بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی در اوین 22778568 ☎️ تضمین بافاکتور قیمت پایین |در منطقه1

ایران تخلیه » لوله بازکنی در اوین 22778568 ☎️ تضمین بافاکتور قیمت پایین |در منطقه1

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (138 امتیاز)

لوله بازکنی اوین

لوله بازکنی در اوین

ازجمله معضلی های بزرگ برای هر منزل مسکونه که افراد با آن رو به رو می شوند مشکلات مربوط به گرفتگی لوله ها و چاه فاضلاب برای ساختمان ها است که امکان دارد در زمان های مختلف اتفاق بیفتد. گاهی چنین مشکلاتی در روزهای تعطیل رخ دهد که در صورت تعطیلی و رسیدگی نشدن به آن مشکلات جدی تری را به وجود بیاورد.
لوله بازکنی اوین شرکت ایران تخلیه با ارائه خدمات با بالاترین کیفیت هدف خود را رضایت مشتریان قرار داده حتی در روزهای تعطیل این نگرانی را برای شما عزیزان در مورد گرفتگی لوله بر طرف خواهد کرد. پس در صورت مشاهده هر نوع مشکل در زمینه گرفتگی لوله ها می توانید همه روزه و به صورت شبانه روزی ساعته حتی در ایام تعطیل به لوله بازکنی اوین مراجعه کنید. این لوله بازکنی به صورت دو شیفت آماده پاسخگویی و سرویس دهی به همشهریان عزیز در محله شما عزیزان میباشد.لوله بازکنی اوین با خدمات عالی برای از جمله مشکلات رایج برای ساکنین مجتمع ها و ساختمان های بزرگ، گرفتن لوله یا پر شدن چاه است. این مشکل ناخوشایند علاوه بر بوی بدی که به دنبال دارد، بیماری های بهداشتی زیادی را نیز ممکن است به دنبال داشته باشد؛ از این رو بهتر است که هر چه سریع تر به حل این مشکل پرداخته شود تا گرفتگی ها و سایر مشکلات برطرف شوند و از ادامه یافتن آن جلوگیری شود.

همان طور که ذکر کردیم، گرفتگی لوله مشکلی جدی تلقی می شود. این معضل برای بیماران تنفسی، کودکان، سالمندان و افراد دارای بیماری قلبی، بشدت خطرناک است. در این مواقع باید برای حل این مشکل به یک لوله بازکنی با کیفیت و شبانه روزی با خدماتی تضمینی مراجعه کنید. پیشنهاد ما به شما، لوله بازکنی اوین است. این شرکت خدماتی، سال های بسیار زیادی است که در این زمینه فعالیت دارد و جزو برترین شرکت های خدماتی کشور محسوب می شود.

لوله بازکنی اوین
لوله بازکنی اوین

لوله بازکنی اوین شرکت ایران تخلیه با قیمت ارزان

همیشه در حوزه خدمات  لوله بازکنی، افرادی سودجو وجود دارند که با دادن وعده خدمات ارزان تر، خدماتی به شدت بی کیفیت و ناقص به مشتریان ارائه دهند. این خدمات ناقص نه تنها ایراد را برطرف نخواهند کرد، بلکه احتمال خرابی و آسیب به زیرساخت های ساختمان را نیز افزایش خواهند داد؛ بنابراین نیاز است که به خوبی در انتخاب شرکت خدماتی ای که به رفع گرفتگی لوله های ساختمان شما بپردازد، دقت به خرج دهید چون که در غیر این صورت ضررهای فراوانی به شما و ساختمانتان تحمیل می شود.

شرکت خدماتی لوله بازکنی اوین با سابقه درخشان و طولانی خود در زمینه باز کردن لوله و تخلیه چاه، ارائه دهنده خدمات با ارزانترین قیمت در میان سایر شرکت های خدماتی در سراسر کشور است. این شرکت با داشتن سابقه بسیار عالی در کارنامه کاری خود و همچنین رضایت مشتریان بی شمار خود، اعتبار بالای خود را برای شما احراز می کند. به این ترتیب با وجود شرکت لوله بازکنی اوین، می توانید با خیالی راحت و با پرداختن کمترین هزینه ممکن، مشکلات مربوط به لوله و چاه خانه خود را برطرف کنید.

لوله بازکنی اوین کاملا تضمینی برای مشتریان محترم

یکی از مواردی که صاحبان خانه را نگران می کند، گرفتگی مجدد چاه خانه پس از عملیات لوله بازکنی است. در اکثر مواقع به دلیل رفع گرفتگی ناقص، امکان بازگشت مجدد گرفتگی در لوله ها وجود دارد. عوامل مختلفی در گرفتگی مجدد دخیل هستند که از جمله مهم ترین آن ها، ناشی بودن اوپراتور و استفاده نادرست از دستگاه است. شرکت خدماتی اوین، با دانش و آگاهی کامل از توانایی های عوامل خود، خدمات خود را به صورت کاملاً تضمینی به مشتریان ارائه می کند.

به این ترتیب می توانید کاملاً از خدمات این شرکت و برطرف شدن کامل گرفتگی لوله ها مطمئن شوید چرا که تمامی خدمات لوله بازکنی اوین به صورت تضمینی انجام می شود تا تمامی مشتریان از خدمات رضایت کامل داشته باشند.

خدمات لوله بازکنی فوری در محدوده اوین

در ابتدا اشاره کردیم که گرفتگی لوله مشکلی مهم به حساب می آید که می بایست فوراً برطرف شود؛ بنابراین شرکت لوله بازکنی ای که انتخاب می کنیم، باید علاوه بر انجام دادن عملیات در نهایت دقت،

بتواند خیلی فوری گرفتگی را رفع کند. البته نکته حائز اهمیتی که باید بدانید این است که مدت زمان رفع گرفتگی به عوامل مختلفی همچون مکان گرفتگی، چگونگی دسترسی به آن مکان و نوع گرفتگی دارد اما اگر اوپراتور سابقه دار باشد و بتواند فوراً نوع گرفتگی و محل آن را مشخص کند، باقی موارد نیز حل خواهند شد.

لوله بازکنی اوین دارای پرسنلی با سوابقی درخشان و طولانی در زمینه انواع خدمات مربوط به لوله و چاه است که می توانند به سرعت خدمات مربوطه را انجام دهند و مشکل را به خوبی برطرف کنند؛ از این رو می توانید برای رفع مشکل خود، به این شرکت خدماتی مراجعه کنید.

لوله بازکنی اوین
لوله بازکنی اوین

لوله بازکنی با ارائه فاکتور در منطقه اوین

یکی از برترین ویژگی های شرکت خدمات لوله بازکنی اوین، دادن فاکتور با جزییات کامل به مشتریان است. این فاکتورها به صورت دقیق، تمامی هزینه ها و نوع آن ها را به همراه تاریخ و مهر و علامت شرکت درون خود ثبت کرده اند. داشتن این فاکتور چند مزیت دارد. اولین مورد آن، اطلاع دقیق از قیمت های تصویب شده شرکت است. از آن جایی که ادعا می کنیم نازل ترین قیمت ها را در سراسر کشور داریم، این فاکتور ادعای ما را ثابت خواهد کرد.

مورد بعدی ضمانت خدمات خواهد بود. در ابتدا ذکر کردیم که تمامی خدمات شرکت ایران تخلیه در اوین تضمینی خواهد بود. در صورتی که از خدمات رضایت نداشتید، می توانید فاکتور خود را ارائه دهید و به انتخاب خود خدمات مجدد رایگان را دریافت کنید یا هزینه پرداختی خود را پس بگیرید.

صدای مشتریان 🎙

لوله بازکنی شبانه روزی در اوین

گرفتگی لوله و یا بالا زدن چاه، در هر ساعت و در هر روزی ممکن است رخ دهد. لوله بازکن اوین و پرسنل آن به صورت شبانه روزی و در تمامی روزها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند؛ بنابراین در هر ساعتی از شبانه روز می توانید از لوله بازکنی اوین کمک بخواهید تا در کمترین زمان ممکن مشکلتان را برطرف کنند.

به دلیل سابقه بالای لوله بازکنی اوین، این شرکت برترین پرسنل های سراسر کشور را به خود جذب کرده است تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند. در هر  ساعتی از شبانه روز می توانید با لوله بازکنی اوین تماس حاصل کنید و درخواست خود را ثبت و رزرو کنید.

عوامل مختلف در ایجاد گرفتگی و مضرات آن ها

از آن جایی که امکان ورود هر نوع شی ای به درون چاه وجود دارد، گرفتگی ها می توانند عوامل مختلفی داشته باشند اما درر ادامه به صورت خلاصه به برخی از مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • ریختن مصالح ساختمانی در هنگام ساخت و ساز به درون چاه
 • ریخته شدن ایزوگام آب شده در چاه
 • گرفتگی توسط روغن های جامد و مایع
 • ریخته شدن باقی مانده غذا و یا تفاله های حاصل از چای
 • افتادن اشیا سخت داخل لوله
 • تجمع مو در بخشی از لوله
 • تجمع الیاف در لوله ها

اما قطعاً این موارد از گرفتگی ها شامل مضراتی نیز می شوند خصوصاً اگر به صورت طولانی مدت باشند. موارد زیر برخی از آثار مخرب گرفتگی ها به حساب می آیند:

 • ایجاد پوسیدگی و خوردگی لوله
 • مسدود شدن کامل شیرها و لوله ها
 • افزایش ضخامت جداره داخلی مخازن حرارتی و مصرف حرارت برای گرم شدن بیشتر آب و حتی خوردگی و پوسیدگی لوله های آب
 • افت راندمان موتورخانه و مبدل و لوازم حرارتی
 • سوراخ شدن لوله ها بر اثر استفاده از جرم گیر و مواد شیمیایی برای رفع گرفتگی لوله ها

شعبه لوله بازکنی جنت آباد ایران تخلیه از معتبر ترین شرکت های خدمات دهی به تمام مناطق تهران است.

لوله بازکنی اوین
لوله بازکنی اوین

دستگاه های مورد استفاده در لوله بازکنی اوین

در گذشته به دليل نبود تجهيزات مناسب، از فنرهای دستی به منظور باز کردن لوله استفاده می شد. اما این ساز و کار مناسب برطرف کامل گرفتگی نبود. اولاً  به دلیل دستی بودن آن، از قدرت کافی برای متمرکز کردن سرفنر روی مرکز گرفتگی برخوردار نبود و در مرحله دوم سرعت بسیار کمی نیز داشتند؛ به این ترتیب کم کم شرکت ها به فکر ساخت یک دستگاه برقی افتادند و جدیدترین دستگاه های لوله بازکنی به بازار وارد شد.

به صورت کلی ۲ نوع دستگاه لوله بازکنی وجود دارند که علاوه بر کاربرد گسترده شان، قدرت و سرعت فوق العاده ای دارند. در شرکت لوله بازکنی اوین از هر دو دستگاه پمپ فشار هوا و فنر برقی برای رفع گرفتگی استفاده می شود.

ویژگی های دستگاه برای لوله بازکنی اوین تهران

دستگاه های لوله بازکنی ظرفیت های متنوعی دارند که به نسبت نوع کاربرد آن، از آن های استفاده می شود. ویژگی های قابل توجه دستگاه های لوله بازکنی به صورت کلی، قدرت و سرعت بسیار بالای آن ها برای پیش روی و باز کردن لوله است. کار باز کردن لوله کار ظریف و دقیقی است چرا که یک حرکت اشتباه علاوه بر صدمه زدن به لوله ها موجب شکستن بخش فنر یا سرفنر نیز می شود.

در گذشته دستگاه هایی به همین شکل اما به صورت دستی وجود داشت اما بعدها با پیشرفت تکنولوژی، این دستگاه ها از شکل دستی درآمدند و تبدیل به یک دستگاه برقی قدرتمند شدند. این دستگاه های برقی دقت قابل توجهی نیز دارند که باعث رواج بیشتر استفاده از آن ها در خانه ها و شرکت های لوله بازکنی شد. سایر ویژگی های این دستگاه شامل موارد زیر است:

 • مناسب ترین وسیله جهت باز کردن گرفتگی ‌های سخت لوله فاضلاب
 • وسیله ای کوچک و قابل حمل
 • دارای سرفنرهای مختلف
 • طویل کردن فنر با استفاده از فنرهای اضافی
 • سرعت بسیار بالای رفع گرفتگی
 • مجهز به محفظه ای برای جمع‌ کردن فنر
 • منبع تغذیه از برق شهری

  مزایای استفاده از دستگاه های لوله بازکنی

  دستگاه های مخصوص لوله بازکنی، کارآمدترین دستگاه های موجود در بازار برای این هدف به حساب می آیند. از آن جایی ک این دستگاه ها به صورت برقی کار می کنند، بازده و قدرت بسیار بالایی را نیز به کار می گیرند؛ به این ترتیب علاوه بر سرعت بالا، عملکرد دستگاه نیز هدفمندتر و به مراتب قدرتمندتر خواهد شد. از دیگر مزایای استفاده از دستگاه برای بازکردن لوله، می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

  • قابل حمل بودن به دلیل اندازه کوچک آن
  • باز کردن همه نوع از گرفتگی‌ های سخت
  • دارای سرفنرها با سایزهای مختلف و کاربردهای متفاوت
  • فنر بلند برای لوله‌ های طولانی
  • محفظه جمع‌ کننده فنر
  • سرعت بالا در باز کردن لوله های گرفته
  • ایده آل برای شرکت های لوله بازکنی
  • استفاده آسان از دستگاه لوله بازکنی
لوله بازکنی اوین
لوله بازکنی اوین

نحوه استفاده از دستگاه لوله بازکنی

در مرحله اول باید دستگاه را به برق شهری با ولتاژ مناسب متصل کنید. پس از آن سرفنر مناسب با نوع گرفتگی را به سر دستگاه متصل کنید و آن را به آرامی وارد لوله کنید تا با مانع برخورد کند. پس از آن دکمه دستگاه را فشار دهید تا دستگاه روشن شود و شروع به کار کند. پس از مدتی که گرفتگی روان تر شد و حرکت دستگاه را احساس کردید، به آرامی دستگاه را حرکت دهید تا راه لوله در آن قسمت کاملا باز شود.

 در این زمان می توانید از حرکت های مختلف سرفنر استفاده کنید تا به روند باز کردن گرفتگی سرعت ببخشید. در نهایت مقداری آب در چاه بریزید تا مواد باقی مانده بداخل چاه حرکت کنند و راه کاملا باز شود.

لوله بازکنی آنلاین در اوین

امروزه با توجه به نیاز و شرایط جامعه لوله بازکنی ها نیز فعالیت خود را گسترش داده اند و علاوه بر ارائه خدمات و مشاوره به صورت تلفنی و حضوری می توانید به صورت آنلاین نیز در زمینه گرفتگی لوله ها و چاه فاضلاب با آن ها مشورت و در صورت لزوم به صورت حضوری به موقعیت اعزام و خدمات مورد نظر را ارائه می دهند.

 لوله بازکنی اوین به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز خواهد بود. برای اطلاع از نحوه چگونگی ارائه خدمات، هزینه و… می توانید به سایت ایران تخلیه مراجعه کنید.

مدت زمان خدمات رسانی و سرویس دهی لوله بازکنی

با توجه به این که گرفتگی و انسداد لوله در مکان و زمان مختلف پیش خواهد آمد و لازمه آن ارائه خدمات متناسب با آن خواهد بود. بنابراین برای انجام این خدمات و سرویس دهی در این زمینه مدت زمان مشخصی را نمی توان بیان کرد؛ چرا که هر نوع گرفتگی و ابزار و تجهیزاتی که برای بر طرف کردن آن به کار می رود متفاوت و گاه شدت و سختی گرفتگی، باعث طولانی شدن مدت زمان خدمات رسانی لوله بازکنی خواهد شد.

اما با توجه به مهارت و تجربه ای که نیروهای آموزش دیده در لوله بازکنی اوین از آن برخوردار هستند می توان گفت به صورت کلی و میانگین مدت زمان سرویس دهی و خدمات رسانی توسط این لوله بازکنی حدود یک ساعت خواهد بود.

ارتباط با شعبه محله اوین تماس با شماره 22778568 شبانه روزی
روش انجام کار لوله بازکنی  با دستگاه برقی فنر و پمپ و واترجت
زمان اعزام لوله بازکن به محل: فوری بمدت 20دقیقه
زمان بازکردن لوله چقد است: نهایتا 20دقیقه با دستگاه انجام میشود
بازکردن انواع گرفتگی لوله فرنگی ایرانی فاضلاب سینک کفشور…

لوله بازکنی در ایام تعطیل در لوله بازکنی اوین

همان طور که می دانید یکی از مسائل مهم و در واقع معضلی که افراد با آن رو به رو خواهند شد مشکلات مربوط به گرفتگی لوله ها و چاه فاضلاب است که ممکن است در هر روز و ساعتی رخ دهد. هنگامی که با این مشکل مواجه خواهند شد اولین چیزی که به ذهنشان می رسد این است، که روز و ساعت را در نظر بگیرند.

 لوله بازکن اوین این معضل و نگرانی را بر طرف کرده است. بنابراین در همه روز های هفته و هر ساعت که با مشکل انسداد و گرفتگی لوله ها مواجه شدید می توانید با لوله بازکنی آیت الله کاشانی تمام بگیرید تا بدون در نظر گرفتن ساعت و زمان در محل مورد نظر جهت ارائه خدمات حاضر شوند.

 این لوله بازکنی به صورت دو شیفت و شبانه روزی نیز آماده ارائه خدمات مختلف در زمینه مشکلات گرفتگی لوله و فاضلاب خواهد بود.

لوله بازکنی اوین

انواع سرفنر مورد استفاده در عملیات لوله بازکنی اوین

با گذشت زمان، سرفنرهای زیادی نیز به نسبت نوع گرفنگی ها ایجاد شدند. برخی از مهم ترین سرفنرها به همراه کاربردشان به شرح زیر هستند:

 • سر فنری الماسی برای گرفتگی لوله بر اثر مواد سخت مثل سنگ کاربرد دارد.
 • سر فنری اسیدی برای سرویس های دستشویی استفاده می شود.
 • سر فنری نیزه نوک تیز است برای باز کردن لوله بر اثر خاک و شن و ماسه کاربرد دارد.
 • سر فنری کوزه و بررسی برای بازکردن لوله هایی است که معمولا به وسیله روغن جرم گرفته است.
 • سر فنری چاقویی همان طور که از اسمش مشخص است به شکل چاقو است.
 • سر فنری ابزار گیر قابلیت اتصال به سایر ابزارها را دارد.
 • سری فنر میله فنری برای بلندتر کردن فنر از این سری استفاده می شود که سبب اتصال دو فنر به یکدیگر می شود.

لوله بازکنی اوین بدون کثیفی با پرسنل با تجربه

در واقع برای انجام صحیح لوله بازکنی نیاز به تجهیزات لازم می‌باشد و از همه مهم تر نیاز است نیروی انسانی به مهارت های کافی مسلط باشد زیرا اگر این موارد رعایت نشده باشند ممکن دوباره مشکل گرفتگی لوله ها بازگردد اما شرکت ایران تخلیه ضمانت می‌کند که خدمات خود را با کمک پرسنل های ماهر و با تجربه به همراه گارانتی معتبر و قیمت مناسب به نحو احسن برای مشتریان عزیز خود ارائه دهد.

مزایای لوله بازکنی شرکت ایران تخلیه

این شرکت لوله بازکنی در اوین تهران با داشتن بیش از ۳۵ سال سابقه در لوله بازکنی و با فرستادن افراد متخصص و با تجربه بهترین خدمات را با قیمت های مناسب ارائه خواهد داد.
مهم‌ترین علت محبوبیت این شرکت خدمات دهی شبانه روزی و ۲۴ ساعته آن می‌باشد و همچنین در تمام روز های هفته به فعالیت خود ادامه می‌دهد و هیچگونه تعطیلی در روزهای تعطیل نخواهد داشت.
همانطور که می‌دانید در این ایام که کرونا و انواع ویروس ها وجود دارند این شرکت تمام خدماتشان را با رعایت پروتکل های بهداشتی و تمیز به علاوه ابزار های جدا برای توالت و آشپزخانه به شما ارائه می‌دهند.
در واقع قبلاً هم به این نکته اشاره شد که این شرکت کار خود را تضمین شده انجام می‌دهد و فاکتور معتبر نیز وجود دارد که اگر مشکلی پیش بیاید برای حل مشکل، مجدداً به منزل شما آمده و یا وجه پرداخت شده را پس خواهند داد.
نکته دیگر این است که قیمت مناسب این شرکت نسبت به دیگر شرکت‌های واقع و فعال در لوله بازکنی تهران از مزایای آن می‌باشد و در آخر شما می‌توانید از گرفتن مشاوره رایگان در رابطه با پیشگیری به وجود آمدن مجدد مشکل گرفتگی نیز بهره‌مند شوید.

جهت اعزام از شعبه های دیگر ما در منطقه لوله بازکنی ولنجک کافیست تماس بگیرید.

لوله بازکنی اوین

خدمات لوله بازکنی در اوین با قیمت مناسب برای کاربران محترم
رفع گرفتگی و انسداد لوله‌های اصلی و فرعی به علاوه انواع توالت ها همانند ایرانی و فرهنگی با استفاده از دستگاه‌های که هیچگونه آسیبی به بدنه لوله نمی‌رساند و همچنین رفع انسداد لوله سینک ظرفشویی در آشپزخانه می‌پردازد.
خدمات لوله بازکنی حمام و بالکن به صورت کاملاً تضمینی انجام می‌شود.
در صورت وجود، رفع بوی بد نم و رطوبت فاضلاب نیز انجام می‌شود.

لوله بازکنی اوین ایران تخلیه با شناخته ترین شرکت لوله بازکنی

 ایران تخلیه پرسروصدایترین شرکت‌های لوله بازکنی در تهران شناخته می‌شود. این شرکت با دارا بودن تیمی مجرب و متخصص، ارائه خدمات لوله بازکنی در سراسر تهران را به شما عزیزان ارائه می‌دهد. ما در این شرکت، متعهد به ارائه خدمات با کیفیت و با تمرکز بر رضایت مشتریان هستیم.

اگر شما نیاز به خدمات لوله بازکنی در اوین دارید، شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه ساعته آماده به خدمت رسانی به شماست. این شرکت در سه شیفت در تمامی مناطق تهران با تجهیزات پیشرفته و با تیمی مجرب و متخصص فعالیت می کند. همچنین ما با در اختیار داشتن انواع دستگاه های لوله بازکنی از جمله دستگاه‌های هیدرولیکی، دستگاه‌های برقی و دستگاه‌های دستی، می‌توانیم به بهترین شکل مشکل شما را حل کنیم.

شرکت ایران تخلیه شبانه روزی آماده ارائه خدماتی مانند باز کردن تخلیه شده‌ها، لوله بازکنی حمام، لوله بازکنی آشپزخانه، لوله بازکنی فاضلاب، تعمیرات لوله کشی و … به شما عزیزان در هر ساعتی از شبانه روز، در هر روز از هفته، در تمامی مناطق تهران، خدمات لوله بازکنی ارائه می دهد.

با توجه به اینکه خطرات ناشی از ترکیدن و خرابی لوله ها بسیار جدی است، شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه ساعته تهران، با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و تیم مجرب و متخصص، به شما عزیزان خدماتی با کیفیت و قیمت مناسب در این زمینه ارائه می‌دهد.

اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی در تهران دارید، با شماره های زیر تماس بگیرید:

– شماره تماس: 02122778568
– شماره تماس: 09127208965

تیم ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان، و ارائه خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در سراسر تهران می‌باشد.

برای درخواست سرویس کار لوله بازکنی ونک به صورت شبانه روزی اینجا را کلیک کنید.

سخن پایانی

در این مقاله به معرفی خدمات بی نظیر شرکت خدمات لوله بازکنی اوین پرداختیم. در ادامه سعی کردیم تا بیشتر شما را با این حرفه از طریق آشنایی با دستگاه ها و نحوه گرفتگی ها، آشنا کنیم.

 شرکت لوله بازکنی در اوین یکی از بهترین شرکت های خدماتی در این زمینه است که پرسنل هایی کاملا حرفه ای را استخدام کرده است تا مشتریان آن هیچ نگرانی ای از بابت سوابق ناکافی پرسنل نداشته باشند. اگر در هرساعتی مشکلات مختلف مربوط به لوله های فاضلاب برایتان رخ داد، می توانید به سرعت مجموعه اوین را از وضعیت خود مطلع کنید تا به سرعت نیرویی برای رفع گرفتگی به خانه شما اعزام شوند.

 

15 پاسخ

 1. سلام واقعا خدماتتون فوری دارید در اوین ممنون کارتون هم تمیز بود تشکر???

 2. رفع گرفتگی لوله انجام شد .بدون کثیف کاری انجام شد امیدواریم همینجوری با قدرت ادامه بدید♥️♥️♥️♥️

 3. خیلی مطالب خوب بود استفاده و بهره بردیم خیلی ممنون .????

 4. سلام عرض و ادب ممنون و تشکر بابت انرژی مثبتی که ما و کارکنان ما میدهید.?

 5. سلام خواهش میکنم وظیفه بود دوست عزیز??????

 6. سلام به کارکنانتون واقعا خدمات منحصر به فردی دارین .سرویسکارتون بنام اصغر دوست واقعا کارش بدون کثیفی و رعایت بهداشت بود دستشم درد نکنه.موفق و تندرست باشید

  🌹🌹👏🌹👏🥇🌹🥇

 7. سلام تشکر از لوله بازکنی اوین که خدمات و کادر خوبی در این محله گذاشته🙌👌

 8. خیلی عالی.خدمات خوبی تو این به نمایش گذاشتین و رفع گرفتگی لوله پشت بام فوری انجام شد♥️👷‍♂️🙏🙏🙏🙏

 9. ارائه خدماتتون فوری بود ممنون و تشکر🤎👌

 10. سلام از خدماتتون استفاده کردیم نکات بهداشتی رعایت شد و لوله بازکنی بدون کثیف کاری انجام شد مرسی از لوله بازکنی ایران تخلیه👊🔥🌹👏

 11. سلام بهترین روش برای باز کردن لوله کدوم دستگاه ؟ممنون میشم راهنمایی کنید

 12. سلام و عرض ادب بهترین وسیله دستگاه برقی میباشد که قادر است انواع لوله ها را بدون خرابی باز کند که جوابگوی 100% خوبی هم دارد

 13. از عوامل و کارکنان ایران تخلیه کمال تشکر دارم بابت کار تمیزشون🤝✅️🌷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است