بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی دهکده المپیک تهران 44518024 بافاکتور تضمینی✔️24 ساعته فوری

ایران تخلیه » لوله بازکنی دهکده المپیک تهران 44518024 بافاکتور تضمینی✔️24 ساعته فوری
لوله بازکنی

راهنمای مطالعه

4.8/5 - (208 امتیاز)

لوله بازکنی دهکده المپیک

لوله بازکنی دهکده المپیک تهران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی

آیا تا کنون با بالازدگی آب و یا پیچیدن بوی بد در ساختمان مواجه شده اید؟ برای بر طرف کردن مشکل چه اقداماتی را انجام داده اید؟

همانطور که می دانید امروزه به خاطر گسترش آپارتمان نشینی و نوع ساخت فاضلاب خانه ها گرفتگی لوله در هر بخشی از ساختمان که بوجود آید، موجب پیچیدن بوی بد در تمامی ساختمان می شود که این امر موجب اذیت و آزار دیگه اهالی ساختمان است. از این رو در هنگام مواجه شدن با این قبیل موارد بهتر است قبل از هر اقدامی برای مشاوره و کمک با لوله بازکنی دهکده المپیک تماس گرفته تا آن ها در اسرع وقت نیروهای کاربلد و آموزش دیده خود را به محل اعزام کنند.

با توجه به اهمیت این شغل، شرکت های لوله بازکنی باید به صورت ۲۴ ساعته آمادگی خدمت رسانی به مردم با کادری مجرب را داشته باشند تا بتوانند در زمان کوتاه و با قیمت مناسب مشکل را برطرف نمایند.

در این زمینه یکی از شرکت های لوله بازکنی، لوله بازکنی دهکده المپیک می باشد که بهترین خدمات را با بروز ترین دستگاه ها در تمامی زمینه های لوله و فاضلاب به مردم ارائه می دهد.در ادامه قصد داریم خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک را برای شما عزیزان بیان کنیم تا در صورت بروز مشکل بتوانید با خیال راحت با این شرکت تماس02144518024گرفته و از آن ها درخواست کمک نمایید.

لوله بازکنی دهکده المپیک
لوله بازکنی دهکده المپیک

لوله بازکنی دهکده المپیک در ایام کرونا با رعایت اصول بهداشتی

لوله بازکنی دهکده المپیک اولویت کار خود را بر روی سلامت نیروهای مشغول به کار و مشتریان قرار داده است. از این رو تمام سرویسکاران اعزامی به محل مجهز به ماسک و دستکش بوده و می بایست محل را پس از اقدامات لازم جهت رفع گرفتگی، ضد عفونی شده و تمیز تحویل دهند.

علاوه بر این اگر چه در بسیاری از دیگر شرکت های لوله بازکنی توجهی به نحوه استفاده از فنر لوله بازکنی ندارند، اما لوله بازکنی دهکده المپیک به خاطر رعایت مسائل بهداشتی هرگز فنر استفاده شده در سرویس بهداشتی را در مکان های دیگری از جمله آشپزخانه استفاده نمی کند.

خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک با بالاترین کیفیت

لوله بازکنی دهکده المپیک خدمات مختلفی را در زمینه لوله و فاضلاب به مردم ارائه می دهد که برخی از آن ها عبارتند از:

 • تعمیر و حفر چاه
 • احداث چاه نو
 • بیرون آوردن اشیا از چاه
 • لایروبی چاه و لوله بازکنی
 • رفع گرفتگی در لوله ماشین لباسشویی و ظرفشویی
 • تشخیص ترکیدگی لوله
 • رفع بوی بد فاضلاب

 • ساعت فعالیت لوله بازکنی دهکده المپیک چگونه است؟شرکت ایران تخلیه در تمام ساعت از شبانه روز حتی در ایام تعطیلات در خدمت مشتریان عزیز است. اگر می خواهید از این خدمات استفاده کنید، باید به وب سایت شرکت مراجعه کنید و یا با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.این شرکت با کادری مجرب و متعهد در ۲۴ ساعت شبانه روز حتی در ایام تعطیلات آماده خدمت رسانی می باشد. 
لوله بازکنی دهکده المپیک
لوله بازکنی دهکده المپیک

در چه صورت باید از لوله بازکنی دهکده المپیک کمک بگیریم؟

از جمله مواردی که نشان می دهد شما نیاز به استفاده از خدمات شرکت لوله بازکنی دهکده المپیک دارید عبارت است از:

 • پیچیدن بوی بد فاضلاب در ساختمان
 • تخلیه نشدن فاضلاب از سینک‌ ظرف‌شویی و روشویی
 • بالا زدگی آب از سرویس بهداشتی
 • جمع شدن آب درکاسه توالت ایرانی و فرنگی
 • کند شدن خروج آب
✅ ضمانت کاری لوله بازکن دهکده المپیک: تحویل لوله باز شده 100% تضمینی و بافاکتور
✅ ساعات کاری لوله بازکن دهکده المپیک: همه روزه بدون تعطیلی
✅ میزان کثیف کاری رفع گرفتگی لوله: بدون کثیفی با کادر متخصص
✅ بازکردن انواع دستگاه:فنر ،پمپ تراکم،واتر جت،دستگاه ساکشن

چرا نباید برای باز کردن گرفتگی لوله از اسید استفاده کنیم؟

یکی از کارهایی که اغلب افراد در مواجه با گرفتگی لوله فاضلاب درمنزل خود انجام می دهند ریختن اسید و محلول های لوله بازکنی درون لوله است که بسیار کار نادرستی می باشد.

ریختن اسید درون لوله در صورتی که درون لوله پر از آب باشد بی فایده است. چرا که اینگونه اسید خاصیت خود را از دست می دهد و در صورتی که لوله باز باشد نیز این اسید به درون لوله نفوذ کرده و در شتر گلو و اتصالات باقی می ماند که این خود باعث از بین رفتن چسب اتصالات شده و آب به پایین نفوذ می کند. در صورت وقوع چنین مواردی بهتر است در همان ابتدا با لوله بازکنی دهکده المپیک تماس گرفته تا با فرستادن یک فرد ماهر به محل لوله شما باز و چربی گیری شود.

سابقه سرویسکاران ایران تخلیه بیش از 14سال سابقه عالی
ارزانترین خدمات در محل شما تضمین بافاکتور و کار تمیز فوری
ضمانت شعبه لوله بازکنی؟! تحویل لوله باز شده و بافاکتور اتحادیه
زمان رسیدن سرویسکار؟! کمتر از 20دقیقه در محل شما عزیزان
بازکردن لوله ها با دستگاه های؟! با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

علل گرفتگی لوله و بوجود آمدن مشکلات فاضلاب

به طور کلی گرفتگی لوله و به دنبال آن بوجود آمدن مشکلات لوله و فاضلاب علت های مختلفی دارد که در ادامه به برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

 • رسوب و جرم
 • موی بلند
 • چربی و روغن
 • دستمال کاغذی

توجه داشته باشید که هر یک موارد بالا می تواند در صورت بروز، سیستم لوله کشی فاضلاب شما را با مشکل روبرو کند. از این رو بهتر است در صورت مواجه شدن با آن ها بدون هیچ اقدامی از قبیل ریختن مواد چاه بازکن، کار را به کاردان سپرده و از نیروهای کاربلد در لوله بازکنی دهکده المپیک تهران کمک بگیرید.

لوله بازکنی دهکده المپیک
لوله بازکنی دهکده المپیک

رفع گرفتگی لوله در لوله بازکنی دهکده المپیک با چه دستگاه هایی انجام می شود؟

هنگامی که نیروهای لوله بازکنی دهکده المپیک برا رفع مشکل گرفتگی لوله و فاضلاب منزل شما مراجعه می کنند، ابتدا به بررسی چگونگی گرفتگی لوله و مکان آن می پردازند. سپس با استفاده از ابزار مناسب اقدام به رفع مشکل می نمایند

از جمله دستگاه های مورد استفاده لوله بازکنی دهکده المپیک برای گرفتگی لوله عبارت است از:

واتر جت، پمپ تراکم هوا، ژنراتور برقی و دستگاه فنر زنی که از میان موارد بالا فنر زنی بسیار رایج بوده و به دو صورت دستی و برقی بسته به نوع گرفتگی استفاده می شود.

لوله بازکنی دهکده المپیک با دستگاه واتر جت

دستگاه واتر جت دستگاهی شبیه به فنر برقی است که از آن برای باز کردن لوله های بالای ۶ اینچ و گرفتگی های زیاد استفاده می شود. چرا که این دستگاه قدرت بالاتری داشته و در کوتاه ترین زمان مشکل را برطرف می سازد.

دستگاه پمپ تراکم هوا

یکی دیگر از دستگاه های قدرتمندی که در لوله بازکنی دهکده المپیک مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه پمپ تراکم هوا است که از آن برای رفع گرفتگی ناشی از انباشته شدن خاک و فوضولات استفاده می شود. نحوه کار با این دستگاه نیز به گونه ای است که تنها نیروهای آموزش دیده درلوله بازکنی قادر به استفاده از آن می باشند. چرا که اگر لوله ها دچار گرفتگی متوسط و یا در مسیر طولانی باشند، با استفاده از هوای بسیار زیاد تولیدی توسط این دستگاه می توان گرفتگی را به راحتی رفع کرد.

دستگاه ساکشن

دستگاه ساکشن نیز از دیگر دستگاه های مورد استفاده در لوله بازکنی دهکده المپیک است که بر روی ماشین تخلیه چاه وصل شده و کاربردی همانند جارو برقی دارد. این پمپ برای تخلیه چاه استفاده می شود و فاضلاب را به داخل تانکر حمل فاضلاب مکش و تخلیه می کند.

تفاوت پمپ ساکشن با دیگر پمپ ها نیز این است که این دستگاه در بیرون از چاه قرار داده شده و فاضلاب را به بیرون می کشد. در صورتی که دیگر پمپ ها برای تخلیه باید درون چاه قرار داده شوند تا فاضلاب را به بیرون از چاه پمپ کنند.

تشخیص ترکیدگی لوله در دهکده المپیک

تشخیص ترکیدگی لوله و درست کردن آن از دیگر خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک می باشد. این شرکت با سرویسکاران ماهر و آموزش دیده نشتی دیوار و نم لوله را با استفاده از دستگاه های نشت یاب در کوتاه ترین زمان پیدا کرده و اقدام به رفع آن می نمایند.

لوله بازکنی دهکده المپیک کارهای دیگری از قبیل:

 • تشخیص ترکیدگی لوله آب
 • رفع نشتی دیوار، سقف و زمین
 • رفع نم و رطوبت
 • تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب

  را به صورت حرفه ای انجام می دهد.

لوله بازکنی دهکده المپیک
لوله بازکنی دهکده المپیک

حفر چاه با لوله بازکنی دهکده المپیک

یکی دیگر از خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک حفر چاه است که می بایست در ابتدا توسط یک کارشناس با تجربه مکان آن بسته به شرایط ساختمان تعیین شود. پس از آن نیز کارشناس مربوطه بسته به شرایط محیطی از جمله جنس خاک و نوع زمین، نوع چاه مناسب جهت دفع فاضلاب را مشخص می کند. از دیگر خدمات این لوله بازکنی خدماتی  در خصوص تخلیه چاه م یباشد که عبارت است از:

 • تخلیه چاه جذبی و تخلیه چاه سپتیک تانک
 • تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده با کم ترین میزان تخریب درب چاه
 • تبدیل چاه کهنه و چای ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب
 • حفر چاه نو
 • طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه
 • لایروبی، کف تراشی و پاکسازی چاه به وسیله نیروی انسانی آموزش دیده

هزینه لوله بازکنی دهکده المپیک تهران

از آن جایی که هزینه لوله بازکنی ارتباط مستقیمی با نوع خدمات ارائه شده جهت رفع مشکل دارد، لوله باز کنی دهکده المپیک ابتدا مشکل را بررسی کرده و سپس با توجه به نوع خدمات مورد نیاز قیمت را به شما اطلاع می دهند تا در صورت موافقت شما عزیزان اقدام کار نمایند.

ارائه خدمات شبانه روزی لوله بازکنی دهکده المپیک

یکی از ویژگی های لوله بازکنی دهکده المپیک پاسخ گویی آن در تمام ایام هفته حتی در ایام تعطیل سال می باشد. از این رو شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که با مشکل گرفتگی لوله و یا بوی بد فاضلاب در منزل خود مواجه شدید با لوله بازکنی دهکده المپیک تماس گرفته و درخواست نیرو نمایید.

تضمین و ضمانت کار لوله بازکنی دهکده المپیک

همانطور که می دانید تضمین و ضمانت کار یکی از موارد بسیار مهمی است که در هر حرفه و کاری مورد نیاز می باشد. در مبحث لوله بازکنی نیز لوله بازکنی دهکده المپیک همواره بر روی تمامی خدمات خود ضمانت کار قرار داده است تا افراد بتوانند با خیال راحت از خدمات آن استفاده کنند.

ارائه تضمین بدین جهت بوده که گاهی ممکن است بعد از رفع مشکل لوله و گرفتگی آن، مجددا بوی بد فاضلاب و یا بالازدگی در ساختمان رخ دهد که در این صورت لوله بازکنی دهکده المپیک با ضمانت کار خود دوباره نیروهای خود را بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای به محل اعزام کرده تا مشکل را برطرف نمایند.

چرا باید هنگام گرفتگی لوله از لوله بازکنی دهکده المپیک درخواست نیرو نماییم؟

در بالا سعی بر آن داشتیم تا خدمات ارائه شده توسط لوله بازکنی دهکده المپیک را به طور مختصر برای شما بیان کنیم. حال می خواهیم به طور کلی چند نمونه از مواردی را که موجب مراجعه افراد به لوله بازکنی دهکده المپیک می شود را بیان نماییم که عبارتند از:

 • اعزام سرویسکار به محل در کم تر از ۳۰ دقیقه
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته در تمامی ایام سال
 • انجام کار با بالاترین کیفیت
 • تضمین و ضمانت انجام کار
 • نیروی مجرب، فنی و متعهد
 • فنر زنی با رعایت اصول بهداشتی و کم ترین کثیف کاری
 • ارائه خدمات با بهترین و بروز ترین دستگاه ها
 • باز کردن گرفتگی های سخت و پیچیده
 • تخلیه چاه با تانکرهای بزرگ و کوچک
لوله بازکنی دهکده المپیک
لوله بازکنی دهکده المپیک

روش‌های لوله‌بازکنی دهکده المپیک با ترفندهای سال 2023

گرفتگی لوله با شدت‌های مختلف و جایگاه مسدودشدن آن باعث می‌شود تا از روش‌ها و تجهیزات متفاوتی برای رفع این مشکلات استفاده شود. برخی از این روش‌ها که در بالا به آن اشاره کردیم توسط خود فرد قابل‌انجام‌ است. اما برخی دیگر نیاز به تخصص و مهارت دارد. شاید محلول‌های بی‌خطری که به آن پرداختیم بتواند کمک‌کننده باشد و باعث آسیب به لوله‌ها نمی‌شود و توسط هر فردی قابل‌ اجرا خواهد بود. ولی در مواقعی شاید این مواد کارساز نباشند.

یکی از این روش‌ها استفاده از تلمبه بوده که یک وسیله بسیار کاربردی و راحت برای لوله‌بازکنی است. تلمبه با ایجاد مکش روبه‌بالا موجب بالاکشیدن موادی که باعث گرفتگی لوله‌شدن می‌شود. البته این روش هم در بعضی مواقع جوابگو نیست. راه‌حل دیگر استفاده از فنرهای تخصصی لوله‌بازکنی است که به دو صورت برقی و دستی انجام خواهد شد.

تفاوت این دو فنر در برخورداری از موتور الکتریکی خواهد بود. در فنر برقی حرکت دورانی انجام شده و همین آزادی عمل و حرکت را به دنبال دارد و نسبت به فنر دستی موفق‌تر عمل می‌کند. فنر دستی حرکتی طولی داشته و کارایی فنرهای برقی را ندارد. یکی دیگر از روش‌ها لوله‌بازکنی استفاده از دستگاه پمپ هوا است. این دستگاه برای رفع گرفتگی سرویس بهداشتی به کار می‌رود. از پمپ هوا بیشتر در مواقع مسدودشدن شدید از آن استفاده می‌کنند. با پمپاژکردن هوای پراکنده شده به درون لوله بخش زیادی از گرفتگی را از فاضلاب خارج خواهد کرد.

روش دیگر دستگاه تراکم هوا بوده و برای لوله‌ بازکنی زمانی استفاده می‌شود که مواد زائد در لوله انباشته شده باشد. این دستگاه با تلمبه زدن هوا داخل لوله انجام شده و مقدار فشار هوا توسط یک عقربه درون دستگاه مشخص خواهد شد.

مزایای دستگاه لوله‌ بازکنی چیست؟

دستگاه لوله‌ بازکنی دارای مزایای بسیاری بوده ازجمله:

 • داشتن سرعت بالا در رفع گرفتگی لوله فاضلاب
 • استفاده از انرژی برق شهری
 • دستگاه لوله‌بازکنی دارای سر فنرهای مختلف
 • دارای محفظه جمع‌کننده فنر
 • لوله‌بازکنی مجهز به فنرهای بلند جهت بازکردن انسدادهای سخت
 • دستگاه کوچک و قابل‌حمل
 • رفع گرفتگی چاه فاضلاب

هزینه‌ های خدمات لوله‌ بازکنی در دهکده المپیک

هزینه خدمات لوله‌ بازکنی دهکده المپیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از مهم‌ترین عواملی که روی هزینه‌های این لوله‌ بازکنی تأثیرگذار است نوسانات در بازار خواهد بود. همچنین تجهیزات به‌کاررفته و سختی کار نیز روی قیمت‌ ها تأثیر مستقیم خواهد گذاشت. پس نمی‌توان به طور دقیق و بدون درنظرگرفتن این عوامل قیمت را تعیین کرد.

البته خدمات لوله‌ بازکنی  اولویت خود را در رضایت مشتری بنا نهاده است. این مجموعه هزینه و خدمات خود را منصفانه ارائه می‌دهد. همچنین افرادی که برای انجام‌دادن این کار استخدام کرده که با رعایت کامل اصول بهداشتی به بهترین نحو بتوانند مشکلات لوله و فاضلاب ساختمان را رفع کنند.

به‌طوری‌که تا وقتی محل موردنظر را کامل تمیز نکنند و از رفع گرفتگی لوله اطمینان حاصل نکنند اتمام کار را اعلام نخواهند کرد. پس قیمت دقیق لوله‌بازکنی وقتی در اختیار مشتری قرار می‌گیرد که بازدید و تشخیص نوع گرفتگی لوله انجام شده باشد.

لوله بازکنی دهکده المپیک

تا اینجا شما را با خدمات لوله بازکنی دهکده المپیک آشنا کردیم. از این رو هنگام گرفتگی لوله فاضلاب و دیگر کارهای مربوط با لوله بازکنی، در هر نقطه ای از تهران که باشید، می توانید با لوله بازکنی دهکده المپیک تماس گرفته و از ایران تخلیه درخواست نیرو نمایید.

 در صورت نیاز میتوانید از خدمات در محله های لوله بازکنی سهروردی ،لوله بازکنی منطقه چیتگر ،لوله بازکنی شهرک راه آهن ،لوله بازکنی تهران ،لوله بازکنی ولنجک ،لوله بازکنی جردن ،لوله بازکنی نیاوران ،لوله بازکنی شهران ،دیدن کنید

23 پاسخ

 1. تضمینی بود ممنون از ایران تخلیه♥️?

 2. خوب و فوری انجام شد چاه بازکنی مرسی

 3. خیلی عالییییییی ممنون .چاه بازکنی به خوبی و تمیز انجام شد مرسی از همکاراتون

 4. سلام بابت خدمات خوبتون تو دهکده المپیک تشکر میکنم واقعا کارتون تمیز و فوری بود
  💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

 5. سلام رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی تمیز انجام شد دست اقای احمدی درد نکنه و تشکر میکنم از شعبه لوله بازکنی دهکده المپیک

 6. بنظرم شعبه دهکده المپیک شرکت ایران تخلیه یکی از بهتریناس .واقعا فکر نمیکردیم اینقد کارتون تمیز باشه دست اقای احمد پور هم درد نکنه که رفع گرفتگی لوله سینکو بدون کثیفی انجام دادن

 7. سلام و عرض ادب به شما ممنون از نظری که دادید.انجام وظیفه بوده و خداروشکر که مشکل گرفتگی لوله منزل شما انجام شد

 8. سلام از شرکت ایران تخلیه مچکرم رفع گرفتگی لوله فاضلاب با پمپ باد توسط آقای کشاورز تمیز انجام شد دستتون درد نکنه از شعبه لوله بازکنی دهکده المپیک تشکر میکنم 🤎🤎🤎🤎🤎

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است