100% تضمینی + ارائه فاکتور + پشتیبانی دائم

لوله بازکنی پاسداران 22778568 تضمین بافاکتور بازدید رایگان |24ساعته

ایران تخلیه » لوله بازکنی پاسداران 22778568 تضمین بافاکتور بازدید رایگان |24ساعته
لوله بازکنی دارآباد
4.9/5 - (261 امتیاز)

لوله بازکنی پاسداران

امروزه گرفتگی لوله و چاه های فاضلاب از جمله مشکلاتی است که هر خانواده حداکثر یک بار در گیر آن  شده است. این گرفتگی ها زمان خاصی ندارند و ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز رخ دهد. بیش ترین گرفتگی های لوله در آپارتمان هایی رخ می دهد که لوله ها فاضلاب مشترکی دارند و این گرفتگی ها معمولا ناشی از مو، مواد غذایی چرب، روغن ها و یا آشغال است. در واقع این مواد و اشیا راه عبور آب را می گیرند و چاه بالا می زند. شرکت ایران تخلیه قادر است هر نوع گرفتگی که در ساختمان شما رخ می دهد را با لوله بازکنی پاسداران، به صورت ۲۴ ساعته در کم ترین زمان انجام دهد. در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع لوله بازکن منطقه پاسداران تهران بپردازیم.

انتخاب شرکت ایران تخلیه جهت لوله بازکنی پاسداران با خدمات کیفیت بالا

امروزه تمامی افراد حتی برای اولین بار با انسداد لوله فاضلاب و بالا زدن چاه روبه رو شده اند، این اتفاق زمانی رخ می دهد که اجسام خارجی درون لوله گیر کرده یا مواد اضافی همچون روغن، چربی و جرم روی هم انباشته شده باشد. لازم است بدانید با گرفتگی لوله شما نمی توانید هیچ کاری انجام دهید و اینجاست که لوله بازکن پاسداران به یک نیاز جدی تبدیل شده است. همه ما می دانیم اگر شرکت ایران تخلیه و سرویس کاران لوله بازکن پاسداران نباشند، گرفتگی لوله ها مشکلات بسیاری برای آپارتمان ها ایجاد می کنند.

لوله بازکنی پاسداران
لوله بازکنی پاسداران

ثبت درخواست لوله بازکن پاسداران چگونه است؟

خدمات شرکت ایران تخلیه که مربوط به لوله بازکنی پاسداران است با هزینه ای مقرون به صرفه، همراه با کادری مجرب و متخصص خدمات لوله و چاه بازکنی را به عزیزان منطقه پاسداران تهران ارائه می دهند. اگر لوله منزل شما دچار گرفتگی شده است دیگر نیازی نیست به مدت طولانی در صف انتظار پاسخگویی برای ثبت درخواست لوله بازکن خیابان پاسداران باشید. شما کاربر گرامی می توانید درخواست خود را در اپلیکیشن یا سایت ما ثبت کنید. پس از آن که ثبت درخواست شما با موفقیت ثبت شد متخصصین شرکت ایران تخلیه قیمت پیشنهادی را برایتان ارسال می کنند. شما می توانید با توجه به پروفایل متخصصین و میزان رضایت مشتریان آگاهی کسب کرده و بهترین متخصص را برای لوله بازکنی انتخاب کنید.

بازکردن انواع گرفتگی لوله؟!لوله فاضلاب و انواع لوله های ساختمان
سابقه متخصصین ایران تخلیه بیش از 12سال سابقه
ضمانت شعبه لوله بازکن پاسداران؟!تحویل لوله باز شده و بافاکتور اتحادیه
زمان رسیدن سرویسکار؟!کمتر از 20دقیقه در محل شما عزیزان
بازکردن لوله ها با دستگاه های؟!با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

مراحل کار سرویس کاران لوله بازکنی در منطقه پاسداران

_ نیرو های موتور سوار مجرب به تعداد بالا در تمام‌ مناطق تهران

_ آمادگی شعبه ها به صورت شبانه روزی

_ آدرس شما پس از اعلام مشکل در سامانه شرکت ثبت می شود.

_نیرو ها در کم تر از ۲۰ دقیقه در محل گرفتگی حاضر می شوند.

_ برای تشخیص گرفتگی از وسایل مخصوصی استفاده می شود.

_ لوله ها پس از تشخیص گرفتگی در عرض چند دقیقه به طور کامل رفع گرفتگی می شود.

_هزینه خدمات هم پایین تر از نرخ اتحادیه دریافت می شود.

_به مشتری فاکتور مهر شده از طرف شرکت ارائه می شود.

لوله بازکنی پاسداران
لوله بازکنی پاسداران

خدمات لوله بازکنی پاسداران با قیمت ارزان فوری

 1. تعمیر کردن توالت فرهنگی و سرویس بهداشتی در منطقه پاسداران تهران
 2. خارج کردن اجسام از درون سیفون همانند گوشی، وسایل گرانبها و…
 3. تعمیر کردن لوله های فاضلاب، حمام، توالت و…
 4. باز کردن گرفتگی های توالت فرهنگی، ایرانی، سینک ظرف شویی و حمام توسط لوله بازکن پاسداران
 5. تشخیص ترکیدگی و نشتی آب در زیر زمین توسط دستگاه های مخصوص
 6. از بین بردن بوی نامطبوع سرویس بهداشتی، فاضلاب و حمام در منزل
 7. لوله بازکن پاسداران می تواند گرفتگی لوله هایی از جنس چدن، پلیکا، سیمان، مسی و… را با استفاده از فنر برقی به آسانی باز کند.
 8. خدمات رسانی حتی در روز های تعطیل و ایام کرونا
 9. رفع گرفتگی لوله با کم ترین هزینه
 10. رفع گرفتگی لوله با دستگاه رسوب تراش قوی

روش های جلوگیری از گرفتگی لوله پاسداران؟

همیشه انتخاب یک راه بهتر، پیشگیری از یک سری اتفاقات ناخوشایند است .در ادامه می خواهیم به برخی از نکات ریز و بسیار مهم در ارتباط با گرفتگی لوله اشاره کنیم؛

 1. از ریختن روغن غذا به درون چاهک سینک ظرف شویی خود داری کنید.
 2. قبل شست و شوی ظروف بهتر است روغن های اضافی را با دستمال گرفته و سپس بشویید.
 3. اگر به دلیل کمبود فضا سرویس بهداشتی و حمام مشترک هستند دقت داشته باشید که اجسام حمام به درون سیفون نیفتند.
 4. از انداختن دستمال کاغذی به درون توالت فرهنگی خودداری کنید و نکته مهم آن است که دکمه آب توالت فرهنگی را فشار دهید تا آب کاملا تخلیه شود.

ساعت کاری لوله بازکن پاسداران چگونه است؟

شرکت ایران تخلیه با سرویس دهی کامل در زمینه رفع گرفتگی چاه و لوله به صورت ۲۴ ساعته در اختیار مردم شریف منطقه پاسداران تهران قرار دارد.  این شرکت با چندین سال سابقه قادر است، گرفتگی های سخت را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کند. همان طور که می دانید با وارد شدن اجسام خارجی به درون لوله و سیفون  باعث گرفته شدن آن شده و در این صورت مانع عبور آب به بیرون می شود،  با گذشت زمان چربی ها، روغن های اضافی‌ و لجن  روی هم انباشته شده و جلوی عبور آب را کامل می گیرند و در این صورت آب چاه بالا میزند. اگر با این اتفاق مواجه شدید کافیست با متخصصین شرکت ایران تخلیه که به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشند تماس برقرار کنید تا سرویس کاران این مجموعه خود را سریعا به محل گرفتگی برسانند. یکی از مزایای شرکت ایران تخلیه خدمات رسانی در ایام تعطیل به صورت شبانه روزی در لوله بازکنی پاسداران می باشد.

لوله بازکنی پاسداران

ساعت کاری لوله بازکن منطقه پاسداران در ایام کرونا

متخصصان با تجربه شرکت ایران تخلیه قادر هستند، حتی در ایام کرونا و تعطیلی به صورت شبانه روزی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مشکلات لوله را برطرف می کنند. سرویس کاران به محض حضور در محل از دستکش و ماسک مخصوص استفاده می کنند و ابزار آلاتی که استفاده می کنند با مواد ضدعفونی کننده کاملا تمیز شده اند.

هزینه لوله بازکن پاسداران

لوله بازکنی پاسداران هزینه ای که در مقابل کار انجام شده از شما عزیزان می گیرد، به تایم و فاکتور شما بستگی دارد، که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 1. هزینه لوله بازکن پاسداران و لوله بازکنی اختیاریه در محدوده پاسداران بر اساس تایمی که یک سرویس کار جهت باز کردن لوله فاضلاب صرف می کند بستگی دارد. گرفتگی برخی از لوله ها ناشی از سیمان، اجسام و … ، قطعا زمان زیادی برای بر طرف کردن گرفتگی نیاز است.
 2. از دیگر مواردی که بر روی قیمت لوله بازکن پاسداران تاثیر می گذارد، متراژ لوله فاضلاب ساختمان است. لوله هایی از جمله حمام، سرویس بهداشتی، ظرف شویی و… اگر دچار مشکل گرفتگی شوند هزینه یکسانی دارند و اما اگر سیمان و یا اشیا خارجی درون لوله فاضلاب گیر کرده باشد قیمت آن نیز متفاوت است.
 • معرفی با ابزار آلات مناسب برای لوله بازکنی پاسداران

شرکت ایران تخلیه با کادری مجرب و متخصص با استفاده از دستگاه های پر قدرت و ویژه گرفتگی لوله و چاه فاضلاب منزل شما را به آسانی رفع می کند. در ادامه مقاله به این ابزار آلات اشاره خواهیم کرد.

 1. پمپ هوا: یکی از دستگاه های پرقدرت پمپ هوا می باشد که می تواند، انواع گرفتگی هایی از جمله توالت فرهنگی، ایرانی، آشپزخانه، حمام و لوله فاضلاب باز کند. روش کار با این دستگاه به گونه ای است که دارای مخزنی بزرگ می باشد و هوا درون آن تجمع یافته و با فشار دادن دکمه، هوا با فشار بالا وارد لوله شده و گرفتگی لوله بر طرف می شود. کمپرسور هوا در مواقعی استفاده می شود که گرفتگی لوله بر اثر چربی و رسوب مسدود شده باشد و استفاده از فنر برقی امکان پذیر نباشد.

فنر برقی: فنرزنی لوله فاضلاب از دیگر دستگاه های ویژه لوله بازکن پاسداران فنر برقی است، این دستگاه شاید ظاهر ساده ای داشته باشد اما کاربرد زیادی دارد. جنس این دستگاه آلومینیوم بوده و قادر است گرفتگی های سر سخت را به آسانی باز کند. از مزایای فنر برقی می توان به کثیف کاری اندک و عدم نیاز به متخصص اشاره کرد.

لوله بازکنی پاسداران

لوله بازکنی پاسداران تهران با کیفیت ترین خدمات ممکن

لوله بازکنی تهران در واقع برای بر طرف کردن گرفتگی های توالت فرنگی، سینک ظرفشویی و.سینک منزل شما عزیزان که به یک معظل تبدیل شده است می باشد؛ چرا که با زیاد شدن جمعیت و روش استفاده از تاسیسات لوله کشی در ساختمان ها و رعایت نامناسب بهداشت لوله ها دیر یا زود دچار گرفتگی و جرم می شوند، و در این صورت شما نیاز به دانستن روش های لوله بازکن خواهید داشت. در صورت گرفتگی های شدید لوله حتما شما عزیزان با متخصصان شرکت ایران تخلیه تماس حاصل کنید تا گرفتگی لوله هابه طور کامل رفع شود. اگر از آن دسته افرادی هستید که در پاسداران ساکن هستند و در مواقع اضطراری نیاز به لوله بازکنی خیابان پاسداران دارید حتما با مجموعه ما تماس بگیرید تا شرکت ما نزدیک ترین متخصص را جهت باز کردن لوله فاضلاب در پاسداران به منزل شما اعزام کنیم. کاربر گرامی اگر مشکلی در فاضلاب آب و گرفتگی آن رخ داد، کافی است تنها با یک تماس درخواست خود را با متخصصان ما در میان بگذارید.

هزینه‌ خدمات لوله‌ بازکنی پاسداران در سال 2023

هزینه خدمات لوله‌ بازکنی توسط اتحادیه به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از مهم‌ترین عواملی که روی هزینه‌های این لول ه‌بازکنی تأثیرگذار است نوسانات در بازار خواهد بود. همچنین تجهیزات به‌کاررفته و سختی کار نیز روی قیمت‌ها تأثیر مستقیم خواهد گذاشت. پس نمی‌توان به طور دقیق و بدون درنظرگرفتن این عوامل قیمت را تعیین کرد.

البته خدمات لوله‌ بازکن پاسداران اولویت خود را در رضایت مشتری بنا نهاده است. این مجموعه هزینه و خدمات خود را منصفانه ارائه می‌دهد. همچنین افرادی که برای انجام‌دادن این کار استخدام کرده که با رعایت کامل اصول بهداشتی به بهترین نحو بتوانند مشکلات لوله و فاضلاب ساختمان را رفع کنند.

به‌ طوری‌ که تا وقتی محل موردنظر را کامل تمیز نکنند و از رفع گرفتگی لوله اطمینان حاصل نکنند اتمام کار را اعلام نخواهند کرد. پس قیمت دقیق لوله‌بازکنی وقتی در اختیار مشتری قرار می‌گیرد که بازدید و تشخیص نوع گرفتگی لوله انجام شده باشد.

علت‌ هایی عمده گرفتگی لوله در پاسداران چیست؟

علت انسداد لوله‌ها قرارگرفتن اشیا غیرقابل‌ عبور در داخل آن است که میتویاند باعث گرفتگی انواع لوله ها شود و موارد مختلفی را شامل می‌شود. در برخی مواقع احتمال دارد در اثر تلمبار شدن دستمال غذای در مسیر عبور آب و مواد روان باعث گرفتگی و انسداد لوله شود. یا اینکه افتادن گوشی موبایل در فاضلاب راه لوله را مسدود کند.

ذرات چربی و جمع‌شدن مو نیز می‌تواند از دیگر علت‌های گرفتگی لوله‌های فاضلاب باشد. اما اینها به تنها دلایل انسداد لوله نیستند. بلکه امکان اینکه قواعد و اصول لوله‌کشی در ساختمان رعایت نشده باشد نیز این مشکل را به وجود آورد. باید به ویژگی‌های لوله و نوع اتصال آن توجه کرد. در برخی مواقع حتی سفت‌ شدن فضولات نیز باعث مسدودشدن لوله‌های فاضلاب می‌شود. ریشه درختان حتی می‌تواند موجب گرفتگی لوله فاضلاب شود.

لوله بازکنی پاسداران

از کجا بدانیم‌ لوله دچار گرفتگی شده است؟

شاید برای شما عزیزان اتفاق افتاده باشد که لوله منزل دچار گرفتگی شده و بهتر است بدانید نشانه های انسداد لوله فاضلاب چیست؟ در ادامه به آن اشاره می کنیم.

_ جمع شدن آب در سینک ظرف شویی یا روشویی

_ حس کردن بوی بد و نامطبوع از فاضلاب

_تجمع آشغال و مواد در لوله فاضلاب که مانع عبور آب خواهد شد.

_ وجود کف در سینک ظرف شویی یکی از دلایل گرفتگی لوله فاضلاب است.

_چکه کردن آب از سیفون

رعایت نکردن نظافت و تجمع آشغال درون لوله

_ نصب نادرست قطعات لوله و اتصال آن به یکدیگر

_مشاهده حشرات همانند سوسک که معمولا در حمام، توالت و همچنین آشپزخانه

ممکن است شما کاربران گرامی ساکن شهر تهران، منطقه پاسداران باشید، در این صورت اگر با مشکل گرفتگی لوله و چاه فاضلاب مواجعه شدید که یک اتفاق ناخوشایند و طاقت فرسا است حتما با شرکت ایران تخلیه که یکی بهترین شرکت های لوله بازکن پاسداران محسوب می شود تماس حاصل کنید تا متخصصان این شرکت به سرعت خود را به محل گرفتگی برسانند.  

تضمین 100%لوله بازکنی پاسداران برای مشتریان چیست؟

تضمین 100% لوله بازکنی به معنی این است که شرکت ایران تخلیه انجام دهنده خدمات لوله بازکنی، به مشتریان محترم خود تضمین می‌دهد که باز کردن لوله‌ های آنها به صورت کامل و با کیفیت انجام می‌شود و در صورتی که مشتری با هرگونه مشکلی پس از انجام کار مواجه شد، شرکت به صورت رایگان به محل مشتری عزیزان می‌آید و مشکل را برطرف 100% می‌کند. این به مشتریان اعتماد بیشتری به خدمات شرکت ایران تخلیه ارائه می‌دهد و نشان دهنده تعهد شرکت به ارائه خدمات با کیفیت و رضایت مشتریان است.

فنرزدن لوله چاه فاضلاب شبانه روزی با شعبه پاسداران

خدمات فنرزدن لوله چاه فاضلاب شبانه روزی توسط شرکت ایران تخلیه در پاسداران بسیاری ارائه می‌شود. این خدمات شامل فنرزدن، تخلیه و پاکسازی لوله‌های چاه فاضلاب با استفاده از ابزار و تجهیزات حرفه‌ای می‌شود. شرکت ایران تخلیه به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته خدمات خود را برای مشتریان عزیز ساکن محله پاسداران ارائه می‌دهند، به همین دلیل در صورت بروز مشکل در لوله‌های چاه فاضلاب شما، می‌توانید با ایران تخلیه تماس بگیرید و خدمات فنرزدن لوله چاه فاضلاب شبانه روزی را دریافت کنید. اما لازم به ذکر است که هزینه‌های خدمات شبانه روزی ممکن است در مقایسه با ساعات اداری بیشتر باشد.

آیا شرکت‌ ایران تخلیه ابزار و تجهیزات حرفه‌ای دارد؟

بله، بیشتر شرکت‌ هایشرکت ایران تخلیه، پمپ‌های و فنرهای تمیز و جداگانه مخصوص هر لوله و دیگر ابزارهای مشابه را دارد. این ابزارها با استفاده از تکنولوژی‌های مختلف، امکان انجام کارهای لوله بازکنی را با کیفیت بالا و به صورت سریع‌تر فراهم می‌کنند.

همچنین، لوله بازکنی پاسداران انجام کارهایشان از تجهیزات ایمنی مانند دستکش، عینک ایمنی، ماسک و دیگر وسایل مشابه استفاده می‌کنند تا بهترین ایمنی را برای خود و مشتریان خود فراهم کنند.

لوله بازکنی پاسداران

باز کردن گرفتگی لوله حمام در لوله بازکنی پاسداران

گرفتگی لوله حمام زمانی ایجاد می‌شود که اندازه لوله خیلی کم باشد یا دلیل دیگرش می‌تواند افتادن شی و جمع شدن رسوبات در لوله حمام باشد.

برای مشکل گرفتگی لوله حمام این کار را  به دست لوله بازکن‌های متخصص و با تجربه بدهید؛ تا با دستگاه ژنراتور لوله فاضلاب حمام شما را در کم‌ترین زمان ممکن باز کنند.

بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی

گرفتگی لوله توالت ایرانی که خیلی شایع است، برای بسیاری از خانواده‌های ایرانی به وجود می‌آید و در این صورت دردسرهای زیادی ایجاد خواهد کرد.

راه حل باز کردن گرفتگی لوله توالت در بیشتر مواقع، توسط شرکت ایران تخلیه با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی بدون خرابی به مدت 10 دقیقه انجام می‌شود که با فنر برقی، مشکل را به طور اساسی حل می‌کند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه

گرفتگی لوله و سینک آشپزخانه، با جمع شدن چربی‌های مرغ و گوشت و ظروف، کم کم راه لوله بسته می‌شود. در این صورت با کمک فنرزنی برقی که توسط متخصصان لوله بازکن پاسداران انجام می‌شود، بدون هیچ گونه کثیف کاری و خرابی محیط آشپزخانه شما، لوله گرفته شده آشپزخانه‌تان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن باز می‌کنند.

نکته مهم این بود که شما اصلا نباید نگرانی این را داشته باشید که وقتی لوله خانه شما در آشپزخانه، توالت یا حمام و حیاط، دچار گرفتگی شد، چه کاری باید بکنید؛ زیرا شما خیلی راحت می‌توانید با همکاران لوله بازکنی که به صورت شبانه روزی فعالیت دارند و در سراسر تهران فعال هستند، تماس بگیرید تا در کم‌ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و مشکل گرفتی لوله شما را برطرف کنند.

لوله بازکنی پاسداران

برای استفاده و خدمات بیشتر از لوله بازکنی نیاوران لوله بازکنی قیطریه لوله بازکنی ولنجک میتوانید مراجعه کنید.

 • کلام آخر

در این مقاله کوشش کردیم تا به بررسی موضوع لوله بازکنی در پاسداران بپردازیم. شرکت ایران تخلیه با کادری مجرب و متعهد قادر است تمامی گرفتگی های سخت و آسان را در کوتاه ترین زمان با استفاده از دستگاه های قدرتمند رفع کند.

لوله بازکنی تضمینی یعنی چه؟

لوله بازکنی تضمینی یعنی باز کردن کامل لوله از هر نوع گرفتگی. یعنی ما لوله را باز شده تحویل مشتری میدهیم و در صورت تمایل مشتری، حتما باز بودن مسیر راه آب آزمایش خواهد شد.

آیا لوله بازکنی پاسداران فوری میباشد؟

بله سرویسکاران ما بعد از تماس شما عزیزان خود را زیر ۲۰ دقیقه محل گرفتگی لوله می رسانند.

رفع گرفتگی لوله با چه دستگاه هایی انجام میشود؟

دستگاه واتر جت،پمپ تراکم باد،دستگاه ژنراتور برقی،دستگاه فنرزنی لوله انجام می شود.

23 پاسخ

 1. عالی و فوری انجام شد ممنون از لوله بازکنی پاسداران

 2. سلام و درود عالی و بدون کثیف کاری انجام شد مرسی

 3. سلام خوب و ارزان بود.تشکر از ایران تخلیه

 4. سلام خوب بود.چاه بازکنی به خوبی انجام شد
  .تشکر از ایران تخلیه

 5. سلام و خسته نباشید کارتون تو زمینه لوله بازکنی پاسداران عالیه.واقعا جای تشکر داره ممنون ازتون♥️⭐?

 6. سلام و عرض ارادت به شما دوست عزیز خواهش میکنم وظیفه بود

 7. سلام و صبح بخیر به شما دوست بزرگوار خواهش میکنم ممنون از نظر شما

 8. سلام از خدماتتون تو شعبه کلاهدوز استفاده کردیم.خدماتی خوبی داشتید ایشالا همینجوری ادامه بدید مچکریم از شرکتتون🌷🌷🌷🌷🌷

 9. سریع و فوری بود شعبه لوله بازکن پاسداران مرسی💪👐

 10. شما بهترین هستین واقعا مرسی👌💯💯💯

 11. عالی از خدماتتون استفاده کردیم در پاسداران نکات بهداشتی انجام شد و اعزام لوله بازکن سریع بود⭐👌❤

 12. عالیه .تماس گرفتیم خدمات خوبی داشتین مرسی از شعبه لوله بازکنی پاسداران❤❤❤❤👏

 13. عالی به نکات خوبی اشاره کردین و با شرکت ایران تخلیه تماس گرفتم واقعا خوب راهنمایی کردن ممنون مرسی🌷🌷🌷

 14. سلام از کلاهدوز تماس گرفتم خدمات خوبی داشتین مچکرم از شرکت ایران تخلیه بابت ارائه خدمات خوبشون
  ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘🤎

 15. سلام از شرکت ایران تخلیه بسیار ممنونم رفع گرفتگی لوله پشت بام انجام گرفت با فنر موفق باشید🤏💖

 16. سلام یه سوالی داشتم از احتشامیه مزاحم میشم برای توالت فرنگی فنر بزنید خط و خش نمیوفته؟!!!

 17. سلام اقای نادری کار ما بدون کثیفی و بدون کوچکترین آسیب به محل گرفتگی لوله انجام میشود و تضمین خدمات با فاکتور را به همراه دارد.

 18. سلام بسیار خدماتتون با کیفیت و خوب بود تشکر میکنم از اقای نظری بابت رفع گرفتگی لوله پشت بام کارشون تمیز بودممنون از ایران تخلیه

 19. سلام بسیار خدمات خوبی ارائه میدین ممنون از ایران تخلیه بابت خدمات خوبشون توی محله ی پاسداران ایشالا همیشه موفق و تنتون سالم 🌷🌷🌷🌷🌷

 20. سلام و خسته نباشید بنده از اختیاریه تماس گرفتم خدمتتون مشگل گرفتگی لوله فاضلاب زیر سینک ظرفشویی داشتیم که با شعبه پاسداران ایران تخلیه تماس گرفتم سرویس کارتون بسیار کار بلد بودن تشکر میکنم از اعزام سرویسکار خوبتون. بدون کثیف کردن محیط آشپزخانه فنرزدن و گرفتگی رو برطرف کردن بنده فرزاد پور هستم و رضایت کامل داشتم از ایران تخلیه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است