بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی رودهن بافاکتور فوری +بشرط بازشدن با نرخ دولتی 24ساعته

ایران تخلیه » لوله بازکنی رودهن بافاکتور فوری +بشرط بازشدن با نرخ دولتی 24ساعته
لوله بازکنی میدان آرژانتین

راهنمای مطالعه

5/5 - (68 امتیاز)

با توجه به این که گرفتگی لوله ها یا مشکلات مربوط به آن ممکن است باعث به وجود آمدن یک سری مشکلات دیگر شود که بر طرف کردن آن کار دشواری است؛ برای رفع چنین معضلاتی به ابزار و تخصص به کارگیری آن ها نیاز خواهید داشت؛ بنابراین می توانید از شرکت های لوله بازکنی رودهن شرکت ایران تخلیه کمک بگیرید. در این مطلب قصد داریم به معرفی شرکت ایران تخلیه بپردازیم.

در چه صورت باید از خدمات لوله بازکنی استفاده کنیم؟

به دلیل این که گرفتگی لوله ها مسئله مهم و حیاتی است برطرف کردن آن نیز بسیار مهم و در برخی موارد به دلیل پیچیدگی کاری بسیار سخت خواهد شد. با توجه به این که رفع مشکلات مربوط به لوله ها نیازمند تخصص و تجربه کافی در این زمینه است؛ لوله بازکنی ها بهترین گزینه برای انجام این کار خواهند بود.

 چرا که رسیدگی به چنین مشکلاتی به صورت خود سرانه ممکن است عواقب جالبی را به دنبال نداشته باشد. این لوله بازکنی با در نظر گرفتن تمام جوانب کار و استفاده از تجهیزات مناسب این کار خدمات مختلفی را برای شما ارائه خواهند داد. در صورت مواجه شدن با مواردی که بیان می کنیم باید از خدمات لوله بازکنی رودهن استفاده کنیم.

 • بالا آمدن آب از سرویس بهداشتی و تخلیه نشدن آن
 • وجود رسوب در لوله ها
 • شکستگی کاسه توالت ایرانی و فرنگی
 • شکستگی انواع لوله
 • پیچیدن بوی بد و نامطبوع در فضای ساختمان ها، ادارات، راه پله، مکان های عمومی و …
 • تخلیه نشدن آب از روشویی یا سینگ ظرفشویی و مسدود شدن آن ها
 • گرفتگی کفشور بالکن، ناودان‌ ها، پارکینگ و حیاط
 • گرفتگی و مسدود شدن چاه فاضلاب
 • گیر کردن اشیاء در چاه فاضلاب
 • نشت کردن آب
لوله بازکنی رودهن
لوله بازکنی رودهن

شرکت ایران تخلیه چه خدماتی را برای لوله بازکنی رودهن ارائه می دهد؟

با توجه به این که گرفتگی لوله ها و چاه فاضلاب ممکن است در شرایط مختلف و مکان های متعددی از جمله ساختمان ها، ادارات، شرکت ها، هتل ها و مکان های مختلف پیش بیاید؛ بنابراین خدمات متنوع توسط لوله بازکنی ها در زمینه گرفتگی لوله ها ارائه می شود. لوله بازکنی رودهن آماده ارائه انواع خدمات حتی در شرایط و مکان خاص است.

 همان طور که می دانید سرویس دهی و خدمات رسانی لوله بازکنی تنها به رفع گرفتگی لوله ها ختم نمی شود؛ بلکه سایر خدماتی که به نحوی با لوله و مشکلات مربوط به آن سرو کار دارد را با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مخصوص بر طرف خواهد کرد. به برخی از خدمات مختلف که توسط لوله بازکنی رودهن قابل رفع است اشاره خواهیم کرد.

 • تعمیر و نصب لوله های سرویس بهداشتی
 • تعمیر کردن یا نصب توالت فرنگی
 • انشعاب فاضلاب منازل مسکونی به فاضلاب شهری
 • رسوب گیری و جرم گیری انواع لوله ها اعم از آشپزخانه، حمام و …
 • در آوردن اشیاء مختلف از فاضلاب
 • رفع بوی بد و نامطبوع فاضلاب، حمام سرویس بهداشتی و آشپزخانه
 • رفع گرفتگی های مختلف مانند گرفتگی لوله ظرفشویی، روشویی و کفشور پارکینگ، بالکن و
 • تعویض کاسه توالت

 لوله بازکنی در رودهن برای حل مشکلات از چه وسایلی استفاده می کند؟

همان طور که می دانید اختلال در سیستم لوله کشی از جمله مشکلات و معضلات مهم است که بر طرف کردن آن نیز قطعا پیچیده و دردسر ساز خواهد بود. گرفتگی لوله ها در مکان و زمان مختلف اتفاق می افتد که برای بر طرف کردن آن ها روش ها و ابزار مختلفی به کار می رود.

 برخی از روش ها و ابزاری که در شرکت ایران تخلیه مورد استفاده قرار می گیرد، شامل موارد زیر خواهد شد:

 1. استفاده از فنر لوله بازکنی: استفاده از دستگاه های لوله بازکنی فنری یکی از روش های موثر است که در لوله بازکنی ها کاربرد دارد. فنرهای لوله بازکنی یک ابزار سیمی و پیچی، از جنس فولاد و حدود ۱۰۰ متر طول دارد. این دستگاه دارای انعطاف بالایی است و قابلیت بر طرف کردن گرفتگی های مختلف با شدت زیاد را دارد. این ابزار به دو صورت دستی و برقی مورد استفاده قرار می گیرد.
 2. استفاده از دستگاه پمپ تراکم هوا: پمپ تراکم هوا از جمله ابزار و وسایلی است که در لوله بازکنی مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله به راحتی و با ایجاد فشار و هوای متراکم در لوله ها، هر گونه گرفتگی را بر طرف می کند. این دستگاه در صورتی که توسط افراد کاربلد و به درستی مورد استفاده قرار بگیرد به هیچ عنوان به لوله ها آسیب وارد نمی کند.
 3. استفاده از دستگاه لوله بازکنی کارواش: دستگاه کارواش یکی دیگر از وسایل و ابزار های پرکاربرد در لوله بازکنی است. این دستگاه مانند دستگاه تراکم هوا کار می کند با این تفاوت که به جای هوا از آب استفاده می شود. دستگاه کارواش با وارد کردن فشار بالای آب درون لوله ها مواد اضافی که موجب مسدود شدن لوله ها شده اند را از بین می برد.

شماره تماس لوله بازکنی رودهن

09905375562

لوله بازکنی رودهن
لوله بازکنی رودهن

تعرفه خدمات لوله بازکنی رودهن به چه صورت است؟

 قیمت و هزینه لوله بازکنی ها با توجه به نرخ اتحادیه و البته طبق سختی و نحوه انجام کار محاسبه می شود. البته هزینه هایی که جهت بر طرف کردن انواع گرفتگی لوله، چاه یا …  در نظر گرفته می شود به عوامل متعددی بستگی دارد. نکته مهم این است که لوله بازکنی از جمله سرویس هایی است که خدمات مختلف مختلف و سرویس دهی را با توجه به نوع گرفتگی ارائه خواهد داد؛ بنابراین انجام این کار علاوه بر تجربه و دانش کافی نیاز به برخی تجهیزات و ابزار مخصوص دارد.

 استفاده و بکارگیری هر کدام از ابزارهای لازم با توجه به نوع و شدت گرفتگی خواهد بود؛ در نتیجه هزینه و قیمتی که برای هر کدام در نظر گرفته می شود متفاوت است. البته زمانی که جهت رفع گرفتگی لوله و چاه صرف خواهد شد نیز بر قیمت تاثیر دارد.

 اما گاهی این مشکل ممکن است در شب رخ دهد؛ پس ارائه خدمات توسط لوله بازکنی در شب قطعا هزینه متفاوتی نسبت به خدماتی که در روز ارائه می دهند خواهد بود.

سریع ترین لوله بازکنی رودهن

به دلیل اهمیت بالایی که در رابطه با خدمات لوله بازکنی وجود دارد یکی از ویژگی های ایران تخلیه داشتن سرعت عمل در ارائه خدمات است. این لوله بازکنی از نیروهای کاربلد و آموزش دیده برخوردار هست که با اعزام به موقع در محل جهت بر طرف کردن مشکل به وجود آمده اقدام خواهند کرد.

 لوله بازکنی فوری رودهن با درنظر گرفتن حساسیت و شرایط سخت کار جهت جلوگیری از آسیب های کمتر و با بهره گیری از ابزارهای لازم، در مناطق و مکان های مختلف سرویس دهی مناسب را با بهترین کیفیت برای همشهریان عزیز انجام خواهد داد.

لوله بازکنی رودهن
لوله بازکنی رودهن

لوله بازکنی رودهن با مزیت های مهم با شرکت ایران تخلیه

 از جمله ویژگی ها و مزیت هایی که هنگام خدمات رسانی لوله بازکنی ها مورد توجه است کیفیت و تضمینی بودن کار آن هاست. گرفتگی لوله ها یکی از مشکلات مهم  و اساسی می تواند باشد، که به دلیل سختی و پیچیدگی آن بسیار دقیق و به صورت کاملا حرفه ای باید جهت بر طرف کردن آن اقدام کرد. لوله بازکنی رودهن همه خدمات خود را با بهترین کیفیت و تضمین کامل ارائه می دهد.

 پس مشکلات مربوط به لوله های خود را با اطمینان خاطر به لوله بازکنی رودهن بسپارید؛ تا ضمن رعایت تمام نکات بهداشتی و فنی کار با کیفیت و تضمینی را به شما ارائه دهند.

بهترین سرویس کاران برای لوله بازکن رودهن

لوله بازکنی رودهن با داشتن کادر و نیروی مجرب و حرفه ای آماده ارائه خدمات مختلف در زمینه مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب است. همان طور که می دانید انجام خدمات لوله بازکنی به دلیل حساسیت کار از عهده افراد عادی بر نمی آید و باید از افراد خبره در این کار کمک بگیرید.

این لوله بازکنی از کادری آموزش دیده برخوردار است؛ چرا که لازمه این کار داشتن اطلاعات و تخصص کافی برای برطرف کردن مشکل و استفاده از ابزار و دستگاه های مناسب خواهد بود.

ساعت کاری لوله بازکنی رودهن بدون تعطیلی حتی در ایام تعطیل آماده خدمات رسانی به شما عزیزان
شماره تماس لوله بازکنی برای رودهن 09905375562
زمان رسیدن سرویسکار به محل گرفتگی لوله پرسنل ایران تخلیه زیر 20دقیقه در محل حاضر میباشند
ضمانت لوله بازکنی شرکت ایران تخلیه تضمین کار بافاکتور اتحادیه و بازکردن گرفتگی بصورت 100%
هزینه بازکردن لوله در رودهن هزینه بازکردن لوله با نرخ اتحادیه محسوب میشود
لوله بازکنی در رودهن

لوله بازکنی شبانه روزی در رودهن

همشهریان عزیز جهت استفاده از خدمات لوله بازکنی رودهن می توانند، همه روزه و به صورت ۲۴ ساعته مشکل خود را با این لوله بازکنی در میان بگذارند تا در کمترین زمان ممکن برای رفع آن اقدامات لازم صورت گیرد. ممکن است مشکلات مربوط به گرفتگی لوله ها در روزهای تعطیل رخ دهد؛ که به تعویق انداختن رفع چنین مشکلاتی سبب اسیب های بیشتر خواهد شد.

 یکی دیگر از خدمات این لوله بازکنی سرویس دهی و خدمات رسانی به همشهریان در روز های تعطیل است. پس در هر ساعت از شبانه روز حتی در روزهای تعطیل در صورت بروز مشکل و نیاز شما به خدمات لوله بازکنی ورفع گرفتگی لوله پارکینگ و انواع لوله می توانید، به لوله بازکنی رودهن مراجعه کنید.

چه عواملی موجب گرفتگی لوله ها خواهند شد؟

گرفتگی و انسداد در لوله ها ممکن است به عوامل متعددی به وجود می آید؛ بنابراین با توجه به نوع گرفتگی از ابزار و تجهیزات مناسب با آن برای بر طرف کردن گرفتگی ها استفاده می شود. برخی از عوامل و مواردی که باعث گرفتگی لوله ها خواهد شد عبارتند از:

 1. گرفتگی لوله دستشویی توسط دستمال توالت: در برخی موارد افراد هنگام استفاده از سرویس بهداشتی و دستمال کاغذی یا دستمال های توالت دستمال های مصرف شده را داخل چاه فاضلاب می اندازند. این کار باعث جمع شدن دستمال ها و جلوگیری از خروج آب می شود.
 2. گرفتگی لوله های آشپزخانه : یکی دیگر از علت هایی که باعث انسداد و گرفتگی لوله ها می شود، مواد غذایی مانند چربی ها یا پسماند غذاها است. در اغلب موارد هنگام شستشوی ظروف مواد غذایی درون سینک ظرفشویی نفوذ می کند.
 3. انسداد لوله ها توسط اشیاء: گاهی افتادن اشیاء مختلف درون توالت یا مکان های دیگر موجب گرفتگی لوله ها می شود. در صورتی که شیء بزرگ باشد بر طرف کردن این انسداد نیز به سختی انجام خواهد شد.
 4. تجمع مو درون لوله های حمام : در برخی موارد نیز به دلیل جمع شدن مو درون لوله های فاضلاب مانع خروج آب و در نتیجه بالا زدن آب می شود؛ بنابراین از تخلیه آب جلوگیری و موجب انسداد و گرفتگی لوله ها می شود.
 5. گرفتگی لوله های حیاط توسط نخاله های ساختمانی: در برخی مکان ها از جمله حیاط و پشت بام به دلیل تعمیرات و وجود سیمان، سنگ ریزه یا وجود برگ های کهنه در محدوده لوله ها باعث گرفتگی و انسداد لوله می شود.
لوله بازکن رودهن

انجام خدمات لوله بازکنی رودهن چقدر زمان نیاز دارد؟

با توجه به این که گرفتگی لوله ها ممکن است به دلایلی مانند شدت و نوع گرفتگی، سختی کار و نامناسب بودن مکان گرفتگی و … متفاوت باشد، به طور بر طرف کردن آن هم با توجه به ابزار و تجهیزات مناسب با آن که مورد استفاده قرار می گیرد، قطعا زمان بر خواهد بود. پس به طور دقیق نمی توان گفت برای انجام خدمات لوله بازکنی چه مدت زمان نیاز است.

 در برخی موارد نیز ممکن است گرفتگی یا شکستگی لوله ها از چند جهت مختلف رخ داده باشد که بر طرف کردن آن قطعا به زمان بیشتری نیاز دارد.

ارائه خدمات به صورت اینترنتی توسط شرکت ایران تخلیه

لوله بازکنی انلاین ایران تخلیه در رودهن علاوه بر ارائه خدمات و سرویس دهی مختلف به شکل حضوری، به صورت آنلاین نیز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. در صورت نیاز می توانید به صورت اینترنتی درخواست خود را ثبت کنید؛ تا این لوله بازکنی نیروهای متخصص خود را در اسرع وقت در محل مورد نظر اعزام کند.

 پس دیگر نیازی به صرف مدت زمان طولانی با توجه به ترافیک و اتلاف وقت برای بهره مند شدن از خدمات لوله بازکنی رودهن نیست و به صورت غیر حضوری و آنلاین می توانید مشکل خود را با آن ها در میان بگذارید. این لوله بازکنی به صورت دو شیفت و انلاین آماده پاسخگویی به همشهریان عزیز است.

 شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات مختلف و چگونگی ارائه آن ها، هزینه و … به سایت لوله بازکنی مراجعه کنید.

سخن پایانی

شرکت های لوله بازکنی زیادی در زمینه خدمات رسانی و سرویس دهی مشکلات و مسائل مربوط به لوله و فاضلاب مشغول فعالیت هستند؛ که هر کدام با داشتن نیروهای متخصص، تجهیزات بروز و مناسب آماده ارائه انواع خدمات در این زمینه خواهند بود. یکی از بهترین لوله بازکنی های سطح رودهن، ایران تخلیه است که تا کنون تمام مشتریان رضایت خود را از خدمات آن ها ارائه داشته اند.در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید با مشاوران این شرکت ارتباط برقرار کنید.

برای خدمات بیشتر از لوله بازکنی ستارخان ،لوله بازکنی ولنجک ،لوله بازکنی قیطریه ،لوله بازکنی ونک استفاده کنید.

8 پاسخ

 1. سلام و درود کارتون تمیز بود تشکر میکنم از لوله بازکنی شرکت ایران تخلیه
  💙💙💙💙💙💙

 2. عرض ادب و خسته نباشید دیشب تماس گرفتیم برای گرفتگی لوله سرویس بهداشتی کار سرویسکار و برخوردش مناسب بود دستشم درد نکنه🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 3. سلام به کارکنان شرکت ایران تخلیه از سرویسکارتون آقای طیبی تشکر میکنم کارشون تمیز بود و رفع گرفتگی لوله آشپرخانه رو به خوبی انجام دادن♥️♥️♥️♥️♥️🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است