بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی کوی بیمه تهران 44518024 کار تمیز و فوری +با فاکتور رسمی

ایران تخلیه » لوله بازکنی کوی بیمه تهران 44518024 کار تمیز و فوری +با فاکتور رسمی
لوله بازکنی کوی بیمه تهران

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (43 امتیاز)

لوله بازکنی کوی بیمه

لوله بازکنی کوی بیمه تهران یکی از سرویس هایی هستند که وجود آن ها در جامعه بسیار ضروری است. خدماتی که در لوله بازکنی ها ارائه می شود با توجه به نوع مشکل متنوع خواهد بود؛ بنابراین با توجه به این که گرفتگی لوله شامل انواع مختلفی است امکانات مختلف و پیشرفته ای نیز برای بر طرف کردن آن ها فراهم کرده‌ اند. در این مطلب سعی داریم به معرفی لوله بازکنی شرکت ایران تخلیه بپردازیم.

لوله بازکنی کوی بیمه با شرکت ایران تخلیه
لوله بازکنی کوی بیمه با شرکت ایران تخلیه

دلایل گرفتگی لوله ها و چاه فاضلاب در کوی بیمه

گرفتگی و انسداد در لوله ها ممکن است به علت ها و دلایل مختلف به وجود بیاید؛ از این رو نحوه بر طرف کردن این گرفتگی ها با توجه به دلیل گرفتگی نیز متفاوت است. چند نمونه از علت هایی که باعث انسداد لوله ها خواهند شد را بیان خواهیم کرد.

گرفتگی لوله دستشویی و روشویی با دستمال توالت: در برخی موارد شاهد این مسئله هستیم که افراد بعد از استفاده از سرویس بهداشتی و مصرف

دستمال توالت، دستمال های مصرف شده را داخل چاه فاضلاب می اندازند. تکرار این کار باعث مسدود شدن لوله و چاه فاضلاب خواهد شد؛ در نتیجه از عبور آب جلوگیری می کند.

گرفتگی لوله ها توسط مواد غذایی: یکی دیگر از علت هایی که باعث انسداد و گرفتگی لوله ها می شود وجود مواد غذایی مانند چربی ها یا پسماند غذاها است. در اغلب موارد هنگام شستشوی ظروف مواد غذایی درون سینک ظرفشویی نفوذ می کند و به مرور زمان باعث گرفتگی و خارج نشدن آب از سینگ ظرفشویی و بالا آمدن آن می شود.

گرفتگی لوله ها توسط اشیاء: گاهی به دلیل این که اشیاء مختلف درون چاه فاضلاب می افتد باعث گرفتگی و تخلیه نشدن آب می شود. هر چقدر اشیاء بزرگ تر باشد رفع گرفتگی نیز به سختی صورت می گیرد.

جمع شدن مو درون لوله ها: در برخی موارد نیز به دلیل تجمع مو درون لوله های فاضلاب آب در آن نقطه جمع می شود؛ بنابراین از تخلیه آب جلوگیری و موجب انسداد و گرفتگی لوله ها خواهد شد.

خدمات ارائه شده توسط لوله بازکنی کوی بیمه با خدمات عالی

از آن جا که لوله ها و چاه فاضلاب ممکن است در شرایط مختلف و مکان های متعددی از جمله مناطق مسکونی، ادارات، شرکت ها، هتل ها و … دچار انسداد و گرفتگی شود؛ بنابراین خدمات مختلفی در این راستا توسط لوله بازکنی ها ارائه خواهد شد.

لوله بازکنی کوی بیمه با در نظر گرفتن شرایط موجود و به کار گیری بهترین تجهیزات و ابزارهای پیشرفته، سرویس دهی و خدمات لازم را در این زمینه ارائه می دهند. برخی از این خدمات عبارتند از:

 • تعمیر و نصب لوله های سرویس بهداشتی
 • تعمیر یا نصب توالت فرنگی
 • اتصال فاضلاب مسکونی به فاضلاب شهری
 • رسوب گیری و جرم گیری لوله ها در قسمت‌ های مختلف مثل آشپزخانه، حمام و …
 • در آوردن اشیاء مختلف از فاضلاب
 • رفع بوی نامطبوع فاضلاب، سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه
 • لایه روبی سپتیک توسط نیروهای با تجربه و متخصص
 • رفع گرفتگی های مختلف مانند گرفتگی لوله ظرفشویی، روشویی و کفشور پارکینگ، بالکن و …
لوله بازکنی کوی بیمه با شرکت ایران تخلیه
لوله بازکنی کوی بیمه تهران با شرکت ایران تخلیه

ابزار و دستگاه های مورد استفاده در لوله بازکنی کوی بیمه

ابزار و دستگاه هایی که در لوله بازکنی کوی بیمه مورد استفاده قرار می گیرد با توجه به نوع و دلیل گرفتگی متفاوت است که استفاده از آن ها نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد. برخی از این دستگاه ها و ابزار شامل موارد زیر است.

 1. پمپ تراکم هوا: یکی دیگر از ابزارهای مورد استفاده در لوله بازکنی کوی بیمه پمپ یا دستگاه تراکم هوا است. نحوه کار با این دستگاه به این صورت است که می توان با استفاده از فشار هوای متراکم به بر طرف کردن انسداد و گرفتگی در لوله ها کمک کرد.
 2. دستگاه لوله بازکنی ارابه ای: این دستگاه جزو ابزارهای کاربردی در لوله بازکنی است؛ که مانند دستگاه های فنر زنی کار می کند اما این دو دستگاه از نظر ظاهری با هم متفاوت هستند. دستگاه ارابه ای دارای دو چرخ بوده که جهت سهولت و راحتی در کار در این دستگاه تعبیه شده است.
 3. دستگاه لوله بازکنی دریلی: این وسیله از یک دریل دستی برخوردار است که به فنر متصل می شود؛ بنابراین هنگامی که دریل به حرکت درآید باعث چرخش فنر خواهد شد که می تواند گرفتگی های مختلف را بر طرف کند. هنگام چرخش دستگاه ممکن است فنر از دریل جدا شود؛ به همین دلیل استفاده از این دستگاه باید توسط افراد با تجربه و متخصص صورت گیرد.
 4. فنرهای لوله بازکنی: از جمله تجهیزات و ابزارهای پرکاربرد در لوله بازکنی می توان به فنر لوله بازکنی اشاره کرد؛ این فنر در انواع و سایزهای مختلف وجود دارد. این دستگاه کاربردی قابلیت رفع و بر طرف کردن انواع گرفتگی را خواهد داشت. فنرهای مختلف شامل چند سری مختلف از جمله فنر سر اسیدی، فنر ابزار گیر، فنر سر نیزه ای و … هستند.
✔ پوشش دهی کل محله کوی بیمه ؟  ✔ اکباتان فکوری آپادانا ریاحی لشگری
✔ ساعات کاری ایران تخلیه درکوی بیمه ؟  ✔ بدون تعطیلی در خدمت شما عزیزان
✔ ضمانت خدمات لوله بازکنی کوی بیمه
✔ بافاکتور رسمی و رفع گرفتگی 100%لوله
✔ زمان حضور سرویسکار در محل: ✔ پس از دریافت آدرس پستی زیر 20دقیقه

قیمت و هزینه لوله بازکنی در کوی بیمه

همان طور که می دانید قیمت و هزینه لوله بازکنی ها هر ساله بر اساس نرخ اتحادیه و البته با توجه به سختی و نحوه انجام کار محاسبه می شود.هزینه هایی که برای بر طرف کردن لوله، چاه یا مشکلاتی از این دست در نظر گرفته می شود به عوامل و دلایل متعددی بستگی دارد. لوله بازکنی از جمله سرویس هایی است که خدمات مختلفی را با توجه به نوع گرفتگی ارائه خواهد داد؛ از این رو انجام آن نیاز به ابزار و وسایل و تخصص کافی دارد.

پس در صورت ارائه هر کدام از خدمات و استفاده از تجهیزات مختلف و مناسب با آن کار هزینه هر کدام نیز متفاوت خواهد بود؛ بنابراین باید ابزار و تجهیزات مخصوص با توجه به نوع گرفتگی و مشکل مورد استفاده قرار گیرد. یکی دیگر از عواملی که در هزینه لوله بازکنی موثر است؛ مدت زمانی است که صرف این کار خواهد شد که با توجه به نوع و شدت گرفتگی متفاوت خواهد بود. البته انجام این کار و خدمات ارائه شده در روز انجام شود یا شب نیز در میزان هزینه و قیمت لوله بازکنی موثر است.

لوله بازکنی کوی بیمه با شرکت ایران تخلیه
لوله بازکنی کوی بیمه تهران با شرکت ایران تخلیه

در چه صورت از خدمات لوله بازکنی ایران تخلیه استفاده کنیم؟

 مشکلاتی که در رابطه با گرفتگی لوله ها یا چاه فاضلاب رخ می دهد، همیشه جزو دغدغه ها و مسائل دردسر ساز به شمار می رود. همان طور که می دانید چنین مشکلاتی ممکن است در شرایط و مکان های مختلف اتفاق بیفتد؛ بنابراین رفع این مشکل و خدمات رسانی در این زمینه نیازمند تجربه و تخصص است.

بنابراین در صورتی که با چنین مشکلاتی مواجه شدید باید به افراد متخصص در لوله بازکنی ها مراجعه کنید؛ زیرا انجام این کار تنها از عهده افراد کاربلد و با استفاده از امکانات لازم میسر می‌ شود. همان طور که بیان شد گرفتگی لوله ها و مشکلات مربوط به آن ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد که در صورت مشاهده آن ها باید از خدمات لوله بازکنی استفاده کنیم.

بنابراین در صورت مواجه شدن با مواردی که به آن ها اشاره خواهیم کرد باید از خدمات لوله بازکنی استفاده کنیم.

 • نشتی آب
 • شکستگی در لوله ها
 • بالا آمدن آب از سرویس بهداشتی
 • وجود رسوب در لوله حمام و…
 • شکستگی کاسه توالت ایرانی یا فرنگی
 • پیچیدن بوی نامطبوع و آزار دهنده در محیط ساختمان، راه پله و …
 • گرفتگی سینگ ظرفشویی یا روشویی و تخلیه نشدن آب
 • گرفتگی کفشور بالکن، پارکینگ و حیاط
 • انسداد و گرفتگی چاه فاضلاب
 • گیر کردن اشیاء در فاضلاب

لوله بازکنی فوری کوی بیمه سرویسدهی زیر 20دقیقه

با توجه به حساسیت کار لوله بازکنی و ارائه خدمات آن ها در شرایط خاص یکی از ویژگی های لوله بازکنی کوی بیمه اعزام به موقع نیروهای خود به محل مورد نظر به صورت فوری است. به محض این که مشکلات خود را با این لوله بازکنی در رابطه با گرفتگی یا ترکیدگی لوله ها و… در میان بگذارید در اسرع وقت نیروهای متخصص خود را اعزام می کنند؛ تا ضمن ارائه به موقع خدمات مورد نیاز از بروز آسیب های جدی تر و بیشتر جلوگیری کنند.

لوله بازکنی کوی بیمه کاملا تضمینی و با گارانتی

 از جمله ویژگی ها و مزیت هایی که هنگام خدمات رسانی لوله بازکنی ها مورد توجه قرار می گیرد، کیفیت و تضمینی بودن کار آن هاست. گرفتگی لوله ها یکی از مشکلات مهم  و اساسی است؛ که به دلیل سختی و پیچیدگی آن بسیار دقیق و به صورت کاملا حرفه ای باید جهت بر طرف کردن آن اقدام کرد. لوله بازکنی کوی بیمه تمامی خدمات خود را با بهترین کیفیت و کاملا تضمینی ارائه می دهد. پس می توانید مشکلات مربوط به لوله های خود را با اطمینان خاطر به لوله بازکنی کوی بیمه بسپارید تا ضمن رعایت کردن موارد بهداشتی و فنی کار را به صورت کاملا تضمینی به شما ارائه دهند.

استفاده از دستگاه های مختلف در این زمینه از افراد با تجربه و متخصص بهره می برد که علاوه بر داشتن تجربه لازم در زمینه تشخیص مشکل و نحوه بر طرف کردن آن، دانش لازم برای استفاده از دستگاه های مختلف را نیز دارند.

لوله بازکنی کوی بیمه با شرکت ایران تخلیه
لوله بازکنی کوی بیمه با شرکت ایران تخلیه

ارائه خدمات لوله بازکنی کوی بیمه در ایام تعطیل

یکی از مشکلات و معضلاتی که مردم با آن روبرو می شوند؛ مسائل مربوط به گرفتگی لوله ها و چاه فاضلاب است که شاید در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد. حتی گاهی چنین مشکلاتی در روزهای تعطیل رخ می دهد که ممکن است که اگر دیر به آن رسیدگی شود مشکلات جدی تری را به وجود می آورد. لوله بازکنی کوی بیمه با ارائه خدمات حتی در ایام تعطیل این نگرانی را برای شما بر طرف خواهد کرد.

پس در صورت مواجه شدن با هر نوع مشکل در زمینه گرفتگی لوله ها می توانید همه روزه و به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل به لوله بازکنی کوی بیمه مراجعه کنید. این لوله بازکنی در دو شیفت آماده پاسخگویی و سرویس دهی به همشهریان عزیز است.

مدت زمان خدمات رسانی و سرویس دهی لوله بازکنی کوی بیمه

همان طور که قبلا اشاره کردیم گرفتگی و انسداد لوله گاهی ممکن است در مکان و زمان مختلف پیش بیاید؛ از این رو لازم است خدمات مناسب در این زمینه صورت بگیرد. برای انجام خدمات مختلف و سرویس دهی در زمینه گرفتگی و انسداد لوله ها نمی توان  طور دقیق زمان آن را بیان کرد؛ چرا که نوع گرفتگی، ابزار و تجهیزات مختلف جهت بر طرف کردن گرفتگی لوله ها بر میزان وقت و ساعتی که صرف خواهد شد موثر است. در برخی موارد شدت و سختی گرفتگی باعث طولانی شدن مدت زمان خدمات رسانی لوله بازکنی می شود. با توجه به تجربه و مهارتی که نیروهای آموزش دیده در لوله بازکنی کوی بیمه می توان گفت به صورت کلی  مدت زمان سرویس دهی و خدمات رسانی توسط این لوله بازکنی حدود یک ساعت به طول می انجامد.

لوله بازکنی آنلاین کوی بیمه

امروزه به دلیل این که اغلب کارها به صورت اینترنتی و آنلاین صورت می گیرد؛ همچنین مراجعه حضوری باعث اتلاف وقت و در برخی موارد باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی می شود. یکی از خدمات مهم لوله بازکنی کوی بیمه پاسخگویی و سرویس دهی به صورت آنلاین است که جهت خدمات رسانی سریع و جلوگیری از آسیب ها و مشکلات خواهد بود.

در صورت بروز هر گونه مشکل در رابطه با گرفتگی لوله می توانید به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز درخواست خود را در لوله بازکنی کوی بیمه به ثبت برسانید؛ تا در صورت نیاز نیروهای متخصص خود را جهت ارائه خدمات اعزام کنند. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات لازم در زمینه هزینه، خدمات مختلف و … به سایت ایران تخلیه مراجعه کنید.

لوله بازکنی کوی بیمه با شرکت ایران تخلیه
لوله بازکنی کوی بیمه با شرکت ایران تخلیه

سخن پایانی با شما کاربران عزیز در کوی بیمه

شرکت های لوله بازکنی های زیادی در ایران فعالیت دارند که هر کدام دارای  خدمات مختلفی هستند. یکی از شرکت های فعال در این زمینه لوله بازکنی کوی بیمه است؛ که با سابقه درخشان و بهره مندی از نیروی حرفه ای و آموزش دیده آماده ارائه انواع خدمات در زمینه گرفتگی  شکستگی و … لوله ها خواهند بود. هدف از نوشتن این مطلب آشنایی با لوله بازکنی کوی بیمه بود امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از لوله بازکنی تهرانسر لوله بازکنی اکباتان لوله بازکنی بلوار فردوس دیدن کنید.

 

4 پاسخ

 1. کارتون تمیزه و عالیه مرسی از لوله بازکنی کی بیمه??????♥️

 2. رفع گرفتگی در اکباتان انجام شد ممنون از کار خوب و خدماتتون????

 3. سلام و عرض ادب .خواهش میکنم.خداروشکر که مشکل شما دوست عزیز برطرف شد

 4. سلام و صبح بخیر.خواهش میکنم مرسی از نظر شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است