بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی خیابان یخچال بافاکتور 22778568 ☎️ 20دقیقه ای ✅

ایران تخلیه » لوله بازکنی خیابان یخچال بافاکتور 22778568 ☎️ 20دقیقه ای ✅
رفع گرفتگی لوله فاضلاب

راهنمای مطالعه

5/5 - (20 امتیاز)

لوله بازکنی خیابان یخچال

با سلام در صورتی که شما به دنبال خدمات لوله بازکنی خیابان یخچال هستید، می توانید به شرکت ما اعتماد کنید. ما با تجربه‌ی بالا و بهره‌گیری از تجهیزات حرفه‌ای، خدماتی کیفی و تضمینی در زمینه لوله بازکنی ارائه می‌دهیم.

از جمله خدماتی که ما در این زمینه به شما ارائه می‌دهیم، می‌توان به باز کردن انواع لوله‌های فاضلاب آشپزخانه، حیاط، سرویس‌های بهداشتی و حمام اشاره کرد. همچنین می‌توانیم در رفع هر گونه انسداد و گرفتگی در این لوله‌ها به شما کمک کنیم.

ما در ارائه خدمات خود از تجهیزات حرفه‌ای استفاده می‌کنیم که به ما امکان می‌دهد تا انواع لوله‌ها را به صورت تمیز و بدون کثیفی باز کنیم. همچنین با استفاده از تجربه‌ی بالایی که در این زمینه داریم، می‌توانیم به صورت سریع و ایمن به رفع مشکلات شما بپردازیم.

در نتیجه، اگر به دنبال خدمات لوله بازکنی هستید، می‌توانید با ایران تخلیه 02122778568 تماس بگیرید. ما با تضمین کیفیت، تمیزی و سرعت انجام کار، به شما خدمات لوله بازکنی حرفه‌ای را ارائه خواهیم داد.

نحوه درخواست نیرو از شرکت لوله بازکنی یخچال متطقه 3

از دیگر دغدغه‌هایی که مردم در هنگام مواجه با گرفتگی لوله دارند چگونگی درخواست نیرو از لوله بازکنی سایت ایران تخلیه و محدوده آن لوله بازکنی دروس هم است. ما برای چنین مواقعی شماره تماس‌هایی را قرار داده‌ایم تا مشتری بدون فوت وقت با ما تماس بگیرد. همه موارد در این سایت به خوبی شرح داده شده و مطلب ناگفته باقی نمانده است. بعد از تماس شما تنها بیست دقیقه دیگر همکاران ما در محل حضور می‌یابند. اقدامات اولیه را در خیابان یخچال انجام می‌دهند. بعد از تشخیص محل گرفتگی و نوع گرفتگی اقدام به بازکردن مسیر لوله می‌کنند.

لوله بازکنی خیابان یخچال

آشنایی با روش های لوله بازکنی خیابان یخچال در سال 2023

یکی از سوال‌هایی که به صورت مداوم  مشتریان عزیز از شرکت ایران تخلیه پرسیده می‌شود این است که بهترین روش لوله بازکنی یخچال چیست؟ اگر با این مرکز ارتباط داشته باشید یا همکاران ما به خانه شما مراجعه کرده باشند نحوه کار آنها را حتما دیده‌اید. ما در این مرکز از ابزارهای مختلفی استفاده می‌کنیم. بهترین روش برای حل این مشکلات، فنرزنی می‌باشد. این کار به کمک دستگاه ژنراتور برقی انجام می‌شود. شاید از خود بپرسید که چگونه این وسیله را حمل می‌کنند. جواب واضح است. این دستگاه در وزن و حجم کمی تولسد می‌شود و قابلیت جابه‌جایی دارد. افراد می‌توانند به راحتی آن را جابه‌جا کنند و به دلیل شکل ظاهری که دارد یک وسیله سیار است. این دستگاه دارای پایه است و همچنین بی صدا کار می‌کند. کم صدا بودن آن یک مزیت عالی محسوب می‌شود.

علاوه بر بی صدا بودن مزیت‌های مانند پر قدرت بودن، از بین بردن هر نوع وسیله در داخل لوله، عدم ضربه سنگین به کاسه توالت و غیره دارد. برای هر ساختمان مسکونی، تجاری و اداری مناسب بوده و فوری به صورت تضمینی لوله باز می‌شود.

فنری که در این دستگاه وجود دارد در پشت دستگاه خارج می‌شود. در این صورت کثیفی  ایجاد نخواهد شد. استفاده از این فنر در گذشته با کمک دریل انجام می‌شد ولی امروزه دیگر کارایی لازم را ندارد. فنری که در یک خانه استفاده می‌شود باید در هر سری عرض شود. به عنوان مثال فنری که در آشپزخانه مورد استفاده قرار گرفته برای حمام یا توالت مناسب نخواهد بود. برای این کار لوله بازکنی به روش زیر اقدام می‌کند.

  1. اول باید فنر مورد نظر را به دستگاه نصب کند.
  2. دوم فنر را در داخل لوله قرار داده تا جایی که به گرفتگی برخورد کند.
  3. سوم دستگاه را روشن کرده و فنر در داخل لوله با چرخش همه مواد را منهدم می‌کند.
  4. چهارم فنر را به آرامی از داخل لوله بیرون می‌کشند و تمیز می‌کنند.
  5. حالا با فشار آب بالا داخل لوله را شستشو می‌دهند تا همه موادی که در داخل لوله وجود دارد خارج شود.
  6. لوله تمیز شده و بدون گرفتگی را همراه با فاکتور به مشتری تحویل می‌دهند.

از دیگر شعبات ما در نزدیک شما لوله بازکنی قلهک است که شما می توانید برای درخواست سرویسکار به صورت 24ساعته با ما تماس بگیرید.

روش‌های دیگر لوله بازکنی خیابان یخچال تهران

  • تراکم هوا برای مواردی به کار می‌رود که داخل لوله پر از گرد و غبار است و. نیازی به فنرزنی ندارد. با این روش نیز می‌توان این لوله را باز کرد.
  • واتر جت برای مکان‌های صنعتی استفاده می‌شود. کارخانه‌هایی که مواد صنعتی دارند برای بازکردن این لوله‌ها از واتر جت استفاده می‌کنند. همه مسیر با فشار آب بالا باز خواهد شد.
  • ساکشن نیز یکی دیگر از روش‌های موجود لوله بازکنی است. با این روش نیز می‌توان زباله‌های موجود یا رسوب را خارج کرد.

آیا برای بازکردن لوله نیاز به حفاری می‌باشد؟

در موارد معدودی نیاز به بازکردن لوله و کندن زمین نیز می‌باشد. اگر گرفتگی لوله باعث نشتی آب شده باشد یا ترک و شکستگی در لوله به وجود آمده باشد و نتوان آن را مرمت کرد قطعا این موارد لازم است. ما تمام سعی خود را می‌کنیم که بدون کندن و تعویض لوله تعمیر را انجام می‌دهیم. نگران نباشید در کمترین زمان ممکن این کار انجام می‌شود و شما می‌توانید از این موارد استفاده کنید.

لوله بازکنی به صورت شبانه روزی و فوری درخیابان یخچال

لوله بازکنی یخچال منطقه 3 تهران از فعالیت‌هایی است که باید سرعت در انجام کار در آن بالا باشد. به همین سبب شعبه‌های زیادی در شهر وجود داشته باشد تا مردم در چنین مواقعی سریعا به لوله بازکنی دسترسی داشته باشند. لوله بازکنی نیز در تمام طول شب و روز دارای پرسنل است و به صورت دو شیفت این افراد در این مرکز حضور دارند. شما در هر ساعت از شبانه روز که خواستید با این مرکز در تماس باشید. سریعا بدون فوت وقت خدمات را دریافت می‌کنید.

لوله بازکنی خیابان یخچال

لوله بازکن خیابان یخچال با فنر چه کاربردی دارد؟

لوله بازکنی یخچال منطقه 3 تهران با فنر در مواردی که لوله‌ آشپزخانه، حیاط یا پشت‌بام دچار گرفتگی شده باشند، کاربرد فراوانی دارد. دو نوع فنر از نوع دستی و الکتریکی در بازار موجود می‌باشند. هر کدام از این فنرها، کاربرد مخصوص به خود را دارند. از فنر دستی برای گرفتگی جزئی و از فنر برقی برای گرفتگی‌های حاد استفاده می‌شود.

فنر دستی فنری باریک و از جنس فولاد است که اندازه‌ حدود 100 سانتی‌متر دارد. شما برای بازکردن گرفتگی‌های معمولی می‌توانید از فنر دستی استفاده نمایید. فنر برقی با استفاده از نیروی برق کار کرده و مانند یک مته پرقدرت فنر را با فشار وارد لوله می‌کند. هنگامی‌ که فنر دستی با نیرو دست پاسخگو نیست، بهتر است از فنر برقی برای رفع گرفتگی لوله استفاده نمایید.

فنر برقی برای عمق‌ بالاتر از 10 متر کاربرد دارد. کار با فنر برقی تنها توسط متخصصین انجام می‌شود. متخصصین لوله بازکنی یخچال می‌توانند با استفاده از فنر برقی، گرفتگی لوله شما را به‌ نحو احسنت رفع نمایند. سر فنر متناسب با نوع و میزان گرفتگی تعویض شده و متناسب با آن میتوان از سر فنرهای متفاوتی استفاده کرد. انواع سر فنرها شامل سر فنر الماسی، اسیدی، نیزه‌ای، برس‌دار، کوزه‌ای، چاقویی، ابزارگیر و میله فنری می‌باشند. نیروی مورد نیاز برای چرخش فنر به وسیله موتور متصل به برق ایجاد می‌شود.

فنر لوله ‌بازکن دستگاهی است که در مدت‌ زمان کوتاهی گرفتگی لوله‌ها را برطرف می‌کند. فنر برقی به وسیله قلابی که دارد گرفتگی لوله‌ها را باز کرده و مواد اضافی که در مسیر لوله قرار گرفته‌اند را با خود به بیرون از لوله هدایت می‌کند. از فنر برقی به‌ منظور بازکردن توالت‌های ایرانی، لوله ساختمانی و ظرف‌شویی استفاده می‌شود. در توالت‌های فرنگی بهتر است از دستگاه تراکم هوا یا فنرهای مخصوص توالت فرنگی استفاده شود تا جداره‌های آن دچار آسیب نشوند.

لیست قیمت لوله بازکنی خدمات در صفحه، لوله بازکنی تجریش است.

ارتباط با شعبه لوله بازکنی یخچال  تماس با شماره 02122778568
میزان کثیف کاری در فنرزدن بدون کوچکترین کثیفی با رعایت بهداشت
زمان اعزام سرویسکار به محل: فوری بمدت 20دقیقه
زمان لوله بازکنی چقدر است؟ نهایتا 20دقیقه زمان میبرد
بازکردن انواع گرفتگی با: فنر بلند واتر جت پمپ باد و دستگاه برقی

لوله بازکنی خیابان یخچال بدون کوچکترین کثیف کاری

گرفتگی لوله فاضلاب همواره با کثیف کاری‌های بسیار زیادی همراه است بعضی از شرکت‌های خدمات لوله بازکنی در خیابان یخچال با رعایت نکردن برخی نکات باعث کثیف شدن بیشتر خانه‌تان می‌شوند.

اگر نگران کثیف کاری‌های بعد از لوله بازکنی هستید باید به شما بگویم که خدمات لوله بازکنی سایت ایران تخلیه در محدوده خیابان یخچال تهران تمام خدمات لوله بازکنی از جمله فنر زنی، پمپ هوا، تلمبه زنی و… را بدون کوچک‌ترین کثیف کاری برایتان انجام می‌دهد.

هم‌چنین کارکنان بدون سابقه خلاف و کاملا با اخلاق و مشتری مدار به شما این اطمینان را می‌دهند که بدون کوچکترین کثیف کاری این مشکل شما را حل خواهند کرد.

لازم به ذکر است که کارکنان سایت ایران تخلیه همواره پس از اتمام خدمات لوله بازکنی برای تمیزکاری و پاک کردن کثیفی‌ها اطراف لوله را با آب می‌شویند.

اگر نگران کثیف شدن خانه خود هستید ما با اطمینان خاطر به شما عزیزان خدماتی نوین به منظور لوله بازکنی بدون هیچ گونه کثیف کاری ارائه می‌دهیم تا دیگر هیچ گونه نگرانی در این مورد نداشته باشید.

لوله بازکنی خیابان یخچال

روش ‌های جلوگیری از گرفتگی لوله ‌ها

راه‌های مختلفی برای جلوگیری از گرفتگی‌های لوله‌ فاضلاب وجود دارد. توجه داشته باشید که به‌کارگیری این راه‌ها باعث می‌شود لوله‌های فاضلاب منزل شما، کمتر دچار گرفتگی شوند. در ادامه به‌ شرح هر یک از راه‌های جلوگیری از گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌پردازیم:

1- از درپوش یا کفشور مناسب برای کف آشپزخانه، کف حمام یا دریچه فاضلاب در حیاط و پارکینگ استفاده کنید تا از ورود ضایعات به درون لوله‌های فاضلاب جلوگیری شود.

2- پیش از شست‌و‌شوی ظروف، ابتدا باقی‌مانده مواد غذایی را با دستمال از روی ظرف‌ها تمیز کرده و سپس شروع به شستن ظرف‌ها در سینک ظرف‌شویی کنید.

3- روغن باقیمانده را درون سینک نریزید. اگر روغن باقیمانده غذا در سینک وجود داشت، حتما چند دقیقه آب گرم را باز بگذارید تا روغن به‌ طور کامل شسته شود.

4- در حمام مواظب باشید تا وسایلی مانند شانه، مو، در شامپو یا تیغ وارد لوله‌های فاضلاب نشوند. به‌ منظور جلوگیری از ورود این وسایل به لوله‌ها، می‌توانید از کفشور حمام استفاده کنید.

5-از انداختن دستمال و هر شی‌ دیگری در توالت خودداری کنید.

6- سیفون ظرف‌شویی را باز کنید و تمام اتصالات و قطعات آن را در فواصل زمانی کوتاه شست‌وشو دهید تا رسوبات آن برطرف شود. سپس مجددا وصل نمایید.

ما در لوله بازکنی گیشا نحوه ی باز کردن گرفتگی چاه فاضلاب توسط دستگاه توضیحات مفیدی را داده ایم.

سخن پایانی

در حوزه خدمات لوله بازکنی، لوله بازکن های سیار مهمترین نیروهایی هستند که در هر منطقه ای به صورت 24 ساعته فعالیت دارند. این نیروها با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و تخصصی، به رفع مشکلات لوله های فاضلاب، لوله های آب، لوله های گاز و سایر لوله های مشابه می پردازند.

اگر شما مشتریان محترم ایران تخلیه نیز به دنبال یک شرکت لوله بازکنی معتبر در منطقه خود هستید، می توانید با استفاده از سایت ایران تخلیه، به راحتی و با صرف کمترین زمان ممکن، بهترین لوله بازکن منطقه خود را پیدا کنید. با جستجوی نام منطقه مورد نظر در کادر جستجوی سایت ایران تخلیه، می توانید نظرات و تجربیات مشتریان قبلی را مطالعه کنید و با توجه به رضایت آنها، با بهترین لوله بازکن منطقه خود تماس بگیرید.

در مورد خدمات لوله بازکنی یخچال نیز باید گفت که این منطقه یکی از پرجمعیت ترین مناطق تهران است و بنابراین نیاز به خدمات لوله بازکنی در این منطقه بسیار حساس و مهم است. با استفاده از سایت بزرگ ایران تخلیه، می توانید به راحتی به بهترین لوله بازکن تهرانپارس دسترسی پیدا کنید و با اطمینان کامل، مشکلات لوله های خود را به او بسپارید.

درنتیجه، با استفاده از سایت ایران تخلیه، می توانید به صورت سریع و آسان به بهترین لوله بازکن منطقه خود دسترسی پیدا کنید و با اطمینان کامل، مشکلات لوله های خود را به او بسپارید.

 از خدممات دیگر ایران تخلیه مثل لوله بازکنی سهروردی ،لوله بازکنی زعفرانیه هم میتوانید در صورت نیاز استفاده کنید.

2 پاسخ

  1. بسیار عالی با تشکر از لوله بازکنی یخچال در منطقه ۳ کارتون تمیز بود امیدوارم در ادامه مسیر موفق باشید🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است