لوله بازکنی شیخ بهایی در شب به صورت فوری و تضمینی

 شاید یکی از دل نگرانی‌هایی که مشتری در موقع گرفتگی لوله دارد این باشد که در این ساعت از شب لوله بازکنی فعالیت ندارد و ممکن است پیامدهای مختلفی از گرفتگی لوله برای خانه‌اش پیش آید. باید این مژده را به شما مشتریان گرامی بدهیم که لوله بازکنی شیخ بهایی در همه ساعات شبانه روز دارای پرسنل فعال است و تعدادی کارگر در این مرکز به صورت شیفتی مشغول به کار هستند تا در موقع لزوم به محل اعزام شوند. نگرانی بابت تاخیر یا نبود پرسنل وجود ندارد و با خیال راحت در هر زمان که با گرفتگی لوله روبرو شدید می‌توانید با این مرکز در ارتباط باشید. یکی از راه‌های آسان و در دسترس ارتباط با این مرکز از طریق لینک سایت ایران تخلیه می باشد. شما می‌توانید به سادگی به این سایت مراجعه کنید و در مورد خدمات متنوعی که دارد اطلاعاتی را بگیرید. به صورت تلفنی با مشاوران که در این مرکز حضور دارند صحبت کنید تا در مورد همه موارد اطلاعات کاملی را به دست بیاورید. در صورت لزوم تقاضای اعزام کارگر به محل را داشته باشید. در کمترین زمان ممکن زیر ۳۰ دقیقه افراد به محل مراجعه خواهند کرد و مشکل پیش آمده را بررسی و بعد از ارزیابی شروع به رفع آن می کنند.

راه حل گرفتگی لوله در حمام چیست؟

بیشترین آمار گرفتگی لوله برای حمام است. اغلب موارد بی‌احتیاطی افراد باعث این مسئله بغرنج می‌شود. اگر کمی در این مورد احتیاط کنند و زباله‌هایی مانند مو و درب شامپو یا تیغ را در حمام رها نکنند این اتفاقات کمتر پیش می‌آید. در صورتی که با گرفتگی لوله روبرو شدید و دیدید که آب تخلیه نمی‌شود و بالا می‌زند، باید سریعا نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید. آیا می‌دانید راه‌حل‌هایی این مسئله کدامند؟ برای این کار موارد مختلفی پیشنهاد می‌شود مثل فنرزنی، تراکم هوا، جت واتر برای فشار آب، اسید و تلمبه زنی و روش‌های خانگی دیگر که هر کدام ویژگی‌های مختلفی دارند. راه‌های اولیه و ساده برای این کار استفاده از آب داغ برای برطرف کردن گرفتگی لوله است چون دلیل اصلی گرفتگی لوله حمام صابون و شوینده‌های دیگر است. اگر این گرفتگی به دلیل وجود وسیله سخت در لوله شکل گرفته باشد این راهکار عملی نخواهد بود و نیاز به ابزارهای دیگری دارد به هر حال باز کردن مسیر لوله نیاز به تخصص کافی دارد. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم حتماً به مراکز معتبر لوله بازکنی میدان شیخ بهایی این کار را بسپارید.

لوله بازکنی شیخ بهایی
لوله بازکنی شیخ بهایی

باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه در شیخ بهایی بدون کثیفی

همانطور که می‌دانید لوله فاضلاب آشپزخانه مسیرهای مختلفی را دارد از طرفی سینک ظرفشویی و از طرف دیگر لوله فاضلاب ماشین لباسشویی به این مسیر مرتبط هستند. گرفتگی هر یک از این مسیرها موجب مسدود شدن لوله فاضلاب آشپزخانه می‌شود و کار را کمی سخت می‌کند. سینک ظرفشویی معمولاً به دلیل چربی و مواد غذایی گرفته می‌شود، به این صورت که مواد چربی و رسوب، کم کم درون لوله قرار می‌گیرد و قطر لوله را کاهش می‌دهد. از طرفی مواد شوینده‌ای که در ماشین لباسشویی قرار می‌گیرد نیز همین کار را با مسیر لوله انجام می‌دهد. با توجه به کم شدن قطر لوله، تخلیه آب به کندی صورت می‌پذیر، در نتیجه با مسدود شدن مسیر لوله روبرو می شویم. مواقعی که با این مشکل روبرو هستیم می‌توانیم کار را به لوله بازکنی شیخ بهایی بسپاریم و نتیجه مطلوبی را از آن بگیریم

کارگری که برای این کار اعزام می‌شود ابتدا همه موارد را ارزیابی می‌کند و مشخص می‌کند که کدام قسمت دارای گرفتگی است و راه حل این موضوع در چیست. اگر نیاز به فنر زدن باشد آن را به صورت تخصصی انجام می‌دهد و اگر لوله نیاز به تراش داشت آن را با دقت نظر و بدون برگشت پذیری انجام می‌دهد.

لوله بازکنی شیخ بهایی برای خدمات توالت ایرانی

توالت‌های ایرانی به دلیل شکل ظاهری که دارند مستعد گرفتگی می‌باشند چون به راحتی هر نوع وسیله‌ای درون لوله توالت قرار می‌گیرد. بسیاری از افراد وسایل باارزشی مانند انگشتر یا گوشی خود را در داخل توالت انداخته‌اند و متاسفانه دیگر نتوانسته‌اند آن را خارج کنند، زیرا این مشکل تنها به صورت تخصصی قابل حل است. برخی از موارد نیز مانند دستمال کاغذی و پد بهداشتی باعث گرفتگی لوله توالت‌های ایرانی می‌شود. در چنین وضعیت‌هایی تنها فنر زنی می تواند چاره کار باشد. در کمتر از ۱۰ دقیقه مسیر باز می‌شود.

شاید بپرسید چگونه متوجه شویم که توالت ایرانی گرفته است اگر کاسه توالت پر شد و تخلیه انجام نشد و یا اینکه آب تخلیه شده و فضولات باقی مانده حتماً مسیر لوله گرفته است و برای بازگشایی آن باید اقدامات لازم را انجام داد. از انجام هر کار نامناسبی پرهیز کنید و منتظر رسیدن کارگر خبره باشید.

 رفع گرفتگی توالت فرنگی با فنر و دستگاه در شیخ بهایی

یکی دیگر از خدماتی که توسط لوله بازکنی شیخ بهایی و لوله بازکنی ونک انجام می‌شود رفع گرفتگی توالت فرنگی می باشد. از آنجایی که ساختار توالت فرنگی با نوع ایرانی به کلی تفاوت دارد باز کردن آن نیز باید با دقت و تخصص بیشتری انجام شود. لوله فاضلاب توالت فرنگی پیچیده‌تر از نوع ایرانی است. همچنین توالت فرنگی جنس سرامیک دارد و ممکن است بر اثر ضربه یا فشار ناگهانی شکسته شود. برای رفع گرفتگی توالت فرنگی از فنر زنی با دستگاه ژنراتور استفاده می‌کنند. نکته اساسی که باید در مورد فنر زنی توالت فرنگی بگویم این است که فنرزنی به توالت آسیب وارد می‌کند به همین دلیل این مرکز برای فنرزنی از روپوش فنر استفاده می‌کند. اگر این مورد رعایت شود دیگر خسارت به توالت وارد نمی شود و به صورت تضمینی این کار صورت می‌پذیرد. اگر نیاز به باز کردن مسیر لوله توالت فرنگی دارید می‌توانید با سایت ایران تخلیه ارتباط برقرار کنید و تقاضای اعزام کارگر ماهر را داشته باشید. کمتر از ۲۰ تا ۳۰ دقیقه کارگر به محل اعزام می‌شود و در عرض چند دقیقه مشکل به صورت اساسی حل می‌گردد.

گرفتگی ناودان و لوله حیاط

اغلب در هنگام بارندگی سنگ و خاک از پشت بام و حیاط به داخل ناودانی و مسیر لوله وارد می‌شود که در این صورت رفته رفته در این لوله گرفتگی ایجاد می‌شود، چون مسیر ناودان ارتفاع زیادی دارد برای فنر زنی به متراژ بالایی از فنر نیاز است. این مرکز با دارا بودن فنر در متراژهای مختلف می‌تواند این مشکلات را نیز رفع کند. معمولا بازگشایی این مسیر در مدت زمان کوتاهی زیر ۱۰ دقیقه انجام می‌شود. اگر لوله حیاط به مسیرهای مختلفی مرتبط باشد و چندین واحد از یک مسیر لوله فاضلاب در حیاط استفاده کنند مسئله کمی سخت‌تر می‌شود. احتمالا باز کردن لوله با زمان بالایی روبرو شود زیرا باید همه طول لوله فاضلاب ارزیابی شود و مشخص گردد کدام قسمت دچار گرفتگی شده است.

ارتباط با شعبه شیخ بهایی  تماس با شماره 88038077
میزان کثیف کاری در فنرزدن بدون کوچکترین کثیفی با رعایت بهداشت
زمان اعزام سرویسکار به محل: فوری بمدت 20دقیقه
زمان لوله بازکنی چقدر است؟ نهایتا 20دقیقه زمان میبرد
بازکردن انواع گرفتگی با: فنر بلند واتر جت پمپ باد و دستگاه برقی

لوله بازکنی شیخ بهایی با گارانتی

از مزیت‌های مهم که مراجعین به لوله بازکنی خیابان شیخ بهایی می‌توانند از آن بهره ببرند باز شدن لوله با گارانتی است یعنی این مرکز این تضمین را می‌دهد که به صورت اصولی و صددرصد گرفتگی لوله را از بین ببرد. در همان لحظه لوله فاضلاب قابلیت استفاده را دارد تا مدت‌ها این مسیر دیگر دچار گرفتگی نخواهد شد. در پایان کار گارانتی و فاکتور به مشتری ارائه می‌شود.

ویژگی‌های خدمات باز کردن لوله در شیخ بهایی در شرکت ایران تخلیه
عبارت اند:

سرویسهای چاه فاضلاب و در کلیه بخش ها و محله‌های شیخ بهایی
خدمت‌ رسانی با یک گروه کارآمد و با تجربه و زبده کاری چندین ساله
به‌ کارگیری ابزارها و دستگاه های استاندارد و ایمن و دستگاه های پشرفته
حضور نیروی چاه بازکن در کمتر از 20 دقیقه در محل مشتری
ارائه سرویسهای لوله بازکنی و خالی کردن فضولات چاه و تشخیص نشتی لوله
ارائه تخفیفات در مناسب‌های گوناگون
کاهش هزینه تبلیغات به سمت ارائه سرویسهای ارزان و با کیفیت و رضایت مشتری 

لوله بازکنی شیخ بهایی
لوله بازکنی شیخ بهایی

هزینه لوله بازکنی شیخ بهایی چقدر میباشد؟

یکی از موارد مهم که باید در لوله بازکنی شیخ بهایی مورد بررسی قرار بگیرد هزینه لوله بازکنی می باشد. همه مراکز هزینه‌هایی که بروی این خدمات می‌گیرند برحسب قانون این صنف است. باید بگوییم که نرخ‌گذاری برای این خدمات به موارد مختلفی بستگی دارد. نوع گرفتگی لوله و زمانی که بابت برطرف کردن این مشکل باید صرف شود از مهمترین عوامل قیمت گذاری هستند. نکته دیگر اینکه متراژ و طول لوله که باید پاکسازی شود در قیمت اثر دارد به طور مثال هر چقدر متراژ بالاتر باشد هزینه افزایش می‌یابد.  چه روشی برای این برطرف کردن گرفتگی لوله در نظر گرفته شده مانند، فنر زنی و مواد شیمیایی و غیره نیز برای قیمت گذاری لوله بازکنی موثر هستند. همه اطلاعات در سایت ایران تخلیه بیان می‌شود.

 شما عزیزان از لوله بازکنی قیطریه ،لوله بازکنی سهروردی ،لوله بازکنی الهیه هم میتوانید استفاده کنید.

لوله بازکنی شیخ بهایی

بازکردن گرفتگی لوله با فنر در لوله بازکن شیخ بهایی

گرفتگی لوله فاضلاب ممکن است در نقاط مختلفی از خانه اتفاق بیفتد، در سرویس‌های بهداشتی حمام، حیاط یا ناودانی این اتفاق رخ می دهد اما مسئله اینجاست که افراد فکر می‌کنند، می‌توانند خودشان به سادگی مسیر لوله را باز کنند. لذا اقدام به کارهای نامتعارفی می نمایند که پشیمانی به بار می‌آورد. خیلی از مواقع دیده‌ایم که افراد با ابزارهای نامناسب مانند میلگرد و میله فلزی یا چوبی اقدام به باز کردن لوله فاضلاب می‌کنند، اما این کار متاسفانه باعث ترک خوردگی لوله می‌شود. همچنین این لوله‌ها پلاستیکی هستند و قابلیت تحمل این ضربه را ندارند، لذا این ابزارها برای بازکردن لوله مناسب نیستند. یکی از مواردی که بسیار دیده می‌شود این است که افراد

با اسید برای باز کردن لوله اقدام می‌کنند، این روش شاید تا حدودی درست باشد، اما در همه موارد جوابگو نیست. اسید نمی‌تواند تمامی مواد داخل لوله را ذوب و از بین ببرد بنابراین در چنین مواقعی باید با لوله بازکنی شیخ بهایی تماس گرفت و مشکل را برطرف نمود.

شاید در نگاه اول تصور کنید که فنرزنی کار ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد، اما اگر این کار را بدون دقت انجام دهید ممکن است به لوله کشی آسیبی وارد شود. بنابراین این کار نیاز به یک فرد متخصص و مجرب دارد و باید با دستگاه‌های مخصوصی انجام شود. البته این موضوع را نیز باید بگوییم که افرادی که از موارد فنی سررشته دارند می‌توانند با استفاده از دریل و فنر اقدام به بازگشایی مسیر لوله کنند که این افراد نیز باید با دقت و تبحر خاصی این موارد را انجام دهند. هنگامی که دریل روشن است فنر به سرعت می چرخد و ممکن است به دست آسیب وارد شود. پس قبل از آنکه این روش را انجام دهید از مهارت خود مطمئن شوید، اما بهتر است این کار را به لوله بازکنی مطمئنی بسپارید. لوله بازکنی با فنر زنی برقی یک روش بسیار عالی و مطمئن است که این مرکز از این روش استفاده می‌کند سرفنرهای مختلفی همچون سوزنی، قلابی و سرنیزه‌ای  برای فنرزنی استفاده می‌شود. در اینجا این نکته حائز اهمیت است که در لوله بازکنی شیخ بهایی برای فنرزنی، لوله‌های مختلف از فنرهای جداگانه استفاده می‌کنند به طور مثال برای لوله فاضلاب توالت از یک فنر و برای بازگشایی لوله آشپزخانه از یک فنر دیگری استفاده می‌کنند. رعایت اصول بهداشتی از اهمیت وافری برای این مرکز برخوردار است و بعد از پایان کار محل را ضدعفونی و تمیز شده تحویل مشتری می دهند.

نکات مهم قبل از انجم کار لوله بازکنی شیخ بهایی چیست؟

انواع لوله ها: برای انجام بهتر کار،سرویسکاران باید با انواع مختلف لوله های موجود آشنا باشید. به عنوان مثال، لوله های فلزی، پلیمری، PVC و…

ابزارهای لازم و پیشرفته: برای بازکردن لوله ها، نیاز به ابزارهای خاصی دارید. به طور مثال، لوله بازکن،دستگاه پمپ هوا، فنرزنی لوله

روش های بازکردن لوله ها: برای بازکردن لوله ها، چندین روش مختلف وجود دارد که باید با آن‌ها آشنا باشید. برخی از این روش ها شامل استفاده از لوله بازکن، استفاده از پمپ هوا، استفاده از پمپ آب .

احتیاط های ایمنی: بازکردن لوله ها ممکن است با خطراتی همراه باشد، بنابراین باید احتیاط های لازم را رعایت کنید. این احتیاطات شامل استفاده از لباس های مناسب، کفش های ایمنی، عدم استفاده از ابزارهای خراب و…

روش های پیشگیری: برای جلوگیری از بسته شدن لوله ها، باید روش های پیشگیری را رعایت کنید. به طور مثال، عدم ریختن چیزهای غیر قابل حل در لوله، استفاده از صاف کننده های مخصوص لوله و…

به عنوان یک نکته، با توجه به اینکه لوله بازکنی یک کار حرفه‌ای است، پیشنهاد می‌شود که قبل از انجام کار با تکنسین ماهر شرکت ایران تخلیه تماس و مشاوره رایگان بگیرید.