بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی یاخچی آباد بافاکتور ☎ 55139504 بازدید رایگان+پشتیبانی دائمی

ایران تخلیه » لوله بازکنی یاخچی آباد بافاکتور ☎ 55139504 بازدید رایگان+پشتیبانی دائمی

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (10 امتیاز)

با خدمات لوله بازکنی یاخچی آباد بیشتر آشنا شوید.

اگر تا به حال لوله‌ های فاضلاب خانه‌تان دچار گرفتگی یا نشتی شده باشد به خوبی می‌دانید که بروز چنین مشکلاتی می‌تواند دردسرهای زیادی را برای شما به وجود بیاورد. بسیاری از شما ممکن است تجربه خوبی از خدمات لوله بازکنی شرکت‌های مختلف نداشته باشید و یا برعکس از خدماتی که دریافت کرده‌اید؛ کاملاً راضی بوده‌اید و حتی آن‌ها را به دوستانتان نیز پیشنهاد داده‌اید.

اگر جزو افرادی هستید که تجربه خوبی از دریافت خدمات لوله بازکنی ندارند؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم که این بار در صورت بروز هر گونه مشکلی از سایت ایران تخلیه استفاده کنید. شما می‌توانید برای دریافت خدمات لوله بازکنی یاخچی آباد و سایر مناطق دیگر با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن یک تیم حرفه‌ ای ایران تخلیه و مجهز برای رفع مشکلات شما اعزام شوند. مجموعه ما خدمات زیر را به مشتریانش ارائه می‌کند.

رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب در یاخچی آباد 100%تضمینی

گرفتگی لوله‌های فاضلاب یک مشکل شایع برای همه کسانی است که در خانه‌های قدیمی و یا مجتمع‌های مسکونی زندگی می‌کنند. البته در خانه‌های جدید و نوساز هم ممکن است برخی مشکلات مانند ایرادات سیستم لوله‌کشی باعث گرفتگی لوله‌ها شود. بیشترین تماس‌ها با مجموعه ما برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب است. این مشکل می‌تواند به دلایل مختلفی به وجود بیاید.

 گاهی اوقات افتادن یک شی در داخل لوله یا چاه فاضلاب دلیل اصلی گرفتگی لوله‌ها است و گاهی تشخیص گرفتگی لوله بسیار دشوار است و نمی‌توان به طور دقیق گفت که آيا دلیل گرفتگی لوله‌های فاضلاب تجمع رسوبات و چربی‌ها است و یا مشکل حادتری وجود دارد. به هر حال دلیل گرفتگی لوله‌ها هر چه باشد باید یک راه‌حل کارآمد برای رفع این مشکل پیدا کرد.

بسیاری از افراد در هنگام مواجه با چنینی مشکلی سریعاً در اینترنت به جستجوی روش‌های خانگی برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌افتند. اگر چه راه‌حل‌های خانگی می‌تواند مشکل شما را با هزینه کمی برطرف کند اما باید در نظر داشته باشید که همیشه روش‌های خانگی کارایی ندارند و حتی می‌تواند مشکلات بیشتری را برای لوله‌های فاضلاب به وجود بیاورند. بهتر است در هنگام گرفتگی لوله‌های فاضلاب با لوله بازکنی یاخچی آباد تماس بگیرد و مشکلتان را با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما با بررسی علت گرفتگی لوله، این مشکل را در زمانی کوتاه برطرف خواهند کرد.

لوله بازکنی یاخچی آباد

لوله بازکنی یاخچی آباد ایران تخلیه چگونه گرفتگی لوله‌ها را برطرف می‌کند؟

لوله بازکن یلخچی آباد از روش‌های مختلفی برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب استفاده می‌کند. هر کدام از این روش‌ها در موارد خاصی کاربرد دارند. برخی از پرکاربردترین روش‌های لوله بازکنی به شرح زیر است.

 • لوله بازکنی با فنر برقی: یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب که کارایی بسیار خوبی هم دارد، استفاده از دستگاه فنر برقی است. فنرهای دستی هم در بازار وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها برای باز کردن لوله‌های فاضلاب استفاده کنید. البته که فنرهای برقی بسیار کاربردی‌تر از فنرهای دستی هستند و در زمان کوتاه‌تری گرفتگی لوله‌ها را برطرف می‌کنند.

لوله بازکنی با تراکم هوا:‌ تیم لوله بازکنی هنگامی که با سیستم لوله‌کشی پر پیچ و خمی مواجه شود نمی‌تواند از دستگاه فنر زنی استفاده کند و به جای آن از روش تراکم هوا استفاده می‌کند. این روش بدون آسیب زدن به لوله‌ها می‌تواند مشکل گرفتگی را برطرف کند. دستگاه تراکم هوا از طریق انتقال هوای پرفشار به داخل لوله‌ها عامل گرفتگی لوله فاضلاب را از بین می‌برد.

 • لوله بازکنی با استفاده از مواد شیمیایی: این روش کاربرد زیادی ندارد. با این حال زمانی که مشکل گرفتگی لوله‌ها بسیار جزئی است؛ به جای استفاده از دستگاه می‌توان از مواد شیمیایی لوله بازکنی استفاده کرد. نوع و میزان مواد شیمیایی باید توسط یک فرد ماهر و با تجربه تعیین شود تا خسارتی به لوله‌ها وارد نشود.

لوله بازکنی با دستگاه واتر جت: در مواردی که گرفتگی لوله‌ها به دلیل تجمع باقیمانده مواد غذایی، چربی، مو و مواردی از این قبیل باشد می‌توان از دستگاه واتر جت استفاده کرد. عملکرد واتر جت به این شکل است که آب را با فشار زیاد به داخل لوله‌ها هدایت می‌کند تا عامل گرفتگی لوله خرد شود و از بین برود.

علت گرفتگی لوله‌های فاضلاب چیست؟

به دلایل مختلفی ممکن است لوله‌های فاضلاب دچار گرفتگی شوند. گاهی هم چند عامل مختلف دست به دست هم می‌دهند تا چنین مشکلی به وجود بیاید. با این حال برخی از شایع‌ترین دلایل گرفتگی لوله‌های فاضلاب عبارت‌اند از:

 • افتادن یک جسم خارجی مانند دستمال‌کاغذی، باقی‌مانده غذا، مو و… به داخل لوله فاضلاب
 • جمع شدن رسوبات و چربی در داخل لوله‌های فاضلاب
 • شیب کم لوله‌های فاضلاب، استفاده از لوله‌هایی با قطر کم و سایر مشکلات مرتبط با سیستم لوله‌کشی
 • جمع شدن مصالح ساختمانی مانند سیمان، شن و … در داخل لوله‌های فاضلاب خانه‌های نوساز
  • نفوذ ریشه‌های درختان و جمع شدن برگ‌های آن‌ها در داخل لوله‌های فاضلاب حیاط
  • گرفتگی لوله‌ها به دلیل برگشت فاضلاب به درون لوله و جمع شدن فضولات

  دلیل گرفتگی لوله‌های فاضلاب هر چیزی که باشد شما می‌توانید با لوله بازکنی تماس بگیرید تا هر چه سریع‌تر برای رفع گرفتگی لوله‌ها اقدامات لازم توسط تیم حرفه‌ای لوله بازکنی در یاخچی آباد ما انجام شود.

لوله بازکنی یاخچی آباد

تخلیه چاه فاضلاب یاخچی آباد

یکی دیگر از خدمات لوله بازکن یاخچی آباد تخلیه چاه است. تخلیه چاه همیشه صاحب‌خانه را با چالش‌هایی روبه‌رو می‌کند. برای مثال ممکن است تخلیه چاه با کثیف کاری همراه باشد و یا بوی نامطبوع فاضلاب تا مدتی در فضا باقی بماند. تیم تخلیه چاه ما با استفاده از بهترین و جدیدترین دستگاه‌ها، تخلیه چاه را به سرعت و بدون کثیف کاری انجام می‌دهند. شما می‌توانید برای دریافت این خدمت با ما تماس بگیرید.

برخی از نشانه‌های نیاز به تخلیه چاه فوری عبارت‌اند از:

 • سرریز شدن فاضلاب از داخل چاه
 • انتشار بوی نامطبوع در اطراف چاه فاضلاب
 • نشست زمین و یا نم‌زدگی زمین اطراف چاه فاضلاب
 • برگشت فاضلاب به داخل لوله‌ها
 • استشمام بوی فاضلاب در بخش‌هایی از خانه یا دفتر کار
 • مشاهده حشرات در نزدیکی چاه

در صورت مشاهده هر کدام از موارد بالا بهتر است هر چه سریع‌تر برای تخلیه چاه اقدامات لازم را انجام دهید. اگر تخلیه چاه به موقع انجام نشود ممکن است مشکلات بیشتری را برای شما به وجود بیاورد.

خارج کردن اشیا از داخل لوله یا چاه فاضلاب در یاخچی آباد

این روزها افراد زیادی با لوله بازکنی یاخچی آباد تماس می‌گیرند و اعلام می‌کنند که تلفن همراه، ساعت یا کیف پولشان داخل چاه توالت افتاده است و خودشان نمی‌توانند آن را از داخل چاه خارج کنند. افتادن حلقه داخل لوله فاضلاب آشپزخانه و روشویی سرویس بهداشتی هم بسیار متداول است. فارغ از اینکه شما با اندکی دقت و مراقبت از وسایلتان می‌توانید از بروز چنین حوادثی جلوگیری کنید؛ گاهی ممکن است چنین مشکلی برای شما هم به وجود بیاید.

 در چنین شرایطی بهتر است خودتان کاری برای بیرون آوردن اشیا از داخل چاه انجام ندهید و با ما تماس بگیرید. بیرون آوردن برخی اشیای کوچک یا سنگین از داخل چاه توالت و یا لوله فاضلاب آشپزخانه نیاز به دقت و مهارت زیادی دارد. اگر این اشیا از داخل لوله‌های فاضلاب خارج نشوند، علاوه بر خسارت مالی بابت از دست دادن آن‌ها ممکن است با مشکلات دیگری مانند گرفتگی لوله‌های فاضلاب نیز مواجه شوید. پس بدون معطلی برای خارج کردن اجسام از داخل لوله‌های فاضلاب اقدامات ضروری را انجام دهید یا با افراد متخصص تماس بگیرید.

برای خدمات بیشتر از لوله بازکنی الهیه می باشد که برای ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز است.

بازکردن انواع گرفتگی لوله لوله حمام فرنگی ایرانی ناودان پارکینگ سینک کفشور
تایم خدمات رسانی در یاچی آباد سرویسدهی با کمتر از 20دقیقه انجام مبشود
ضمانت کاری ایران تخلیه چیست؟ تحویل لوله باز شده و بافاکتور  رسمی اتحادیه
سرویسدهی کل محله شما عزیزان شبانه روزی با کادری کاملا با تجربه
بازکردن لوله ها با دستگاه های؟! با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

از بین بردن بوی فاضلاب با تکنیک های پیشرفته

احساس بوی فاضلاب برای هیچ کس خوشایند نیست. این تجربه زمانی آزاردهنده‌تر می‌شود که با وجود شستشوی زیاد باز هم نتوانید بوی فاضلاب سرویس بهداشتی یا حمام را از بین ببرید. اگر با چنین مشکلی روبه‌رو شدید می‌توانید برای حل آن روی لوله بازکنی ایران تخلیه حساب کنید.

 تیم ما با حضور در محل و بررسی دلایل انتشار بوی فاضلاب، از راه‌حل‌های کاربردی برای برطرف کردن این مشکل استفاده می‌کنند. در اغلب موارد عواملی مانند برگشت فاضلاب به داخل لوله‌ها و یا گرفتگی خفیف و جزئي لوله‌های فاضلاب دلیل اصلی به وجود آمدن این مشکل هستند. با این حال تشخیص دقیق نیاز به مشاهده محل و استفاده از برخی روش‌های لوله بازکنی برای رفع بوی فاضلاب دارد.

لوله بازکنی یاخچی آباد

رفع گرفتگی توالت و انواع لوله در یاخچی آباد

برطرف کردن گرفتگی انواع توالت ایرانی و فرنگی یکی دیگر از خدمات لوله بازکنی در یاخچی آباد است. گرفتگی توالت در اغلب موارد به دلیل افتادن نوار بهداشتی، دستمال‌کاغذی و برخی اجسام دیگر در داخل توالت است. در چنین شرایطی تیم ما با استفاده از روش‌های مختلف سعی می‌کنند تا اجسامی که باعث گرفتگی توالت شده‌اند را خارج کنند.

همچنین برخی از روش‌های خانگی نیز برای رفع گرفتگی توالت وجود دارد که می‌تواند در برخی موارد کمک‌کننده باشد. البته که در اکثر مواقع نتیجه این روش‌ها چیزی جز کثیف کاری نیست؛ پس اگر توالت منزل یا دفتر کارتان دچار گرفتگی شده بهتر است به جای امتحان کردن روش‌های خانگی با ما تماس بگیرید.

هزینه خدمات لوله بازکن یاخچی آباد بر چه اساسی محاسبه می‌شود؟

هزینه خدمات لوله بازکنی مطابق با نرخ‌های مصوب اتحادیه است. با این حال برخی از عوامل می‌تواند در افزایش هزینه‌های لوله بازکنی و تخلیه چاه مؤثر باشد. مواردی از قبیل:

 • افزایش متراژ لوله: هزینه لوله بازکنی برای لوله‌هایی با متراژ کم بسیار کمتر از هزینه لوله بازکنی برای لوله‌هایی با ارتفاع و متراژ زیاد است. اگر عامل گرفتگی در ارتفاع کمی قرار گرفته باشد می‌توان از روش‌های کم‌هزینه‌تری برای لوله بازکنی استفاده کرد.

روش لوله بازکنی: تشخیص اینکه چه روشی برای باز کردن لوله‌های فاضلاب مناسب‌تر است به نظر کارشناسان تیم لوله بازکنی بستگی دارد. برای مثال گرفتگی‌های خفیف با مواد شیمیایی قابل برطرف شدن هستند؛ در صورتی که گاهی اوقات فقط استفاده از فنر برقی می‌تواند مشکل گرفتگی لوله‌ها را برطرف کند. هزینه استفاده از مواد شیمیایی با هزینه استفاده از دستگاه یکسان نیست؛ بنابراین طبیعی است که قیمت‌ها متفاوت باشد.

 • سختی و حجم کار: یکی دیگر از دلایلی که می‌تواند در افزایش قیمت خدمات لوله بازکنی مؤثر باشد، میزان حجم کاری و پیچیدگی آن است. اگر رفع مشکل گرفتگی لوله‌ها و یا ترکیدگی لوله‌ها به کار بیشتر و پیچیده‌تری احتیاج داشته باشد، هزینه خدمات نیز به نسبت آن افزایش پیدا می‌کند.
 • مدت زمان انجام کار: خدمات لوله بازکنی زمان‌بر، هزینه بیشتری دارند زیرا زمان بیشتری از نیروهای خدماتی ما صرف رفع مشکلات لوله بازکنی در یاخچی آباد خواهد شد.

از دیگر شعبات ما مانند لوله بازکنی قیطریه که به صورت 24ساعته فعالیت دارد.

بهترین خدمات را از لوله بازکنی یاخچی آباد سایت ایران تخلیه بخواهید.

اگر به هر دلیلی به خدمات لوله بازکنی احتیاج داشتید می‌توانید این خدمات از طریق سایت ایران تخلیه دریافت کنید. در این سایت امکان برقراری ارتباط با لوله بازکنی و مناطق دیگر وجود دارد. خدمات لوله بازکنی توسط مجموعه ما با ضمانت کامل، در کمترین زمان و با بهترین قیمت به شما ارائه خواهد شد. مجموعه ایران تخلیه با سال‌ها تجربه موفق در زمینه ارائه خدمات مختلف لوله بازکنی توانسته رضایت‌بخش زیادی از مشتریانش را به دست آورد. در صورت نیاز به هر گونه خدمات لوله بازکنی کافیست با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است