بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی با فنر بلند بافاکتور 09127208965✔️24ساعته

ایران تخلیه » لوله بازکنی با فنر بلند بافاکتور 09127208965✔️24ساعته

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (7 امتیاز)

لوله بازکنی با فنر بلند

زمانی که لوله‌ها دچار گرفتگی و انسداد می‌شوند، بوی نامطبوعی از آن خارج می‌گردد؛ در این گونه مواقع بهترین روش جهت رفع این گرفتگی‌ها استفاده از فنر لوله بازکنی می‌ باشد. به علت کاربرد بالای این روش در رفع انواع گرفتگی‌ها، بعضی شرکت‌های لوله بازکنی به کمک این ابزار، به صورت تضمینی خدمات ارائه می‌دهند. استفاده نمودن از فنر نه تنها خسارتی به لوله‌ها نمی‌زند بلکه قادر است تاثیر فوق‌العاده‌ای در رفع گرفتگی لوله‌ها بگذارد منتهی به شرطی که این کار به کمک افراد با تجربه و کاربلد انجام گردد، سایت ایران تخلیه از جمله این شرکت‌های کاربلد و با تجربه در زمینه خدمات لوله بازکنی با فنر بلند است این شرکت با استفاده از فنر با متراژ بلند قادر است گرفتگی لوله‌ ها را باز کند. در این مقاله با ما همراه شوید تا با این خدمات سایت ایران تخلیه بیشتر آشنا شوید.

لوله بازکنی با فنر بلند بدون کثیفی

متراژ‌های مختلفی جهت فنر‌های برقی توسط شرکت‌های سازنده ساخته می‌شود که شامل موارد زیر می‌باشند:

 • فنر‌های لوله بازکنی ۱ الی ۶ متری.
 • فنر‌های لوله بازکنی ۶ الی ۱۰ متری.
 • فنر‌های لوله بازکنی ۱۲ الی ۲۰ متری.
 • فنر‌های لوله بازکنی 30 الی 40 متری.
 • فنر‌های لوله بازکنی 50 الی 65 متری.

هر کدام از فنر‌های ذکر شده با توجه به متراژ لوله و عمق گرفتگی لوله انتخاب می‌شوند.

بعضی وقت‌ها امکان دارد فنر‌های کوتاه توسط سرویسکاران استفاده شوند و با توجه به اینکه عمق گرفتگی لوله فاضلاب بیشتر از این حرف‌ها می‌باشد، گرفتگی باز نمی‌شود.

در این مواقع از فنر‌هایی با متراژ‌های بلندتر و بیشتر جهت رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب استفاده می‌شود.

لوله بازکنی با فنر بلند

لوله بازکنی با فنر بزرگ

لوله بازکنی با فنر بزرگ، یکی دیگر از خدمات لوله بازکنی است. اما در این میان سوالاتی نیز وجود دارد که توسط مردم از تکنسین‌های لوله بازکنی پرسیده می‌شود و آن هم این است که آیا لوله بازکنی با فنر بزرگ باعث شکستن یا ترک برداشتن کاسه توالت می‌شود یا خیر.‌ در پاسخ باید گفت خیر، چون باز کردن توالت با فنر بزرگ به هیچ وجه به کاسه توالت آسیب نمی‌رساند. چون در بیشتر موارد که مشتریان حساس هستند، لوله باز کن تکه‌ای کیسه زباله یا تکه‌ای لباس کهنه دور فنر بزرگ می‌پیچد تا کاسه سیاه نشود و نشکند پس خیالتان از این بابت راحت باشد.

انواع فنر با متراژ بلند

لوله بازکنی فنر متراژ بلند یکی از بهترین و مناسب‌ترین تکنیک‌ها برای رفع گرفتگی لوله‌ها است. این وسیله پرکاربرد و ساده انواع و اقسام گوناگونی دارد. لازم به ذکر است که از نظر عملکرد دو نوع فنر لوله بازکنی با فنر متراژ بلند وجود دارد، که از جمله آن‌ها می‌توان به فنر دستی و فنر برقی اشاره کرد. فنر دستی تنها از یک فنر متراژ بلند تشکیل شده است که فرد لوله بازکن این فنر را داخل لوله‌ها قرار داده و با چرخاندن آن مسیر لوله‌های مسدود شده را باز می‌کند. استفاده از فنر دستی متراژ بلند برای افراد بی تجربه و ناشی بسیار مناسب است چون هر شخصی می‌تواند یک فنر لوله بازکن با متراژ بلند دستی در خانه خود داشته باشد. شما می‌توانید در صورت مواجه شدن با مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب همچون گرفتگی سیفون توالت، از آن استفاده کنید. اما عملکرد دستگاه فنرزنی برقی متراژ بلند به ‌صورت خودکار است. این دستگاه از یک فنر متراژ بلند و یک موتور الکتریکی تشکیل شده است که در هنگام روشن شدن موتور، فنر متراژ بلند به چرخش در می‌آید و تمامی رسوبات و فضولات داخل لوله را با حرکت دورانی خود از یکدیگر جدا کرده و در باعث باز شدن مسیر لوله‌ها می‌شود. این دستگاه تنها مخصوص خدمات فنی و شرکت‌های لوله بازکنی می‌باشد. چراکه هم هزینه آن زیاد است و هم کار کردن با آن نیاز به تخصص و تجربه زیادی دارد. اگر دستگاه فنر برقی متراژ بلند توسط افراد غیرمتخصص انجام شود می‌تواند باعث وارد کردن خسارت‌های جبران ناپذیر به لوله‌ها و یا حتی خود فرد شود. لوله بازکنی با فنر متراژ بلند با دستگاه فنرزنی برقی برای برطرف کردن گرفتگی لوله‌ها در آپارتمان‌ها کاربرد بسیار دارد.

برای اطلاع از انواع ترفند های رفع گرفتگی لوله خودتان صفحه ی لوله بازکنی ونک را کلیک کنید.

لوله بازکنی با فنر متراژ بلند برای چه نوع گرفتگی‌هایی مناسب است؟

به طور کلی می‌توان گفت لوله بازکنی با فنر متراژ بلند برای هر نوع گرفتگی مناسب می‌باشد. گرفتگی‌هایی که با فنر متراژ بلند برطرف می‌شوند به شرح زیر می‌باشد:

 • گرفتگی فاضلاب لوله بر اثر رسوب و جرم
 • گرفتگی به علت موی بلند که در حمام رخ می‌دهد
 • گرفتگی به دلیل چربی و روغن در لوله‌ها
 • گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان و گچ
 • گرفتگی بر اثر شن، دوغاب، ماسه ملات، قیر و مصالح ساختمانی دیگر
 • مسدود شدن لوله‌ها با دستمال کاغذی
 • گرفتگی لوله با مدفوع

چون فنر لوله بازکنی متراژ بلند انعطاف پذیر است تقریبا برای هر نوع گرفتگی مناسب می‌باشد.

از دیگر شعبات ما مانند لوله بازکنی الهیه که به صورت شبانه روزی فعالیت دارد.

لوله بازکنی با فنر بلند

کثیف کاری لوله بازکنی با فنر متراژ بلند تا چه حدی است؟

ویژگی منحصر به فرد لوله بازکنی با فنر متراژ بلند این است که تمامی مراحل باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب با حداقل کثیف کاری انجام می‌شود. شاید این موضوع برایتان قابل باور باشد اما تجربه خدمات لوله بازکنی با فنر متراژ بلند در این زمینه زیاد است و کار خود را با حداقل کثیف کاری به شما مشتریان ارائه می‌دهند. همچنین این مجموعه مجهز به دستگاه‌های ژنراتور کوچک هستند که در بازار جزو جديد ترین دستگاه‌های فنر برقی با متراژ بلند به حساب می‌آیند.

۸ سرفنر لوله بازکنی

همانطور که ذکر شد جهت برطرف نمودن گرفتگی لوله با توجه به نوع گرفتگی، سرفنر مخصوصی موجود است یعنی جهت رفع گرفتگی‌های مختلف می‌بایست از سرفنر خاص آن استفاده نمود. بر فرض مثال برای باز نمودن گرفتگی توالت از یک نوع سرفنر استفاده می‌گردد و برای باز نمودن کفشور حیاط یا پارکینگ سرفنر دیگری به کار می‌رود. انواع سرفنر‌ها عبارتند از:

 1. سرفنر الماسی

محکم‌ترین و بهترین نوع سرفنر در لوله بازکنی سرفنر الماسی است که از آن جهت خرد نمودن سنگ و آجر و اشیاء سخت درون لوله به کار می‌رود.

 1. سرفنر اسیدی

 این نوع سرفنر خاصیت ضد خوردگی دارد و برای رفع گرفتگی توالت و لوله‌های فاضلاب به کار می‌رود، یعنی حاوی مواد اسیدی و شیمیایی است.

 1. سرفنر نیزه‌ای

این سرفنر مانند نیزه، نوک تیز می‌باشد و از آن جهت فرو رفتن در اجسامی مانند خاک و ماسه سفت شده استفاده می‌گردد.

 1. سرفنر برسی

این نوع سرفنر مثل برس عمل می‌نماید به این شکل که موجب رفع جرم، رسوب و چربی‌های ایجاد شده درون لوله فاضلاب می‌گردد.

 1. سرفنر کوزه‌ای

مانند سرفنر برسی، سرفنر کوزه‌ای می‌تواند جرم و رسوب درون لوله را از بین ببرد.

 1. سرفنر چاقویی

همانطور که از اسم این نوع سر فنر مشخص است، این نوع سرفنر تیز و مخصوص بریدن و قطعه قطعه نمودن پارچه یا الیاف گیر کرده در داخل لوله است.

 1. سرفنر ابزارگیر

این نوع سرفنر نیز می‌تواند به ابزارهای مختلف برای انجام عملیات‌خاص متصل گردد.

 1. سرفنر میله فنری

سرفنر میله فنری مخصوص اتصال دو فنر به همدیگر و طولانی نمودن آن است.

ما در لوله بازکنی گیشا نحوه ی باز کردن گرفتگی چاه فاضلاب توسط دستگاه توضیحات مفیدی را داده ایم.

 هزینه لوله بازکنی با فنر بلند چقدر است؟

قیمت خدمات لوله بازکنی به عوامل مختلفی بستگی دارد که ازجمله آن عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • متراژ لوله‌

متراژ لوله ازجمله مهم‌ترین فاکتورها در تعیین هزینه نهایی می‌باشد. هرچه قدر که طول متراژ لوله‌هایی که به رفع گرفتگی نیاز دارند بیشتر باشد قطعا هزینه نیز بیشتر خواهد بود.

 • دلیل گرفتگی لوله و شدت گرفتگی

معمولا لوله‌های ساختمان با توجه به دلایل متفاوتی ازجمله تشکیل رسوب و تجمع زباله و افتادن جسم خارجی در لوله به گرفتگی دچار می‌شوند. در این گونه مواقع با توجه به نوع گرفتگی می‌بایست از بهترین روش برای باز کردن لوله استفاده نمود. امکان دارد از اسید لوله بازکنی یا فنر چاه بازکن جهت رفع گرفتگی استفاده گردد. قطعا انتخاب بهترین روش به تجربه و تشخیص تیم ارائه‌دهنده خدمات لوله بازکنی وابسته است.

 • روش لوله بازکنی فاضلاب

 روش‌های متنوعی جهت باز کردن لوله‌ها وجود دارند. در مواقع مختلف طبق شدت مشکل از دستگاه تراکم هوا، فنر زنی، پمپ و مواد شیمیایی استفاده می‌گردد.

 • حجم کار و میزان زمان‌بر بودن آن

 هر چه میزان حجم کار بیشتر باشد قطعا زمان بیشتری جهت رفع مشکل صرف می‌شود و به تبع آن هزینه لوله بازکنی نیز بیشتر خواهد بود.

لازم به ذکر است که خدمات لوله بازکنی سایت ایران تخلیه معقول ترین و منصفانه ترین هزینه را جهت انجام این خدمات دریافت می‌کنند.

برای دریافت تخفیف از متخصصین لوله بازکنی شهران کلیک کنید.لوله بازکنی با فنر بلند

2 پاسخ

 1. سلام فنرهایی که استفاده میکنید فنر های جدا گانه مخصوص هر لوله استفاده میشه ؟؟

 2. سلام اقای رضا پور فنر های جدل گانه مخصوص هر لوله استفاده میشه .فنر ها جدا گانه و تمیز میباشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است