلیه در میدان توحید کاملا فعال بوده و آماده ارائه انواع خدمات سریع و باکیفیت در محدوده غرب تهران است. برای آشنایی بیشتر خدمات این تیم مجرب تا انتهای مطلب همراه ما باشید. 

لوله بازکنی توحید

6 مزیت مهم  دریافت خدمات از سایت ایران تخلیه

اگر ساکن غرب تهران و محله توحید هستید لازم است با خدمات سایت ایران تخلیه به طور کامل آشنا شوید تا بدون معطلی و با اطمینان کامل یکی از سرویس کاران این تیم مجرب را خبر کرده تا مشکل لوله‌ های محل زندگی یا کارتان، رفع شود. از خدمات مهم تیم خفن ایران تخلیه لوله بازکنی توحید و تمام مناطق تهران است. دیگر خدمات این تیم شامل موارد زیر می‌شود.

 • در این شرکت برای باز کردن گرفتگی لوله از ژنراتورهای فنر برقی که با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی لوله باز کنی تولید شده‌اند، استفاده می‌شود؛‌ بنابراین علاوه‌بر رفع کامل گرفتگی لوله، رسوب، چربی و سایر مواردی که باعث انسداد می‌شوند، از بین خواهند رفت.
 • سایت ایران تخلیه در تمام نقاط تهران بزرگ شعبه و نیروی مجرب دارد. بنابراین اگر احتیاج به لوله بازکنی میدان توحید آن هم به صورت فوری و ضروری داشته باشید، در کمترین زمان ممکن، حرفه‌ای‌ترین پرسنل تیم در محل حاضر و مشکل را رفع می‌کند.
 • تمامی خدمات با تضمین قیمت و کیفیت انجام می‌شود. همچنین تیم ایران تخلیه تعطیلات ندارد و هفت روز هفته و در طول 24 ساعت شبانه‌روز آماده ارائه خدمات درجه یک خود به افراد متقاضی است.
 • تمامی خدمات بدون کوچک‌ترین کثیف‌کاری و آلودگی محیطی انجام می‌شو‌د.
 • خدمات تشخیص محل گرفتگی، باز کردن و بستن درب چاه و همچنین تخیله توسط پرسنل و سرویس‌‌کار صورت می‌پذیرد.
 • اعزام سرویس‌‌کار لوله بازکنی محله توحید و سراسر تهران کمتر از 30 دقیقه انجام می‌شود.
 • اصول بهداشتی کاملا توسط پرسنل تیم رعایت می‌شود و جزو قوانین مهم در تیم مذکور است.

در تمامی مکان‌ها مانند منازل مسکونی، هتل و ادارات، شرکت‌های تجاری و… آماده ارائه خدمات لوله بازکنی‌ است. 

برای استعلام قیمت روی لوله بازکنی سعادت آباد را کلیک کنید.

نحوه ثبت سفارش برای دریافت خدمات از تیم ایران تخلیه؛ اعزام سرویس‌‌کار در 30 دقیقه!

 در صورت بروز هرگونه مشکل مرتبط با لوله‌های محل می‌توانید با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی تماس گرفته و پس از توضیح مشکل، نسبت به ثبت درخواست سرویس‌کار مجرب فعال در محدوده‌ی اقدام کنید.

خیلی فوری افراد تیم ایران تخلیه برای ارائه‌ی خدمات لوله بازکنی توحید در آدرس مدنظر حاضر شده، مشکل را شناسایی و در بهترین حالت ممکن رفع می‌کنند. تمامی موارد بیان شده در کمتر از 1 الی 2 ساعت انجام می‌شود و در هر منطقه‌ای رضایت مشتریان جلب می‌شود. مشکلاتی که توسط گروه حرفه‌ای ایران تخلیه حل می‌شوند، عبارتند از:

 • انسداد لوله‌های بالکن، تراس و بهار خواب
 • انسداد لوله‌های آشپزخانه و کف شور
 • گرفتگی و بالا زدن چاه سرویس‌های بهداشتی
 • گرفتگی لوله‌های اصلی ساختمان و مجمتع
 • انسداد لوله‌های حیات، زیرزمین و پارکینگ
 • گرفتگی لوله‌های مربوط به سینک، ماشین لباسشویی و ظرفشویی

تخفیف 20% با اولین تماس از شعبه لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی توحید

10 عامل گرفتگی لوله که آن را نمی‌دانستید

عموما انسداد لوله‌ها به علت گیر کردن اشیا، سفت شدن فضولات، انداختن دستمال توالت و پد بهداشتی در چاه، لوله‌کشی نامناسب‌ و… اتفاق می‌افتد. در بیشتر موارد ورود مواد خارجی باعث گرفتگی و بالا آمدن آب به داخل محیط زندگی مانند آشپزخانه یا سرویس بهداشتی می‌شود؛ بنابراین باید همواره مراقب ورود موارد خارجی به لوله‌ها باشید و از آن‌ها مراقبت کنید.

همچنین در صورت بروز هرگونه مشکلی در غرب تهران با تیم ایران تخلیه و لوله بازکنی میدان توحید تماس بگیرید. در ادامه 10 عامل گرفتن لوله را که ممکن است از آن‌‌ها بی‌خبر باشید را بیان می‌کنیم.

 1. انسداد لوله‌ها پس از بازسازی و تعمیرات ساختمان
 2. گرفتگی لوله‌های فاضلاب و سرویس بهداشتی به دلیل ورود اشیای خارجی مانند اسباب بازی‌های ریز کودکان، ته سیگار، تکه‌های شکسته ظروف و درب بطری و…
 3. نفوذ ریشه عمیق درخت و گیاهان، مصالح ساختمانی و… از سمت پشت بام به چاه و لوله‌ها
 4. گرفتگی لوله بخاطر تجمع پرز و موهای زیاد و بلند
 5. لوله کشی ناقص، غیراصولی و معیوب
 6. گرفتگی لوله آشپزخانه به‌دلیل سفت شدن چربی و روغن
 7. انسداد لوله‌ها در اثر تجمع فضولات، سفت شدن آن‌ها و رسوب بستن موادی مانند کف صابون در دیواره‌های لوله
 8. کوچک بودن قطر لوله
 9. کم شیب بودن لوله‌ها
 10. تجمع پسماند مواد غذایی در لوله‌های مربوط به سینک و آشپزخانه

روش های دیگر بازکردن لوله فاضلاب با لوله بازکنی قیطریه

3 روش‌ تخصصی لوله بازکنی میدان توحید

روش‌های خانگی زیادی مانند استفاده از فنرهای دست‌ساز، محلول جوش شیرین و سرکه و… برای باز کردن لوله‌ها وجود دارد. اما این روش‌ها در بیشتر موارد برای گرفتگی‌های جزیی جوابگو هستند. گرفتگی‌های عمیق و مهم با روش‌های زیر که تیم‌های تخصصی از آن استفاده می‌کنند، رفع می‌شود.

 • استفاده از فنر برقی لوله بازکنی: در بین روش‌ های لوله بازکنی استفاده از فنر برقی بهترین و کارآمدترین روش برای رفع انسداد است. این روش هر نوع گرفتگی را رفع می‌کند و تا عمق‌ بیشتر از 10 متر هم پایین‌تر می‌رود. همچنین سرعت بالایی در رفع گرفتگی جهت لوله بازکنی‌ میدان توحید و دیگر محله‌های تهران دارد. علاوه‌بر این این روش باعث سوراخ شدن لوله نمی‌شود.
 • پمپ تراکم هوا: در لوله کشی‌های پر پیچ و خم گرفتگی یا انسداد با کمک پمپ تراکم هوا رفع می‌شود. هوا به وسیله لوله این پمپ پر فشار وارد لوله‌ها می‌شود و باعث حرکت عوامل گرفتگی و رفع انسداد می‌شود. البته باید توجه کنید که این دستگاه برای چاه و لوله‌های منتهی به فاضلاب شهری استفاده می‌شود تا عوامل انسداد به سمت لوله اصلی فاضلاب شهری هدایت شوند.
 • واتر جت: با کمک این دستگاه آب با فشار زیاد وارد لوله‌های گرفته شده می‌شود و گرفتگی را رفع می‌کند. این دستگاه یک روش مطمئن برای رفع انسداد است. با این روش رسوبات و چربی‌های موجود در لوله‌ها کاملا رفع می‌شود.

لوله بازکنی توحید

قیمت لوله بازکنی میدان توحید

قطعا تمامی سرویس‌های ایران تخلیه دارای  تضمین قیمت و کیفیت خدمات است. اما به طور کلی مواردی که در ادامه بیان می‌شود، در تعیین قیمت خدمات ارائه شده لوله بازکنی توحید تاثیرگذار است.

نوع گرفتگی، میزان گرفتگی، مکان گرفتگی و متراژ فنری که برای رفع انسداد استفاده می‌شود همگی در تعیین قیمت نهایی اثرگذار هستند. مثلاً طول لوله‌های آشپزخانه از توالت کم‌تر است؛ پس احتمال تفاوت قیمت باز کردن لوله این دو قسمت با یکدیگر وجود دارد.

شدت گرفتگی نیز در قیمت تمام شده بسیار موثر است و هرچه بیشتر باشد، کار سخت‌تر و قیمت خدمات نیز، بالاتر می‌رود. البته برای تیم ایران تخلیه آسایش مشتریان و رفع این مشکل اولویت دارد نه صرفا دریافت هزینه‌؛ بنابراین چیزی بیشتر از نرخ مصوب از مشتری دریافت نمی‌کنیم.

قطر لوله، متراژ لوله‌ها، نوع جسم خارجی که مسبب انسداد شده است همگی در قیمت نهایی اثرگذار هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تعرفه نامه‌ی خدمات گروه مجرب ایران تخلیه و قیمت‌ لوله بازکنی‌ با کارشناسان بخش پشتیبانی درارتباط باشید.

کلام آخر؛ ایران تخلیه، بهترین لوله بازکنی میدان توحید

اگر در غرب تهران هستید و با مشکل انسداد لوله‌های منزل‌ مواجه شده‌اید، نگران نباشید. همین الان با تیم ایران تخلیه تماس بگیرید. بله! همین حالا در هر ساعتی از شبانه روز که باشید، افراد حرفه‌ای این تیم مجرب خیلی سریع و فوری برای لوله بازکنی‌ میدان توحید و لوله بازکنی منطقه 2 در محل حاضر می‌شوند و  برای ارائه خدمات آماده هستند.

کلام آخر؛ ایران تخلیه، بهترین لوله بازکنی

اگر در غرب تهران هستید و با مشکل انسداد لوله‌های منزل‌ مواجه شده‌اید، نگران نباشید. همین الان با تیم ایران تخلیه تماس بگیرید. بله! همین حالا در هر ساعتی از شبانه روز که باشید، افراد حرفه‌ای این تیم مجرب خیلی سریع و فوری برای لوله بازکنی‌ در محل حاضر می‌شوند و  برای ارائه خدمات آماده هستند.

انواع انسداد لوله، گرفتگی لوله‌های هر بخشی از ساختمان مانند لوله‌های منتهی با آشپزخانه منازل و… با بهترین کیفیت، کمترین کثیف کاری و تضمین قیمت توسط پرسنل این گروه انجام می‌شود.

 اگر از انسداد لوله، آب گرفتگی مداوم کف منزل، بالا زدن چاه حمام و توالت، وجود بوی نامطبوع و تعفن خسته شده‌اید همین حالا برای رفع آن اقدام کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش ثبت‌ سفارش سایت ایران تخلیه مراجعه کنید‌.

سوالات متداول لوله بازکنی توحید

 • آیا شرکت ایران تخلیه ضمانت دارد؟

تضمین شرکت ایران تخلیه کیفیت خدمات و همچنین رفع کامل انسداد لوله‌ها است. با خیال راحت می‌توانید از خدمات تیم حرفه‌ای ما استفاده و برای همیشه با گرفتگی لوله‌ها خداحافظی کنید. ( البته به شرط مراقبت از ورود اشیای بزرگ به داخل لوله)

 • آیا هنگام فنر زنی احتمال کثیف شدن محیط وجود دارد؟

تیم ایران تخلیه سعی دارد با تمام قوا و بدون هیچگونه کثیف‌کاری کار را به اتمام برساند. قطعا اگر چاه و لوله انسداد شدید داشته باشند، کمی کثیف‌کاری طبیعی است اما سرویس‌‌کاران موظف هستند در تمیزترین حالت ممکن کار را به اتمام برسانند.

 • آیا فاکتور نویسی توسط پرسنل تیم انجام می‌شود؟

بله، تمامی خدمات صورت گرفته در محل با فاکتور معتبر و دقیق توسط پرسنل نوشته شده و به مشتری ارائه می‌شود.

 • چقدر زمان می‌برد تا سرویس‌‌ کار لوله بازکنی میدان توحید حاضر شوند؟‌

از زمانی که با تیم ایران تخلیه تماس می‌گیرید تا دریافت خدمات لوله بازکنی‌،‌ بین 30 دقیقه الی 2 ساعت بسته به فاصلهٔ سرویس‌‌کار به آدرس اعلام شده، رسیدن شخص طول می‌کشد.

 • خدمات لوله بازکنی ایران تخلیه به چه صورت است؟

باز کردن انواع لوله‌های حمام، توالت و آشپزخانه،  خدمات تخلیه لوله چاه، باز کردن لوله با فنر زنی، مشاوره خدمات لوله بازکنی، انجام خدمات رفع بوی نامطلوع چاه و لوله، باز کردن لوله با دستگاه تراکم هوا و دستگاه موتور پمپ توسط این تیم مجرب انجام می‌شود

لوله بازکنی سهروردی ،لوله بازکنی زعفرانیه،

4 پاسخ

 1. سلام وقتتون بخیر کمال تشکر دارم از لوله بازکنی میدان توحید ایران تخلیه بسیار کارتون تمیز و بدون کثیفی رفع گرفتگی سینکو انجام دادین موفق باشید🌹

 2. سلام اقای طالبی وقت شمام بخیر خواهش میکنم انجام وظیفه بود ۱ سال گارانتی داره مشکلی بود حتما با ایران تخلیه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است