بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی ستارخان بازدیدرایگان ☎️ 44518024 بافاکتور+20دقیقه ای✔️

ایران تخلیه » لوله بازکنی ستارخان بازدیدرایگان ☎️ 44518024 بافاکتور+20دقیقه ای✔️
لوله بازکنی ستارخان

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (964 امتیاز)

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی ستارخان به صورت ۲۴ ساعته توسط تیم خدماتی ایران تخلیه انجام می شود.گرفتگی لوله ها جزو مشکلات آزار دهنده و رایج ساختمان است که باید به سرعت برطرف شود. با گرفته شدن لوله ها، بوی نامطلوب فاضلاب داخل ساختمان می پیچید و مشکلات متعددی را به وجود خواهد آورد. در چنین حالتی بهترین راه حل تماس با تیم خدماتی است که این مشکل را برطرف کنید؛ در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به خدمات لوله بازکنی ستارخان داشتید، می توانید با تیم پشتیبانی ایران تخلیه تماس بگیرید.

لوله بازکنی در ستارخان به صورت تضمینی

خیابان ستارخان یکی از محله های قدیمی تهران بشمار میرود جزو مهم ترین مناطق تهران بزرگ است که در منطقه ۲ شهرداری آن قرار دارد. خیابان شادمان، خیابان حبیب اللهی، خیابان بهبودی، خیابان سازمان آب، خیابان دریان نو، خیابان گلاب، خیابان شادمهر و خیابان پاتریس لومومبا جزو مناطق مهم ستارخان تهران به شمار می روند.

منطقه ستارخان به طور کامل تحت پوشش شرکت خدماتی ایران تخلیه می باشد؛ بنابراین در هر نقطه از ستارخان که باشید، می توانید از خدمات شرکت بهره مند شود. خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه ستارخان به صورت تضمینی توسط تکنسین های شرکت ایران تخلیه انجام می شود. برای دریافت خدمات تضمینی به لوله بازکنی تهران و با قیمت مناسب کافی است با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

شماره لوله بازکنی ستارخان

شما عزیزان در محله ستارخانئ میتوانید با شماره 44518024 تماس بگیرید. شرکت ایران تخلیه با ارائه خدمات با کیفیت و 100% تضمینی آماده خدمت به مشتریان می باشد. اگرشما عزیزان نیاز به لوله بازکن در منطقه ستارخان دارید میتوانید بصورت شبانه روزی جهت اعزام فوری نیرو به محل با این شماره تماس بگیرید. انجام کار بدون تخریب و کمترین حد کثیف کاری می باشد.

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی در منطقه ستارخان، میتوانید با شماره 02144518024 تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل اعزام شود. انجام کار با رعایت بهداشت، بدون تخریب، با کمترین میزان کثیفی در محیط و 100% تضمینی است.

خدمات لوله بازکن ستارخان شامل موارد زیر می باشد:

باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب

باز کردن گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی

باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی

باز کردن گرفتگی کف شور

باز کردن گرفتگی لوله های پشت بام

باز کردن گرفتگی لوله های حیاط

باز کردن گرفتگی لوله های حمام

رفع بوی بد فاضلاب

شرکت ایران تخلیه با داشتن کادری مجرب و متخصص، آماده ارائه خدمات با کیفیت و 100% تضمینی به مشتریان می باشد. انجام کار بدون تخریب و کمترین حد کثیف کاری از اولویت های شرکت ایران تخلیه می باشد.

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی در ستارخان با دستگاه های مدرن و پیشرفته

گرفتگی لوله ها جزو مشکلاتی است که ممکن است برای هر ساختمانی رخ بدهد. برای اینکه از این اتفاق جلوگیری کنید بهتر است از ورود اشیای بزرگ و آشغال به داخل لوله ها جلوگیری کنید. اما اگر دچار گرفتگی لوله شدید، اصلا جای هیچگونه نگرانی نیست. شرکت ایرانتخلیه به دستگاه های پیشرفته مجهز است و لوله بازکنی در ستارخان را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. به طور کلی برای لوله بازکنی از روش های زیر استفاده می شود:

استفاده از دستگاه فنر زنی برای باز کردن گرفتگی لوله ها در لوله بازکن ستارخان

دستگاه فنر زنی به عنوان بهترین و اصولی ترین روش لوله بازکنی شناخته می شود. دستگاه فنر زنی قدرت بسیار زیادی دارد و به کمک آن می توان انواع گرفتگی ها را برطرف کرد. با استفاده از این دستگاه، فنر با سرعت و قدرت بالا وارد لوله شده و داخل آن چرخانده می شود تا رسوب ها را خرد کند.

برای رفع گرفتگی انواع لوله ها می توان از دستگاه فنر زنی استفاده کرد. اگر داخل لوله ها مواد اضافی همچون پارچه، مو، ناخن، رسوب و … وجود داشته باشد به فنر می چسبند و از لوله خارج خواهند شد. این دستگاه کاربرد و مزایای بسیار زیادی دارد به همین دلیل اغلب برای باز کردن لوله ها از آن استفاده می شود.

✅ ضمانت کار لوله بازکن ستارخان: تحویل لوله باز شده بصورت تضمینی
✅ ساعات کاری شرکت لوله بازکنی ستارخان تهران: همه روزه در طول هفته
✅ میزان کثیف کاری: بدون کوچکترین کثیف کاری در محل گرفتگی کار
✅ اعزام سرویسکار: از نزدیکترین محدوده و سرویس دهی 15دقیقه ای

لوله بازکنی ستارخان

دستگاه فنر زنی محبوبیت بسیار زیادی بین تکنسین ها دارد چون:

 • قدرت بسیار زیادی دارد و می توان انواع گرفتگی ها حتی گرفتگی با سیمان را به کمک آن باز نمود.

 • گرفتگی لوله ها را با سرعت زیادی باز می کند.

 • از کثیف شدن محل کار جلوگیری می کند.

 • با برق شهری کار می کند و برای تامیین برق آن نیاز به دستگاه های پر قدرت نیاز نیست.

 • لوله های مختلف با انواع گرفتگی را به راحتی برطرف می کند.

بازکردن انواع گرفتگی لوله؟! لوله فاضلاب و انواع لوله های ساختمان
شماره تماس شعبه ستارخان؟! 02144518024
ضمانت شعبه لوله بازکن ستارخان؟! تحویل لوله باز شده و بافاکتور اتحادیه
زمان رسیدن سرویسکار؟! کمتر از 20در محل شما عزیزان
بازکردن لوله ها با دستگاه های؟! با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

لوله بازکنی تضمینی در ستارخان

یکی از ویژگی هایی که هنگام خدمات رسانی لوله بازکنی ها مد نظر است کیفیت و تضمینی بودن کار آن هاست. گرفتگی لوله ها یکی از مشکلات مهم و مورد توجه است که به دلیل سختی و پیچیدگی آن باید بسیار دقیق و به صورت حرفه ای برای بر طرف کردن آن اقدام کرد. لوله بازکنی آیت کاشانی تمام خدمات خود را با بهترین کیفیت و تضمین کامل ارائه خواهد داد.

بنابراین می توانید با اطمینان خاطر مشکلات مربوط به فاضلاب و لوله های خود را به آن ها بسپارید.

لوله بازکنی ستارخان دارای نیروی مجرب

لوله بازکنی ستارخان از نیروی مجرب و حرفه ای برخوردار است. این لوله باز کنی به جهت پیچیدگی و سختی کار در زمینه گرفتگی لوله همچنین استفاده از دستگاه های مختلف در این زمینه نیازمند افراد متخصص و کار بلد خواهد بود.

 بنابراین افرادی که در این لوله باز کنی فعالیت دارند با گذراندن دوره های تخصصی لازم در زمینه مشکلات گرفتگی و انسداد لوله و فاضلاب نحوه تشخیص مشکل و بر طرف کردن آن را به خوبی یاد می گیرند. پس به جهت داشتن مهارت و تخصص برای بر طرف کردن این نوع مشکلات و چگونگی استفاده از دستگاه های مختلف برای باز کردن گرفتگی لوله ها این کار تنها از عهده نیروهای آموزش دیده و حرفه ای بر می آید.

بنابراین این کار از عهده افراد عادی خارج است چرا که احتمال آسیب های بیشتر و خسارات برای خود فرد و لوله ها وجود دارد‌.

دلایل گرفتگی لوله های ستارخان

ممکن است گرفتگی و انسداد لوله ها به دلایل متعدد و مختلف رخ دهد. البته نحوه بر طرف کردن آن نیز در نقاط مختلف متفاوت است. چند مورد از دلایلی که موجب گرفتگی در لوله ها خواهد شد بدین شرح است.

 • گرفتگی و انسداد لوله توسط مواد غذایی: از جمله مواردی که باعث مسدود شدن لوله ها خواهد شد وجود چربی یا پسمانده غذاها است که هنگام شستن ظروف درون سینک ظرفشویی نفوذ می کند. این کار به مرور زمان موجب گرفتگی لوله و تخلیه نشدن آن از سینگ خواهد شد.
 • گرفتگی لوله دستشویی توسط دستمال کاغذی: گاهی برخی افراد بعد از استفاده از سرویس بهداشتی و دستمال کاغذی استفاده شده را داخل چاه فاضلاب انداخته و تکرار این کار به طور مداوم باعث مسدود شدن لوله ها و چاه فاضلاب و مانع عبور آب می شود.
 • گرفتگی لوله ها توسط سیمان و نخاله ساختمانی: در برخی موارد به دلیل تعمیر ساختمان وجود نخاله و سیمان و…. در محدوده لوله ها موجب انسداد لوله خواهد شد.
 • گرفتگی لوله ها به دلیل وجود اشیاء: هنگامی که اشیاء مختلفی درون چاه فاضلاب موجب تخلیه نشدن آب و در نتیجه گرفتگی لوله ها می شود. اشیاء یا وسیله ای که درون لوله یا چاه فاضلاب می افتد هر چقدر بزرگ تر باشد گرفتگی آن به سختی برطرف خواهد شد.
 • جمع شدن مو درون لوله فاضلاب: گاهی بر اثر تجمع مو درون لوله های فاضلاب حمام آب در آن نقطه جمع شده و باعث تخلیه نشدن آب و در نتیجه مسدود شدن لوله ها خواهد شد.

 

لوله بازکنی ستارخان با دستگاه تراکم هوا به این صورت است که دستگاه هوایی را تولید می کند و با فشار زیاد آن را داخل لوله می فرستد. سپس بر اثر فشار وارد شده اشیاء اضافی داخل لوله را به سمت بیرون هدایت می کند تا مسیر حرکت لوله باز شود. ناگفته نماند که در این روش ممکن است میزان کثیفی زیاد باشد.

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی ستارخان با دستگاه واتر جت

واتر جت، دستگاهی قدرتمند با کارایی بسیار زیاد است که اغلب با دستگاه فنر زنی اشتباه گرفته می شود. این دستگاه از لحاظ ظاهری شبیه دستگاه فنرزنی است اما اندازه و قدرت بیشتری نسبت به آن دارد. معمولا در مواردی که قطر لوله ها بالای 6 اینچ باشد یا میزان گرفتگی لوله ها زیاد باشد از دستگاه واتر جت استفاده می شود.

لوله بازکن ستارخان با محلول های شیمیایی

استفاده از محلول های شیمیایی از قدیم برای باز کردن گرفتگی لوله ها استفاده می شود. این روش در ظاهر کار ساز است ولی استفاده مداوم از این محلول ها خسارت های زیادی را به بار خواهد آورد. محلول های شیمیایی، آب بندی لوله ها را دچار مشکل می کند؛ بنابراین توصیه می کنیم که از این روش برای باز کردن گرفتگی لوله ها استفاده نکنید.شرکت ایران تخلیه تمام شرایط را مورد بررسی قرار می دهد و با توجه به نوع گرفتگی از بهترین روش برای لوله بازکنی در ستارخان استفاده خواهد کرد؛ بنابراین با خیال راحت می توانید در صورت گرفتگی لوله ها با تیم پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

لوله بازکنی ستارخان 24ساعته در طول هفته

در هر ساعت از شبانه روز که با مشکلی روبرو شدید که نیاز به لوله بازکنی شبانه روزی ستارخان تهران داشتید، می توانید روی ایران تخلیه حساب کنید. این مجموعه نیروهای خود را موظف کرده است تا در هر ساعتی از شبانه روز که اهالی خیابان فاطمی با مشکل مواجه شدند و به لوله بازکنی نیاز داشتند خود را به آن جا برسانند. بنابراین در هر ساعتی که احساس کردید به شرکت لوله بازکنی احتیاج  دارید بدون اتلاف وقت با ایران تخلیه تماس حاصل کنید.

لوله بازکنی فوری برای درآوردن تلفن همراه از چاه دستشوئی در ستارخان

این روزها تلفن همراه به غیر از  این که وسیله ای گران بها محسوب می شود، اطلاعات مهمی را هم در خود دارد و برای کاربران بسیار مهم  است که به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. زیرا اگر این اطلاعات در اختیار آن ها قرار نگیرد دچار مشکل خواهد شند. ممکن است پیشی آید که تلفن همراه به داخل چاه دستشوئی افتد و موجب نگرانی افراد شود.

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی در ستارخان با کمترین میزان کثیف کاری + رعایت نکات بهداشتی

لوله بازکنی ستارخان جزو خدمات فنی به شمار می رود و با توجه به وجود آشغال و روغن در لوله ها، کثیف کاری امری اجتناب ناپذیر است. اما تکنسین های ایران تخلیه، تجربه کافی در این زمینه دارند و لوله بازکنی در ستارخان را با کمترین میزان کثیف کاری انجام خواهند داد؛ بنابراین لازم نیست نگران کثیف شدن محل مورد نظر باشید.

از طرفی با توجه به وجود بیماری کرونا، تیم خدماتی ما تمام نکات بهداشتی همچون استفاده از ماسک و دستکش را در دستور کار خود دارند تا مشکلی شما را تهدید نکند. رعایت نکات بهداشتی و انجام کار با کمترین میزان کثیف کاری جزو ویژگی های اصلی ایران تخلیه است که همیشه رعایت می شود.

از کجا بفهمیم که لوله دچار گرفتگی شده است؟

گرفتگی لوله ها یک سری علائم خاص دارد که با مشاهده آن ها باید نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید. استمشام بوی بد فاضلاب در ساختمان، گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، تخلیه کند فاضلاب از سینک‌ ظرفشویی و روشویی، بالا آمدن آب سرویس بهداشتی و مشاهده حشرات موزی داخل ساختمان علائمی هستند که نشان می دهند لوله گرفته شده است.

چرا نباید از محلول های شیمیایی برای باز کردن گرفتگی لوله ها استفاده کرد؟

عموم مردم عادت کرده اند که برای رفع گرفتگی لوله ها از اسید یا محلول های شیمیایی استفاده کنند. این مواد اسیدی هیچ تاثیری در باز کردن لوله ندارند و استفاده بی رویه از آن ها ممکن است آب بندی لوله ها را به هم بزند.

هزینه لوله بازکنی در ستارخان چقدر است؟

لوله بازکن ستارخان در انواع مختلفی اتفاق می افتد و برای رفع آن باید بررسی های لازم انجام شود؛ بنابراین نمی توان به صورت دقیق گفت که هزینه لوله بازکنی در ستارخان چقدر است. هزینه لوله بازکنی به عوامل مختلفی همچون محل گرفتگی لوله، مدت زمان صرف شده برای رفع گرفتگی لوله، روش استفاده شده برای لوله بازکنی و مسیر گرفتگی لوله بستگی دارد.

لوله بازکنی ستارخان

برای لوله بازکنی در ستارخان از چه روش هایی استفاده می شود؟

ابتدا باید وضعیت لوله ها و نوع گرفتگی بررسی شود. سپس با توجه به شرایط موجود، تکنسین های ما از بهترین و مطمئن ترین روش برای لوله بازکنی در منطقه ستارخان استفاده می کنند.

ساعت کاری شرکت خدمات لوله بازکنی به چه صورت است؟

شرکت ایران تخلیه به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد؛ بنابراین هر زمان که دچار مشکل شدید می توانید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

تخلیه چاه در ستارخان به صورت تضمینی

تخلیه چاه در ستارخان با کیفیت بالا و با نازل‌ ترین قیمت توسط شرکت خدماتی ایران تخلیه انجام می شود. زمانی که احساس کردید چاه فاضلاب شما پر شده است یا نیاز به تخلیه چاه دارد، کافی است با تیم پشتیبانی ایران تخلیه تماس بگیرید تا در اسرع وقت تیم خدماتی را برای کار اعزام کنیم.

لوله بازکنی فوری و ارزان در ستارخان تهران

هیچ فرقی ندارد که در چه ساعتی دچار گرفتگی لوله در منطقه ستارخان شوید. تیم ایران تخلیه به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد؛ بنابراین هر زمان که احتیاج به لوله بازکنی فوری و ارزان در ستارخان داشتید کافی است با تیم پشتیبانی ایران تخلیه تماس بگیرید.

دلایل گرفتگی لوله ها در منطقه ستارخان چیست؟

گرفتگی لوله ها دلایل بسیار زیادی دارند که باید شناسایی شوند. با شناسایی عامل گرفتگی لوله می توان به راحتی آن را برطرف نمود. مهم ترین دلایل گرفتگی لوله ها عبارت اند از

1 مسدود شدن توسط اشیاء مختلف

اصلی ترین دلیل گرفتگی لوله ها، مسدود شدن لوله توسط اشیاء می باشد. اشیائی همچون دستمال کاغذی، مو، ناخن، مواد روغنی، زباله های کوچک و … شناخته شده ترین مواردی هستند که باعث گرفتگی لوله ها می شوند. اگر این مواد به میزان زیادی از طریق سینک ظرفشویی یا دستشویی وارد لوله ها شوند، در دراز مدت راه لوله ها را مسدود کرده و باعث گرفتگی لوله می شوند.

۲- انباشته روغن و چربی در لوله ها

روغن و چربی به دلیل حالت لغزنده ای که دارند مانع حرکت آب درون لوله ها می شوند. اکثر مواقع ظرف های کثیف دارای مقدار زیادی روغن و چربی هستند و داخل ظرفشویی شسته می شوند. اگر این روغن ها به مقدار زیاد دارد لوله ها شوند مسیر حرکت لوله ها را مسدود کرده و گرفتگی لوله رخ خواهد داد.

3- رسوب بستن لوله ها

رسوب بندی از دیگر عواملی است که باعث گرفتگی لوله ها می شود. این اتفاق بیشتر برای لوله های قدیمی که آهنی هستند رخ می دهد اما در لوله های تازه نیز اتفاق می افتد. رسوب بستن لوله ها باعث کاهش قطر لوله می شود و از حرکت آب در لوله ها جلوگیری می کند. در چنین حالتی لوله ها دچار گرفتگی می شوند و احتیاج به برطرف شدن دارند.

تیم خدماتی ایران تخلیه شرایط موجود را بررسی می کند تا با توجه به نوع گرفتگی، از بهترین روش و دستگاه ها برای لوله بازکنی ستارخان استفاده کند.

لوله بازکنی ستارخان با کمترین قیمت در سال 2023

لوله بازکنی و تخلیه چاه در ستارخان یکی از خدماتی است که با بالاترین کیفین و خدمات با شرکت ایران تخلیه به همشهریان محترم در محله ستارخان با بهترین کیفیت و مناسب‌ ترین قیمت حتی پایین‌ تر از تعرفه همکاران انجام میشود. وقتی لوله ای مسدود می‌شود، می‌تواند آشپزخانه و یا هرجای دیگر را کثیف کرده و بوی نامطبوع کل فضای خانه و یا ساختمان را در بر بگیرد که موجب ناراحتی و از بین رفتن آرامش ساکنین منزل می‌شود. وقتی یکی از لوله‌های آشپزخانه، حمام، توالت و یا کف شوی‌ها مسدود شده باشد، تنها کافیست با ایران تخلیه بگیرید تا متخصصین ما در کمتر از 20دقیقه در محل حاضر شده و هرچه سریع تر مشکل گرفتگی لوله ها را بصورت 100%تضمینی باز کنند.

لوله بازکنی ستارخان

رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب لوله بازکنی ستارخان با خدمات ویژه

گرفتگی لوله‌های فاضلاب یک مشکل شایع برای همه کسانی است که در خانه‌های قدیمی و یا مجتمع‌ های مسکونی زندگی می‌کنند. البته در خانه‌ های جدید و نوساز هم ممکن است برخی مشکلات مانند ایرادات سیستم لوله‌ کشی باعث گرفتگی لوله‌ها شود. بیشترین تماس‌ها با مجموعه ما برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب است. این مشکل می‌تواند به دلایل مختلفی به وجود بیاید.

 گاهی اوقات افتادن یک شی در داخل لوله یا چاه فاضلاب دلیل اصلی گرفتگی لوله‌ها است و گاهی تشخیص گرفتگی لوله بسیار دشوار است و نمی‌توان به طور دقیق گفت که آيا دلیل گرفتگی لوله‌های فاضلاب تجمع رسوبات و چربی‌ها است و یا مشکل حادتری وجود دارد. به هر حال دلیل گرفتگی لوله‌ ها هر چه باشد باید یک راه‌حل کارآمد برای رفع این مشکل پیدا کرد.

بسیاری از افراد در هنگام مواجه با چنینی مشکلی سریعاً در اینترنت به جستجوی روش‌های خانگی برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌افتند. اگر چه راه‌حل‌های خانگی می‌تواند مشکل شما را با هزینه کمی برطرف کند اما باید در نظر داشته باشید که همیشه روش‌های خانگی کارایی ندارند و حتی می‌تواند مشکلات بیشتری را برای لوله‌ های فاضلاب به وجود بیاورند. بهتر است در هنگام گرفتگی لوله‌ های فاضلاب با لوله بازکنی ایران تخلیه تهران تماس بگیرد و مشکلتان را با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما با بررسی علت گرفتگی لوله، این مشکل را در زمانی کوتاه برطرف خواهند کرد.

چه خدماتی در لوله بازکنی ستارخان ارائه خواهد شد؟

لوله بازکنی جزو کارهایی است که علاوه بر حل انسداد شامل امور بسیاری نیز است. لوله بازکنان با باز کردن لوله‌ها، امکان ارائه خدمات بسیاری را نیز دارند که هر کدام از آن‌ها به نوعی تاثیرگذار بوده و می‌توانند سبب راحتی افراد شوند. در ادامه به معرفی این خدمات می‌پردازیم.
• باز کردن هر نوع گرفتگی لوله‌های آشپزخانه، حمام و دستشویی
• بیرون آوردن جسم و اشیای افتاده در چاه
• حل کردن گرفتگی توالت فرنگی
• از بین بردن بوهای ناشایست و بد
• تبدیل کردن توالت فرنگی به ایرانی
• تعمیر یا نصب توالت‌های فرنگی در منازل و محیط کاری
• مشاهده و تشخیص ترکیدگی‌های لوله
• لوله کشی و انجام تعمیرات
• نصب یا تعمیر شیرآلات
• و…
البته نه تنها خدمات لوله بازکنی دارای این موارد بوده، بلکه خدمات لوله بازکنی در هر استان و شهری برخوردار از این موارد است. در این حالت خواهید توانست با استفاده از هر کدام، روی جدیدی از زندگی را ببینید.

آیا لوله بازکن ستارخان به صورت 24 ساعته خدمات ارائه می دهد؟

ممکن است شما هم تا به حال با این سوال روبرو شده باشید که آیا لوله بازکنی ایران تخلیه 24 ساعته است یا خیر؟ بله؛ خدمات لوله بازکنی به دلیل پرطرفدار بودن به شکل 24 ساعته بوده و هر کسی این امکان را دارد که در تمامی ساعات و روزهای سال حتی روزهای تعطیل نیز از آن استفاده کند. تعداد بالایی از افراد زمانی که در روزهای تعطیل با این مشکل روبرو می‌شدند، نگرانی درباره پیدا نکردن لوله بازکن داشتند.

ولی 24 ساعته بودن لوله بازکنی در این محله افراد را قادر کرده که در روزهای تعطیل نیز نگرانی در این باره نداشته باشند و همیشه بتوانند در صورت بروز انسداد لوله، از این خدمات کمک بگیرند. در این حالت هیچ مشکل دردسرسازی به وجود نخواهد آمد و هر کسی می‌تواند سریعا از بروز آن‌ها جلوگیری کند.

بهترین لوله بازکنی ستارخان چرا ایران تخلیه؟

اگر با مشکل گرفتگی لوله‌های ساختمانی در مناطق غرب تهران مواجه هستید، می‌توانید به شرکت ایران تخلیه مراجعه کنید. این شرکت به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران و حومه، دارای تیمی مجرب و باتجربه و تجهیزات پیشرفته برای حل مشکلات شماست.

استفاده از فناوری‌های پیشرفته و ابزارهای باکیفیت برای بازکردن لوله‌های گرفته موجب انجام کار باکیفیت بالا می‌شود. شرکت ایران تخلیه با ارائه خدمات باکیفیت برتر، تضمین کیفیت و رضایت شما را در اولویت قرار داده است.

با تیمی از تخصصی‌ ترین کارشناسان در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه، شرکت ایران تخلیه به شما خدمات باز کردن لوله‌های ساختمانی، لوله‌های فاضلاب و تخلیه چاه‌های سرپوشیده را ارائه می‌دهد. با استفاده از تجهیزات پیشرفته، این شرکت قادر به حل مشکلات شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. در نهایت، با انتخاب شرکت ایران تخلیه برای باز کردن لوله‌های گرفتگی، شما می‌توانید به‌راحتی از مشکل خود رهایی پیدا کنید و مطمئن باشید که کار شما به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. 

لوله بازکنی ایران تخلیه چگونه گرفتگی لوله‌ها را برطرف می‌کند؟

لوله بازکنی ستارخان از روش‌های مختلفی برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب استفاده می‌کند. هر کدام از این روش‌ها در موارد خاصی کاربرد دارند. برخی از پرکاربردترین روش‌های لوله بازکنی به شرح زیر است.

لوله بازکنی با فنر برقی: یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای رفع گرفتگی لوله‌ های فاضلاب که کارایی بسیار خوبی هم دارد، استفاده از دستگاه فنر برقی است. فنرهای دستی هم در بازار وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها برای باز کردن لوله‌های فاضلاب استفاده کنید. البته که فنرهای برقی بسیار کاربردی‌تر از فنرهای دستی هستند و در زمان کوتاه‌تری گرفتگی لوله‌ها را برطرف می‌کنند.

لوله بازکنی با تراکم هوا:‌ تیم لوله بازکنی ستارخان هنگامی که با سیستم لوله‌کشی پر پیچ و خمی مواجه شود نمی‌تواند از دستگاه فنر زنی استفاده کند و به جای آن از روش تراکم هوا استفاده می‌کند. این روش بدون آسیب زدن به لوله‌ها می‌تواند مشکل گرفتگی را برطرف کند. دستگاه تراکم هوا از طریق انتقال هوای پرفشار به داخل لوله‌ها عامل گرفتگی لوله فاضلاب را از بین می‌برد.

لوله بازکنی با استفاده از مواد شیمیایی: این روش کاربرد زیادی ندارد. با این حال زمانی که مشکل گرفتگی لوله‌ها بسیار جزئی است؛ به جای استفاده از دستگاه می‌توان از مواد شیمیایی لوله بازکنی استفاده کرد. نوع و میزان مواد شیمیایی باید توسط یک فرد ماهر و با تجربه تعیین شود تا خسارتی به لوله‌ها وارد نشود.

لوله بازکنی با دستگاه واتر جت: در مواردی که گرفتگی لوله‌ها به دلیل تجمع باقیمانده مواد غذایی، چربی، مو و مواردی از این قبیل باشد می‌توان از دستگاه واتر جت استفاده کرد. عملکرد واتر جت به این شکل است که آب را با فشار زیاد به داخل لوله‌ ها هدایت می‌کند تا عامل گرفتگی لوله خرد شود و از بین برود.

لوله بازکنی ستارخان

 از شعبه های شرکت ایران تخلیه در صورت نیاز از لوله بازکنی جردن ،لوله بازکنی پونک ،لوله بازکنی سعادت آباد ،لوله بازکنی نیاوران ،لوله بازکنی امیرآباد ،لوله بازکنی سهروردی میتوانید استفاده کنید. 

باز کردن لوله کفشور و انواع لوله در ستارخان چگونه است؟

در صورتی که مشکل گرفتگی کفشور شما حل نشد و قصد درخواست لوله بازکنی داشتید حتما با شعبه لوله بازکنی ستارخات تماس بگیرید. چون ما پیش از اعزام نیرو به محل به شما مشاوره رایگان می دهیم و پس از توجیه شما و بیان علت گرفتگی لوله در صورت تمایل و درخواست شما سرویس کاران خود را اعزام می کنیم.

لوله بازکنی ستارخان با تضمین فاکتور انجام می شود؟

یکی از خصوصیات و ویژگی مهم شرکت ایران تخلیه تضمین کار با فاکتور می باشد.

باز کردن لوله با فنرها و دستگاه های پیشرفته؟

باز کردن انواع لوله با فنرهای ۷ متر تا ۶۰ متر و با تجهیزات کاملا پیشرفته.

36 پاسخ

 1. سلام از خدماتتون استفاده کردیم.
  خوب و فوری بود نکات بهداشتی هم توسط سرویسکارتون خوب و تمیز انجام گرفت.

  موفق و پیروز باشید🌷🌼🌷🌼🌷🌼🌷🌼🌷

 2. عالی هستید 🤏👏شعبه لوله بازکنی ستارخان خدمات خوبی داشت در کل ممنونیم از شرکتتون 🌹

 3. سلام از خیابان کوثر مزاحم شدم دیشب و با شعبه لوله بازکنی ستارخان شرکت شما تماس گرفتم .کار لوله بازکن به نحو احسن انجام شد و رضایت داشتیم .
  در کل تشکر از لوله بازکنی ستارخان بابت مطالب خوب سایت و کادرش⚘🙏😻
  موفق و در سلامت باشید

 4. بهترین هستین از خیابان آرش مهر تماس گرفتم خدماتتون عالیه👊🏵

 5. عالی مرسی از شعب لوله بازکنی ستارخان بابت کارت تمیزشون👏❤

 6. سلام از خیابان شهرآرا تماس گرفتم مشکل لولمون یهفته بود اذیت میکردن سینکو باز میکردیم از کفشور میزد بالا .ممنونم از سایت ایران تخلیه که تونستن این مشکلو برطرف کنن واقعا داشت اذیت میکرد .خواسم از اقای عباسی تشکر کنم که واقعا و عالی بود کارشون و شوهر بنده هم از کارشون خیلی راضی بود در کل آرزوی موفقیت دارم براتون
  💞💕💞💕💞💕💞💕

 7. ممنوت از کامنتی که گذاشتین خداروشکر که شما عزیز از کار ما راضی بودین💟

 8. سلام از سازمان آب مزاحمتون میشم‌ لوله کفشور گرفته با فنر قبلا اومدن نتونستن باز کنن گفتن باید پمپ بیارن .شرکت شما پمپ داره که انجام بدین؟ممنون میشم راهنمایی کنید

 9. سلام دوست عزیز بله پمپ تراکم موجوده تو شرکت ما لطفا با شعبه ستارخان تماس بگیرید ممنون💝 💟 💝 💟 💝 💟

 10. سلام مشکل گرفتگی راه آب گفشور داشتیم با شعبه ستارخان تماس گرفتیم کارتون تمیز بود ممنون👏👏

 11. سلام فنر زدن لوله کثیف کاری داره؟بعد بی زحمت شماره لوله بازکنی ستارخان رو هم بدین ممنون🤎

 12. سلام کوچکترین کثیف کاری نداره و تضمینی انجام میشه. شماره لوله بازکنی ستارخان 44518024

 13. سلام خسته نباشید عرض میکنم به کارکنان ایران تخلیه خانوم معینی هستم از صادقیه دیشب تماس گرفتم با شعبه ستارخان اقای خرسندی تشریف اوردن و رفع لوله ناودان رو به خوبی انجام دادن .محتوای خوبی هم به اشتراک گذاشته بودین و ایشالا در ادامه مسیر موفق باشید

 14. سلام خانوم معینی عزیز خواهش میکنم انجام وظیفه بوده ممنون بابت نظری که بیان کردین.

 15. سلام دنبال لوله بازکنی ستارخان ایران تخلیه بودم که تماس گرفتم سرویسکاری که اعزام کردن برای رفع گرفتگی لوله کردن بسیار خوش اخلاق و ماهر بودن بدون کوچیکترین کثیفی با دستگاه و فنر برقی مشکل گرفتگی لوله سرویس بهداشتی رو رفع کردند تشکر میکنم از ایران تخلیه

 16. سلام ممنون از شما مشتری عزیز که برای رفع گرفتگی لوله شرکت ایران تخلیه را در صلح کار خود انتخاب کردید.

 17. سلام خسته نباشید به کارکنان ایران تخلیه خواستم تشکر کنم از خدمات خوب تان واقعا کارتون تمیز و بهداشتی انجام دادن تو کوثر ۱ ستارخان. قیمت منصفانه بود از سرویسکارتون کمال تشکرو دارم که واقعا خیلی زحمت کشیدن🙏تشکر از شعبه خوب ستارخان

 18. سلام با تشکر از خدمات خوب ایران تخلیه موفق باشید

 19. سلام بسیار از خدماتتون راضی بودم سال خوبی هم داشته باشین❣️

 20. سلام با عرض خسته نباشید خدماتتون بسیار عالی بود خیلی راضی بودم هم از کار بدون کثیف کاریتون هم لوله بازکن هم از اینکه سرویسکارتون بسیار کار بلد بودن و کارشونو تمیز انجام دادن.تعرفه هاتونم بنظرم بسیار مناسب بود در کل تشکر دارم از ارائه خدمات خوب ایران تخلیه در ستارخان🌹

 21. سلام بسارخوشحالیم که از از خدمات ایران تخلیه رضایت داشتید. همه تلاش خودمون رو کردیم که به بهترین نحو، ارزانترین و کم هزینه ترین خدمات لوله بازکنی رو برای مشتریان و کاربران محترم ارائه بدیم.

 22. سلام دیروز از منزل تماس گرفته بودن با شرکت ایران تخلیه برای گرفتگی لوله بسیار راضی بودن از خدمتتون خواستم تشکر کنم

 23. سلام و عرض ادب پور فر هستم تماس گرفتم امروز با نمایندگی لوله بازکنی ستارخان ایران تخلیه، خواستم تشکر کنم از اینکه سرویسکار خوش اخلاق و کادر خوبی ک دارید کار سرویسکاتون اقای رسولی واقعا خوب و تمیز بود امیدوارم موفق و تندرست باشید

 24. سلام خواهش میکنم انجام وظیفه بوده امیدوارم سایت ایران تخلیه را به دوستان خودتون معرفی کنید.

 25. سلام از نیروهای ایران تخلیه مچکرم بابت ارائه کار تمیزشون بابت رفع گرفتگی لوله زیر سینک

 26. سلام بنده شهرانی هستم صبح با سرچ کردن تو گوگل سایت شمارو انتخاب کردم گرفتگی لوله کف آشپزخانه داشتیم متاسفانه اسید هم ریخته بودیم که باعث مشکل شده بود در کل سرویسکارتون آقای نظری تشریف آوردن با فنر لوله رو بدون خرابی باز کردن خواسم رضایت خودمو از مجموعه ایران تخلیه بگم از خدمات و سرویسدهی راضی بودم و آرزوی سلامتی دارم برا پرسنل ایران تخلیه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است