لوله بازکنی ونک 09127208965 بافاکتور ارزان ☎️ بازدیدرایگان 24ساعته

لوله بازکنی شهرک نفت
4.8/5 - (243 امتیاز)

لوله بازکنی ونک

لوله بازکنی ونک به صورت تضمین و با قیمت مناسب

لوله بازکنی ونک جزو خدمات اصلی ایران تخلیه است که آن را به صورت تضمینی و با کیفیت بالا انجام می دهد. گرفتگی لوله ها جزو مشکلاتی که است که ممکن است در هر ساعت از شبانه روز برای شما رخ بدهد. تیم خدماتی ایران تخلیه به مجهز ترین دستگاه های لوله بازکنی مجهز است و برای انجام خدمات خود از بهترین تکنسین ها استفاد همی کند. اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی در ونک با قیمت مناسب و با کمترین میزان کثیف کاری هستید، تیم ایران تخلیه بهترین گزینه برای شماست.

ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم کافی است با تیم پشتیبانی 02188038077 تماس بگیرید تا در عرض کمتر از بیست دقیقه خدماتی خود را به محل حادثه اعزام کنیم.

لوله بازکنی منطقه ونک

ونک جزو مناطق مهم در تهران بزرگ است که در منطقه 3 شهرداری تهران واقع شده است. محله ونک از سمت شمال به بزرگراه نیایش و از سمت غرب به بزرگراه کردستان محدود می شود. همچنین این محله از سمت جنوب به بزرگراه همت و از سمت شرق به خیابان نلسون ماندلا و چهارراه جهان کودک متصل می شود.

دانشگاه الزهرا، بازارچه، کوچه امامزاده، گل چمن، زیر باغ نو، کوچه مسجد جامع، باغ بالا و سر پل جزو مناطق قدیمی و مهم ونک به شمار می روند. ایران تخلیه تمامی مناطق محله ونک را تحت پوشش خود دارد؛ بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل برای لوله های فاضلاب می توانید با شرکت ایران تخلیه تماس بگیرید.

لوله بازکنی ونک
لوله بازکنی ونک

خدمات لوله بازکنی در منطقه ونک تهران

ایران تخلیه جزو شرکت های قدیمی و با سابقه در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه است که بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهد. ایران تخلیه خدمات لوله بازکنی ونک را به صورت تضمینی انجام می دهد؛ بنابراین اگر در هر یک از موارد زیر نیاز به خدمات داشتید می توانید با تیم تخصصی ما تماس بگیرید.

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی و روشویی

رفع گرفتگی توالت فرنگی

رفع گرفتگی توالت ایرانی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام

رفع گرفتگی کفشور حیاط و پارکینگ

باز کردن گرفتگی کفشوی پشت بام

رفع گرفتگی در لوله ماشین لباسشویی و ظرفشویی

از بین بردن گرفتگی های سخت و شدید مثل گرفتگی لوله با سیمانقیر و…

بیرون آوردن اشیاء با ارزش مثل موبایل، طلا و جواهر از چاه توالت و حمام

رفع بوی بد فاضلاب

علت گرفتگی لوله‌ها و مشکلات فاضلاب در ونک

گرفتگی لوله ها دلایل بسیار زیادی دارد و بروز آن مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت. شناخت عوامل گرفتگی لوله به شما کمک خواهد که بتوانید از گرفتگی لوله ها جلوگیری کنید و در بهترین زمان نسبت به رفع آن اقدام کنید. عوامل ایجاد گرفتگی در لوله ها  در لوله بازکنی ونک عبارت اند از:

 دستمال کاغذی

روغن و اشیای چسبناک

مو و لجن

جرم و رسوب

مصالح ساختمانی

اشیاء و آشغال ها

لوله بازکنی ونک
لوله بازکنی ونک

هزینه لوله بازکنی در ونک به چه صورت محاسبه می شود؟

هزینه دریافتی پس از بررسی محل گرفتگی لوله و میزان گرفتگی آن تعیین می‌شود. به همین جهت نمی‌توان قبل از مشاهده کار قیمت دقیق برای آن ارائه داد.

خدمات لوله بازکنی ونک تهران چگونه انجام می‌شود؟

پس از اعلام مشکل به وجود آمده توسط شما تیم خدماتی به محل مورد نظر اعزام می شود و با مشخص کردن محل دقیق گرفتگی لوله از مناسب ترین روش برای لوله بازکنی در منطقه ونک استفاده می کند.

آیا هنگام کار لوله بازکن ونک همه جا کثیف خواهد شد؟

لوله بازکنی سختی‌ها و چالش‌های خود را دارد و کثیف شدن محل کار جزو موارد اجتناب ناپذیر در این زمینه است. اما تیم خدماتی ما با توجه به تجربه و مهارت کافی که دارد با کمترین کثیف کاری فرآیند لوله بازکنی در ونک را انجام می‌دهد.

در چه ساعاتی می توانیم درخواست نیرو کنیم؟

تیم خدماتی ایران تخلیه به صورت 24 ساعته خدمات خود را به شما عزیزان ارائه می دهد؛ بنابراین هر زمان که نیاز به خدمات داشتید می تاونید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست نیرو کنید.

لوله بازکنی ونک برای روزهای تعطیل

همان طور که خدمات 24 ساعته داشتیم، می توانیم در روزهای تعطیل هم به شما خدمات زیادی را ارائه دهیم. تعطیلات شامل روزهای جمعه و مناسبت ها می شود. از آنجایی کهافراد بیشتر در روزهای جمعه بی کار می شوند و به امورات خانه خود رسیدگی می کنند، به همین دلیل ما در روز های جمعه هم باز هستیم و در صورتی که تماس بگیرید، همکاران خود را در کسری از زمان به محل شما اعزام می کنیم.

کارشناسان ما در ابتدا به خوبی بررسی های لازم را انجام می دهند، سپس اقدام به تعمیر لوله های شما می کنند.

✅ ضمانت کار لوله بازکن ونک: تحویل لوله باز شده بصورت تضمینی
✅ ساعات کاری: همه روزه در طول هفته
✅ میزان کثیف کاری: بدون کثیف کاری در محل گرفتگی کار
✅ اعزام سرویسکار: از نزدیکترین محدوده و سرویس دهی 15دقیقه ای

حال که عوامل گرفتگی لوله را شناختید باید بدانید چه زمانی گرفتگی لوله رخ می دهد و نیاز به لوله بازکنی در ونک خواهید داشت. گرفتگی لوله ها جزو مشکلات اساسی ساختمان است که بروز آن علائم بسیار متنوعی دارد. اگر با موارد زیر رو به رو شدید احتمال اینکه دچار گرفتگی لوله شده باشد زیاد است:

 • احساس بوی بد فاضلاب در ساختمان

 • کند شدن فرآیند تخلیه آب در سرویس بهداشتی

 • کند شدن فرآیند تخلیه آب سینگ آشپزخانه

 • بالا آمدن آب از قسمت خروجی آب سیفون سرویس بهداشتی یا آشپزخانه

 • کف کردن قسمت پایینی سینک ظرفشویی

 • کم شدن حجم آب ورودی شیر ظرفشویی یا حمام

 • رسوب کردن لوله فاضلاب

در چنین شرایطی بهترین کار تماس با شرکت لوله بازکنی تهران است تا به موقع مشکل را برطرف کند. اگر در این زمینه کوتاهی کنید بوی بد فاضلاب همه جا را می گیرد و زندگی را برای شما جهنم خواهد کرد. تیم خدماتی ایران تخلیه به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است و با کیفیت بالا لوله بازکنی در منطقه ونک را ارائه می دهد.

لوله بازکنی ونک
لوله بازکنی ونک

لوله بازکنی ونک با تجهیزات مدرن و پیشرفته

امروزه با گسترش علم و تکنولوژی تمام حوزه های کاری دچار تغییر و تحول شده اند و برای انجام کار ها از روش های متنوعی استفاده می کنند. تیم خدماتی ایران تخلیه به به روز ترین تجهیزات لوله بازکنی مجهز است و گرفتگی لوله ها را با بهترین کیفیت به شما ارائه خواهد کرد. به طور کلی برای رفع گرفتگی لوله ها از روش های زیر استفاده می شود:

لوله بازکنی در ونک با دستگاه فنر برقی

معمولا برای باز کردن گرفتگی لوله ها از دستگاه فنر برقی استفاده می شود. این دستگاه پر کاربرد با توجه به قدرت زیادی که دارد بهترین گزینه برای رفع گرفتگی لوله است. از این دستگاه می توانید برای گرفتگی انواع لوله ها از جمله لوله حمام، حیاط، توالت، سینک ظرفشویی، پشت بام و … استفاده کنید.

از دستگاه فنر برقی برای رفع گرفتگی های طولانی و تراش دادن لوله های رسوب زده نیز استفاده می شود. با توجه به این شرایط دچار هر گونه گرفتگی لوله در ونک شده باشید دستگاه فنر برقی پاره ساز خواهد بود.

لوله بازکنی ونک با واتر جت

واتر جت، دستگاهی با ابعاد بزرگ و مشابه با فنر برقی است  که قدرت بسیار زیادی دارد. اگر گرفتگی در لوله های بالای 6 اینچ و با میزان زیاد باشد از دستگاه واتر جت برای لوله بازکنی استفاده می شود. این دستگاه عملکرد بسیار خوبی دارد وبه کمک آن می توان انواع مختلف گرفتگی لوله را برطرف کرد.

دستگاه پمپ تراکم هوا

دستگاه پمپ تراکم هوا جزو دستگاه های قدرتمند و کاربردی در صنعت لوله است که معمولا از آن برای رفع گرفتگی لوله کفشور استفاده می شود. نحوه کار این دستگاه به این صورت است که با استفاده فشار هوای تولیدی دستگاه، گرفتگی لوله ها برطرف می شود. اگر لوله ها دچار گرفتی متوسط یا با مسیر طولانی شده باشد استفاده از دستگاه پمپ هوا بهترین گزینه خواهد بود.

لوله بازکنی ونک
لوله بازکنی ونک

لوله بازکنی ونک با کیفیت بالا  و بدون کثیف کاری

کیفیت کار و رعایت بهداشت در حین لوله بازکنی اهمیت بسیار زیادی دارد. شرکت ایران تخلیه با بهره مندی از افراد متخصصو کاربلد فرآیند لوله بازکنی را به صورت تضمینی و با کیفیت بالا انجام می دهد. نحوه کار به این صورت است که به شما تضمین می دهیم که گرفتگی لوله را باز خواهیم کرد در غیر اینصورت هیچ گونه هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.

علاوه بر این با توجه به وجود بیماری کرونا ما تمام تلاش خود را می کنیم که در کنار ارائه بهترین خدمات، بهدشات فردی و عمومی را نیز رعایت کنیم. این موارد باعث می شود که لوله بازکنی در ونک بدون کثیف کاری انجام شود و شما مشکل زیادی برای تمیز کردن محل مورد نظر نداشته باشید.

لوله بازکنی فوری در ونک

مجموعه ما می تواند به صورت به امورات شما رسیدگی کند، برای مثال بارها شده مشتری هایی داشتیم که بسیار هم عجله داشتند در این جور مواقع ما شما را درک می کنیم و به سرعت کارشناسان خود را به محل شما اعزام می کنیم. کارشناسان ما با به روز ترین وسایل و دستگاه ها در محل شما حضور می یابند. اصلا نگران این نباشید که ممکن است کار شما چندین روز متوالی طول بکشد ما زمان بندی مشخصی برای کارهای تعمیر خود داریم و طبق آن هم پیش می رویم. می توانید نظرات کاربران را در قسمت کامنت کاربران مطالعه کنید تا با لوله بازکنی فوری در ونک آشنا شوید.

لوله بازکنی ادارات در ونک

در ادارات مختلف ممکن است بسیار پیش بیاید که لوله افراد نشتی داشته باشد و یا دچار ترکیدگی شده باشد. در این جور موارد چون در محل کار این اتفاق افتاده است، افراد دوست دارند که خیلی زود لوله را جایگزین کرده و یا آن را تعمیر کنند. زیرا این قضیه می تواند در کار آن ها اختلال ایجاد کند.

بنابراین افراد به مجموعه ای نیازمند هستند که کارشان را زود پیش ببرد، در این مواقع هم لوله بازکن ونک پیشتاز است و آماده خدمت به همگی شما دوستان عزیز است.

همکاران ما بسیار تمیز و مرتب نیز کار می کنند به طوری که هیچ گونه کثیفی ای در محل کار شما به وجود نیاید.

 

لوله بازکنی ونک
لوله بازکنی ونک

آیا لوله بازکنی ونک می تواند انگشتر را از چاه بیرون بیاورد؟

بله لوله بازکنی مجموعه ما قادر است کوچکترین وسیله ها را از چاه شما بیرون بکشد. در بسیاری از موارد افراد با ما تماس می گیرند و می گویند که گوشی آن ها در چاه افتاده است و به کمک احتیاج دارند. این افراد در بیشتر موارد مضطرب نیز هستند، اما ما آن ها را دلداری می دهیم و به آن ها می فهمانیم که اتفاق بدی نیفتاده و همکاران ما تنها ظرف چند دقیقه گوشی آن ها را از چاه خارج می کنند. این مسئله در رابطه با انگشتر نیز کاملا صدق می کند. اگر انگشتر شما در چاه افتاد سریعا به ما مراجعه کنید.

ایران تخلیه بهترین شرکت لوله بازکنی در ونک

ونک یکی از بهترین مناطق تهران بزرگ است و شرکت های لوله بازکنی زیادی در این منطقه وجود دارند. اما ایران تخلیه به عنوان قدیمی ‌ترین شرکت خدماتی ونک با ویژگی‌ های منحصر به فردی که دارند بهترین گزینه برای لوله بازکنی است. وجه تمایز ایران تخلیه با سایر شرکت های خدماتی ونک در موارد زیر است:

• سابقه کاری بالا

بهره مندی از افراد مجرب و متخصص

• لوله بازکنی سریع در مناطق مختلف تهران

• کار منظم و دقیق با کمترین میزان کثیف کاری

• استفاده از روش ‌های مدرن برای باز کردن لوله ‌ها

• ارسال تکنسین در کمترین زمان ممکن و رفع مشکل شما

• ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی

هزینه لوله بازکنی در منطقه ونک

قیمت لوله بازکنی ونک یکی از مواردی است که اهمیت بسیار زیادی برای مشتریان دارد. گرفتگی یا ترکیدگی لوله‌ها جزو مشکلاتی هستند که ممکن است در طول 24 ساعت شبانه روز برای هر یک از شما رخ بدهد. از طرفی با توجه به اینکه این مشکلات در انواع مختلف و اندازه‌های متنوع اتفاق می‌افتند، نمی‌توان قیمت دقیق و قطعی برای آن مشخص کرد. عوامل بسیار زیادی بر قیمت لوله بازکنی در منطقه ونک تاثیرگذار هستند که در این بخش به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

وضعیت لوله ‌ها

نوع گرفتگی و وضعیت لوله‌ها به عنوان مهم ترین عامل تاثیر گذار در قیمت گذاری لوله بازکنی به شمار می رود. هر چقدر وضعیت لوله ها وخیم تر و گرفتگی لوله شدید تر باشد هزینه دریافتی بیشتر خواهد بود.

زمان صرف شده برای لوله بازکنی

تکنسین های ایران تخلیه تجربه بسیار زیادی دارند و گرفتگی لوله را در کمترین زمان ممکن باز می کنند. اگر این فرآیند بیش از اندازه طول بکشد نشان دهنده سختی کار است و به مراتب هزینه بیشتری دریافت خواهد شد.

روش استفاده شده برای حل مشکل

با توجه به نوع گرفتگی لوله ها از دستگاه های مختلفی برای لوله بازکنی استفاده می شود. اگر شدت گرفتگی لوله پایین باشد و از دستگاه های خاص برای اینکار استفاده نشود هزینه کمتر خواهد بود در غیر اینصورت هزینه های مربوط با لوله بازکنی در ونک افزایش خواهد یافت.

طول مسیر گرفتگی لوله‌ ها

مسیر گرفتگی لوله از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت لوله بازکنی است. هر چقدر مسیر گرفتگی لوله طولانی تر باشد زحمت زیادی برای باز کردن آن نیاز است و همین موضوع باعث افزایش هزینه ها خواهد شد.

لوله بازکنی ونک

خدمات تخلیه چاه در ونک

خدمات شرکت ایران تخلیه تنها لوله بازکنی محدود نمی شود؛ بنابراین شما می توانید از سایر خدمات شرکت از جمله  تخلیه چاه در منطقه ونک بهره مند شوید. این مجموعه خدمات تخلیه چاه را با نازل ترین قیمت و با استفاده از دستگاه های مدرن انجام می دهد. اگر احتیاج به خدمات تخلیه چاه دارید کافی است با  تیم پشتیبانی شرکت ایران تخلیه تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تیم خدماتی را به محل کار اعزام کنیم.

برای اینکه به موقع از پر شدن چاه فاضلاب مطلع شوید و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنید باید علائم پر شدن چاه را بدانید. مهم ترین علائمی که نشان می دهد چاه شما پر شده است و نیاز به تخلیه دارد عبارت اند از:

 • پیچیدن بوی بد فاضلاب در داخل ساختمان
 • باز نشدن گرفتگی توالت فرنگی یا سنتی
 • مشاهده حشرات موزی مثل سوسک در توالت، حمام، آشپزخانه و اطراف چاه
 • نشت و بیرون زدن مواد کثیف و آشغالی از دهانه چاه

02188038077

✆ 09127208965

 از شعبه های ما در لوله بازکنی جردن ،لوله بازکنی پونک ،لوله بازکنی سعادت آباد ،لوله بازکنی نیاوران ،لوله بازکنی امیرآباد میتوانید دید کنید.

لوله بازکنی ونک با فنر یا دستگاه های دیگر، کثیف کاری هم دارد؟

در حال حاضر کثیف کاری خدمات این مجموعه در حد صفر میباشد و بعد از اتمام کار محل گرفتگی لوله ضد عفونی میشود.. این یعنی خیالتان باید از بابت خدمات فنر زنی با کمترین حد کثیف کاری راحت باشد.

زمان رسید لوله بازکن به محل شما عزیزان؟

بعد از تماس شما عزیزان شرکت ما با توجه با شعبه های فعال خود در تهران از شعبه محل شما عزیزان سرویسکار خود را به محل اعزام میکند که اکثرا سرویس دهی زیر ۲۰ دقیقه انجام میپذیرد.

ویژگی ها فنر لوله بازکنی چیست؟

مکان استفاده از این دستگاه برای باز کردن لوله‌های بلند و طولانی نیز وجود دارد.سرعت استفاده از دستگاه لوله باز کنی با فنر بسیار بیشتر از سایر روش‌ها است.

52 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی ونک 09127208965 بافاکتور ارزان ☎️ بازدیدرایگان 24ساعته»

 1. سلام از شیخ بهایی تماس گرفتم با شرکتتون پرسنلتون اقای اصغری رو اعزام کردن کارشون خوب و عالی بود دستشون درد نکنه و سلامت باشن.
  مچکر و تشکر میکنیم از ارائه خدمات خوبتون
  🤝🙏🤝🙏🤝🙏🙏

 2. سلام از شیخ بهایی تماس گرفتم تشکر از لوله بازکنی ونک بابت خدمات خوبش🙌👐🙌👐🙌

 3. جمال محسنی

  وقت بخیر با عرض ادب خدماتتون خوبه مرسی از لوله بازکنی ونک🙂💪

 4. امیدواریم این مسیری ک دارید میرید ادامه داشته باشه از ملاصدرا تماس گرفتم کارتون حرف نداشت .در کل مرسی🤏💚💛

 5. بازتاب: لوله بازکنی شادآباد 09127208965 تضمین بافاکتور |شرط بازشدن فوری

 6. بازتاب: تخلیه چاه جاده مخصوص 09127208965 فوری تضمین بافاکتور |لایروبی چاه

 7. خدماتتون تو غرب تهران خوب بود استفاده کردیم ممنون❤💯❤💯

 8. بازتاب: لوله بازکنی در سیمون بولیوار 44518024 تضمین بافاکتور فوری |بازدید رایگان

 9. بازتاب: لوله بازکنی امام زاده قاسم 22778568 تضمین بافاکتور +سرویس دهی15دقیقه ای

 10. بازتاب: لوله بازکنی میدان فرهنگ 88038077 تضمین بافاکتور |سرویسدهی15دقیقه ای

 11. بازتاب: لوله بازکنی پاتریس لومومبا 88038077 تضمین بافاکتور فنرزنی لوله |فوری

 12. بازتاب: لوله بازکنی پاستور تهران 09127208965 تضمین بافاکتور +سرویسدهی15دقیقه ای

 13. بازتاب: لوله بازکنی سه راه یاسر 09127208965 تضمین بافاکتور | بازدید رایگان

 14. بازتاب: لوله بازکنی هنگام 77847264 تضمین بافاکتور | فنرزنی لوله فوری شبانه روزی

 15. بازتاب: لوله بازکنی پارک وی تهران 22778568 تضمین بافاکتور +شرط بازشدن فوری

 16. بازتاب: لوله بازکنی 21 متری جی 66354585 تضمین بافاکتور |خدماتی فنی موسوی

 17. بازتاب: لوله بازکنی باغ شاطر 22778568 تضمین بافاکتور فوری خدمات فنی موسوی

 18. بازتاب: لوله بازکنی جردن 22778568 تضمین بافاکتور | سرویسدهی 15 دقیقه ای

 19. بازتاب: لوله بازکنی شهرک لاله 09127208965 تضمین بافاکتور _15دقیقه ای فوری

 20. سلام شعبه ونک شرکت ایران تخلیه فوری بودی از از لوله بازکن آقای محمدی بسیار مچکرم بابت ارائه خدمات خوبشون⚘👌⚘👌⚘👌

 21. بازتاب: لوله بازکنی لویزان تهران22778568 فنرزدن ضمانت2ساله فوری شبانه روزی ارزان

 22. بازتاب: لوله بازکنی آیت الله کاشانی 44518024 تضمین بافاکتورارزان |15دقیقه ای

 23. بازتاب: لوله بازکنی خواجه نصیر 88038077 تضمین بافاکتور -15دقیقه ای فوری

 24. بازتاب: لوله بازکنی منطقه قلهک 22778568 تضمین بافاکتور فوری |15دقیقه ای ارزان

 25. بازتاب: لوله بازکنی میدان آرژانتین ☎️ 88038077 تضمین بافاکتور -15دقیقه ای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: کپی برداری ممنوع است
باز کردن انواع لوله ✔سرویسدهی ۱۵ دقیقه ای⏰شبانه روزی✅بازدید رایگان🛵 مشترک گرامی❗لطفا پس از انجام کار فاکتور مهر شده و شماره سرویسکار را دریافت نمایید❤
+