بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

رفع گرفتگی لوله سیمانی بافنر و دستگاه ✔️09127208965 فوری

ایران تخلیه » رفع گرفتگی لوله سیمانی بافنر و دستگاه ✔️09127208965 فوری
رفع گرفتگی لوله سیمانی

راهنمای مطالعه

4.8/5 - (6 امتیاز)

رفع گرفتگی لوله سیمانی

گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان به خاطر ریختن بتن طی فرایند ساخت و ساز در انجام تعمیرات ساختمان یا دوغاب کاشی در بازسازی حمام ممکن است برای صاحبان املاک مشکل بزرگی به بار بیاورد. بازسازی منزل همچون اضافه کردن حمام در زیرزمین می‌تواند باعث ریختن اتفاقی بتن یا مواد مشابه در فاضلاب شود. رفع گرفتگی لوله سیمانی سخت‌تر از تجمع مو یا کف صابون است.

اگر با گرفتگی لوله کشی فاضلاب با سیمان روبه رو شدید، ما قادریم به شما کمک کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره روش رفع گرفتگی لوله سیمانی و اینکه چرا انجام این کار باید زودتر انجام بگیرد، تا آخر این مطلب از سایت ایران تخلیه با ما همراه شوید.

تاثیر سیمان بر روی گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان

ریخته شدن سیمان در لوله فاضلاب منجر به مسدود شدن لوله یا تخلیه آهسته فاضلاب می‌شود. اگر سیمان موجب مسدود شدن کامل لوله‌ها شود، نیاز است تا هرچه زودتر برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب اقدام کنید. اگر بتن به اطراف لوله‌های فاضلاب چسبیده باشد قطر لوله‌ها کاهش می‌یابد و در نهایت بر سرعت جریان تاثیر می‌گذارد. اگر بتن در لوله‌های فاضلاب تجمع گردد، در قسمت انتهایی ته نشین گردیده و عبور آب از بتن را سخت‌تر می‌کند.

گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان منجر به باقیماندن ضایعات در لوله‌ها می‌شود که این عامل باعث مسدود شدن لوله و برگشت پساب فاضلاب به درون منزل می‌شود. این مشکلات ممکن است به طور تصادفی در حمام، توالت و سینک اتفاق بیفتد و چیزی جز نگرانی و عصبانیت برای شما در پی نخواهد داشت.

رفع گرفتگی لوله سیمانی

در صورت گرفتگی لوله سیمانی چه عکس العملی نشان دهیم؟

در صورت گرفتگی لوله سیمانی ابتدا باید سیمان را بررسی نمایید که آیا سفت شده است یا خیر. اگر هنوز سفت نشده باشد خودتان به کمک ابزارهایی مناسب و استاندارد گرفتگی لوله سیمانی را رفع نمایید. می‌توانید برای این کار از آب خیلی گرم استفاده کنید. توجه داشته باشید که حتما از رفع گرفتگی لوله سیمانی اطمینان حاصل کنید سپس ریختن آب داغ را متوقف نمایید.

اگر سیمان سفت شده باشد برای رفع آن فقط کافی است با سایت ایران تخلیه تماس بگیرید تا این تیم با تجربه‌ در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل شما را حل کنند.

اهمیت اقدام به موقع جهت رفع گرفتگی لوله سیمانی

گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان امکان دارد در ابتدا مشکلات زیادی را به وجود نیاورد. ولی با وجود بارندگی‌های فصلی، سیستم فاضلاب قادر نخواهد بود آب اضافی را سریعا دفع نماید و موجب آسیب پذیر شدن بنای ساختمان در برابر سیل خواهد شد. ولی بارندگی‌های شدید را نمی‌توان تنها مشکل حاصل از این دانست. زندگی روزمره در خانه یا محل کار قادر است در عملکرد فاضلاب ساختمان اختلال ایجاد کند. چراکه مو، باقیمانده مواد غذایی و چربی به اشتباه وارد لوله‌های فاضلاب می‌شوند و مشکلاتی را برای همه ایجاد می‌نمایند. در صورت بروز چنین مشکلاتی نگران نباشید چراکه سایت ایران تخلیه با خدمات لوله بازکنی خود می‌تواند سریعا تمام مشکلات شما را رفع نماید.

برای اطلاع از انواع ترفند های رفع گرفتگی لوله خودتان صفحه ی لوله بازکنی یوسف آباد را کلیک کنید.

مشکلات ناشی از وجود سیمان در لوله‌کشی فاضلاب

شاید تا به حال در مورد گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان مطالبی را شنیده باشید و از شنیدن آن ها تعجب بسیار کرده‌ باشید که آیا افرادی نیز پیدا می‌شوند که چنین حماقتی را انجام دهند و سیمان را داخل لوله‌های فاضلاب بریزند. اما این طور که به نظر می‌رسد آن‌قدرها هم این عمل غیرعادی نیست. ریختن سیمان در لوله‌های فاضلاب می‌تواند به راحتی راه آن‌ها را مسدود کند. توصیه می‌شود که سیمان را دور از لوله‌های فاضلاب نگهداری کنید. زیرا زمانی که ذرات سیمان داخل لوله‌ها سفت و ته‌نشین می‌شدند باعث می‌شوند تا این مواد در دیواره‌های لوله فاضلاب بچسبند و جریان آب را کاهش دهند و موجب گیر کردن مواد دیگر در داخل لوله های فاضلاب شوند. ریختن سیمان در لوله‌های فاضلاب می‌تواند منجر به تعمیرات پرهزینه و انسدادهای جدی شود. بیشتر پیمانکاران با خود فکر می‌کنند که شستن دوغاب کاشی یا مقداری سیمان در لوله‌های فاضلاب هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند، اما اصلا این طور نیست زیرا همانطور که گفته شد این امر باعث انسداد لوله‌ها می‌شود. ولی افرادی نیز هستند که از ریختن سیمان در لوله‌های فاضلاب خودداری می‌کنند زیرا می‌دانند که انجام این کار باعث رساندن آسیب جدی می‌شود. محصولات ساختمانی و بتن که به لوله‌های فاضلاب راه می‌یابند می‌توانند در نتیجه تنبلی، ناآگاهی یا بی‌توجهی افراد باشند.برای تماس بابت باز کردن لوله های سیمانی به صورت تضمینی لوله بازکنی ونک کلیک کنید.

رفع گرفتگی لوله سیمانی

رفع گرفتگی لوله با سیمان

با انجام یک سری راهکار‌ها می‌توان به رفع این مشکل اقدام کرد که این راهکار‌ها شامل موارد زیر می‌باشند:

 • استفاده از آب با فشار زیاد

به منظور برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب به واسطه سیمان می‌توان با آب پرفشار سیمان موجود در لوله کشی را پاک کرد. برای این کار می‌بایست فشار آب بسیار زیاد باشد تا به آسانی لوله‌های فاضلاب پاک شود.

 • بررسی لوله‌ها با دوربین و به کار بردن دستگاه جت بلستر

  به منظور برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب توسط سیمان می‌توان در اولین گام با یک دوربین محل اندازه گرفتگی را تعیین و با دستگاه جت بلستر با فشار بالا لوله‌ها را پاکسازی کرد و سیمان را از لوله‌ها زدایید.

  البته از این دستگاه می‌بایست افراد متخصص در عرصه لوله بازکنی استفاده کنند، تا به لوله‌ها صدمه‌ای وارد نشود. بنابراین شما می‌توانید با کارشناسان ایران تخلیه به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و در عرصه خدمات تخلیه چاه مشاوره لازم دریافت کرده و کمک بگیرید.

  • استفاده از ابزار مکانیکی

  به کار بردن ابزار مکانیکی همچون مته مارپیچ جهت رفع گرفتگی لوله سیمانی راه حل مناسبی می‌باشد. مته مارپیچ می‌تواند سیمان خشک را بشکند و با شکسته شدن آن لوله‌ها را پاکسازی کند. این مته‌های مارپیچ باید بلند باشند تا تمام محل مسدود شده را پاکسازی کنند البته در این روش مشکلاتی همچون وجود چند خمیدگی در لوله‌ها، که کار رفع انسداد لوله‌ها را سخت‌تر می‌کند نیز وجود دارد. بنابراین موجب شکسته شدن لوله‌ها در هنگام برداشتن سیمان می‌شود. برای استفاده از این روش نیز باید از افراد متخصص در این عرصه استفاده کرد.

  • به کار گرفتن نرم کننده سیمان یا زیست فروپاش

   یکی دیگر از راه‌های پاکسازی سیمان در لوله‌ به کار بردن نرم کننده سیمان و ملات می‌باشد که به آن‌ها محصولات زیست فروپاش می‌گویند.

   • استفاده از اسیدها

   یکی دیگر از روش‌های برطرف کردن گرفتگی لوله سیمانی استفاده از اسیدها می‌باشند. درست است که سیمان در اسید حل می‌شود اما خطرات فراوانی هم دارد و فقط باید با احتیاط کامل این کار انجام گیرد. دقت کنید که به کار بردن اسید به لوله‌ها آسیب می‌رساند، چرا که بعضی از مواد سازنده لوله‌ها صدمه می‌بینند. اگر لوله‌ها پی‌وی‌سی هم باشند باز اسید به آن‌ها صدمه وارد می‌کند، بنابراین تا جایی که ممکن است از این روش استفاده نکنید.

   • رفع گرفتگی لوله سیمانی با پیشرفته ترین ابزارها

   جهت باز کردن گرفتگی لوله سیمانی بهترین و با صرفه ترین راه، به کار بردن دستگاه فنر برقی می‌باشد.

   دستگاه فنر برقی به لوله چدنی و پلاستیکی صدمه‌ای وارد نمی‌کند و برای این کار ساخته شده است چراکه آلیاژ فنر دارای انعطاف بوده و به راحتی می‌تواند سیمان را بتراشد.

   جهت رفع گرفتگی لوله سیمانی توسط فنر می‌ بایست در این زمینه تجربه کافی را داشته باشید و یا اگر سرویس کاری برای انجام کار به خانه شما می‌آید باید در این باره خبره و با تخصص باشد. ناگفته نماند که بهترین افراد باتجربه و ماهر در این زمینه تیم سایت ایران تخلیه می‌باشند که از پیشرفته ترین ابزار‌ها برای رفع گرفتگی لوله سیمانی استفاده می‌نمایند.

برای استعلام قیمت روی لوله بازکنی شهران را کلیک کنید.

به چه صورت لوله‌های فاضلاب خود را از نفوذ سیمان در امان نگه داریم؟

هنگامی که در حال بازسازی خانه خود هستید، می‌بایست از تمیز کردن ابزار در سینک ظرفشویی یا دستشویی پیشگیری کنید چرا که موجب گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌شود. معمولا گرفتگی‌ها به قدری شدید هستند که حتی با دستگاه‌های مته مارپیچ، بلسترهای قدرتمند هم قادر نخواهید بود لوله‌های فاضلاب را پاکسازی کنید و به این ترتیب صدمه جدی به لوله‌ها وارد می‌شود. بنابراین شما می‌توانید به سایت ایران تخلیه مراجعه کرده و روش خدمات ایران تخلیه را مشاهده نمایید و با بهره گیری از خدمات این سایت به بهترین شکل به رفع گرفتگی لوله سیمانی خود بپردازدید.

چه زمانی تخلیه لوله فاضلاب کافی نیست؟

گاهی اوقات ممکن است انسداد لوله‌های فاضلاب با بتن تا حدی باشد که حتی تعمیرکار حرفه‌ای هم نتواند راه این لوله ها را باز کند و عملیات پاکسازی با شکست مواجه شود. انباشته شدن سایر مصالح ساختمانی یا بتن باعث می‌شود تا فشار زیادی به لوله‌ها وارد شود و در نتیجه پارگی یا ترک ایجاد می‌شود‌. ممکن است میزان سیمان یا بتن در داخل لوله‌ها به قدری زیاد باشند که استفاده از ابزار‌هایی همچون مته‌های مارپیچ‌، جت بلستر‌های قدرتمند یا سایر ابزارهای هیدرولیک بتوانند بتن را از داخل لوله‌ها از بین ببرند، اما آسیب جدی به لوله‌ها وارد کنند. در همچنین مواردی نیاز است تا لوله‌ها تعویض شوند.

روش های دیگر بازکردن لوله یخ زده با لوله بازکنی ستارخان

زمان سرویس دهی در ایران تخلیه؟! کمتر از 20دقیقه سرویسدهی میشود
ضمانت رفع گرفتگی لوله سیمانی؟! بازکردن 100%لوله بافاکتور اتحادیه
بازکردن گرفتگی لوله سیمانی؟! با کادری کاملا متخصص و خبره
بازکردن انواع لوله سیمانی و؟! گرفتگی لوله های سخت و انواع لوله فاضلاب
بازکردن انواع لوله با تجهیزات کامل؟! پمپ تراکم فنر واتر جت دستگاه لوله بازکن

جمع‌بندی

روش‌های بسیار زیادی وجود دارند تا افراد بتوانند به رفع گرفتگی لوله سیمانی بپردازند. از جمله این روش‌ها می‌توان به اسید، حل کننده بتن یا استفاده از مارپیچ برقی اشاره کرد. گاهی اوقات نیز امکان دارد در لوله فاضلاب سیمان زیادی جمع شده باشد و تمیز کردن آن برای شما مشکل باشد و یا بتن یا سیمان آن‌قدر سفت و محکم شده باشد که رفع گرفتگی امکان ناپذیر باشد.‌ در این گونه مواقع تنها راهکار جایگزین لوله‌های قدیمی با لوله‌های جدید می‌باشد.

رفع گرفتگی لوله سیمانی

یک پاسخ

 1. سلام لوله سینک دچار گرفتگی شده بود تماس گرفتیم با چندتا شرکت اومدن گفتن سیمان گیر کرده نتونستن باز کنن همکارم با شرکت ایران تخلیه تماس گرفت خعلی زود تشریف آوردن باز کردن واقعی راضی بودم ممنونم ازتون🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است