بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی خیابان بهبودی بافاکتور ☎️ 66885044 درمحل|20دقیقه ای

ایران تخلیه » لوله بازکنی خیابان بهبودی بافاکتور ☎️ 66885044 درمحل|20دقیقه ای
لوله بازکنی بلوار ابوذر

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (7 امتیاز)

لوله بازکنی خیابان بهبودی

لوله بازکنی بهبودی تهران برای سایت ایران تخلیه

شاید برای شما هم اتفاق افتاده که برای لوله بازکنی با افرادی تماس گرفته اید و بعد از رفتن آن‌ها مشکل گرفتگی لوله‌ های شما همچنان پابرجاست؛ به طور حتم دلیل مشکل این است که از مجموعه مناسبی، خدمات منبع لوله بازکنی را درخواست نکرده‌اید. شما با مراجعه به وب سایت ایران تخلیه می ‌توانید از خدمات ما به طور تضمینی بهره ‌مند شوید؛ مطمئن باشید متخصصان ما با روش‌ های اصولی کار خود را به درستی انجام می ‌دهند.

شما عزیزان می‌توانید همین حالا از خدمات لوله بازکنی بهبودی بهره‌مند شوید. در هر نقطه‌ای از خیابان بهبودی که به آن نیاز دارید، ما آماده خدمت ‌رسانی به شما عزیزان هستیم. برایدرخواست خدمات، کافی است با ما تماس بگیرید. متخصصین ما به طور کاملاً تضمینی و با هزینه مناسب، مشکل مسدود شدن لوله ‌های شما را برطرف خواهند کرد.

لوله بازکنی بهبودی

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب

گرفتگی لوله فاضلاب به دلایل مختلفی اتفاق می افتد. برخی از دلایل گرفتگی لوله فاضلاب عبارتند از:

ریختن چای و قهوه در لوله

چای و قهوه از جمله نوشیدنی ‌های پراستفاده در هر خانه‌ای محسوب می ‌شوند. با این حال، باقیمانده ‌های این نوشیدنی ‌ها می ‌توانند از صافی سینک عبور کرده و وارد لوله فاضلاب شده و با چسبیدن به چربی ‌های موجود در دیواره لوله ‌ها، مانع جریان آب شده و باعث گرفتن لوله ‌های فاضلاب می‌شوند. بنابراین، بهتر است مراقب باقیمانده‌ های این نوشیدنی ‌ها باشیم.

ریختن باقیمانده غذا و چربی در لوله

سینک آشپزخانه معمولاً پر از پسماندهای غذا، روغن‌ های سرخ‌کردنی، دانه‌ های برنج، تکه‌ های نان و سایر مواد است. هنگامی که ظروف را می شویید، این مواد ممکن است حتی از صافی خروجی آب نیز عبور کرده و باعث گرفتگی لوله ‌های فاضلاب شوند. همچنین، چربی ‌ها در داخل لوله فاضلاب جمع شده و ممکن است باعث بروز گرفتگی و مشکل در لوله ها گردند. برای جلوگیری از مسدود شدن لوله ‌های فاضلاب، بهتر است باقیمانده‌ های غذایی را از ظروف جدا کنید. همچنین، توصیه می ‌شود کنار سینک یک سطل آشغال قرار داده و حتی کوچکترین زباله‌ها را در آن دور بریزید.

ریختن دستمال کاغذی در لوله

یکی از علل متداول گرفتگی در لوله فاضلاب، ریختن دستمال کاغذی در لوله است. برخی افراد تصور می کنند دستمال کاغذی به دلیل نرمی بافت در اب حل می شود و مشکلی ایجاد نمی کند. در صورتی که دستمال کاغذی یکی از عوامل اصلی ایجاد گرفتگی در لوله ‌ها است که در صورت ریخته شدن در چاه به یکدیگر میچسبند و باعث گرفتکی لوله ها می شوند. پس هرگز دستمال کاغذی را درون چاه نریزید.

ریختن مو در لوله

موها ممکن است به یکدیگر گره بخورند و باعث ایجاد گرفتگی شوند. مشکلات ناشی از گرفتگی در این قسمت ‌ها اغلب به گیرکردن موهای زائد در زانوهای لوله ‌ها باز می‌گردد. برای رفع این خرابی و گرفتگی‌ ها، بهتر است از سرفنرهای مخصوص استفاده کنید و موهای زائد و مواد جامد را از لوله ‌ها حذف کنید. ممکن است با فشار دادن به سمت داخل لوله، مشکل به قسمت دیگر لوله منتقل شود.

اما هرگز موهای زائد را به درون لوله ‌ها نریزید. بهتر است آن ها را درون سطل زباله دور بریزید، زیرا باعث گرفتگی لوله ها می شوند.

 گرفتن لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی

ممکن است گچ و سیمانی که در فرآیند ساخت آپارتمان استفاده می ‌شود به داخل لوله ‌های فاضلاب منتقل شوند و با گذر زمان سفت شده و باعث گرفتگی در لوله‌کشی ساختمان گردند. این مسئله را باید جدی بگیرید. توصیه ما به شما این است که در حین ساختمان ‌سازی، تمام لوله‌ های ورودی ساختمان را با گونی و درپوش بپوشانید و اجازه ورود مصالح ساختمانی به داخل آن ها ندهید.

یک مشکل دیگر ممکن است وجود قیر یا سیمان سفت شده در لوله سرویس بهداشتی باشد. این موارد خیلی کم رخ می ‌دهند، اما اگر با آن مواجه شدید، حتماً باید از خدمات یک لوله ‌بازکن با تجربه استفاده کرده و از اقدامات خودسرانه برای حل آن خودداری کنید.

در صورتی که با گرفتگی لوله و عدم توانایی در حل مشکل با روش‌ های خانگی مواجه شدید، پیشنهاد می‌شود به متخصص لوله‌ بازکنی مراجعه نمایید. لوله‌ بازکنی ایران تخلیه یک مجموعه معتبر در حوزه لوله ‌بازکنی خیابان بهبودی است و خدمات خود را نیز در منطقه خیابان بهبودی تهران ارائه می ‌دهد. این مجموعه با سال ها تجربه، از تجهیزات پیشرفته و تکنیک ‌های روز برای باز کردن لوله ‌های مسدود استفاده می ‌نماید.

با دریافت کد تخفیف از شعبه لوله بازکنی تجریش مشتری دائم ما باشید.

لوله بازکنی بهبودی

رفع گرفتگی لوله‌ها با تکنینک های بروز در لوله بازکنی بهبودی- ایران تخلیه

در ایران تخلیه، تمام انواع گرفتگی‌ های لوله‌های فاضلاب، از جمله گرفتگی با مواد غذایی، مصالح ساختمانی، باقیمانده غذا، دستمال کاغذی دیگر موارد، به کمک دستگاه‌ ها و با بکارگیری تکنیک های بروز به بهترین شکل برطرف می‌شوند. انتخاب روش مناسب بعد از بازدید از محل و بررسی کامل دلیل گرفتگی، انجام می شود. روش ‌های بازکردن لوله‌ها در ایران تخلیه شامل موارد زیر است:

 1. تجمع گرد و غبار و خاک در لوله ‌های فاضلاب، سبب گرفتگی لوله ها می شود. برای رفع این مشکل ایران تخلیه از خدمات لوله بازکنی با پمپ هوا استفاده می‌ کند. استفاده از این پمپ‌ها با فشار قوی، به‌صورت فوری و بدون کثیف‌ کاری، منجر به رفع گرفتگی‌ های چاه فاضلاب می شود.
 2. سیاری از مشکلات گرفتگی در لوله‌ های فاضلاب با استفاده از فنرهای برقی قابل حل هستند. ایران تخلیه از فنرهای با طول مناسب و از مته‌های فولادی قوی برای رفع این مشکل استفاده می کند.
 3. لوله بازکن خیابان بهبودی تهران، به منظور ارائه خدمات به هموطنان عزیز قادر است تیم تخصصی خود را در مدت زمان کمی به محل مورد نظر اعزام کند. این خدمت برای رفاه حال هموطنان عزیز و به صورت شبانه روزی انجام می شود. لوله بازکنی خیابان بهبودی با استفاده از تجهیزات مدرن، بدون ایجاد مشکل و خرابکاری، به سرعت و به صورت کارآمد گرفتگی‌های لوله‌ها و مشکلات مربوطه را رفع می کند. با خدمات لوله بازکنی ایران تخلیه، مشکلات فاضلاب خود را سریعا و به صورت کارآمد حل کنید.

تخفیف 20% با اولین تماس از شعبهلوله بازکنی ولنجک

چرا باید به خدمات شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه اعتماد کنیم؟

اگر در محله خیابان بهبودی تهران دچار گرفتگی لوله شده اید، می توانید با خیال راحت از خدمات لوله بازکنی ایران تخلیه استفاده کنید. این شرکت به دلیل ارائه خدمات باکیفیت و قیمت مناسب، توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید. ویژگی ‌های زیر باعث شده تا افراد به تکنسین‌ ها و نیروی خدمات ایران تخلیه در بهبودی اعتماد کنند. این ویژگی ‌ها عبارتند از:

 1. نیروی خدمات با مهارت، حرفه‌ای و باتجربه
 2. استفاده از ابزارآلات و دستگاه‌های پیشرفته و به‌روز
 3. رعایت پروتکل‌های بهداشتی به‌ صورت حرفه‌ای
 4. از بین ‌بردن بوی بد فاضلاب و گرفتگی لوله ‌ها
 5. قیمت مناسب مطابق با نرخ اتحادیه
 6. حضور به‌موقع در سریع‌ترین زمان ممکن

انتخاب خدمات لوله بازکنی بهبودی تهران – ایران تخلیه

آیا به دنبال یک تیم حرفه‌ای جهت حل مشکلات خود هستید؟ تیم ما با کارشناسانی ماهر در زمینه لوله‌کشی، ترکیدگی لوله، تخلیه چاه، ترمیم و لایروبی چاه، و … آماده خدمت به شما هموطنان عزیز می باشند. توجه داشته باشید که تعرفه خدمات لوله بازکنی یکی از مواردی است که حتماً باید به ان توجه داشته باشید. قیمت خدمات لوله بازکنی در منطقه مختلف شهر تهران کاملا متغیر است.

هزینه های خدمات لوله بازکنی خیابان بهبودی تهران با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود که عبارتند از:

 1. نوع و محل گرفتگی: نوع و محل گرفتگی لوله ‌ها تأثیر قابل توجهی در هزینه لوله بازکنی دارد. همچنین، گرفتگی لوله‌های داخل دیوار یا زیر زمین نسبت به لوله‌های روکار، به دلیل پیچیدگی و سختی بیشتر، نیاز به راه‌حل‌ های متفاوت و هزینه‌ های بیشتری دارند.
 2. تجهیزات و روش ها: تجهیزات و روش‌های مورد استفاده برای لوله بازکنی نیز تأثیر قابل توجهی در هزینه لوله بازکنی دارد. استفاده از دستگاه فنر، دستگاه ژنراتور قوی، دستگاه پمپاژ و … نسبت به استفاده از ابزار ساده و دستی، هزینه را افزایش می ‌دهد.
 3. زمان و محل: زمان و محل انجام خدمات لوله بازکنی بر قیمت لوله باز کنی تاثیر دارد. به عنوان مثال، خدمات شبانه روزی و فوری نسبت به خدمات عادی هزینه بیشتری دارد.

بهتر است قبل از تماس با مجموعه لوله بازکنی خیابان بهبودی، قیمت خدمات را از این مجموعه پرس و جو کنید. قیمت خدمات لوله بازکنی با توجه به مشکل ایجاد شده و روشی که برای برطرف کردن ان استفاده می شود، محاسبه می شود. با این حال در مجموعه ایران تخلیه قیمت خدمات بسیار مناسب و معقول می باشد.

 اگر در خیابان بهبودی تهران زندگی می کنید و به دنبال یک شرکت لوله بازکنی معتبر هستید، می توانید با شرکت ایران تخلیه تماس بگیرید.

برای اطلاع از انواع ترفند های رفع گرفتگی لوله خودتان صفحه ی لوله بازکنی جردن را کلیک کنید.

لوله بازکنی بهبودی

 در صورت نیاز شما عزیزان از خدمات لوله بازکنی سهروردی ،لوله بازکنی زعفرانیه،لوله بازکنی کامرانیه میتوانید بهره ببرید.

2 پاسخ

 1. سلام دیروز همسر بنده اقای روزبه تماس گرفتن برای گرفتگی لوله کف آشپزخانه از کارتون رضایت داشتیم و کارتون بدون کثیفی بود مچکرم از خدمات ایران تخلیه در بهبودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است