بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی منطقه 9 بافاکتور ☎️ 66354585 نزدیک شما

ایران تخلیه » لوله بازکنی منطقه 9 بافاکتور ☎️ 66354585 نزدیک شما
لوله بازکنی منطقه 9

راهنمای مطالعه

5/5 - (5 امتیاز)

لوله بازکنی منطقه 9

اگر در منطقه ۹ تهران سکونت می‌کنید و برای اولین بار با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب کفشور حمام یا لوله فاضلاب توالت فرنگی یا ایرانی و یا سینک ظرفشویی و دیگر گرفتگی‌های لوله فاضلاب مواجه می‌شوید، نباید نگرانی داشته باشید چراکه به کمک این مقاله مشکل گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف خواهید کرد و نزدیک‌ترین لوله بازکن به محله خود را انتخاب کرده و از آن ها جهت برطرف کردن گرفتگی لوله کمک خواهید گرفت.

لوله بازکنی منطقه 9 با پذیرش دوباره کاری

دوباره کاری در لوله باز کنی یعنی چه؟

هم اکنون ضمانت‌ های خدمات رسانی لوله بازکنی با بدقولی‌ها مواجه می‌شود و شرکتی وجود ندارد که شرایط پذیرش دوباره کاری را تایید نماید. در منطقه ۹ تهران پس از درخواست تکنسین چاه بازکن از این شرکت، شما می‌توانید در زمینه اطمینان تا ضمانت چند ساله از متخصص لوله بازکن شرایط پذیرش دوباره کاری را تقاضا نمایید.

لوله بازکنی منطقه 9

لوله بازکنی توالت فرنگی در منطقه ۹ تهران با ضمانت

ضمانت واقعی ما جهت برطرف کردن گرفتگی توالت فرنگی خدمات لوله بازکنی بدون هیچ صدمه و کثیف کاری به توالت فرنگی در منطقه ۹ یا دیگر نواحی استان تهران می‌باشد.

هم اکنون از شکست توالت فرنگی لکه‌های سیاه رنگ پس از فنر زنی و توالت فرنگی و سایر مشکلات که پس از برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی با فنر لوله بازکنی انجام می‌گیرد را می‌توانید برنگزینید.

شیوه‌ای که ما به منظور باز کردن گرفتگی توالت فرنگی در نظر می‌گیریم بدون صدمه و کثیف کاری در بازه زمانی کمتر می‌باشد که با پمپ ویژه تراکم هوا گرفتگی لوله فاضلاب شما را برطرف می‌کند.

درخواست نیرو از نزدیک ترین شعبه لوله بازکنی کمیل کلیک کنید.

به چه دلیل برطرف کردن مشکل گرفتگی لوله فاضلاب به متخصص ماهر نیاز دارد؟

اگر قصد دارید گرفتگی لوله فاضلاب شما به صورت ۱۰۰ تضمینی در منطقه ۹ تهران باز شود با سایت ایران تخلیه به طور ۲۴ ساعته در هر زمانی از شبانه روز تماس بگیرید.

تخصص لوله بازکن‌های سایت ایران تخلیه در این منطقه موارد زیر می‌باشند:

 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب به واسطه فنرهای گوناگون
 • رفع مشکل گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از دستگاه تراکم هوا
 • رفع مشکل گرفتگی لوله فاضلاب به کمک دستگاه‌های گوناگون لوله بازکنی فوری و با ضمانت

گرفتگی فاضلاب کفشوی حمام

پس از یک دوش خوشایند ‌سخت ترین چیزی که موجب ناراحتی خانواده‌های ساکن در یک ساختمان می‌گردد، مشکل گرفتگی لوله فاضلاب کفشوی حمام است.

از این موضوع ناراحت نشوید و برای پیشگیری از بروز مشکلات بیشتر پس از گرفتگی لوله فاضلاب با سایت ایران تخلیه در منطقه ۹ تهران به طور ۲۴ ساعته در هر زمانی که مشکل گرفتگی لوله تخلیه حمام اتفاق افتاد تماس بگیرید.

مناسب‌ترین راه حل به منظور پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب کفشوی حمام نصب کردن کفش‌های ماکرون مدل خطی است. با نصب کفش‌های ماکرون، اگر قبلاً در هر ۵ سال شاهد گرفتگی لوله فاضلاب حمام بودید بعد از نصب این کفشوی این زمان دو برابر می‌شود و دیگر جای نگرانی نخواهید داشت و می‌توانید در حمام به دوش رضایت بخش خود ادامه دهید.

برای دریافت تخفیف از متخصصین لوله بازکنی شهران کلیک کنید.

لوله بازکنی منطقه 9

اگر به طور اتفاقی مصالح ساختمان وارد لوله فاضلاب شد چه کار کنیم؟

اگر مصالح ساختمانی ویژه ملات و سنگ نخاله به اشتباه وارد لوله فاضلاب شد در این صورت مشکل گرفتگی لوله فاضلاب به سختی برطرف می‌شود و در بیشتر مواقع به کنده کاری نیاز دارد. در چنین شرایطی خوب است لوله بازکنی با تجربه و متخصص جهت برطرف کردن مشکل گرفتگی سیمانی و سخت درخواست کنید. با توجه به تجربه کاری ما در منازل ساختمانی با مشکلاتی روبرو شده‌ایم که لوله بازکنی سیار ناشناخته بدون ثبت هیچ شرکتی جهت رفع مشکل گرفتگی لوله فاضلاب سرویس بهداشتی که مشکل گرفتگی با مصالح ساختمانی داشته، فنر زنی کرده است و پس از کوشش فراوان و باز نشدن لوله موجب نشتی و ترکیده شدن لوله فاضلاب سرویس بهداشتی به طبقه زیرین می‌گردد و محل کار را ترک می‌کند.

به لوله بازکنی که حداقل تخصص را در زمینه برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب به وسیله فنر داشته باشد اعتماد کنید و شرایط برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب یا نیاز به کنده کاری داشتن لوله فاضلاب را درک نمایید.

از لوله بازکنی منطقه ۹ تهران جهت برطرف کردن مشکل گرفتگی لوله فاضلاب سخت و سیمانی به شیوه فنرزنی تراش داخل لوله فاضلاب استفاده کنید.

فنرزنی لوله فاضلاب منطقه ۹ تهران

تمامی نواحی منتهی به منطقه ۹ شهرداری تهران زیر پوشش خدمات ۲۴ ساعته و آنی لوله بازکنی به واسطه متخصصان سایت ایران تخلیه در گروه ایران تخلیه می‌باشد:

 • بیرون آوردن اشیایی از چاه
 • فنر زنی ناودان و راه آب پشت بام
 • فنر زدن راه آب حمام
 • فنر زنی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه
 • فنر زدن لوله کفشوی پارکینگ
 • فنر زدن کفشوی حیاط، حیاط خلوت و پاسیو و تراس
 • فنر زنی توالت‌های ایرانی و فرنگی

به منظور پیشگیری از بروز اتفاقی این مشکل خوب است، لوله‌های فاضلاب را هر دو سال یک بار به وسیله فنر جرم‌ گیری نمایید. با به کارگیری صافی‌های ویژه از ورود مواد زاید و زباله در آنها جلوگیری شده و شما همشهریان عزیز ساکن در محله‌ های گوناگون منطقه ۹ تهران می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز به صورت ۲۴ ساعته با همکاران شعبه لوله بازکنی منطقه ۹ تهران در تماس باشید و مشاوره رایگان بگیرید.

اعزام نیروی ماهر از نزدیک ترین شعبه با لوله بازکنی جنت آباد

ارتباط با شعبه لوله بازکنی منطقه 9 ؟!  02166354585
ضمانت شعبه لوله بازکن منطقه 9؟! بازکردن 100%لوله بافاکتور اتحادیه
پوشش کل محدوده منطقه 9؟! با کادری آموزش دیده و با سابقه
بازکردن انواع  گرفتگی لوله گرفتگی لوله های سخت و انواع لوله فاضلاب
بازکردن انواع لوله با تجهیزات کامل؟! پمپ تراکم فنر واتر جت دستگاه لوله بازکن

لوله بازکنی منطقه ۹ تهران با تراکم هوا

در اغلب موارد که شدت گرفتگی لوله فاضلاب به گونه‌ای است که ابزارآلات دیگر همچون واترجت و فنر نمی‌توانند آن مشکل را حل کنند، از دستگاه فشرده سازی هوا یا پمپ باد فشار قوی استفاده می‌کنند. دستگاه فشرده سازی هوا با متراکم کردن هوا در یک اتاقک و تخلیه با سرعت و پر قدرت آن در مسیر لوله فاضلاب در زمان اندک گرفتگی لوله را برطرف خواهد کرد.

ولی همه وسایل مورد استفاده در این موارد در کنار مزایایی همچون قدرت و سرعت عیب‌ هایی هم دارند. که عیب های دستگاه تراکم هوا در بین آنها بیشتر می‌باشد، این دستگاه پرقدرت در مواقع تخلیه سریع هوا در داخل چاه فاضلاب صدای بسیار مخوف و ناجور ایجاد می‌نماید. که این ایراد موجب شده تا در هر ساعتی از شبانه روز توانایی استفاده نداشته باشد.

نکته مهم دیگر در این مورد این است که به خاطر شدت بیشتر هوای تخلیه شده مقداری از مواد زائد و آلوده موجود در لوله فاضلاب ها به خارج پرتاب گردیده و باعث آلودگی در محیط بیرون می‌گردد. که این کار موجب شده تا این وسیله پرقدرت و سریع در زمان‌های خیلی ویژه به وسیله متخصصان مورد استفاده قرار بگیرد و در زمان استفاده از این دستگاه جهت جلوگیری از ورود آلودگی به محیط همه فاضلاب‌های ساختمان باید محکم بسته شوند.

چرا که ورود مواد آلوده میکروبی به فضا بیرون می‌تواند منجر به بیماری ساکنین گردد.

تماس با شعبه لوله بازکنی تجریش کلیک کنید.

هزینه لوله بازکنی منطقه ۹ تهران

در آغاز می‌بایست به این مطلب مهم اشاره داشته باشیم که قیمت لوله بازکنی به وسیله متخصصان سایت ایران تخلیه تمامی نواحی یکسان می‌باشد. ولی عامل‌هایمهمی بر هزینه پایانی تاثیر می‌گذارد که پس از حضور نیروی اعزامی جهت بازدید مفت از محل مشخص محاسبه می‌شود.

فاکتور های تاثیرگذار بر هزینه خدمات لوله بازکنی منطقه ۹ تهران شامل موارد زیر می‌باشد:

 • مدت زمانی که جهت رفع مشکل گرفتگی صرف می‌گردد
 • مکانی که چاه فاضلاب در آن منطقه قرار گرفته است
 • تعداد مسیرهای بسته شده که به بازگشایی نیاز دارند
 • شیوه‌ هایی که برای رفع گرفتگی لوله به کار برده می‌شود
 • متراژ و نوع فنر استفاده شده
 • عمق چاه فاضلاب بسته شده
 • دلیل رخ دادن گرفتگی چاه فاضلاب
 • نوع گرفتگی فاضلاب
 • خارج کردن اجسام و مصالح ساختمانی
 • شدت رخ دادن انسداد فاضلاب
 • تمامی موارد گفته شده در قسمت بالا پس از بررسی دقیق محل مشخص خواهد شد. ما در این مجموعه فنی سعی می‌کنیم، تا خدمات لازم شما عزیزان را با هزینه‌ای عادلانه ارائه دهیم.

برای استعلام قیمت لوله بازکنی الهیه اینجا را کلیک کنید.

خارج کردن اشیا توسط لوله بازکنی منطقه ۹ تهران

ممکن است برای شما هم این اتفاق بیفتد که وسایلتان به طور اشتباهی از جیب شلوار یا پیراهن شما به داخل چاه توالت بیفتد و برای بیرون آوردن این وسایل از لوله بازکن کمک درخواست کنید. افراد متخصص شعبه لوله بازکنی منطقه ۹ تهران با وسایل ویژه شیء افتاده شده در درون چاه توالت همچون موبایل، فرچه شوینده توالت، انگشتر، دستبند، حلقه، گردنبند، سر شیر آب، مسواک و غیره را بدون اتلاف وقت در بازه زمانی اندک خارج می‌کنند. دقت کنید که بعد از افتادن اشیا قیمتی درون چاه توالت نمی‌توان آب داخل کاسه توالت ریخت و نیز از سیفون استفاده کرد تا زمانی که این مشکل را افراد متخصصین لوله بازکن ایران تخلیه به آسانی به کمک ابزارآلات ویژه برطرف کنند.

لوله بازکنی منطقه 9

دلیل انسداد لوله فاضلاب منطقه ۹ تهران

یکی از علت‌های مهم در بروز گرفتگی لوله‌ های در منطقه 9 فاضلاب رعایت نکردن بهداشت در موقع استفاده از ‌راه های تخلیه فاضلاب می‌باشد. اگر بخواهیم با مثال بگوییم موقع شستشوی ظروف در سینک ظرفشویی و ماشین ظرفشویی با ریختن مواد غذایی باقیمانده و چربی و عدم وجود صافی در مسیر خروجی لوله فاضلاب به منظور پیشگیری از انسداد لوله، گرفتگی لوله رخ می‌دهد. چرا که ورود چربی همراه با مواد زائد در زمان طولانی با تولید جرم و رسوبات سخت در دیواره لوله باعث گرفتگی لوله خواهد شد.

همینطور ریخته شدن مو دستمال کاغذی و غیره موجب گرفتگی‌های بسیار سخت و دردسرساز در سیفون سرویس‌های بهداشتی و حمام می‌گردد.

دلایل گوناگون بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب:

 • وارد شدن مو همراه با چربی مواد شوینده مورد استفاده در حمام
 • انداختن دستمال کاغذی و نوار بهداشتی در فاضلاب سرویس‌های بهداشتی
 • افتاده شدن وسایل گوناگون در لوله فاضلاب
 • وجود رسوبات سخت و جرم در دیواره لوله‌های فاضلاب
 • وارد شدن مصالح ساختمانی از جمله سیمان و گیر که در موقع بازسازی و نوسازی در اثر کم دقتی وارد لوله می‌شود
 • شکستگی لوله فاضلاب

نشانه‌های انسداد لوله‌ها در منطقه ۹ تهران

موقع رخ دادن گرفتگی در لوله‌های فاضلاب اولین نشانه استشمام بوی بسیار زننده و بد از مجرای فاضلاب می‌باشد. که اغلب موقع ریختن آب به درون سینک و فاضلاب‌های گوناگون در ساختمان بوی ناخوشایند شدت می‌گیرد. که علامت این است که جرم و چربی‌های بیشتری در لوله وجود دارد و باید در اولین فرصت این مشکل رفع گردد. در غیر این صورت با اختلال شدید در استفاده از آن محل روبرو خواهید شد.

علائم گوناگون بروز گرفتگی در لوله فاضلاب به شرح زیر است:

 • هنگامی که سینک و لوله‌های فاضلاب دیگر موجود در ساختمان به طور آرام و آهسته تخلیه گردد
 • وجود حشرات موذی همچون سوسک در پیرامون لوله‌های فاضلاب
 • بوی بسیار ناخوشایند از فاضلاب‌ ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است