بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی منطقه 10 بافاکتور 66354585 ☎️ 20 دقیقه ای

ایران تخلیه » لوله بازکنی منطقه 10 بافاکتور 66354585 ☎️ 20 دقیقه ای
لوله بازکنی منطقه 10

راهنمای مطالعه

5/5 - (14 امتیاز)

لوله بازکنی منطقه 10

خدمات لوله بازکنی منطقه ۱۰ تهران توسط سایت ایران تخلیه با بیش از سال‌ها سابقه در زمینه ارائه انواع خدمات لوله بازکنی و به کمک فنر‌های قوی و پمپ باد برقی با کادری باتجربه در کل روزهای هفته حتی روزهای تعطیل، آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می‌باشد.

تیم پشتیبانی سایت ایران تخلیه به‌صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز است.

باز کردن لوله‌های محکم با استفاده از ابزار آلات به روز و بدون خرابی، دریافت هزینه‌ای مقرون به صرفه و رسوب تراشی و جرم گیری داخل لوله‌ها تا طول بیست متر با استفاده از فنر و تراكم هوا، برطرف کردن نم و رطوبت، برطرف کردن چکه سقف بدون کنده کاری با استفاده از موادی خاص از جمله خدمات لوله بازکنی سایت ایران تخلیه می‌باشند.

بنابراین با استفاده از خدمات لوله بازکنی سایت ایران تخلیه در منطقه ۱۰ تهران می‌توانید بدون هیچ گونه دغدغه‌ای و به آسانی به رفع مشکل گرفتگی لوله‌های خود بپردازید.

خدمات لوله بازکنی منطقه 10 توسط سایت ایران تخلیه

سایت ایران تخلیه در منطقه ۱۰ تهران در رابطه با خدمات لوله بازکنی خدماتی که در ادامه ذکر می‌کنیم را ارائه می‌دهد:

 • تخلیه چاه
 • لوله بازکنی
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • درآوردن اشیا از توالت
 • رفع گرفتگی لوله‌ ها با سیمان و مصالح ساختمانی دیگر

لوله بازکنی منطقه 10

آیا استفاده از محلول‌های شیمیایی جهت رفع گرفتگی لوله‌ها کار مناسبی است؟

 به صورت کلی، وقتی آب فاضلاب بالا می‌آید، بسیاری از افراد به دنبال استفاده از محلول‌های شیمیایی و اسید‌ها هستند. این مواد به راحتی در فروشگاه‌ها و سطح شهر پیدا می‌شوند و تهیه آن‌ها نیز آسان می‌باشد. با این حال، استفاده از محلول‌های شیمیایی امکان دارد به لوله‌های پلاستیکی و فلزی آسیب رسانده و موجب پوسیدگی و سوراخ شدن آن‌ها گردد.

علاوه بر این، استفاده از این مواد قادر است به سلامت افراد، به ویژه کودکان، آسیب برساند.

بهترین راه حل جهت رفع گرفتگی لوله‌های گرفته شده در منطقه ۱۰ تهران استفاده از خدمات لوله بازکنی منطقه ۱۰ تهران توسط سایت ایران تخلیه می‌باشد.

دقت کنید که هرگز بدون داشتن اطلاعات کافی، از محلول‌های شیمیایی و اسید‌ها جهت رفع گرفتگی‌های لوله استفاده نکنید.

در صورتی که مسیر لوله دارای گرفتگی باشد، محلول اسیدی که درون لوله ریخته می‌شود، درون آن جمع شده و قادر است لوله را سوراخ نماید و در صورتی که لوله پلیکا باشد، استفاده از این مواد می‌تواند باعث چکه کردن آب از این لوله‌ها گردد.

از دیگر شعبات ما لوله بازکنی قلهک است که شما می توانید برای درخواست سرویسکار به صورت 24ساعته با ما تماس بگیرید.

هنگام مشاهده علائم گرفتگی لوله‌ها چه کنیم؟

قبل از هر اقدامی و تماس با لوله بازکنی منطقه 10 اگر گرفتگی به وجود آمده در لوله‌های فاضلاب علائم زیر را داشت حتما با لوله بازکنی منطقه 10 درسایت ایران تخلیه تماس بگیرید:

انتشار بوی بد فاضلاب در حمام، دستشویی، آشپزخانه و…

کف کردن ته چاه

تخلیه کند آب

بالا آمدن آب

و…

اما اگر احساس کردید آب به کندی تخلیه می‌شود و یا بوی فاضلاب را حس می‌کنید در ابتدا از روش‌های خانگی به جهت باز کردن لوله‌ها استفاده کنید تا اگر گرفتگی سطحی باشد با این روش‌ها رفع شود. اما اگر با انجام دادن این روش‌ها مشکل برطرف نشد حتما در هر ساعت از شبانه روزی با لوله باز کنی منطقه 10در سایت ایران تخلیه تماس بگیرید.

تجربه سایت ایران تخلیه در انجام خدمات لوله بازکنی منطقه 10 چقدر است؟

سرویسکاران فنی لوله بازکنی منطقه 10هر روز بین ۵ تا ۱۰ خدمت لوله بازکنی انجام می‌دهند. اگر این تعداد را ضرب در روزهای سال کنید به راحتی متوجه می‌شوید که سرویسکاران ما در باز کردن گرفتگی چاه توالت، لوله فاضلاب و سیفون سینک ظرفشویی تجربه زیادی دارند. انتقال آب توالت، سینک ظرفشویی آشپزخانه، حمام و … به داخل چاه شهری یا فاضلاب به وسیله سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان انجام می‌شود. نکته مهم اینجاست که به جز آب، مواد و اجسام دیگری نیز هستند که وارد این سیستم می‌شوند. به عنوان مثال الیاف لباس در خروجی لباسشویی، ته مانده‌های غذا در سینک ظرفشویی و فاضلاب در چاه توالت و حمام به مرور زمان در بعضی از قسمت‌های سیستم لوله کشی فاضلاب گیر می‌کنند و باعث گرفتگی لوله‌ها می‌شوند. در اکثر مواقع این گرفتگی در زانویی‌ها و سیفون‌ها اتفاق می‌افتد.

قطعا لوله بازکنی منطقه 10 دارای تجربه بسیار زیادی است چون می‌داند که چه چیزی در کجا گیر کرده و بایستی چگونه این مشکل را حل کند. همانطور که گفته شد لوله بازکنی منطقه 10 برای رفع گرفتگی چاه توالت، لوله بازکنی سینک ظرفشویی و لباسشویی از دستگاه فنر لوله بازکنی و یا دستگاه تراکم و پمپ هوا استفاده می‌کند. پس توصیه می‌شود برای رفع مشکل خود به لوله بازکنی منطقه 10 در سایت ایران تخلیه مراجعه نمایید.

لیست قیمت لوله بازکنی خدمات در صفحه، لوله بازکنی تجریش است.

لوله بازکنی منطقه 10

۳ روش لوله بازکنی منطقه 10 برای بازکردن لوله‌های فاضلاب

به طور کلی می‌توان گفت که لوله بازکنی منطقه 10 برای رفع گرفتگی لوله‌ها از سه روش استفاده می‌کند که به شرح زیر است:

 • روش ۱

روش اول استفاده از دستگاه تراکم هوا می‌باشد. این دستگاه هوا را متراکم می‌کند و آن را به داخل لوله‌هایی که مسدود شده است شلیک می‌کند تا سبب باز شدن لوله‌ها شود.

 • روش ۲

روش دوم استفاده از دستگاه لوله بازکنی می‌باشد. این دستگاه از یک فنر مخصوص و الکتروموتور تشکیل شده است. فنر مخصوص لوله بازکنی وارد لوله‌ها می‌شود و با چرخاندن آن به راست، چپ، عقب یا جلو، گرفتگی لوله‌ها برطرف می‌شود.

 • روش ۳

روش سوم لوله بازکنی منطقه 10برای باز کردن لوله‌ها استفاده از دستگاه‌های فشار آب می‌باشد.

همانطور که از نامش پیداست ین دستگاه آب را با فشار زیاد وارد لوله‌ها می‌کند تا گرفتگی برطرف شود. این روش بیشتر برای بازکردن لوله‌های فاضلاب کاربرد دارد.

ما در لوله بازکنی گیشا نحوه ی باز کردن گرفتگی چاه فاضلاب توسط دستگاه توضیحات مفیدی را داده ایم.

ویژگی خدمات لوله بازکنی سایت ایران تخلیه در منطقه 10 چیست؟

 • دارای شماره ثبت و تضمین کار با فاکتور
 • حل کردن مشکلات چاه یا لوله‌ها در کمترین زمان ممکن حتی در روز‌های تعطیل.
 • ترمیم انواع چاه‌های ریزشی در منطقه 10 با بهترین شکل ممکن
 • رفع گرفتگی‌لوله‌ها با روش‌های گوناگون
 • طوقه چینی و لایروبی چاه به صورت کاملا حرفه ای
 • این اطمینان را به شما عزیزان می‌دهیم که خدمات لوله بازکنی منطقه 10 کار خود را با دقت فراوان و تضمینی انجام می‌دهد.
ارتباط با شعبه لوله بازکن منطقه 10  تماس با شماره02166354585
میزان کثیف کاری در فنرزدن بدون کوچکترین کثیفی با رعایت بهداشت
زمان اعزام سرویسکار به محل: فوری بمدت 20دقیقه
زمان لوله بازکنی چقدر است؟ نهایتا 20دقیقه زمان میبرد
بازکردن انواع گرفتگی با: فنر بلند واتر جت پمپ باد و دستگاه برقی

لوله بازکنی منطقه 10

ارائه ضمانت لوله بازکنی منطقه ۱۰ توسط سایت ایران تخلیه

لوله بازکنی منطقه 10ضمانت باز کردن تمام لوله‌های شما عزیزان را بر عهده می‌گیرد. چون از تعمیرکاران و سرویس کاران حرفه‌ای در انجام این کار استفاده کرده و با مجهزترین وسایل لوله‌های مسدود شده شما را باز می‌کند. سرویس کاران از تمام روش‌هایی که باید در رفع مشکل به کار بگیرند استفاده می‌کنند و پس از رفع شدن مشکل حتما آن را تست می‌کنند.

مزایای استفاده از خدمات لوله بازکنی منطقه 10 تهران

لوله بازکنی منطقه 10 تهران با قیمت مناسبی خدمات خود را به مشتریان خود ارائه می‌دهد و تمام هزینه‌های آن بر حسب نرخ اتحادیه محاسبه می‌گردد.

این خدمات لوله بازکنی توسط سایت ایران تخلیه در این منطقه در هر ساعتی از شبانه روز در دسترس است و به شما اجازه می‌دهد که در هر لحظه که نیاز داشته باشید با آن‌ها تماس بگیرید.

تکنسین‌های لوله بازکنی منطقه 10 تهران توسط سایت ایران تخلیه متعهد به رسیدگی به درخواست شما در کمترین زمان ممکن می‌باشند و تا حداکثر نیم ساعت بعد از تماس شما در محل حضور خواهند داشت.

با استفاده از خدمات لوله بازکنی منطقه 10 تهران توسط سایت ایران تخلیه، مطمئن باشید که مشکلات لوله‌های فاضلاب شما به بهترین نحو برطرف می‌شوند.

نحوه تشخیص نشتی لوله‌های خانه

جهت تشخیص نشتی لوله‌های خانه، ابتدا باید کل شیرهای آب منزل را ببندید. سپس رقم کنتور آب را ثبت نموده و 15 دقیقه منتظر بمانید، در این مدت کسی نباید از آب استفاده نماید.

 پس از 15 دقیقه، عددی که کنتور نمایش می‌دهد را ثبت کنید و با رقمی که قبل از انجام آزمایش ثبت کرده بودید، مقایسه نمایید.

 در صورتی که عدد کنتور در این 15 دقیقه نیز افزایش یافته باشد، به احتمال زیاد نشتی در لوله‌های خانه شما وجود دارد.

البته باید توجه کنید که این روش تنها نشتی‌های بزرگ را تشخیص می‌دهد و نشتی‌های کوچک را نمی‌توان با این روش تشخیص داد. در صورت مشاهده نشتی، توصیه می‌شود با تعمیرکاران مجرب و متخصص سایت ایران تخلیه تماس بگیرید تا مشکل شما را به بهترین صورت برطرف کنند.

برای اطلاع از انواع ترفند های رفع گرفتگی لوله خودتان صفحه ی لوله بازکنی پونک را کلیک کنید.

۵ علت لزوم اعتماد به خدمات لوله بازکنی سایت ایران تخلیه

 • تعرفه‌ها نسبت به سایر رقبا پایین تر است.
 • کسب رضایت ۱۰۰ درصدی از مشتریان خود
 • انجام تمامی خدمات با کمترین میزان کثیف کاری
 • دارا بودن نیروهای با تجربه و تخصص در انجام امور
 • اعزام نیرو در کمترین زمان ممکن

انجام خدمات لوله بازکنی سایت ایران تخلیه در لوله بازکن منطقه 10 به صورت شبانه روزی

تلفن‌های لوله باز کنی منطقه ۱۰ در تمام ساعات شبانه روز به صورت24 ساعته و در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیلات آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. لوله بازکنی منطقه 10 حتی در تعطیلات رسمی نیز به صورت شبانه روزی خدمات ارائه می‌دهد.

هزینه لوله بازکنی منطقه 10 توسط سایت ایران تخلیه

همانطور که می‌دانید قیمت‌های اتحادیه لوله باز کنی مشخص است. ولی ممکن است در برخی از موارد هزینه‌های آن به دلیل سختی کار، طول و قطر فنر مورد استفاده، تعداد فنر زدن از چندین لوله مختلف با توجه به شدت گرفتگی و نوع دستگاه مورد استفاده هزینه‌ها افزایش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است