لوله بازکنی ستارخان پشتیبانی ثابت 44518024 ☎️ بافاکتور+20دقیقه ای

لوله بازکنی ستارخان
4.8/5 - (579 امتیاز)

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی ستارخان به صورت ۲۴ ساعته توسط تیم خدماتی ایران تخلیه انجام می شود.گرفتگی لوله ها جزو مشکلات آزار دهنده و رایج ساختمان است که باید به سرعت برطرف شود. با گرفته شدن لوله ها، بوی نامطلوب فاضلاب داخل ساختمان می پیچید و مشکلات متعددی را به وجود خواهد آورد. در چنین حالتی بهترین راه حل تماس با تیم خدماتی است که این مشکل را برطرف کنید؛ در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به خدمات لوله بازکنی ستارخان داشتید، می توانید با تیم پشتیبانی ایران تخلیه تماس بگیرید.

لوله بازکنی در ستارخان به صورت تضمینی

خیابان ستارخان یکی از محله های قدیمی تهران بشمار میرود جزو مهم ترین مناطق تهران بزرگ است که در منطقه ۲ شهرداری آن قرار دارد. خیابان شادمان، خیابان حبیب اللهی، خیابان بهبودی، خیابان سازمان آب، خیابان دریان نو، خیابان گلاب، خیابان شادمهر و خیابان پاتریس لومومبا جزو مناطق مهم ستارخان تهران به شمار می روند.

منطقه ستارخان به طور کامل تحت پوشش شرکت خدماتی ایران تخلیه می باشد؛ بنابراین در هر نقطه از ستارخان که باشید، می توانید از خدمات شرکت بهره مند شود. خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه ستارخان به صورت تضمینی توسط تکنسین های شرکت ایران تخلیه انجام می شود. برای دریافت خدمات تضمینی به لوله بازکنی تهران و با قیمت مناسب کافی است با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

لوله بازکنی ستارخان
لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی در ستارخان با دستگاه های مدرن و پیشرفته

گرفتگی لوله ها جزو مشکلاتی است که ممکن است برای هر ساختمانی رخ بدهد. برای اینکه از این اتفاق جلوگیری کنید بهتر است از ورود اشیای بزرگ و آشغال به داخل لوله ها جلوگیری کنید. اما اگر دچار گرفتگی لوله شدید، اصلا جای هیچگونه نگرانی نیست. شرکت ایرانتخلیه به دستگاه های پیشرفته مجهز است و لوله بازکنی در ستارخان را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. به طور کلی برای لوله بازکنی از روش های زیر استفاده می شود:

استفاده از دستگاه فنر زنی برای باز کردن گرفتگی لوله ها در لوله بازکن ستارخان

دستگاه فنر زنی به عنوان بهترین و اصولی ترین روش لوله بازکنی شناخته می شود. دستگاه فنر زنی قدرت بسیار زیادی دارد و به کمک آن می توان انواع گرفتگی ها را برطرف کرد. با استفاده از این دستگاه، فنر با سرعت و قدرت بالا وارد لوله شده و داخل آن چرخانده می شود تا رسوب ها را خرد کند.

برای رفع گرفتگی انواع لوله ها می توان از دستگاه فنر زنی استفاده کرد. اگر داخل لوله ها مواد اضافی همچون پارچه، مو، ناخن، رسوب و … وجود داشته باشد به فنر می چسبند و از لوله خارج خواهند شد. این دستگاه کاربرد و مزایای بسیار زیادی دارد به همین دلیل اغلب برای باز کردن لوله ها از آن استفاده می شود.

✅ ضمانت کار لوله بازکن ستارخان: تحویل لوله باز شده بصورت تضمینی
✅ ساعات کاری شرکت لوله بازکنی ستارخان تهران: همه روزه در طول هفته
✅ میزان کثیف کاری: بدون کوچکترین کثیف کاری در محل گرفتگی کار
✅ اعزام سرویسکار: از نزدیکترین محدوده و سرویس دهی 15دقیقه ای

لوله بازکنی ستارخان

دستگاه فنر زنی محبوبیت بسیار زیادی بین تکنسین ها دارد چون:

 • قدرت بسیار زیادی دارد و می توان انواع گرفتگی ها حتی گرفتگی با سیمان را به کمک آن باز نمود.

 • گرفتگی لوله ها را با سرعت زیادی باز می کند.

 • از کثیف شدن محل کار جلوگیری می کند.

 • با برق شهری کار می کند و برای تامیین برق آن نیاز به دستگاه های پر قدرت نیاز نیست.

 • لوله های مختلف با انواع گرفتگی را به راحتی برطرف می کند.

بازکردن انواع گرفتگی لوله؟!لوله فاضلاب و انواع لوله های ساختمان
شماره تماس شعبه ستارخان؟!02144518024
ضمانت شعبه لوله بازکن ستارخان؟!تحویل لوله باز شده و بافاکتور اتحادیه
زمان رسیدن سرویسکار؟!کمتر از 20در محل شما عزیزان
بازکردن لوله ها با دستگاه های؟!با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

لوله بازکنی تضمینی در ستارخان

یکی از ویژگی هایی که هنگام خدمات رسانی لوله بازکنی ها مد نظر است کیفیت و تضمینی بودن کار آن هاست. گرفتگی لوله ها یکی از مشکلات مهم و مورد توجه است که به دلیل سختی و پیچیدگی آن باید بسیار دقیق و به صورت حرفه ای برای بر طرف کردن آن اقدام کرد. لوله بازکنی آیت کاشانی تمام خدمات خود را با بهترین کیفیت و تضمین کامل ارائه خواهد داد.

بنابراین می توانید با اطمینان خاطر مشکلات مربوط به فاضلاب و لوله های خود را به آن ها بسپارید.

لوله بازکنی ستارخان دارای نیروی مجرب

لوله بازکنی ستارخان از نیروی مجرب و حرفه ای برخوردار است. این لوله باز کنی به جهت پیچیدگی و سختی کار در زمینه گرفتگی لوله همچنین استفاده از دستگاه های مختلف در این زمینه نیازمند افراد متخصص و کار بلد خواهد بود.

 بنابراین افرادی که در این لوله باز کنی فعالیت دارند با گذراندن دوره های تخصصی لازم در زمینه مشکلات گرفتگی و انسداد لوله و فاضلاب نحوه تشخیص مشکل و بر طرف کردن آن را به خوبی یاد می گیرند. پس به جهت داشتن مهارت و تخصص برای بر طرف کردن این نوع مشکلات و چگونگی استفاده از دستگاه های مختلف برای باز کردن گرفتگی لوله ها این کار تنها از عهده نیروهای آموزش دیده و حرفه ای بر می آید.

بنابراین این کار از عهده افراد عادی خارج است چرا که احتمال آسیب های بیشتر و خسارات برای خود فرد و لوله ها وجود دارد‌.

دلایل گرفتگی لوله های ستارخان

ممکن است گرفتگی و انسداد لوله ها به دلایل متعدد و مختلف رخ دهد. البته نحوه بر طرف کردن آن نیز در نقاط مختلف متفاوت است. چند مورد از دلایلی که موجب گرفتگی در لوله ها خواهد شد بدین شرح است.

 • گرفتگی و انسداد لوله توسط مواد غذایی: از جمله مواردی که باعث مسدود شدن لوله ها خواهد شد وجود چربی یا پسمانده غذاها است که هنگام شستن ظروف درون سینک ظرفشویی نفوذ می کند. این کار به مرور زمان موجب گرفتگی لوله و تخلیه نشدن آن از سینگ خواهد شد.
 • گرفتگی لوله دستشویی توسط دستمال کاغذی: گاهی برخی افراد بعد از استفاده از سرویس بهداشتی و دستمال کاغذی استفاده شده را داخل چاه فاضلاب انداخته و تکرار این کار به طور مداوم باعث مسدود شدن لوله ها و چاه فاضلاب و مانع عبور آب می شود.
 • گرفتگی لوله ها توسط سیمان و نخاله ساختمانی: در برخی موارد به دلیل تعمیر ساختمان وجود نخاله و سیمان و…. در محدوده لوله ها موجب انسداد لوله خواهد شد.
 • گرفتگی لوله ها به دلیل وجود اشیاء: هنگامی که اشیاء مختلفی درون چاه فاضلاب موجب تخلیه نشدن آب و در نتیجه گرفتگی لوله ها می شود. اشیاء یا وسیله ای که درون لوله یا چاه فاضلاب می افتد هر چقدر بزرگ تر باشد گرفتگی آن به سختی برطرف خواهد شد.
 • جمع شدن مو درون لوله فاضلاب: گاهی بر اثر تجمع مو درون لوله های فاضلاب حمام آب در آن نقطه جمع شده و باعث تخلیه نشدن آب و در نتیجه مسدود شدن لوله ها خواهد شد.

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی ستارخان با دستگاه تراکم هوا به این صورت است که دستگاه هوایی را تولید می کند و با فشار زیاد آن را داخل لوله می فرستد. سپس بر اثر فشار وارد شده اشیاء اضافی داخل لوله را به سمت بیرون هدایت می کند تا مسیر حرکت لوله باز شود. ناگفته نماند که در این روش ممکن است میزان کثیفی زیاد باشد.

لوله بازکنی ستارخان با دستگاه واتر جت

واتر جت، دستگاهی قدرتمند با کارایی بسیار زیاد است که اغلب با دستگاه فنر زنی اشتباه گرفته می شود. این دستگاه از لحاظ ظاهری شبیه دستگاه فنرزنی است اما اندازه و قدرت بیشتری نسبت به آن دارد. معمولا در مواردی که قطر لوله ها بالای 6 اینچ باشد یا میزان گرفتگی لوله ها زیاد باشد از دستگاه واتر جت استفاده می شود.

لوله بازکن ستارخان با محلول های شیمیایی

استفاده از محلول های شیمیایی از قدیم برای باز کردن گرفتگی لوله ها استفاده می شود. این روش در ظاهر کار ساز است ولی استفاده مداوم از این محلول ها خسارت های زیادی را به بار خواهد آورد. محلول های شیمیایی، آب بندی لوله ها را دچار مشکل می کند؛ بنابراین توصیه می کنیم که از این روش برای باز کردن گرفتگی لوله ها استفاده نکنید.شرکت ایران تخلیه تمام شرایط را مورد بررسی قرار می دهد و با توجه به نوع گرفتگی از بهترین روش برای لوله بازکنی در ستارخان استفاده خواهد کرد؛ بنابراین با خیال راحت می توانید در صورت گرفتگی لوله ها با تیم پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

لوله بازکنی ستارخان 24ساعته در طول هفته

در هر ساعت از شبانه روز که با مشکلی روبرو شدید که نیاز به لوله بازکنی شبانه روزی ستارخان تهران داشتید، می توانید روی ایران تخلیه حساب کنید. این مجموعه نیروهای خود را موظف کرده است تا در هر ساعتی از شبانه روز که اهالی خیابان فاطمی با مشکل مواجه شدند و به لوله بازکنی نیاز داشتند خود را به آن جا برسانند. بنابراین در هر ساعتی که احساس کردید به شرکت لوله بازکنی احتیاج  دارید بدون اتلاف وقت با ایران تخلیه تماس حاصل کنید.

لوله بازکنی فوری برای درآوردن تلفن همراه از چاه دستشوئی در ستارخان

این روزها تلفن همراه به غیر از  این که وسیله ای گران بها محسوب می شود، اطلاعات مهمی را هم در خود دارد و برای کاربران بسیار مهم  است که به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. زیرا اگر این اطلاعات در اختیار آن ها قرار نگیرد دچار مشکل خواهد شند. ممکن است پیشی آید که تلفن همراه به داخل چاه دستشوئی افتد و موجب نگرانی افراد شود. اما بهتر است نگران در آوردن موبایل 

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی در ستارخان با کمترین میزان کثیف کاری + رعایت نکات بهداشتی

لوله بازکنی ستارخان جزو خدمات فنی به شمار می رود و با توجه به وجود آشغال و روغن در لوله ها، کثیف کاری امری اجتناب ناپذیر است. اما تکنسین های ایران تخلیه، تجربه کافی در این زمینه دارند و لوله بازکنی در ستارخان را با کمترین میزان کثیف کاری انجام خواهند داد؛ بنابراین لازم نیست نگران کثیف شدن محل مورد نظر باشید.

از طرفی با توجه به وجود بیماری کرونا، تیم خدماتی ما تمام نکات بهداشتی همچون استفاده از ماسک و دستکش را در دستور کار خود دارند تا مشکلی شما را تهدید نکند. رعایت نکات بهداشتی و انجام کار با کمترین میزان کثیف کاری جزو ویژگی های اصلی ایران تخلیه است که همیشه رعایت می شود.

از کجا بفهمیم که لوله دچار گرفتگی شده است؟

گرفتگی لوله ها یک سری علائم خاص دارد که با مشاهده آن ها باید نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید. استمشام بوی بد فاضلاب در ساختمان، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، تخلیه کند فاضلاب از سینک‌ ظرفشویی و روشویی، بالا آمدن آب سرویس بهداشتی و مشاهده حشرات موزی داخل ساختمان علائمی هستند که نشان می دهند لوله گرفته شده است.

چرا نباید از محلول های شیمیایی برای باز کردن گرفتگی لوله ها استفاده کرد؟

عموم مردم عادت کرده اند که برای رفع گرفتگی لوله ها از اسید یا محلول های شیمیایی استفاده کنند. این مواد اسیدی هیچ تاثیری در باز کردن لوله ندارند و استفاده بی رویه از آن ها ممکن است آب بندی لوله ها را به هم بزند.

هزینه لوله بازکنی در ستارخان چقدر است؟

لوله بازکن ستارخان در انواع مختلفی اتفاق می افتد و برای رفع آن باید بررسی های لازم انجام شود؛ بنابراین نمی توان به صورت دقیق گفت که هزینه لوله بازکنی در ستارخان چقدر است. هزینه لوله بازکنی به عوامل مختلفی همچون محل گرفتگی لوله، مدت زمان صرف شده برای رفع گرفتگی لوله، روش استفاده شده برای لوله بازکنی و مسیر گرفتگی لوله بستگی دارد.

لوله بازکنی ستارخان

برای لوله بازکنی در ستارخان از چه روش هایی استفاده می شود؟

ابتدا باید وضعیت لوله ها و نوع گرفتگی بررسی شود. سپس با توجه به شرایط موجود، تکنسین های ما از بهترین و مطمئن ترین روش برای لوله بازکنی در منطقه ستارخان استفاده می کنند.

ساعت کاری شرکت خدمات لوله بازکنی به چه صورت است؟

شرکت ایران تخلیه به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد؛ بنابراین هر زمان که دچار مشکل شدید می توانید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

تخلیه چاه در ستارخان به صورت تضمینی

تخلیه چاه در ستارخان با کیفیت بالا و با نازل‌ ترین قیمت توسط شرکت خدماتی ایران تخلیه انجام می شود. زمانی که احساس کردید چاه فاضلاب شما پر شده است یا نیاز به تخلیه چاه دارد، کافی است با تیم پشتیبانی ایران تخلیه تماس بگیرید تا در اسرع وقت تیم خدماتی را برای کار اعزام کنیم.

لوله بازکنی فوری و ارزان در ستارخان تهران

هیچ فرقی ندارد که در چه ساعتی دچار گرفتگی لوله در منطقه ستارخان شوید. تیم ایران تخلیه به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد؛ بنابراین هر زمان که احتیاج به لوله بازکنی فوری و ارزان در ستارخان داشتید کافی است با تیم پشتیبانی ایران تخلیه تماس بگیرید.

دلایل گرفتگی لوله ها در منطقه ستارخان چیست؟

گرفتگی لوله ها دلایل بسیار زیادی دارند که باید شناسایی شوند. با شناسایی عامل گرفتگی لوله می توان به راحتی آن را برطرف نمود. مهم ترین دلایل گرفتگی لوله ها عبارت اند از

1 مسدود شدن توسط اشیاء مختلف

اصلی ترین دلیل گرفتگی لوله ها، مسدود شدن لوله توسط اشیاء می باشد. اشیائی همچون دستمال کاغذی، مو، ناخن، مواد روغنی، زباله های کوچک و … شناخته شده ترین مواردی هستند که باعث گرفتگی لوله ها می شوند. اگر این مواد به میزان زیادی از طریق سینک ظرفشویی یا دستشویی وارد لوله ها شوند، در دراز مدت راه لوله ها را مسدود کرده و باعث گرفتگی لوله می شوند.

۲- انباشته روغن و چربی در لوله ها

روغن و چربی به دلیل حالت لغزنده ای که دارند مانع حرکت آب درون لوله ها می شوند. اکثر مواقع ظرف های کثیف دارای مقدار زیادی روغن و چربی هستند و داخل ظرفشویی شسته می شوند. اگر این روغن ها به مقدار زیاد دارد لوله ها شوند مسیر حرکت لوله ها را مسدود کرده و گرفتگی لوله رخ خواهد داد.

3- رسوب بستن لوله ها

رسوب بندی از دیگر عواملی است که باعث گرفتگی لوله ها می شود. این اتفاق بیشتر برای لوله های قدیمی که آهنی هستند رخ می دهد اما در لوله های تازه نیز اتفاق می افتد. رسوب بستن لوله ها باعث کاهش قطر لوله می شود و از حرکت آب در لوله ها جلوگیری می کند. در چنین حالتی لوله ها دچار گرفتگی می شوند و احتیاج به برطرف شدن دارند.

تیم خدماتی ایران تخلیه شرایط موجود را بررسی می کند تا با توجه به نوع گرفتگی، از بهترین روش و دستگاه ها برای لوله بازکنی ستارخان استفاده کند.

 از شعبه های شرکت ایران تخلیه در صورت نیاز از لوله بازکنی جردن ،لوله بازکنی پونک ،لوله بازکنی سعادت آباد ،لوله بازکنی نیاوران ،لوله بازکنی امیرآباد ،لوله بازکنی سهروردی میتوانید استفاده کنید.

✆ 02166354585

 

باز کردن لوله کفشور و انواع لوله در ستارخان چگونه است؟

در صورتی که مشکل گرفتگی کفشور شما حل نشد و قصد درخواست لوله بازکنی داشتید حتما با شعبه لوله بازکنی ستارخات تماس بگیرید. چون ما پیش از اعزام نیرو به محل به شما مشاوره رایگان می دهیم و پس از توجیه شما و بیان علت گرفتگی لوله در صورت تمایل و درخواست شما سرویس کاران خود را اعزام می کنیم.

لوله بازکنی ستارخان با تضمین فاکتور انجام می شود؟

یکی از خصوصیات و ویژگی مهم شرکت ایران تخلیه تضمین کار با فاکتور می باشد.

باز کردن لوله با فنرها و دستگاه های پیشرفته؟

باز کردن انواع لوله با فنرهای ۷ متر تا ۶۰ متر و با تجهیزات کاملا پیشرفته.

34 پاسخ

 1. سلام از خدماتتون استفاده کردیم.
  خوب و فوری بود نکات بهداشتی هم توسط سرویسکارتون خوب و تمیز انجام گرفت.

  موفق و پیروز باشید🌷🌼🌷🌼🌷🌼🌷🌼🌷

 2. عالی هستید 🤏👏شعبه لوله بازکنی ستارخان خدمات خوبی داشت در کل ممنونیم از شرکتتون 🌹

 3. سلام از خیابان کوثر مزاحم شدم دیشب و با شعبه لوله بازکنی ستارخان شرکت شما تماس گرفتم .کار لوله بازکن به نحو احسن انجام شد و رضایت داشتیم .
  در کل تشکر از لوله بازکنی ستارخان بابت مطالب خوب سایت و کادرش⚘🙏😻
  موفق و در سلامت باشید

 4. بهترین هستین از خیابان آرش مهر تماس گرفتم خدماتتون عالیه👊🏵

 5. سلام از خیابان شهرآرا تماس گرفتم مشکل لولمون یهفته بود اذیت میکردن سینکو باز میکردیم از کفشور میزد بالا .ممنونم از سایت ایران تخلیه که تونستن این مشکلو برطرف کنن واقعا داشت اذیت میکرد .خواسم از اقای عباسی تشکر کنم که واقعا و عالی بود کارشون و شوهر بنده هم از کارشون خیلی راضی بود در کل آرزوی موفقیت دارم براتون
  💞💕💞💕💞💕💞💕

 6. سلام از سازمان آب مزاحمتون میشم‌ لوله کفشور گرفته با فنر قبلا اومدن نتونستن باز کنن گفتن باید پمپ بیارن .شرکت شما پمپ داره که انجام بدین؟ممنون میشم راهنمایی کنید

 7. سلام مشکل گرفتگی راه آب گفشور داشتیم با شعبه ستارخان تماس گرفتیم کارتون تمیز بود ممنون👏👏

 8. سلام فنر زدن لوله کثیف کاری داره؟بعد بی زحمت شماره لوله بازکنی ستارخان رو هم بدین ممنون🤎

 9. سلام خسته نباشید عرض میکنم به کارکنان ایران تخلیه خانوم معینی هستم از صادقیه دیشب تماس گرفتم با شعبه ستارخان اقای خرسندی تشریف اوردن و رفع لوله ناودان رو به خوبی انجام دادن .محتوای خوبی هم به اشتراک گذاشته بودین و ایشالا در ادامه مسیر موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است