بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

چاه بازکنی تهران بازدیدرایگان 20دقیقه ای✔️ بافاکتور شبانه روزی

ایران تخلیه » چاه بازکنی تهران بازدیدرایگان 20دقیقه ای✔️ بافاکتور شبانه روزی

راهنمای مطالعه

5/5 - (5 امتیاز)

 چاه بازکنی تهران

چاه بازکنی تهران/خدمات ویژه چاه بازکنی ایران تخلیه در تهران

خدمات چاه بازکنی تهران از جمله خدمات فنی ضروری و مورد نیاز برای چاه های آب و فاضلاب است که برای کاربردهای متفاوت درخواست میشود. در مواردی که چاه آب با مشکل کاهش فشار آب و توان تولید مواجه شده است و همچنین چاه فاضلاب نیاز به تخلیه و پاکسازی دارد اولین اقدام درخواست خدمات چاه بازکنی از یک شرکت معتبر و حرفه ای در این زمینه میباشد تا در زمان کوتاه و با سرعت عمل زیاد خدمات لازم را به شما ارائه دهد.

 در صورتی که چاه محل سکونت یا تجاری شما نیاز به بازگشایی و بازگشت به حالت اولیه و قابل بهره برداری مجدد دارد خدمات چاه بازکنی ایران تخلیه آماده ی ارائه هر گونه خدمات تخلیه چاه وچاه بازکنی در تهران است.

چاه بازکنی در تهران

چاه بازکنی یکی از مشاغل فنی است که نیاز به مهارت در کار و وجود دستگاه ها و پمپ های مخصوص و بروز برای ارائه ی بهترین سرویس و خدمات با کمترین هزینه و بدون خسارت میباشد و جزء مسائل و مشکلات ساختمانی است که باید در انتخاب کارشناس و تیم چاه باز کن تهران حساسیت به خرج بدهید.
به طور کلی خدمات و فرآیند چاه بازکنی ایران تخلیه شامل موارد زیر میباشد:

 1. تخلیه چاه در سریع ترین زمان و با تانکر ظرفیت مناسب برای چاه شما انجام میشود وهر تعداد دفعاتی که لازم باشد تانکر خالی میشود تا تخلیه چاه به طور کامل صورت گیرد.
 2. جمع آوری رسوبات موجود در چاه و لجن گیری چاه برای افزایش بهره وری چاه فاضلاب و بازگشت به حالت اولیه انجام میشود که این کار در واقع نوعی بازسازی و نوسازی چاه محسوب میشود.
 3. خدمات پاکسازی و شستشوی چاه با تجهیزات و مواد شیمیایی برای افزایش فشار آب در چاه آب و بالا بردن توان تولید آب چاه در کمترین زمان ارائه میشود.
 4. گرفتگی چاه فاضلاب با امکانات و دستگاه ویژه رفع میشود تا چاه عملکرد بهتری داشته باشد.
 5. در صورت نیاز خدمات نگهداری و تعمیر چاه که به منظور عملکرد بهتر و طولانی مدت چاه انجام میشود.

چاه بازکنی تهران

خدمات چاه بازکنی و تخلیه چاه تهران

گرفتگی فاضلاب مشکلی اجتناب ناپذیر است و ممکن است برای هر یک از شهروندان تهرانی و در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و در بسیاری موارد قابل حدس زدن و پیشگیری از قبل نیست اما این مساله نباید شما را نگران و مضطرب کند؛ چرا که با یک تماس و بیان مشکل چاه خود میتوانید راهنمایی لازم  و اقدام عمل به موقع و کارساز ازیک تیم تخصصی دریافت نمایید.
ایران تخلیه با خدمات نوین و تکنولوژی پیشرفته در زمینه ی چاه بازکنی و همچنین تخلیه و بازسازی چاه این اطمینان را به شهروندان تهرانی میدهد که در سریع ترین زمان سرویس دهی و خدمات را ارائه میدهد.

از جمله ترفند های باز کردن گرفتگی انواع لوله در صفحه ی لوله بازکنی ستارخان است.

اهمیت چاه بازکنی اصولی

چاه محل سکونت و یا محل تجارت شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که در زیر بنا و نقطه ی حساسی قرار دارد و آسیب به آن در هنگام خدمات ناشیانه و نادرست و یا تخلیه ی غیر اصولی چاه میتواند کارایی چاه را به طور کامل از بین ببرد یا بسیار ضعیف سازد و در آینده ای نه چندان دور علاوه بر تحمیل هزینه های اضافی برای نوسازی یا حفر چاه جدید، جان شما و اعضای خانواده را با خطراتی مثل نشست و ریزش چاه تهدید میکند.

احتمالا تا مشکلی برای لوله های فاضلاب پیش می آید یا از بوی بد فاضلاب ناراحت و کلافه میشوید دنبال سریع ترین راه برای خلاصی از این مشکل میگردید و به یک تخلیه چاه ساده بدون در نظر گرفتن جوانب و حساسیت کار بسنده میکنید اما همشهریان محترم در تهران باید توجه کنید که قبل از تخلیه چاه شما باید یک تیم حرفه ای را به محل بخوانید تا از ریشه مشکل چاه خود را برطرف کنید و از بروز خسارات احتمالی و مشکلات بعدی جلوگیری کنید.
شرکت تخصصی ایران تخلیه به طور حرفه ای و با افراد کاربلد و باتجربه، علت گرفتگی چاه و فاضلاب را بررسی کرده و تشخیص میدهد به چه خدماتی نیاز دارید و سریعا به رفع مشکل از ریشه و اساس اقدام میکند و این اقدام مطمعنا خیالت شما را طولانی مدت راحت خواهد کرد. 

چه زمانی خدمات چاه بازکنی تهران لازم است؟

یکی از مشکلات عادی در دنیای امروزی گرفتن لوله در قسمت های مختلف از جمله دسشویی، حمام، پارکینگ، سینک ظرفشویی و پرشدن و گرفتن چاه و از بین رفتن کارایی آن برای رفع نیاز دفع فاضلاب است که در پایتخت کشورمان، تهران، با توجه به تراکم ساختمانها و جمعیت، این مشکل روزانه برای هزاران نفر پیش می آید و شرکت های ارائه دهنده ی خدمات چاه باز کنی زیادی برای سرویس دهی وجود دارد اما انتخاب شما برای این مورد در نوبه ی خود نیازمند دقت و حساسیت است تا یک تیم قدرتمند در این زمینه مانند ایران تخلیه که باتجربه ترین و ماهرترین تیم جوان خدمات چاه باز کنی را دارد، انتخاب کنید تا در کنار خدمات چاه اصولی که انجام میدهند ایمنی کارگران و اهالی را تامین کند و از خسارت به چاه و هزینه های گزاف برای شما خودداری کنند.

از مهم ترین خدمات صنعت آب و فاضلاب چاه بازکنی و تخلیه چاه میباشد که در موارد مختلف از جمله مواردی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد؛ چاه شما این خدمات را لازم میشود.

سرویسکاران ایران تخلیه ما از جمله محله ی تجریش برای انجام خدمات لوله بازکنی تجریش فعالیت دارند.

چاه بازکنی تهران

رفع بوی بد فاضلاب

زمانی که چاه شما حتی بعد از تخلیه چاه اصولی و کامل بوی بد فاضلاب را پخش کند و زندگی افراد ساختمان را مختل کند نیاز است که پس از بررسی دقیق، خدمات چاه بازکنی از جمله تخلیه رسوبات و لجن از چاه صورت بگیرد. این اقدام کارایی و بهره وری چاه شما را افزایش داده و نیاز به تخلیه ی سریع نخواهید داشت. به این طریق در وقت و هزینه های خود نیز صرفه جویی خواهید کرد.

رفع گرفتگی و لجن گیری چاه فاضلاب

در مواردی که چربی ها و آلودگی های زیادی طی سالها و استفاده ی طولانی از چاه در دیواره ها و کف چاه، لایه هایی از چربی سخت ایجاد میکنند و این لایه باعث پر شدن سریع چاه و به صفر رساندن جذب چاه از دیواره ها و کف میشود. این مشکل اگر سریعا رفع نشود مکررا چاه شما بالا میزند و تعداد دفعات بالا نیاز به تخلیه دارد و این اصلا اقتصادی و به نفع شما نیست و پیشنهاد میشود حتما اقدام به پاکسازی چاه بنمایید.

رفع گرفتگی لوله های چاه فاضلاب

یکی از مشکلات دیگری که باعث میشود تا از یک  چاه باز کنی مطمعن، خدمات دریافت کنید مسدود شدن لوله های منتهی به فاضلاب و چاه است که این مشکل به دلیل لوله کشی غیر استاندارد،  افتادن اشیا و یا گرفتگی لوله به وسیله ی فضولات و چربی ها و همچنین جمع شدن رسوبات صابونی که از حمام وارد لوله ها میشود، میباشد.

همین موضوع گرفتگی لوله با مصالح و خاک و فضولات میتواند به وسیله ی بارش باران هم اتفاق بیفتد و گرفتگی لوله اتفاق بیفتد.
در زمان ساختمان سازی و یا نوسازی ساختمان ممکن است به دلیل بی احتیاطی کارگران مواد ساخت و سازی مثل شن و ماسه وارد لوله ها شده و راه خروج آب فاضلاب را مسدود میکنند. در این موارد بدون حفاری و با امکانات پیشرفته اقدام به چاه بازکن تهران به وسیله ی فنر برقی با طول و قطر مورد نیاز میشود تا شی مسدودی به چاه هدایت شده و راه لوله کاملا باز شود.

لوله بازکنی سیدخندان از دیگر شعبات خدمات دهنده به صورت شبانه روزی فعال ایران تخلیه است.

رفع شکستگی و ترکیدگی لوله های فاضلاب

در موارد استثنایی ریشه های درختان با رشد و نفوذ به لوله ها باعث صدمه به لوله کشی چاه فاضلاب میشوند. در تمامی موارد اشاره شده و یا مشکلات دیگر که حل و رفع آن به شرکت خدمات چاه باز کن تهران مربوط است میتوانید با اطمینان کامل کارتان را به تیم فنی ایران تخلیه بسپارید و از پشتیبانی آن استفاده نمایید. ایران تخلیه راهگشاترین و در عین حال کم هزینه ترین راه ها را برای سرویس دهی به شما ارائه خواهد داد.

تعمیر و نوسازی چاه

زمانی که چاه شما دچار آسیب و ریزش شده است به محض اطلاع باید با چاه باز کنی تماس بگیرید بدون اینکه خودسرانه دست به اقدامی بزنید. ریزش چاه با توجه به نوع ریزش و میزان آن میتواند خطر آفرین باشد. در این مورد هم تیم حرفه ای ایران تخلیه ضمن حضور به موقع و سریع در محل ابتدا مشکل ریزش و شدت آن را بررسی و تشخیص میدهد سپس با ایمنی و بهداشت کامل شروع به عملیات نوسازی چاه میکند.

نوسازی چاه برحسب نیاز با روش هایی مثل کول گذاری و حفرچاه تهران چاه انجام میشود. کول در واقع از جنس سیمان و به شکل استوانه ای است که درون چاه قرار گرفته و از ریزش آن جلوگیری میکند و اینگونه چاه شما به یک چاه نو و قابل استفاده ی مجدد برای طولانی مدت تبدیل میشود. توجه داشته باشید قبل از هر عملیات برای نوسازی و تعمیر چاه باید تخلیه چاه با پمپ مکشی مخصوص انجام شده و تمام فضولات و مواد ریزشی از چاه بیرون بیاید.

رفع نم و رطوب آشپزخانه ، حمام و توالت

چنانچه شاهد رطوبت ونم در قسمت های مختلف خانه باشید از جمله در آشپزخانه که قلب خانه و مکان مهمی است که باید به دور از آلودگی و مشکلاتی مثل رطوبت باشد حتما متوجه باشید که این رطوبت به لوله ها و چاه فاضلاب مربوط میشود و قبل از آسیب به دیواره ها و کاشی کاری منزل و ایجاد مشکلات بزرگتر باید مشکل را از ریشه حل نمایید.

کادر مجرب ایران تخلیه به راحتی قادر به تشخیص محل دقیق نشتی و حل مشکل لوله ها در زمان سریع و با هزینه ی حداقل میباشد بنابراین با خیال راحت میتواند کار را به ما بسپارید.

مقابله با حشرات چاه فاضلاب

چاه توالت مسلما محل تجمع انواع سوسک ها و حشرات است که اگر امکان خروج از چاه برایشان باشد به خانه ها هجوم آورده و آسایش و آرامش ساکنین را مختل خواهد کرد. اگر با چنین مشکلی مواجه شدید بهترین روش استفاده از چاه بست است. چاه بست انواع و سایز مختلفی دارد که روی گلوگاه ورودی فاضلاب قرار میگیرد و راه ورود حشرات را میبندد.

رفع گرفتگی لوله ی ناودان

این مشکل بیشتر در فصل های سرد و در پی بارش های مکرر اتفاق می افتد و ممکن است همراه با تخلیه ی آب باران، فضولات و یا اشیائی که در مسیر آن بوده باعث مسدود شدن راه لوله ی ناودان شود. چنانچه شاهد عدم خروج آب از ناودان و یا جمع شدن آب کنار آن بودید سریعا باید با خدمات چاه بازکنی تهران تماس حاصل نمایید تا بدون آسیب به لوله ی ناودان به صورت اصولی نسبت به رفع مشکل اقدام کنند.

تخفیف ویژه برای لوله بازکنی با شعبه لوله بازکنی جنت آباد ایران تخلیه

چاه بازکنی تهران

تخلیه چاه تهران

ساده ترین مشکل چاه های فاضلاب تهران، پر شدن آن است که باعث بوی بد فاضلاب، بالا زدن آب فاضلاب از توالت، جمع شدن آب در حمام و تخلیه ی کند آب میشود؛ همچنین در مواردی که پر شدن چاه شدید باشد از خود چاه هم آب فاضلاب بیرون آمده وباعث اختلال در نظافت و اذیت شدن ساکنین و همسایگان از بوی بد آن میشود. اقدام سریع در این مورد گرفتن خدمات از چاه بازکنی در تهران برای تخلیه ی چاه است. چاه باز کنی ضمن تخلیه ی کامل و به دور از دوز و کلک باید شما را از سلامت چاهتان نیز باخبر کند.

هزینه ی چاه بازکنی چقدر است؟

این امر طبیعی است که مشکل شما و خدماتی که از چاه باز کنی تهران ایران تخلیه میخواهید متفاوت است و هزینه ها هم بر همین اساس و به میزان شدت مشکل، متغیر خواهد بود. اما در حالت کلی هزینه ی چاه باز کنی به عوامل زیر بستگی دارد:

 • نوع و دلیل گرفتگی چاه
 • سطحی یا عمقی بودن گرفتگی لوله
 • نوع عملیات لازم برای چاه بازکنی
 • تجهیزات مورد نیاز برای کار
 • جنس لوله های فاضلاب و حساسیت آن
 • هزینه ی ایاب و ذهاب
 • موقعیت و شرایط محل چاه یا لوله ی مسدود

رفع بوی بدفاضلاب و لوله بازکنی با شعبه لوله بازکنی ونک

نتیجه گیری

عملیات چاه باز کنی باید بدون صدمه به دیواره و لوله ی چاه صورت بگیرد تا شما را دچار خسارت مالی و جانی نکند. رعایت بهداشت از نکات مهم در هنگام چاه باز کنی است بخصوص اگر عملیات فنر زنی از حمام و آشپزخانه و…لازم باشد. همچنین شرکت ارائه دهنده ی خدمات باید ایمنی ساکنین و کارگران خود را تامین کند. همه ی این موارد به علاوه ی استانداردها و تجهیزات بروز و فنی را میتوانید در سراسر تهران از ایران تخلیه بخواهید و دریافت نمایید.

5 پاسخ

 1. سلام خدمات حفر چاه در شمال تهرانم انجام میدین!

 2. سلام بسیار کارتون تمیز بود با تشکر از چاه بازکنی تهران ایران تخلیه موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است