بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی گاندی تهران بافاکتور ☎️ 88038077 زیر20 دقیقه فوری

ایران تخلیه » لوله بازکنی گاندی تهران بافاکتور ☎️ 88038077 زیر20 دقیقه فوری
لوله بازکنی منطقه 12

راهنمای مطالعه

5/5 - (23 امتیاز)

لوله بازکنی گاندی

لوله بازکنی گاندی با روش های پیشرفته رفع گرفتگی لوله

ممکن است شما نیز یکی از آن دسته افراد باشید که روش های خانگی رفع گرفتگی لوله فاضلاب را امتحان کرده باشید؛ اما به نتیجه ای نرسیده باشید! به این نکته توجه داشته باشید تمامی این روش ها تنها در زمانی جوابگو خواهند بود که شما قصد داشته باشید که از گرفتگی های شدیدتر جلوگیری کنید. هنگامی که گرفتگی های شدید لوله صورت گرفته باشد تنها راه شما تماس با متخصصین لوله بازکنی گاندی تهران خواهد بود. خدمات ایران تخلیه با استفاده از به روز ترین دستگاه ها گرفتگی فاضلاب را برای شما از بین خواهند برد و متخصصین ایران تخلیه به راحتی می توانند انواع گرفتگی را برطرف کنند.

لوله بازکنی گاندی

علت گرفتگی لوله در گاندی چیست؟

گرفتگی لوله ها در زمانی بروز می کنند که آشغال و یا اشیای اضافه در داخل لوله فاضلاب، سیفون و یا خمیدگی های لوله گیر کرده باشند. این امر باعث می شود قسمتی که اشغال شده است به مرور زمان محلی برای تجمع مواد زائد شود. در نتیجه حجم زباله های داخل لوله روز به روز افزایش پیدا می کند و در نهایت رسوبی از زباله های متنوع در لوله باقی خواهد ماند، همین امر باعث بروز گرفتگی لوله در گاندی می شود. در این شرایط فرد تازه متوجه این امر می شود که لوله های فاضلاب گرفته اند و نیازمند به کمک خواهد بود تا مشکل گرفتگی لوله را حل کند. بهتر است در این شرایط به سراغ شرکت های معتبر بروید. برخی از اصلی ترین دلایل گرفتگی لوله که نیازمند به لوله بازکنی گاندی خواهد بود عبارت اند از:

 • گرفتگی فاضلاب پس از تعمیر ساختمان

یکی از دلایلی که می تواند باعث گرفتگی لوله فاضلاب و در نهایت بسته شدن چاه شود بنایی و یا تعمیر ساختمان در محدوده لوله های فاضلاب می باشد، در این شرایط نخاله های بنایی، تکه های خورد ده سیمان و… به داخل چاه خواهند رفت.

 • انداختن دستمال توالت علت برگشت آب از لوله فاضلاب

می دانیم که بسیاری از افراد بعد از استفاده از سرویس بهداشتی از دستمال توالت استفاده خواهند کرد و برخی از این افراد دستمال های خود را در داخل چاه خواهند انداخت؛ همین امر به مرور زمان باعث گرفتگی لوله های فاضلاب توالت خواهد شد.

 • دلیل گرفتگی لوله فاضلاب به علت افتادن اشیا در چاهدر بسیاری از مواقع شاهد این موضوع بوده ایم که وسایلی که در جیب افراد بوده است اعم از سوئیچ، موبایل و… در داخل چاه افتاده است. این امر بعد از گیر کردن فضولات به آن باعث بروز گرفتگی لوله فاضلاب خواهند شد.
  • برگشت آب از لوله فاضلاب در اثر تجمع و سفت شدن فضولات

  از دیگر دلایلی که می تواند باعث گرفتگی فاضلاب شود، استفاده نکردن متناوب و همیشگی از فلاش تانک و یا نریختن آب در داخل چاه فاضلاب می باشد. این موضوع باعث می شود که با گذشت زمان فضولات ته نشین شوند و در اثر زمان سفت شوند.

  • گرفتگی لوله فاضلاب به علت وجود رسوب

  در بسیاری از موارد وجود رسوب و یا جرم در جداره های لوله های فاضلاب باعث بروز گرفتگی لوله های فاضلاب می شود.

  • انسداد لوله های فاضلاب با موی بلند

  ریخته شدن موی های بلند در لوله های فاضلاب حمام یک امر کاملاً طبیعی خواهد بود که به مروز زمان ته نشین می شوند و باعث بروز انسداد لوله های حمام خواهند شد.

  • علت گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه با چربی و روغن

  می دانیم که در طول روز ظروف بسیار زیادی در سینگ ظرف شویی شسته می شوند، به زبان ساده تر روزانه روغن و چربی های بسیاری وارد لوله فاضلاب خواهد شد. از آن جایی که چربی ها حالتی چسبنده دارند به لوله های فاضلاب می چسبند، با تکرار شدن این امر شاهد انباشته شدن چربی ها خواهیم بود.

راه حل باز کردن لوله های فاضلاب در لوله بازکنی گاندی

همان طور که می دانید گاندی یکی از مهم ترین مناطق مرکز تهران به شمار می رود. این منطقه روز به روز رو به رشد سیر می کند و جمعیت آن رو به افزایش می باشد. به این نکته توجه داشته باشید افزایش جمیع باعث ساخت و ساز بسیار زیادی می شود، این امر باعث می شود که در یک آپارتمان افراد بسیاری زندگی کنند. این سبک زندگی امروزه باعث شده است که لوله های فاضلاب در یک ساختمان به صورت اشتراکی به وجود آید. مشترک بودن لوله های فاضلاب در یک آپارتمان در گاندی باعث می شود که مشکلات بسیاری به وجود آید که کوچک ترین آن ها گرفتگی لوله های فاضلاب تا پر شدن چاهمی باشد. در چنین شرایطی بهتر است به سراغ متخصصین این راه بروید و با لوله بازکنی گاندی تماس بگیرید.

با شرکت های معتبر لوله بازکنی گاندی تماس بگیرید !

هنگامی که افراد با گرفتگی لوله های فاضلاب رو به رو می شوند روش های متعددی را امتحان خواهند کرد تا بتوانند آن ها را باز کنند، اما در بسیاری از موارد موفق نخواهد شد. این افراد با نگرانی و ناراحتی بسیاری شماره شرکت های لوله بازکنی خیابان گاندی و تخلیه چاهی که قیمت های بسیار ارزانی دارند را انتخاب خواهند کرد و با آن ها تماس می گیرند. به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که با لوله بازکنی تماس گرفته اید که غیر مجاز باشد مشکلات فاضلاب شما دو برابر بیشتر از قبل خواهد شد بهتر است خود را برای آن ها آماده کنید! این دسته از شرکت ها با دریافت هزینه کم مشکلات شما را به صورت موقفت حل خواهند کرد و بعد از چند روز دوباره با مشکلات قبلی مواجه خواهید شد؛ اما این بار بسیار سنگین تر خواهد بود.

✅ تخفیف 15% برای لوله بازکن گاندی رفع 100%لوله تضمین بافاکتور اتحادیه
کار بدون کثیفی و فنرزنی لوله بدون کوچکترین کثیفی با رعایت کرونا
پوشش دهی کل خیابان گاندی  ولیعصر ملاصدرا توانیر اسدآبادی نلسون ماندلا
ساعت کاری شعبه لوله بازکنی خیابان گاندی 24ساعته در طول هفته بدون تطعیلی
بازکردن انواع لوله با دستگاه های؟! با پمپ باد پمپ تراکم فنر لوله بازکنی و واترجت

لوله بازکن خیابان گاندی با دستگاه ژنراتور و فنر برقی در گاندی

یکی از بهترین ابزارهایی که با استفاده از آن گرفتگی های سخت لوله های فاضلاب باز می شود دستگاه لوله بازکنی ژنراتور و فنر برقی می باشد. این دستگاه با ساختار بسیار حرفه ای که دارد، کار لوله باز کنید گاندی را بسیار راحت تر از قبل کرده است، دستگاه لوله بازکنی ژنراتور و فنر برقی به افراد این اجازه را می دهد تا بدون استفاده از مواد شیمایی و یا کنده کاری مشکلات لوله فاضلاب را حل کنند.

در صورتی که لوله های فاضلاب با افتادن اشیا، دستمال های کاغذی، انباشته شدن چربی و رسوبات گرفته شود لوله باز کنید گاندی با استفاده از فنر برقی این گرفتگی را به راحتی برطرف خواهد کرد. این در حالی است که در برخی موارد مسیر لوله توسط شن و ماسه، سیمان، قیر، دوغاب و رسوب گرفتگی شدید را تجربه می کند، در این شرایط متخصصین باید با استفاده از این دستگاه مشکل را رفع کنند. برخی از اصلی ترین مزیت های استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی گاندی به شرح زیر است:

 • انعطاف ‌پذیر بودن
 • کوچک و قابل حمل آسان
 • باز کننده گرفتگی لوله های سیمانی
 • استفاده از برق شهری
 • فنر بلند برای گرفتگی لوله های طولانی
 • سرعت عمل بالا در باز کردن گرفتگی لوله
 • باز کننده گرفتگی لوله سخت

لوله بازکنی گاندی

لوله بازکنی با دستگاه پمپ تراکم هوا در گاندی

دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا از دیگر دستگاه هایی است که توسط لوله بازکنی گاندی استفاده می شود. به این نکته توجه داشته باشید این دستگاه برای باز کردن هر نوع گرفتگی مورد استفاده قرار نمی گیرد، به عنوان مثال در صورتی که سیفون لوله به گونه ای باشد که فنر لوله بازکنی در داخل آن نرود و یا شیء سفت مسیر این لوله را مسدود کرده باشد متخصصین باید از این دستگاه استفاده کنند تا با استفاده از فشار زیاد هوا مشکل را رفع کنند.

استفاده از دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا نیازمند به تجربه بالایی می باشد تا مشکل بدون بروز کثیفی رفع شود. به این نکته توجه داشته باشید برای رفع گرفتگی هایی که در اثر سیمان و یا سنگ به وجود آمده اند از این دستگاه استفاده نخواهند کرد این امر تنها باعث می شود که گرفتگی در محل های دیگر لوله های فاضلاب بروز دهد. در چنین شرایطی لوله بازکنی گاندی از روش دستگاه ژنراتور و فنر برقی استفاده خواهد کرد تا برای دیگر لوله ها مشکلات جدی تری به وجود نیاورد.

لوله بازکنی در گاندی با فنرهای تمیز

در صورتی که شما برای رفع انسداد لوله های خود به سراغ شرکت های معتبر لوله بازکنی گاندی بروید، تمامی متخصصین موظف خواهند بود که بهداشت و نظافت را به صورت کامل رعایت کنند. علاوه بر این موضوع تمامی متخصصینی که در یک شرکت معتبر لوله بازکنی مرکز تهران فعالیت می کنند به هنگام ورود به منزل شما و در حین انجام کار خود از ماسک استفاده خواهند کرد و تمامی مراحل را بدون کثیف کاری انجام می دهند.

به این نکته توجه داشته باشید تمامی فنرها تمیز و شسته خواهند شد. استفاده از این فنرها برای برطرف کردن گرفتگی لوله های فاصلاب می باشد، به این نکته توجه داشته باشید از فنر برای باز کردن لوله های قسمت آشپزخانه استفاده نخواهد شد. یکی از اصلی ترین مزیت های لوله بازکنی گاندی این است که متخصصین برای باز کردن لوله های ساختمان از فنرهای مخصوص همان لوله استفاده خواهند کرد.

فنر زنی لوله فاضلاب گاندی بدون خرابی

امروزه لوله بازکنی گاندی برای رفع انسداد لوله های شما بدون هر نوع کثیف کاری، بدون کنده کاری و بدون معطلی به صورت اساسی در اسرع وقت انجام خواهد شد. خدمات فنر زدن لوله های فاضلاب گاندی تهران می توان به فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، فنر زدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی، فنر زدن لوله فاضلاب حمام، فنر زدن لوله فاضلاب آشپزخانه، فنر زدن لوله کف شور آشپزخانه، فنر زدن لوله زیر سینک ظرف شویی، فنر زدن لوله لباسشویی، فنر زدن لوله تراس (بالکن پاسیو)، فنر زدن لوله پشت بام (ناودان)، فنر زدن لوله پارکینگ، فنر زدن لوله حیاط خلوت، فنر زدن لوله فاضلاب شهری اشاره کرد.

لوله بازکنی گاندی

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت در گاندی

امروزه بسیار دیده شده است که اشیای مختلفی در چاه توالت بیفتد، این مشکل می تواند برای شما و یا اطرافیانتان رخ داده باشد. این اوضاع در شرایطی می تواند وخیم تر باشد که وسیله ای که در داخل چاه افتاده است یک شی گران قیمت مانند گوشی موبایل، طلا و یا وسایل ضروری اعم از سوئیچ خودرو، دسته کلید و… باشد. هنگامی که مشتریان با لوله بازکنی گاندی تماس می گیرند

برای درآوردن اشیا از داخل چاه توالت، معمولاً با اتفاقات زیر مواجه شده اند. شما نیز می توانید در مواجه با این اتفاقات با متخصصین ما تماس حاصل کنید:

 • افتادن صابون در چاه توالت فرنگی – ایرانی گاندی
 • افتادن لوازم آرایشی در چاه توالت گاندی
 • افتادن حلقه – انگشتر در چاه توالت گاندی
 • افتادن دستگیره در چاه توالت گاندی
 • افتادن سکه در چاه توالت گاندی
 • افتادن سوئیچ و کلید در چاه توالت گاندی
 • افتادن سرشیر آب در چاه توالت گاندی
 • افتادن ریموت در چاه توالت گاندی
 • افتادن خمیر دندان در چاه توالت گاندی
 • افتادن درب اسپری و شامپو در چاه توالت گاندی
 • افتادن کرم در چاه توالت گاندی
 • افتادن ژیلت در چاه توالت گاندی

9 پاسخ

 1. سلام و تشکر به پرسنل ایران تخلیه ممنون از اطلاعات خوبتون?❤

 2. ممنون ما ک راضی بودیم کارتون بخصوص قیمتتون❤?

 3. ممنون ما ک راضی بودیم کارتون بخصوص قیمتتون تشکر?❤

 4. سلام و درود و خسته نباسید به کارکنان خوب ایران تخلیه ممنون بابت محتوای خوبی که به اشتراک گذاشتین مشکل گرفتگی زیر سینک دیر تماس بگیریم کی تشریف میارید ؟؟؟

 5. سلام و عرض ادب به شما ایشالا تماس بگیرید 20دقیقه دیگه سرویسکار ایران تخلیه به محل گرفتگی لوله میرسه .منتظر تماس شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است