لوله بازکنی سید خندان تهران 22778568 بافاکتور قیمت پایین +در منطقه7

لوله بازکنی دارآباد
4.8/5 - (149 امتیاز)

لوله بازکنی سید خندان

لوله بازکنی سید خندان تهران با قیمت پایین

لوله بازکنی شاید جزو کار هایی باشد که معمولا زیاد مورد توجه قرار نگیرد اما زمانی که لوله فاضلاب، چاه یا هر قسمت از لوله ها که دچار انسداد شده باشد، وجود شرکت های لوله بازکنی سید خندان در منطقه 7 و بهره مند شدن از خدمات آن ها بیشتر احساس می شود. وجود شرکت های لوله بازکنی تهران در جامعه بسیار با اهمیت است چرا که با ارائه انواع خدمات از به وجود آمدن خطرات بیشتر جلوگیری می کند. در ادامه قصد داریم به معرفی لوله بازکنی سید خندان بپردازیم و شما عزیزان د راین محله میتوانید با شعبه ما در سید خندان 02122778568 تماس بگیرید.

لوله بازکنی سید خندان
لوله بازکنی سید خندان

خدماتی که توسط لوله بازکنی سید خندان ارائه می شود

از آن جا که گرفتگی لوله فاضلاب ممکن است در محیط و مکان های مختلف و ناشی از آسیب های  مختلف باشد. لوله بازکنی ها نیز در این راستا خدمات مختلف و متعددی را می توانند ارائه دهند. از جمله خدمات و سرویس دهی که توسط لوله بازکنی سید خندان ارائه خواهد شد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نشت یابی محل نشت با دستگاه های مخصوص
 • انشعاب فاضلاب منزل و ساختمان به فاضلاب شهری
 • از بین بردن بوی نا مطبوع چاه، فاضلاب، حمام و دستشویی
 • نصب توالت فرنگی
 • تبدیل توالت فرنگی به ایرانی و بر عکس
 • انجام رسوب گیری و جرم گیری لوله آشپزخانه و…
 • تعمیر سرویس دستشویی و لوله های آن
 • در آوردن اجسام قیمتی از چاه
 • لایه روبی سپتیک توسط نیرو های مجرب
 • تخلیه چاه با تجهیزات مناسب
 • رعایت بهداشت هنگام سرویس دهی
 • رفع انواع گرفتگی لوله های کفشور در پارکینگ، بالکن و…
 • رفع گرفتگی لوله روشویی و ظرفشویی

ابزار های لازم برای رفع گرفتگی لوله ها در لوله بازکنی سیدخندان

تجهیزات و ابزار های متفاوتی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار و وسایل با توجه به نوع لوله، جنس و سایز آن متفاوت خواهد بود. بنابراین تشخیص ابزار مورد استفاده برای نوع گرفتگی و مکان آن توسط افراد خبره در این زمینه امکان پذیر می باشد. برخی از ابزار های مورد استفاده در لوله بازکنی ها عبارتند از:

۱.لوله باز کنی از طریق فنر، فنر ها با جنس فولاد، انعطاف بالا و طول آن نیز بنا بر مسیر و نوع گرفتگی متفاوت است. این ابزار به راحتی و بدن آسیب زدن به لوله ها هر مانعی و گرفتگی را بر طرف می کند. فنر در دو نوع دستی که جهت گرفتگی جزئی و الکتریکی یا برقی برای رفع انسداد گرفتگی های شدید کاربرد دارند.

.تلمبه دستی، این وسیله پلاستیکی با کارایی راحت و ساده معمولا در اکثر خانه ها موجود است. تلمبه دستی یا همان تلمبه چاه باز کن از جمله قدیمی ترین ابزار موجود جهت استفاده و رفع گرفتگی چاه به کار می رود. این تلمبه شامل یک کاسه پلاستیکی و یک دسته متصل به آن می باشد.

۳. سه نظام دستگاه پایه ای، سه نظام در واقع همان دستگاه های سه پایه و موشکی هستند. این وسیله دارای سه قطعه فلزی یا آلمینیومی است که داخل دستگاه قرار دارد. زمانی که کلید این دستگاه را فشار دهید سه نظام به فنر می چسبد در نتیجه قدرت دستگاه نیز بیشتر خواهد شد. سه نظام های دستگاه هنگام استفاده از گرفتگی های سخت ممکن است بشکند.

۴. واترجت، این دستگاه در واقع ابزاری برای ایجاد آب پر فشار است. سیستم واترجت شامل شلنگ فشار قوی در متراژ مختلف همچنین یک پمپ آب قوی می‌ باشد. این وسیله در انواع مختلف موجود است که عبارتند از:

 • واترجت صنعتی
 • واترجت برای رفع گرفتگی ها
 • واترجت کارواش
لوله بازکنی سید خندان
لوله بازکنی سید خندان

هزینه سرویس دهی لوله بازکنی سید خندان

هزینه سرویس دهی لوله بازکنی سید خندان بسیار مناسب است اما با توجه به ابن که این شرکت خدمات مختلفی در این زمینه ارائه می دهد هزینه آن نیز با توجه به نوع سرویس دهی، زمان و ابزاری که مورد استفاده قرار می گیرد متغیر خواهد بود.

طول و متراژ گرفتگی لوله و متراژ فنر

طول و متراژ لوله یا متراژ فنر معمولا در پارکینگ یا پشت بام مد نظر است که در این مکان ها از به علت طول زیاد لوله ها از فنر های ۳۰ یا ۴۰ متری استفاده می کنند.

تعداد انسداد لوله ها

در برخی موارد در دو مکان مسدود شدن و گرفتگی لوله فاضلاب رخ می دهد در این صورت افراد کاربلد و خبره در این زمینه می توانند طبق تجربه تنها از یک محل فنر زده و لوله را باز کنند اما گاهی این کار امکان پذیر نیز و ممکن است سرویس کار مجبور شود در چند مکان مختلف فنر بزند انسداد لوله ها به خوبی بر طرف شود در این صورت قیمت هر فنر جداگانه در نظر گرفته می شود.

استهلاک دستگاه مورد استفاده

در بیشتر موارد لوله فاضلاب ها به علت وجود چربی، تجمع مو و فضولات انسداد رخ می دهد. بنابراین در چنین مواقعی برای رفع انسداد آن از فنر معمولی با دور کند استفاده می کنند. اما در برخی موارد نیز مسدود شدن لوله ها توسط سیمان، گچ،

رسوبات و … اتفاق می افتد. در این صورت می توانید با استفاده از فنر های پر قدرت و دستگاه های بروز این نوع گرفتگی ها را بر طرف کنید.

نوع دستگاه و ابزار مورد استفاده در کار

لوله بازکنی سید خندان تهران شامل خدمات مختلف و پیچیده ای است که جهت رفع گرفتگی لوله انجام می شود. بنابراین بر اساس نوع انسداد از دستگاه های مختلف استفاده می شود مانند دستگاه کمپرسور که برای زمانی کاربرد دارد که گرفتگی شدید و سخت باشد و استفاده از فنر مناسب نباشد.

 نوع دیگر ابزار مورد استفاده در لوله بازکنی استفاده از دستگاه مکش برای بیرون آوردن اشیا از فاضلاب است. بنابراین استفاده از هر کدام از دستگاه ها و ابزار لازم در کار قیمت های متفاوتی را در بر خواهد داشت.

لوله بازکنی سید خندان
لوله بازکنی سید خندان

لوله بازکن سید خندان تضمینی بافاکتور

لوله بازکنی سید خندان در مناطق مختلف تهران تمام خدمات خود را به صورت تضمینی ارائه می دهد. بنابراین می توانید از کادر با تجربه و استاندارد های رعایت شده توسط آن ها برای انجام انواع خدمات لازم هنگام کار اطمینان داشته باشید. همچنین در سید خندان ابزار و تجهیزاتی که برای رفع گرفتگی لوله استفاده می شود بسیار مجهز و با کیفیت می باشند.

 در نتیجه خروجی کار بسیار تمیز و با کیفیت بالا خواهد بود همچنین سرویس دهی این شرکت با تضمین بسیار بالا در اختیار مشتریان عزیز انجام می شود. بنابراین با خیال آسوده می توانید مشکلات لوله های فاضلاب خود را با این شرکت در میان بگذارید.

لوله بازکنی شبانه روزی سید خندان

گرفتگی لوله یا چاه فاضلاب ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد در نتیجه رسیدگی به آن نیز در اولویت است. بنابراین برای جلوگیری از آسیب های بیشتر در دیگر مکان های مرتبط با آن باید سریعا برای رفع یا تعمیر قسمت آسیب دیده اقدام کنید. برای این منظور می توانید در صورت بروز مشکل  با شرکت های لوله بازکنی تماس بگیرید.

 لوله باز کنی سید خندان به صورت ۲۴ ساعته شبانه روزی آماده ارائه هر نوع خدمات و سرویس دهی به مشتریان است. بنابراین در هر ساعت و زمان از شبانه روز که دچار مشکل و آسیب دیدگی لوله فاضلاب شدید می توانید با کارشناسان در شرکت سید خندان تماس بگیرید تا در اسرع وقت در محل مورد نظر حضور پیدا کنند.

همچنین در روز های تعطیل نیز آماده خدمات رسانی با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز خواهند بود.

لوله بازکنی آنلاین در سید خندان

 با توجه به این که امروزه اغلب کار ها به صورت آنلاین نیز صورت می گیرد، شرکت های لوله بازکنی نیز در این زمینه به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین آماده پاسخگویی به مشتریان می باشند. جهت بهره مند شدن از خدمات لوله بازکنی سید خندان علاوه بر ارتباط حضوری یا تلفنی با این شرکت می توانید،

 به صورت آنلاین نیز از کارشناسان و متخصصان در این زمینه مشاوره بگیرید و در صورت لزوم از آن ها برای حضور در محل مورد نظر برای رسیدگی به مشکل به وجود آمده درخواست خود را ثبت کنید. بنابراین بعد از ثبت درخواست شما بلافاصله نیرو های خود را به محل مورد نظر اعزام خواهند کرد تا مشکل و آسیب در لوله ها را بر طرف کنند.

لوله بازکنی سید خندان
لوله بازکنی سید خندان

لوله بازکنی با کادر حرفه ای در سید خندان

همان طور که می دانید مهارت و تجربه از جمله ویژگی هایی است که یک شرکت لوله بازکنی حرفه ای باید از آن برخوردار باشد. لوله بازکنی سید خندان با داشتن کادر مجرب و حرفه ای در این زمینه موفق به جلب رضایت مشتریان بوده است.

همچنین با داشتن سابقه و تجربه لازم آماده ارائه خدمات مختلف با بهترین کیفیت توسط افراد متخصص و حرفه ای می باشند. این شرکت به صورت کاملا حرفه ای قادر به تشخیص نوع و محل گرفتگی لوله همچنین محل نشتی آب در لوله ها می باشند. بنابراین بر اساس آن ابزار لازم را برای استفاده به کار می برند.

لوله بازکنی فوری با شرکت ایران تخلیه در سید خندان

از آن جا که گرفتگی لوله فاضلاب و به دنبال آن رفع این گرفتگی و انسداد بسیار حائز اهمیت است، بنابراین رسیدگی به این مشکل توسط افراد مجرب در این زمینه باید به موقع جهت بر طرف کردن آن صورت گیرد. لوله بازکنی فوری سید خندان آمادگی ارائه تمام خدمات در زمینه های مختلف با بهترین تجهیزات را به صورت فوری و در کمترین زمان ممکن را دارند.

بنابراین افرادی که در منطقه سید خندان ساکن هستند در صورت تماس با لوله بازکنی سید خندان در سریع ترین زمان پاسخگوی نیاز شما، همچنین در صورت لزوم کارشناسان خود را به محل مورد نظر اعزام خواهند کرد.

استفاده از افراد مجرب در لوله بازکنی سید خندان تهران

از آن جا که ارائه خدمات و سرویس دهی باید توسط افراد ماهر انجام شود افراد عادی نباید به محض مشاهده انسداد در لوله ها اقدام به رفع آن کنند. بنابراین با برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی برای افراد علاقه مند در این زمینه می توانید در این کلاس های آموزشی شرکت کنید تا مهارت های لازم را کسب کنید.

 لوله بازکنی سید خندان دارای کادری مجرب و با تجربه می باشد. بنابراین در همه زمینه های مربوط به گرفتگی لوله و چاه فاضلاب آماده سرویس دهی به شما عزیزان خواهند بود. همچنین در هنگام کار از نظافت و بهداشت کامل بر خوردار و بعد از اتمام کار نیز محل مورد نظر را تمیز خواهند کرد.

لوله بازکنی سید خندان
لوله بازکنی سید خندان تهران

در چه صورت نیاز به خدمات لوله باز کنی نیاز دارید

معمولا عوامل مختلف و متعددی باعث می شوند تا به خدمات لوله باز کنی نیاز پیدا کنید. البته در برخی موارد با روش های ساده نیز خود افراد قادر به رفع مشکل خواهند بود. اما در بسیاری از موارد اقدام به رفع گرفتگی لوله توسط افراد بی تجربه و بدون ابزار مخصوص باعث بروز آسیب های بیشتر می شود.

البته ممکن است گاهی گرفتگی لوله ها به گونه ای باشد که به سرعت متوجه بروز آن مشکل نشوید. در این صورت وجود نشانه ها و علائمی که شاید زیاد جلب توجه نکند می تواند نشان از گرفتگی لوله ها باشد. بنابراین در مکان های عمومی باید بیشتر به برخی نکات دقت کرد.

از جمله مواردی که در صورت مشاهده آن لازم است مشکل به وجود آمده را با کارشناسان لوله بازکنی در میان بگذارید عبارتند از:

 • خروج آب به کندی صورت گیرد.
 • پیچیدن بوی بد و نامطبوع در فضای خانه یا آپارتمان
 • بالا زدن آب از سرویس بهداشتی
 • تخلیه نشدن آب از روشویی یا سینک ظرفشویی
 • جمع شدن آب در کاسه توالت فرنگی یا ایرانی

همان طور که می دانید پر شدن چاه فاضلاب و گرفتگی لوله ها یکی از معضلات جامعه به شمار می رود. بنابراین شرکت های زیادی در این زمینه مشغول خدمات رسانی به مشتریان می باشند. هر کدام از شرکت های لوله بازکنی در زمینه های مختلف با تجهیزات و ابزار لازم آماده سرویس دهی هستند. لوله بازکنی سید خندان با توجه به نیاز جامعه در ارائه خدمات مختلف پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. در این مطلب لوله باز کنی ایران تخلیه را معرفی و خدماتی که ارائه می دهند را بیان کردیم. امیدواریم مورد توجه شما عزیزان واقع شود.

شما عزیزان در محله سید خندان میتوانید  در صورت نیاز از لوله بازکنی سهروردی ،لوله بازکنی قیطریه ،لوله بازکنی امیرآباد ،لوله بازکنی نیاوران ،لوله بازکنی ونک ،  هم اطلاعات کافی را بدست آورید.

13 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی سید خندان تهران 22778568 بافاکتور قیمت پایین +در منطقه7»

 1. سلام از خدماتتون استفاده واقعا عالی بود مرسی از لوله بازکنی سید خندان👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿

 2. عالی رفع گرفتگی توالت فرنگی انجام شد.ممنون ک نکات بهداشتی را رعایت کردید

 3. سلام با شرکتتون تماس گرفتم از جلفا مزاحمتون شد خدمات خوب و سریعی دارید.
  سرویسکارتون خوش برخورد بود.
  دستتون درد نکنه

  🙏🌹🌹🌹🌹🌹🙏

 4. سلام خسته نباشید فنر ۵۰ متری دارین برای لوله فاضلاب؟؟؟!برای رفع گرفتگی لوله پارکینگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: کپی برداری ممنوع است
باز کردن انواع لوله ✔سرویسدهی ۱۵ دقیقه ای⏰شبانه روزی✅بازدید رایگان🛵 مشترک گرامی❗لطفا پس از انجام کار فاکتور مهر شده و شماره سرویسکار را دریافت نمایید❤
+