بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی در بلوار کشاورز ☎️ 88038077 تضمین فاکتور -15دقیقه ای فوری

ایران تخلیه » لوله بازکنی در بلوار کشاورز ☎️ 88038077 تضمین فاکتور -15دقیقه ای فوری
لوله بازکنی بلوار کشاورز

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (108 امتیاز)

 لوله بازکنی بلوار کشاورز

لوله بازکنی بلوار کشاورز دارای تکنسین هایی مجرب است که با هدف خدمات رسانی در زمینه گرفتگی لوله های فاضلاب تاسیس شده است. نام این مجموعه از بلوار کشاورز منطقه 6 شهر تهران به دلیل قرار گیری در همین بلوار گرفته شده است. ساکنان این بلوار در صورتی که با هر گونه مشکل در لوله های فاضلاب خود مواجه شوند، می توانند روی خدمات این مجموعه حساب کنند.

خدمات لوله بازکنی بلوار کشاورز

لوله بازکنی بلوار کشاورز خدمات مختلفی از جمله باز کردن گرفتگی انواع لوله ( توالت فرنگی و ایرانی، حمام، آشپزخانه، پارکینگ و…) را برای شما انجام می دهد. به علاوه اگر اشیای گران قیمتی مانند طلا یا سوییچ ماشینتان در چاه افتاده است، نگران نباشید. در آوردن آن ها هم جزء خدمات این مجموعه است. همچنین، انجام نصب و تعویض شیرآلات، تعمیر چکه کف حمام یا توالت، نصب فلاش تانک و توالت فرنگی را هم می توانید به این مجموعه بسپارید. در صورتی که قصد دارید چاه فاضلاب منزلتان را لایروبی کنید یا دهانه آن را گلدان گذاری کنید، با لوله بازکنی بلوار کشاورز تماس بگیرید. خدمات دیگر شامل حفر چاه فاضلاب، طوقه چینی و تعویض چاه است.

لوله بازکنی بلوار کشاورز

مزایای استفاده از خدمات لوله بازکنی بلوار کشاورز

سرویس کاران های کار آزموده و با مهارتی در این لوله بازکنی هستند که به صورت تضمینی خدمات در خواستی شما را انجام می دهند. قبل از انجام هر گونه کاری، تکنسین های این مجموعه در محل مورد نظر حاضر می شوند و از لوله به صورت رایگان بازدید می کنند تا به شما مشاوره های لازم را بدهند. این افراد آموزش دیده هستند و با تمام روش های باز کردن لوله ها آشنایی دارند. برای باز کردن لوله ها از دستگاه ژنراتور برق و پمپ تراکم مواد استفاده می شود تا مواد رسوبکرده به طور کامل دفع شوند. تخلیه  ودرصورت لزوم برای از بین بردن گرفتگی چاه، از بروزترین دستگاه های فنرزنی استفاده خواهد شد. تجهیزات دیگری شامل تانکرهای بزرگ و پمپ های لجن کش نیز در باز کردن گرفتگی ها به کار برده می شوند. علاوه بر همه این ها، کار لوله بازکنی بلوار کشاورز تمیز و بدون کثیف کاری است و در همه مراحل، نکات بهداشتی رعایت خواهند شد. همچنین سرویس کاران این وظیفه را دارند که اگر آلودگی در محیط ایجاد شد، پس از پایان کار، محل را کاملا پاکسازی کنند.

از دیگر شعبات ما لوله بازکنی سعادت آباد است که شما می توانید برای درخواست سرویسکار به صورت 24ساعته با ما تماس بگیرید.

ضمانت خدمات شعبه بلوار کشاورز ایران تخلیه تضمین بافاکتور و رفع 100%لوله
میزان کثیف کاری در انجام کار با رعایت بهداشت بدون کثیفی تضمینی
پوشش کل محدوده بلوارکشاورز کارگر ولیعصر فلسطین زرتشت
زمان اعزام سوریسکار به محل زیر ۲۰ دقیقه در محل حاضر میباشند
بازکردن انواع گرفتگی لوله بلوار کشاورز
با فنر بلند واتر جت پمپ باد و دستگاه برقی

مزیت استفاده از روش لوله بازکنی با فنر:

از این روش برای باز کردن انواع لوله می توان استفاده نمود و یکی از بهترین معیار انتخاب برای انجام کار می باشد.
اگر در درون لوله اشیاء سختی افتاده باشد فنر این قدرت را دارد تا با نیروی خود آن را خورد کرده و در داخل لوله فاضلاب بیندازد.
فنر این توانایی را دارد که در مسیر لوله هر چه مو و مواد گرفتگی وجود دارد را به خود جذب کند و گرفتگی را برطرف کند.
فنر لوله بازکن به گونه ای است که هر چه در سر مسیر خود باشد را از میان راه بر میدارد
فنر لوله بازکنی از 7 متر تا 30 متر برای انجام کار در این شرکت موجود می باشد.

علل گرفتگی لوله های فاضلاب

گرفتگی و مسدود شدن لوله ها و چاه فاضلاب امری بسیار عادی و معمول در دنیای امروزی است و عوامل متعددی نیز دارد که یکی از این عوامل افزایش میزان ورودی است. وقتی در یک آپارتمان تعداد طبقات بدون در نظر گرفتن چاه های دیگر افزایش می یابد، با زیاد شدن تعداد انشعابات لوله، حجم فاضلاب وارد شده هم بالا می رود در حالی که چاه ظرفیت کافی برای این حجم را ندارد و اینگونه ساکنان با مشکل گرفتگی لوله و چاه مواجه خواهند شد.

علت دیگر، در نظر گرفتن قطر و ارتفاع کم برای چاه است. قطر و عمق کم باعث کاهش سریع نفوذ پذیری دیواره چاه می شود و در نتیجه زودتر از زمان برنامه ریزی شده انباره پر خواهد شد. پس در هنگام حفر، باید به این دو مورد به خوبی توجه کنید.

اگر خانه شما از آن خانه های قدیمی است که اطرافش با خانه های نوساز و جدید پر شده است، احتمال اینکه به زودی نیاز به یک لوله بازکن داشته باشید بیشتر است؛ زیرا در این گونه خانه ها خاک دیواره چاه که محل نفوذ آب به زمین های اطراف است، در محاصره پی های عمیق و بتنی ساختمان های دیگر بوده و نفوذ پذیری آن کاهش یافته است.

علت دیگری که چاه را دچار گرفتگی می کند، گیر کردن نخاله های بنایی یا تکه های گچ و سیمان است. این نکته را فراموش نکنید که در حین انجام عملیات ساختمانی و بنایی حتما درپوش مخصوص را روی چاه فاضلاب قرار دهید تا مجبور نشوید هزینه تخلیه چاه را متحمل شوید.

ته نشین شدن فضولات و سخت شدن آن ها به مرور زمان، موجب می شود که این فضولات جلوی عبور فاضلاب را بگیرند. این مشکل به این دلیل به وجود می آید که افراد پس از استفاده از چاه فاضلاب از فلاش تانک استفاده نمی کنند یا فراموش می کنند که یک نکته مهم، ریختن آب در چاه پس از استفاده است.

گاهی ریشه درختانی که در حیاط خانه قرار دارند آن قدر رشد می کند که به چاه و لوله ها می رسد که در این صورت باعث گیر کردن و مسدود شدن آن می شود. در این گونه مشکل ها سعی نکنید گرفتگی را با اسید یا پمپ، باز کنید؛ زیرا هیچ کدام از این ها اثری روی انسداد نخواهند داشت. در این موارد حتما مشکل را با یک لوله بازکن مجرب در میان بگذارید.

رعایت برخی نکات در هنگام نصب لوله های فاضلاب بسیار مهم است. به عنوان مثال لوله هایی که برای توالت های عمومی در نظر گرفته می شوند، به دلیل استفاده بیشتر باید از قطر بالاتری برخوردار باشند. عدم توجه به این نکات باعث می شود لوله ها سریعا مسدود شوند.

ما در لوله بازکنی قیطریه نحوه ی باز کردن گرفتگی چاه فاضلاب توسط دستگاه توضیحات مفیدی را داده ایم.لوله بازکنی بلوار کشاورز

نحوه باز کردن لوله ها توسط سرویس کاران لوله بازکنی بلوار کشاورز

تکنسین های لوله بازکنی بلوار کشاورز ابتدا در بازدید از محل، به بررسی کامل آسیب و گرفتگی می پردازند و برای کاهش و توقف گسترش آسیب، پیشنهادات و راهکارهایی را به شما پیشنهاد خواهند کرد. در مرحله بعد، متناسب با نوع و میزان گرفتگی روش هایی را برای تعمیر آن معرفی کرده و پس از اطمینان حاصل کردن از عدم وجود هر گونه نشتی یا نیاز به جوش اقدام به باز کردن لوله مورد نظر می کنند.

در لوله بازکنی بلوار کشاورز سعی می شود تا حد امکان بدون حفاری کار تخلیه صورت بگیرد. تجربه نشان داده است که تنها در 6 درصد از گرفتگی ها، ورود سرویس کار به داخل لوله ضرورت دارد. روش های مختلفی برای باز کردن انسداد لوله ها به کار برده می شوند. تراکم هوا یکی از این روش ها است که بیشتر در گرفتگی لوله های توالت فرنگی استفاده می شود. در این روش هوا به وسیله یک دستگاه با فشار و شدت نسبتا زیادی وارد لوله می شود و رسوبات به وسیله همین فشار، تخلیه خواهند شد.

روش دیگری که مرسوم تر است، استفاده از فنر لوله بازکنی است. این فنرها توانایی باز کردن گرفتگی در قسمت های عمیق لوله ها، جرم زدایی و حل دادن رسوبات دارند و در مقایسه با دیگر دستگاه های لوله بازکنی موفق تر عمل می کنند. به علاوه انسداد لوله توسط موادی مانند مو یا چربی که به لوله ها گیر می کنند هم به وسیله این فنر از بین می رود. مشکلی که در استفاده از فنر لوله بازکنی وجود دارد، این است که سر تیز و مارپیچی آن در حین کار کردن ممکن است به دیواره لوله آسیب بزند. پس کار کردن با آن نیاز به مهارت و تجربه زیادی داشته و برای انجام این کار هم حتما به افراد کار آزموده مراجعه کنید.

نکات ایمنی در هنگام باز کردن گرفتگی لوله ها در بلوار کشاورز

روش رایجی که برای رفع انسداد لوله ها به کار گرفته می شود، استفاده از محلول های لوله بازکن است. این محلول ها بسته به نوع رسوبات اسیدی یا بازی هستند اما ویژگی مشترک همگی آن ها، قوی و خورنده بودنشان است. توجه کنید که این محلول ها از خودشان گازهای سمی را متصاعد می کنند که برای سلامت انسان مضر هستند و باعث ایجاد بیماری های ریوی می شوند. پس توصیه می شود از بو کردن آن ها به شدت پرهیز کنید و مطمئن شوید محل مورد نظر تهویه مناسبی دارد. حرکت فنرهای لوله بازکنی نیز بسیار سریع است و ممکن است با محیط اطراف یا دیگران برخورد کنند. پس در استفاده از این فنرها باید دقت زیادی داشت. توجه کنید که در حین کار حتما  لباس و کفش مناسب بپوشید تا از آسیب ها ایمن شوید.

پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب

پیشگیری همیشه بهتر از درمان است. در استفاده از لوله و چاه فاضلاب نکات مهمی وجود دارند که اگر آن ها را به صورت مستمر رعایت کنید، دیگر نیازی به تماس با لوله بازکن و پرداختن هزینه اضافی نخواهید داشت. یکی از این نکات پرهیز از ریختن روغن یا مواد غذایی به داخل چاه سینک ظرفشویی است. این مواد در لوله به شکل رسوب در می آیند و راه عبور فاضلاب را مسدود می کنند. سعی کنید برای شستن ظروف چرب و روغنی از صافی استفاده کنید. در صورتی که حمام و دستشویی در یک مکان قرار دارند، محل قرار دادن وسایل حمام را از چاه توالت دور نگه دارید. از انداختن دستمال توالت دروت چاه جدا بپرهیزید و به یاد داشته باشید که همواره دسته سیفون را تا آخر بکشید تا آب آن کاملا خالی شود. در غیر این صورت لوله سیفون دچار گرفتگی خواهد شد.

برای دریافت تخفیف از متخصصین لوله بازکنی ولنجک کلیک کنید.

لوله بازکنی بلوار کشاورز

علائم گرفتگی لوله ها و پر شدن چاه فاضلاب

در صورتی که یک چاه پر شود، ممکن است بوی بد ناشی از فاضلاب را به طور مداوم در محیط احساس کنید. علاوه بر آن گرفتگی لوله های فاضلاب می تواند با بالا زدن آب یا رد نشدن آن از کاسه توالت همراه باشد.

مدت زمان رسیدن و ارائه خدمات لوله بازکنی بلوار کشاورز

وقتی شمار از لوله بازکن بلوار کشاورز تقاضای خدمات می کنید، با توجه به مسیر و ترافیک راه ممکن است حدود 30 دقیقه یا کمی بیشتر طول بکشد تا سرویس کاران به محل برسند. اما حداکثر مدت زمان رسیدن نیروها 40 دقیقه است.

قیمت لوله بازکنی بلوار کشاورز برای کاربران عزیز

قیمت ها با توجه به تعداد و نوع خدمات ارائه شده متفاوت اند و علاوه بر آن شدت گرفتگی هم در قیمت ها تاثیر خواهد گذاشت. برخی گرفتگی ها ممکن است نیاز به زمان و دستگاه های بیشتری داشته باشند یا باز کردن و تخریب لوله لازم باشد. طول لوله هم فاکتور مهمی است که در قیمت نهایی موثر است.

برای خدمات بیشتر از لوله بازکنی ستارخان ،لوله بازکنی ولنجک ،لوله بازکنی ونک استفاده کنید.

 

6 پاسخ

  1. سلام خسه نباشید۔برای رفع بوی بد دسشویی چکا کنیم?بی زحمت بگید مرسی

  2. واقعا عالی بود۔ما ک از شما راضی هستیم۔اقای نجفی خیابان مطهری ک نوروزی۔۔۔۔

  3. سلام برا رفع بوی بد میتونه دلایل متنوعی داشته باشه مثل پر شدن چاه یا گرفتگی میتونید فنز بزنید برای این مشکل.اگه ج نداد باس چاهو تخلیه کنید.

  4. خواهش اقای کامران.وظیفه ما راضی کردن مشتریاست:)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است