بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی غرب تهران پشتیبانی دائمی ☎️ 09127208965 بافاکتور +شبانه روزی

ایران تخلیه » لوله بازکنی غرب تهران پشتیبانی دائمی ☎️ 09127208965 بافاکتور +شبانه روزی
لوله بازکنی غرب تهران

راهنمای مطالعه

5/5 - (29 امتیاز)

لوله بازکنی غرب تهران

بدون شک همه ما در زندگی خود حداقل یک مرتبه با گرفتگی لوله‎های فاضلاب در محل زندگی و یا در محیط کار روبه‎رو شدیم. بوی ناخوشایند فاضلاب از یک طرف و از طرف دیگر بالازدن فاضلاب چه در سینک ظرفشویی و چه در حمام و یا سرویس بهداشتی منظره نامطلوبی را ایجاد می‎کند و چنانچه فکری برای رفع این مشکل نکنیم زندگی روزمره مختل می‏شود. اینجا هست که باید با شرکت لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیرید و مشکل را با کادر مجرب درمیان بگذارید تا با فرستادن سرویس‎کار ماهر و استفاده از دستگاه‎های به روز مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب در کوتاه‎ترین زمان ممکن برطرف شود. 

ارائه خدمات تضمینی سرویس‌کاران لوله بازکنی غرب تهران

پس از برقراری ارتباط با لوله بازکنی غرب تهران، سرویس‎ها و خدمات باکیفیت زیر را می‎توانید درخواست دهید.

لوله بازکنی غرب تهران
لوله بازکنی غرب تهران

چگونه به یک شرکت لوله بازکنی غرب تهران اعتماد کنیم؟

یک شرکت معتبر لوله بازکنی باید دارای پارامترهایی باشد که باعث تمایز آن از سایر شرکت‎ها شود.

به طور یقین بازکردن گرفتگی لوله‎های فاضلاب با بهترین روش و کمترین آسیب نیازمند ارتباط با یک شرکت معتبر لوله بازکنی و سرویسکاران حرفه‎ای می‎باشد. پس در انتخاب شرکت مربوطه باید نهایت دقت و توجه لحاظ شود. شرکت لوله بازکنی غرب تهران دارای ویژگی‎هایی که در ادامه به صورت مختصر توضیح داده می‎شود، است:

 • شرکت لوله بازکنی تهران باید نیروی کار با تجربه ، ماهر ، خوش اخلاق و حرفه‎ای داشته باشد
 • یک شرکت لوله بازکنی حرفه‎ای باید تمام موارد‎بهداشتی و ایمنی هنگام کار را به سرویسکاران خود آموزش داده و رعایت کند.
 • تشخیص روش درست لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب از ویژگی‎های مهم متخصصین یک شرکت لوله بازکنی قابل اعتماد است.
 • داشتن دقت و سرعت عمل از جمله ویژگی‎های این شرکت‎ها می‌باشد.

ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و در کمترین زمان ممکن از ویژگی‌های دیگر یک شرکت لوله بازکنی حرفه‎ای می‎باشد.

 • داشتن انصاف و برآورد هزینه لوله بازکنی مطابق با نرخ اتحادیه
 • عدم آسیب رساندن به لوله‎های فاضلاب

پوشش دهی کل محله ها در لوله بازکنی غرب تهران

باتوجه به ماهیت خدمات لوله بازكنی که بسیار اورژانسی و ضروری است، اکثر مشتریان به دنبال خدمات لوله بازکنی فوری هستند. مناطق تحت پوشش لوله بازکنی غرب تهران که به صورت شبانه روزی شامل خدمات می‎شوند را در ادامه ذکر می‎کنیم:

ستارخان، مرزداران، شهرک غرب، سعادت آباد، آریاشهر، جنت آباد، گیشا، چیتگر، آزادی، گیشا، پونک، فردوس،ستاری، آپادانا، نواب، بلوار فرحزادی، خیابان کارون، سلسبیل، فرهنگیان، شهر زیبا، طرشت، کن،شهران،اکباتان، فرحزاد، حصارک، دهکده المپیک، سی متری جی،سردار جنگل، مهرآباد، طرشت، آزادی، کوهسار، اتوبان فتح، شهر قدس، تهرانسر، وردآورد ….

چه عواملی در پر شدن چاه تاثیرگذار است؟

به طور کلی عواملی مثل عمق و قطر چاه، متراژ انباره چاه و جنس زمینی که چاه در آن حفر شده است، در پر شدن چاه تاثیرگذار هستند. بعضی اوقات نیز با ساخت و ساز، تعداد طبقات یک آپارتمان زیاد می‌شود اما چاه دیگری برای تخلیه فاضلاب تعبیه نمی‎شود. در این حالت عامل پر شدن چاه، افزایش ورودی به چاه است.

با این توضیحات لوله بازکنی غرب تهران بابت تخلیه چاه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

قطر چاه فاضلاب

هر چقدر چاه قطر کمتری داشته باشد، نفوذپذیری دیواره آن سریع‌تر کم می‌شود و چاه زودتر پر می‌گردد.

عمق چاه فاضلاب

عمق چاه نیز مثل قطر چاه اگر کم باشد نفوذپذیری دیواره چاه سریع‌تر کم می‌شود و انباره سریع‌تر پر شده و نیاز به تخلیه پیدا می‌کند.

متراژ انباره چاه

اگر متراژ انباره چاه کم باشد قطعا چاه سریع‌تر پر می‌شود و لازم است که تخلیه شود.

جنس خاک محل حفر چاه

آب داخل چاه فاضلاب از طریق دیواره‌های چاه به زمین‌های مجاور نفوذ می‌کند. اگر زمینی که چاه در آن حفر چاه تهران شده باشد، نفوذپذیری اندکی داشته باشد، چاه سریع پر شده و نیاز به تخلیه پیدا می‌کند. البته گاهی هم مشاهده می‌شود که یک خانه قدیمی در میان ساختمان‌های تازه ساخت بلند گرفتار می‌شود و از آنجایی که ساختمان‌های بلند پی عمیقی از بتن دارند، این بتن نفوذپذیری خاک اطراف چاه خانه قدیمی را کم می‌کند و به همین خاطر چاه آن سریع پر می‌شود.

لوله بازکنی غرب تهران

مراحل تخلیه چاه لوله بازکنی غرب تهران

در صورت بروز مشکلات لوله بازکنی و تخلیه چاه می‎توانید در سایت ایران تخلیه با متخصصین لوله بازکنی غرب تهران ارتباط بگیرید.

 • اولین مرحله ارتباط با بهترین شرکت لوله بازکنی غرب تهران
 • بعد پیدا کردن محل چاه و بازکردن در چاه
 • تخلیه به کمک تانکر تخلیه فاضلاب
 • لایروبی کردن و در آوردن فضولات و جامدات داخل چاه
 • کف تراشی چاه فاضلاب

دلایل بالازدن چاه فاضلاب و گرفتگی لوله ها

گرفتگی فاضلاب پس از تعمیر ساختمان

گاه بنایی یا تعمیر ساختمان در مجاورت لوله‌های فاضلاب باعث می‎شود که آشغال‎های بنایی و سیمان و… به داخل چاه افتاده و باعث گرفتگی لوله فاضلاب و در نهایت بسته شدن چاه شوند. قبل از شروع کار تعمیر و بنایی در ساختمان، چاه فاضلاب را با در پوش ببندید تا دیگر دچار گرفتگی لوله با سیمان نشوید.

چنانچه در هنگام بازسازی ساختمان متوجه شدید که لوله فاضلاب ساختمان دچار گرفتگی با سیمان شده می‎توانید با لوله بازکنی غرب تهران در ارتباط باشید.

گرفتگی چاه توالت با دستمال توالت

اکثر افراد بعد از استفاده از سرویس بهداشتی از دستمال توالت استفاده می‎کنند و گاهی اوقات این دستمال‎ها را در چاه می اندازند. همین موضوع پس از مدتی منجر به جمع شدن دستمال توالت در چاه می‏شود و به مرور مانعی در برابر عبور فاضلاب و گرفتگی فاضلاب دستشویی می‌شود.

در این شرایط بعد از تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب باید از اسید لوله بازکنی یا فنر چاه بازکن برای رفع این مشکل استفاه کنید. چنانچه این دستمال‎ها در ابتدای لوله جمع شده باشد با یک چوب قابل باز شدن است.

انسداد لوله فاضلاب با اشیا

گاهی پیش می‎آید وسایلی که در جیبمان داریم مثل کیف، موبایل و… در چاه می‎افتند و این موضوع خود باعث گرفتگی شدید لوله فاضلاب می‎گردد که در نهایت جهت رفع این قضیه باید با لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیرید.

بهترین راهحل این مورد آن است که قبل از ورود به توالت، اشیا اضافی را از خود جدا کنیم، موبایل را حتما در جیب پیراهن یا کاپشن خود قرار دهید یا اصلا به داخل توالت نبرید. گاهی برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب و یا برگشت آب ازلوله فاضلاب توالت تنها با تخریب توالت و باز کردن چاه فاضلاب امکان‎‎پذیر است. چنانچه دچار این مشکل در منزل یا محل کار خود شدید می‎توانید به خدمات لوله بازکنی غرب تهران اعتماد نمایید.

در این حین هنگامیکه آشغالی وارد لوله فاضلاب می‎شود به این چربی‌ها چسبیده و باعث گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه و برگشت آب از لوله فاضلاب می‌گردد.

رفع نفوذ ریشه درخت در چاه توالت با لوله بازکن غرب تهران

گاهی لوله فاضلاب که در زیر حیاط منزل یا ساختمان قرار گرفته است در اثر رخنه کردن ریشه درخت در چاه، مسدود می‎گردد.

در این حالت به هیچ عنوان استفاده از اسید یا پمپ لوله باز کن، برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب یا توالت توصیه نمی‌شود. در این هنگام فنرهای مخصوص و قوی به همراه سر فنر باید بکار گرفته شود، که عموما این کار را لوله بازکن‎های ماهر و باتجربه لوله بازکنی غرب تهران ایران تخلیه به سادگی انجام می‎دهند.

نفوذ ریشه درخت در لوله فاضلاب که خود دلیل گرفتگی لوله فاضلاب است را گاهی اوقات هنگام تراشیدن چاه فاضلاب از بین می‎برند، شاید فکر کنید انجام این کار، آسان به نظر نمی‎رسد اما لوله بازکنی غرب تهران آن را انجام می‎دهد. بنابراین اگر ساکن تهران هستید حتما جهت رفع نفوذ ریشه درخت با ما در ارتباط باشید.

لوله کشی ناقص و معیوب دلیل گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه و…

لوله کشی فاضلاب گاهی با لوله‎های غیراستاندارد انجام می‎شود، همینطور بعضی مواقع لوله‎های انتخاب شده برای کارکردی که دارند مناسب نیستند، برای مثال لوله‎های توالت عمومی باید قطورتر از لوله‎های قسمت‎های دیگر باشند.

رعایت نکردن موارد ذکر شده خود علت گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه، توالت و… خواهد شد که در صورت بروز آن می بایست با لوله کشی غرب تهران ارتباط بگیرید تا متخصصین ما مشکل بوجود آمده را رفع کنند.

لوله بازکنی غرب تهران

فنر لوله بازکنی چیست؟

بوجود آمدن اختلال در سیستم لوله‌کشی از جمله مشکلات رایجی است که برطرف کردن آن بعضی اوقات دردسرهای زیادی دارد. در این هنگام استفاده از دستگاه لوله بازکنی با فنر می‌تواند از هر روش دیگر تاثیرگذارتر واقع شود. فنری بلند با داشتن انعطاف بالا از جنس فولاد در حدود ۱۰۰ سانتی‌متر است. این فنر یک ابزار سیمی مارپیچ می‎باشد که در یک طرف آن دسته و طرف دیگر سیم قرار دارد. انتهای این فنر مارپیچ باید وارد چاه شده و با حرکت دادن آن به صورت مارپیچ گرفتگی لوله‎ها برطرف شود.

در حقیقت، فنر لوله بازکنی دستگاهی است که باز کردن گرفتگی لوله‌ها با آن به آسانی و در سریع‎ترین زمان ممکن انجام می‌شود. در یک سر آن فنر و متعلقاتی برای حرکت درون لوله قرار می‎گیرد و به وسیله قلابی که دارد، گرفتگی لوله‌ها را رفع می‌کند و موارد اضافی را که در مسیر لوله قرار گرفته است با خود به بیرون از لوله هدایت می‎کند.

 طرز استفاده از فنر بستگی به نوع فنر دارد. در اکثر مواقع از فنر لوله بازکنی به هدف باز کردن توالت‌های ایرانی، ظرفشویی و لوله ساختمانی استفاده می‌شود، عموما در مورد توالت فرنگی بهتر است از دستگاه تراکم هوا و یا فنرهای مخصوص توالت فرنگی استفاده گردد تا جداره آن آسیب نبیند. لوله بازکنی غرب تهران در حوزه فنرزنی و رفع گرفتگی لوله متخصصین ماهری دارد.

دستگاه فنرزنی برقی برای لوله بازکن غرب تهران

همانطور که از اسم دستگاه فنرزنی مشخص است، توسط نیروی برق هدایت می‎شود. این دستگاه به صورت یک مته پرقدرت است که عموما هنگامی مورد استفاده قرار می‎گیرد که گرفتگی بیش از حد و مقاوم باشد و با فنر دستی و نیروی دست رفع نشود. دستگاه فنرزنی دستگاهی متشکل از یک فنر منعطف و بلند است که به یک سر آن سر فنر و متعلقات وصل می‎شود و از سمت دیگر موتور وجود دارد که با کمک نیروی محرک برق، فنر را داخل لوله می‎پرخاند و داخل لوله حرکت می‎دهد. بکارگرفتن فنر لوله بازکنی برقی برای لوله‌ها بسیار ایمن‌تر و بهتر است، هرچند کار با آن نیازمند کمی مهارت و تجربه است که متخصصین مجرب لوله بازکنی غرب تهران دارای مهارت کافی در این زمینه هستند. و از طرفی، می‌توان از آن با روش‌های دیگری همچون لوله باز کن دریلی نیز استفاده نمود.

این دستگاه برای عمق‌های بالای ۱۰ متر بکار گرفته می‎شود و استفاده از آن نیازمند به دانش و مهارت تخصصی است. نیروی مورد نیاز برای راه‌اندازی و چرخش فنر به وسیله موتور متصل به برق آن بوجود می‎آید و معمولاً سر فنر با توجه به نوع و مقدار گرفتگی تعویض می‌شود و متناسب با آن می‌توان از سر فنرهای متفاوتی استفاده کرد.

لوله بازکنی غرب تهران شبانه روزی 24ساعته آماده خدمات رسانی
رعایت نکات بهداشتی بدون کثیفی بدون کوچکترین کثیفی با فنر
پوشش کل  محله های غرب تهران با سرویسدهی سریع زیر 20دقیقه
زمان بازکردن لوله چقدراست؟ زیر ۲۰ دقیقه با فنر انجام میشود
بازکردن انواع گرفتگی لوله فنر بلند واتر جت پمپ باد و دستگاه برقی

لوله بازکنی غرب تهران

خطرناک بودن استفاده از محلول‎های اسیدی و مایع لوله بازکن شیمیایی

قبل از هرچیز اگر لوله فاضلاب منزل یا محل کار شما دچار گرفتگی شد توصیه می‎کنیم در سایت ایران تخلیه با  با بهترین متخصصیین شرکت لوله بازکنی غرب تهران ارتباط بگیرید. لوله بازکنی غرب تهران با داشتن افراد باتجربه و دوره دیده می‎تواند در ایمنی کامل مشکل را برطرف کند.

آسیب به لوله‎های فاضلاب و خوردگی آن‎ها

از جمله خطرات ریختن اسید در چاه فاضلاب ایجاد خوردگی و پوسیدگی در لوله‎ها و وارد شدن آسیب به لوله‎های فاضلاب است.

اسیدها حلال‎های قوی می‎باشند و باعث خوردگی و از بین رفتن لوله‎های فلزی و یا پلاستیکی می‎گردند.

همینطور در بعضی از موارد شاهد ایجاد سوراخ و منفذ در لوله‎های فاضلاب هستیم که علت آن استفاده از محلول‎های اسیدی برای باز کردن لوله‎ها است.

اگر یک بار ریختن اسید در چاه فاضلاب، گرفتگی لوله‎های فاضلاب را برطرف نکرد،

این روش را مجددا امتحان نکنید چون باعث پوسیدگی لوله‎ها می‎گردد.

باز کردن چاه فاضلاب با اسیدمنجر به از بین رفتن چسب در نقاط اتصال لوله‎ها می‎شود و استحکام لوله‎های پلیمری را به شدت کاهش می‎دهد.

در صورت آسیب دیدن لوله‎های فاضلاب با اسید باید لوله‎ها را عوض کرد که کار پر هزینه و زمانبری است. پیشنهاد می‎کنیم برای رفع مشکل با متخصصین و شماره لوله بازکنی غرب تهران ارتباط بگیرید.

سوختگی با اسید

اسیدهای لوله باز کنی برای پوست بسیار خطرناک هستند و در صورت تماس با بدن سوختگی‎های زیادی ایجاد می‎کنند.

هنگام ریختن اسید در چاه فاضلاب باید مواظب باشید که اسید با پوست شما تماس پیدا نکند.

خطر دیگری که ریختن اسید در چاه فاضلاب ممکن است ایجاد کند، فوران به بیرون است که می‎تواند منجر به سوختگی شود.

انتشار گازهای سمی و مسمومیت

مخلوط شدن اسید لوله باز کنی با فاضلاب منجر به انتشار انواع گازهای سمی مانند کلر و متان و هیدروژن می‎گردد که این

گازها خیلی سمی و خطرناک هستند و باعث مسمومیت‎ و عوارض بسیار جبران ‎ناپذیر مانند نابینایی، فلج مغزی و حتی مرگ می‎شوند. این گازها بعضی اوقات آنقدر شدید هستند که ممکن است ساکنین طبقات بالاتر را نیز دچار مشکل ‎کنند.

انفجار

متأسفانه خبرهای ناگوار این چنینی خیلی به گوش می‎رسد. گاز موجود در فاضلاب امکان شعله ور شدن دارد و با کمترین جرقه‎ای می‎تواند باعث انفجار و آتش سوزی گردد. به هیچ عنوان درون چاه فاضلاب بنزین نریزید و ته مانده سیگار خود را درون چاه فاضلاب نیندازید.

برای جلوگیری از موارد ذکر شده بهتر است با نیروهای لوله بازکنی غرب تهران شرکت ایران تخلیه ارتباط بگیرید تا در ایمنی کامل مشکلات برطرف شوند.

لوله بازکنی غرب تهران

فنر زدن توالت فرنگی و ایرانی در غرب تهران

 خدمات فوری برطرف کردن گرفتگی توالت ایرانی و دستشویی فرنگی با متخصصان لوله بازکنی غرب تهران

باز کردن لوله‎های سینک ظرفشویی و روشویی

 خدمات مربوط به برطرف کردن گرفتگی لوله‎های سینک ظرفشویی و روشویی و… با کمک ابزار خاص

رفع گرفتگی کفشور

برطرف کردن گرفتگی کفشور حمام، حیاط، آشپزخانه و… به کمک دستگاه‎های پیشرفته مانند دستگاه فنرزنی برقی، دستگاه تراکم هوا و…

رفع بوی بد چاه فاضلاب

برطرف کردن تضمینی بوی بد فاضلاب با کمک روش‌های خاص و تضمینی به دست متخصصان لوله بازکن غرب تهران

بیرون آوردن اشیا از چاه

درآوردن لوازم قیمتی و باارزش از چاه توالت؛ مانند طلا و جواهر، تلفن همراه با استفاده از تجهیزات پیشرفته

فنر زدن کفشور پارکینگ

افراد متخصص چاه بازکنی و لوله بازکنی با داشتن تجهیزات پیشرفته، عملیات فنر زدن کفشور پارکینگ را به بهترین شکل انجام می‌دهند.

قیمت لوله بازکنی غرب تهران چقدر است؟

چنانچه با مشکل گرفتگی در لوله فاضلاب روبه‌رو شده باشید و با شرکت‎های لوله بازکنی در غرب تهران ارتباط بگیرید با قیمت‎های متنوعی مواجه می‌شوید. بعضی از قیمت‎ها بسیار بالاتر از نرخ اتحادیه و بعضی از قیمت‏ها پایین‎تر از نرخ اتحادیه است. آنهایی که بالاتر از نرخ اتحادیه اعلام هزینه می‎کنند مرتکب تخلف شدند و آنهایی که پایین‎تر از نرخ اتحادیه اعلام هزینه می‎کنند تنها برای جذب مشتری می‎باشد و پس از انجام کار به بهانه‎های متنوع هزینه تمام شده چند برابر قیمت اولیه اعلام می‎گردد.

شرکت‎های لوله بازکنی که سابقه طولانی دارند و رضایت مشتری برایشان از هر چیز دیگری مهم‌تر هست به هیچ عنوان قیمت غیر واقعی اعلام نمی‎کنند و تلاش می‎کنند با بررسی نوع گرفتگی و میزان زمانی که نیاز است تا گرفتگی لوله فاضلاب رفع شود و نوع روش و یا دستگاهی که بکار می‎برند قیمت اعلام کنند و در پایان کار هم با همان قیمت تصویب شده با توجه به رضایت مشتری تسویه می‎کنند. 

لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی ارزان در غرب تهران برای مخاطبان عزیز

لوله بازکنی غرب تهران با قیمت مناسب در سایت ایران تخلیه ارائه خدمت می‎کند. اما شما توجه کنید که قیمت مناسب ما به معنی ارائه خدمات بی‎کیفیت  نیست. بعضی از کلاه‎برداران لوله بازکن امروزه با قیمت‎های بسیار پایین و غیرمعقول سعی در جذب مشتری دارند و در هنگام انجام کار خرج می‎تراشند یا در پایان کار درخواست هزینه غیرمنطقی و بالا را از شما می‎کنند.

ساعت کاری سرویسکاران لوله بازکنی غرب تهران چگونه است؟

بدون محدودیت! نیروهای لوله بازکنی غرب تهران با تجهیزات کامل و به صورت 24 ساعته آماده خدمت‎رسانی به مردم هستند.

چرا لازم است کارهای تاسیسات ساختمان توسط تیم فنی انجام شود؟

با توجه به اینکه تاسیسات ساختمان پیچیدگی آنچنانی ندارد تمام افراد تا حدی قادر به برطرف کردن مشکلات به وجود آمده می‎شوند اما هدف ما انجام کارهای مربوطه فقط برای یک بار و بدون ایجاد خرابی و کثیف‎کاری است. از جهتی ابزارآلات و تجهیزات لازم در دسترس همگان قرار ندارد اما نیروهای خدماتی ما به صورت کاملا مجهز با دستگاه‎های پیشرفته آماده انجام وظیفه‎اند.

چگونه لوله بازکن آموزش دیده و باتجربه برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت، آشپزخانه و… پیدا کنیم؟

 سایت ایران تخلیه به عنوان معتبرترین سایت لوله بازکن در تهران ماهرترین لوله بازکن‎ها را در اختیار دارد. پس در صورت گرفتگی لوله فاضلاب خود می‎توانید به ما اعتماد کرده و با لوله بازکن‎های ما تماس بگیرید.

جمع بندی

از جمله مشکلاتی که برای خیلی از ما اتفاق می‎افتد،گرفتگی لوله های فاضلاب و … است که مشکلات زیادی به همراه دارد. از جمله بوی نامطبوع و محدود کردن استفاده از حمام،سریس‎های بهداشتی،استخر،جمع شدن آب باران در حیاط و پشت بام و… . برای رفع این مشکلات دستگاه‎های لوله بازکن موجود است اما تهیه و نگه داری آن کار مقرون به صرفه و درستی نیست. از این رو همانطور که می‎گویند کار را به کاردان باید سپرد، بهترین کار تماس با نیروهای لوله بازکنی غرب تهران است که بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شما هستند.

7 پاسخ

 1. سلام و عرض ادب عالی بود ممنون از لوله بازکنی غرب تهران??

 2. سلام رفع گرفتگی لوله انجام شد .واقعا جای تشکر داره همه چی به خوبی و تمیز انجام شد♥️?⚡nice lole bzkoni qrb tehran

 3. سلام جای تشکر داره از شما بابت انرژی مثبتی که به شرکت ایران تخلیه میدید.واقعا ممنون

 4. سلام خواهش میکنم عزیزم وظیفه شرکت ما هم همین است

 5. سلام خدمات ایران تخلیه رو تو لوله بازکنی غرب تهران سرچ کردم تو گوگل پیدا کردم از محله شهران بسیار حضورشون فوری بود و خدماتشون بدون کثیفی انجام شد ممنونم🌹

 6. سلام وقت بخیر از ستارخان برای گرفتگی لوله فاضلاب تماس گرفتیم با شعبتون تو غرب تهران که اقای حمزه پور رو فرستادین و طبقه ۵ رو فنر زدن و نکات بهداشتی رو رعایت کردن قیمتتون هم منصفانه بود در کل تشکر میکنم از خدمات خوب لوله بازکنی غرب تهران ایران تخلیه🙏🙏🙏🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است