بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

تعمیر توالت فرنگی جردن بافاکتور 22778568 ☎️ بازدید رایگان فوری

ایران تخلیه » تعمیر توالت فرنگی جردن بافاکتور 22778568 ☎️ بازدید رایگان فوری

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (10 امتیاز)

تعمیر توالت فرنگی جردن

ایران تخلیه شرکتی است که ۲۴ساعته در خدمت رسانی شما است که اگر با مشکل گرفتگی و خرابی انواع توالت فرنگی از جمله تعمیر توالت فرنگی جردن مواجه شوید به شما کمک خواهد کرد. یکی از خدمات مجموعه ایران تخلیه این است که اگر توالت فرنگی جردن شما دچار گرفتگی در سیفون یا لوله  شده باشد، تعمیر آن را به راحتی انجام دهد.

در این مقاله شما را با کارهایی که ایران تخلیه انجام می‌دهد؛ آشنا خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

انواع علت گرفتگی توالت فرنگی

انواع توالت فرنگی از جمله توالت فرنگی جردن با مشکلات خرابی و گرفتگی روبرو می‌شوند که نیاز به تعمیر دارند و یکی از خدمات منحصر به فرد و شگفت انگیز لوله بازکنی ایران تخلیه انجام این کار به شکل فوق ‌العاده‌ای است.

تعمیر توالت فرنگی جردن

رفع گرفتگی توالت فرنگی جردن با فنر 100% تضمینی

لوله بازکنی و تعمیرات توالت فرنگی جردن و فنربرقی بهترین و پیشرفته‌ترین روشی است که توسط شرکت ایران تخلیه با متخصصان با تجربه آن انجام می‌شود که شاید فکر خیلی از شماها این باشد فنربرقی به توالت فرنگی شما آسیب می‌زند. در صورتی اینگونه نیست و افراد باتجربه ایران تخلیه، با تجربه و تخصص شگفت‌ انگیزشان در این زمینه، کار را به نحو احسن انجام می‌دهند تا اتفاقی برای توالت فرنگی شما نیفتد. این کار سریع‌ترین روشی است که توسط متخصصان باتجربه ایران تخلیه انجام می‌شود.

سوالاتی که درباره برطرف شدن گرفتگی توالت فرنگی ممکن است برای شما ممکن است به وجود بیاید.

آیا گرفتگی با دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، پلاستیک را می‌شود رفع کرد و فنر زد؟

بله هر گونه مشکلی پیش بیاید و هرچیزی راه لوله را ببندد به راحتی با فنر زنی رفع می‌شود.

اگر روش خانگی برای گرفتگی لوله جواب نداد، چه کاری باید بکنیم؟

جای نگرانی نیست! شما می‌توانید با شرکت ایران تخلیه تماس بگیرید یا به سایت ایران تخلیه مراجعه کنید تا در کم‌ترین زمان ممکن کار شما را انجام بدهند.

زمان رسیدن تعمیرکار توالت فرنگی برای رفع گرفتگی لوله چقدر است؟

سرویس کاران ایران تخلیه در کمتر از نیم ساعت خود را به آنجا می‌ رسانند و کار شما را به بهترین شکل انجام می‌دهند.

گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

یکی از دلایلی که باعث می‌شود توالت فرنگی دچار گرفتگی شود این است که مدفوع در فاضلاب می‌ماند و به راحتی از سیفون خارج نمی‌شود. گرفتگی مذکور باعث می‌شود که توالت فرنگی با مشکل روبرو شود. کاری که شما باید انجام بدهید این است سریع فلاش تانک را بکشید تا آب با شدت زیاد به داخل سیفون ریخته شود تا آن مدفوع در آنجا باقی نماند وگرنه کاملا راه آن مسدود می‌شود.

یکی دیگر از دلایل می‌تواند این باشد که لوله از قبل با جرم‌های دیگر گرفته شده و اندازه لوله کمتر شده است که با مدفوع خیلی سریع مسدود شده است.

به این دلیل شما باید برای تعمیر و گرفتگی لوله خود با نمایندگی لوله بازکنی معتبر در سراسر کشور تماس بگیرید تا مشکل پیش آمده را به طور شگفت انگیزی برطرف کنند. یکی از این لوله بازکنی‌های دارای اطمینان در سطح کشور و شهر تهران، سایت ایران تخلیه است که با یک تماس ساده با این مجموعه متخصصان آن‌ها فوراً به منزل و محل شما اعزام می‌شوند و مشکل را حل خواهند کرد.

گرفتگی با دستمال کاغذی

یکی دیگر از دلایل می‌تواند این باشد که لوله فاضلاب توالت فرنگی شما با دستمال کاغذی دچار گرفتگی شود. یعنی اینکه مهمانانی که به منزل شما می‌آیند یا یکی از کارکنان شرکتتان، بدون اینکه رعایت کنند و دستمال را در سطل زباله بیندازند، همان را در سیفون می‌اندازند که این کار اشتباه آن‌ها باعث گرفتگی لوله شده و باعث دردسر و هزینه برای صاحب خانه می‌شوند.

البته انداختن دستمال کاغذی خیلی سریع باعث گرفتگی لوله نمی‌شود و به مرور این اتفاق می‌افتد؛ ولی اگر به آن توجه نشود و ادامه پیدا کند باعث گرفتگی لوله توالت فرنگی می‌شود.

گرفتگی با صابون

گرفتگی با صابون از دیگر دلایل گرفتگی‌ است که مشکلات جدی‌تری ایجاد می‌کند. خیلی از افراد فکر می‌کنند که صابون اگر داخل لوله سیفون بیفتد به خاطر لغزندگی زود خارج می‌شود؛ در صورتی که اشتباه فکر می‌کنند.

باید حواستان باشد که صابون داخل توالت فرنگی نیفتد، چرا که باید برای باز کردن آن از فنر برقی استفاده شود؛ به همین علت شما باید از نمایندگی‌های معتبر فعال در کشور مانند ایران تخلیه که کار فنرزنی را انجام می‌دهند کمک بگیرید تا آن‌ها متخصصان خود را برای بررسی و برطرف کردن مشکل به محل مورد نظر اعزام کنند.

گرفتگی با پلاستیک

منظور از گرفتگی با پلاستیک می‌توان به اجسامی مانند ریش ‌تراش، بدن زن، اهرم شیرآب، تیغ، برس و چیزهای دیگری که ممکن است در داخل لوله توالت فرنگی بیفتد، اشاره کرد. گرفتگی توالت فرنگی با پلاستیک به وفور در توالت‌های عمومی اتفاق می‌افتد.

باید خیلی حواستان باشد هر اشیایی داخل توالت نیفتد؛ چرا که می‌تواند باعث هزینه زیادی برای شما شود؛ چون اگر اشیاء پلاستیکی یا فلزی در توالت گیر کند، بیرون آوردن آن کار سختی است که کار هر کسی نیست و باید از خدمات‌ لوله بازکنی های معتبری چون ایران تخلیه کمک بگیرید.

گرفتگی با نوار بهداشتی

یکی از انواع گرفتگی که ممکن است رخ دهد، گرفتگی است که با نوار بهداشتی بیشتر توسط مهمان‌های دختر انجام می‌شود؛ دلیل این می‌تواند این باشد که شخص به خاطر اینکه صاحب منزل نوار بهداشتی را درون سطل زباله نبینند به داخل توالت فرنگی می‌اندازند که این کار باعث گرفتگی سریع لوله فاضلاب توالت فرنگی می‌شود و نیاز به فنرزنی و لوله باز کردن می‌باشد که این کار را ایران تخلیه به راحتی انجام می‌دهد. یعنی شما گرفتن تماس یا با مراجعه به سایت می‌توانید از تعمیرات توالت فرنگی جردن ایران تخلیه برای گرفتگی لوله کمک بگیرید.

تعمیر توالت فرنگی جردن

ضرراستفاده کردن از اسید برای باز کردن لوله توالت فرنگی

شرکت ایران تخلیه استفاده از اسید را برای گرفتگی لوله اصلا راه حل درست و مناسبی نمی‌داند، حتی در مواقع ضروری.

ریختن اسید باعث از بین رفتن لوله فاضلاب توالت فرنگی شما می‌شود و کل آن لوله را از بین می‌برد و حتی چسب‌هایی که به لوله زده شده را خیلی سریع از بین می‌برد. اگر لوله‌های شما از جنس چدن باشد خیلی راحت باعث پوسیدگی و سوراخ شدن آن می‌شود.

ضررهای دیگری که اسید دارد این است که باعث مشکلات تنفسی می‌شود؛ مخصوصا برای افرادی که مشکل آسم و حساسیت دارند، به پوست دست و صورتتان آسیب جدی وارد می‌کند و حتی می‌تواند آن را بسوزاند و از بین ببرد. ریختن خود اسید باعث می‌شود که سرامیک و گچ‌های ساختمان زیرین را از بین ببرد و شما هزینه بسیار زیادی را متحمل شوید. پس بهترین کار این است که با ایران تخلیه تماس بگیرید و از افراد باتجربه و متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا خسارت بیشتری به خود وارد نکرده‌اید. نباید این موضوع مهم را پشت گوش بیندازید؛ زیرا ریختن اسید خرابی‌ها و ضررهایی وارد می‌کند که نمی‌شود آن را دست کم گرفت.

چندین روش خانگی برای تعمیرات فرنگی جردن

در این قسمت چندین روش خانگی برای باز کردن لوله توالت فرنگی را خواهیم گفت که در اثر شیوه انجام نادرست و اشتباه شما ممکن است به یک معضل بزرگ تبدیل شود که سپردن این کار به نمایندگی‌های لوله بازکنی دارای اطمینان بسیار بهتر است:

رفع گرفتگی لوله با ریختن آب گرم

منظور از ریختن آب گرم داخل توالت فرنگی این است که گرم باشد نه داغ یا جوش؛ چرا که اگر خیلی داغ باشد توالت فرنگی ترک برمی‌دارد و اینگونه ضرری چندین برابر به خودتان می‌زنید. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که آب را داخل یک سطل بریزید و اگر آب فاضلاب خیلی بالا نیامده باشد، آن را از فاصله پنج سانتی متر به داخل توالت فرنگی بریزید، اگر آب  بالا آمده است هم از فاصله خیلی کم آن را بریزید با فشار زیاد انجام دهید.

اگر این کار را انجام دادید و تأثیری نداشت چند بار این کار تکرار کنید تا انجام شود؛ اگر این کار تاثیری نداشت از ایران تخلیه کمک بگیرید.

رفع گرفتگی لوله با مایع دستشویی

روش استفاده از مایع دستشویی یک روش بسیار خوب برای پلاستیک مانند ریش تراش، صابون، دستمال کاغذی است که بهترین روش برای این کار است.

بازکردن انواع گرفتگی توالت بدون خرابی با فنر و دستگاه برقی
شماره تماس شعبه جردن 02122778568
ضمانت تعمیرات توالت فرنگی جردن تحویل لوله باز شده و بافاکتور اتحادیه
زمان رسیدن سرویسکار؟! کمتر از 20در محل شما عزیزان
بازکردن لوله ها با دستگاه های؟! با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

تعمیر توالت فرنگی جردن

ما در این مقاله شما را کارهایی که شرکت ایران تخلیه برای بارکردن لوله، فنرزنی و رفع گرفتگی توالت فرنگی انجام می‌دهد را توضیح دادیم؛ چرا که این کار را به بهترین روش با کم‌ترین زمان انجام می‌دهند.

شما عزیزان از لوله بازکنی جردن ، لوله بازکنی ستارخان ، لوله بازکنی ونک هم اطلاعات بیشتر بدست آورید.

یک پاسخ

  1. سلام رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی به تمیز انجام شد بنده رضایت کامل ممنونم از ایران تخلیه🌹🌹🌹🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است