لوله بازکنی در اهواز{ پشتیبانی دائمی+ضمانت1ساله} قیمت پایین فقط اهواز

لوله بازکنی اهواز
4.9/5 - (536 امتیاز)

لوله بازکنی اهواز

لوله بازکنی در اهواز با کمترین قیمت و تخصص در بازکردن انواع گرفگتگی لوله

قطعا همه شما با لوله بازکنی و تخلیه چاه آشنایی دارید. معمولا با شنیدن کلمه لوله بازکنی یا تخلیه چاه به اولین چیزی که فکر خواهید کرد برچسب های تبلبغاتی است که در سطح شهر و روی دیوارها وجود دارد. لوله باز کنی  و تخلیه چاه در واقع یکی از شغل هایی است که معمولا همه به آن بی توجه اند. اما این شغل و حرفه زمانی مورد توجه قرار می گیرد‌ و وجود تکنسین های تخلیه چاه از اهمیت زیادی برخوردار خواهد شد، که فاضلاب یا لوله های منزل یا محل کار شما دچار مشکلاتی از قبیل گرفتگی، ترکیدگی یا نشتی و یا مواردی از این قبیل شده باشد. در حالی که شما نه تجربه و نه امکاناتی برای رفع  آن دارید.

معمولا در همه شهرها شرکت ها و مراکز لوله بازکنی وجود دارد که همه روزه آماده ارائه انواع خدمات در زمینه مشکلات لوله یا چاه می‌باشند. در ادامه مطلب لوله بازکنی اهواز را معرفی خواهیم کرد.

بهترین لوله بازکنی اهواز

لوله بازکنی اهواز با استفاده از تجهیزات مخصوص و رعایت نکات بهداشتی رضایت مشتریان را اولویت کار خود قرار داده است. بنابراین در زمینه لایه روبی، رفع نم آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی، تخلیه چاه، رفع ترکیدگی و تعویض آن می‌تواند خدمات مورد نظر را ارائه دهد.

 لوله بازکنی اهواز مجهز به دستگاه های پیشرفته  و مخصوص جهت تشخیص دقیق محل ترکیدگی لوله ها است‌. همچنین لوله بازکنی اهواز به عنوان بهترین لوله بازکنی تمامی خدمات خود را تضمین خواهد کرد و درصورت بروز مشکل به صورت رایگان آن را برطرف می‌ کند.

لازم به ذکر است که کارشناسان خبره بهترین لوله بازکنی اهواز به صورت شبانه روز و کاملا رایگان آماده مشاوره برای مشتریان عزیز می ‌باشند. تا در صورت آسیب دیدگی لوله یا گرفتگی چاه برای ارائه خدمات رسانی نیرو های خود را اعزام کنند.

لوله بازکنی اهواز
لوله بازکنی اهواز

شماره لوله بازکنی اهواز

✆ 09905375562 ✆

جهت بازدید رایگان و مشاوره و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

صدای مشتریان

لوله بازکنی اهواز شبانه روزی و با کمترین قیمت

ارائه خدمات به صورت شبانه روزی یکی از ویژگی هایی است که باید شرکت های لوله بازکنی از آن برخوردار باشند. لوله باز کنی شبانه روزی اهواز به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل با اعزام نیرو به تمام نقاط  اهواز آماده خدمات رسانی  خواهد بود.

 همانطور که می دانید گرفتگی یا ترکیدن لوله در هر قسمتی از خانه  می تواند آسیب ها و خطرات غیر قابل جبرانی را در پی داشته باشد. حال ممکن است این مشکل در ساعاتی از شب رخ دهد که  معمولا مراکز خدمات رسانی در این زمینه  در چنین زمانی پاسخگو نخواهند بود.

 همچنین به صورت خود سرانه خود افراد نیز قادر نخواهند بود این مشکل را بر طرف کنند چرا که تجربه و تجهیزات کافی را ندارند. بنابراین ممکن است خسارات بیشتری را در محل فوق ایجاد کنند. لوله بازکنی شبانه روزی اهواز با سرویس دهی ۲۴ ساعته این مشکل را بر طرف کرده است.

 بنابراین در صورت بروز مشکل گرفتگی لوله و چاه فاضلاب در هر ساعت از شبانه روز می توانید، با کارشناسان لوله بازکنی اهواز تماس حاصل فرمایید. تا در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حاضر باشند و در حل مشکل به وجود آمده به شما کمک کنند.

لوله بازکنی اهواز
لوله بازکنی اهواز

لوله بازکنی اهواز با سرویسدهی زیر 20دقیقه

ارائه خدمات فوری لوله بازکنی اهواز یکی از مزیت هایی است که  باید خدمات لوله بازکنی از آن بهره مند باشند‌. گاهی مشکلاتی که برای فاضلاب و … پیش خواهد آمد در صورتی که به موقع آن را برطرف نکنند، موجب بروز آسیب های بیشتر و خسارت های جبران ناپذیر خواهد شد. بنابراین سرعت عمل و سرویس دهی سریع توسط  افراد ماهر بسیار حائز اهمیت خواهد بود. لوله بازکنی اهواز با اعزام نیرو در کمترین زمان ممکن و خدمات رسانی سریع از مشکلات بیشتر جلوگیری خواهد کرد.

خدمات لوله بازکنی اهواز با کادر آموزش دیده

خدمات لوله بازکنی اهواز با ارائه خدمات مختلف و مناسب جهت گرفتگی لوله فاضلاب  و حضور به موقع در محل توانسته رضایت مشتریان را کسب کند و در این امر موفق بوده است. همچنین استفاده از کادر مجرب و آموزش دیده و مجهز به بهترین دستگاه ها و امکانات برای رفع مشکلات مربوط به لوله و چاه فاضلاب از جمله خدماتی است که در اختیار مشتریان قرار داده اند.

 البته سرویس دهی خدمات لوله بازکنی شامل موارد متعددی می شود. بنابراین یک تکنسین لوله بازکنی قادر نخواهد بود در همه حوزه های مربوط به لوله بازکنی سرویس دهی را ارائه دهد. پس هر کدام از آن ها در بخشی از این خدمات آموزش دیده و تنها در استفاده از برخی ابزارها و دستگاه ها مهارت دارند.

خدماتی که لوله بازکنی اهواز در زمینه های مختلف قادر به ارائه آن ها می باشد شامل تخصص، تنوع در سرویس دهی، در اختیار داشتن تجهیزات مناسب و بروز و برخی موارد دیگر خواهد شد.

قیمت و هزینه لوله بازکنی اهواز

همان طور که می دانید قیمت و هزینه لوله بازکن اهواز ها بر اساس نرخ اتحادیه و البته طبق سختی و نحوه انجام کار محاسبه می شود. گرچه هزینه هایی که جهت بر طرف کردن لوله، چاه یا مشکلاتی از این دست در نظر گرفته خواهد شد به عوامل و دلایل متعددی بستگی دارد. لازم به ذکر است لوله بازکنی از جمله سرویس هایی است که خدمات مختلفی را با توجه به نوع گرفتگی ارائه خواهد داد؛ همچنین انجام این کار نیاز به ابزار و وسایل و تخصص کافی دارد.

پس در صورت ارائه هر کدام از خدمات و به کار گیری تجهیزات مختلف و مناسب با آن کار هزینه هر کدام نیز متفاوت خواهد بود. بنابراین  لازمه این کار استفاده از ابزار و تجهیزات مخصوص با توجه به نوع گرفتگی و مشکل خواهد بود. یکی دیگر از عواملی که در هزینه لوله بازکنی موثر واقع می شود؛ مدت زمانی است که برای این کار لازم است که با توجه به نوع و شدت گرفتگی صرف می شود متفاوت خواهد بود.

البته این که انجام این کار و خدمات ارائه شده در روز صورت می گیرد یا شب نیز در میزان هزینه و قیمت لوله بازکنی موثر است.

در چه صورت از خدمات لوله بازکنی اهواز استفاده کنیم؟

یکی از مسائل پیچیده و دردسر ساز و البته بسیار مهم مشکلاتی است که در رابطه با گرفتگی لوله ها یا چاه فاضلاب رخ می دهد. همان طور که می دانید چنین مشکلاتی ممکن است در شرایط و مکان های مختلف اتفاق بیفتد؛ بنابراین رفع این مشکل و خدمات رسانی در این زمینه نیازمند تجربه و تخصص است.

 پس در صورت بروز چنین مشکلاتی باید به افراد کاربلد در لوله بازکنی ها مراجعه کنید؛ چرا که انجام این کار از عهده افراد عادی و بدون ابزار و امکانات خارج است. همان طور که می دانید گرفتگی لوله ها و مشکلات مربوط به آن ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد که در صورت مشاهده آن ها باید از خدمات لوله بازکنی استفاده کنیم.

 پس در صورتی که با موارد زیر روبرو شدید، باید از خدمات لوله بازکنی استفاده کنیم:

بالا آمدن آب از سرویس بهداشتی

وجود رسوب در لوله حمام و…

شکستگی کاسه توالت ایرانی یا فرنگی

ارزانترین خدمات زیر قیمت همکارانبا رضایت کلیه مشتریان عزیز
استفاده از سرویسکاران خبرهبدون کوچکترین کثیفی با رعایت بهداشت
پوشش کل محله اهوازبا سرویسدهی فوری زیر 20دقیقه
رفع گرفتگی لوله چقدر زمان میبرد؟زیر ۲۰ دقیقه با دستگاه انجام میشود
پایین ترین تعرفه برای لوله بازکن اهوازفنر بلند واتر جت پمپ باد و دستگاه برقی

آیا فنر زدن منجر به شکستگی کاسه توالت فرنگی و ایرانی می شود

در زمان های گذشته و هنگامی که امکان استفاده از دستگاه های لوله باز کن فراهم نبود. اغلب افراد برای باز کردن لوله فاضلاب از فنر و دریل استفاده می کردند. این روش باعث می شد محیط مورد نظر کثیف و آلوده شود. همچنین استفاده کردن از دریل امکان شکسته شدن کاسه توالت ایرانی  فرنگی وجود داشت.

اما با گذشت زمان و وجود دستگاه های مختلف جهت باز کردن لوله دیگر خبری از آسیب دیدگی یا شکستگی کاسه توالت نخواهد بود. امروزه  یکی از متداول ترین و بهترین روش ها برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب استفاده از دستگاه لوله باز کن برقی است.

 استفاده از این دستگاه علاوه بر این که باعث می شود در هنگام کار هیچ آسیبی به کاسه توالت نرسد در زمان نیست صرفه جویی خواهد شد. چرا که کار با دستگاه های پیشرفته سریع تر از لوله بازکن های قدیمی خواهد بود. استفاده از این دستگاه ها دارای مزیت هایی می باشد که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • هنگام رفع گرفتگی لوله هیچ گونه کثیف کاری یا آلودگی در محیط ایجاد نخواهد شد.

 • همزمان با رفع گرفتگی لوله ها رسوب گیری نیز صورت می گیرد.

 • امکان باز کردن انواع گرفتگی لوله فراهم خواهد شد.

 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب در کوتاه ترین زمان

 • امکان بیرون آوردن اشیاء یا پارچه درون لوله فاضلاب بدون آسیب دیدگی لوله ها

 • دارای متراژ مختلف فنر

لوله بازکنی ادارات در و مجتمع های مسکونی در اهواز

احتمال گرفتگی لوله فاضلاب در اغلب مکان های عمومی از جمله بیشتر خواهد بود. از آنجا که ادارات مکانی پر رفت و آمد و دارای پرسنل زیادی است. امکان گرفتگی چاه یا لوله های آن نسبت به دیگر مکان ها بیشتر خواهد بود. بنابراین به دلیل عمومی بودن ادارات به مراتب سرویس دهی نیز جهت رفع مشکلات گرفتگی یا ترکیدگی لوله ها دشوار تر خواهد بود.

لوله بازکنی اهواز بع دلیل داشتن تجربه کافی در این زمینه بدون آسیب به لوله ها به راحتی مشکل گرفتگی لوله فاضلاب یا مشکلاتی از این دست قادر خواهد بود ظرف مدت زمان کمی برای گرفتگی لوله های ادارات اقدام کند.

لوله بازکنی اهواز
لوله بازکنی اهواز

تشخیص نشت لوله در اهواز

همانطورکه میدانید تشخیص نشت لوله گاهی واضح و مشخص است. به طوری که افراد عادی به سادگی آن را تشخیص خواهند داد. بنابراین با چند روش ساده می توان  نشت لوله را تشخیص داد. اما گاهی نشتی به گونه ای است که تشخیص دادن آن کار افراد عادی نیست و به سادگی  قابل تشخیص خواهد بود.

برای تشخیص نشتی لوله به برخی از دستگاه های مخصوص در این زمینه احتیاج دارید که افراد متخصص در این کار با استفاده از این دستگاه ها نشتی را مشخص کرده و آن را رفع می ‌کنند. در واقع دستگاه هایی که برای تشخیص نشتی لوله در اهواز استفاده خواهد شد دارای انواع مختلفی هستند.

هرکدام از انواع آن با توجه به عملکردی که دارند شامل الگوریتم های خاص می‌باشند. در ادامه به چند نمونه از دستگاه های مهم و پرکاربرد برای تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله اشاره خواهیم کرد.

 • دستگاه نشت یاب اکوستیک شبکه آب

 • سیستم رادیویی شبکه آب

 • دستگاه تمام دیجیتال pico اکوستیک

 • تشخیص نشتی یا ترکیدگی لوله توسط دستگاه اکوستیک عقربه ای

همچنین علاوه بر این موارد که اشاره شد سیستم ها و دستگاه های پیشرفته دیگری نیز برای تشخیص نشت لوله وجود دارد. بنابراین می توان  با استفاده از آن ها ترکیدگی لوله ها را در کمترین زمان تشخیص داد. این دستگاه ها که قادر هستند ترکیدگی لوله ها را تشخیص دهند دارای یک گیرنده و یک فرستنده امواج می باشند.

 این گیرنده و فرستنده در واقع در یک محفظه که به شکل کپسول است قرار دارد. نحوه استفاده از آن به این صورت است که باید این کپسول را روی لوله ها و دیوار ها یا هر مکانی که مد نظر است حرکت داد. با این کار فرستنده امواج خود را به طرف هدف  مورد نظر انتقال می دهد سپس امواج بازگشتی را دریافت خواهد کرد.

 بنابراین طی این مراحل و عملیات با استفاده از روش های خاص کامپیوتری توسط دستگاه تشخیص نشت وجود ترک یا نشت در لوله ها نشان داده می شود. در واقع روش تشخیص نشت یا ترک لوله ها توسط دستگاه بر مبنای امواج خواهد بود.

این امواج به درستی محل نشت را شناسایی و کارشناسان در این زمینه با پیگیری برای رفع آن اقدام خواهند کرد. این دستگاه ها عبارتند از:

دستگاه های نشت یاب حرارتی

دستگاه های نشت باب حرارتی از فیلتر های حرارتی برخوردار هستند. کار این فیلتر تشخیص دقیق نشتی از پشت دیوار یا زیر زمین است. بنابراین لوله بازکنی اهواز با بهره گیری از این دستگاه به راحتی و در کمترین زمان ممکن محل نشتی یا ترکیدگی لوله را مشخص کرده و برای رفع آن اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

 دستگاه های نشت یاب مادون قرمز

گاهی ممکن است محل نشتی در ارتفاع باشد بنابراین بهترین راه برای تشخیص و پیدا کردن مکان دقیق نشت استفاده از دستگاه های مادون قرمز است. این دستگاه قادر است در ارتفاع نیز به خوبی امواج را ارسال سپس دریافت کند و محل ترکیدگی یا نشت را مشخص کند.

دستگاه های نشت یاب فرا صوت

دستگاه های نشت یاب فرا صوت به خوبی امکان تشخیص صدای نشت لوله در پشت دیوار یا مکان هایی که قابل مشاهده نیست را فراهم خواهد کرد. این دستگاه امواج را به سمت لوله ها منتقل می کند و بازخورد این امواج را دریافت می کند. با این عمل اگر نشتی در لوله ایجاد شده باشد قابل تشخیص است.

 دستگاه های نشت یاب فرا صوت به دلیل کاربرد فوق العاده ای که دارند از جمله دستگاه هایی هستند که در ایران به صورت رایج مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله بازکنی در اهواز برای لایروبی چاه فاضلاب

زمانی که مو، زباله و هر چیز دیگری که به دیواره های چاه میچسبد موجب خواهد شد که چاه نتواند همانند قبل کار خود را به درستی انجام دهد. در این زمان است که چاه نیاز به لایروبی دارد. برای اینکه لایروبی چاه انجام شود باید حتماً از افراد متخصص و توانا در این زمینه استفاده کرد. لایروبی کردن چاه کاری بسیار تخصصی است که لوله بازکنی اهواز تاکنون توانسته به بهترین شیوه ممکن از عهده آن برآید. در صورتی که شما هم نیاز دارید تا چاه فاضلاب شما لایروبی شود، می توانید روی نیروهای حرفه‌ ای لوله بازکنی شرکت ایران تخلیه حساب کنید.

ساعت کاری لوله بازکن اهواز

اصلاً نگران این نباشید که در چه ساعتی برای شما مشکل به وجود آمده است؛ زیرا لوله بازکنی شرکت ایران تخلیه در تمام ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی به همشهریان تهرانی است. بنابراین در هر ساعتی از شبانه روز که با یکی از مشکلاتی که مرتبط با شرکت های لوله بازکنی است مواجه شدید، می توانید بدون معطلی و اتلاف وقت با شرکت لوله بازکنی اهواز تماس حاصل کنید. این شرکت در تمامی ساعات روز و ایام هفته آماده پاسخگویی به نیازهای شما همشهریان است.

شرکت لوله بازکنی برای پیدا کردن علت نم دیوار در اهواز

نم دیوار شاید در ابتدا یک مسئله ساده باشد، اما این نم می تواند به مرور زمان افزایش پیدا کند و موجب خسارت های زیادی به منزل یا اداره یا هرجای دیگری شود. عوامل مختلفی می‌تواند باعث ایجاد نم زدگی شود اما مهمترین مسئله این است که در همان ابتدا علت مشخص شود و سریع در رفع آن تلاش کرد. در صورتی که شما هم به تازگی با نم دیوار یا بوی فاضلاب در منزل و ساختمان خود مواجه شده اید، می توانید با شرکت ایران تخلیه تماس حاصل کنید تا در سریعترین زمان ممکن نیروهای این شرکت خود را به شما برسانند.

شرکتهای لوله بازکنی از مهمترین شرکتهایی هستند که این روزها هر کسی ممکن است سر و کارش با آن بیفتد. لوله بازکنی های بسیار زیادی در تمام محله های اهواز وجود دارند که هر کدام بر اساس توان و نیروهایی که دارند خدمات خاصی را ارائه می دهند. یکی از شرکت هایی که به خوبی تاکنون توانسته است نیازهای مشتریان را برطرف کند و تمامی خدماتی که آنها می‌خواهند را ارائه دهد، لوله بازکنی ایران تخلیه است. این شرکت لوله بازکنی با دارا بودن سابقه بسیار زیادی که در زمینه رفع گرفتگی لوله، تعویض سیفون، باز کردن گرفتگی چاه فاضلاب و مواردی از این قبیل دارد به خوبی توانسته خوش بدرخشد. در این مطلب سعی داشتیم تا شما را با یکی از بهترین شرکت های لوله بازکنی فعال در در تمام محدوده اهواز آشنا کنیم. از همراهی شما تا پایان سپاس گزاریم.

لوله بازکنی اهواز
لوله بازکنی اهواز

لوله بازکنی ارزان قیمت در اهواز

لوله بازکنی اهواز به صورت کلی تعرفه های خود را بر اساس همان تعرفه های اعلام شده از سمت  اتحادیه به مشتریان ارائه خواهد کرد. لوله بازکنی ایران تخلیه در کل مدت سال های فعالیتش همیشه انصاف را در راس کارهای خود قرار داده و چیز اضافه تر از آن چه که اتحادیه اعلام می کند از مشتریان نمی گیرد؛ بنابراین مشتریان، شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه را به دیگران که مشکل گرفتگی لوله اداره یا منزل را دارند یا هر مشکلی در زمینه کارهای شرکت لوله بازکنی است دارند، پیشنهاد می دهند.

رفع گرفتگی کفشور پارکینگ در لوله بازکنی اهواز

بهتر است به این نکته توجه کنید که این گرفتگی را باید بدترین و سخت ترین نوع گرفتگی کفشورها دانست. در این موارد لوله هایی که در پارکینگ یا حیاط قرار می گیرند به صورت متداول با گرفتگی به وسیله ماسه، سیمان، قیر و مواد ساختمانی روبرو هستند. جهت برطرف کردن این  گرفتگی هنگامی می توانید از تلمبه های دستی بهره بگیرید که آشغال یا موادی کوچک مانند سنگ ریزه ها سبب گرفتگی آن شده باشند. در صورتی که جز این باشد با تلمبه دستی شما نمی توانید مشکل را حل کنید.

تنها کاری که در این لحظه باید آن را انجام داد این است که با شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه تماس بگیرید. این شرکت معتبر آماده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن نیروهای خود را اعزام کند و به کمک دستگاه هایی که دارند مشکل را حل کنند.

لوله بازکنی اهواز
لوله بازکنی اهواز

سخن پایانی در لوله بازکنی اهواز

گرفتگی چاه فاضلاب یا نشتی در لوله ها در اکثر ساختمان ها امری طبیعی است و بنا بر دلایل مختلف ممکن است اتفاق بیفتد. البته این مشکل فقط مربوط به مناطق مسکونی نیست و ممکن است در هر جایی اتفاق بیفتد. در چنین مواقعی مناسب ترین کار اطلاع دادن به شرکت لوله بازکنی اهواز حرفه ای جهت اقدام برای رفع این مشکل خواهد بود. لوله بازکنی ایران تخلیه دارای ۲۰ سال تجربه در زمینه خدمات لوله کشی و نشت یابی است. لوله بازکنی ایران تخلیه با در اختیار داشتن پرسنل و کادر مجرب، همچنین اعزام آن ها در سریع ترین زمان به محل مورد نظر توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید. همچنین با استفاده از ابزار آلات پیشرفته به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می‌باشند. در این مطلب یکی از لوله بازکنی های با تجربه و موفق را معرفی کردیم از همراهی شما عزیزان تا پایان سپاس گزاریم.

 از خدمات ما لوله بازکنی در قیطریه ،لوله بازکنی در خیابان جنت آباد ،لوله بازکنی امیرآباد ،لوله بازکنی نیاوران ،لوله بازکنی ستارخان ،لوله بازکنی تجریش دیدن کنید

مناسب ترین قیمت برای لوله بازکنی اهواز ؟

یکی از مهم ترین مساعل قیمت است لوله باز کنی اهواز با کمترین و نازلترین قیمت ها و با بهترین کیفیت کار شما را انجام می دهند.

لوله بازکنی اهواز با کادر متخصص و رضایت مشتری؟

لوله بازکنی اهواز با بهترین رفتار با مشتری و با خدمات ویژه کارهایی از قبیله لوله باز کنی و تخلیه چاه و فنر زنی در کمترین زمان و در اسرع وقت برای شما انجام می دهند.

باز کردن گرفتگی لوله اهواز با دستگاه تراکم هوا؟

رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام و توالت
از بین بردن گرفتگی سیفون توالت فرنگی و توالت ایرانی
از بین بردن گرفتگی کفشور پارکینگ و حیاط
رفع گرفتگی لوله آشپزخانه و گلخانه
لوله بازکنی حرفه ای سرویس بهداشتی
باز کردن سیفون توالت ایرانی
لوله بازکنی آپارتمان

39 پاسخ

 1. خیلی خدمات خوبی دارید.از عباس آباد مزاحم شدم واقعا کارکنان خوبی دارید

 2. سلام از کیان آباد اهواز مزاحم‌ میشم از خدمات لوله بازکینتون اسنفاده کردیم.
  تمام نکات بهداشتی رعایت شد ممنون از شرکتتون♥️💐⭐

 3. سلام از کوی نفت اهواز مزاحمتون شدم.
  خدمات خوبی داره شرکتتون .
  امیدواریم همینجوری خدمات خوبتونو ادامه بدید
  👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿

 4. خیلی خوبه خدماتتون.
  سرویسکاراتون نکات بهداشتی را مثبت انجام دادن.
  سر بلنو و سلامت باشید مرسی از لوله بازکنی اهواز
  👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿

 5. سلام و عرض ادب به پرسنل شرکت ایران تخلیه
  از کیان پارس مزاحمتون شدم واقعا خدماتتون نسبت به بقیه شرکتها خوب بود امیدواریم خدماتتون رو در کیان پارس ادامه بدید
  خواسم تشکر کنم همین سالم و موفق باشید یا علی🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

 6. سلام از منطقه گلستان مزاحمتون شدم نادر هسم .مشکل گرفتگی سینک داشتیم. سرویسکارتون کارش تمیز بود خواسم تشکر کنم از پرسنلتون ممنون
  👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 7. از کیانپارس اهواز مزاحم شدم خدمات خوبی ارائه دادید مرسی و پیروز باشید💜🌞🌷🌷⭐🌷⭐

 8. شما بهترینید واقعا از کارتون لذت بردیم ممنون✔⭐✔⭐
  خانوم یادگاری از کیان آباد

 9. عالی واقعا بسیار کارتون تمیزه از گلستان مزاحمتون شدم نحوه برخورد لوله بازکن هم عالی بود خیلی ممنون از لوله بازکنی اهواز شرکت ایران تخلیه👌🏿⚘

 10. سلام از شرکت ایران تخلیه تشکر میکنم بایت خدمات خوبشون تو کیان آباد اهواز ممنون💛💛💛💛💛💛💛

 11. سلام به لوله بازکنی اهواز شرکت ایران تخلیه .شرکت شما تو کیان آباد هم سرویس دهی میکنه⁉️⁉️

 12. سلام کارتون تو کیان آباد تمیز بود دست شم درد نکنه واقعاو زحمت کشیدین❤

 13. سلام خسته نباشی .دیشب سرویس کارتون تشریف اوردن کارشون تمیز بود رفع گرفتگی لوله سینکو برطرف کردن .مچکرم از خدمات خوب ایران تخلیه❤❤❤❤❤

 14. سلام به کارکنان ایران تخلیه .متاسفانه دیروز اسید ریختیم گرفتگی لوله بدتر شده ما پاداداشهر هستیم تماس بگیریم کی تشریف میارید؟

 15. سلام بسیار از خدماتتون خوشم اومد چون کارتون تمیز و نحوه برخورد سرویسکار خوب بود.از شهرک نفت تماس گرفتم خواسم از شرکت ایران تخلیه بابت خدمات خوبش تشکر کنم

 16. سلام دیشب از پادادشهر تماس گرفتم آقای موسوی رو فرستادین بابت خدمات که کار ایشون تمیز بود و نکات بهداشتی رعایت شد از همینجا خواسم از سایت خوب ایران تخلیه تشکر کنم

 17. سلام و خسته نباشید راه آب زیر سینگ گرفته بود تو سپیدار بسیار کارتون تمیز بود و فنرزنی لوله به تمیزی انجام شد 🌹🌹🌹از کار شرکت ایران تخلیه ممنون بایت محتوای خوب و کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است