بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی خیابان لواسانی بافاکتور ☎️ 22778568 بازدیدرایگان فوری

ایران تخلیه » لوله بازکنی خیابان لواسانی بافاکتور ☎️ 22778568 بازدیدرایگان فوری
لوله بازکنی خیابان لواسانی

راهنمای مطالعه

5/5 - (9 امتیاز)

لوله بازکنی خیابان لواسانی تهران یکی از خیابان‌های اصلی شمال تهران است که شامل کلیه خدمات لوله بازکنی لواسانی تهران در مجموعه ایران تخلیه می‌شود. اگر با هر مشکل مربوط به بخش لوله‌ها، چاه و فاضلاب ساختمان محل زندگی و کارتان روبرو شدید، خیلی سریع با شعبه‌ی مجموعه ایران تخلیه در این منطقه تماس گرفته و درخواست کمک کنید.

سرویس‌‌کار حاضر در خیابان لواسانی در کم‌ترین زمان ممکن که معمولاً زیر 30 دقیقه است، خود را به آدرس مورد نظر رسانده و با مهارت و تمرکز کافی مشکل و منشأ آن را شناسایی و درصدد رفع آن برمی‌آید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی گرفتگی‌ لوله‌ها و نحوه‌ی کار تیم فنی ایران تخلیه تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

لوله بازکنی خیابان لواسانی تهران؛ سریع و قابل اعتماد

ممکن است بارها تبلیغات تیم‌های مختلفی از لوله بازکنی‌ها را مشاهده کرده باشید که قول حضور سریع و به‌موقع در محل داده‌اند؛ اما بی‌توجه به وقت ارزشمند مشتری با بدقولی در ساعتی نامناسب و دیرتر از آنچه باید به محل مراجعه می‌کنند.

در مجموعه ایران تخلیه اولین فاکتور برای تمامی اعضا حضور سریع در آدرس مدنظر مشتری است. به‌طوری که کمتر از یکساعت پس از ثبت درخواست کمک و حتی در اکثر موارد کمتر از 30 دقیقه سرویس‌‌کار مجرب در محل حاضر و برای رفع مشکل آماده است.

سرویس‌‌کاران این مجموعه همیشه در دسترس هستند و تمامی مشکلات لوله‌ها اعم از گرفتگی و انسداد لوله، مسدود شدن چاه فاضلاب، بیرون آوردن اشیا از چاه توالت، حمام و فاضلاب را با کمترین میزان تخریب و کثیف‌کاری و قیمت مناسب انجام می‌دهند.

از مزایای لوله بازکنی‌ خیابان لواسانی تهران در دسترس بودن همیشگی، بدون تعطیلی، 7 روز هفته و به صورت شبانه‌ روزی است که خیال مشتری بابت دریافت بهترین خدمات در هر ساعت از شبانه روز را راحت می‌کند.

لوله بازکنی خیابان لواسانی

5 اصل بهداشتی که توسط لوله بازکنی ایران تخلیه رعایت می‌شود

در بعضی‌ از کارهای خدماتی از جمله لوله بازکنی سرویس‌‌کاران با فاضلاب، چاه و انواع لوله‌های نسبتا کثیف و آلوده سروکار دارند؛ بنابراین رعایت نکات بهداشتی و نظافتی جزو اصول اولیه کار است.

متاسفانه بسیاری از مجموعه‌ها این موارد را جدی نمی‌گیرند و در نهایت با اعتراض مشتری مواجه می‌شوند؛ اما، در مجموعه ایران تخلیه تمامی پرسنل با رعایت کامل نظافت و همچنین تجهیزات در تمیزترین حالت ممکن به محل مورد اعزام می‌شوند. در ادامه مواردی که توسط مجموعه ایران تخلیه رعایت می‌شود را آورده‌ایم:

 1. شست‌وشوی لوله پس از فنر زدن جهت تمیزکاری نهایی‌
 2. استفاده از لباس کاملا تمیز و دستکش قبل از کار
 3. شستن دست‌ها پس از اتمام لوله بازکنی جهت کثیف نشدن محیط
 4. انجام کار با کمترین کثیف‌کاری در محیط‌های کوچک مانند آشپزخانه، توالت و حمام
 5. شست‌وشو فنر پس از هربار فنرزنی و استفاده از فنر و تجهیزات تمیز هنگام شروع کار لوله بازکنی لواسانی

خدماتی در همین زمینه نزدیکی شما: لوله بازکنی قیطریه

5 روش لوله بازکنی سینک ظرفشویی در خانه

شاید بهتر باشد قبل از اینکه از لوله بازکنی‌ خیابان لواسانی تهران ثبت‌ درخواست کمک کنید، مطالب زیر جهت باز کردن لوله سینک ظرفشویی را مطالعه و راهکارها را اجرا کنید تا مشکل با هزینه کمتری رفع شود. این 8 راه‌حل عبارتند از:

 1. باز کردن لوله ظرف‌شویی با استفاده از سرکه و جوش شیرین: سرکه و جوش شیرین بارها ثابت کرده‌اند که مواد مناسبی برای رفع گرفتگی هستند. نسبت مساوی از این دو ماده را باهم مخلوط کرده و آن را درون سینک و لوله بریزید. پس از یکساعت با آب داغ لوله را بشویید. در نهایت تمام گرفتی ها رفع می‌شوند.
 2. چوب لباسی: می‌توانید چوب لباسی فلزی را باز کنید‌ تا شکل نهایی چیزی شبیه‌ قلاب شود. سپس آن را وارد لوله کنید و بالا بیاورید. اگر چیزی باعث مسدودیت لوله‌ها شده باشد با این آویز بیرون می‌آید.
 3. آب‌جوش: برای گرفتگی‌های سطحی با چربی می‌توانید از این روش استفاده کنید. تنها کافی است یک ظرف آبجوش را آرام آرام در چهار مرحله‌ درون لوله سینک بریزید تا گرفتگی رفع شود.
 4. جوش شیرین و نمک: مقدار مساوی از هر دو ماده را با هم ترکیب کنید و درون لوله بریزید پس از چند ساعت آب داغ را باز کرده تا گرفتگی لوله رفع شود.
 5. محلول لوله بازکن: برای استفاده از این محلول جانب احتیاط را رعایت کنید و مطمئن باشید آسیبی به لوله وارد نمی‌کند.

درصورتی‌ که هیچ کدام از روش‌های خانگی جواب نداد می‌توانید از مجموعه ایران تخلیه کمک بگیرید تا در کمترین زمان ممکن و خیلی فوری بهترین سرویس‌‌کار حاضر در محدوده را به آدرس مدنظر شما اعزام کند و مشکل لوله خیلی سریع و تضمینی رفع شود.

خدماتی دیگر همین زمینه نزدیک شما:لوله بازکنی کامرانیه

لوله بازکنی خیابان لواسانی

14 مزیت استفاده از فنر برقی در لوله بازکنی خیابان لواسانی تهران

یکی از اولین، بهترین و تمیزترین روش‌ها برای رفع گرفتگی لوله‌ها فنر برقی است. در مجموعه ایران تخلیه از بهترین فنرهای برقی‌ جهت لوله بازکنی تمام مناطق تهران مخصوصا خیابان لواسانی استفاده می‌شود. در ادامه‌ مزایای استفاده از این دستگاه‌ مجهز را برای شما آورده‌ایم تا ابهامات شما نیز در رابطه با این دستگاه رفع شود.

 1. برای انواع لوله‌های صنعتی و خانگی مناسب است.
 2. امر لوله بازکنی با کمک فنر برقی سریع‌تر از آنچه فکر می‌کنید پیش می‌رود.
 3. از متراژ 1 تا 30 متر می‌توان از فنر استفاده کرد.
 4. بازکردن لوله‌ها با انواع‌ گرفتگی توسط قیر، ملات، اشیا، دوغاب، گچ و سیمان
 5. کمترین میزان کثیف‌کاری را دارد.
 6. به فشار برق قوی نیاز ندارد.
 7. دستگاه کوچک و حمل آن آسان است.
 8. وزن مناسبی دارد.
 9. مو، پرز، ریشه درختان و موارد مشابه به فنر گیر می‌کنند و لوله به سادگی باز می‌شود.
 • امکان رسوب زدایی از دیواره لوله‌ها با فنر برقی مسیر است.
 • امکان چربی زدایی سریع بدون آسیب به لوله با فنر برای وجود دارد
 • از قوانین فیزیک برای خرد کردن شیشه یا اشیا شکستی که موجب گرفتگی لوله‌ها می‌شوند‌.
 • بازکردن گرفتگی‌های سرسخت و مقاوم
 • برای تمام گرفتگی‌‌های سطحی، عمقی کارآمد است.

برای اطلاع از انواع ترفند های رفع گرفتگی لوله خودتان صفحه ی لوله بازکنی ولنجک را کلیک کنید.

دلایل انتشار بوی بد فاضلاب ‌از لوله‌ها

خیلی‌ از تماس‌ها از جانب مشتریان گرامی با ایران تخلیه شکایت از بوی بد فاضلاب  و دلایل آن است. در این بخش مهم‌ترین دلایل بوی بد فاضلاب و روش‌های رفع آن را بیان کرده‌ایم.

وجود رسوب و جرم در دیواره لوله‌ها و چاه باعث انتشار گاز سپتیک و ایجاد بوی‌ بد می‌شود. علاوه‌بر این مشکل در اتصال شترگلویی در لوله‌ها باعث انتشار گاز سپتیک در فضا می‌شود؛ بنابراین از استاندارد بودن لوله شترگلویی و اتصال صحیح آن مطمئن شوید.

مواد غذایی و پسماند ممکن است به‌طور کامل تخلیه نشده و مقداری از آن در لوله‌ها باقی بماند؛ در نتیجه دچار فساد و انتشار بوی بد و نامطبوع در فضا شوند و تا وقتی که لوله تمیز نشود، بوی بد باقی می‌ماند.

کهنه شدن چاه باعث انتشار بوی بد در فضا می‌شود و در این مواقع نیاز به کف‌تراشی و لای‌روبی دارد تا بوی بد از محیط دور شود البته این مورد نیاز به متخصص و افراد مجرب دارد می‌توانید از چاه بازکنی خیابان لواسانی تهران یا هر منطقه دیگری که ساکن هستید، جهت این امر کمک بگیرید.

اگر لوله ونت ساختمان به مشکل بخورد باعث ایجاد بوی نامطبوع می‌شود. این لوله همان لوله‌ای است که برای خروج گازهای فاضلاب تا بالاترین قسمت ساختمان کشیده شده است و هواکش‌های آن به لوله‌های فاضلاب و سرویس بهداشتی متصل هستند. اگر این لوله دچار مشکل شود کل ساختمان با بوی بد فاضلاب پر می‌شود.

برای رفع این مشکلات و از بین بردن بوی بد فاضلاب در محیط حتما با مجموعه ایران تخلیه تماس بگیرید و از تیم خفن این مجموعه کمک بگیرید تا خیلی سریع و ماهرانه منشع بو را تشخیص داده و مشکل لوله‌ها را رفع کنند.

از دیگر شعبات ما مانند لوله بازکنی جردن که به صورت شبانه روزی فعالیت دارد.

لوله بازکنی خیابان لواسانی

کلام آخر

اگر در هر زمان از شبانه روز حتی روزهای تعطیل با علائم گرفتگی لوله مواجه شدید، بی‌تعلل با شماره‌های لوله بازکنی ایران تخلیه تماس بگیرید. مجموعه ایران تخلیه در تمام مناطق تهران و کرج سرویس‌‌کار درجه یک دارد و در کمترین زمان ممکن، مشکل شما را رفع می‌کنند.

جهت دریافت خدمات لوله بازکنی در خیابان لواسانی تهران با شماره‌های مرتبط با شمال تهران یا پاسخگوی شبانه روزی این مجموعه تماس بگیرید. تیم فنی ایران تخلیه با تضمین قیمت و کیفیت خدمات، در خدمت مشتریان گرامی است و همواره در جهت جلب رضایت مشتریان خود قدم برمی‌دارد.

سوالات متداول

 • آیا شرکت ایران تخلیه برای لوله بازکنی سیار خیابان لواسانی تهران تضمینی دارد؟

شرکت ایران مجموعه در چهارچوب قوانین صنفی فعالیت می‌کند و از دریافت مبالغ بالاتر از نرخ مصوب اتحادیه و استخدام سرویس‌‌کار دارای مشکلات اخلاقی و سوپیشینه به‌شدت خودداری می‌کند.

 • آیا استفاده از سه نظام ‌در لوله بازکنی متداول است؟

حتما قبل از تماس با تمامی لوله بازکنی‌ها این پرسش که آیا از سه نظام استفاده می‌کنند را بپرسید. سه‌نظام یک روش غیرمعمول است و اگر مجموعه‌ای از این روش استفاده کند قابل اعتماد نیست.

 • آیا رفع گرفتگی به وسیله سیمان تخریب زیادی دارد؟

تمامی خدمات بازکردن چاه و لوله‌ای که با سیمان و مصالح مسدود شده‌اند با کمترین میزان تخریب یا هیچ تخریبی صورت می‌گیرند؛ بنابراین نگران این موضوع نباشید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است