بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی شهرک کوهسار پشتیبانی دائمی 44518024 بافاکتور +فوری

ایران تخلیه » لوله بازکنی شهرک کوهسار پشتیبانی دائمی 44518024 بافاکتور +فوری
لوله بازکنی غرب تهران

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (49 امتیاز)

لوله بازكنى كوهسار

گرفتگى لوله خانه‌ها در قسمت‌های مختلف، مشكلى است كه همواره افراد را درگير خود مى‌کند. اين مشكل نيز ممكن است تا به حال براى شما اتفاق افتاده باشد؛ اما بايد در ابتدا بگوييم كه علت اصلى اين اتفاق مى‌تواند متفاوت باشد. گاهى با گير كردن وسايل، گيركردن دستمال يا حتى تجمع رسوبات گرفتگى لوله ایجاد مى‌شود.

برخى از قسمت‌های شهر، ممكن است به دليل فشار كم آب، درگير كم آبى شوند كه اگر در لوله‌ها نيز گرفتگى ایجاد شود، مشكلات بسيار زيادى براى ساكنين ایجاد مى‌کند. اما نگران نباشيد، اگر كه در محله كوهسار و اطراف خيابان استخر، ٣٥ مترى يا سازمان گوشت ساكن هستيد، مى‌توانيد به راحتى از خدمات سايت ايران تخليه و لوله بازكنى كوهسار استفاده كنيد و از متخصصين ایران تخلیه در جهت باز كردن لوله بهره بگيريد.

لوله بازکنی کوهسار
لوله بازکنی کوهسار

چرا لوله بازكنى كوهسار را انتخاب كنيم؟

همانطور كه مى‌دانید، اين روزها شركت‌هاى زيادى در زمينه بازكردن لوله به مردم خدمت رسانى مى‌کنند. اما مسئله مهم آن است كه رعايت بهداست در اين كار حرف اول را مى‌زند. شرکت ایران تخلیه علاوه بر آنكه متخصصين حرفه‌ای را به كار مى‌گیرد، أصول بهداشتى را نيز از قلم نمى‌اندازد.

لوله بازكنى كوهسار، علاوه بر باز كردن لوله و چاه، خدمات متفاوتى را ارائه می‌کند که عبارت‌اند از :

 • لوله بازكنى شبانه روزى
 • خدمات لوله كشى
 • رفع بوى بد فاضلاب
 • رفع بوى نم منازل

لوله بازكنى شبانه روزى: لوله بازكنى كوهسار به صورت شبانه روزى، ٢٤ ساعته حتى در ايام تعطيل خدمات خود را در محله كوهسار ارائه مى‌کند.

خدمات لوله كشى: اين شركت علاوه بر اينكه در تخصص اصلى خود كه بازكردن لوله هست، مهارت بالايى دارد، تشخيص تركيدن لوله، مشكل سرد و گرم بودن، لوله كشى توالت فرنگى و حمام و همچنين مشكلات لوله كشى شوفاژ را نيز مى‌توانید با خيال راحت به متخصصين كاركشته آن بسپاريد.

رفع بوى بد فاضلاب در کوهسار: بوى بد فاضلاب در حمام يا توالت يكى از اصلى‌ترین مشكلاتى است كه ممكن است هر خانواده‌ای با آن دست و پنجه نرم كنند. اين بوى بد گاهى انقدر زياد و زننده است كه ممكن است اقراد خانواده را در مقابل ميهمانان خانه، خجالت‌زده كند. اگر شما هم از بوى بد فاضلاب در حمام و توالت خانه خود رنج مى‌برید، أصلاً جاى نگرانى نيست، لوله بازكنى كوهسار اين مشكل را براى شما حل مى‌کند.

رفع بوى نم منازل: شايد براى شما هم اتفاق افتاده باشد كه گاهى با بارش مقدار كمى باران، فضاى داخلى خانه دم كرده و بوى بد نم را حس كنيد؛ اين مشكل نيز از آن دست مسائلى است كه افراد را آزرده خاطر مى‌کند. بوى نم در منازل أصلا خوشايند نبوده و مى‌توانید در سريع‌ترین زمان ممكن از استادكاران لوله بازكنى كوهسار خدمات مربوطه را بگيريد و شر بوى بد و نم داخل خانه رهايى يابيد.

انواع گرفتگى لوله

گرفتگى لوله دلايل مختلفى دارد، اما همچنان جاى نگرانى نيست، شما به راحتى مى‌ توانید از خدمات لوله بازكنى كوهسار استفاده كنيد و گرفتگى لوله را، به هر دليلى كه باشد، رفع كنيد. اما فارغ از هرچيز مى‌توانیم دلايل مختلفى را براى گرفتگى چاه دلايل زير را بيان كنيم؛

 • گرفتگى لوله پشت بام با قير در کوهسار
 • گرفتگى لوله فاضلاب با مصالح ساختمانى
  • گرفتگى لوله فاضلاب به دليل ريختن پسماند غذا
  • گرفتگى لوله فاضلاب توسط برگ چاى و پودر قهوه
  • گرفتگى توالت به وسيله أشياء خروجى
  • گرفتگى لوله فاضلاب توالت توسط دستمال كاغذى يا دستمال توالت
  • گرفتگى لوله با مو
  • گرفتگى لوله با صابون
  • مسدود شدن لوله به وسيله سيگار
  • گرفتن لوله توسط آدامس
  • گرفتن لوله به دليل انداختن پوشك بچه گرفتن لوله فاضلاب با ريختن چربى و روغن پخت غذا

   رفع گرفتگى لوله پشت بام در لوله بازکنی کوهسار

  گرفتگى لوله پشت بام مى‌تواند به دلايل مختلفى اتفاق بيفتد. اين امر در شش ماه پايانى سال امرى طبيعى‌تر از شش ماه اوليه سال است و ممكن است براى هر ساختمانى پيش بيايد. گاهى أوقات حتى با نصب تورى هم نمى‌توان به طور كامل از وقوع اين مسئله پيگيرى كرد. اين امر دلايل مختلفى دارد از جمله :

  • گرفتگى به دليل تجمع گل
  • گرفتگى به دليل سفت شدن برگ درختان
  • گرفتگى به دليل تجمع گرد و خاك با حجم بسيار زياد
  • گرفتگى با مصالح ساختمانى
  • گرفتگى افتادن أشياء
  • گرفتى به دليل شكل مختلف لوله

لوله بازکنی کوهسار

گرفتن لوله با مصالح ساختمانى

همانطور كه مى‌دانيد گرفتگى لوله به عوامل مختلفى بستگى دارد. در ميان همگى اين دلايل، گرفتگى با مصالح ساختمانى از آن دسته از دلايلى است كه مشكلات بيشترى را براى ساكنين ايجاد مى‌کند. گرفتگى با مصالح سخت‌تر و بدتر از هرنوع گرفتگى ديگر است و به همين دليل باز شدن چاهى كه از مصالح پر شده، كار مشكل‌ترى نيز هست. اگر با اين مشكل مواجه شديد، خودتان نبايد وارد عمل شويد. بهترين كار استفاده از خدمات ايران تخليه است، چراكه مصالح ساختمانى منسجم در لوله به راحتى رفع نمى‌شوند. 

گرفتن لوله فاضلاب با ريختن چربى

گرفتگى لوله با ريختن چربى يكى از اصلى‌ترین مشكلاتى است كه در سينك ظرف و آشپزخانه اتفاق مى‌افتد. برخلاف باور تعدادى افراد، روغن به هيچ عنوان شبيه آب نيست و نبايد صرفاً به دليل اينكه روغن نيز يك مايع است، آن را به راحتى داخل چاه بريزيد. ورود موادى همچنن روغن، چربى، پسماند غذا و آت و آشغال به سينگ ظرفشويى موجب گرفتگى لوله مى‌شود. نشانه‌هایی از گرفتگى لوله در اثر ريختن روغن عبارت‌اند از :

 • اگر چناچه در زمان شستن زياد، بوى بد فاضلاب در آشپزخانه حس مى‌شود، بدان معناست كه چربى ريخته شده داخل چاه، راه آب را مسدود كرده است.
 • اگر زمان شستن ظروف از كف سينك آب بالا بزند، يكى از اصلى‌ترین نشانه‌های گرفتگى لوله از روغن و چربى است.

  گرفتگى لوله فاضلاب به دليل ريختن باقى‌مانده غذا

  سينك ظرفشويى پر است از پسماند غذا. نكته قابل توجه آن است كه اين پسماندها چرب بوده و زمانى كه وارد لوله مى‌شوند با چربى خود يكجا ثابت مى‌مانند و همين امر موجب گرفتگى با شدت بالا مى‌شود. ممكن است در ابتدا با خود بگوييد كه مى‌توانید از تلمبه براى باز شدن لوله‌های گرفته از غذا استفاده كنيد؛ اما مشكل اينجاست كه اگر لوله با تلمبه هم باز شود، بعد از مدتى دوباره درگير اين مشكل خواهيد شد، چراكه اين مسئله بسيار جدى بوده و بايد ريشه‌ای حل شود. بهترين كار آن است كه از يك متخصص كمك بگيريد.

  گرفتگى لوله فاضلاب توسط برگ چاى و پودر قهوه

  چاى و قهوه از آن دست نوشيدنى‌ها هستند كه ايرانى‌ها بيشتر تمايل به استفاده كردن، دارند. اين امر موجب مى‌شود تا گاهى خواسته و يا ناخواسته تفاله چاى و قهوه در چاه ريخته شود و باعث گرفتگى لوله مى‌شود. تفاله چاى از آن دست موادى است كه به هيچ عنوان دفع نشده و بايد راهكارى متفاوت‌تر از ديگر گرفتگى‌ها يافت.

  گرفتگى توالت به وسيله جامدات

  وسايلى همچون، گيره، كليپس سر، مداد، پاك‌کن و .. از آن دست وسايلى هستند كه بايد حواستان را جمع كنيد كه داخل چاه نيفتند. گرفتگى چاه با جامدات بسيار سفت بزرگ‌ترین مشكلى است كه در دستشويى مدارس اتفاق مى‌افتد؛ چراكه كودكان ممكن است سهواً وسايل خود را داخل چاه بى‌اندازند و باعث بروز مشكلاتى مانند گرفتگى چاه و مسدود شدن راه آب شوند.

لوله بازکنی کوهسار

گرفتگى لوله توالت توسط دستمال كاغذى

ممكن است با خود فكر كنيد كه دستمال كاغذى يك بافت نرم دارد، پس اگر به لوله ورود كند ممكن نيست كه راه آب را ببندد. اين تصور بسيار اشتباه بوده و اصلى‌ترین براى گرفتگى چاه توالت به حساب مى‌آید. دستمال كاغذى در هنگام خيس شدن، بافتى منسجم و بافتى سفت پيدا مى‌کند. اگر چند دستمال توالت را داخل چاه بى‌اندازید، بافت آن‌ها سفت شده و مشكلاتى را به وجود مى‌آورد.

گرفتگى لوله با مو

موها از آن دسته از موادى هستند كه در صورت تجمع ممكن است بافتى سفت‌تر از دستمال پيدا كنند. انعطاف موى سر انقدر بالا است كه در هر شرايطى مى‌تواند تغيير شكل دهد. از همين رو ماده‌ای است كه در صورت تجمع در چاه باعث مسدود شدن چاه و لوله مى‌شود.

گرفتگى لوله با صابون

برخى تصور مى‌کنند كه صابون به دليل ليز بودن، در لوله گير نمى‌کند. اين يك تصور بسيار اشتباه است. چراكه صابون خود يك جامد است و به طور كلى جامدات باعث مسدود شدن لوله مى‌شوند.

مسدود شدن لوله به وسيله سيگار

فيلترهاى سيگار از آن وسايلى هستند كه وجودشان در لوله بسيار مخرب است. بهترين كار براى جلوگيرى از گرفتگى لوله آن است كه فيلتر سيگارتان را در زيرسيگارى انداخته و از افتادن آن در چاه يا لوله جلوگيرى كنيد.

گرفتن لوله با آدامس

آدامس يك جامدى است كه در صورت جمع شدن در هر مكانى باعث آسيب به آن مكان مى‌شود. اگر آدامس در لوله تجمع كند، به ديواره‌های لوله مى‌چسبد و مانع از جريان آب مى‌شود.

گرفتن لوله با انداختن پوشك بچه

پوشك بچه به مراتب از دستمال سخت‌تر و مشكل‌سازتر است. اگر كه بچه كوچك داريد بايد مواظب افتادن پوشك بچه داخل چاه باشيد. چراكه اين ماده يك بافت پنبه‌ای داشته و در صورت تجمع پنبه مشكلات بالايى به وجود مى‌آید.

بازكردن لوله با گارانتى در لوله بازکنی کوهسار

ممكن است اين سوال براى شما پيش بيايد كه آيا ما خودمان مى‌توانیم لوله‌ها را باز كنيم؟ پاسخ به اين سوال بسيار ساده است؛ گاهى أوقات گرفتگى لوله آنقدر سطحى است كه با ريختن آب به مقدار زياد يا ريختن اسيد داخل لوله، موفق به باز شدن آن مى‌شویم. اما بايد به اين نكته توجه كنيم كه اين كار تخصص مخصوص خود را لازم دارد.

گاهى ممكن است به راحتى لوله با ريختن اسيد باز شود، اما در بيشتر مواقع بهترين كار آن است كه از يك متخصص كمك بگيريم. بازكردن لوله بايد به درستى و با رعايت هرچه بيشتر پروتكل‌های بهداشتى انجام شود. لوله بازكنى كوهسار طى ساليان طولانى توانسته با رعات اصول بهداشتى براى خدمت‌رسانى به مردم وارد عمل شود. لوله بازكنى كوهسار نه تنها متخصصين با تجربه‌ای را براى خدمات خود به خانه‌ها می‌فرستد، بلكه خدمات خود رت با گارانتى ارائه مى‌کند.

هرزمانى كه شما به مشكل گرفتگى لوله برخورد كرديد، بهترين كار آن است كه از طريق سايت ايران تخليه با لوله بازكنى كوهسار در ارتباط باشيد. مسئول مرتبط در اسرع وقت با شما هماهنگ كرده و براى ارائه خدمات به محل مى‌آیند و با خيالى آسوده مى‌توانید كار خود را به آن‌ها بسپاريد و در صورت بروز هرگونه مشكل از پشتيبانى و گارانتى بهره بگيريد.

چرا اعتماد به ایران تخلیه؟ تضمین بافاکتور و قیمت منصفانه
میزان کثیفی در لوله بازکنی بدون کوچکترین کثیفی با رعایت بهداشت
پوشش کل محدوده کوهسار با سرویسدهی فوری و زیر20دقیقه
زمان بازکردن لوله چقدر است؟ زیر ۲۰ دقیقه با دستگاه انجام میشود
بازکردن انواع گرفتگی لوله فنر بلند واتر جت پمپ باد و دستگاه برقی

لوله بازکنی کوهسار

در صورت خدمات بیشتر  از لوله بازکنی زعفرانیه،لوله بازکنی گیشا،لوله بازکنی مطهری تهران،لوله بازکنی منطقه شهرک غرب لوله بازکنی بلوار فردوس استفاده کنید.

مراحل كار لوله بازكن كوهسار

اگر قصد داريد از خدمات لوله بازكنى كوهسار استفاده كنيد، در ابتدا لازم است تا شما در سايت ايران تخليه ثبت نام كنيد و اطلاعات خود را در اين سايت بارگزارى كنيد. سپس مسئولين و پشتيبان‌های اين سايت اطلاعات و خدمات مورد نظر شما را بررسى مى‌کنند و هماهنگى‌های لازم را با شما انجام مى‌دهند. بعد از اينكه هماهنگى‌هاى لازم انجام شد، متخصصين ماهر و كاركشته به محل شما مى‌آیند و كار را شروع مى‌کنند.

شايان ذكر است كه اعلام هزينه براى شرايط مختلف مى‌تواند متفاوت باشد. همچنين تعرفه خدمات نيز هرساله تغيير مى‌کند. پس لازم است تا شما در ابتدا خدمات مورد نظر خود را در سايت ثبت كنيد و سپس منتظر اعلام هزينه از سمت پشتيبانان باشيد.

كلام آخر

همانطور كه گفته شد، گرفتگى لوله، از رايج‌ ترین مشكلات منازل است. براى رفع اين مشكل بايد در ابتدا يك شركت مناسب را براى گرفتن خدمات برگزينيد. بهترين انتخاب براى افرادى كه در محله كوهسار، خيابان استخر و منطقه سازمان گوشت ساكن هستند، استفاده از خدمات لوله بازكنى كوهسار است. اين شركت با رعايت اصول بهداشتى، برترين متخصصين را براى شما در محل مى‌فرستد.

9 پاسخ

 1. سلام حضورتون سریع بود و رضایت کامل داشتیم از کارتون دستتون درد نکنه👏💜

 2. سلام دیشب تماس گرفتم برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی که سرویسکارتون فنر زدن دستشون درد نکنه کارشون تمیز بود ممنون
  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 3. سلام جا داره جا داره از خدمات خوبتون تشکر کنم رفع گرفتگی لوله آشپزخانه بدون کثیفی انجام شد ممنونم از پرسنل ایران تخلیه 👌

 4. خسته نباشید به سرویسکاران ایران تخلیه الله وردی برای گرفتگی توالت ایرانی مزاحم شدم اقای سلطانی تشریف اوردن بسیار کارشون تمیز بود با فنر انجام دادن ممنونم از سایت خوب ایران تخلیه 🌹🌹🌹

 5. سلام خواهش میکنم در خدمات بعدی از سایت ایران تخلیه تخفیف خوب خواهید گرفت اقای الله وردی موفق باشید

 6. سلام و درود امروز از نمایندگی لوله بازکنی کوهسار ایران تخلیه خدمات درخواست کردیم برای باز کردن لوله کفشور بسیار کارشون خوب بود و قیمتی هم که دریافت کردن مناسب بود در کل راضی بودم مچکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است