بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

رفع گرفتگی لوله فاضلاب چدنی تضمینی بازدید رایگان ✔️روش های رفع گرفتگی لوله چدنی

ایران تخلیه » رفع گرفتگی لوله فاضلاب چدنی تضمینی بازدید رایگان ✔️روش های رفع گرفتگی لوله چدنی
لوله بازکنی منطقه 4

راهنمای مطالعه

5/5 - (12 امتیاز)

رفع گرفتگی لوله فاضلاب چدنی

بدون شک گرفتگی لوله فاضلاب یکی از بدترین اتفاقاتی است که هیچ کس نمی‌خواهد با آن مواجه شود چراکه همه ما به خوبی می‌دانیم که گرفتگی لوله فاضلاب و عدم رفع به موقع آن می‌تواند ما را با چه دردسری روبه‌ رو کند.

لوله‌های چدنی به دلیل مقاومت، عمر مفید طولانی، راحتی نصب، در دسترس بودن، قیمت مناسب و… یکی از رایج‌ترین انواع اتصالات در لوله‌کشی فاضلاب‌های مختلف هستند اما حتی لوله‌های چدنی نیز از مشکل گرفتگی مستثنا نیستند!

گرفتگی لوله‌ های فاضلاب‌ چدنی حتی در برخی مواقع جدی‌تر از دیگر انواع لوله فاضلاب است چراکه رسوب بعضی از مواد بر روی جداره این لوله‌ها بسیار راحت‌تر از لوله‌های دیگر مانند لوله پلاستیکی ایجاد می‌شود بنابراین اگرچه مقاومت این لوله‌ها بالا است اما نباید نسبت به گرفتگی آن‌ ها بی‌ توجه بود.

علت گرفتگی لوله فاضلاب

شاید پیش از هرچیز دیگری لازم باشد که دلایل اصلی و عمده گرفتگی لوله‌های فاضلاب را بشناسیم تا با شناخت این دلایل بتوانیم به شکل قابل توجهی از گرفتگی لوله فاضلاب جلوگیری کنیم و ازجمله مهم‌ترین دلایلی که باعث گرفتگی فاضلاب مکان‌های مختلف شوند می‌توان موارد زیر را نام برد.

 1. نفوذ مواد و مصالح رسوب‌پذیر مانند دوغاب، سیمان، گچ و… هنگام ساخت‌وساز و تعمیرات به درون لوله فاضلاب
 2. تجمع چربی و پسماندهای غذایی
 3. تجمع مو درون لوله فاضلاب خصوصا فاضلاب حمام
 4. گیر کردن اشیاء و اجسام سخت یا زباله درون لوله فاضلاب
 5. هدایت کردن خاک، زباله و… به درون دریچه فاضلاب و…عوامل فوق اصلی‌ترین دلایل مسدود شدن لوله‌های فاضلاب ازجمله لوله‌های چدنی هستند که عدم تشخیص و رسیدگی به موقع به این عوامل می‌تواند پیامدهای ناخوشایندی مانند نشست فاضلاب را در پی داشته باشد.

 

رفع گرفتگی لوله چدنی

روش ‌های خانگی رفع گرفتگی لوله فاضلاب چدنی

زمانی که صحبت از رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب در میان باشد هرکسی بر حسب تجربه شخصی خود روشی را پیشنهاد می‌کند و نمی‌توان گفت که تمامی این روش‌ها ناکارآمد و بی‌فایده هستند.

عوامل فوق اصلی‌ترین دلایل مسدود شدن لوله‌ های فاضلاب ازجمله لوله‌های چدنی هستند که عدم تشخیص و رسیدگی به موقع به این عوامل می‌تواند پیامدهای ناخوشایندی مانند نشست فاضلاب را در پی داشته باشد.

روش ‌های خانگی رفع گرفتگی لوله چدنی

زمانی که صحبت از رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب در میان باشد هرکسی بر حسب تجربه شخصی خود روشی را پیشنهاد می‌کند و نمی‌توان گفت که تمامی این روش‌ها ناکارآمد و بی‌فایده هستند.

زمانی که گرفتگی سطحی و جزئی باشد ممکن است با برخی از روش‌های خانگی بتوانید آن را رفع کنید اما در مورد گرفتگی‌های شدید و عمیق به کار بردن هر روش خانگی ریسک و حتی ممکن است نتیجه را بدتر از آنچه که هست کند…

گاها روش خانگی شما هیچ ارتباطی با نوع و علت گرفتگی لوله ندارد و جدا از صرف هزینه و انرژی ممکن است باعث آسیب به تاسیسات، فوران فاضلاب، آسیب به سلامتی خود شما و… شود بنابراین اگر لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی شده است بهتر است کار را به کاردان ایران تخلیه سپرده و با یک مرکز خدماتی مثل لوله بازکنی جردن تماس بگیرید.

بهترین روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب چدنی

همانطور که اشاره شد لوله‌های فاضلاب چدنی به دلیل اصطکاک جداره داخلی احتمال جذب رسوب و جرم بیشتری داشته بنابراین اگر لوله فاضلاب چدن حمام، آشپزخانه، دستشویی، حیاط و… دچار گرفتگی شده است در سریع‌ترین زمان ممکن برای رفع گرفتگی آن اقدام کنید.

بدون شک بهترین روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب چدنی کمک گرفتن از یک تیم حرفه‌ای خدماتی است که بتواند بدون اتلاف وقت و با مهارت لازم گرفتگی تمام اتصالات فاضلاب را رفع کرده و از هدر رفتن وقت، انرژی و هزینه شما جلوگیری کند.

اگرچه امروزه مجموعه‌ها و شرکت‌های خدماتی بسیاری وجود داشته اما “ایران تخلیه” مجموعه‌ای خدماتی با سال‌ها تجربه و تخصص است که تیم خدماتی مجرب و حرفه‌ای داشته و مشکلات تاسیساتی شما ازجمله رفع گرفتگی لوله‌های چدنی را به بهترین شکل ممکن برطرف می‌کند.

بنابراین می‌توان ادعا داشت که بهترین روش رفع گرفتگی انواع لوله فاضلاب ازجمله لوله‌های چدنی کمک گرفتن از شرکت‌های خدماتی است اما در این زمینه نیز نمی‌توان به هر شرکت خدماتی اعتماد کرد و در ادامه دلیل برتری شرکت خدماتی ایران تخلیه را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

 

رفع گرفتگی لوله فاضلاب چدنی

مهم‌ترین مزایای شرکت خدماتی ایران تخلیه

می‌توان گفت که حداقل در سال 1402 صدها شرکت خدماتی وجود دارد که می‌توانید برای رفع مشکلات تاسیساتی خود با آن‌ها تماس بگیرید اما آنچه که ایران تخلیه را نسبت به دیگر شرکت‌ها و سایت‌ های خدماتی متمایز کرده مزایای آن است که در ادامه به ویژگی‌ های مهم و مزایای شرکت ایران تخلیه اشاره خواهیم کرد.

 1. تمام کادر فنی و تیم اجرایی ایران تخلیه افرادی مجرب، آموزش دیده و حرفه‌ای هستند که در زمینه مشکلات تاسیساتی ازجمله لوله بازکنی ستارخان گرفتگی لوله بطور کامل آموزش دیده و مهارت بالایی در رفع این مشکلات دارند.
 2. ایران تخلیه جدا از تیم فنی درجه‌ یک از مدیریت و تیم پشتیبانی بسیار متعهد و مسئولیت‌پذیری برخوردار است که با نظم و قانون‌مندی خود پاسخگوی اعتماد شما هستند.
 3. شرکت ایران تخلیه از سایت رسمی و لینک‌های ارتباطی متعدد و در دسترس برخوردار است و امکان برقراری ارتباط با این شرکت خدماتی در هر ساعت از شبانه روز برای شما عزیزان وجود دارد.
 4. به دلیل تعداد بالای پرسنل و در اختیار داشتن تجهیزات کامل، ایران تخلیه هرگز شما را برای رسیدگی به گرفتگی لوله‌های فاضلاب و دیگر خدمات تاسیساتی معتل نخواهد کرد.
 5. این شرکت خدماتی باتوجه به نیروی انسانی ماهر، تیم مدیریتی قوی و تجهیزات کامل در سریع‌ترین زمان ممکن در محل موردنظر شما حاضر خواهند شد.
 6. ایران تخلیه از به‌روزترین و کامل‌ترین تجهیزات تخصصی برخوردار است بنابراین بد‌ترین نوع گرفتگی‌ لوله‌های فاضلاب را به بهترین شکل ممکن رفع می‌کنند.
 7. شرکت ایران تخلیه باتوجه به سطح حرفه‌ای بودن خود بطور مداوم جهت رفاه حال مشتریان خود تخفیف‌های خدماتی قابل توجهی را اعمال کرده و حتی بسیاری از فعالیت‌های خدماتی این شرکت به شکل رایگان به شما عزیزان تعلق می‌گیرد.
 8. در هر ساعت از شبانه روز تیم خدماتی ایران تخلیه در سریع‌ ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حضور پیدا خواهند کرد.

دلایل انتخاب لوله‌ بازکنی ایران تخلیه برای رفع گرفتگی لوله چدنی

شاید با خود بگویید که بسیاری از موارد یا مزایای فوق را اکثر شرکت‌های خدماتی دارند بنابراین دلیل اعتماد پیوسته و انتخاب مداوم متقاضیان ایران تخلیه چیست؟

باید گفت که حق با شماست! بسیاری از مزایای فوق در اکثر شرکت‌های خدماتی وجود دارد یا حداقل چنین ادعایی وجود دارد اما تمام افرادی که از خدمات ایران تخلیه جهت رفع گرفتگی لوله‌ فاضلاب چدنی یا دیگر مشکلات تاسیساتی کمک گرفته‌اند به وضوح شاهد تفاوت سطح کاری این شرکت با دیگر شرکت‌های مشابه بوده‌اند.

لوله‌ بازکنی ایران تخلیه در کنار به‌ کارگیری تجهیزات مدرن نهایت دقت‌عمل را داشته تا هیچ آسیبی به تاسیسات شما وارد نشود این در حالی است که برخی از تیم‌های خدماتی حتی با در اختیار داشتن تجهیزات مدرن به دلیل بی‌دقتی یا عدم مهارت کافی به ساختار تاسیسات شما آسیب وارد کرده و مشکلات دیگری را ایجاد می‌کنند.

در موردی دیگر یکی از دلایلی که باعث می‌شود ایران تخلیه انتخاب همیشگی متقاضیان باشد بهداشت کامل تیم خدماتی ایران تخلیه است به صورتی که حتی هنگام رفع گرفتگی شدید لوله‌های فاضلاب اجازه آلوده شدن محیط اطراف به واسطه فاضلاب را نداده و پس از پایان کار، محل گرفتگی را به شکل کاملا تمیز تحویل می‌دهند.

بنابراین اگر نگران این مسئله هستید که محیط منزل یا محل کار شما هنگام رفع گرفتگی لوله فاضلاب کثیف شود باید گفت که تیم ایران تخلیه با نهایت دقت و مهارت از پراکنده شدن هرگونه آلودگی جلوگیری می‌کنند و از این نظر شما نیازی به نظافت مجدد محیط ندارید.

بازکردن انواع گرفتگی لوله چدنی با کادری کاملا متخصص وآموزش دیده
شماره تماس با ایران تخلیه؟ 09127208965
ضمانت خدمات ایران تخلیه چیست؟ تحویل لوله باز شده و بافاکتور اتحادیه
زمان رسیدن سرویسکار؟! کمتر از 20دقیقه در محل شما عزیزان
بازکردن انواع لوله های چدنی با با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

روش کار تخصصی لوله بازکنی ایران تخلیه

همانطور که پیش از این اشاره شد تیم اجرایی لوله بازکنی ایران تخلیه به شکل کامل آموزش دیده و تجربه بالایی در مورد مشکلات تاسیساتی دارند بنابراین در صورت گرفتگی لوله فاضلاب ابتدا نوع گرفتگی و شدت آن را بررسی می‌کنند.

در قدم بعدی باتوجه به جنس لوله فاضلاب و نوع گرفتگی مواد و ابزار مورد نیاز را به کار برده تا گرفتگی برطرف شود و هرچقدر که گرفتگی عمقی‌تر و شدید‌تر باشد از ابزار تخصصی‌تری برای رفع آن کمک می‌گیرند.

پس از رفع گرفتگی تمام لوله‌های فاضلاب موجود در محیط موردنظر تیم فنی تمام لوله‌ها، مجاری و دریچه‌های فاضلاب موجود را برای شما چک کرده تا اطمینان حاصل کنند گرفتگی در هیچ کجا وجود ندارد و در نهایت محیط مورد نظر را با نظافت کامل به شما تحویل خواهند دارد.

برای اطلاع از انواع ترفند های رفع گرفتگی لوله خودتان صفحه ی لوله بازکنی یوسف آباد را کلیک کنید.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب چدنی

ابزار تخصصی لوله‌ بازکنی ایران تخلیه

لوله بازکنی ایران تخلیه بهترین مواد و ابزار تخصصی لوله بازکنی را در اختیار دارد بنابراین فرقی نمی‌کند که گرفتگی لوله فاضلاب چدنی شما به چه علت و با چه شدتی باشد چراکه این شرکت خدماتی با بهره‌مندی از تجهیزات مدرن و تخصصی می‌تواند هر نوع گرفتگی لوله فاضلاب را رفع کند و ازجمله تجهیزات تخصصی این شرکت می‌توان موارد زیر را نام برد.

 • انواع تلمبه لوله‌ بازکنی
 • دستگاه تراکم هوا حرفه‌ای
 • فنر برقی با سرفنرهای مختلف (سرفنر اسیدی، سرفنر نیزه‌ای، سرفنر کوزه‌ای، سرفنر ابزارگیر، سرفنر الماسی و…)
 • مواد شیمیایی تخصصی لوله‌بازکنی
 • دستگاه تخصصی لوله بازکنی ارابه‌ای و دریلی و…

تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب

بسیاری از افراد به دلیل عدم تشخیص به موقع گرفتگی فاضلاب باعث شدید شدن گرفتگی شده که می‌تواند موجب ترکیدن لوله فاضلاب، نشت و حتی فوران فاضلاب شود در حالی که با تشخیص به موقع گرفتگی‌های جزئی لوله فاضلاب می‌توانید آن را به راحتی برطرف کنید.

احساس گاه به گاه بوی نامطبوع از دریچه‌‌های فاضلاب، عدم عبور راحت و سریع آب از دریچه‌های فاضلاب، نشت جزئی فاضلاب یا برگشت خوردن آب و پسماند‌ها از دریچه‌ها ازجمله مهم‌ترین نشانه‌های گرفتگی لوله فاضلاب است که شما با تشخیص به موقع این نشانه‌ها می‌توانید از شدید شدن گرفتگی جلوگیری کنید.

نکته قابل توجه این است که در صورت مراجعه، تیم پشتیبانی و کادر فنی ایران تخلیه آموزش و راهنمایی لازم در خصوص تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب، روش‌های جلوگیری و نکات اولیه رفع گرفتگی لوله فاضلاب را به شما عزیزان آموزش می‌دهند و بنابراین شما از یک مشاوره تخصصی به شکل رایگان بهره‌مند خواهید شد.

رفع گرفتگی انواع لوله چدنی با کادری متخصص

رفع گرفتگی لوله چدنی یکی از مهم‌ترین عملیات تعمیر و نگهداری در صنعت است. اگر لوله چدنی شما عزیزان گرفتگی داشته باشد، می‌تواند باعث ایجاد مشکلات جدی مانند نشت آب، افت فشار، کاهش راندمان و خرابی دستگاه‌های متصل به آن شود. در این مقاله، به بررسی روش‌های مختلف رفع گرفتگی لوله چدنی پرداخته شده است.

1. شناسایی گرفتگی

برای رفع گرفتگی لوله چدنی، ابتداسرویسکاران ایران تخلیه باید محل گرفتگی را شناسایی کرد. برای این منظور، می‌توان از روش‌های مختلفی مانند بافت‌شناسی، آزمایش‌های غیرمخرب و یا بررسی با استفاده از دستگاه‌های سنجش استفاده کرد.

2. تعمیر لوله با جوشکاری

اگر گرفتگی در ناحیه مشخصی از لوله چدنی باشد، می‌توان آن را با استفاده از جوشکاری تعمیر کرد. برای جوشکاری، باید از نوع مناسبی از الکترود استفاده شود که بتواند با لوله چدنی به خوبی جوش بخورد.

3. استفاده از پوشش‌های مختلف

استفاده از پوشش‌های مختلفی مانند رزین‌ها و یا کاورهای محافظ، می‌تواند به عنوان یک روش تعمیری برای رفع گرفتگی لوله چدنی استفاده شود. این پوشش‌ها می‌توانند از مواد مختلفی مانند پلی‌آمید، پلی‌اتیلن و یا پلی‌استر ساخته شوند و باعث جلوگیری از ایجاد گرفتگی بیشتر در لوله می‌شوند.

4. جایگزینی لوله

در صورتی که گرفتگی در لوله چدنی شما کاربران عزیز به حدی بالا رسیده باشد که تعمیر آن امکان‌پذیر نباشد، بهتر است لوله را جایگزین کرد. در این صورت، باید لوله جدید را با لوله قبلی به خوبی متصل کرد تا جلوی نشت آب و خرابی‌های مرتبط با آن را بگیریم.

5. انجام تعمیرات در شبانه‌ روز با کادر ایران تخلیه

در صورتی که لوله چدنی شما در یک دستگاه حیاتی مانند یک کارخانه یا بیمارستان قرار دارد، باید به تعمیر لوله با اهمیت ویژه ایستاد. برای این منظور، بهتر است تعمیرات را در شبانه‌روز و در زمانی که استفاده از دستگاه کمتر است، انجام دهید تا از تأخیر در رفع مشکلات جلوگیری شود.

در نهایت، برای رفع گرفتگی لوله چدنی بهتر است با توجه به شرایط خاص لوله و همچنین دسترسی به تجهیزات و مواد مناسب با شرکت ایران تخلیه تماس بگیرید را تا از تعمیرات ناموفق جلوگیری شود.

سخن پایانی

گرفتگی لوله‌ فاضلاب و نشت آن برای هیچ یک از ما اتفاق خوشایندی نیست در صورت بروز چنین مشکلی رفع سریع، کامل و کم هزینه این مشکل برای همه ما مهم است و ایران تخلیه شرکتی است که در این شرایط می‌توانید به تخصص و تعهد آن اعتماد کنید و گرفتگی لوله فاضلاب چدنی یا دیگر لوله‌های موجود را با نهایت سرعت عمل، دقت و بهداشت را تجربه کنید.

سایت ایران تخلیه یکی از لینک‌های ارتباطی حرفه‌ای این شرکت خدماتی است که شما امکان می‌دهد در مورد خدمات این شرکت، روش کار، تجهیزات، نحوه بهره‌مندی از خدمات و… تحقیق کرده و حتی از نظرات کاربرانی که از خدمات ایران تخلیه کمک گرفته‌اند استفاده کنید.

بنابراین با مراجعه به سایت اکثر سوالات و تردید شما در خصوص خدمات ایران تخلیه برطرف خواهد شد و حتی می‌توانید در صورت داشتن سوالات بیشتر با پشتیبانی این شرکت خدماتی تماس حاصل کرده و اطمینان لازم را کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است