بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی سردارجنگل بافاکتور 44518024 ☎️ بازدیدرایگان زیر 20دقیقه

ایران تخلیه » لوله بازکنی سردارجنگل بافاکتور 44518024 ☎️ بازدیدرایگان زیر 20دقیقه
لوله بازکنی

راهنمای مطالعه

4.8/5 - (195 امتیاز)

لوله بازکنی سردار جنگل

لوله بازکنی سردارجنگل

لوله بازکنی سردار جنگل یکی از بهترین لوله بازکنی ها در تهران است. شما می توانید در صورتی که چاه فاضلاب یا لوله های منزل یا محل کار شما به علت گرفتگی  مسدود شدند با این لوله بازکنی تماس بگیرید تا با مراجعه به منزل یا محل کار شما  اقدام به باز کردن لوله ها نمایند. علت مسدود شدن لوله ها می تواند به سبب جامداتی باشند که از لوله ها وارد شوند. جامدات  شامل  مواد پلاستیکی، مو، چربی و… هستند که با  ایجاد کردن لایه مقاومی، سدی در برابر کانال می شوند و جلوی ورود آب به داخل فاضلاب را می گیرند.

مسدود شدن ورودی آن باعث مشکلاتی برای ساکنین می شود  و این مشکلات  شامل بوی بد فاضلاب، بالا آمدن آب توالت، باز نشدن لوله های آن و ظاهر شدن موجودات موذی مثل سوسک و…می شود. در زمین های غیر ماسه ای و رسی  چون مکش آب به سختی صورت می گیرد و به علت اینکه قطر چاه کم است و انباری ندارد، چاه به زودی پر می شود. در زمین های شنی  و ماسه ای آب به زمین نفوذ می کند و پر شدن چاه دیرتر اتفاق می افتد.

در هر صورت هر زمان که با گرفتگی چاه و لوله ها مواجه شدید پرسنل آموزش دیده لوله بازکنی تهران و شرکت ایران تخلیه، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. تنها کافی ست که با ما تماس بگیرید.

← خیابان سردارجنگل یکی از خیابان‌های شمال‌غرب شهر تهران است که در محله پونک در منطقه ۵ شهرداری تهران قرار دارد.

← خیابان سردارجنگل از بزرگراه همت به بالاتر از آبشناسان ادامه دارد.

لوله بازکنی سردار جنگل
لوله بازکنی سردار جنگل

لوله بازکنی سردار جنگل با خدمات عالی در این منطقه

خیابان سردارجنگل یکی از خیابان‌های شمال‌ غرب شهر تهران است که در محله پونک در منطقه ۵ شهرداری تهران قرار دارد. خیابان سردارجنگل از بزرگراه همت به بالاتر از بزرگراه آبشناسان ادامه می‌یابد، و به خیابان لادن در شمال می‌رسد. سردار جنگل به بزرگراه اشرفی اصفهانی و میدان پونک نزدیک است و این موضوع دلیلی می‌شود تا بسیاری برای سکونت در تهران این محله را انتخاب کنند. این محله به نسبت محلاتی که در مرکز شهر تهران قرار گرفته‌اند از هوای تمیزتری برخوردار است و کوچه‌های آن شلوغ و پرجمعیت نیست.

مرکز خرید بوستان، شهروند و پارک نسترن از اماکن نزدیک به این خیابان می‌باشند.

خیابان سردار جنگل، به سه قسمت سردارجنگل بالا (بالاتر از بزرگراه آبشناسان)، سردارجنگل سفلی (مابین بزرگراه همت تا میدان پونک) و سردارجنگل مرکزی (مابین میدان پونک تا بزرگراه آبشناسان) تقسیم می‌شود.

ارزان ترین لوله بازکنی سردار جنگل در غرب تهران

در ارزان ترین لوله بازکنی سردار جنگل خدمات مختلفی به هموطنان ارائه می شود. نیروهای این لوله بازکنی با  تمام امکانات به محل مورد نظر شما مراجعه  کرده  و لوله ها  را به بهترین صورت  باز می کنند.  پرسنل زحمتکش این لوله بازکنی با روی گشاده و در سه شیفت کاری  در تمام ساعات  شبانه روز، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند و نسبت به لوله بازکنی های دیگر هزینه کمتری می گیرند

قصد داریم  توضیحات بیشتری راجع به دلایل گرفتگی لوله ها ارائه کنیم. مهم ترین دلایل می توانند شامل موارد زیر باشند که عبارتند از:

 • موی بلند: یکی از دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب، انباشته شدن و ته نشین شدن مو و حتی پرز فرش است که گاهی ممکن است گرفتگی های شدیدی را در لوله ها  به وجود بیاورد.
 • رسوب و جرم: رسوباتی که در لوله ها انباشته می شوند به مرور زمان قطر لوله ها را تنگ کرده و کم کم  ورودی لوله ها  را  می بندند. برای  رفع  این مشکل باید با لوله بازکنی معتبر همچون لوله بازکنی سردار جنگل و شرکت ایران تخلیه تماس بگیرید تا در برطرف کردن مشکل به شما کمک کنند‌.
 • روغن و چربی: همه ما در همه خانه ها و هتل ها و … ظروف  چرب و روغنی را  در سینک ظرفشویی می شوییم که این امر پس از گذشت مدتی سبب گرفتگی لوله ها می شود.
 • افتادن اشیا: گاهی اوقات اتفاق می افتد که وسیله ای در فاضلاب بیفتد این وسیله می تواند از اشیا خیلی ریز یا اشیا قیمتی همچون انگشتر طلا و … باشد. در هر صورت پس از افتادن  این اشیا باید آنها را خارج کنید زیرا به مرور زمان گرفتگی های شدید را به دنبال خواهد داشت. برای این منظور با لوله بازکنی و شرکت ایران تخلیه تماس02144518024 بگیرید.
  • اشکال در لوله کشی: در برخی مواقع لوله های فاضلابی که در ساختمان به کار می گیرند لوله های استانداردی نیست و این موضوع سبب می شود که لوله ها مسدود شوند.

لوله بازکنی سردار جنگل

بهترین لوله بازکنی سردار جنگل در منطقه 5 با خدمات عالی

در بهترین لوله بازکنی سردار جنگل انواع گرفتگی لوله ها توسط سرویس کاران لوله بازکنی شبانه روزی مجرب شرکت ایران تخلیه رفع می شوند. ما در اینجا قصد  داریم به توضیح نحوه  باز کردن  انواع گرفتگی  لوله ها بپردازیم که به قرار زیر هستند:

باز کردن گرفتگی  لوله زیر سینک ظرفشویی:  یکی از جاهایی که در ساختمان،  دچار گرفتگی می شود لوله های آشپزخانه است که در زیر سینک ظرفشویی، کفشوی آشپزخانه و لوله لباسشویی قرار می گیرد. این قسمت ها با  جمع شدن رسوبات و چربی ها و در نتیجه با کاهش  قطر لوله ها  دچار گرفتگی می شوند. برای باز کردن این لوله ها پرسنل لوله بازکنی و شرکت ایران تخلیه با رعایت اصول بهداشتی  با همراه داشتن ماسک و دستکش و… لوله ها را باز می کنند. آنها از فنر زن  دستگاه

لوله بازکنی و تراش دادن رسوبات داخل لوله ها  برای این منظور استفاده می کنند.

باز کردن لوله فاضلاب توالت فرنگی: پرسنل لوله بازکنی و شرکت ایران تخلیه برای باز کردن مسیر گرفتگی لوله های فاضلاب توالت فرنگی از دستگاه های ویژه ای استفاده می کنند؛ چرا که باز کردن لوله های فاضلاب توالت فرنگی به علت اینکه از جنس سرامیک هستند و اگر فرد ماهری این کار را انجام ندهد ممکن است،  توالت فرنگی آسیب ببیند به همین دلیل باید این لوله ها با دقت و حساسیت ویژه ای باز شوند‌. برای باز کردن  لوله های فاضلاب توالت فرنگی از محافظ فنر کمک می گیرند.

باز کردن لوله پشت بام: در لوله های پشت بام ها در هنگام بارندگی ممکن است سنگ و اشیا ریز، سبب بسته شدن مسیر عبور آب شوند و سرویس کاران لوله بازکنی باید برای باز کردن لوله ها  از فنر متراژ بلند استفاده کنند.

باز کردن گرفتگی لوله حیاط و پارکینگ: گاهی  اوقات که در حیاط خانه و پارکینگ، فرش  و موکت  و… می شوییم که ممکن است پرز یا اشیا خارجی در داخل لوله بیفتد و راه عبور را ببندد. برای باز کردن مسیر لوله،  نیاز به فنر زن است کهپرسنل  لوله بازکنی و شرکت ایران تخلیه به همراه خود می  آورند و با آن به سهولت  مسیر لوله را باز می کنند. 

نحوه بازکردن لوله فاضلاب در سردار جنگل:

1. باز کردن لوله های فاضلاب سینک ظرفشویی توسط پمپ هوا،
2. استفاده از دستگاه پیشرفته تراکم هوا برای باز کردن لوله توالت فرنگی و فاضلاب
3.مهمترین روش استفاده از فنر لوله بازکنی جهت باز کردن انواع لوله های فاضلاب
.4 استفاده از لوله بازکن های شیمیایی جهت باز کردن که نتیجه کمتری دارد
5. استفاده از مایع چاه بازکنی که کاربرد کمتری دارد

خدمات توالت فرنگی در سردار جنگل:

 لوله بازکنی توالت فرنگی در سردار جنگل،نصب توالت فرنگی در سردار جنگل،

تعمیر توالت فرنگی در سردار جنگل،سرویس کامل توالت فرنگی توسط پرسنل ماهر،تعمیر توالت فرنگی در سردار جنگل ،
نصاب توالت فرنگی به صورت فوری و شبانه روزی،تعمیر و نصب توالت فرنگی تمام اتوماتیک ۲۴ ساعته،
نصب و تعمیرات توالت فرنگی اتوماتیکف نصب توالت فرنگی هوشمند با قیمت مناسب،
نصاب توالت فرنگی حرفه ای و در کمترین زمان،توالت فرنگی نصب و تعمیر بصورت تضمینی،
تعمیرات توالت فرنگی در کل محدوده پونک و سردار جنگل بصورت شبانه روزی،

خدمات چاه و فاضلاب سردار جنگل:

 چاه بازکنی در خیابان سردار جنگل اتصال فاضلاب ساختمان به فاضلاب شهری در کمترین زمان ممکن

لوله بازکنی در سردار جنگل رفع بوی بد فاضلاب،حمام،دستشویی و رفع نم آن با ابزا آلات مناسب

لوله بازکنی در سردار جنگل چاه بازکنی توسط این شرکت بصورت شبانه روزی و ارزان انجام می شود.

لوله بازکنی سردارجنگل این خدمات زیر نظر اتحادیه لوله بازکنی  است و با نرخ مصوب صورت می گیرد.

لایروبی چاه آب و فاضلاب،تشخیص محل چاه به روش های متفاوتی انجام میگیرد

لوله بازکنی سردارجنگل:تعمیر چاه آب و فاضلاب از مهمترین و ضروری ترین نکات برای ساختمان ها بشمار می آید،

مزیت استفاده از روش لوله بازکنی با فنر:

از این روش برای باز کردن انواع لوله می توان استفاده نمود و یکی از بهترین معیار انتخاب برای انجام کار می باشد.
اگر در درون لوله اشیاء سختی افتاده باشد فنر این قدرت را دارد تا با نیروی خود آن را خورد کرده و در داخل لوله فاضلاب بیندازد.
فنر این توانایی را دارد که در مسیر لوله هر چه مو و مواد گرفتگی وجود دارد را به خود جذب کند و گرفتگی را برطرف کند.
فنر لوله بازکن به گونه ای است که هر چه در سر مسیر خود باشد را از میان راه بر میدارد
فنر لوله بازکنی از 7 متر تا 30 متر برای انجام کار در این شرکت موجود می باشد.

زمان رسیدن سرویسکار به محل شما؟! سرویسدهی زیر 20دقیقه کل محله
قیمت پایین تر و رضایت مشتری بافاکتور رسمی و مهر شده پس از انجام کار
لوله بازکن سردار جنگل ارزانتر از همه جا بازشدن لوله100%با فاکتور تضمینی
سابقه کاری متخصص ایران تخلیه سابقه بیش از 12سال را دارند
بازکردن انواع لوله های فاضلاب با؟! با دستگاه پمپ باد پمپ هوا واترجت فنر

ارزان ترین و تضمینی ترین لوله بازکنی سردار جنگل تهران

ما در ارزان ترین و تضمینی ترین لوله بازکنی سردار جنگل با ارائه خدمات مناسب به همشهریان، رضایت خاطر شما را فراهم می کنیم . ما با گردآوری مشاوران  متخصص  در خدمت شما عزیزان هستیم تا اگر با مشکل یا سوالی مواجه شدید راهنمای شما باشیم؛ همچنین  امکانی فراهم کردیم  تا شما  بتوانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و از راهنمایی های ارزشمند مشاوران ما بهره بگیرید.

 

مراحل کار به این ترتیب است که بعد از اینکه با تیم پشتیبانی ما تماس گرفتید  و پس از مشاوره با آنها اگر نیاز به مراجعه پرسنل ما به محل مورد نظر شما بود، آنها را  در سریع ترین زمان ممکن  به محل،  اعزام  می کنیم و  از زمان تماس شما تا مراجعه سرویس کاران تقریبا نیم ساعت زمان نیاز است. از آنجایی که سرویس کاران ماهر ما در لوله باز کنی و

شرکت ایران تخلیه  تمام وسایل و تجهیزات را با خود به همراه دارند،  زمان زیادی،  صرف باز کردن لوله ها نمی شود. پس نگران نباشید و به تیم ما اعتماد کنید. سرویس کاران ما دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارتند از:

 • مهارت زیاد در لوله بازکردن
 • خوش اخلاق، امانت دار و منظم بودن
 • استفاده از دستگاه لوله بازکنی و فنر لوله بازکنی استاندارد
 • استفاده از بهترین ابزار و آلات لوله بازکنی
 • ارائه خدمات ارزان نسبت به لوله بازکنی های دیگر در سردار جنگل
 • اهمیت دادن به انجام فوری و رفع گرفتگی لوله و چاه
 • استفاده نکردن از ابزارهای غیر کارشناسانه و عدم استفاده از محلول شیمیایی

لوله بازکنی سردار جنگل

تخلیه چاه درسردار جنگل:

تخلیه چاه  در سردار جنگل با مجوز رسمی تخلیه چاه سردار جنگل پمپ های کف کش و لجن کش،

تخلیه چاه در سردارجنگل با تانکر های هشت هزار لیتری و دوزاده هزار لیتری،

تخلیه چاه باپمپ لجن کش،تخلیه چاه کاملا مکانیزه در سردار جنگل،

تخلیه چاه تضمینی،تخلیه چاه و فاضلاب،تخلیه چاه صنعتی،

تخلیه چاه فاضلاب خانگی دار،خدمات چاه وفاضلاب در سردار جنگل.


 لوله بازکنی سردارجنگل:لوله بازکنی کفشور یا کفشوی،لوله بازکنی کفشوی پشت بام،
لوله بازکن در سردار جنگل:لوله بازکنی کفشوی حیاط،لوله بازکنی کفشوی باغ،
لوله بازکنی خیابان سردارجنگل:لوله بازکنی کفشوی پارکینگ،لوله بازکنی در رستوران ها،
لوله بازکنی در هتل ها،لوله بازکنی توالت فرنگی و ایرانی،
لوله بازکنی آشپزخانه،لوله بازکنی سینک ظرفشویی،

اشخاص با تخصص , خوش عهد می‌باشند و به موقع در محل لوله بازکنی (درسردار جنگل) حاضر می‌شوند . همینطور کارایی می نمایند شما‌را تحت عنوان مشتری دایم , نگه دارا هستند و به وسیله معرفی شما , مشتری های بیشتری جذب نمایند .

اشخاص غیر کارشناس زمانی نتوانند گرفتگی را بگشایند آغاز به عذروبهانه تراشی می نمایند . در حالتی که که اشخاص کارشناس کارایی می نمایند با اعضای گروه تماس بگیرند و با امداد آن‌ها در غایت ایراد را حل نمایند .

لوله بازکنی سردار جنگل

لوله های پی وی سی خشک در برابر سرما بسیار حساس و شکننده می باشند.

لوله های پی وی سی در برابر حرارت زیاد فرم و استحکام خود را از دست می دهند.

به علت قدرت مقاومت کم جداره این نوع لوله ها بایستی از فنر لوله بازکنی برای گرفتگی مجرای لوله ها استفاده نمود.

اتصال لوله و قطعات آن بسیار آسانتر و سریعتر از سایر لوله ها انجام می شود.

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه،تعویض وترمیم لوله باکنده کاری وبنایی،

رفع نم باضمانت،لوله بازکنی بدون خرابی،

دلیل گرفتگی لوله ها:

یکی از دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب در ساختمان ها و بخصوص آپارتمان ها ورود مواد اضافی به داخل لوله فاضلاب می باشد،

لوله فاضلاب محلی برای دفع آب و فاضلاب و نهایتا فضولات است. ورود اشیا اضافی از قبیل گوشی، شانه، قطعات پلاستیکی، دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، صابون، ته سیگار و … باعث ایجاد گرفتگی در آن به صورت آنی یا مداوم خواهد شد.

این اشیا اضافی پس از ورود به لوله فاضلاب در پیچ و خم های لوله گیر می کنند و پس از مدتی با ورود مواد جدید این گرفتگی تشدید می شود.

رفع نم و رطوبت در سردار جنگل،خدمات شبانه روزی در سردار جنگل،

رفع گرفتگی فاضلاب در سردار جنگل،حفاری چاه درسردار جنگل،

لایروبی و طوقه چینی چاه در سردار جنگل،تخلیه چاه در سردار جنگل،

بازو بسته کردن درب چاه ،تخلیه چاه با تانکر ۱۲۰۰۰ لیتری ،

لایروبی چاه با نیسان ،تخلیه چاه فاضلاب با تانکر ۶۰۰۰ لیتری ،

خدمات شرکت ما در زمینه فنر زدن لوله:

فنر زدن لوله: کمترین زمان و سریع ترین زمان ممکن 
لوله بازکن در سردار جنگل:توسط افراد متخصص شرکت ایران تخلیه در کوتاهترین زمان
لوله بازکنی فوری سردارجنگل شبانه روزی و بدون تعطیلی حتی تعطیلات رسمی ۲۴ ساعته
لوله بازکنی خیابان سردارجنگل با دستگاه تراکم هوا و فنر های فولادی و چاه بازکن 
لوله بازکنی سردار جنگل:باز کردن انواع لوله های فاضلاب،حمام،دستشویی،بالکن و …
لوله بازکنی سردارجنگل:باز کردن سینک ظرفشویی و رفع گرفتگی لوله لباس شویی
باز کردن انواع لوله های فاضلاب در سایز های مختلف در لوله بازکنی سردار جنگل

حفر چاه نو سردار جنگل

حفر چاه نو؛حفر چاه فاضلاب،حفر چاه ارت،حفر چاه نو توسط نیروی انسانی ماهر.انجام انواع حفاری و کنده کاری در سردار جنگل، 

طوقه چینی در سردار جنگل

طوقه چینی درب چاه از ضروریات چاه می باشد.انجام انواع طوقه چینی و باز و بسته کردن درب چاه در لوله بازکنی در سردار جنگل،

کول گذاری فاضلاب درسردار جنگل

کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه توسط نیروهای مجرب در شرکت (ایران تخلیه) درسردار جنگل،

دسترسی به چندین لوله بازکن مجرب در عرض چند دقیقه،
مشاهده رایگان قیمت‌های پیشنهادی از سوی لوله بازکن‌ها،
تعیین قیمت لوله بازکنی قبل از درخواست نهایی،
اعزام سریع لوله بازکن برای ارائه خدمات لوله بازکنی سردار جنگل،
استفاده از دستگاه لوله بازکنی برای ارائه خدمات لوله بازکنی سردارجنگل،
استفاده از مجهزترین ماشین تخلیه چاه فاضلاب در لوله بازکنی و تخلیه چاه،
ارائه خدمات لوله بازکنی خیابان سردار جنگل و بصورت حرفه ای،

لوله بازکنی بافنر درسردارجنگل:

از قدیمی ترین و جواب گو ترین روش ها برای باز کردن لوله فاضلاب استفاده از فنر لوله بازکنی است، این روش با استفاده از فنرهای مخصوص فولادی و فرستادن آنها به درون مسیر لوله کشی صورت می گیرد، این فنر توانایی ریز کردن اجسام را دارد و برای از بین بردن اجسام سخت و بزرگ یا مو مناسب است، همچنین فنر لوله باز کن در دو نوع دستی و برقی وجود دارد، توجه کنید که این کار تخصصی است، انجام آن را به لوله کش ماهر بسپارید.

پمپ لوله باز کن:

به منظور حرکت دادن موادی که راه لوله را مسدود کرده اند از پمپ لوله بازکن یا تلمبه استفاده می کنیم، با قرار دادن پمپ این وسیله بر دهانه ی لوله و فشار دسته ی آن به سمت پایین، پمپ لوله باز کن باعث انتقال هوای داخل پمپ با فشار به سمت مسیر لوله ها می شود و درنتیجه اجسام ریز جا به جا می شوند، بهره گیری از این روش تنها برای باز کردن چاه توالت نیست و برای گشایش راه ظرفشویی نیز از آن استفاده می شود.

لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا در سردار جنگل:

کار این وسیله مشابه به کار پمپ لوله بازکن است با این تفاوت که این روش برای رفع گرفتگی ناشی از انباشته شدن خاک یا فضولات مناسب است، در این روش با قرارگرفتن دهانه وسیله بر ابتدای لوله و کشیدن اهرم، هوای فشرده به مسیر لوله کشی وارد می شود و مواد را حرکت می دهد.

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله آشپزخانه درسردار جنگل

رفع گرفتگی لوله کف شور حمام

بازکردن لوله فاضلاب با دستگاه کمپرس هوای سنگین

باز کردن کفشور  حمام با فنر و دستگاه برقی

باز کردن لوله توالت ایرانی سرویسهای بهداشتی در لوله بازکنی سردارجنگل

بازکردن لوله فاضلاب با دستگاه واتر جت در لوله بازکنی خیابان سردار جنگل

تعمیرات و رفع گرفتگی تولت های فرنگی

رفع گرفتگی و شستشوی لوله های منهول با فنر پمپ آب و واتر جت

15 پاسخ

 1. خیلی خوب بود ممنون از ایران تخلیه??

 2. ممنون خدماتتون راضی کننده و اوک بود مرسی???♥️

 3. فوری و برخورد پرسنل ایران تخلیه خوب بود تشکر

 4. سلام خداروشکر ک رضایت شما رو جلب کردیم

 5. عالی ممنون از لوله بازکنی سردار جنگل??

 6. خیلی خوب و سریع در محل ما حضور داشتید ممنون ازتون

 7. کادر خوبی فرستادین برا محل گرفتگی لوله بدون کثیفی انجام شد مرسی از لوله بازکنی سردار جنگل⭐👌🏿

 8. عالی واقعا خدمات شرکت ایران تخلیه قیمت مناسبی داشت و فوری بود امیدوارم همچنان موفق باشید یا حق💛💛💛💛💛💛👏

 9. سلام کار لوله بازکن عالی بود دسش درد نکنه .ایشالا سالی خوبی هم برای شرکت ایران تخلیه و پرسنلش ارزو میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است