بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

تعمیرات فاضلاب تهران با فاکتور ☎️ 09127208965 فنرزنی لوله نزدیک شما

ایران تخلیه » تعمیرات فاضلاب تهران با فاکتور ☎️ 09127208965 فنرزنی لوله نزدیک شما
تعمیرات فاضلاب تهران

راهنمای مطالعه

5/5 - (11 امتیاز)

تعمیرات فاضلاب تهران

تعمیرات فاضلاب تهران با شرکت ایران تخلیه شامل مجموعه‌ای از خدمات مدرن در زمینه رفع گرفتگی انواع لوله و باز کردن لوله‌های فاضلاب است. بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب و نیاز به باز کردن آن‌ها یکی از مشکلات خانواده‌های تهرانی بوده که هر روزه با آن مواجه هستند. بروز چنین مشکلی در سیستم‌های لوله کشی موجبات آزار و ناراحتی افراد را فراهم می‌کند. زیرا علاوه بر صرف هزینه‌های اضافه جهت باز کردن لوله‌ها این پروسه اغلب کثیف کاری بسیاری به دنبال دارد. بنابراین در صورت بروز هر نوع گرفتگی در لوله‌ها بخصوص لوله فاضلاب منزل یا محل کار خود و برای جلوگیری از صرف هزینه بالا می‌توان عملیات باز کردن آن را به افراد متخصص سپرد.

انواع خدمات تعمیرات فاضلاب تهران شبانه روزی با 18شعبه فعال

خدمات انجام شده توسط شرکت تعمیرات فاضلاب تهران شامل موارد ذیل می‌باشند.

رفع گرفتگی لوله

انجام این کار به روش‌های کاملاً اصولی و پیشرفته انجام شده در نتیجه هر نوع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب قابل رفع است.

تعمیرات فاضلاب تهران

رفع بوی بد فاضلاب و گرفتگی توالت

بوی بد فاضلاب می‌تواند باعث ایجاد مشکلات بسیاری برای افراد شود. بنابراین در صورت بروز چنین حالتی باید از متخصصین در مراکز و شرکت‌های لوله باز کنی کمک گرفت. معمولاً دلایل ایجاد بوی نامطبوع، بروز نقص سیستم تهویه و یا گرفتگی سیستم فاضلاب می‌باشند.

رفع ترکیدگی و تعویض لوله معیوب

در صورت بروز هر نوع ترکیدگی و یا نشتی در لوله‌های فاضلاب لازم است فوراً نسبت رفع آن اقدام شود. بنابراین بهترین کار تماس با افراد متخصص در این حوزه می‌باشد. زیرا آنان با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات مناسب قادر به رفع این مشکل به صورت اساسی هستند.

حفر و تخلیه چاه فاضلاب

یکی دیگر از خدمات تعمیرات فاضلاب تهران حفر و تخلیه چاه فاضلاب است. در صورت حفر غیر اصولی چاه فاضلاب ممکن است عواقبی همچون بروز بوی نامطبوع و در مواردی تخریب بخشی از ساختمان را به دنبال داشته باشد. بنابراین لازم است در صورت نیاز به حفر یا تخلیه چاه فاضلاب حتماً با مرکز تعمیرات فاضلاب تماس گرفت.

شما عزیزان در سرتاسر تهران میتوانید با شماره های 02144518024 02188038077  02122778568 از خدمات بزرگ شرکت ایران تخلیه بهره ببرید.

تعمیرات فاضلاب تهران شامل: رفع گرفتگی لوله فنرزنی لوله خدمات فاضلاب
سابقه متخصین شرکت ایران تخلیه:بالای 14سال با کادری با تجربه و بدون خرابی در کار
پوشش دهی کله محلات تهران فوری با سرویسکاران متخصص در محل شما
زمان اعزام سرویسکار به محل شما: زیر ۲۰ دقیقه در محل شما عزیزان حاضر میباشند.
ساعت کاری لوله بازکنی ایران تخیله : هفت روزه هفته بدون تعطیلی در خدمت شما عزیزان.

تعمیرات فاضلاب و انواع گرفتگی لوله

یکی از مهم‌ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات فاضلاب تهران رفع انواع گرفتگی در لوله‌های انتقال فاضلاب است. گرفتگی لوله و چاه توالت، گرفتگی لوله فاضلاب حمام، گرفتگی لوله فاضلاب ظرفشویی و کف شوی از جمله گرفتگی‌هایی هستند که در لوله‌های فاضلاب بروز می‌کنند.

دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب شهری تهران

متخصصان مرکز ارائه خدمات تعمیرات فاضلاب تهران دلایل گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب در این شهر را به عوامل مختلفی نسبت می‌دهند. به طور کلی گرفتگی چاه توالت به دلیل باقی ماندن حجم زیادی از فضولات در لوله‌های انتقال رخ می‌دهد. همچنین دلیل گرفتگی در لوله فاضلاب ظرفشویی انتقال باقی مانده غذا‌ها، تفاله چای و حتی پوست ریز شده میوه‌ها به درون لوله است. در این حالت مواد در درون سیفون جمع شده و باعث ایجاد گرفتگی می‌شوند. گرفتگی دیگر گرفتگی لوله فاضلاب کف شوی‌ها است. این نوع گرفتگی اغلب به دلیل ورود اجسام، سنگ ریزه و آشغال به درون لوله ایجاد می‌شود. لازم به ذکر است که این نوع گرفتگی‌ها را باید به کمک فنر‌های لوله بازکنی رفع کرد.

تعمیرات فاضلاب تهران

رایج‌ترین عوامل ایجاد‌کننده گرفتگی در لوله فاضلاب حمام و توالت

شرکت تعمیرات فاضلاب تهران بعد از مراجعه جهت رفع گرفتگی لوله‌های مسدود شده دلایل اصلی گرفتگی لوله‌های حمام و توالت را این گونه اعلام می‌کند.

 • عدم رعایت نظافت حمام و توالت و عدم شست و شوی مداوم این مکان‌ها.
 • ریخته شدن دوغاب، ماسه و سیمان و یا گچ بعد از تعمیر و یا ساخت و ساز.
 • افتادن اجسام خارجی مانند مسواک، صابون، خمیر دندان، ساعت، گوشی موبایل به درون لوله‌های فاضلاب.
 • افتادن نوار بهداشتی، پوشک بچه، باند‌های مخصوص پانسمان و دستمال کاغذی به درون لوله فاضلاب.
 • تجمع مقدار زیادی مو و پرز در لوله.
 • تمیز کردن کیسه جاروبرقی در حمام و توالت و ریختن محتویات آن به داخل لوله‌های فاضلاب.

انواع لوله بازکن‌ سایت ایران تخلیه در شرکت تعمیرات فاضلاب تهران

شرکت تعمیرات فاضلاب تهران از انواع روش‌ها و تکنیک‌ها برای باز کردن لوله‌های فاضلاب استفاده می‌کند. روش‌های متعدد مورد استفاده توسط این شرکت هر کدام در موارد خاصی جوابگو بوده و مثمر ثمر واقع می‌شوند. برخی از لوله باز کن‌ها عبارتند از:

لوله باز کن تلمبه‌ای

همه ما کم و بیش با این نوع لوله باز کن آشنا هستیم. زیرا مدل‌های کوچک‌تر آن را بار‌ها در منازل خود به کار گرفته‌ایم. لوله بازکن تلمبه‌ای را برای رفع لوله‌های ظرفشویی و روشویی مورد استفاده قرار می‌دهند.

لوله باز کن فنری

سال‌ها است که شرکت‌های تعمیرات لوله فاضلاب از لوله باز کن فنری جهت باز گرفتن انواع گرفتگی‌های سخت استفاده می‌کنند. فنر به دلیل قابلیت‌های بالایی که دارد نقش مؤثری در باز کردن لوله‌های مسدود شده به وسیله سنگ، ماسه یا اجسام سخت دارد.

 • لوله باز کن تراکم هوا

این مدل از لوله بازکن‌ها اخیراً بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به نحوی که اغلب شرکت‌های لوله بازکنی در سطح شهر تهران از آن در موارد خاص استفاده می‌کنند. استفاده از این نوع لوله باز کن تنها با تشخیص افراد متخصص و تکنسین‌ها و بعد از حضور در محل ممکن است.

 • لوله بازکن پودری

این نوع لوله باز کن که به صورت پودر‌های شیمیایی است. زمانی که به درون لوله فاضلاب مسدود شده ریخته شود به کمک فعل و انفعالات شیمیایی هر نوع اشغال ته نشین شده در لوله را تجزیه می‌کند. سپس با ریختن مقداری آب به داخل لوله آن را به طور کامل باز می‌کند. لازم به ذکر است که این نوع لوله باز کن تنها در گرفتگی‌های جزئی کاربرد دارد و استفاده از آن در گرفتگی‌های ناشی از سنگ و اجسام سخت بی‌ نتیجه است.

تعمیرات فاضلاب تهران

پیشنهاد شرکت‌های تعمیرات فاضلاب برای استفاده لوله بازکنی

مشاورین شرکت تعمیرات فاضلاب تهران و لوله بازکنی تهران در سایت ایران تخلیه اقدام به ارائه چندین توصیه مهم به مشتریان خود در خصوص باز کردن لوله فاضلاب کرده‌اند. آنان از افراد می‌خواهند برای رفع مسدود شدن لوله‌ها ابتدا از روش‌های خانگی استفاده کنند. در صورتی که با این روش‌ها گرفتگی لوله‌ها رفع نشد این شرکت با تمام امکانات آماده خدمت‌رسانی به متقاضیان دریافت خدمات است. برخی از روش‌های خانگی شامل موارد ذیل می‌باشند.

 • استفاده از آب جو

آب بسیار داغ یا همان آب جوش به عنوان روشی کم کار کا برای رفع گرفتگی‌های ساده پیشنهاد می‌شود. این روش هر چند روشی قدیمی و بسیار ساده است اما برای باز کردن لوله‌ها مفید واقع می‌شود. گاهی قاتی کردن چند قاشق جوش شیرین یا ابلیمو با آب داغ می‌تواند گرفتگی‌های متوسط را نیز باز کند.

 • پودر‌های لوله بازکنی که در دسترس همه قرار دارند

استفاده از این نوع پودر‌ها بسیار رایج است و از مدت‌ها پیش از آن به عنوان یک لوله باز کن کاربری استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که این نوع پودر با پودر‌های لوله بازکنی که توسط تکنسین‌های شرکت تعمیرات لوله‌های فاضلاب استفاده می‌شود متفاوت است.

نشانه‌های مسدود شدن لوله‌ها

متخصصین شرکت تعمیرات فاضلاب تهران در خصوص گرفتگی کامل و وسیع لوله‌های فاضلاب معتقدند. بروز چنین حالتی با علائم و نشانه‌های محرزی همراه است. آنان به این باورند که به محض مشاهده این نشانه‌ها اگر اقدامات اساسی انجام بگیرند. گرفتگی لوله‌ها در کم‌ترین زمان و با کمترین هزینه و با ساده‌ترین روش‌ها رفع می‌شوند. مهم‌ترین این نشانه‌ها عبارتند از استشمام بوی نامطبوع، کند شدن عملیات تخلیه فاضلاب حمام، روشویی و سینک آشپزخانه، بنابراین در صورت بروز چنین حالت‌هایی باید در اسرع وقت نسبت به باز کردن لوله فاضلاب اقدام کرد

هزینه رفع گرفتگی لوله توسط مراکز تعمیرات فاضلاب در تهران

هزینه باز کردن لوله‌های مسدود شده به کمک مرکز تعمیرات فاضلاب تهران به عوامل متعددی بستگی دارد. معمولاً هر چی گرفتگی لوله باشد توسط اتحادیه این حوزه انجام میشود و تمام خدمات با فاکتور میباشد. ‌علاوه بر آن روش‌ها و تکنیک‌های رها‌سازی نیز در تعیین قیمت تأثیر‌گذار هستند. یقیناً باز کردن لوله فاضلاب با روش‌های ساده ارزان‌تر از به کار‌گیری روش‌های پیچیده و زمان بر است. با این حال برخی از مراکز به بهانه‌های مختلف از جمله مدرن بودن دستگاه استفاده شده اقدام به دریافت هزینه غیر واقعی از مشتریان خود می‌کنند. بنابراین لازم است پیش از هر گونه اقدامی درباره میزان هزینه تحقیق کرد و در خصوص هزینه پرداختی با آنان به توافق رسید.

اهمیت تشخیص دلایل گرفتگی لوله توسط تعمیرات فاضلاب

در صورتی که بتوان دلایل گرفتگی لوله را تشخیص داد به طور حتم راحت‌تر و سریع‌تر می‌توان لوله را باز کرد. یکی از مهم‌ترین اقداماتی که در مرکز تعمیرات فاضلاب تهران ارائه می‌شود تشخیص نوع گرفتگی است. اغلب اوقات ساکنین منازل خود در جریان دلایل گرفتگی لوله هستند. بنابراین لازم است پیش از انجام هر اقدامی از

سوی افرادی که جهت رهاسازی لوله مراجعه کرده‌اند آنان را در جریان دلایل گرفتگی لوله آگاه کرد.

رفع نشتی لوله بدون تخریب توسط تعمیرات فاضلاب

تعمیرات فاضلاب تهران روش برطرف کردن نشتی بدون تخریب را زمانی به کار می‌گیرد که لوله کشی به صورت مدرن انجام شده باشد. زیرا در لوله کشی‌های مدرن سیستم را به صورت روکار و در اصطلاح زیر سقفی اجرا می‌کنند. در این حالت تنها با برداشتن کناف روی لوله می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد. سپس به کمک چسب‌های نانو، محلول‌های ترمیم‌کننده و مواد درزگیر ترک یا سوراخ ایجاد شده در لوله فاضلاب را از بین برد. این روش یکی از مدرن‌ترین روش‌های بدون تخریب است که در کلان شهری مانند تهران که اغلب خانه‌ها به صورت اپارتمانی هستند به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تعمیرات فاضلاب تهران و رفعد گرفتگی لوله با کیفیت بالا

از آنجا که بخش بزرگی از ساختمان‌های مسکونی و حتی تجاری شهر تهران دارای بافتی قدیمی هستند لوله کشی فاضلاب آن‌ها نیز به روش قدیمی اجرا شده است. بنابراین مرکز تعمیرات فاضلاب تهران برای رفع گرفتگی این نوع سیستم فاضلابی باید از روش‌های دیگری استفاده کند. عملیات مربوطه باید با یافتن محل دقیق گرفتگی و یا ترکیدگی احتمالی آغاز شود. به همین منظور کف ساختمان را تخریب می‌کنند تا به لوله‌های فاضلاب دسترسی پیدا کنند. سپس با توجه به نوع لوله و نوع گرفتگی اقدام به تعمیر یا باز کردن آن می‌کنند. در سیستم لوله کشی قدیمی معمولاً برای رفع گرفتگی و یا شکستگی آن باید بخشی از لوله را از سیستم جدا کرد و از لوله جدید به جای آن استفاده کرد.

شما عزیزان جهت اطلاعات بیشتر میتوانید از لوله بازکنی قیطریه لوله بازکنی تهرانسر لوله بازکنی ولنجک لوله بازکنی گیشا استفاده کنید.

سؤالات متداول

 1. شایع ترین دلیل ترکیدگی و نشتی لوله های فاضلاب چیست؟پاسخ: دلایل متعددی وجود دارند که می توانند باعث ترکیدگی و نشتی لوله های فاضلاب شوند. بخش عظیمی از این دلایل به سهل انگاری مالکان برمی گردد. اگرچه فرسوده شدن لوله ها به مرور زمان هم دلیل مهمی برای ترکیدگی لوله ها به حساب می آید.
  1. نشانه های ترکیدگی لوله های فاضلاب کدامند؟

  پاسخ: ریزش آب از لوله ها ساختمان، نم زدگی کف و دیوار، طبله شدن گچ روی دیوار و در نهایت ایجاد بوی نامطبوع در ساختمانی می توانند از جمله نشانه های نشتی و ترکیدگی لوله های فاضلاب باشند.

  کلام پایانی

  تمامی موارد ذکر شده و بسیاری موارد دیگر جزء خدمات ارائه شده توسط شرکت تعمیرات فاضلاب تهران می‌باشند. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل در سیستم فاضلاب محل زندگی یا محل کار خود می‌توانید از طریق سایت ایران تخلیه با متخصصین این شرکت تماس بگیرید.

یک پاسخ

 1. سلام خانم باقری فر هستم از پونک برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی و چکه هم میداد آقای احمدی رو فرستادید بسیار کارشون تمیز بود و بدون کثیفی مشکل گرفتگی رو انجام دادم موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است