بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی وردآورد 44518024 بافاکتور رسمی تضمینی +15دقیقه ای 24ساعته

ایران تخلیه » لوله بازکنی وردآورد 44518024 بافاکتور رسمی تضمینی +15دقیقه ای 24ساعته
لوله بازکنی شریعتی

راهنمای مطالعه

5/5 - (24 امتیاز)

لوله بازکنی وردآورد

لوله بازکنی وردآورد یکی از مشکلات عمده در ساختمان ها یا مکان های مسکونی و… گرفتن لوله ها است. متاسفانه این مشکل وقت و زمان مشخصی ندارد و در هر لحظه امکان گرفتن لوله شما وجود درد. گرفتن لوله عوامل زیادی دارد که بیشتر مواقع به دلیل بی توجهی یا بی دقتی به وسایلی است که به خروجی های آبی منتهی می شوند.

 یک جسم بزرگ یا جسمی دارای پهنای زیاد می تواند موجب گیرکردن لوله یا چاه شما شود . لوله بازکنی وردآورد با تجربه چندین ساله در این حرفه بدون کثیف کاری کار های شما را راه می اندازد. شرکت ایران تخلیه به صورت شبانه روزی عمل می کندو در هر ساعتی که لازم داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.

گرفتگی لوله ها مشکلی است همه حداقل یکی دو بار با آن دست و پنجه نرم می کنیم . برخی مواقع می توا هب روش های ساده و درخانه آن را رفع کرد ولی بیشتر مواقع شما به یک نفر متخصص لوله بازکنی نیاز دارید.

 شما با خیالی راحت می توانید این کار را به متخصصان شرکت ایران تخلیه واگذار کنید و از کیفیت کار لذت ببرید. یکی از مواردی که ما رو از سایر شرکت ها جدا میکند این است که ما با جدیدترین تکنولوژی های روز برای تخلیه چاه یا رفع گرفتگی را در اختیار داریم .

لوله بازکنی وردآورد
لوله بازکنی وردآورد

موارد گرفتگی لوله ها:

موارد و نشانه های زیادی جهت گرفتگی لوله وجود دارد که در ادامه چند مورد آن را ذکر می کنیم . در صورت بروز چنین نشانه هایی با کارشناسان لوله بازکنی وردآورد در تماس باشید تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را حل نموده و محیطی تمیز و با بوی معطر به شما تحویل دهند.

 • بالازدن آب سرویس ها
 • مشاهده موجودات موذی در خانه بخصوص در محیط های دارای رطوبت
 • گرفتگی توالت ها
 • پیچیدن بوی مشمئزکننده فاضلاب در ساختمان یا محل زندگی شما
 • تخلیه نشدن فاضلاب ها از سینک ظرف شویی و روشویی و ماشین لباس شویی

  انواع گرفتکی لوله ها:

  • گرفتگی لوله پشت بام
  • گرفتی لوله لباس شویی
  • فاضلاب شهری
  • چاه
   • گرفتگی انواع لوله برای مثال لوله سیمانی ، سفالی و…

   گرفتگی های دیگری هم وجود دارد ولی از رایج ترین آنها همان هایی بود که در بالا به آنها اشاره گرید. لوله بازکنی وردآورد با استفاده از بروزترین ابزار هر گرفتگی در سیستم آب و فاضلاب  را در کمترین زمان حل می کند.

لوله بازکنی وردآورد
لوله بازکنی وردآورد

لوله بازکنی وردآورد و خدمات ارائه شده با بهترین کیفیت :

 • حفاری چاه
 • لایروبی و طوقه چینی کول گذاری چاه
 • تخلیه چاه
 • رفع گرفتکی فاضلاب
 • باز و بسته نمودن درب چاه
 • تخلیه چاه با تانکر با حجم بالا
 • جلوگیری و رفع رفع بوی بد چاه فاضلاب و توالت
ضمانت خدمات شعبه وردآورد تضمین بافاکتور رسمی زیر نظر اتحادیه
میزان کثیف کاری در حین انجام کار؟!
بدون کوچکترین کثیفی با رعایت بهداشت
پوشش کل محدوده وردآرورد تهران
ولیعصر داروپخش اردستانی لشگری
زمان اعزام سرویسکار به محل زیر ۲۰ دقیقه در محل حاضر میباشند
بازکردن انواع گرفتگی لوله وردآورد فنر بلند واتر جت پمپ باد و دستگاه برقی

انواع روش های بازکردن لوله در لوله بازکنی وراورد :

در بالا اشاره نمودیم که روش های متفاوتی باری بازکردن لوله وجود دارد در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم تا بیشتر با این فعالیت آشنا شوید. بازکردن راه لوله را بعضی از افراد بوسیله مواد شیمیایی وهمانند پودر ها و اسید ها انجام می دهند.

این روش ها به طور کلی خطرناک و آسیب زا می باشد و امکان دارد سلامتی شما را به خطر بندازد و محیط را نیز آلوده کند. اگر مشکلی در لوله های فاضلابی شما وجود دارند که شما را کلافه کرده اند یا از بالا آمدن آب سینک خودتان تعجب می کنید می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا متخصصین لوله بازکنی وردآورد به سرعت در محل حاضر شده و مشکل لوله شما را حل کنند.

 • استفاده از فنر لوله بازکنی
 • پمپ لوله بازکنی
 • دستگاه تراکم هوا
لوله بازکنی وردآورد
لوله بازکنی وردآورد

انواع فنر لوله بازکنی و نحوه استفاده :

یکی از قدیمی ترین و پر کاربردترین روش های برای باز کردن لوله های دارای گرفتگی، استفاده از فنر است. البته استفاده هر فنری توصیه نمی شود. فنر مورد استفاده باید از جنس های مخصوص فولادی باشد

. روش کار به این گونه می باشد که فنر را به درون مسیر لوله می فرستند و با آن به اجسام داخل لوله فشار وارد می کنند. فنر به شیوه ای عمل می کند که جسم گیر کرده یا می شکند یا به پایین فرستاده می شود و مسیر را برای آب یا فاضلاب باز می کند.

 فنر ها نیز دو نوع دارند:

 • فنر لوله بازکنی دستی
 • فنر لوله بازکنی برقی

 در موارد عادی و ساده بیشتر از نوع دستی استفاده می شود. در مواردی که مشکل جدی وجود دارد سعی برآن است که از فنر برقی استفاده گردد. لوله بازکنی وردآورد برای تضمین کیفیت کار و جلب اعتماد شما بعد از بررسی و نظرخواهی از شما کار را انجام می دهد.

نحوه استفاده از فنر لوله بازکنی برقی  :

برای کار با فنر های لوله بازکنی برقی باید از متخصصین لوله بازکن استفاده کرد. ابتدا تمامی وسایل و تجهیزات مورد نظر برای کار مربوط را آماده می کنیم. حال لوله را می یابیم و فنر را به داخل آن می فرستیم .

در این مرحله دستگاه فنر لوله بازکن برقی را روشن می کنیم . با روشن کردن فنر در مدت زمانی کوتاه راه لوله باز می شود و تمامی موارد اضافی از لوله شما خارج می گردد.

حال که مسیر لوله باز شما با مواد شست و شوی با کیفیت رسوب های جداره لوله و سایر کثیفی ها را پاک می کنیم . در پایان قبل از این وسایل  جمع کنیم با آبی تمیز لوله و اطراف آن را شست و شو  می دهیم . تمامی مراحل و مواردی که به آن اشاره شد شرکت لوله بازکنی وردآورد تهران با بهترین کیفیت و ضمانت کار بسیار بالا انجام می گردد.

دستگاه تراکم هوا  :

دستگاه تراکم هوا فرق زیادی با پمپ لوله بازکنی ندارد. از این دستگاه برای گرفتکگی ها به وجود آمده از جمع شدن خاک یا فضولات استفاده می شود. برای استفاده از دستگاه تراکم هوا شما ابتدا باید دهانه دستگاه را در ابتدای لوله قراردهید.

سپس شما اهرم دستگاه را می کشید و دستگاه روشن می شود و هوایی فشرده را به لوله وارد می کند. این فشار باعث می شود موارد داخل لوله و محتویات آن به بیرون پرتاب شوند و لوله مورد نظر از این مشکل رهایی پیدا کند.

معرفی پمپ لوله بازکن و نحوه کارکرد آن:

یکی از  ابزار مهم که شرکت لوله بازکنی وردآورد از آن بهره می گیرد پمپ لوله بازکنی می باشد. برخی از موارد که لوله توسط اشیاء یا موادی بسته شده است از پمپ استفاده می شود. دهانه این پمپ یا تلمبه را بر ابتدای لوله قرار می دهیم.

برای انجام کار ما باید دسته دستگاه را به پایین فشار دهیم . با این حرکت شما هوای تولید شده در پمپ را با فشار بالا به مواد موجود در لوله وارد می کنید. در ادامه مواد موجود از لوله خارج می شوند و راه لوله باز می شود. از پمپ لوله بازکن در چاه های فاضلاب و بازکردن راه لوله ظرف شویی نیز می توان بهره برداری نمود.

لوله بازکنی وردآورد و خدمات ارائه شده:

 • حفاری چاه
 • لایروبی و طوقه چینی کول گذاری چاه
 • تخلیه چاه
 • رفع گرفتکی فاضلاب
 • باز و بسته نمودن درب چاه
 • تخلیه چاه با تانکر با حجم بالا
 • جلوگیری و رفع رفع بوی بد چاه فاضلاب و توالت
لوله بازکنی وردآورد
لوله بازکنی وردآورد

تخلیه چاه در وردآورد

یکی از موارد متداول بعد از گرفتن لوله ، پرشدن چاه فاضلاب ها می باشد . شرکت لوله بازکنی وردآورد خدمات تخلیه چاه را نیز انجام می دهد . ما از لجن کش های قوی با پمپ های مناسب استفاده می کنیم. تانکر های ما با توجه به حجم مورد استفاده در اندازه های مختلف موجود می باشند و علاوه برآن در صورت لزوم مکنده های قویتری نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

 روش کار ماشین تخلیه چاه لوله بازنی وردآورد:

زمانی که چاه فاضلاب یا توالت پر شد بلافاصله باید عملیات تخلیه چاه شما انجام شود ومتخصین لوله بازکنی وردآورد در این حوزه  برای اینکار اقدام کنند . مرحله اول یک سر شیلنگ قطور و با استحکام به ته چاه فرستاده می شود و سر دیگ آن به دستگاه مکنده و لجن کش متصل می شود.

در نظر داشته باشید که شیلنگی که فضولات را به سمت تانکر هدایت می کند و نقش کلیدی در روند کار دارد باید ویژگی های استانداردی را دارا باشد تا در طول کار مشکلی پیش نیاید. شیلنگ باید داری ویژگی های زیر باشد:

تحمل فشار زیاد، مقاومت و استحکام بالا در هنگام مکش و قطر مناسب شیلنگ مورد استفاده

در مراحل پایانی یا همان  تخلیه زمانی که شیلنگ به چاه فاضلاب هدایت می شود باید دقت شود که سر لوله به انتهای چاه نزدیک نباشد زیرا موجب گرفتگی لوله و آسیب رساندن به دستگاه در اثر وارد شدن گل و لای می شود.

به طور کلی عملکرد دستگاه های مکش به گونه ای است که تا اتمام تخلیه کامل فاضلاب به کار خود ادامه می دهند و در به طور کامل چاه را از چربی ها و فضولات موجود پاک می کنند. هرچند لازم به ذکر است این موضوع زمانی صدق می کند که از تجهیزات پیشرفته برای تخلیه چاه فاضلاب استفاده شود.

اکنون با این توضیحات می توانید در اسرع وقت با تیم ایران تخلیه جهت لوله بازکنی وردآورد تماس بگیرید و مشکلات خود را مطرح کنید تا در کمترین زمان خدمات خود را با جدیدترین ابزار به شما ارائه دهیم.

لوله بازکنی وردآورد
لوله بازکنی وردآورد

موارد پر شدن چاه فاضلاب

محل حفر بیشتر چاه ها در زیر ساختمان ها قرار دارد و با لوله های مخصوصی فاضلاب و … به داخل آن می رود. همیشه درب چاه از سطح زین دارای اندیک فاصله می باشد که همین موضوع خود باعث دشوار شدن تشخیص پرشدن چاه و گرفتگی آن می شود.

 موارد بسیاری بوده است که مشتریان تشخیص داده اند که چاه آنها پر شده در حالی که تنها یک گرفتگی رخ داده است و هزینه های بسیاری به مشتریان وارد شده است. قبل از انجام هر کاری به شما توصیه می کنیم با مشاوران با تجربه لوله بازکنی وردآورد تهران تماس حاصل فرمائید.

 نکته مهم دیگری که لازم دانستیم به آن اشاره کنیم بحث تعداد نیروی کاری است که از طرف گروه خدماتی لوله بازکنی وردآورد برای تخلیه چاه اعزام می شود به گونه ای که کمترین افرادی که به این منظور در نظر گرفته می شود دو نفر نیروی ماهر است که دستگاه های مکنده ای که در عمل تخلیه فاضلاب استفاده می شود را کنترل می کنند .

 برای قدرت بیشتر موتور برای خالی کردن به انرژی بیشتری نیاز است که این انرژی را از برق ماشین می گیریم . همین قدرت مکش بالا است که چاه را به تمامی تمیز می کند و اثر از کثیفی و چربی  در آن باقی نمی گذارد. البته این نکته را باید گفت  که سردی و گرمی هوا در عملکرد این دستگاه تاثیر گذار است.

هزینه لوله بازکنی وردآورد

برای حساب کردن هزینه ها المان های مشخصی وجود دارد و هر پروژه نسبت به ویژگی هایی که در پایین به آن ها اشاره می کنیم ، هزینه شما بالا یا پایین می شود. این نکته را در ظر داشته باشید که شرکت لوله بازکن وردآورد با کمترین هزینه ها کار شما انجام می دهد.

 • وقت سپری شده برای بازکردن لوله یا موارد دیگر
 • تعداد موارد گرفتکی لوله
 • نوع روش باز کردن لوله
 • ابزار استفاده شده برای باز کردن لوله
 • نوع گرفتگی لوله
لوله بازکنی وردآورد

جلوگیری از گرفتن لوله ها :

برای این که کمتر دچار گرفتگی در لوله های خود شوید رعایت چند نکته الزامی است البته در صورت وجود مشکل لوله بازکنی وردآورد در خدمت شما عزیزان می باش.

 1. سعی کنید مواد خوراکی یا روغن ها را در سینک ظرف شویی نریزد.
 2. از ریختن تفاله چای یا قهوه پرهیز کنید .
 3. از افتادن نوار بهداشتی یا دستمال کاغذی به درون توالت های خود پرهیز کنید.
 4. توری کف شور ها را برندارید و چند وقت یکبار بصورت جداگانه آنها را تمیز کنید و در جای خود بگذارید.
 5. سعی کنید هر بار برای فاضلاب ها و درگاه اهی خروجی آب کف شور نصب کنید تا وسایل اضافی در لوله ها گیر نکنند.

  سخن پایانی :

  اگر برای اولین بار یا چندمین بار است که لوله یا چاه شما دچار گرفتگی شده است ، دیگر نگران نباشید و کار را به کارشناسان تیم لوله بازکنی وردآورد واگذار کند.

  تمامی کار های باز کردن لوله و تخلیه چاه و… در شرکت لوله بازکنی وردآورد بصورت تضمینی انجام می گیرد و در صورت دارا بودن مشکل و عدم کارایی مبلغ کار عودت داده می شود.

  در ضمن لوله بازکنی وردآورد دارای مجوز های رسمی می باشد و تمامی قیمت های پیشنهادی زیر نظر اتحادیه می باشد. بازکردن لوله های خود را به ما بسپارید و دیگر دغدغه گرفتن لوله و دردسر های آن را از ذهن بیرون کنید و با خیالی راحت به کار های خود برسید.

برای خدمات بیشتر از لوله بازکنی تهرانسر ،لوله بازکنی بلوار فردوس ، لوله بازکنی شهران دیدن کنید.

 

8 پاسخ

 1. سلام از ورداورد تماس گرفتم خدماتی خوبی داشتین ممنونم🤎👏⚘

 2. سلام حضورتون فوری بود رفع گرفتگی لوله سرویس بهداشتی بدون کثیفی بود
  🧡🧡🧡🧡🧡🧡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است