100% تضمینی + ارائه فاکتور + پشتیبانی دائم

لوله بازکنی در خیابان جنت آباد بافاکتور 44518024 ☎️20 دقیقه ای

ایران تخلیه » لوله بازکنی در خیابان جنت آباد بافاکتور 44518024 ☎️20 دقیقه ای
لوله بازکنی جنت آباد
4.8/5 - (455 امتیاز)

لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد یکی از مشکلاتی است که ممکن است در خانه یا محل کار شما مشتریان عزیز پیش بیاید و باعث دردسر و ناراحتی شود. برای حل این مشکل، می توانید از خدمات لوله بازکنی با ضمانت ایران تخلیه استفاده کنید. در این مقاله، به بررسی خدمات لوله بازکنی با ضمانت پرداخته خواهد شد.

خدمات لوله بازکنی با ضمانت چیست؟

خدمات لوله بازکنی با ضمانت، به معنای این است که شرکت یا فردی که این خدمات را ارائه می دهد، شرکت ایران تخلیه تضمین می کند که مشکل شما به طور کامل حل خواهد شد. این خدمات شامل باز کردن لوله های گرفته شده، تعمیر لوله های خراب و جایگزینی لوله های قدیمی و خراب است.

چرا باید از خدمات لوله بازکنی با ضمانت استفاده کنید؟

استفاده از خدمات لوله بازکنی ایران تخلیه با ضمانت بسیار مهم است زیرا این خدمات را به مشتریان عزیز خود اطمینان می دهند که مشکل شما به طور کامل حل خواهد شد و مجدداً پیش نخواهد آمد. همچنین، این خدمات از طریق استفاده از تجهیزات پیشرفته و فناوری های نوین، مشکلات را با سرعت و کیفیت بالا حل می کنند.

علاوه بر این، شرکت هایی که خدمات لوله بازکنی با ضمانت را ارائه می دهند، عموماً تیمی از کارشناسان و تکنسین های مجرب و با تجربه دارند که با استفاده از دانش و تخصص خود، مشکلات لوله های شما غزیزان را به راحتی حل می کنند.

چگونه یک شرکت لوله بازکنی با ضمانت را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب یک شرکت لوله بازکنی با ضمانت، بهتر است با استفاده از موارد زیر اقدام کنید:

1. بررسی تجربه و تخصص شرکت: ابتدا باید از تجربه و تخصص شرکت مورد نظر مطلع شوید. بررسی نمودن تعداد سال های فعالیت شرکت و تجربه کارشناسان و تکنسین های آن می تواند به شما کمک کند تا تصمیم درستی برای انتخاب شرکت بگیرید.

2. بررسی وضعیت مالی شرکت: بررسی وضعیت مالی شرکت هم از موارد مهم در انتخاب شرکت لوله بازکنی با ضمانت است. اگر شرکتی که انتخاب می کنید، وضعیت مالی خوبی ندارد، احتمالاً نتوانید در صورت وجود مشکل با آن تماس بگیرید و مشکلات خود را حل کنید.

3. بررسی نظرات مشتریان: بررسی نظرات مشتریانی که از خدمات شرکت استفاده کرده اند، به شما کمک می کند تا بدانید که شرکت انتخاب شده چه کیفیت خدماتی را ارائه می دهد.

در نهایت، انتخاب یک شرکت لوله بازکنی با ضمانت، می تواند به شما کمک کند تا مشکلات لوله های خود را با اطمینان و آرامش حل کنید.

لوله بازکنی جنت آباد

خصوصیت های خدمت کاران دارای تخصص در لوله بازکنی جنت آباد چیست؟

 اشخاص حرفه‌ای ایران تخلیه که میتوانند به خیر و خوبی شغل باز کردن لوله را ایفا دهند و چگونگی شغل آنان نیز درحد بسیار بالایی میباشد دارنده خصوصیت هایی هستند که بایستی به آن دقت نمود. وجود این مشخصات میتواند از به وجود وارد شدن ضرر های احتمالی برای شما خودداری نماید پس نباید عنایت آن را حداقل گرفت. از مهم‌ترین خصوصیت های خدمت کاران دارای تخصص در شغل لوله بازکنی می شود به مورد ها ذیل اشاره کرد.
گذراندن زمان های آموزشی که باز کردن لوله جنت آباد را به طور تخصصی فراگیری می‌دهند و آحاد نکات را به کارآموز می‌گویند.
داشتن مهارت و تجارب کافی در قضیه لوله گشوده کنی که‌این را نمی اقتدار به راحتی متوجه شد و بایستی نسبت به آن پژوهش ها کرد.
دارا بودن ارتباط ها همگانی توانمند و خوش قولی در ایفا فعالیت
رعایت ضوابط اتحادیه لوله گشوده کن ها و عدم به کار گیری از اسید برای برطرف کردن گرفتگی لوله ها
رعایت اصول ایمنی و بهداشتی حین اجرا عمل
ارائه راه‌حل صحیح و اصولی متناسب با نوع گرفتگی لوله
ارائه ارزش مطلوب و مبتنی بر با نرخ اتحادیه
اخلاق و رفتار صحیح و محترمانه در دور و بر شغل
استعمال از اثاثیه و ابزارالات استاندارد

پوشش دهی کل محله جنت آباد:مخبری ،شاهین ،همت ،لاله غربی ،چهار باغ ،لاله شرقی، بلوار لاله ،خیابان نیرو ،

گلستان ،آیت الله کاشانی ،سازمان برنامه ،گلزار ،باغ فیض ،پونک ،ایرانشهر ،سیمون بولیوار ،پژوهنده

لوله بازکنی جنت آباد با پشتیبانی چند ماهه و تضمینی برای کاربران

البته مجموعه هایی که سرویس ها برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب را در لوله بازکن جنت آباد جاری ساختن می‌ دهند می‌توانند سرویس ها دیگری نیز به مشتری ارائه کرده و نیاز های اورا در مفاد گوناگون رفع نمایند. یکی‌از نکات مثبتی که دراین باره وجود دارااست حرفه‌ای بودن در اعمال کلیه این سرویس ها میباشد که نکته با اهمیتی به حساب آورده می شود. البته از مهم‌ترین سرویس ها رفع گرفتگی لوله جنت آباد این مرکزها می شود به:
لوله بازکنی اشکال دور و بر ها همانند سرویس بهداشتی ایرانی و خارجی یا استخر و …
ارائه سرویس ها کفتراشی و کفتراشی بعداز اتمام عملیات تخلیه چاه
هلاکت حشرات مزاحم در فاضلاب
از در بین بردن بوی بد لوله ها و فاضلاب در رفع گرفتگی لوله جنت آباد
توان تشخیص ورودی درب چاه فارغ از به وجود وارد شدن جراحت و فساد در آن
تعمیر لوله های قدیمی و پوسیده گردیده یا این که بده بستان آنها در شکل نیازاشاره کرد. هرمورد از این سرویس ها نام برده به طور تخصصی جاری ساختن میشود طوری که نیاز نخواهد بود پس از سپری شد بازه کوتاهی مجدد مبادرت به تعمیر نمود‌.

لوله بازکنی شبانه روزی جنت آباد برای مشتریان این محله

لوله بازکنی جنت آباد شبانه روزی: برای رفع مشکلات لوله و لوله بازکنی در ساعات شبانه روزی، بهتر است از خدمات لوله بازکنی شبانه روزی استفاده کنید. این خدمات در هر ساعت از شبانه روز به شما کمک می کنند تا به راحتی و با سرعت مشکلات خود را برطرف کنید.

لوله بازکنی شبانه روزی شرکت ایران تخلیه از تجهیزات حرفه ای برای برطرف کردن مشکلات لوله استفاده می کند. این تجهیزات شامل دستگاه های بازکنی لوله، دستگاه های تصفیه آب، دستگاه های جوش لوله و سایر وسایل پیشرفته است که به کارشناسان لوله بازکنی شبانه روزی کمک می کند تا با سرعت و کارآمدی بالا مشکلات لوله را برطرف کنند.

اگر شما نیز با مشکلاتی مانند لوله های گرفته شده، لوله های خراب یا ترک خورده، لوله های بسته شده یا مسدود شده و یا مشکلات دیگری مواجه هستید، بهتر است به کمک خدمات لوله بازکنی شبانه روزی روی آورید.

با استفاده از این خدمات، کارشناسان شرکت ایران تخلیه می توانند با تجهیزات و ماشین آلات حرفه ای، مشکلات شما را برطرف کنند. این کارشناسان ماهر و با تجربه، با بهره گیری از دانش فنی خود و تجهیزات مخصوص خود، می توانند به سرعت و با کیفیت بالا مشکلات شما را حل کنند.

از جمله خدماتی که لوله بازکنی شبانه روزی ارائه می دهد، می توان به بازکردن لوله های فاضلاب، آب گرم، آب سرد، لوله های کنتوری، لوله های کانالیزه، لوله های فشار قوی و سایر مشکلات مرتبط با لوله ها اشاره کرد.

از دیگر مزایای استفاده از خدمات لوله بازکنی ایران تخلیه قابلیت ارائه خدمات در هر ساعت از شبانه روز، سرعت بالا در انجام کار، قیمت مناسب و تضمیناتی خدمات مرتبط با لوله بازکنی است. همچنین، این خدمات معمولاً با گارانتی ارائه می شوند تا در صورت بروز مجدد مشکلات، به صورت رایگان تعمیر شوند.

در نهایت، برای اطمینان از کارآیی و کیفیت خدمات لوله بازکنی شبانه روزی، بهتر است با شرکت هایی که دارای مجوز رسمی از سازمان های ذی صلاح هستند، همکاری کنید. این شرکت ها به کارشناسان مجرب و با تجهیزات پیشرفته دسترسی دارند و می توانند به صورت حرفه ای و با کیفیت بالا مشکلات لوله شما را برطرف کنند

فنرزنی و رفع گرفتگی انواع لوله جنت آباد با خدمات شایسته

دستگاه فنرزن برقی به جهت تلاش بالا شایسته ترین گزینش برای لوله بازکنی جنت آباد میباشد. روند جاری ساختن شغل با دست‌کم آلودگی اجرا می گردد تا مشتری نگران نباشد. مزیت این دستگاه در خرد بودن و قابل حمل بودن آن و همینطور توان و سرعت بالا در رفع انسداد در گونه های لوله‌های فاضلاب با هر شدتی از گرفتگی میباشد. همگی کارشناسان ما تجارب کافی در ارائه خدمت با این دستگاه را دارا هستند، و برای پرهیز از آلودگی در طی فعالیت با این دستگاه شیوه های قابل قبولی را میشناسند. و تجربیات و تخصص کافی را در تشخیص نوع و شدت گرفتگی را دارا‌هستند و به خیر حاذق به برطرف کردن گرفتگی می باشند. در شکل بروز هرگونه گرفتگی در محل های متفاوت در ساختمان‌های اداری و مسکونی درین حوزه‌ میتوانید با ایران تخلیه تماس نتیجه ها کنید. و همه موردها مایحتاج را از ما درخواست فرمائید ما با یقین به شما عزیزان میگوییم، که هر نوع گرفتگی با فنرزن برقی قابل رفع میباشد. و اگر که قابلیت و امکان بازگشایی با فنرزن برقی نباشد، از امکانات امروزی دیگر جهت رفع نقص‌ به کارگیری میگردد.

هزینه لوله بازکنی جنت آباد برا متشریان چقدر میباشد؟

گزینش هزینه اساس طبق تعرفه اتحادیه در سال جدید باز کردن لوله معین شد‌ه‌است، و همچون بقیه نقاط تهران و بر این شالوده به حساب آوردن میشود. البته پیرو بایستی بدین نکته قابل توجه دقت داشته باشید که همان طور که گفتیم در شکل اعلام بها در حین تماس شما ارزش اساس میباشد و ارزش پایانی بستگی به عامل ها مختلفی دارااست. به عنوان مثال: شیوه باز کردن لوله ، متراژ فنر، عمق لوله، تعداد فنرزنی، انگیزه و شدت گرفتگی، بازه زمانی مجال فعالیت و ….اما بدین اصلی توجه داشته باشید، با هرمورد از طریق‌ها ارزش رفع گرفتگی لوله مختلف میباشد. ولی به صورت میانگین می‌اقتدار اعلام کرد که بها باز کردن لوله در کمپانی‌ های پایین لحاظ اتحادیه از 100 هزار تومان استارت و در مواقعی به 350 هزار تومان با دستگاه 550 میرسد.

لوله بازکنی جنت آباد

 سرویس دهی زیر 20دقیقه شعبه جنت آباد

در‌صورتی‌ که لوله فاضلاب منزل شما مسدود میباشد ابدا نگران نباشید ایران تخلیه در کنار شما عزیزان است، به‌ دنبال خرید اسید های گران قیمت و مواد شیمایی نباشید که به احتمال زیاد منجر خوردگی و پوسیدگی لوله را میشود. شما عزیزان بومی در محله جنت آباد در زمانی که با اختلال گرفتگی در لوله‌های فاضلاب روبرو شدید. در اسرع وقت با تیم ایران تخلیه تماس نتایج نمائید، و خلل را با کارشناسان ما در بین بگذارید تا شمارا موعظه نمایند. در شکل نیاز و درخواست شما اهل یک محل با شخصیت به اعزام نیرو ما در کمتر از نیم ساعت برای شما نیروهای بومی در حیطه را به محل متبوع اعزام و تخت‌ گاز مبادرت به رفع خلل خواهند کرد.

با دیدن چه علائم با لوله بازکنی منطقه جنت آباد ارتباط برقرا کنیم؟

در بخش اعظمی از زمان ها اختلال گرفتگی لوله ها، بی آلایش میباشد و شما می‌توانید با به کار گیری از یادگرفتن های رایگانی که ارائه داده ایم، خودتان اختلال را برطرف فرمائید. البته گه گاه، گرفتگی لوله ها شدید میباشد و سوای به کار گیری از امکانات باز کردن لوله برطرف نمی‌شود.
علائم زیادی نشانه دهنده مسدود شدن راه و روش فاضلاب میباشد که به‌دنبال به یک‌سری مثال از مرسوم ترین آن‌ها اشاره میکنیم:
پخش شدن بوی بد فاضلاب در فضا به طور دایم
بسیار دیر تخلیه شدن آب به هنگام پیاله شستن، ریختن تفاله یا این که استعمال از سرویس بهداشتی
ورود غافلگیر کننده حشرات موذی به اطراف
هنگام مشاهده این علائم، خوب میباشد سریعاً مبادرت نمائید. تماس با لوله بازکن های دارای اعتبار و کاربلد، اولی آیتم میباشد. مجال به کارگیری از سرویس ها رفع گرفتگی لوله در جنت آباد شبانه روزی را از دست ندهید و فقط در شکل نیاز، از آن ها بخواهید که حضوراً نقص‌ لوله ها را برطرف کنند.

مزایای مهم ایران تخلیه در سال 2022 برای لوله بازکنی

در تعیین یک لوله بازکن حرفه‌ای، تجارب و فعالیت بلدی سخن اولیه را می زند! و بعد از آن تعهد و دلسوزی و گزینش تعرفه مطلوب مبنی بر نرخ های اتحادیه رفع گرفتگی لوله در حق تقدم های آینده انتخاب قرار می‌گیرند.
ارئه سرویس ها چاه بازکنی در همه بخش های تهران به طور 24 ساعته و با هزینه ای مطلوب ارائه می‌شود. به این ترتیب در شما عزیزان صورتی که در جنت آباد می‌ باشید می‌توانید با سرچ در جعبه بالا به طور بی واسطه به شماره تلفن☎️02144518024☎️ باز کردن لوله دسترسی یابید.

لوله بازکنی جنت آباد

باز کردن لوله های در جنت آباد با کمترین دستمزد

لوله بازکن جنت آباد با داشتن فریم با تجربه و دارای تخصص با به کار گیری از امکانات نو و امروزی در کمترین مجال ممکن و با دست‌کم زخم و آلوده کاری، گرفتگی لوله فاضلاب را شناسایی و رفع می نماید. متخصصان ایران تخلیه ما از تمامی دستگاه‌های خودکار، فنرهای فولادی، پمپ‌های فشرده سازی هوا و … استعمال می‌نمایند. و قدرتمند به برطرف کردن گرفتگی کلیه لوله‌ها اعم از لوله‌های فاضلاب آشپزخانه تحت سینک و لوله تخلیه لباسشویی و ظرفشویی، لوله‌های کف‌پر نمک پارکینگ و فنرزنی لوله پشت بام ، لوله‌های سرویس بهداشتی، لوله‌های کف‌پر نمک گرمابه، لوله‌های فاضلاب ساختمانی، لوله‌های فاضلاب کارگاه، لوله‌های فولادی و حتی لوله های سیمانی به ارتفاع نیم متر تا 70 متر هستند.
باز کردن لوله با دفاع یک سری ماهه نیاز به تخصص فنی دارا است، که ما آن را ضمانت می کنیم. تمامی سرویس ها ارائه گردیده بوسیله متخصصین ما به یاروهمدم جانبداری یک ماهه و ارائه فاکتور شکل میگیرد. ابزارهای مطلوب و امروزی مدرن جهت بازکردن گرفتگی‌های متعدد از آسوده تا دشوار بسیار عمل را برای ما سهل و آسان کرد.

باز کردن لوله در جنت آباد بافاکتور رسمی تضمین میشود؟

شما عزیزان و کاربران محترم جنت آباد و همه محله‌های منتهی به آن در شکل بروز هرگونه اختلال میتوانید، از سرویس ها ما به یاروهمدم ارائه فاکتور و به طور تضمینی فایده‌مند شوید. برای اخذ سرویس ها مطلوب با شرکت ایران تخلیه تماس نتایج نمائید. در صورتیکه لوله‌های فاضلاب ساختمان شما مبتلا اختلال شد و از گرفتگی لوله‌های فاضلاب سختی میبیرید، متخصصین ما در کمترین مجال مهیا امداد به شما میباشند.
کارشناسان ماهر و زبده باز کردن لوله در جنت آباد با کادر با  استعداد در هر ساعت از شبانه روز با به کارگیری از دستگاه منحصر به‌ فرد جهت رفع گرفتگی گونه های لوله‌های خانگی، اداری و صنعتی به طور تضمینی با نازلترین ارزش را دارا‌ هستند.

لوله بازکنی آشپزخانه در جنت آباد

لوله فاضلاب آشپزخانه به دلایل مختلفی دچار گرفتگی می‌شود که در جدول زیر ذکر کرده‌ایم:
علل مختلف گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه نشانه حاصل از این نوع گرفتگی
انباشته شدن چربی ناشی از شستن ظروف در لوله انتشار بوی نامطبوع از داخل لوله سینک
قرار گرفتن خرده‌های غذا و تفاله چای در سینک و لوله آشپزخانه جمع شدن آب و بالا آمدن آب داخل سینک
قرار گرفتن مو دیر پایین رفتن آب و انتشار بوی نامطبوع
گیر کردن دستمال کاغذی و اشیاهای مختلف در مسیر آب جمع شدن آب و بالا آمدن آن
در این مواقع اولین فکری که به ذهن افراد می‌رسد استفاده از روش‌های خانگی نظیر تلمبه زدن و استفاده از اسید است. اما متاسفانه این روش‌ها پاسخگوی این مشکلات نیست. در چنین شرایطی بهتر است قبل از اتلافی وقت و حاد شدن مشکل، با خدمات لوله بازکنی تهران تماس بگیرید. یکی از خدمات ما لوله بازکنی آشپزخانه در جنت آباد است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز توسط تکنسین‌های با تجربه انجام می‌شود.

لوله بازکنی پارکینگ در جنت اباد

یکی دیگر از مشکلاتی که در جنت آباد وجود دارد، گرفتگی لوله‌های فاضلاب در پارکنیگ است.​ گرفتگی لوله‌های فاضلاب پارکنیگ همواره با انتشار بوی نامطبوع و نشت آب باعث آزار افراد و حاضرین در ساختمان می‌شود. بهترین روش برای باز کردن انواع لوله‌های پارکینگ استفاده از دستگاه فنر برقی است. این دستگاه می‌تواند هر نوع گرفتگی را باز کند. یکی از خدمات ایران تخلیه لوله بازکنی پارکینگ در محله جنت آباد است که در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و بدون خرابی انجام می‌شود. رفع گرفتگی ناودان پشت بام و کفشور تراس نیز یکی دیگر از خدمات لوله بازکنی جنت آباد است که ما ارائه می‌دهیم.

لوله بازکنی جنت آباد

☎️ پوشش کل محدوده جنت آباد؟!گلستان شاهین مخبری آبشناسان گلزار
☎️ شماره تماس شعبه جنت آباد:02144518024
☎️ ضمانت خدمات لوله بازکنی جنت آباد:تحویل لوله باز شده و تضمین بافاکتور
☎️ زمان رسیدن سرویسکار؟!کمتر از 20دقیقه حاضر میباشند
☎️ بازکردن انواع لوله با تجهیزات کامل؟!با پمپ باد پمپ تراکم فنر لوله بازکنی و واترجت

رفع گرفتگی لوله با چه ابزار های انجام میشود؟

در پیشین برای بازکردن گرفتگی لوله‌ها از محلول‌های شیمیایی که اثر یه خرده داشتند استعمال می‌کردند. ضمن این نحوه‌های سنتی سبب ساز تخریب لوله ها گردیده و آب بندی لوله‌ها را مختل می‌نماید. البته امروزه با گسترش دانش و تکنولوژی و وجود دستگاه‌های گوناگون، روند باز کردن لوله با تمرکز و چگونگی بیشتری ایفا می‌گردد.
متخصصین لوله بازکنی  ما با دستگاه‌های امروزی و به‌روز با دقت به موقعیت مو جود و گرفتگی لوله‌ها از طریق ایده‌آل استعمال می‌نمایند. نحوه‌هایی که کارشناسان ما در شعبه جنت اباد به کارگیری می نمایند عبارتند از:
 دستگاه برقی
 دستگاه تراکم باد
 دستگاه پیشرفته فنرزنی برقی
او‌لین و ایمن‌ ترین رویکرد برای لوله بازکنی‌ ها استعمال از دستگاه فنرزن با ژنراتور میباشد. این دستگاه اقتدار بسیار بالایی داراست و گرفتگی لوله‌ها را در کمترین فرصت ممکن گشوده می‌نماید. بعضا از تکنسین‌ها از فنرهای دستی هم برای لوله بازکنی استعمال می‌نمایند. هر دو دستگاه سعی یکسانی دارا هستند و صرفا تفاوت آن ها برقی و دستی بودن آنهاست.

لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد با بازدید و مشاوره رایگان؟

شرکت ایران تخلیه تمام خدمات خود در جنت آباد را با بازدید رایگان و مشاوره رایگان انجام میدهد تا شما عزیزان بتوانید از خدمات شرکت ما استفاده کنید.

عوامل موثر بر لوله بازکنی جنت آباد؟

تشخیص نوع گرفتگی لوله: در بسیاری موارد تشخیص نوع گرفتگی لوله بسیار سخت خواهد شده و این کار با انجام آزمایشات مختلف صورت می گیرد که ممکن است هزینه هایی هم به همراه داشته باشد.

فعالیت شبانه دوزی شرکت ایران تخلیه چگونه می باشد؟

ارائه خدمات در جنت آباد در تمامی روزهای سال حتی روز عید نیز انجام می شود. لوله بازکنی جنت آباد با استفاده از جدیدترین تجهیزات رفع گرفتگی لوله فاضلاب و تخلیه چاه صورت میگیرد تا کیفیت بسیار خوبی داشته باشد.

23 پاسخ

 1. ممنون از خدمات ایران تخلیه.قیمتتون منصفانه بود مرسی?♥️

 2. خوب و سرویس فوری ای داشتید تشکر از خدمات ایران تخلیه??

 3. سلام و خسته نباشید چه خوبه ک تو محل ما هستید واقعا خدماتتون عالیه.رفع گرفتگی لوله سرویس بهداشتی توسط اقای مرتضوی خوب انجام شد کمال تشکرو از از اقای مرتضوی و شرگت ایران تخلیه داریم.
  🌹🙏🌹🙏🌹
  موفق و سالم باشید

 4. فوری و بدون کثیفی لوله بازکنی سینک ظرفشویی انجام شد در کل از شعبه جنت آباد رضایت داشتم مرسی 👌👌👌

 5. سلام خدماتتون خوبه کمال تشکر دارم از شعبه لوله بازکنی جنت آباد❤❤❤❤

 6. سلام از شعبه لوله بازکنی جنت آباد کمال تشکرو دارم ک در این وضع نامناسب و بد اقتصادی به فکر ما هستید کار لوله بازکن اقای یوسفی عالی بود و واقعا خوش بر خورد بودن ایشالا خدا بهشون سلامتی بده .ممنون از خدمات شرکت ایران تخلیه موفق و در پناه خدا باشید
  🙇‍♂️💙🙇‍♂️💙💙❣🙇‍♂️❣🙇‍♂️

 7. از جنت آباد مرکزی تماس گرفتم نحوه کارتون عالی بود و محل گرفتگی لوله بدون کثیفی بود خواسم تشکر کنم ممنون از ایران تخلیه🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 8. سلام به شعبه لوله بازکنی جنت آباد یه راهنمایی و کمک میخواسم‌ممنون میشم بکنید.برای رفع گرفتگی لوله کفشور بهتره پمپ باد بکار بره یا فند؟؟؟؟!

 9. سلام در اکثر مواقع فنر جوابگوی 100% دارد و به دلیل کاربرد بیشتر فنر این وسیله بهتر است استفاده شود

 10. سلام از خیابان مخبری تماس گرفتم با شعبه جنت آباد کار آقای عمادی خوب بود خیلی زحمت کشیدن دستتون درد نکنه🤎🤎🤎🤎🤎🤎

 11. سلام حضورتون سریع بود و کار رفع گرفتگی لوله زیر سینک با فنر بدون کثیفی انجام شد

 12. سلام واقعا زحمت کشیدین لوله پشت بام انجام گرفت از اقای پور حسینی مچکرم کارشون تمیز بود
  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 13. سلام دیشب تماس گرفتم با شعبه جنت آبادتون سرویس دهی خوب بود .رفع گرفتگی لوله ناودان توسط اقای مرادمند بدون کثیفی انجام شد رضایت داشتم .خواسم یه اشکر بدم همین ممنون و موفق باشید❤✋

 14. سلام خانم طالقانی هستم از باغ فیض تماس گرفتم برای گرفتگی لوله زیر سینک بنده رضایت کامل داشتم از سرویسکارتون آقای موسوی دستتونم درد نکنه🌷

 15. سلام و وقت بخیر صبح زود باید میرفتم سر کار مجبور بودم تماس بگیرم با یه لوله بازکن که به شعبه جنت آباد ایران تخلیه تماس گرفتم ولی بهشون گفتم که باید برم سرکار دستشون درد نکنه سرویسکارشون آقای حمدی زود تشریف آوردن و مشکل گرفتگی سرویس بهداشتی رو رفع کردن. بنده از خدمات لوله بازکنیشون راضی بودم کارشون هم بسیار تمیز بود موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است