بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی بهشتی بافاکتور ☎️ 88038077 فقط بهشتی فوری ✔️

ایران تخلیه » لوله بازکنی بهشتی بافاکتور ☎️ 88038077 فقط بهشتی فوری ✔️
لوله بازکنی بهشتی

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (74 امتیاز)

لوله بازکنی بهشتی

لوله بازکنی بهشتی یکی از بهترین لوله بازکنی های است  که در سطح منطقه مشغول به فعالیت هست. این لوله بازکنی با دارا بودن چندین سال سابقه توانسته رضایت اکثر مشتریان را به دست آورد. در این مطلب سعی داریم تا شما را بیشتر با خدمات لوله بازکنی بهشتی آشنا کنیم ما را تا پایان همراهی کنید

بهترین لوله بازکنی بهشتی با شرکت ایران تخلیه

 لوله بازکنی بهشتی یکی از بهترین لوله بازکنی های این محدود است. باید در نظر گرفت که بهترین بودن این لوله بازکنی به دلایل مختلفی است. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین دلایل را برخورداری از بهترین تجهیزات روز دنیا در این شرکت دانست. در صورتی که به مشکل برخورد کردید و به دنبال یک لوله بازکنی خوب و معتبر بودید می توانید روی لوله بازکنی بهشتی حساب باز کنید.

لوله بازکنی فوری در بهشتی

مهمترین اصلی که هر شرکت لوله بازکنی تهران باید به آن توجه ویژه ای داشته باشد سرعت دهی در انجام کارها است. اینکه یک شرکت لوله بازکنی بتوانند نیروهای خود را در اسرع وقت به محلی که توسط مشتریان به ثبت رسیده است برساند می ‌تواند هم منجر به کمتر آسیب دیدن مشکلی باشد که مشتری به سرعت آن با شرکت تماس گرفته و هم کیفیت و کارایی شرکت را نشان خواهد داد. نیروهایی که در این محدوده مشغول فعالیت هستند، می تواند در کمترین زمان ممکن به محل حادثه برسند.

لوله بازکنی بهشتی

لوله بازکنی مطمئن در بهشتی

شاید برای برخی سوال باشد که لوله بازکنی مطمئن به چه معنایی است؟ لوله بازکنی مطمئن شرکتی است که پس از اتمام کار بتواند این ضمانت را به مشتریان ارائه دهد که دیگر این مشکل برای شان ایجاد نخواهد شد. اگر شما هم به دنبال یک لوله بازکنی مطمئن در محدوده بهشتی هستید، می تواند روی لوله بازکنی ایران تخلیه حساب کنید و به این شرکت اطمینان داشته باشید؛ زیرا پس از انجام کارهای این تضمین را به شما خواهند داد که دیگر چنین مشکلی برایتان به وجود نمی آید.

پوشش دهی کل محله خیابان بهشتی زیر 20دقیقه:عباس آباد،سهروردی ،اندیشه ،هویزه ،خیابان دبستان ،نیلوفر،

قندی،اندیشه ،آرژانتین ،خیابان خرمشهر،خیابان مقام،مطهری ،شریعتی،مفتح ،بیهقی ،خالد اسلامبولی ،خیابان گلشن

خدمات لوله بازکنی بهشتی آماده خدمات عالی

در صورتی که بخواهیم از خدمات مختلفی که این شرکت لوله باز کنی به همشهریان عزیز دربهشتی تهران صحبت کنیم باید به مهمترین آنها بپردازیم که در ادامه ذکر خواهد شد:

برطرف کردن گرفتگی لوله های منازل ادارات و شرکت ها

 • تخلیه چاه
 • تعیین محل ترکیدگی لوله
 • لایروبی چاه
 • بیرون آوردن اشیای گرانقیمت از چاه فاضلاب
 • برطرف کردن گرفتگی های حمام و آشپزخانه
 • لوله کشی آب
 • تعویض کاسه توالت

مزیت استفاده از روش لوله بازکنی با فنر:

از این روش برای باز کردن انواع لوله می توان استفاده نمود و یکی از بهترین معیار انتخاب برای انجام کار می باشد.
اگر در درون لوله اشیاء سختی افتاده باشد فنر این قدرت را دارد تا با نیروی خود آن را خورد کرده و در داخل لوله فاضلاب بیندازد.
فنر این توانایی را دارد که در مسیر لوله هر چه مو و مواد گرفتگی وجود دارد را به خود جذب کند و گرفتگی را برطرف کند.
فنر لوله بازکن به گونه ای است که هر چه در سر مسیر خود باشد را از میان راه بر میدارد
فنر لوله بازکنی از 7 متر تا 30 متر برای انجام کار در این شرکت موجود می باشد.

برای رفع گرفتگی لوله های منزلتان لوله بازکنی ستارخان رو چندین بار خصوصش صحبت کردیم.

لوله بازکنی بهشتی

از کجا بفهمیم لوله ها دارای گرفتگی هستند؟

برخی از علائم می تواند به ما نشان دهد که یک لوله با مشکل گرفتگی روبرو شده است. از جمله مهمترین نشانه هایی که با دیدن آن ها می توانیم دریابیم که لوله گرفته است موارد زیر هستند:

 • بوی بد فاضلاب
 • تخلیه نشدن سینک و روشویی
 • جمع شدن آب داخل کاسه توالت
 • دیر خارج شدن آب
 • بالازدگی آب سرویس

تشخیص ترکیدگی لوله به صورت 24 ساعته در لوله بازکنی بهشتی

در هرکجا از منطقه های تهران هستید می توانید با شرکت لوله بازکنی خبابان بهشتی تماس بگیرید تا در کمترین زمان مشکل شما حل شود و گرفتگی تمام لوله های شما برطرف گردد. متخصصان ما بعد از تشخیص گرفتگی لوله در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر می آیند و مشکل شما را برطرف خواهند کرد. برای تشخیص ترکیدگی لوله هایی که مربوط به فاظلاب هستند و یا آب متخصصان و کارشناسان ما از دستگاه های دقیق و جدید استفاده می کنند تا محل نشتی لوله را هرچه سریع پیدا کنند و سپس ترکیدگی لوله را رفع و محل مورد نظر را رفع رطوبت و تمیز نمایند. تشخیص دادن نشتی و ترکیدگی لوله به مدت بیست و چهار ساعت توسط لوله بازکنی ایران تخلیه انجام می شود و به صورت تمام وقت در تمام روز هفته تمام نشتی ها و ترکیدگی ها شناسایی و رفع می شوند.

علت بالا آمدن آب و فاضلاب از لوله های بهشتی

آب زمانی از لوله های آشپزخانه و دستشویی بالا می زند که در مسیر خود مانعی داشته باشد که گرفتگی لوله های فاضلاب می تواند دلایل مختلفی می تواند داشته باشد مثل وجود مو در راه لوله ها که اگر این موبه صورت ضخیم در لوله ها وجود داشته باشد مانع عبور آب می گردند و به صورت چسبنده در لوله ها نفوذ می کنند و مانع بروز و حرکت آب در لوله ها می شوند.

یکی دیگر از رایج ترین وسیله هایی که باعث گرفتگی لوله های فاضلاب می شود انداخت دستمال کاغذی در دستشویی و گرفتگی لوله ها می باشد که در کوتاه مدت مشکلی ایجاد نمی کند اما در طولانی مدت باعث گرفتگی لوله ها خواهند شد و باعث می شوند آب دستشویی ایرانی و فرنگی بالابیایید و راه لوله را مسدود نماید. گرفتگی لوله ها ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و مسدود شدن راه لوله ها ممکن است به علت عوامل گوناگون انجام شود که با تماس با لوله بازکنی بهشتی می توانید مشکل خود را حل نمایید. برای بازکردن لوله ها متخصصانی که در شرکت وجود دارند از روش های مختلفی مثل فنر زنی برقی، استفاده از وسایل و تجهیزات جدید روز دنیا استفاده می کنند. بیشترین محل هایی که دچار گرفتگی لوله می شوند آشپزخانه به دلیل وارد شدن آب چرب یا مو در لوله ها و دستشویی ایرانی و فرنگی به خاطر نصب نادرست و یا ریخته شدن دستمال کاغذی می باشد. تمام هزینه های پایه ایران تخلیه براساس اتحادیه استان تهران است اما انجام هرکدام خدمات هزینه متفاوتی خواهد داشت. 

برای استعلام قیمت روی لوله بازکنی شهران را کلیک کنید.

ضمانت خدمات شعبه شهرک بهشتی ضمانت با فاکتور رسمی و رفع 100#گرفتگی لوله
میزان کثیف کاری در حین لوله بازکنی بدون کثیف کار رفع گرفتگی لوله انجام میشود
زمان رسیدن سرویسکار به محل زیر 20دقیقه سرویسدهی صورت میگیرد
پوشش کل محدوده بهشتی تهران عباس آباد خرمشهر نیلوفر مفتح خالد اسلامبولی مطهری
بازکردن انواع گرفتگی لوله بهشتی با فنر بلند واتر جت پمپ باد و دستگاه برقی

دلیل گرفتگی لوله ها:

یکی از دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب در ساختمان ها و بخصوص آپارتمان ها ورود مواد اضافی به داخل لوله فاضلاب می باشد،

لوله فاضلاب محلی برای دفع آب و فاضلاب و نهایتا فضولات است. ورود اشیا اضافی از قبیل گوشی، شانه، قطعات پلاستیکی، دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، صابون، ته سیگار و … باعث ایجاد گرفتگی در آن به صورت آنی یا مداوم خواهد شد.

این اشیا اضافی پس از ورود به لوله فاضلاب در پیچ و خم های لوله گیر می کنند و پس از مدتی با ورود مواد جدید این گرفتگی تشدید می شود.

برطرف کردن بوی نم فاضلاب

بوی نم و ماندگی آب و فاضلاب حس خیلی بدی را در ساختمان ایجاد می کند به طور قطع هیچ‌کس دوست ندارد که این بود در منزل یا محل کارش بپیچد. اما برخی از عوامل هستند که موجب خواهند شد این بو به وجود آید؛ گرفتگی هایی که در حمام دستشویی آشپزخانه و غیره رخ می دهد، یکی از مهمترین عوامل ایجاد بوی نم است. در صورتی که در ساختمان یا محل کار خود با این بو مواجه شده اید پس بهتر است خیلی فوری با لوله بازکنی بهشتی تماس حاصل کنید.

لوله بازکنی در بهشتی برای روزهای تعطیل

لوله بازکنی ایران تخلیه حتی در ایام تعطیل هفته مشغول به خدمت رسانی به مردم است. این لوله بازکنی تمام نیروهای خود را آماده نگه می دارد تا در روزهای تعطیل هفتگی و تعطیلات رسمی هم به خدمت رسانی مردم مشغول شوند. اگر در یکی از روزهای تعطیل هفته با هر کدام از مشکلات مرتبط با شرکت های لوله بازکنی مواجه شدید با لوله بازکنی بهشتی تماس بگیرید.

لوله بازکنی بهشتی

انجام فوری خدمات لوله بازکنی در بهشتی با سرویس دهی زیر 20دقیقه

پس از اینکه با لوله بازکنی بهشتی تماس حاصل کردید، باید منتظر بمانید تا نیروهای این شرکت در کمتر از نیم ساعت خود را به شما برسانند. تمام خدماتی که از طریق این شرکت انجام می شود، در کمترین زمان ممکن است و مشتریان بحث را به این سرعت عمل و کیفیت خوب کار همواره از این شرکت راضی هستند.

باز کردن لوله چقدر طول میکشد؟

یکی از سوالات متداولی که معمولاً مردم از ما میپرسند این است که لوله گرفته هستند چقدر زمان میبرد تا باز شوند در پاسخ به این سوال می توانیم اینگونه بگوییم که باز کردن لوله بستگی به نوع گرفتگی و شدتی دارد که موجب آن شده است.

 هر چقدر این گرفتگی ها و شدت بیشتر باشد به طور قطع مدت زمان بیشتری هم لازم است تا صرف برطرف کردن این مشکل گردد؛ اما اگر بخواهیم یک زمان تقریبی را بگوییم در صورتی که گرفتگی لوله خیلی کم باشد، می توان از طریق دستگاه های لوله بازکنی در کمتر از پنج دقیقه آن را برطرف کرد.

سرویس کاران لوله بازکنی بهشتی ماهر و با اخلاق

همه متخصصان و تکنسین هایی که در این شرکت مشغول فعالیت هستند دارای مهارت های فنی لازم می باشند. این شرکت زمانی که قصد دارد نیرو استخدام کند همیشه از افراد ماهر و با اخلاق بهره می گیرد. همه این تکنسین ها دارای گواهی عدم سوء پیشینه هستند و گواهی های مربوط به دوره های لازم را دارند. رفتار کارمندان شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه بسیار مشتری مدار آن است. آنها می توانند در باز کردن لوله، مشخص کردن محل درست ترکیدگی لوله، حفر چاه، لایروبی چاه، برطرف کردن جرم های لوله حمام و آشپزخانه و غیره به مشتریان کمک کنند با توجه رفتار و حرف های بودن این تکنسین ها مشتریان همیشه رضایت خود را نسبت به آنها اعلام می دارند.

لوله بازکنی با قیمت پایین در بهشتی

لوله بازکنی بهشتی شرکت ایران تخلیه یکی از شرکت هایی است که تمام هزینه هایی که از مشتریان می گیرد، را بر اساس تعرفه های اتحادیه از آنها اتخاذ می کند. با توجه به این موضوع می توان گفت این شرکت یکی از ارزانترین شرکت های لوله بازکنی بهشتی است. انصاف و مشتری مداری همیشه سرلوحه کارهای شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه قرار دارد. این شرکت هیچگاه هزینه اضافی از مشتری را دریافت نخواهد کرد.

لوله بازکنی خیابان بهشتی با ارائه فاکتور

برخی از افراد به دلیل اینکه در شرکتی مشغول به کار هستند ممکن است برای گرفتن هزینه هایی که صرف تعمیرات لوله بازکنی می کنند نیاز به فاکتور داشته باشند متاسفانه برخی از شرکت های لوله بازکنی این ارائه فاکتور را انجام نمی دهند اما شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه تمامی خدمات خودرو با فاکتور به مشتری آن ارائه می کند بدین ترتیب مشتری دیگر مشکلی از بابت دریافت هزینه های خود از سوی محل کار نخواهد داشت.

لوله بازکنی برای دراوردن تلفن همراه از چاه توالت

تلفن همراه یکی از ضروری ترین وسایلی است که این روزها همه افراد از آن استفاده می کنند. با توجه به این مسئله اگر اتفاقی برای این وسیله بیفتد می تواند هر شخصی را دچار مشکل کند. گاهی اوقات ممکن است به دلیل سهل انگاری، تلفن همراه درون چاه توالت بیفتد؛ از این رو مشتری را با نگرانی هایی مواجه خواهد کرد. اگر شما هم با این مشکل روبرو شده اید بدون هیچ نگرانی همین حالا با لوله بازکنی ایران تخلیه تماس حاصل کنید. لوله بازکنی نیروهای خود را در سریعترین زمان ممکن به محلی که شما اعلام کرده اید خواهد رساند فقط باید مراقب باشید که اصلاً پشت سر خود آب خالی نکنید؛ زیرا این کار موجب خواهد شد که دسترسی به تلفن همراه سخت‌تر شود.

برای اطلاع از انواع ترفند های رفع گرفتگی لوله خودتان صفحه ی لوله بازکنی جردنرا کلیک کنید.

آیا می توانیم از اسید برای باز کردن لوله ها استفاده کنیم؟

به طور قطع پاسخ به این سوال خیر است. زمانی که شما از اسید برای باز کردن لوله ها استفاده می کنید شاید برای مدت کوتاهی مشکل گرفتگی لوله ها حل شود، اما اسید موجب خواهد شد تا چسب ها درز ها و دیگر مواردی که در لوله ها وجود دارد که از یکدیگر باز شوند و به مرور زمان مشکلات بیشتری را برای مشتری به بار خواهند آورد؛ از این رو هیچگاه از اسید برای باز کردن لوله ها استفاده نکنید.

آیا می توانیم از اسید برای باز کردن لوله ها استفاده کنیم؟

به طور قطع پاسخ به این سوال خیر است. زمانی که شما از اسید برای باز کردن لوله ها استفاده می کنید شاید برای مدت کوتاهی مشکل گرفتگی لوله ها حل شود، اما اسید موجب خواهد شد تا چسب ها درز ها و دیگر مواردی که در لوله ها وجود دارد که از یکدیگر باز شوند و به مرور زمان مشکلات بیشتری را برای مشتری به بار خواهند آورد؛ از این رو هیچگاه از اسید برای باز کردن لوله ها استفاده نکنید.

لوله بازکنی ۲۴ ساعته در محدوده بهشتی

برخی از لوله بازکنی ها خدمات خود را به صورت شبانه روزی به مشتریان ارائه نمی دهند؛ اما لوله بازکنی بهشتی شرکت ایران تخلیه با توجه به اینکه در راستای رفاه مردم عزیز تهران همواره در تلاش است نیروهای خود را به صورت ۲۴ ساعت موظف می داند تا می توانند به مشتریان خدمات مختلفی را ارائه دهند. در صورتی که در منطقه بهشتی زندگی می کنید بدون اینکه نگرانی از بابت ساعت کاری شرکت های لوله بازکنی داشته باشید با شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه تماس بگیرید.

لوله بازکنی خیابان بهشتی با تضمین خدمات و پشتیبانی توسطایران تخلیه

تضمین عدم آسیب به لوله ها و سنگ توالت

شعبه بهشتی ایران تخلیه در خدمت شماست تا با استفاده از تخصص و تجربه خود، به بهترین شکل مشکلات لوله های شما را حل کند. ما به شما تضمین می دهیم که حین انجام کار، هیچگونه آسیبی به لوله ها و سنگ توالت وارد نخواهد شد. این به این معنی است که با انجام کار توسط متخصصین ما، شما می توانید از بروز هرگونه مشکل و خسارت به لوله ها و سنگ توالت جلوگیری کنید.

پشتیبانی و خدمات پس از انجام کار

در شعبه لوله بازکنی خیابان بهشتی، ما به خدمات پس از فروش نیز توجه ویژه ای داریم. پس از انجام کار، اگر مشکل مجددی در لوله های شما پیش بیاید، می توانید به مدت چند ماه آینده با شعبه ما تماس بگیرید تا بدون دریافت هزینه، مشکل را برطرف کنیم. این به این معنی است که شما می توانید با اطمینان کامل، از خدمات ما استفاده کنید و از بهترین راه حل برای مشکلات لوله های خود بهره مند شوید.

با توجه به تخصص و تجربه ما در این زمینه، شما می توانید به راحتی به ما اعتماد کنید و با مطمئنی به ما مراجعه کنید.

با دریافت کد تخفیف از شعبه لوله بازکنی جنت آباد مشتری دائم ما باشید.

لوله بازکنی بهشتی

از خدمات لوله بازکنی شهرک غرب ،لوله بازکنی نیاوران ،لوله بازکنی عباس آباد ،لوله بازکنی سهروردی هم شما عزیزان میتوانید در صورت نیاز کمک بگیرید.

8 پاسخ

 1. عالی ممنون از خدمات ایران تخلیه??

 2. عالی مرسی از لوله بازکنی بهشتی ?♥️

 3. سلام.رفع گرفتگی سینک آشپزخانه انجام شد تشکر از لوله بازکنی بهشتی???

 4. سلام از خیابان بهشتی تماس گرفتم دیروز واقعا کارتون بی نقص بود و خواسم تشکر کنم از شرکت ایران تخلبه👑💙

 5. سلام صب بخیر کارتون تمیز بود و فنر زنی لوله سینک خوب انجام شد موفق و پیروز باشید مرسی از لوله بازکنی بهشتی🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 6. سلام ممنونم از سایت خوبتون از شریعتی تماس گرفتم برای گرفتگی زیر سینک لوله فاضلاب گرفته بود هر کاری کردم باز نشد با تلمبه دستی اینا و اسید. خیلی بوی بدی هم می داد متاسفانه خداروشکر سرویسکارتون اقای موسوی بسیار تمیز و کار خوب گرفتگی لوله رو برطرف کردن ممنونم🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است