بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی شرق تهران بافاکتور 77847264 بافنر و دستگاه +20دقیقه ای

ایران تخلیه » لوله بازکنی شرق تهران بافاکتور 77847264 بافنر و دستگاه +20دقیقه ای
لوله بازکنی شرق تهران

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (8 امتیاز)

لوله بازکنی شرق تهران

خدمات لوله بازکنی شرق تهران با ضمانت نامه

هر فرد به طور میانگین در طول زندگی خود حداقل یک بار به خدمات لوله بزکنی نیاز پیدا می کند. رفع گرفتگی لوله فاضلاب و لوله بازکنی شرق تهران از عهده هر کسی بر نمی آید و کی توان به جرعت گفت کار بسیار دشواری می باشد و باید به این نکته توجه داشته باشید افرادی که از سابقه و مهارت و دانش کافی در لوله بازکنی برخوردار نیستند نمی توانند اقدام به بازکردن لوله منزل ئ محل کار شما بکنند زیرا این امکان وجود دارد که لوله ها بیشتر دچار مشکل شوند و آسیب جدی ببینند در نتیجه شما وقت و هزینه بیشتری برای تعمیر لوله ها باید صرف کنید.

خدمات لوله بازکنی، در مجموعه ایران تخلیه توسط افرادی ماهر با چندین سال سابقه کاری انجام می شود و تمامی خدمات ما دارای تضمین و ضمانت نامه معتبر می باشد. شما عزیزان می توانید به صورت 24 ساعته در شبنه روز برای خدمات لوله بازکنی در شرق تهران با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید.

گرفتن خدمات لوله بازکنی در شرق تهران از مجموعه ایران تخلیه چه مزیت هایی دارد؟

 • در کمتر از 20 دقیقه لوله بازکن به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.
 • تمامی خدمات ما دارای ضمانت هستند.
 • فعالیت مجموعه ایران تخلیه در شرق تهران به صورت 24 ساعته در شبانه روز می باشد
 • ارائه خدمات لوله بازکنی توسط افرادی مجرب و متخصص صورت میگیرد.
 • قیمت ارزان و مقرون به صرفه

برای اطلاع از انواع ترفند های رفع گرفتگی لوله خودتان صفحه ی لوله بازکنی تهرانپارس را کلیک کنید.

لوله بازکنی شرق تهران

مراحل لوله بازکنی در شرق تهران

خدمات لوله بازکنی شرق تهران توسط شرکت ایران تخلیه به وسیله پیشرفته ترین تجهیزات از جمله فنر دستی، دستگاه فنر زنی و یا دستگاه کمپرسور باد به شما عزیزان ارائه می شود.

در ابتدا متخصص لوله بازکنی به محل شما اعزام می شود و بعد از تشهیص دلیل گرفتگی لوله، عمق و… نسبت به تهیه وسایل مورد نیاز برای بازکردن لوله در شرق تهران اقدام می کند.

گرفتگی لوله فاضلاب می تواند دلایل و علل مختلفی داشته باشد و ممکن است روش باکسازی لوله ها با یکدیگر متفاوت باشد.

بعد از بررسی و تشخیص لوله بازکن، قیمت به شما داده می شود و در صورت تمایل نسبت به پاکسازی لوله فاضلاب شما اقدام خواهد شد.

سرویس دهی لوله بازکن شرق تهران

شرکت ایران تخلیه در نقاط تهران دارای چندین شعبه می باشد که یکی از این شعبه ها در شرق تهران می باشد. در صورتی که شما نیاز به خدمات ما داشته باشید، نزدیک ترین نیرو ها به صورت شبانه روزی و در کمتر از 20 دقیقه به محل مورد نظر شما اعزام خواهند شد.

برخی ویژگی های خدمات مجموعه ایران تخلیه

 • فنرهای جداگانه و بهداشتی برای حمام، توالت، آشپزخانه و…
 • استفاده از ماسک و دستکش های یکبار مصرف
 • ضد عفونی کردن دستگاه ها بعد از پایان کار لوله بازکنی
 • دقت بالا
 • کار بدون خرابی
 • ضمانت کار
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته در شبنه روز

 

خدمات لوله بازکنی در شرق تهران شامل:

 • بازکردن توالت فرنگی
 • بازکردن دستشویی ایرانی
 • تخلیه چاه
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه و حمام
 • مجهز به پیشرفته ترین دستگاه ها
 • انجام کار بدون سر و صدا و مزاحمت
 • چربی زدایی و رسوب گیری لوله ها
 • تشخیص ایراد گرفتگی لوله و ترمیم آن

پیشگیری از گرفتگی مجدد لوله در شرق تهران

 1. در تمامی خروجی کفشور ها در منزل یک توری مناسب قرار دهید تا مانع شوند آشغال ها و اشیاء درون لوله فاضلاب بریزند.
 2. حداقل هر 2 ماه یک بار سعی کنید با کمک محلول های لوله بازکنی، اقدام به تمیزکردن و لوله های فاضلاب خود کنید. همچنین می توانید اسید لوله بازکنی را درون لوله فاضلاب بریزید و سپس تا صبح دیگر درون لوله فاضلاب آب نریزید تا محلول به طور کامل تاثیر خود را بگذارد.
 3. به این نکته توجه داشته باشید که استفاده نادرست از اسید می تواند به بافت لوله فاضلاب آسیب برساند و باعث سوراخ شدن لوله فاضلاب شود و خرج زیادی را بر دوش شما بگذارد.
 4. با استفاده از یک فنر دستی می توانید خودتان هر چند وقت یک بار، آشغال ها و آلودگی های درون لوله فاضلاب را از بین ببرید. این وسیله را می توانید از تمامی فروشگاه های لوله بازکنی در شهر تهیه کنید.
 5. سعی کنید به هیچ عنوان آشغال و زباله های خود از جمله تفاله چای، پسماند های غذا و… را داخل سینک دسشتویی و یا لوله های فاضلاب خود نریزید، زیرا در بلند مدت باعث گرفتگی لوله ها خواهد شد.
 6. در توالت و حمام خود سطل زباله قرار دهید تا زباله ها و دستمال کاغذی خود را درون چاه توالت نیندازید تا موجب گرفتگی لوله فاضلاب شود.
 7. به هیچ عنوان موهای خود را درون لوله های فاضلاب حمام نریزید. زیرا علت اصلی گرفتگی لوله فاضلاب در حمام موهای زائدی می باشد که در آن ریخته شده است.

جهت اطلاع از قیمت دقیق لوله بازکنی از لوله بازکنی نارمک میتوانید استفاده کنید.

لوله بازکنی شرق تهران

هزینه خدمات لوله بازکنی شرق تهران قیمت:

اصلی ترین و مهم ترین دغدغه افراد قبل از اینکه از یک مجموعه بخواهند خدمات دریافت کنند قیمت ها و هزینه های احتمالی می باشد.

برخی افراد تصور می کنند خدمات لوله بازکنی بسیار گرون و نجومی می باشد به همین دلیل به دنبال روش های سنتی می روند و یا از افراد بی نام و نشان نا بلد برای خدمات لوله بازکنی کمک می خواهند. همانطور که در ابتدا نیز گفتیم، اگر فردی نابلد بخواهد لوله های را باز کند و اشتباهی انجام دهد امکان آسیب رسیدن به لوله ها بسیار زیاد می باشد و همچنین احتمال گرفتگی بیشتر لوله نیز وجود دارد.

در وحله اول ممکن است این فکر را بکنید که مجموعه ایران تخلیه به خاطر اسم و رسمی که در بازار و شرق تهران دارد، برای اعزام لوله بازکن حرفه ای، از شما مبالغ زیادی را دریافت خواهیم کرد اما باید بگوییم که کاملا اشتباه فکر می کنید.

اما اگر قصد دارید، از مجموعه لوله بازکنی تهران ایران تخلیه خدمات دریافت کنید، به هیچ عنوان نگران این موضوع نباشید. تمامی نرخ ها و هزینه ها در مجموعه ایران تخلیه، بر اساس نرخ صنف می باشد و هزینه مازاد و اضافه تر از شما باید هیچ یک از خدمات دریافت نخواهد شد.

اما به این نکته توجه داشته باشید که اگر بخواهیم برای لوله بازکنی به شما قیمت بدهیم نمی توانید این کار را به درستی انجام دهیم زیرا قیمت گذاری برای لوله بازکنی به خیلی از عوامل وابسته است و بعد از اعزام لوله بازکن به محل مورد نظر شما، قیمت آن تعیین می شود و به شما اطلاع داده می شود.

قیمت فنر زنی لوله فاضلاب در شرق تهران به چه مواردی بستگی دارد؟

 • متراژ لوله های فاضلاب
 • میزان زمانی که صرف باز کردن لوله ها خواهد شد
 • میزان گرفتگی لوله فاضلاب

فنر زنی برای باز کردن لوله های فاضلاب در شرق تهران با چه روش هایی انجام می شود؟

لوله بازکن های ماهر برای بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب از روش های مختلفی استفاده می کنند که متداول ترین روش ها به شرح ذیل می باشد:

 • دستگاه برقی ژنراتور و فنر لوله بازکنی
 • استفاده از پمپ باد ( توجه داشته باشید که پمپ باید باید توسط فردی ماهر و مسلط انجام شود، زیرا می تواند باعث خسارت برای شما شود)

ضمانت خدمات فنر زنی در شرق تهران:

شرکت ایران تخلیله خدمات لوله بازکن شرق تهران را با ارائه ضمانت نامه معتبر به شما همراهان گرامی انجام می دهد. ضمانت نامه ما به این صورت است که اگر شما بعد از دریافت خدمات به مشکلی خوردید یا مجدد دچار گرفتگی لوله شدید، به عهده شرکت ما می باشد که فرد متخصصی به محل مورد نظر شما اعزام کند تا نسبت به حل مشکل مجدد لوله ها اقدام شود.

اما این نکته را به خاطر داشته باشید که ضمانت ما به این معناست که بعد از دریافت خدمات مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.

برای اطلاعات بیشتر لوله بازکنی ستارخان را مطالعه نمایید.

بازکردن انواع گرفتگی لوله شرق تهران با کادری کاملا متخصص وآموزش دیده
شماره تماس با شرق تهران؟ 02177847264
بهترین لوله بازکنی شرق تهران: تحویل لوله باز شده و بافاکتور اتحادیه
زمان رسیدن سرویسکار؟! کمتر از 20دقیقه در محل شما عزیزان
بازکردن انواع لوله های چدنی با با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

لوله بازکنی شرق تهران

سطح گرفتگی لوله فاضلاب در شرق تهران

گرفتگی لوله ممکن است سطحی باشد و یا عمقی. در صورتی که مشکل شما عمقی باشد باید از یک شرکت و یا فرد متخصص کمک بخواهید تا نسبت به رفع مشکل شما به صورت اصولی اقدام شود.

اما در صورتی که گرفتگی لوله شما سطحی و کم بود می توانید با برخی روش های سنتی اقدام به رفع گرفتگی لوله فاضلاب کنید.

در ادامه برخی راهکار های سنتی برای لوله بازکنی در شرق تهران را به شما معرفی خواهید کرد.

6 ترفند کاربردی برای بازکردن لوله فاضلاب در شرق تهران

1.استفاده از آب جوش

ساده ترین اقدامی که جهت باز کردن لوله فاضلاب خود می توانید انجام دهید استفاده از آب جوش می باشد. برای این کار کافی است مقدار زیادی آب جوش تهیه کنید، سپس چندین مرتبه و با فاصله در لوله فاضلاب بریزید و اجازه دهید چربی ها و… به خوبی پاک شوند. در آخر هم که لوله ها تمیز شدند مجدد مقداری آب جوش در لوله بریزید تا مطمئن شوید لوله ها پاک شده اند.

2.استفاده از نمک و سرکه

یکی دیگر از روش های متداول برای بازکردن لوله در شرق تهران، استفاده از محلول های خانگی و دست ساز می باشد. محلول سرکه و نمک یکی از این محلول ها می باشد که شما با ترکیب سرکه و نمک به مقدار مساوی، می توانید این ترکیب پاکسازی شودرا درست کنید و سپس درون لوله فاضلاب خود بریزید تا مسیر لوله به طور کامل پاک سازی شود.

سپس مقدار زیادی آب را درون لوله بریزید تا از پاک شدن لوله فاضلاب خود اطمینان حاصل کنید.

3.بازکردن لوله فاضلاب با  استفاده از محلول نمک و جوش شیرین

محلول نمک و جوش شیرین نیز یکی دیگر از محلول های کاربردی برای پاکسازی لوله فاضلاب می باشد.

برای ساخت این محلول کافیست نمک و جوش شیرین را به طور مساوی با یکدیگر مخلوط کنید و با کمی آب درون لوله فاضلاب بریزید. بعد از گذشت چند دقیقه مقداری آب جوش درون لوله بریزید تا سایر ذرات باقیمانده نیز از بین بروند.

4.رفع گرفتگی لوله با استفاده از محلول سرکه و جوش شیرین

محلول سرکه و جوش شیرین نیز برای بازکردن لوله فاضلاب بسیار موثر می باشد. بعد از درست کردن محلول و ریختن آن درون لوله فاضلاب خود، یک ساعت زمان نیاز دارید تا محلول تاثیر خود را بگذارد. سپس باید مقدار زیادی آب را درون لوله فاضلاب بریزید تا ذرات باقی مانده نیزاز بین بروند و مطمئن شوید که مسیر به طور کامل پاک شده است.

5.استفاده از فنر دستی

یکی از روش های حرفه ای برای باز کردن لوله فاضلاب استفاده از فنر دستی می باشد. معمولا اکثر شرکت ها و افراد لوله بازکن از این روش برای بازکردن لوله فاضلاب استفاده می کنند. فنر زنی باعث می شود تمام چیزهایی که موجب گرفتگی لوله فاضلاب شده اند به طور کامل از بین بروند و مسیر لوله پاکسازی شود.

علاوه بر فنر های دستی می توان این کار را به کمک فنر برقی نیز انجام داد. توصیه می کنیم که از فنر تنا در صورتی استفاده کنید که تخصص و مهارت لازم را دارید در غیر این صورت بهتر است از افراد ماهر و حرفه ای کمک بخواهید.

6.رفع گرفتگی لوله فاضلاب با قلاب فلزی

در صورتی که شما وسایل و امکانات کافی برای بازکردن لوله فاضلاب را تداشتید می توانید با کمک وسایلی که در خانه دارید، ابزار مناسب برای این کار را تهیه کنید. به عنوان مثال در خانه همه افراد چوب لباسی پیدا می شود. شما می توانید یک چوب لباسی محکم و مقاوم را بردارید و با کمک آن وسیله ای مانند یک قلاب فلزی درست کنید. سپس نسبت به رفع گرفتگی لوله فاضلاب خود اقدام نمایید.

در صورتی که این روش به شما کمکی نکر و گرفتگی لوله فاضلاب شما شدید تر بود باید با یک شرکت و یا شخص ماهر تماس بگیرید تا به شما کمک کند.

شرکت ایران تخلیه با ارائه بهترین خدمات با ضمانت و قیمت مناسب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

چطور می توانیم درخواست تعمیر توالت فرنگی خود را ثبت کنیم؟

یکی دیگر از سوالاتی که معمولا افراد دارند این است که چطور ممکن است از طریق وب سایت، درخواست تعمیر توالت فرنگی خود را ثبت کنیم؟

باید بگوییم در سایت ایران تخلیه شماره تماس هایی قرار دارد که شما می توانید از طیق تماس تلفنی درخواست خود مبنی بر اعزام تعمیرکار ماهر به محل سکونت خود را اعلام نمایید.

توجه داشته باشید که با اولین تماس خود به سایت ایران تخلیه به شما 20% تخفیف داده خواهد شد.

 

یک پاسخ

 1. سلام از شعبه شرق تهران ایران تخلیه کمال تشکرو دارم بسیار کارتون تمیز بود ممنونم🌹🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است