بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی مرکز تهران پشتیبانی دائمی 09127208965 ☎️ با فاکتور

ایران تخلیه » لوله بازکنی مرکز تهران پشتیبانی دائمی 09127208965 ☎️ با فاکتور
لوله بازکنی لاله زار

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (34 امتیاز)

لوله بازکنی مرکز تهران

لوله بازکنی فوری و شبانه روزی توسط کادر حرفه‌ای لوله بازکنی مرکز تهران در کمترین زمان آماده خدمت‌رسانی به شماست. سایت ایران تخلیه با داشتن تخصص و تجربه فراوان در زمینه تخلیه چاه و خدمات فنی و تاسیساتی ساختمان و لوله بازکنی آمادگی دارد هرگونه مشکل تاسیساتی ساختمان همچون لوله بازکنی را برای شما با قیمت مناسب انجام دهد.

انواع لوله بازکن لوله بازکنی مرکز تهران

لوله بازکنی تهران از بزرگترین شرکت ها و از جمله کارهای تخصصی است. البته گرفتگی‌های جزئی که دلایل انسداد لوله فاضلاب مشخص است را می‌شود با بکار بردن ابزارآلات خانگی برطرف کرد.

هریک از روش‌های زیر را می‌توان بدون نیاز به تخصص خاصی برای بازکردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب بکار برد:

 • بکار گرفتن آب جوش برای رفع چربی و لجن داخل لوله فاضلاب
 • باز کردن لوله فاضلاب تا جای ممکن و خالی کردن اشیاء درون لوله (مثل: گرفتگی لوله خرطومی شکل سینک ظرفشویی)
 • بکار بردن سیخ‌های فلزی با هدف رفع انسداد لوله
 • بهره بردن از محلول‌های دست‌ساز خانگی مانند: محلول سرکه و نمک یا محلول جوهرنمک! (در هنگام بکار بردن این محلول‌ها، دقت لازم را داشته باشید)
 • مواد شیمیایی لوله بازکنی که در بازار موجوده
 • شایان ذکر است که نحوه بکار بردن مواد شیمیایی و محلول‌های دست‌ساز از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشند. در صورت کاربرد نامناسب احتمال آسیب و نازک شدن دیواره لوله‌ فاضلاب هم وجود دارد.

لوله بازکنی مرکز تهران

روش های لوله بازکنی مرکز تهران

گرفتگی لوله‌ها می‌تواند علل مختلفی داشته باشد و اکثر اوقات با بکار بردن روش‌های خانگی و معمول برطرف نمی‌شود. در چنین شرایطی لازم است از افراد متخصص لوله بازکنی مرکز تهران بهره ببرید.

روش‌های لوله بازکنی در شرکت‌های حرفه‌ای همچون: سایت ایران تخلیه، بسیار کارآمد است. این روش‌ها عبارت است از:

 • لوله بازکنی با فنر
 • لوله بازکنی با واترجت
 • لوله بازکنی با دستگاه فشار هوا

بعد از تشخیصی که نیروی خدمات داد، از روش‌های بالا به کمک ابزارآلات پیشرفته جهت رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب استفاده خواهد شد. کارشناس مربوطه مطابق با محل گرفتگی، نوع جنس لوله، شدت انسداد و سایر عوامل دیگر از بهترین شیوه جهت باز شدن مسیر خروجی فاضلاب بهره می‌برند.

بهترین روش تخلیه چاه لوله بازکنی مرکز تهران  چیست؟

از جمله بزرگ‌ ترین مشکلات یک مجتمع اداری یا مسکونی، پر شدن محل نگهداری فاضلاب آن می‌باشد. عوامل پر شدن انبار فاضلاب می‌تواند مواردی چون: فرسودگی ساختمان، محل احداث، اندازه انبار و تعداد ورودی فاضلاب به مخزن نگهداری باشد.

تخلیه چاه و حفرچاه تهران یک کار فوق‌ العاده تخصصی است که نیازمنده تجهیزات مکنده و حمل‌ونقل ویژه می‌باشد. طبق نظر کارشناسان لوله بازکنی مرکز تهران یکی از شیوه‌های زیر در جهت خالی کردن انبار فاضلاب بکارگرفته خواهد شد.

 • تخلیه آب چاه فاضلاب: در این حالت مایعات موجود در مخزن نگهداری فاضلاب بیش از حد استاندارد است و با استفاده از دستگاه مکنده و تانکر مربوطه اقدام به تخلیه خواهد شد.

تخلیه جامدات فاضلاب: مایعات به کمک زمین دفع می‌شود اما فضولات جامد انبار فاضلاب نمی‌توانند خارج شوند و لازم است به وسیله تجهیزات ویژه، عملیات تخلیه صورت پذیرد.

 • لایروبی و کف‌تراشی پس از تخلیه شدن مخزن نگهداری فاضلاب: رسوب ناشی از جامدات در کف و دیواره چاه فاضلاب باعث عدم دفع مایعات فاضلاب خواهد شد. با استفاده از روش‌های خاص این رسوبات را پس از تخلیه کامل چاه فاضلاب از بخش دیواره و کف پاکسازی می‌گردد.

لوله بازکنی مرکز تهران

مراحل تخلیه چاه فاضلاب کدام است؟

افزایش حشرات موذی، بالا گرفتن بوی نامطبوع در ساختمان و تخلیه شدن تاخیری فاضلاب از راه لوله‌ها از جمله نشانه‌های پر گشتن انبار فاضلاب است. در صورتی که با این موارد روبه‌رو شدید؛ به احتمال زیاد با پدیده بالا آمدن فاضلاب از منافذ توالت و مخزن نگهداری فاضلاب مواجه خواهید شد.

بعد از تماس با لوله بازکنی مرکز تهران ، کادر لوله بازکنی مرکز تهران به محل مجتمع آمده و با بکار بردن تجهیزات خاص عمل خالی کردن به اتمام خواهد رسید. بکار بردن انواع تجهیزات مکنده و کامیون‌های مجهز به تانکر در سایزهای متنوع برای تخلیه چاه کاربرد ویژه‌ای دارند. لازم به‌ یادآوری است که در زمان‌های ویژه، دیواره و کف انبار نگهداری فاضلاب باید با کمک روش‌های لایروبی و کف‌تراشی از لایه‌های ایجاد شده

پاکسازی گردد. این عملیات به‌ کمک افراد متخصص انجام می‌شود و اکثر اوقات از ریسک زیادی برخوردار است.

علت ایجاد گرفتگی در لوله های فاضلاب

احتمالا شما هم بارها مشاهده با پدیده مسدود شدن لوله فاضلاب و عبور نکردن آب از آن مواجه شده‌اید. اما به چه علت این اتفاق می‌افتد؟ انسداد در لوله‌های فاضلاب امری عادیست. این لوله‌ها مختص عبور جریان آب و فاضلاب به داخل چاه یا شبکه فاضلاب می‌باشند و با ورود اجسام دیگر امکان انسداد در آنها وجود دارد. چنانچه در لوله‌های فاضلاب موادی جز آب به مقدار زیاد ورود پیدا کند و آب جریان نداشته باشد، این مواد اضافی در پیچ و خم لوله‌ها انباشته خواهند شد و راه عبور آب و سایر مواد را خواهند بست. چنانچه وضع به همین شکل ادامه یابد این مواد لوله را به صورت کامل مسدود خواهند کرد و اجازه عبور نمی‌دهند.

بنابراین چنانچه شی اضافی داخل فاضلاب گردد، احتمال گرفتگی آن لوله بالا می‌رود. در لوله‌های سینک ظرفشویی وارد شدن پوست میوه، باقی مانده غذا، تفاله چای، روغن و چربی و … باعث ایجاد انسداد می‌شوند. در فاضلاب حمام مو، چربی، صابون، سفیدآب و دستمال کاغذی عمدتا علت ایجاد گرفتگی در لوله هستند. در توالت هم می‌شود گفت در اکثر موارد فضولات و مدفوع منجر به گرفتگی سیفون می‌شوند. در سایر موارد مانند کفشور پارکینگ و حیاط هم ورود پیدا کردن خاک و سنگ از عوامل گرفتگی لوله و کفشور است.

جلوگیری از ایجاد گرفتگی در لوله های فاضلاب

برای جلوگیری از بوجود آمدن اتفاقات لازم است تا آب داخل لوله‌ها جریان پیدا کند و هیچ‌گاه مواد اضافی به وارد آن نشود. در صورت ورود، با جریان آب بایستی جلوی انسداد لوله‌ها را گرفت. برای جلوگیری از ورود هر چه غیر از آب به درون لوله‌ها، صافی‌هایی ویژه وجود دارد که باید از آنها استفاده کنید.

سینک ظرفشویی دارای صافی‌های مخصوصی می‌باشد که از وارد شدن آشغال و غذا به درون لوله جلوگیری به عمل می‌آورد. برای کفشورها هم صافی و توری هایی پلاستیکی موجود است که با قرار دادن آن‌ها روی درب لوله می‌توان از گرفتگی لوله جلوگیری کرد.

اگر به هر علتی گرفتگی لوله برای شما ایجاد شد با لوله بازکنی مرکز تهران تماس گرفته و درخواست لوله بازکنی کنید. متخصصین لوله بازکنی مرکز تهران مشکل انسداد لوله‌ها را می‌توانند به راحتی برطرف نمایند.

لوله بازکنی مرکز تهران

لزوم بازکردن گرفتگی لوله توسط لوله بازکنی مرکز تهران

با همه این تدابیر چنانچه باز هم لوله‌ها انسداد پیدا کرد چه کنیم؟ اگر با گرفتگی لوله‌ها مواجه شدید باید با وسائل و ابزار مربوطه، انسداد لوله‌ها را از بین ببرید. برای باز کردن گرفتگی لوله‌ها تجهیزات مناسبی وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توان گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف کرد. این تجهیزات در اختیار هر کسی قرار ندارد و اگر هم وجود داشته باشد، باید از تجربه بالا برخوردار باشد. لوله بازکنی مرکز تهران از این ابزارها استفاده می‌کند

اگر شخص بدون داشتن آگاهی و تجربه کافی این ابزارها را بکار ببرد احتمال داردمنجر به بروز حادثه و یا تحمیل خسارت به مجتمع و لوله‌کشی‌های آن گردد. سایت ایران تخلیه با دارا بودن این تجهیزات و پرسنل متخصص و ماهر می‌تواند به شما خدمات متعددی ارائه بدهند. تنها کافیست با لوله بازکنی مرکز تهران تماس بگیرید تا این افراد را برای خدمات رسانی ارسال کنند و مشکل پیش‌ آمده را رفع نمایند.

پوشش دهی کل مرکز تهران محله های 6-7-10-11 و12
ارتباط با لوله بازکنی مرکز تهران؟ تماس با شماره77-380- 880 –
خدمات شبانه روزی فوری با سرویسدهی زیر 20دقیقه
بازکردن انواع لوله با تجهیزات کامل با ماسک و فنرهای تمیز و جداگانه
هزینه بازکردن لوله؟! با نرخ اتحادیه و با کمترین قیمت

لوله بازکنی مرکز تهران کاملا فنی و تضمینی

شرکت های لوله بازکنی بسیاری در تهران فعالیت می‌کنند. بعضی از این شرکت‌ها کلاهبردار بوده و بعضی دیگر مطابق با اصول کار می‌کنند. شرکت‌های کلاهبردار آن دسته از افرادی هستند که با بکار بردن مواد شیمیایی و آب هزینه بالایی را از شما می‌خواهند. شرکت‌های با اصل و نسب در حوزه تخلیه چاه علاوه بر اینکه مواد شیمیایی و اسیدی بکار نمی‌برند، تجهیزات مخصوص لوله بازکنی را بکار می‌گیرند. سایت ایران تخلیه یکی از سایت‌های با تجربه در زمینه لوله بازکنی است که به شکل کاملا فنی و درست کار لوله بازکنی را انجام می‌دهد.

بکارگیری تکنسین ماهر در لوله بازکن مرکز تهران

بهتر است شرکت‌های خدمات فنی از کادر مجرب و آزموده برای فعالیت استفاده نمایند تا هم کارهای لوله بازکنی و تخلیه چاه به درستی و با کیفیت صورت گیرد و هم از وارد شدن خسارت به لوله‌های مجتمع جلوگیری به عمل آید. نیرو باید بتواند از تجهیزات به درستی استفاده کند. در عین حال لازم است فرد دستمزد مناسبی را دریافت نماید تا شعار لوله بازکنی خوب و همینطور تخلیه چاه خوب به واقعیت تبدیل شود. بکار گرفتن کادر ماهر در عین حال با دستمزد مناسب می تواند تغییرات بزرگی در صنف لوله بازکن‌ها ایجاد نماید و هزینه‌های مربوط به لوله بازکنی را تا اندازه زیادی کم می‌کند.

شغل لوله بازکنی چیست؟

شغل لوله بازکنی و تخلیه چاه جدا از یکدیگر نیستند و بیشتر کارگران لوله بازکنی، در دسته کارگران تخلیه چاه هم می‌باشند. کارگران تخلیه چاه ممکن است اصلا تجربه کار را نداشته باشند و تحت شرایط دستمزدهای پایین به فعالیت مشغول شده‌اند. لوله بازکنی و تخلیه چاه در دسته صنف‌هایی است که نیازمند تخصص و مهارت است و نیرو مربوطه باید به اندازه کافی در این کار ماهر باشذ. نداشتن تخصص کار به معنی وارد کردن خسارت بوده بطوری که فرد باعث خراب شدن چاه و یا از بین بردن لوله فاضلاب به جای تعمیر آن می‌شود.از دیگر مواردی که لازم به داشتن تخصص است جهت استفاده از دستگاه‌های مخصوص می‌باشد که هم در تخلیه چاه و هم در لوله بازکنی وجود دارند. در لوله بازکنی تجهیزات ویژه‌ای چون دستگاه فنر لوله بازکن و همینطور پمپ تراکم هوا وجود دارند که باید فرد با آن‌ها کار کند. همینطور در زمینه تخلیه چاه نیز پمپ‌های مکنده و نیز پمپ‌های لجن کش و کف کش وجود دارند که کار با آن‌ها نیازمند تجربه کافی است تا فرد با تسلط کامل اقدام به تخلیه چاه کند. برخی شرکتهای لوله بازکنی وجود دارند که با داشتن تجهیزات مخصوص نیروهای کارآمد را بکار نمی‌گیرند که جای سوال دارد.

لوله بازکنی مرکز تهران

برخی از خدمات مهم به لوله بازکنی مرکز تهران

سایت ایران تخلیه هزاران نیروی خدمت و سرویس تاسیساتی و فاضلابی دارد که از برخی از خدمات مهم و اصلی آن را برای شما آوردیم:

 • لوله بازکنی فوری در سریع‌ترین زمان در مرکز تهران
 • لوله بازکنی به کمک نیروی ماهر
 • لوله بازکنی 24 ساعته در هر زمان از شبانه‌روز
 • لوله بازکنی تخصصی به وسیله نیروی آزموده
 • لوله بازکنی با بکاربردن دستگاه تراکم هوا
 • لوله بازکنی با بکار بردن تجهیزات مخصوص
 • برطرف کردن گرفتگی لوله با استفاده از فنر لوله بازکن
 • بازکردن انسداد انواع مختلف لوله‌های فاضلاب
 • برطرف کردن انسداد لوله فاضلاب
 • لوله بازکنی خانگی
 • برطرف کردن انسداد انواع لوله
 • بازکردن انسداد سینک ظرفشویی
 • برطرف کردن انسداد چاه توالت
 • رفع انسداد لوله فاضلاب حمام
 • بازکردن انسداد لوله با تجهیزات مخصوص لوله بازکنی
 • بکار بردن فنر لوله بازکن، ژنراتور و دستگاه تراکم هوا

شما از شعبه های مرکز تهران برای مثال لوله بازکنی سهروردی لوله بازکنی عباس آباد هم میتوایند استفاده کنید.

جمع‌بندی

در این مقاله سعی شد تا اشاره کوچکی به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه داشته باشیم. امیدواریم توضیحات آورده شده پاسخ سوالات شما را داده باشد.

5 پاسخ

 1. ممنون همه چی خوب و درست انجام شد تشکر??♥️

 2. سلام درود.قیمت منصف و تمیز انجام شد ممنون از ایران تخلیه??

 3. تمیز انجام شد ممنون از پرسنل ایران تخلیه

 4. سلام از ولیعصر برای گرفتگی زیر سینک تماس گرفتم بسیار کارتون تمیز بود و کار سرویسکارتون که از طبقه ۳ فنر زدن دستشونم درد نکنه🌹🌹🌹🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است