بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی صادقیه بافاکتور ☎️ 44518024 بازدیدرایگان 20دقیقه ای

ایران تخلیه » لوله بازکنی صادقیه بافاکتور ☎️ 44518024 بازدیدرایگان 20دقیقه ای
لوله بازکنی صادقیه

راهنمای مطالعه

4.8/5 - (518 امتیاز)

لوله بازکنی صادقیه

لوله بازکنی صادقیه با رعایت نکات بهداشتی

تخلیه چاه و لوله بازکنی صادقیه جزو اقداماتی است که باید سریعا برطرف شود. گرفتگی لوله ها جزو مشکلاتی است که اگر به موقع برطرف نشود مشکلاتی همچون تجمع آشغال ها و پیچیدن بوی بد فاضلاب داخل ساختمان را به دنبال دارد. برای رفع گرفتگی لوله ها روش های مختلفی وجود دارد که با توجه به شرایط موجود و میزان گرفتگی انتخاب می شود. شرکت ایران تخلیه به صورت تخصصی در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه در منطقه صادقیه فعالیت می کند. اگر مشکل گرفتگی لوله یا پر شدن چاه فاضلاب دارید کافی است با شماره 02144518024 تماس بگیرید.

از کجا بفهمیم که لوله‌ها دچار گرفتگی شده ‌اند؟

گرفتگی لوله ها جزو مشکلاتی هستند که ممکن است در طول 24 ساعته شبانه روز اتفاق بیافتد. زمانی که مواد اضافی و آشغال ها سد راه ورود و خروج آب شوند گرفتگی لوله رخ می دهد. گرفتگی لوله ها باعث تجمع آشغال ها در درون لوله فاضلاب می شود و به دنبال آن بوی بد فاضلاب داخل ساختمان خواهد پیچید. در صورت مواجه با چنین حالتی بهتر است با شرکت خدماتی لوله و فاضلاب تماس بگیرید.

مهم ترین مسئله ای که وجود دارد تشخیص گرفتگی لوله هاست که باید به موقع انجام شود و نسبت به برطرف کردن آن اقدام شود. برای تشخیص گرفتگی لوله ها می توانید از موارد زیر کمک بگیرید:

• استمشام بوی بد فاضلاب داخل ساختمان
• کند شدن فرآیند تخلیه آب توسط سینک ظرفشویی یا سیفون توالت
• بالا آمدن آب سینک آشپزخانه
• کف کردن زیر سینک
• رسوب کردن لوله های فاضلاب

لوله بازکنی شهرک ولیعصر

خدمات لوله بازکنی صادقیه شامل موارد زیر می شود:

رفع گرفتگی لوله فاضلاب
رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی
رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی
رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی
رفع گرفتگی لوله حمام
رفع گرفتگی لوله پشت بام
رفع گرفتگی لوله پارکینگ

روش های رفع گرفتگی لوله در صادقیه:

شرکت ایران تخلیه گرفتگی لوله را با استفاده از روش های مختلفی رفع می کند. این روش ها عبارتند از:

رفع گرفتگی لوله با فنر: فنر زدن یکی از رایج ترین روش های رفع گرفتگی لوله است. در این روش، یک فنر بلند و منعطف از طریق لوله وارد می شود و گرفتگی را از بین می برد.
رفع گرفتگی لوله با پمپ تراکم هوا: پمپ تراکم هوا، با ایجاد فشار زیاد، گرفتگی لوله را از بین می برد.
رفع گرفتگی لوله با دستگاه واترجت: دستگاه واترجت، با فشار آب بالا، گرفتگی لوله را از بین می برد.
رفع گرفتگی لوله با چاه بازکنی: چاه بازکنی، آخرین راه حل برای رفع گرفتگی لوله است. در این روش، لوله به طور کامل باز می شود و گرفتگی از بین می رود.

ضمانت خدمات:

شرکت ایران تخلیه خدمات خود را با ضمانت ارائه می دهد. در صورت عدم رفع گرفتگی لوله، هزینه پرداختی شما، به طور کامل عودت داده می شود.

توصیه شرکت ایران تخلیه:

برای جلوگیری از گرفتگی لوله، توصیه می شود شما عزیزان موارد زیر را رعایت کنید:

از ریختن مواد روغنی و چسبناک در لوله خودداری کنید.
از ریختن مو و مواد زائد در لوله خودداری کنید.
به طور مرتب از توری در کف شوی آشپزخانه و حمام استفاده کنید.

لوله بازکنی صادقیه

رفع مشکل گرفتگی انواع لوله‌ ها در صادقیه تضمینی

شرکت خدماتی ایران تخلیه به منظور ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی صادقیه و سایر نقاط تهران بزرگ تاسیس شده است. ایران تخلیه با بهره مندی از سرویس کاران حرفه ای و مجرب آماده باز کردن گرفتگی انواع لوله ها می باشد. به طور کلی خدمات لوله بازکنی در منطقه صادقیه شامل موارد زیر هستند:

• لوله آشپزخانه
• لوله سینک ظرفشویی
• لوله تراس و پارکینگ
• لوله پشت بام
• لوله لباسشویی
• لوله سرویس بهداشتی ( توالت فرنگی و ایرانی )
• لوله حمام

در صورت مشاهده گرفتگی انواع لوله ها در صادقیه تهران می توانید با کارشناسان ایران تخلیه تماس بگیرید تا در اولین فرصت تیم خدماتی خود را به محل کار اعزام نمایند.

لوله بازکنی صادقیه با پشیبانی چند ماهه تضمین بافاکتور و پشتیبانی عالی
میزان کثیف کاری در لوله بازکنی بدون کثیفی با رعایت بهداشت کرونا
پوشش کل محدوده صادقیه ستارخان ابوذر سازمان آب آیت الله کاشانی بهنام
زمان اعزام لوله بازکنی به محل زیر ۲۰ دقیقه در محل حاضر میباشند
بازکردن انواع گرفتگی لوله صادقیه دستگاه فنربرفی پمپ باد و واترجت

لوله بازکنی در منطقه صادقیه با قیمت مناسب و به صورت 24 ساعته

گرفتگی لوله ها جزو مشکلاتی هستند که ممکن است در طول شبانه روز رخ بدهد. به همین جهت این موضوع اهمیت دارد که بتوانید در کمترین زمان ممکن خدمات مربوطه را دریافت نمایید. تیم خدماتی ایران تخلیه به صورت شبانه روزی (24 ساعته) کلیه خدمات مربوط به لوله بازکنی و تخلیه چاه را به صورت تضمینی و با نازل ترین قیمت ارائه می کند.

صادقیه جزو مناطق مهم تهران بزرگ است که تحت پوشش تیم خدماتی ایران تخلیه می باشد. خیابان ستارخان، خیابان سازمان آب، خیابان ابوذر، خیابان بهنام، خیابان شهدای صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بلوار فردوس و بلوار ارمکام جزو مناطق مهم صادقیه هستند که به طور کامل تحت پوشش شرکت ایران تخلیه قرار دارند.

در صورت بروز هر گونه مشکل گرفتگی در انواع لوله ها کافی است با شماره پشتیبانی ایران تخلیه تماس بگیرید تا بهترین تکنسین ها را برای تعمییر و رفع گرفتگی لوله ها اعزام کنیم. پس از اعلام گرفتگی لوله ها نهایتا 30 دقیقه طول می کشد که تیم خدماتی ما به محل مورد نظر برسند و مشکل به وجود آمده را برطرف نمایند.

لوله بازکنی صادقیه

استفاده از روش های مدرن برای لوله بازکنی در صادقیه

در گذشته برای باز کردن گرفتگی لوله ها از محلول های شیمیایی استفاده می کردند که تاثیر چندان زیادی نداشت. علاوه بر این روش های سنتی تاثیر مخربی روی لوله ها ایجاد می کردند و آب بندی لوله ها را بهم می ریختند. اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و وجود دستگاه های مختلف فرآیند لوله بازکنی با دقت و کیفیت بیشتری انجام می‌ شود.

شرکت ایران تخلیه به دستگاه های مدرن و پیشرفته مجهز است و با توجه به شرایط موجود و گرفتگی لوله ها از روش ایده آل استفاده می‌کند. روش هایی که شرکت ایران تخلیه برای لوله بازکنی در صادقیه استفاده می کند عبارت اند از:

1- لوله بازکنی صادقیه با فنر

اولین و مطمئن‌ ترین لوله بازکنی تهران روش برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده از دستگاه فنرزنی با ژنراتور است. این دستگاه قدرت بسیار بالایی دارد و گرفتگی لوله ها را در کمترین زمان ممکن باز می کند. برخی از تکنسین ها از لوله های فنری دستی برای لوله بازکنی صادقیه استفاده می کنند. هر دو دستگاه عملکرد یکسانی دارند و تنها تفاوت آن ها در برقی و دستی بودن آن‌ هاست.

2- استفاده از دستگاه تراکم هوا برای باز کردن لوله ها

در مواردی که نتوان گرفتگی لوله را با دستگاه فنر زنی برطرف کرد از دستگاه تراکم هوا استفاده می شود. نحوه عملکرد این دستگاه به این صورت است که با استفاده فشار هوایی که دستگاه ایجاد می کند فرآیند رفع گرفتگی لوله ها انجام می شود. این دستگاه هیچ محدودیتی برای لوله بازکنی در صادقیه ندارد چرا که به راحتی می توان تا انتهای لوله ها را با این دستگاه باز کرد.

لوله بازکنی صادقیه با رعایت اصول بهداشتی و کمترین میزان کثیف کاری

با توجه به شرایط کرونایی موجود در جامعه رعایت اصول بهداشتی اهمیت بسیار زیادی دارد. علاوه بر این هنگام ارائه خدمات باید توجه داشته باشید که کثیف کاری صورت نگیرد. تیم خدماتی ایران تخلیه لوله بازکنی در منطقه صادقیه را با رعایت اصول بهداشتی و با کمترین میزان کثیف کاری انجام می ‌دهد.

حفظ سلامت مشتری اهمیت بسیار زیادی دارد به همین جهت هنگام کار کردن از ماسک و دستکش مخصوص استفاده می ‌کنیم تا آسیبی به اعضای خانواده شما وارد نشود. همچنین برای تخلیه چاه و لوله بازکنی از روش های مدرن استفاده می‌کنیم تا کثیف کاری به حداقل برسد. پس بدون هیچ گونه نگرانی از این بابت می ‌توانید با شماره پشتیبانی ایران تخلیه تماس بگیرید و مشکل خود را با ما در میان بگذارید.

لوله بازکنی صادقیه

ارزان ترین لوله بازکنی صادقیه با سرویس دهی عالی

برای لوله بازکنی صادقیه یا هر نقطه دیگری از تهران که هستید کافی است به سایت ایران تخلیه رفته و با شماره های موجود در سایت تماس حاصل کنید.

در عرض 15 الی 20 دقیقه سرویس ‌کاران تیم ما به محل شما آمده و آماده ارائه خدمات هستند. ارائه خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه فاضلاب و آب، لایروبی چاه فاضلاب، ترمیم چاه ریزشی و… توسط تیم ما انجام می گردد. نحوه خدمات تیم ما به شرح زیر است:

ابتدا محل گرفتگی رو بررسی می کنند تا میزان مشکل را برآورد کنند.

دستگاه لوله بازکنی را به برق وصل می کنند تا عملیات را شروع کنند.

با توجه به نوع گرفتگی لوله‌ ها، فنری که متناسب با آن است را به سر فنر اصلی دستگاه لوله بازکنی متصل می کنند.

بعد از آن فنر را به آرامی وارد محل گرفتگی کرده و فنر را تا جایی که به محل گرفتگی برسد فرو می کنند بعد از رسیدن به محل گرفتگی فنر دیگر جلوتر نمی رود.

بعد از این مرحله دستگاه لوله بازکنی را روشن کرده تا فنر بچرخد و گرفتگی را برطرف کند.

این مرحله از کار به دلیل که اگر سرویس‌ کار ماهر نباشد، باعث می شود ضربه ‌های جبران ‌ناپذیری به لوله‌ های فاضلاب وارد شود و موجب تعمیر آن می گردد بسیار حساس و حیاطی است.

دستگاه لوله بازکنی موادی را که باعث گرفتگی لوله شده ‌اند را خارج می کند و سپس بعد از این مرحله سرویس ‌کاران با لوله بازکن محل گرفتگی را تست می کنند.

اگر همچنان گرفتگی‌ در لوله ‌ها وجود داشته باشد، باید با سر فنر دیگری دوباره همین مراحل انجام دهند.

در نهایت وقتی گرفتگی رفع شد، سرویس‌کاران اطراف را شستشو داده و تمیز تحویل مشتری می دهند.

باز کردن لوله فاضلاب با فنر در صادقیه

همانگونه که شما کاربران عزیزان هم می‌دانید، از رایج‌ ترین روش‌های باز کردن لوله فنرهای برقی هستند. علت آنکه اکثر شرکت‌ های لوله بازکنی از فنرهای برقی برای باز کردن لوله فاضلاب استفاده می‌کنند این است که؛ فنر قابلیت این را دارد، تا هر نوع گرفتگی را رفع نماید.

شاید به همین خاطر است که اکثر کارشناسان شرکت آب و فاضلاب هم می‌دانند بهترین روش برای لوله بازکنی با فنر است. فنر در حقیقت می‌تواند هر نوع گرفتگی از سخت‌ترین حالت  گرفتگی لوله فاضلاب شما مثل گرفتگی با ملات و سیمان را باز کند و همچون روز اول خود تبدیل کند.

جالب است شما عزیزان بدانید به این نکته مهم داشته باشید، که امروزه با به فروش رسیدن ابزارآلات و دستگاه‌ها‌ پایه‌دار کوچک که نام آن‌ها هم ژانراتور است، کثیف کاری به خاطر فنر زنی لوله فاضلاب به کمترین میزان خود می‌رسد. بنابراین بهتر است از کثیف شدن خانه خود به هیچ وجه نترسید.

در گذشته نیروهای لوله بازکنی صادقیه برای انجام این کار از دریل استفاده می‌کردند. دریل قابلیت آن که قدرت را به کلی به فنر انتقال دهد نداشت. به همین خاطر بود که لرزش بوجود آمده از دستگاه باعث پاشیدن فاضلاب به اطراف میشد. در حال حاضر دستگاه فنر پایه‌ دار اینطور نیست و دستگاه سرعت و قدرت را به فنر انتقال می‌دهد.

بد نیست بدانید که فنرها از متراژهای گوناگونی تشکیل شده‌اند. هر کدام از این فنرها برای لوله‌های متنوع استفاده می‌شوند.

لوله بازکنی صادقیه

خدمات ایران تخلیه در صادقیه

تخلیه چاه

سرویس‌ کاران تیم ایران تخلیه در زمینه تخلیه چاه با تخریب حداقل زمین، برای پیدا کردن محل چاه و دهانه آن اقدام می کنند و لایروبی آن را آغاز می کنند. چاه‌ های فاضلاب امکان پر شدن را دارند و باید برای تخلیه آن از تانکر تخلیه چاه، پمپ لجن کش، مکنده یا ساکشن استفاده کرد که این کار را سرویس‌ کاران ایران تخلیه انجام می دهند.

حفر چاه

گاهی ممکن است نیاز به حفر چاه جدید داشته باشید که تیم سرویس ‌کاران سایت ما این کار را برای شما انجام می دهند. خدمات حفر چاه جذبی، حفر چاه نو با دستگاه، حفر چاه دستی و اتوماتیک توسط سرویس ‌کاران تیم ایران تخلیه و با ضمانت کتبی انجام می گردد.

سایر خدمات سرویس ‌کاران ایران تخلیه عبارتند از:

بازسازی و لایروبی چاه

تشخیص ترکیدگی لوله

لوله کشی آب

بازسازی ساختمان

رفع بوی بد فاضلاب و توالت رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

باز کردن درب چاه و لایروبی چاه منزل تشخیص محل درب چاه با دستگاه

اجرای انواع تعميرات ترکیدگی لوله، رفع نم، تعويض کاسه توالت، رفع بوی بد چاه، باز کردن گرفتگی چاه توالت و فاضلاب طوقه چین

اجرا و تعمیرات عایق کاری و ایزوگام کف حمام، دستشویی و سقف ساختمان

لوله بازکنی صادقیه

هزینه لوله بازکنی در صادقیه چگونه محاسبه می شود؟

لوله بازکنی صادقیه جزو خدمات مهم و حیاتی است که ایران تخلیه به صورت تضمینی آن را انجام می دهد. هزینه لوله بازکنی در صادقیه به عوامل زیادی بستگی دارد لذا ابتدا باید شرایط موجود بررسی شود تا برآورد هزینه ها به صورت کامل انجام شود.

عواملی همچون میزان گرفتگی لوله ها، مسیر گرفتگی، مدت زمان لازم برای رفع گرفتگی و روشی که برای باز کردن گرفتگی لوله ها استفاده می شود روی قیمت لوله بازکنی در صادقیه تاثیر می گذارد؛ بنابراین قیمت گذاری روی پروژه مورد نظر پس از بررسی عوامل گفته شده محاسبه خواهد شد و نمی توان قیمت قطعی و دقیق برای آن تعیین کرد.

خدمات تخلیه چاه در صادقیه

شرکت ایران تخلیه کلیه خدمات مربوط به لوله بازکنی و تخلیه چاه در صادقیه را به صورت تضمینی و با نازل‌ ترین قیمت به مشتریان ارائه می دهد. هنگامی که احساس کردید چاه فاضلاب دچار گرفتگی شده است یا احتیاج به تخلیه دارد می توانید با شرکت ایران تخلیه تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تیم خدماتی را به محل کار اعزام کنیم.

دقت داشته باشید که پر شدن چاه فاضلاب جزو مشکلات دردسرسازی است که اگر به موقع تشخیص داده نشود خرابی های زیادی را به همراه خواهد آورد. از موارد زیر می توانید برای تشخیص پرشدن چاه فاضلاب و اقدام برای تخلیه چاه استفاده کنید.

• پیچیدن بوی بد فاضلاب در داخل ساختمان
• باز نشدن گرفتگی توالت فرنگی یا سنتی
• مشاهده حشرات موزی مثل سوسک در توالت، حمام، آشپزخانه و اطراف چاه
• نشت و بیرون زدن مواد کثیف و آشغالی از دهانه چاه

بهتر است قبل از این که کار از کار بگذرد و مواد آشغالی از درون چاه بیرون بزنند و همه جا را کثیف کنند با شرکت خدماتی تماس بگیرید و برای رفع این مشکل اقدام کنید

خدمات تخلیه چاه در خیابان صادقیه به صورت تضمینی انجام میگیرد،لوله بازکنی شرکت ایران تخلیه دارای مجوز می باشد،

تمام خدمات شرکت ایران تخلیه زیر نظر قیمت اتحادیه میباشد،
استفاده از پمپ لوله بازکنی فشار هوا برای رفع گرفتگی توالت فرنگی به خاطر حساس بودن کاسه توالت فرنگی نسبت به ایرانی
حضور سریع  برای لوله بازکنی و باز کردن سریع گرفتگی با قیمت مناسب
باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با دستگاه 

لوله بازکنی شرکت ایران تخلیه شبانه روزی فعالیت دارد،لوله بازکنی و تخلیه چاه ارزان و فوری،

• باز کردن لوله فاضلاب ها با دستگاه ژنراتور تمام اتوماتیک و فنر فولادی در تخلیه چاه و لوله بازکنی صادقیه تهران .

• رفع گرفتگی لوله سینک رفشویی . انواع گرفتگی ها لوله های مختلف با لوله بازکنی میدان صادقیه،

• تخلیه چاه و لوله بازکنی در صادقیه ارائه خدمات تخلیه چاه، حفر چاه و رفع گرفتگی چاه در مکان های مختلف.

• نصب کاسه توالت فرنگی ، تعویض و تعمیر قطعات سیفون فرنگی در صادقیه.

• رفع بوی بد چاه های فاضلاب با استفاده از دستگاههیا به روز و پیشرفته در تخلیه چاه .

• لوله بازکنی مجرا های اصلی خانه ها، مجرا های منهول ها توسط دستگاه بزرگ با فنر دور 38 در صادقیه.

• شستشو درون مجرا و منهول با فشار زیاد آب و رفع عیب توالت فرنگی و بازسازی کلی و جزئی.. در لوله بازکنی صادقیه تهران.

• تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و رفع گرفتگی توالت فرنگی در صادقیه تهران .

• باز و بست درب چاه کهنه ، شناسایی ترکیدگی لوله.

باز کردن گرفتگی لوله های آشپزخانه که با چربی رسوب بسته با فنر های قوی فولادی بدون کوچکترین آسیب به جداره و اتصالات لوله در تخلیه چاه .

• لوله بازکنی در خیابان صادقیه:شرکت ایران تخلیه متخصص در باز کردن کلیه لوله های ساختمانی و صنعتی چدنی، پلیکا، پلی اتیلن، سیمانی و آهنی با جدیدترین تجهیزات در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین و مناسب ترین قیمت.

 باز کردن لوله های کفشور مربوط به حمام ، آشپزخانه ، پارکینگ ، پشت بام و لوله سینک آشپزخانه و روشوییو لوله های توالت فرنگی و سرویس بهداشتی ایرانی و رفع گرفتگی لوله های قطور منهول تخلیه چاه .

• طوقه چینی و کول گذاری، لایروبی و ته زنی چاه ترمیم چاه قدیمی با نیروی انسانی و افزایش کاربری آن در تخلیه چاه و لوله بازکنی .

مقدار هزینه لوله بازکنی صادقیه توسط اتحادیه بر چه اساسی محاسبه می‌شود؟

هزینه خدمات لوله بازکنی در تهران مطابق با نرخ‌های مصوب اتحادیه است. با این حال برخی از عوامل می‌تواند در افزایش هزینه‌های لوله بازکنی و تخلیه چاه مؤثر باشد. مواردی از قبیل:

افزایش متراژ لوله: هزینه لوله بازکنی برای لوله‌هایی با متراژ کم بسیار کمتر از هزینه لوله بازکنی برای لوله‌ هایی با ارتفاع و متراژ زیاد است. اگر عامل گرفتگی در ارتفاع کمی قرار گرفته باشد می‌توان از روش‌های کم‌هزینه‌تری برای لوله بازکنی استفاده کرد.

روش لوله بازکنی: تشخیص اینکه چه روشی برای باز کردن لوله‌های فاضلاب مناسب‌تر است به نظر کارشناسان تیم لوله بازکنی بستگی دارد. برای مثال گرفتگی‌های خفیف با مواد شیمیایی قابل برطرف شدن هستند؛ در صورتی که گاهی اوقات فقط استفاده از فنر برقی می‌تواند مشکل گرفتگی لوله‌ها را برطرف کند. هزینه استفاده از مواد شیمیایی با هزینه استفاده از دستگاه یکسان نیست؛ بنابراین طبیعی است که قیمت‌ها متفاوت باشد.

سختی و حجم کار: یکی دیگر از دلایلی که می‌تواند در افزایش قیمت خدمات لوله بازکنی مؤثر باشد، میزان حجم کاری و پیچیدگی آن است. اگر رفع مشکل گرفتگی لوله‌ها و یا ترکیدگی لوله‌ها به کار بیشتر و پیچیده‌تری احتیاج داشته باشد، هزینه خدمات نیز به نسبت آن افزایش پیدا می‌کند.

مدت زمان انجام کار: خدمات لوله بازکنی زمان‌ بر، هزینه بیشتری دارند زیرا زمان بیشتری از نیروهای خدماتی ما صرف رفع مشکلات لوله بازکنی خواهد شد.

بهترین خدمات را از لوله بازکن صادقیه را از ما بخواهید.

اگر به هر دلیلی به خدمات لوله بازکنی احتیاج داشتید می‌توانید این خدمات از طریق سایت ایران تخلیه دریافت کنید. در این سایت امکان برقراری ارتباط با لوله بازکنی صادقیه و مناطق دیگر وجود دارد. خدمات لوله بازکنی توسط مجموعه ما با ضمانت کامل، در کمترین زمان و با بهترین قیمت به شما ارائه خواهد شد. مجموعه ایران تخلیه با سال‌ها تجربه موفق در زمینه ارائه خدمات مختلف لوله بازکنی توانسته رضایت‌بخش زیادی از مشتریانش را به دست آورد. در صورت نیاز به هر گونه خدمات لوله بازکنی کافیست با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی صادقیه

 شما عزیزان از لوله بازکنی سهروردی لوله بازکنی منطقه شهرک غرب ،لوله بازکنی ستارخان ،

لوله بازکنی در ونک ،لوله بازکنی زعفرانیه ،لوله بازکنی نیاوران ،میتوانید در صورت نیاز استفاده کنید.

♦سخن پایانی:

شرکت خدمات فنی شرکت ایران تخلیه با خدمات شبانه روزی با داشتن تجهیزات پیشرفته فوری ارزان.تضمین با فاکتور در خدمت شما مشتریان عزیز در صادقیه میباشد،

آیا لوله بازکنی صادقیه با دستگاه کثیفی و خرابی دارد؟

خیر شرکت ایران تخلیه از دستگاه های پیشرفته استفاده می کند کار را بدون کوچکترین کثیفی انجام میدهد دستگاه های جدید فاضلاب را به اطراف نمی پاشند و همین مسئله باعث کاهش میزان کثیف کاری می شود. علاوه بر این سرویسکاران ما تمامی تجهیزات و لوازم کار را تنها در محیط کوچکی از سرویس بهداشتی، حمام یا هر قسمت از خانه قرار می دهند و همین مورد هم کثیف کاری را کاهش می دهد.

باز کردن لوله با دستگاه تراکم بود چگونه میباشد؟

دستگاه تراکم هوا، هوا را در درون مخزن خود متراکم و فشرده می کند. با وارد کردن شلنگ آن در لوله فاضلاب و با زدن یک دکمه فشار، هوایی که داخل دستگاه جمع شده، به درون لوله فاضلاب فرستاده می شود و لوله باز می شود.

خدمات شرکت ایران تخلیه شبانه روزی میباشد؟

در طول روز کادر شرکت ایران تخلیه.آماده ارائه بهترین خدمات و با بهترین کیفیت میباشد.

26 پاسخ

 1. خیلی میفید و قیمتتون منصفانه بود.تشکر از ایران تخلیه??

 2. خیلی خدماتی خوبی دارید.
  از آیت الله کاشانی مزاحم میشم.حضور فوری ای داشتید
  نکات بهداشتی رعایت شد مرسی و موفق و پیروز باشید
  💐🌷🌹💐🌷🌹💐🌷🌹💐

 3. خیلی عالی هستید.سرویس دهیتون خوب و سریع بود مچکر
  👌🏿👌🏿👌🏿

 4. Nice👌🏿🌷khdmat khobi dshtin mrsi az lole bazkoni sadeqie👌🏿👷‍♂️👷‍♂️👷‍♂️👷‍♂️

 5. سلام به کارکنان شرکت ایران تخلیه مرسی از مطالب خوب سایتتون👌🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️

 6. بهترین هستین❤🌹نسبت به سایتای دیگه نکات خوبی به اشتراک گذاشته بودین و همین امر باعث شد سایت شمارو انتخاب و تماس بگیرم

 7. سلام از فلکه اول صادقیه مزاحم شدم تماس گرفتم با شعبتون که کادر خوبی فرستادین و از اقای حمزی تشکر میکنم که رفع گرفتگی لوله حمام به خوبی با پمپ باد باز شد ممنون
  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 8. سلام به کارکنان شرکت ایران تخلیه ممنون از سایت خوبتون و کادر خوبتون‌.تماس گرفتم دیروز از اشرفی اصفهانی رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی تمیز انجام شد دستتون درد نکنه
  👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 9. سلام دوست عزیز.بازم اگه مشکلی بود با شعبه صادقیه شرکت ایران تخلیه تماس بگیرید

 10. خدماتتون تمیزه کار فنرزنی لوله بخوبی انجام شد 🧡💛🧡💛

 11. سلام یه سوالی داشتم از خدمتتون میشه راهنمایی کنید .برا گیر توالت فرنگی پمپ استفاده میکنید؟

 12. سلام و عرض ادب هم فنر استفاده میکنیم هم پمپ هوا که بدون کوچیکترین آسیبی رفع گرفتگی لوله انجام میشه

 13. سلام به شعبه لوله بازکنی صادقیه. یه راهنمایی میخواسم .برا گرفتگی لوله حمام فنر بهتره یا فنر لوله بازکنی❗❓❗❓

 14. سلام و عرض ادب به شما عزیز.فنر بهتره چون هر چی مسیر داخل لوله باشه از بین میبره و لوله مث لوله نو میشه👌🏾👌🏾👌🏾👌🏾

 15. ممنون از محتوایی ک ارائه دادین به نکات خوبی اشاره کردین و مشکل مارو برطرف کردین تشکر

 16. سلام با تشکر از شعبه صادقیه ورامینی هستم.تماس گرفتیم صبح از فردوس شرق اومدن لوله رو بازکردن بی زحمت یه فاکتور هم ارسال کنید برامون تو واتساپ ممنونم

 17. سلام از لوله بازکنی در صادقیه تشکر میکنم کارتون و نحوه ارسال سرویسکارتون سریع بود راضی بودمم در کل از خدماتتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است