بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی سعادت آباد بازدیدرایگان ☎️ 22778568 بافاکتور+20دقیقه ای✔️

ایران تخلیه » لوله بازکنی سعادت آباد بازدیدرایگان ☎️ 22778568 بافاکتور+20دقیقه ای✔️
لوله بازکنی سعادت آباد

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (708 امتیاز)

 لوله بازکنی سعادت آباد

لوله بازکنی سعادت آباد

در صورتی که شما عزیزان تا به حال از خدمات لوله بازکنی استفاده کرده باشید، حتما با قیمت های متفاوتی روبرو شده‌اید. اگر به دنبال بهترین قیمت در کنار بهترین خدمات و با کیفیت بالا خوب هستید، ایران تخلیه در کنار کار خوب و قیمت مناسب شما است. این شرکت برای ساکنین سعادت آباد تهران خدماتی مقرون به صرفه را ارائه می دهد. این نکته شما مشتریان عزیز را در نظر داشته باشید، هزینه فنرزنی با توجه به طول فنر مورد استفاده در لوله محاسبه می شود و با قیمت خیلی منصفانه و رضایت مندی شما عزیزان که در اولویت حیته کاری شرکت ایران تخلیه میباشد. همچنین عوامل دیگری مانند میزان گرفتگی یا شدت گرفتگی لوله ها در تعیین هزینه لوله بازکنی تاثیر کوچکی نیز را همراه خود دارد.گرفتگی لوله ها، یکی از بدترین مشکلاتی است که می تواند پس از یک مهمانی پر جمعیت، اتفاق بیفتد. تصور کنید که در اواخر شب قصد شستن ظروف را دارید که با این گرفتگی مواجه می شوید. خوشبختانه می توانید به سادگی از طریق وب سایت ایران تخلیه، به سرویس کاران لوله بازکنی سعادت آباد اطلاع داده و از آن ها برای حل مشکل، کمک بخواهید تا با کمترین قیمت ممکن مشکل گرفتگی لوله را برطرف کنید.

پاکیزگی محل پس از اتمام کار لوله بازکنی سعادت آباد

پاکیزگی منزل پس از اتمام کار لوله بازکنی، یکی از معیارهای مهم افراد در انتخاب شرکت لوله بازکنی به شمار می رود. تکنسین های با تجربه ما، در زمان لوله بازکنی در سعادت آباد، تمام تلاش خود را می کنند تا مشکل مشتریان را با کم ترین میزان آلودگی، بر طرف کنند؛ استفاده از بروزترین وسایل حرفه ای نیز نقش بسزایی در این امر دارد.

لوله بازکنی ۲۴ ساعته در سعادت آباد

همانطور که پیش تر اشاره کردیم، گرفتگی لوله ها از جمله مشکلاتی است که احتمال وقوعش در هر ساعتی از شبانه روز، وجود دارد؛ از طرفی این مشکل می تواند تا مدتی روند نرمال زندگی را مختل کند. خوشبختانه متخصصان با تجربه و حرفه ای لوله بازکنی سعادت آباد، در 24 ساعت شبانه روز، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. پس از تماس با شماره 22778568 تکنسین های ایران تخلیه ما در کم تر از 20 دقیقه خود را به محل خواهند رساند.

لوله بازکنی سعادت آباد

 

ارزان ترین لوله بازکنی سعادت آباد تهران

کارشناسان لوله بازکنی سعادت آباد برای قیمت گذاری بر خدمات ارائه شده، از نرخ اتحادیه استفاده می کنند؛ همین امر سبب شده تا قیمت های این شرکت نسبت به دیگر رقیبانش، منصفانه تر باشد. رضایت مشتریان، اصلی ترین هدف و سرمایه لوله بازکنی سعادت آباد است.

 شرکت لوله بازکنی سعادت آباد با تکنسین های مجرب شرکت ایران تخلیه

تجربه در کارهای فنی، حرف اول را می زند. کسب مهارت در کار لوله بازکنی نیز از جمله کارهایی است که علاوه بر آموزش، با گذر زمان و کسب تجربه حاصل می شود. هر کدام از سرویس کاران لوله بازکنی سعادت آباد، سال ها است که در این زمینه مشغول فعالیت و کسب تجربه هستند. به شما اطمینان می دهیم که با انتخاب استاد کارانی حرفه ای، در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کرده اید.

6 دلیل انتخاب ایران تخلیه برای لوله بازکنی سعادت آباد ؟

انتخاب یک شرکت خدمات لوله بازکنی معتبر می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد، از جمله دلایل مهم انتخاب ایران تخلیه برای لوله بازکنی می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

1. تخصص و تجربه: ایران تخلیه ممکن است دارای تیمی متخصص و با تجربه در زمینه لوله بازکنی باشد که می‌تواند مسائل مختلفی را در زمینه لوله بازکنی  حل کند.

2. تجهیزات حرفه‌ای: شرکت‌های معتبر مانند ایران تخلیه معمولاً از تجهیزات حرفه‌ای و مدرن برای انجام کارهای لوله بازکنی استفاده می‌کنند که این می‌تواند به بهبود کیفیت و سرعت انجام کار کمک کند.

3. موقعیت جغرافیایی: انتخاب شرکت محلی مانند ایران تخلیه می‌تواند در کاهش هزینه‌ها و زمان صرفه‌جویی کند و از این جهت برای مردم سعادت آباد جذاب باشد.

4. قیمت مناسب: بررسی قیمت‌ها و تعرفه‌های شرکت‌های مختلف لوله بازکنی نیز یکی از موارد مهم برای انتخاب شرکت مناسب است و احتمالاً ایران تخلیه قیمتی منصفانه برای خدمات خود ارائه می‌دهد.

5. معیارهای کیفیت: برای اطمینان از کیفیت خدمات ارائه شده توسط یک شرکت، ممکن است اطلاعات بیشتری در مورد تضمینات، نمونه کارهای قبلی و بازخوردهای مشتریان درباره ایران تخلیه مفید باشد.

6. پشتیبانی و خدمات پس از فروش: ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی ممکن است یکی از اهمیت‌های اصلی برای انتخاب ایران تخلیه باشد تا در صورت بروز هرگونه مشکلات پس از اتمام کار، بهترین خدمات را دریافت کنید.

توصیه می‌شود قبل از انتخاب هر شرکت لوله بازکنی، اطلاعات کاملی را در مورد آن کسب کرده و با دقت معیارهای مختلف را بررسی کنید تا بهترین انتخاب را برای نیازهای خود انجام دهید.

شعبه دیگر ما لوله بازکنی منطقه 2 تهران

لوله بازکنی سعادت آباد
لوله بازکنی سعادت آباد

سعادت آباد

سعادت آباد نام یکی از مناطق شهر تهران است. در شرق این منطقه، بزرگراه چمران قرار گرفته و از سمت شمال با کوی فراز، همسایگی دارد. سعادت آباد از جنوب به بلوار دریا و از شمال در کنار بزرگراه یادگار امام (اوین)، قرار گرفته است. جالب است بدانید که سرویس کاران شرکت لوله بازکنی سعادت آباد، می توانند به سرعت خود را به هر نقطه از این منطقه رسانده و به مشتریان سرویس دهند.

لوله بازکنی سعادت آباد در کرونا

ظهور اپیدمی کرونا در سراسر کشور، سبب شده تا رعایت مسائل بهداشتی، اهمیتی دوچندان  به خود بگیرد. به شما اطمینان می دهیم که تمام تکنسین های ایران تخلیه و شرکت لوله بازکنی سعادت آباد، از ماسک و دستکش استفاده کرده و پس از اتمام کار، محیط را ضد عفونی می کنند.

چگونه انگشتر را از چاه توالت خارج کنیم؟

همیشه ممکن است که بر حسب اتفاق، انگشتر، دستبند یا گردنبند شما در چاه توالت بیفتد. اولین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید، این است که از ریختن آب در چاه توالت به شدت خودداری کنید؛ چراکه ممکن است با این کار، شیء ارزشمند خود را در لوله ها پایین تر بفرستید.

در مرحله دوم، باید با متخصصان لوله بازکنی سعادت آباد تماس گرفته و از آن ها کمک بگیرید. روش هایی برای خارج کردن انگشتر یا دیگر اشیاء قیمتی از چاه توالت وجود دارد، اما ما آن ها را به شما توصیه نمی کنیم؛ چراکه ممکن است به دلیل نداشتن تجربه، شیء ارزشمند خود را در لوله ها پایین تر فرستاده و خارج کردن آن را سخت تر کنید.

لوله بازکنی سعادت آباد
لوله بازکنی سعادت آباد

ترمیم و بازسازی چاه در سعادت آباد تهران

ترمیم و بازسازی چاه، یکی از پر درخواست ترین خدمات شرکت لوله بازکنی سعادت آباد به شمار می رود. با استفاده از این خدمات، دیگر نیازی به حفر چاهی جدید نبوده و می توان تا مدت های طولانی از چاه قدیمی استفاده کرد. در صورتی که چاه خانه شما دچار ریزش شده، پیشنهاد می کنیم که به وب سایت ایران تخلیه مراجعه کرده و از خدمات ترمیم و بازسازی چاه آن، استفاده کنید.

لوله بازکنی معتبر در سعادت آباد

شرکت لوله بازکن سعادت آباد، یکی از بهترین شرکت های موجود در این حوزه است که خدماتی نظیر لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه، لوله بازکنی به وسیله دستگاه لوله بازکنی برقی، لوله بازکنی به وسیله دستگاه تراکم هوا، لوله بازکنی به وسیله دستگاه پمپ، مشاوره در زمینه خدمات لوله بازکنی، ترمیم و بازسازی چاه و خارج کردن اشیاهء قیمتی از چاه توالت را ارائه می دهد. تکنسین های این شرکت در کار خود با تجربه و حرفه ای هستند. پس از تماس شما، فقط 20 دقیقه طول می کشد تا سرویس کاران این شرکت در محل حاضر شوند. از دیگر لوازم و ابزارهای لوله بازکنی تهران این شرکت می توان به فهرست زیر اشاره کرد.

 • پیستون

 • مارپیچ تخلیه دستی

 • مارپیچ تخلیه موتوری

 • هیدرو جت

 • مارپیچ مو

 • تمیز کردن کابل

دلایل گرفتگی لوله های سعادت آباد

به طور کلی، گرفتگی لوله ها زمانی رخ می دهد که چیزی مانع عبور آب شده و مسیر لوله ها را مسدود کند. معمولاً اشیاء خارجی نظیر مو، صابون، قیر، شن و ماسه، روغن، بطری شامپو، مدفوع، مواد غذایی، انگشتر، گردنبند و از این قبیل چیزها می توانند باعث گرفتگی لوله ها شوند. پس از افتادن این اشیاء در لوله ها، در سیفون یا خمیدگی لوله ها گیر کرده و بخشی از مسیر لوله ها را اشغال می کنند. برای رفع چنین گرفتگی هایی، حتما باید به وب سایت ایران تخلیه مراجعه کرده و از کارشناسان لوله بازکنی سعادت آباد، کمک بگیرید.

شماره برای ثبت درخواست لوله بازکنی

شما می‌توانید به راحتی با شماره 02122778568 با شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه ارتباط بگیرید و مشکل خود را به راحتی حل کنید. یکی از مشکلاتی که بعد از مدت‌ها در منزل یا محل کار ممکن است با آن مواجه شوید گرفتگی لوله فاضلاب است. برای رفع این گرفتگی ممکن است به راه‌های خانگی مراجعه کنید اما این‌کار در شرایط دشوار پاسخگو نیست؛ در نتیجه باید به یک مرکز معتبر و متخصص حرفه‌ای تماس بگیرید و مشکل خود را حل کنید. انتخاب یک مرکز مجرب و حرفه‌ای بسیار مهم است. پیشنهاد ما تیم لوله بازکنی ایران تخلیه می‌باشد و شما می‌توانید با تماس با این تیم مشکل خود را حل کنید.

اگر شما با گرفتگی لوله‌ها و برگشت آب در سینک، حمام و مکان‌های مختلف خانه و محل کار مواجه شدید می‌توانید با تماس با شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه مشکل خود را به راحتی حل کنید. شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه با ارائه خدمات مختلف و استفاده از تجهیزات مدرن و روز دنیا می‌تواند به شما در حل مشکلتان کمک کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده به این تیم اعتماد کنید. همچنین می‌توانید با بازدید از سایت این شرکت و بررسی سوابق آن از رزومه شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه مطلع شوید.

لوله بازکنی سعادت آباد همچنین در تشخیص نشانه‌ها و دلایل گرفتگی و راه حل مناسب برای رفع مشکلات لوله توانا است. شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه با اعزام نیروهای متخصص و مجرب خود به محل مورد نظر در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل شما را رفع می‌کنند.

لوله بازکنی سعادت آباد
لوله بازکنی سعادت آباد

نشانه های گرفتگی لوله ها چیست؟

تصور کنید که در حال شستن ظروف هستید که متوجه تخلیه نشدن یا کند بودن عمل تخلیه آب از سینک ظرفشویی، می شوید. کند بودن یا تخلیه نشدن آب از سینک ظرفشویی یا دستشویی، یکی از نشانه های گرفتگی لوله ها است. از دیگر نشانه های گرفتگی لوله ها می توان به پیچیدن بوی بد در ساختمان، وجود حشرات و حیوانات موذی و بالا آمدن آب از سینک ظرفشویی یا دستشویی، اشاره کرد. خوشبختانه تکنسین های لوله بازکنی سعادت آباد به صورت شبانه روزی آماده خدمت و رفع مشکلات شما هستند.

معیار های تعیین نرخ لوله بازکن سعادت آباد چیست؟

نرخ دستمزدهای لوله بازکنی سعادت آباد، طبق نرخ اتحادیه تعیین می شود. به طور کلی بعضی معیارها رابطه مستقیمی با دستمزد سرویس کاران دارند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. از جمله این معیارها می توان به فهرست زیر اشاره کرد:

 • مدت زمان صرف شده جهت رفع گرفتگی لوله ها

 • میزان سخت بودن گرفتگی نسبت به سایر گرفتگی ها

 • تعداد موارد گرفتگی

 • نوع روش استفاده شده برای رفع گرفتگی

 • طول فنر استفاده شده برای رفع مشکل

 • در صورت نیاز، هزینه تخریب برای رفع گرفتگی، به صورت جداگانه محاسبه می شود.

با توجه به تمام این موارد، شرکت لوله بازکنی سعادت آباد از پایین ترین نرخ ممکن استفاده می کند تا بیش از پیش، رضایت مشتریانش را کسب کند.

لوله بازکنی سعادت آباد

استفاده از دستگاه تراکم هوا برای رفع گرفتگی لوله بازکن سعادت آباد

استفاده از دستگاه تراکم هوا، یکی از روش های پر کاربرد در لوله بازکنی سعادت آباد به شمار می رود. همانطور که از نامش پیدا است، این دستگاه با استفاده از تراکم هوا، گرفتگی های موجود در لوله را رفع می کند. از این دستگاه برای رفع انواع گرفتگی ها استفاده شده و هیچ محدودیتی برای استفاده از آن وجود ندارد.

تفاوت استفاده از دستگاه تراکم هوا با استفاده از فنر این است که دستگاه تراکم هوا می تواند تمام گرفتگی ها، حتی آن هایی که در انتهای لوله قرار دارند را رفع کند، اما فنر این قابلیت را ندارد. سرویس کاران ایران تخلیه از بروزترین دستگاه های موجود برای رفع مشکل مشتریان، استفاده می کنند. استفاده از این دستگاه ها سبب می شود تا علاوه بر سریع تر حل شدن مشکل، آلودگی کم تری نیز وارد فضای منزل شود.

ژنراتور لوله بازکنی چیست؟

ژنراتور لوله بازکنی، معمولا اولین روشی است که تکنسین های لوله بازکنی سعادت آباد به سراغ آن می روند. این روش با نام لوله بازکن برقی یا فنر برقی نیز شناخته می شود. در این روش، همان فنر لوله بازکنی دستی، به موتوری الکتریکی متصل می شود تا با استفاده از قدرت دوران موتور، قدرت و کارایی بیشتری داشته باشد. ژنراتور برقی، توانایی باز کردن هر نوع گرفتگی را دارد و هرگز شما را نامید نخواهد کرد. معمولاً از این دستگاه برای رفع گرفتگی چاه توالت، کف شوی حیاط که ناشی از سنگ و خاک و آجر باشد و کف شوی حمام، استفاده می شود.

لوله بازکنی سعادت آباد

 

نشانه های پر شدن چاه فاضلاب چیست؟

پر شدن چاه فاضلاب از دیگر مشکلاتی است که معمولاً در خانه های قدیمی اتفاق می افتد؛ اما چگونه بفهمیم که چاه فاضلاب پر شده است؟ در ادامه این بخش، به بررسی نشانه های پر شدن چاه فاضلاب می پردازیم.

 • پیچیدن بوی بد یا بوی فاضلاب در خانه بدون هیچ دلیلی

 • باز نشدن گرفتگی های چاه توالت، کف شوی حمام و سینک ظرفشویی و دستشویی

 • مشاهده حشرات موذی در حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه

 • قدیمی بودن چاه

تخلیه فاضلاب در سعادت آباد

حال که با نشانه های پر بودن چاه فاضلاب آشنا شدید، خوب است بدانید که شرکت لوله بازکنی در منطقه سعادت آباد، خدمات تخلیه فاضلاب نیز ارائه می دهد. خوشبختانه تکنسین های با تجربه این شرکت، پس از تماس شما در کم ترین زمان ممکن خود را به محل رسانده و عمل تخلیه چاه را انجام می دهند. به شما اطمینان می دهیم که با سپردن این کار به سرویس کاران ایران تخلیه، مشکل خود را با بیشترین سرعت و کم ترین هزینه حل کرده اید!

رفع گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت هنگام تجمع قیر در سیفون توالت در سعادت آباد

بسیار پیش آمده که لوله های یک ساختمان نو ساز به دلیل رعایت نکردن اصول فنی، دچار گرفتگی با قیر شده است. این گرفتگی معمولاً در سیفون توالت اتفاق افتاده و ساکنان را دچار مشکل می کند. پیشنهاد ما برای حل این مشکل، ریختن نفت با دیگر حل کننده ها، در چاه فاضلاب است؛ چراکه این حل کننده ها، قیر را در خود حل کرده و سبب رفع گرفتگی می شوند.

در صورت رفع نشدن گرفتگی، پس از گذشت یک ساعت، از فنر برای رفع گرفتگی کمک بگیرید. پس از رفع گرفتگی، مقدار بیشتری نفت در لوله ها بریزید تا از برطرف شدن کامل گرفتگی، اطمینان حاصل کنید. در آخر با ریختن آب جوش در لوله ها، به کار خود پایان دهید. در صورتی که از دلیل گرفتگی لوله ها مطمئن نیستید، حتما با کارشناسان لوله بازکنی سعادت آباد مشورت کنید.

لوله بازکنی توالت ایرانی در سعادت آباد

توالت‌های ایرانی در اکثر ساختمان‌ها وجود دارد و به دلایل مختلف زیر دچار گرفتگی می‌شود:

 • گیرکردن صابون در چاه توالت
 • افتادن حلقه انگشتر و ریموت در چاه توالت سعادت آباد
 • افتادن سکه در چاه توالت ایرانی
 • افتادن سرشیر آب در توالت ایرانی
 • افتادن لوازم آرایشی در توالت ایرانی
 • گیر کردن مو و دستمال کاغذی و …

این مشکلات در مواقعی به سادگی رفع می‌شوند و در مواقعی باعث گرفتگی شدید و ایجاد بوی نامطبوع می‌شود. ما در خدمات لوله بازکنی سعادت آباد خدمات لوله بازکنی توالت ایرانی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون خرابی انجام می‌دهیم. روش‌های مختلفی برای رفع این گرفتی وجود دارد اما در صورتی که اشیایی در توالت ایرانی گیر کرده باشد، برای جلوگیری از به وجود آمدن خرابی شدیدتر توصیه می‌کنیم حتما با خدمات لوله بازکن سعادت اباد تماس بگیرید. ما لوله بازکنی توالت فرنگی را با استفاده از تجهیزات پیشرفته و لوله بازکنی به صورت قطعی انجام می‌دهیم. بنابراین می‌توانید تا مدت زیادی بدون دغدغه گرفتگی توالت و چاه فاضلاب به انجام کارهای روزمره بپردازید.

خدمات لوله باز‌کنی سعادت آباد با افراد کاملا متخصص

لوله بازکنی سعادت آباد

اگر شما عزیزان به دنبال یک راه حل سریع و موثر برای مشکلات لوله‌های خود در محله سعادت آباد هستید و یا در پی یافتن یک تیم متخصص و با تجهیزات پیشرفته هستید که در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما باشد، توصیه می‌کنیم از خدمات لوله بازکنی و سایت ایران تخلیه استفاده کنید چون شرکت ما یکی از قدیم ترین ترین شرکت ها در این حوزه میباشد که رضایت شما عزیزان در اولویت کاری ما میباشد. با اعتماد به خدمات این سایت، شما می‌توانید به آرامش را برای گرفتگی های لوله منزل خود دست یابید. سایت ایران تخلیه تلاش می‌کند تا مشکلات لوله‌های شما را با تضمین کیفیت و سرعت بالا انجام دهد تا مشکلی بعدا برای لوله منزل شما وجود نیاد.

سایت ایران تخلیه خدماتی که در رابطه با لوله بازکنی ارائه می‌دهد شامل موارد زیر می‌باشند:

 • باز کردن لوله‌های سیفون توالت فرنگی و سنتی
 • خارج کردن انگشتر و ساعت و گوشی موبایل از چاه فاضلاب و لوله
 • رفع مشکل ترکیدگی لوله با دستگاه
 • تخلیه چاه فاضلاب و سپتیک
 • لایروبی چاه و کانال فاضلاب
 • چاه بازکنی و رفع گرفتگی لوله های سخت
 • از بین بردن گرفتگی سینک ظرفشویی
 • باز نمودن چاهک آشپزخانه و حمام
 • از بین بردن نم و بوی بد فاضلاب
 • باز کردن لوله‌های چدنی قدیمی
 • باز نمودن لوله راه آب پشت بام

مزایای لوله بازکنی سعادت آباد چیست؟

یکی از مزیت‌هایی که مردم تهران از آن برخوردار هستند، خدمات پرطرفدار این شرکت می‌باشد. ارائه خدمات لوله بازکنی به وسیله لوله بازکن‌های متخصص و باتجربه صورت می‌گیرد.

ساعت کاری این شرکت اینگونه است که لوله بازکنی را با سه شیفت و سیار به شکل شبانه روزی، فعال هستند و هیچ گونه تعطیلاتی در این شرکت وجود ندارد و آماده خدمات به مردمان عزیز تهران هستند.

چاه بازکنی در سعادت آباد چگونه است؟

همکاران این شرکت بدون اینکه کثیف کاری، کنده کاری، ترک یا خرابکاری انجام ‌دهند، در کم‌ترین وقت با ضمانت فاکتور به مدت حداقل 15 دقیقه خدمات خود را انجام می‌دهند.

لوله بازکنی سعادت آباد با باز کردن مشکل لوله با فنرزنی برقی انجام می‌شود و برای رعایت کردن نکات بهداشتی و باز کردن گرفتگی لوله‌ها از فنر‌های جداگانه استفاده می‌کنند؛ یعنی اینکه همکاران شرکت ایران تخلیه از فنری که برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی استفاده کرده‌اند، از آن دیگر در بخش لوله‌های آشپزخانه یا حمام استفاده نمی‌کنند که این نکته مهمی است و باید به آن توجه شود.

فنرزنی لوله در سعادت آباد به چه شکل است؟

این شرکت بدون هیچ گونه خرابی کارهایی مانند فنر زدن لوله فاضلاب حمام، لوله فاضلاب دستشویی ایرانی، فنرزدن لوله فاضلاب توالت فرنگی، لوله فاضلاب آشپزخانه، فنرزدن لوله بالکن، لوله پشت بام، لوله پارکینگ، فنرزدن لوله حیاط و لوله فاضلاب شهری را انجام می‌دهد.

گرفتگی و مشکل  لوله در هر ساعت از شبانه روز می‌تواند به وجود بیاید و شما به خاطر مشکلی که به وجود آمده نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی داشته باشید؛ توصیه ما به شما این است که در آن موقع شب اصلا استرس و نگرانی این مشکل به وجود آمده را نداشته باشید. چرا که لوله بازکنی ایران تخلیه تا مدت 15 دقیقه همکاران خود را به منزل شما می‌فرستد تا مشکل گرفتگی لوله را بدون اینکه سرو صدایی در آن وقت شب به راه بیندازند انجام دهند.

لوله بازکنی سعادت آباد

لوله بازکنی سعادت آباد و حمام با دستگاه پمپ تراکم هوا

یکی دیگر از خدمات لوله بازکنی ما در سعادت آباد لوله بازکنی حمام است. متاسفانه در محله سعادت آباد مثل بلوار دریا، خیابان سرو،خیابان فرهنگ،کوی فراز،خیابان درختی و غیره به وفور دیده می‌شود که ساکنین ساختمان با مشکل گرفتگی لوله حمام و انتشار بوی نامطبوع مواجه هستند. متاسفانه در در این مواقع گرفتگی شدید است و انجام کارهایی نظیر ریختن اسید، ریختن آب جوش، استفاده از مواد شوینده و تلمبه پلاستیکی کارساز نیست. در این شرایط بهتر است زمان خود را صرف استفاده از این روش‌ها نکنید. تجربه نشان داده است که این روش‌ها هم زمان زیادی از شما صرف می‌کند و هم هزینه تهیه آن‌ها بالا است. بهترین روش استفاده از دستگاه و تجهیزات فنی است. یکی از این دستگاه‌ها، دستگاه پمپ تراکم هوا است که توسط متخصصین با تجربه ما برای لوله بازکنی حمام استفاده می‌شود. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت با یک تماس تلفنی مشکل را با ما در میان بگذارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما حضور یابیم و مشکل را حل کنیم.

‌رفع گرفتگی و رسوب کنی در سعادت آباد

گرفتگی و ایجاد رسوب معمولا در لوله آب گرم ایجاد می‌شود. از آن‌جایی که اکثر ساختمان‌ها قدیمی هستند و اغلب به صورت سنتی با لوله آهنی کار شده هستند، ایجاد رسوب باعث گرفتگی و کیپ شدن لوله خواهد شد. متاسفانه گرفتگی شیرآب گرم و سرد به یکی از مشکلات عدیده ساکنین ساختمان تبدیل شده است. فشار کم آب و وجود رسوب در آب خارج شده از شیر دو نشانه مهم این مشکل هستند. برای رفع گرفتگی و رسوب کنی در محله گندی کافی است همین حالا با خدمات لوله بازکنی تهران در سعادت آباد تماس بگیرید و رفع گرفتگی و رسوب کنی را به ما بسپارید. خدمات ما در خصوص رفع گرفتگی و رسوب کنی شامل موارد زیر است:

 • رفع گرفتگی و رسوب کنی لوله آب گرم در مسیر موتورخانه
 • رفع گرفتگی لوله آب متصل به سینک
 • رفع گرفتگی و رسوب کنی لوله آب گرم سرویس بهداشتی
 • رفع گرفتگی و رسوب کنی لوله آب گرم و سرد حمام
 • رفع شکستگی و خرابی لوله‌ها
 • رفع بروز نشت و ایجاد روزنه
 • رفع پوسیدگی و خورده شدن تجهیزات مخازن حرارتی

لوله بازکنی سعادت آباد

مراحل لوله بازکنی لوله بازکنی سعادت آباد به شرح زیر میباشد:

احتمالا برای اکثر ما مهم است که بدانیم مراحل لوله‌ بازکنی یک شرکت خدماتی مانند شرکت بنام ایران تخلیه به چه صورت است تا آمادگی لازم را برای بهره‌مندی از خدمات شرکت را داشته باشیم و در ادامه کلیات مراحل لوله بازکنی ایران تخلیه را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

 1. در مرحله اول اعضای تیم اعزام شده تمامی سیستم آب و فاضلاب محل مورد نظر را بررسی و نقاط دارای گرفتگی جزئی تا کامل را مشخص می‌کنند.

 2. پس از این مرحله به منظور جلوگیری از کثیف شدن یا خسارت احتمالی وسایل و تجهیزات موجود در محل را تا جایی که لازم است کنار گذاشته و فاصله لازم را ایجاد می‌کنند.

 3. در قدم سوم با تشخیص دلیل گرفتگی و شدت آن سعی می‌کنند که از ابزار ابتدایی و روش‌های ساده‌تر برای رفع انسداد استفاده کنند.

 4. در مرحله بعد اگر گرفتگی در عمق زیاد و با شدت بالا باشد از ابزار تخصصی مانند فنر برقی، دستگاه ساکشن و… گرفتگی ایجاد شده را برطرف می‌کنند.

 5. در قدم بعدی برای حذف بوی بد فاضلاب و از بین بردن حشرات فاضلابی ممکن است با مواد تخصصی لوله‌های مورد نظر را شستشو و پاکسازی کنند.

 6. در مرحله ششم برای اطمینان از عدم گرفتگی، تمامی مجراها و لوله‌های موجود در واحد ساختمانی چک می‌شوند.

 7. در نهایت به عنوان مراحل پایانی اگر کثیفی جزئی هنگام لوله بازکنی ایجاد شده باشد تیم حاضر به طور کامل محیط را پاکسازی و به شکل مرتب به شما تحویل می‌دهند.

در ضمن پس از این مراحل و برطرف شدن کامل گرفتگی لوله‌های فاضلاب، اعضای تیم مشاوره لازم در خصوص جلوگیری از گرفتگی مجدد لوله‌ ها و نکات مهم هنگام گرفتگی را برای شما توضیح خواهند داد و به این ترتیب شما از یک مشاوره حرفه‌ای نیز بهره‌مند خواهید شد.

لوله بازکنی سعادت آباد

مزایای استفاده از خدمات شرکت لوله بازکنی سعادت آباد

شرکت لوله بازکن سعادت آباد یکی از بهترین شرکت های لوله بازکنی در تهران به شمار می رود؛ اما دلیل آن چیست؟ در ادامه به برخی از مزایای استفاده از خدمات این شرکت، اشاره می کنیم.

 • انجام انواع خدمات با نرخ اتحادیه

 • حاضر شدن در محل در کم تر از 20 دقیقه

 • قیمت های منصفانه

 • خدمات 24 ساعته

 • رفع بوی بد فاضلاب

 • رفع انواع گرفتگی با حداقل آلودگی ممکن

 • رعایت کردن تمام پروتکل های بهداشتی مربوط به کرونا

 • استفاده از بروزترین دستگاه ها و ابزارهای روز دنیا

  • داشتن سرویس کارانی حرفه ای و با تجربه

خدمات لوله بازکنی سعادت آباد با دستگاه تراکم بدون کثیفی

دستگاه فشار هوا یا تراکم هوا دستگاهی است که با کمک نیروی فشار باد، باعث باز شدن گرفتگی لوله توالت و فاضلاب می‌شود. برای استفاده از این دستگاه شخص فاعل باید دارای تجربه و مهارت کافی باشد و در صورت استفاده غلط، امکان آسیب به لوله‌کشی فاضلاب وجود دارد. چرا که لوله‌کشی فاضلاب اتصالات زیادی برای تغییر مسیر دارد و در اثر استفاده از لوله بازکنی با فشار هوا امکان گسیختگی و نشتی آب وجود دارد. از مزایای این نوع دستگاه، قدرت بالای آن نسبت به دیگر روش‌ها است؛ اما باید هزینه بیشتری برای این روش پرداخت کنید. جهت عملکرد بهتر و نتیجه مطلوب‌تر باید گرفتگی در قسمت نزدیک سیفون باشد تا از دیگر مسیرهای لوله‌کشی، هوای فشرده خارج نگردد.

لوله بازکنی سعادت آباد

زمان سرویس دهی شعبه ایران تخلیه پس از دریافت ادرس پستی زیر20دقیقه
روش انجام کار؟!: بافنر قوی با دستگاه با پمپ تراکم و واترجت
✔چرا اعتماد به شرکت ایران تخلیه؟!✔ تضمین کار بافاکتور قیمت پایین و کادر متخصص
آیا رعایت بهداشت انجام میشود؟!: کلیه افراد با ماسک و ضدغفونی کننده محل انجام میشود
☎️ شماره تماس با شعبه سعادت آباد ✔
88038077 ✔ 22778568

دلایل زود پر شدن چاه فاضلاب در سعادت آباد

زود پر شدن چاه فاضلاب، یکی دیگر مشکلاتی است که گریبان گیر ساکنین منازل می شود. در ادامه این مطلب قصد داریم تا به بررسی دلایل آن بپردازیم. از جمله دلایل زود پر شدن چاه فاضلاب می توان به فهرست زیر اشاره کرد.

 • رسوب کردن کف شوینده ها و چربی بر دیواره های چاه فاضلاب

 • ریختن باقی مانده و چربی و روغن غذا به داخل سینک ظرفشویی

 • استفاده بی رویه از آب

 • خراب بودن شیرآلات ساختمان و چکه کردن دائمی شیر آب

 • غیر ماسه ای بودن زمین

 • انباره نداشتن چاه یا کم عمق بودن آن

سخن پایانی

در این مقاله سعی شد تا شما را با برخی از خدمات ایران تخلیه و خدمات دهی به سعادت آباد، آشنا کنیم. امید است تا با استفاده از خدمات این شرکت، مشکل لوله های شما به سرعت بر طرف شود.

آیا لوله بازکنی سعادت آباد با ضمانت کاری تضمین می شود؟

ما ضمانت میدهیم گرفتگی لوله در سعادت آباد را کاملا باز شده تحویل شما دهیم. همچنین دریافت هزینه خدمات در صورت باز شدن لوله دریافت خواهد شد.

دلیل گرفتگی لوله در سعادت آباد چیست؟

عمده ترین علت آن که اکثر افراد نسبت به آن بی توجه هستند، عدم رعایت اصول صحیح شستشو و مراقبت از لوله های فاضلاب می باشد. تجمع زیاد چربی ها، مواد اضافی و تفاله هایی که از سیفون گذر کرده اند، به مرور باعث رسوب گرفتن و گرفتگی لوله فاضلاب می شود.

ساعت کاری شرکت ایران تخلیه چگونه می باشد؟

شرکت ما در طول شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

36 پاسخ

 1. سلام از خدماتتون تو سعادت آباد واقعا لذت بردیم خیلی کارتون تمیز و به روش اصولی لوله بازکنی انجام شد امیدواریم همینجوری خدماتتون رو خوب ادامه و ارائه بدین

 2. از خدمات استفاده کردیم واقعا مچکریپ نکات بهداشتی و فنرزدن لوله انجام شد خیلی ممنون از شرکت ایران تخلیه⭐🌟⭐🌟

 3. مرسی از خدماتتون استفاده کردیم و راضی بودیم مرسی از لوله بازکن سعادت آباد
  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 4. سلام و خسته نباشید دارم به شما که در این وحله سخت مملکت خدمات خوبی ارائه میکنید.از خیابان زرافشان مزاحم شدم دیشب ساعت ۲ که اقای مفتح رو فرستادین بسیار مرد خوش برخورد و خوش بیانی بودن ک رفع گرفتگی لوله پشت بام را به خوبی تحویل ما دادن .خواهش میکنم در این وضع مواظب خودتون باشید .تندرست و سالم و موفق باشید

  💜🙏💜🙏💜🙏💜🙏💜🙏💜🙏💜

 5. بی نظیره شرکت ایران تخلیه و شعبه لوله بازکنی سعادت آباد

 6. بسیار عالی هستید تشکر میکنم از لوله بازکنی سعادت آباد👏⭐😍

 7. سلام از سرو تماس گرفتم خدمات بسیار تمیزی دارین و کار فنرزنی لوله توالت فرنگی خوب انجام شد
  🥀🥀🥀🥀

 8. سلام به کارکنان لوله بازکنی سعادت آباد شرکت ایران تخلیه از گلستان میخواستم مزاحمتون بشم .شما براي لوله کفشور فنر استفاده میکنید ؟؟؟!

 9. سلام و عرض وقت بخیر هر دو خوبه ولی اکثر مواقع فنر میزنیم چون هر چی در مسیر لوله باشه از بین میبره و لوله مث لوله نو میشود و بدون خرابی میباشد

 10. سلام فنرزنی لوله سرویس بهداشتی بدون کثیفی کاری بود ممنون از شعبه لوله بازکن سعادت آباد

 11. سلام تشریف آوردن آقای کوهی کار رفع گرفتگی سینکرو انجام دادن.کارشون تمیز بود و نکات بهداشتی رعایت شد. ممنون از شرکت ایران تخلیه

 12. سلام وقت بخیر تماس گرفتم صبح تشریف اوردین کار تمیزی دارین .از سایت ایران تخلیه و شعبه لوله بازکن نیاوران مچکرم⚘💜

 13. سلام صبح بخیر و ارزوی سلامتی برای شما واقعا محتوای ک گذاشتین عالی بود با روشی که گفتین تونستم مشکل گرفتگی لوله رو رفع کنم با تشکر ازتون🌷

 14. خیلی تشکر میکنم از سرویس دهی خیلی خوب و خیلی منظم و تر ترمیز با رعایت اصول بهداشتی در سعادت آباد.
  من و خانومم خیلی از کار شما راضی بودم خیلی سریع و تمیز انجام دادین و با قیمتشون هم رضایت کننده بود.🤝🤎

 15. سلام صبح بخیر دیشب ک بارندگی بود تماس گرفتم با شعبه سعادت آباد ایران تخلیه زحمت کشیدن خعلی زود تشریف اوردن چون کف آشپزخانه متاسفانه بالا زده بودی که آقای سلطانی زحمت کشیدن با فنر مسیرو رو باز کردن کارشون بدون کثیفی بود و در کل برای ما خدماتشون قابل رضایت بود که ممنونم از ایران تخلیه 🙏🙏🙏🙏

 16. شجاعی فر هستم از علامه تماس گرفتیم برای گرفتگی و بوی بد لوله توالت فرنگی که آقای هوشمند توسط پمپ باد گرفتگی لوله رو برطرف کردن ممنونم ازتووون

 17. سلام ممنونم از ارائه خدماتتون دیروز یکی از سرویسکاران ایران تخلیه اومد به محل کار بنده خیلی اخلاق خوبی داشت واقعا من پسندیدم.سایت خوبی هم دارین واقعا مطالب مفیدی به اشتراک گذاشتین.
  بنده خدا سرویسکارتون خیلی تلاش کرد دیروز و اذیت شدن چون لوله سیمانی بود ولی اخر شکر خدا کاملا لوله باز شد و بسیار راضی بودم از خدمات تمیز و خوب ایران تخلیه🙏

 18. سلام خسته نباشید به پرسنل محترم ایران تخلیه .بهترین لوله بازکنی سعادت آباد شرکت لوله بازکنی بنظرم ایران تخلیه است. برای منزلم چندین بار با شرکت های مختلف تماس گرفتم برای گرفتگی لوله کفشور ولی این دفعه که گرفتگی پیش اومد با سایت شما آشنا شدم و تماس گرفتم که آقای خرسندی رو ارسال کردین که بسیار کارشون عالی بود

 19. سلام صبح بخیر با آرزوی سلامتی برای پرسنل محترم ایران تخلیه ممنونم بابت سرویسکارتون آقای حمزی که ارسال کردین. خداروشکر کار بدون کثیف کاری انجام شد چون راسش یزره بنده نگران این موضوع بودم . چون لوله آشپزخانه ما قدیمی چدنی بود سرویسکارتون از فنر استفاده کردن که راه آب باز شد رضایت کامل داشتم از لوله بازکن سعادت آباد ایران تخلیه مچکرم

 20. سلام خیلی خوشحالیم که از خدمات ایران تخلیه رضایت داشتین ایشالا در خدمات بعدی تخفیف ویژه برخوردار خواهید بود حتما سایت ایران تخلیه رو برای دوستان خود معرفی کنید تا از خدمات ما استفاده کنند.

 21. سلام سال نوتونم مبارک اطلاعات خوبی بیان کرده بودین ممنونم.یه سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید بنده تماس بگیریم تشریف بیارید گرفتگی لوله توالت فرنگی داریم آیا فنر بخوره باعث خط و خش میشه ممنون میشم ج بدین

 22. سلام خانم باقر زاده .خیر چون از سرویسکاران با تجربه انجام میشه و دستگاه های مناسب ‌.خیال شما راحت باشه بدون کوچکترین کثیفی و خرابی مشکل گرفتگی رو حل میکنیم.

 23. سلام بسیار تشکر میکنم از خدمات لوله بازکنی سعادت آباد کارتون واقعا قابل تحسین بود چون بدون کثیفی انجام شد بنده و خانمم راضی بودیم از نحوه خدماتتون تشکر.
  چنگیزی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است