بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی فوری تهران با فاکتور 09127208965 زیر 20دقیقه

ایران تخلیه » لوله بازکنی فوری تهران با فاکتور 09127208965 زیر 20دقیقه
تعمیرات فاضلاب تهران

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (13 امتیاز)

لوله بازکنی فوری تهران

لوله بازکنی فوری تهران ازجمله پر تقاضاترین خدمات تاسیساتی محسوب می‌شود. گرفتگی لوله و چاه از جمله مشکلاتی بوده که ممکن است برای هر کس روی دهد. شما می‌توانید تنها با یک سرچ ساده در گوگل، از طریق سایت ایران تخلیه مشکل گرفتگی لوله خود را برطرف کنید.

درچه صورتی نیاز به خدمات لوله بازکنی فوری داریم؟

خدمات لوله بازکنی فوری از جمله خدماتی محسوب می‌شود که عموم مردم در با آن سروکار دارند. شما در مواقعی به‌خصوص، نیاز به استفاده از خدمات لوله بازکنی پیدا می‌کنید. برخی از مواقع که به این خدمات نیاز پیدا می‌کنید به شرح زیر است:

 • احساس بوی ناخوشایند فاضلاب در ساختمان و منزل
 • وجود حشرات موذی مثل سوسک
 • گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی و بیرون زدن فاضلاب از چاه
 • بیرون زدن آب از لباس‌شویی یا زیر سینک هنگام شستشو
 • تاخیر در تخلیه سریع سینک ظرف‌شویی و روشویی
 • گرفتگی لوله‌ها با اشیا قیمتی و زیورآلات
 • گرفتگی لوله با اجسام سخت مانند سیمان

لوله بازکنی فوری تهران

لوله بازکنی فوری تهران شبانه روزی در خدمات مشتریان محترم

لوله بازکنی تهران ازجمله مشاغل خدماتی بوده که علاوه‌بر دقت و مهارت بالا، نیاز به رعایت نکات ایمنی و بهداشتی نیز دارد. لوله‌های فاضلاب دارای باکتری، ویروس و میکروب‌های گوناگونی است که در صورت پخش در محیط ساختمان می‌تواند سلامت افراد را با خطر مواجه کند. درنتیجه مشاغلی مانند لوله بازکنی از جمله خدماتی است که از حساسیت بالایی برخوردار بوده و رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی در آن امری مهم محسوب می‌شود. مسدود شدن لوله، صدمات زیادی را ایجاد می‌کند. شما با تمیز نگه‌داشتن لوله‌های خود می‌توانید خطر ابتلا به انواع بیماری‌ها را کاهش دهید.

برخی از افراد ترجیح می‌دهند خودشان گرفتگی لوله را رفع کنند و از لوله‌ بازکنی فوری تهران کمک نگیرند. در بیشتر مواقع این افراد از اسید یا محلول لوله بازکنی استفاده می‌کنند، اما فراموش نکنید که این روش، شاید روشی مقرون‌به‌صرفه و ارزان محسوب شود اما نکات منفی بسیاری دارد. اسیدهای قوی ممکن است در حین لوله بازکنی،لوله‌های فاضلاب را سوراخ کنند. همچنین تماس این اسیدها با چشم یا بدن نیز باعث آسیب به بینایی و ایجاد زخم‌های خطرناک می‌شود. بنابراین پیشنهاد می‌شود که برای رفع گرفتگی چاه و لوله منزل یا ساختمان خود، از متخصصین حرفه‌ای در این حوزه کمک بگیرید.

روش های مختلف لوله بازکنی فوری

لوله بازکنی فوری تهران روش‌های مختلفی را هنگام مواجه شدن با گرفتگی لوله و چاه به مشتریان خود ارائه می‌کند که از جمله این روش‌ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دستگاه فنر برقی
 • دستگاه مکنده یا ساکشن
 • دستگاه پمپ هوا
 • تلمبه دستی

لوله بازکنی فوری

دستگاه فنر برقی برای استفاده لوله بازکنی فوری

دستگاه فنرزن برقی موهای بلند، انواع مصالح ساختمانی و اشیایی که در لوله گیر کرده‌اند را برطرف می‌کند. این دستگاه بدون اینکه مشکلی برای لوله‌کشی ساختمان به وجود بیاورد، انواع گرفتگی‌های لوله را رفع می‌کند. قدرت دستگاه فنر برقی بسیار بالا بوده و می‌تواند سیمان، گچ و بدترین نوع گرفتگی‌های لوله فاضلاب را از بین ببرد. دستگاه فنر برقی به لوله‌های فاضلاب آسیب نرسانده و هنگام انجام لوله بازکنی، مشکلی برای کاسه توالت‌های ایرانی و فرنگی ایجاد نمی‌کند. در گذشته از دستگاه‌های قدیمی که دریل و فنر داشتند در لوله بازکنی فوری تهران استفاده می‌شد، اما امروز دستگاه‌های پایه‌دار لوله بازکنی بسیار مرسوم شده‌اند.

دستگاه‌های لوله بازکنی فوری تهران در گذشته به ‌دلیل سرعت بالا و نبود کنترل در سرعت، باعث کثیف‌کاری زیاد و ترک برداشتن یا شکستن کاسه توالت‌ها می‌شدند. البته دستگاه‌های فنر برقی جدید که پایه‌دار هستند و برای لوله بازکنی غرب تهران و کلیه محله های تهران با 19شعبه فعال از آن‌ها استفاده می‌شود، به‌ دلیل برخورداری از امکان کنترل سرعت دور موتور، ضربه‌ای که به لوله‌ها وارد می‌کند قابل کنترل است. درنتیجه کاهش میزان کثیف کاری و حفظ کاسه توالت و لوله‌ها را نیز تضمین می‌کند. استفاده از دستگاه لوله بازکنی فنر برقی برای تمام گرفتگی‌ها قابل‌استفاده بوده و امکان خرد کردن شیشه و اشیایی که در لوله‌ها گیر کرده‌اند را دارد. این دستگاه به شما اجازه می‌دهد که علاوه‌بر لوله‌ بازکنی، رسوب زدایی نیز انجام دهید.

دستگاه مکنده یا ساکشن

بسته به نوع گرفتگی و شکل لوله‌ فاضلاب، گاهی اوقات لازم است اجسامی که باعث گرفتگی لوله شده‌اند به‌جای حرکت به جلو، به‌طور کامل از لوله‌ خارج شوند. در مواقعی که خارج کردن اجسام با فنر برقی و دستی امکان‌پذیر نباشد، متخصصین از دستگاه مکنده استفاده می‌کنند.

دستگاه پمپ هوا

پمپ هوا از دیگر دستگاه‌هایی است که میتوان از آن برای لوله بازکنی استفاده کرد. با استفاده از دستگاه پمپ هوا می‌توانید انواع گرفتگی های لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی، آشپزخانه و حمام را برطرف نمایید. این دستگاه مخزنی دارد که هوا در آن ذخیره می‌شود و گرفتگی لوله‌ها را برطرف می‌کند.

در حین استفاده از این دستگاه ممکن است صدای شدیدی چنین شنیده شود که علت آن آزاد شدن ناگهانی هوا ذخیره شده داخل مخزن پمپ است. این دستگاه قدرت و اندازه‌های مختلفی داشته و بر اساس نوع کار، میتوان از آن برای لوله بازکنی فوری تهران استفاده کرد. این دستگاه قدرت بالایی برای برطرف کردن گرفتگی ناشی از شن و ماسه دارد. توجه داشته باشید که هنگام استفاده از این دستگاه باید تمام خروجی‌های لوله فاضلاب بسته شوند و فقط ورودی که در آن گرفتگی رخ داده است، باز باشد. استفاده از این دستگاه ممکن است کثیف‌کاری زیادی داشته باشد و برای گرفتگی‌های مانند سیمان و دوغاب گزینه مناسبی محسوب نمی‌شود. از دستگاه پمپ هوا میتوان برای مصارف صنعتی نیز استفاده کرد.

تلمبه دستی

تلمبه دستی دارای یک قطعه پلاستیکی نیم دایره بود که به ‌عنوان یک تلمبه و یک دسته عمل می‌نماید. این دستگاه، دستگاهی متداول برای لوله بازکنی محسوب می‌شود. سرویس‌کاران و متخصصین این حوزه با بررسی گرفتگی لوله متوجه خواهند شد که آیا تلمبه دستی وسیله‌ای مناسب برای این حل مشکل خواهد بود یا خیر.

قیمت لوله بازکنی فوری چگونه است؟

عوامل متفاوتی در قیمت اتحادیه و نهایی چاه و لوله بازکنی فوری تهران تاثیر دارد. همچنین شرایط شما و نوع خدمات درخواستی نیز در قیمت نهایی لوله بازکنی موثر است. از مهم‌ترین عوامل موثر در قیمت لوله بازکنی فوری تهران به شرح زیر است:

 • نیاز یا عدم نیاز به لایروبی چاه
 • نیاز یا عدم نیاز به تخریب
 • طول لوله دچار گرفتگی شده
 • نوع خدمات موردنیاز
 • شدت گرفتگی لوله
 • زمان مصرف شده برای رفع گرفتگی

علائم گرفتگی فاضلاب

گرفتگی لوله فاضلاب علایم به‌خصوصی دارد. توجه داشته باشید که هنگام برخورد با این علائم سریعا با لوله بازکنی فوری تهران تماس حاصل کنید تا نسبت ‌به رفع گرفتگی لوله اقدام شود. برخی از علائم گرفتگی فاضلاب به شرح زیر است:

 • پر شدن چاه و بالا آمدن آب از کف پارکینگ در مدت معین و پایین رفتن مجدد آن
 • گرفتگی چاه پارکینگ در اثر تجمع شن، ماسه، برگ یا ریشه درختان
 • پر شدن چاه فاضلاب و عدم تحمل مکش توسط خاک
 • گرفتگی چاه سرویس بهداشتی از ناحیه سیفون یا شترگلو
 • گرفتگی لوله در اثر مو، دستمال کاغذی، وسایل ریز و انسداد مسیر آب
ضمانت خدمات لوله بازکنی فوری تضمین بافاکتور رسمی و مهر شده
پوشش کل محدوده محله تهران پوشش دهی 22منطقه تهران فوری
ارزانترین خدمات لوله بازکنی ارزان فوری با کار تمیز و بدون خراب شبانه روزی
زمان اعزام سوریسکار به محل زیر ۲۰ دقیقه در محل حاضر میباشند
بازکردن انواع گرفتگی لوله بافنر بلند واتر جت پمپ باد و دستگاه برقی

لوله بازکنی فوری

بی تجربگی در انجام کار تاسیسات چه عواقبی دارد؟

لوله بازکنی فوری مهارتی است که هر فرد می‌تواند با انجام چند سال کار و کسب مهارت توانایی مورد نیاز را کسب کند. لوله‌ بازکن دارای مهارت و تجربه، در برخورد اول با گرفتگی، بلافاصله ریشه این مشکل را پیدا می‌کند و بدون آسیب به لوله آن را برطرف می‌نماید، اما لوله‌ بازکن فاقد مهارت و تجربه با بررسی غلط و عدم شناخت نسبت‌ به حرفه خود، به لوله آسیب می‌رساند و حتی در مواقعی باعث شکستن لوله می‌شود. درنتیجه باید در مدت زمان کمی از چندین لوله بازکن کمک بگیرید.

رفع انسداد لوله توالت فرنگی و ایرانی

سرویس کاران برای انسدادهای خفیف از پمپ لوله بازکنی استفاده می‌کنند. این روش ساده بوده و متخصصین به‌ راحتی می‌توانند آن را انجام دهند. به‌ همین ترتیب پس‌ از راهی کردن آب به سمت چاه شروع به پمپ زدن می‌کنند و تا هنگامی‌ که لوله فاضلاب کامل باز شود، این کار را ادامه می‌دهید.

درصورتی‌ که گرفتگی شدید باشد و پمپ زدن گزینه مناسبی نباشد، لازم است از دستگاه تراکم هوا کمک بگیرید. استفاده از این دستگاه در حیطه کار یک متخصص لوله بازکنی است. این دستگاه با جمع کردن هوا در مخزن خود و خارج کردن آن، لوله را با سرعت باز کرده و آب به‌ راحتی در مسیر لوله به جریان می‌افتد. استفاده از دستگاه تراکم هوا دارای صدای شدیدی است. به همین دلیل اگر آپارتمان‌نشین هستید، بهتر است در زمان استفاده از این دستگاه دقت کنید. درصورتی‌ که سرویس‌کار به نحوه عملکرد این دستگاه آشنا نباشد، باعث آسیب به سنگ توالت شده و هزینه بیشتری را برای شما به‌ دنبال خواهد داشت. به‌ همین دلیل توصیه می‌کنیم که از یک شرکت لوله بازکنی معتبر کمک بگیرید تا از رفع انسداد لوله اطمینان حاصل کنید.

گرفتگی لوله ناودان پشت بام چه دلایلی دارد؟

بسیاری از افراد به یکی از اصلی‌ترین لوله‌های فاضلاب که لوله فاضلاب ناودان ساختمان است، توجه نمی‌کنند. درصورتی‌که همین مسئله می‌تواند خرابی‌های بزرگی را برای ساختمان آن‌ها ایجاد کند. لوله ناودان به ‌دلیل اینکه در پشت‌بام ساختمان واقع شده است، بیشتر افراد توجهی به تمیز کردن آن نمی‌کنند. این لوله برای خروج آب‌های اضافی در پشت‌بام نظیر آب برف و باران تعبیه شده که می‌تواند توسط برگ درختان و دیگر اشیا دچار گرفتگی شود. حتی در مواردی هنگام ساخت‌وساز ساختمان به ‌دلیل بی‌توجهی کارگران، این لوله با گچ و سیمان دچار گرفتگی می‌شود. درصورتی‌ که نشانه‌هایی ازجمله جمع شدن آب، شرشر آب و عدم خروج آب از ناودان را مشاهده کردید،باید برای باز کردن آن از یک شرکت معتبر لوله بازکنی کمک بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن گرفتگی لوله رفع شود.

لوله بازکنی فوری

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب

بیشترین موارد گرفتگی لوله مربوط به لوله‌ راه‌آب پشت‌بام است. وجود سنگ، شن و خاک‌هایی که به‌ صورت طبیعی در هوا وجود دارند باعث می‌شود که در هنگام بارش باران، در پشت‌بام گل درست شود. درنتیجه راه آب پشت‌بام مسدود می‌شود. با خشک شدن آب، گل سفت شده و مشکل گرفتگی فقط با فنر زدن رفع می‌شود. گرفتگی راه‌آب حمام نیز به ‌دلیل افتادن درب شامپو و اشیا مختلف درون لوله و تجمع موها اتفاق می‌افتد. افرادی که موی بلند دارند، به‌ هیچ‌ عنوان نباید درپوش راه‌آب حمام را بردارند. در صورت رعایت نکردن این کار، با گرفتگی لوله در مرور زمان روبه‌رو خواهید شد که در نتیجه باید از لوله بازکنی فوری تهران کمک بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر از لوله بازکنی قیطریه لوله بازکنی سعادت آباد لوله بازکنی گیشا هم میتوانید استفاده کنید.

سخن پایانی

لوله بازکنی جزو خدمات نظافتی بوده و کاری بسیار فنی و دشوار محسوب می‌شود. موفقیت‌آمیز بودن رفع گرفتگی لوله‌ها به تجربه و ماهر بودن فرد حاضر در منزل یا ساختمان شما بستگی دارد. این فرد باید در حین کار، نکات بهداشتی را به‌ صورت کامل رعایت کند. درون لوله‌ها ویروس، میکروب و باکتری‌های فراوانی وجود دارد. بنابراین بهتر است پس‌ از انجام کار، لوله‌ها و محیط کنار لوله‌ها به‌طورکلی تمیز شود تا سلامتی کارفرمایان به خطر نیفتد. لوله بازکنی فوری تهران کاری بسیار دشوار بوده و به فرد باتجربه‌ای نیاز است تا بتواند در مدت‌زمان کوتاه اقدام به رفع گرفتگی لوله‌ها کند. شما می‌توانید از طریق سایت ایران تخلیه اقدام به رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب منزل و ساختمان خود با مقرون‌به‌صرفه‌ ترین قیمت کنید.

6 پاسخ

 1. عالی بود حضور فوری در عباس اباد داشتید ممنون

 2. سلام رفع گرفتگی لوله به خوبی انجام شد حضورتون واقعا خیلی سریع انجام شد

 3. خیلی تشکر میکنیم از خدماتتون تو تهران حضور فوری داشتید در سهروردی خیلی مچکریم موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است