بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی سرو تهران بافاکتور ☎️ 22778568 فوری 20دقیقه ای✔️

ایران تخلیه » لوله بازکنی سرو تهران بافاکتور ☎️ 22778568 فوری 20دقیقه ای✔️
لوله بازکنی سرو

راهنمای مطالعه

5/5 - (5 امتیاز)

لوله بازکنی سرو تهران

گرفتگی لوله یکی از مشکلات رایج در سیستم های لوله کشی است که می تواند باعث مشکلات جدی و اساسی شود. برای رفع گرفتگی لوله، به کارگیری روش های مناسب و صحیح بسیار حائز اهمیت است. در این مقاله به طور مفصل، به روش های موثر برای رفع گرفتگی لوله، نکات مهم در نگه داری از سیستم لوله کشی جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی می پردازیم.

نکات مهم در نگه داری از لوله 

همیشه اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از بروز هزینه های احتمالی به عزیزان توصیه می گردد برای نگه داری از لوله و جلوگیری از خرابی و افت کارایی، می‌توانید نکات مهمی را که در ادامه آورده شده رعایت کنید:

  1. اجتناب از ضربه و فشار قوی: اطمینان حاصل فرمایید که لوله‌ها تحت فشار و ضربه قوی نباشند تا از خرابی جلوگیری شود.
  2. بررسی دوره ای: لوله‌ها را به صورت منظم و در فواصل زمانی معین بررسی کنید و اطمینان حاصل فرمایید که هیچ گونه نقص یا خرابی در آنها وجود نداشته باشد.
  3. حفاظت از لوله‌ها در برابر عوامل محیطی: لوله‌ها را از مواد شیمیایی، حرارت یا سایر عوامل محیطی محافظت کنید تا از خرابی و آسیب دیدگی جلوگیری شود.

مشکلات ناشی از گرفتگی لوله  
گرفتگی لوله یکی از مشکلات رایج در سیستم لوله کشی است که می تواند به مشکلات جدی و ناخوشایند منجر شود. این مشکل می تواند ناشی از تجمع توده های مواد غذایی، رسوبات، زنگ زدگی لوله و یا حتی شکستگی لوله باشد.
یکی از مشکلاتی که به سبب گرفتگی لوله به وجود می آید این است که سبب ایجاد بوی نامطبوع در آب شود و کیفیت نامطلوب را در آب پدید آورد.
در صورت وجود مشکلات جدید مانند شکستگی و یا گرفتگی لوله، بهتر است نسبت به تعمیرات فوری اقدام کرد تا از وقوع خسارات بزرگ تر و هزینه های بیشتر جلوگیری گردد.

لوله بازکنی سرو

 شماره لوله بازکنی سرو؟

گروه تخصصی ایران تخلیه لوله بازکنی سرو و دیگر نقاط تهران، فعالیت دارد. نیروهای نمایندگی لوله بازکنی، با استفاده از تجهیزات پیشرفته، هر گونه گرفتگی در لوله‌های فاضلاب را با کیفیت بالا و در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف می‌کنند. لذا جهت استفاده از خدمات، می توانید با شماره 22778568 در ارتباط باشید.

آیا لوله بازکن بلوار سرو ایران تخلیه گارانتی دارد؟

با داشتن یک تیم ماهر و مجرب، میتوانید اطمینان داشته باشید که مشکل شما به بهترین نحو حل خواهد شد. ما اعتقاد داریم که ارائه خدمات با کیفیت بالا و ارتباط مداوم با مشتریان می تواند اعتماد شما را به ما تضمین کند. از این رو تمامی خدمات و کارهایی که انجام می شود با برچسب گارانتی ضمانت می شود.

لازم به ذکر است تمامی خدمات ارائه شده، زیر نظر اتحادیه این صنف می باشد و قیمت ها و کیفیت خدمات از قبل توسط کارشناسان اتحادیه تایید شده است. لذا مبلغی بیش تر از مقدار متعارف از عزیزان دریافت نمی گردد.

لوله بازکنی شبانه روزی در محله سرو

گرفتگی های لوله فاضلاب در هر ساعت از شبانه روز ممکن است رخ دهد و شما ممکن است نیاز به خدمات لوله بازکنی در طول شبانه روز باشید. همچنین در برخی موارد، وقتی قطر لوله به دلیل گرفتگی کاهش می‌یابد، در ساعات پایانی شب که مصرف آب افزایش می‌یابد، آب لوله به طور کامل تخلیه نمی‌شود و موجب گرفتگی لوله ها می شود. لذا موجب نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی بیش از پیش احساس می شود .

به همین خاطر شرکت لوله بازکنی سرو خدمات لوله بازکنی در تهران را به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل ارائه میدهد. جهت درخواست خدمات شبانه روزی میتوانید با شماره 22778568 تماس بگیرید.

رعایت استانداردها و مقررات ایمنی در لوله بازکنی سرو

رعایت استانداردها و مقررات ایمنی و بهداشتی در عملیات لوله بازکنی بسیار اهمیت دارد زیرا این عملیات می تواند پتانسیل جدی برای وقوع حوادث و آسیب‌های مالی و در مواقعی حتی آسیب های جسمی باشد. استانداردهای ایمنی و بهداشتی در این حوزه به منظور حفظ سلامت افراد، محافظت از انشعابات و جلوگیری از وقوع حوادث و آسیب‌ها می باشد.

علت‌های گرفتگی لوله‌های فاضلاب عموما شامل سن لوله های فرسوده، افتادن اشیاء در لوله ها، طراحی نادرست و غیر اصولی و همچنین عدم رعایت بهداشت حین استفاده از این محل‌ها مانند جمع شدن پرزها و مواد زائد می‌باشد.

در صورت بروز هرگونه موارد گرفتگی لوله می توانید ابتدا از روش های خانگی که هم کم هزینه بوده و هم سریع تر است جهت حل این مشکل استفاده کنید، در ادامه برخی از آنان را بررسی خواهیم کرد:

روش های خانگی رفع گرفتگی لوله فاضلاب:

  • استفاده از اسید رقیق ( توصیه نمیشود چون ممکن باعث خرابی سیستم لوله کشی شود)
  • استفاده از سرکه و جوش شیرین
  • شوینده و آب گرم
  • نمک و جوش شیرین
  • سرکه و جوش شیرین و فشار آب
  • استفاده از جوهر نمک
  • تمیز کردن همیشگی سیفون سینک و روشویی

در صورتی که از روش های فوق استفاده کردید و نتیجه ای در بر نداشت، در قدم بعدی بهترین روش برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب، استفاده از خدمات لوله بازکنی است. با این روش، با استفاده از دستگاه های پیشرفته، لوله بازکن مجرب مشکل شما را بدون آسیب رساندن به لوله ها و تاسیسات در کم ترین زمان حل می کند. لوله بازکنی سرو تهران یکی از شرکت های فعال در این زمینه است و می توانید در هر زمان از شبانه روز تماس بگیرید تا مشکل شما رفع شود.

روش های رفع گرفتگی لوله فاضلاب لوله بازکنی سرو:

روش های مختلفی برای باز کردن لوله ها مورد استفاده قرار میگیرد که به تناسب موقعیت، یکی از آن ها توسط کارشناسان انتخاب می گردد. در ادامه به طور خلاصه آن ها را بررسی خواهیم کرد.

لوله بازکنی سرو
لوله بازکنی سرو

لوله بازکنی بلوار سرو با فنرزن برقی یا ژنراتور الکتریکی:

بیش تر مراکز معتبر لوله بازکنی از این روش برای رفع گرفتگی های فاضلاب استفاده می کنند. این دستگاه  معمولا به عنوان لوله بازکن برقی یا فنرزدن برقی نیز شناخته می شوند.

فنر لوله بازکنی از یک موتور الکتریکی قدرتمند برای چرخیدن فنر داخل لوله استفاده می‌کند، که برای رفع گرفتگی‌های لوله‌ها مانند چاه فاضلاب، کفشور حمام و حیاط استفاده می‌شود.

دستگاه لوله بازکنی با استفاده از فنر، مواد سنگ، شیشه و سایر مواد سخت را از لوله حذف کرده و لوله را باز می کند. همچنین قادر به جمع کردن پرزها، مو و ریشه های گیاهان درون لوله نیز می باشد.

دستگاه لوله بازکنی با فنر، با استفاده از سری فنرهای قابل تعویض، قادر به تخریب گرفتگی های لوله مانند مواد سنگ، شیشه و غیره است. این دستگاه همچنین قابلیت حرکت به سمت جلو دارد تا اشیاء و مواد اضافی گیر کرده را از لوله بردارد. تغییر سر فنر می تواند برای گرفتگی های مختلف استفاده شود و انواع مختلف سری فنر برای این دستگاه قابل استفاده است.

در صورتی که انگشتر یا شئ ارزشمندی که در لوله فاضلاب افتاده باشد، با استفاده از دستگاه لوله بازکنی با فنر حلقوی، می توانید آن را به سرعت و آسانی بردارید. این دستگاه قابل حمل و بدون نیاز به برق قوی است و می تواند با استفاده از برق معمولی شهری یا باتری های صنعتی کار کند.

در هنگام بروز گرفتگی، برخی افراد بدون داشتن تجربه و اطلاعات کافی از روش صحیح استفاده از این ابزار، استفاده می‌کنند. این موضوع می‌تواند منجر به خطراتی مانند در رفتن فنر، برخورد با فرد، شکستگی و ترکیدگی لوله فاضلاب و سایر مشکلات مرتبط شود.

لوله بازکنی با دستگاه کمپرس هوا

کمپرسور هوا یک دستگاه است که با استفاده از موتور الکتریکی یا بنزینی، هوا را فشرده کرده و در یک تانک ذخیره می کند تا انرژی بالقوه را ایجاد کند.

هنگامی که فشار مخزن به مقدار مشخص تعیین شده خود می رسد، کمپرسور هوا به طور خودکار روشن یا خاموش می شود. با نگه داری هوای فشرده شده در مخزن، انرژی موجود در هوای فشرده مورد استفاده قرار  گیرد. وقتی فشار مخزن کاهش یابد، کمپرسور هوا دوباره فعال می شود و مخزن را دوباره پر می کند.

هوای وارد شده در لوله توسط دستگاه کمپرس هوا موجب باز کردن مجرای لوله ها که حاوی لجن و رسوبات است می شود. لذا اطمینان حاصل کنید که این کار توسط متخصصان انجام گردد.

دستگاه واترجت

واترجت شامل شلنگ آب با قابلیت تحمل فشار زیاد است که به یک پمپ متصل می‌شود و آب را با فشار بالا به بیرون هدایت می‌کند.

برای استفاده از دستگاه، لوله های آب را پوشانده و شلنگ دستگاه را درون لوله مسدود قرار داده و فشار آب را تنظیم کرده و اهرم آزاد سازی آب را فشار داده و دایره وار حرکت داده تا فشار زیاد آب رسوبات و چربی ها را آزاد کند.

این جت‌ها تا 20،000 psi قدرت دارند، اما اگر فشار آب بیشتر از 5000 psi باشد ممکن است لوله فاضلاب را تخریب کنند. بهتر است اگر تجربه کافی ندارید از لوله بازکن حرفه‌ای کمک بگیرید تا مشکلات بزرگتری مانند بریدگی و شکستگی لوله‌ها ایجاد نشود.

گیره مخصوص

انبر فاضلابی یک ابزار مفید است که به آن انبر مشکل گشای فاضلابی هم گفته می شود. با استفاده از این ابزار می توان به راحتی اجسام ارزشمند را تا عمق 125 سانتی متر از چاه توالت خارج کرد. این وسیله بدون نیاز به تکنسین حرفه ای قابل استفاده است و کار با آن بسیار ساده و راحت است.

لوله بازکنی سرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است