لوله بازکنی پاسداران 22778568 تضمین بافاکتور بازدید رایگان |24ساعته

لوله بازکنی دارآباد
4.8/5 - (230 امتیاز)

لوله بازکنی پاسداران

امروزه گرفتگی لوله و چاه های فاضلاب از جمله مشکلاتی است که هر خانواده حداکثر یک بار در گیر آن  شده است. این گرفتگی ها زمان خاصی ندارند و ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز رخ دهد. بیش ترین گرفتگی های لوله در آپارتمان هایی رخ می دهد که لوله ها فاضلاب مشترکی دارند و این گرفتگی ها معمولا ناشی از مو، مواد غذایی چرب، روغن ها و یا آشغال است. در واقع این مواد و اشیا راه عبور آب را می گیرند و چاه بالا می زند. شرکت ایران تخلیه قادر است هر نوع گرفتگی که در ساختمان شما رخ می دهد را با لوله بازکنی پاسداران، به صورت ۲۴ ساعته در کم ترین زمان انجام دهد. در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع لوله بازکن منطقه پاسداران تهران بپردازیم.

انتخاب شرکت ایران تخلیه جهت لوله بازکنی پاسداران با خدمات کیفیت بالا

امروزه تمامی افراد حتی برای اولین بار با انسداد لوله فاضلاب و بالا زدن چاه روبه رو شده اند، این اتفاق زمانی رخ می دهد که اجسام خارجی درون لوله گیر کرده یا مواد اضافی همچون روغن، چربی و جرم روی هم انباشته شده باشد. لازم است بدانید با گرفتگی لوله شما نمی توانید هیچ کاری انجام دهید و اینجاست که لوله بازکن پاسداران به یک نیاز جدی تبدیل شده است. همه ما می دانیم اگر شرکت ایران تخلیه و سرویس کاران لوله بازکن پاسداران نباشند، گرفتگی لوله ها مشکلات بسیاری برای آپارتمان ها ایجاد می کنند.

لوله بازکنی پاسداران
لوله بازکنی پاسداران

 

ثبت درخواست لوله بازکن پاسداران چگونه است؟

خدمات شرکت ایران تخلیه که مربوط به لوله بازکنی پاسداران است با هزینه ای مقرون به صرفه، همراه با کادری مجرب و متخصص خدمات لوله و چاه بازکنی را به عزیزان منطقه پاسداران تهران ارائه می دهند. اگر لوله منزل شما دچار گرفتگی شده است دیگر نیازی نیست به مدت طولانی در صف انتظار پاسخگویی برای ثبت درخواست لوله بازکن خیابان پاسداران باشید. شما کاربر گرامی می توانید درخواست خود را در اپلیکیشن یا سایت ما ثبت کنید. پس از آن که ثبت درخواست شما با موفقیت ثبت شد متخصصین شرکت ایران تخلیه قیمت پیشنهادی را برایتان ارسال می کنند. شما می توانید با توجه به پروفایل متخصصین و میزان رضایت مشتریان آگاهی کسب کرده و بهترین متخصص را برای لوله بازکنی انتخاب کنید.

بازکردن انواع گرفتگی لوله؟! لوله فاضلاب و انواع لوله های ساختمان
سابقه متخصصین ایران تخلیه بیش از 12سال سابقه
ضمانت شعبه لوله بازکن پاسداران؟! تحویل لوله باز شده و بافاکتور اتحادیه
زمان رسیدن سرویسکار؟! کمتر از 20دقیقه در محل شما عزیزان
بازکردن لوله ها با دستگاه های؟! با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

مراحل کار سرویس کاران لوله بازکنی در منطقه پاسداران

_ نیرو های موتور سوار مجرب به تعداد بالا در تمام‌ مناطق تهران

_ آمادگی شعبه ها به صورت شبانه روزی

_ آدرس شما پس از اعلام مشکل در سامانه شرکت ثبت می شود.

_نیرو ها در کم تر از ۲۰ دقیقه در محل گرفتگی حاضر می شوند.

_ برای تشخیص گرفتگی از وسایل مخصوصی استفاده می شود.

_ لوله ها پس از تشخیص گرفتگی در عرض چند دقیقه به طور کامل رفع گرفتگی می شود.

_هزینه خدمات هم پایین تر از نرخ اتحادیه دریافت می شود.

_به مشتری فاکتور مهر شده از طرف شرکت ارائه می شود.

لوله بازکنی پاسداران
لوله بازکنی پاسداران

خدمات لوله بازکنی پاسداران با قیمت ارزان فوری

 1. تعمیر کردن توالت فرهنگی و سرویس بهداشتی در منطقه پاسداران تهران
 2. خارج کردن اجسام از درون سیفون همانند گوشی، وسایل گرانبها و…
 3. تعمیر کردن لوله های فاضلاب، حمام، توالت و…
 4. باز کردن گرفتگی های توالت فرهنگی، ایرانی، سینک ظرف شویی و حمام توسط لوله بازکن پاسداران
 5. تشخیص ترکیدگی و نشتی آب در زیر زمین توسط دستگاه های مخصوص
 6. از بین بردن بوی نامطبوع سرویس بهداشتی، فاضلاب و حمام در منزل
 7. لوله بازکن پاسداران می تواند گرفتگی لوله هایی از جنس چدن، پلیکا، سیمان، مسی و… را با استفاده از فنر برقی به آسانی باز کند.
 8. خدمات رسانی حتی در روز های تعطیل و ایام کرونا
 9. رفع گرفتگی لوله با کم ترین هزینه
 10. رفع گرفتگی لوله با دستگاه رسوب تراش قوی

روش های جلوگیری از گرفتگی لوله پاسداران؟

همیشه انتخاب یک راه بهتر، پیشگیری از یک سری اتفاقات ناخوشایند است .در ادامه می خواهیم به برخی از نکات ریز و بسیار مهم در ارتباط با گرفتگی لوله اشاره کنیم؛

 1. از ریختن روغن غذا به درون چاهک سینک ظرف شویی خود داری کنید.
 2. قبل شست و شوی ظروف بهتر است روغن های اضافی را با دستمال گرفته و سپس بشویید.
 3. اگر به دلیل کمبود فضا سرویس بهداشتی و حمام مشترک هستند دقت داشته باشید که اجسام حمام به درون سیفون نیفتند.
 4. از انداختن دستمال کاغذی به درون توالت فرهنگی خودداری کنید و نکته مهم آن است که دکمه آب توالت فرهنگی را فشار دهید تا آب کاملا تخلیه شود.

 

ساعت کاری لوله بازکن پاسداران چگونه است؟

شرکت ایران تخلیه با سرویس دهی کامل در زمینه رفع گرفتگی چاه و لوله به صورت ۲۴ ساعته در اختیار مردم شریف منطقه پاسداران تهران قرار دارد.  این شرکت با چندین سال سابقه قادر است، گرفتگی های سخت را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کند. همان طور که می دانید با وارد شدن اجسام خارجی به درون لوله و سیفون  باعث گرفته شدن آن شده و در این صورت مانع عبور آب به بیرون می شود،  با گذشت زمان چربی ها، روغن های اضافی‌ و لجن  روی هم انباشته شده و جلوی عبور آب را کامل می گیرند و در این صورت آب چاه بالا میزند. اگر با این اتفاق مواجه شدید کافیست با متخصصین شرکت ایران تخلیه که به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشند تماس برقرار کنید تا سرویس کاران این مجموعه خود را سریعا به محل گرفتگی برسانند. یکی از مزایای شرکت ایران تخلیه خدمات رسانی در ایام تعطیل به صورت شبانه روزی در لوله بازکنی پاسداران می باشد.

لوله بازکنی پاسداران

ساعت کاری لوله بازکن منطقه پاسداران در ایام کرونا

متخصصان با تجربه شرکت ایران تخلیه قادر هستند، حتی در ایام کرونا و تعطیلی به صورت شبانه روزی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مشکلات لوله را برطرف می کنند. سرویس کاران به محض حضور در محل از دستکش و ماسک مخصوص استفاده می کنند و ابزار آلاتی که استفاده می کنند با مواد ضدعفونی کننده کاملا تمیز شده اند.

هزینه لوله بازکن پاسداران

لوله بازکنی پاسداران هزینه ای که در مقابل کار انجام شده از شما عزیزان می گیرد، به تایم و فاکتور شما بستگی دارد، که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 1. هزینه لوله بازکن پاسداران و لوله بازکنی اختیاریه در محدوده پاسداران بر اساس تایمی که یک سرویس کار جهت باز کردن لوله فاضلاب صرف می کند بستگی دارد. گرفتگی برخی از لوله ها ناشی از سیمان، اجسام و … ، قطعا زمان زیادی برای بر طرف کردن گرفتگی نیاز است.
 2. از دیگر مواردی که بر روی قیمت لوله بازکن پاسداران تاثیر می گذارد، متراژ لوله فاضلاب ساختمان است. لوله هایی از جمله حمام، سرویس بهداشتی، ظرف شویی و… اگر دچار مشکل گرفتگی شوند هزینه یکسانی دارند و اما اگر سیمان و یا اشیا خارجی درون لوله فاضلاب گیر کرده باشد قیمت آن نیز متفاوت است.
 • معرفی با ابزار آلات مناسب برای لوله بازکنی پاسداران

شرکت ایران تخلیه با کادری مجرب و متخصص با استفاده از دستگاه های پر قدرت و ویژه گرفتگی لوله و چاه فاضلاب منزل شما را به آسانی رفع می کند. در ادامه مقاله به این ابزار آلات اشاره خواهیم کرد.

 1. پمپ هوا: یکی از دستگاه های پرقدرت پمپ هوا می باشد که می تواند، انواع گرفتگی هایی از جمله توالت فرهنگی، ایرانی، آشپزخانه، حمام و لوله فاضلاب باز کند. روش کار با این دستگاه به گونه ای است که دارای مخزنی بزرگ می باشد و هوا درون آن تجمع یافته و با فشار دادن دکمه، هوا با فشار بالا وارد لوله شده و گرفتگی لوله بر طرف می شود. کمپرسور هوا در مواقعی استفاده می شود که گرفتگی لوله بر اثر چربی و رسوب مسدود شده باشد و استفاده از فنر برقی امکان پذیر نباشد.

فنر برقی: فنرزنی لوله فاضلاب از دیگر دستگاه های ویژه لوله بازکن پاسداران فنر برقی است، این دستگاه شاید ظاهر ساده ای داشته باشد اما کاربرد زیادی دارد. جنس این دستگاه آلومینیوم بوده و قادر است گرفتگی های سر سخت را به آسانی باز کند. از مزایای فنر برقی می توان به کثیف کاری اندک و عدم نیاز به متخصص اشاره کرد.

لوله بازکنی پاسداران

لوله بازکنی پاسداران تهران با کیفیت ترین خدمات ممکن

لوله بازکنی تهران در واقع برای بر طرف کردن گرفتگی های توالت فرنگی، سینک ظرفشویی و.سینک منزل شما عزیزان که به یک معظل تبدیل شده است می باشد؛ چرا که با زیاد شدن جمعیت و روش استفاده از تاسیسات لوله کشی در ساختمان ها و رعایت نامناسب بهداشت لوله ها دیر یا زود دچار گرفتگی و جرم می شوند، و در این صورت شما نیاز به دانستن روش های لوله بازکن خواهید داشت. در صورت گرفتگی های شدید لوله حتما شما عزیزان با متخصصان شرکت ایران تخلیه تماس حاصل کنید تا گرفتگی لوله هابه طور کامل رفع شود. اگر از آن دسته افرادی هستید که در پاسداران ساکن هستند و در مواقع اضطراری نیاز به لوله بازکنی خیابان پاسداران دارید حتما با مجموعه ما تماس بگیرید تا شرکت ما نزدیک ترین متخصص را جهت باز کردن لوله فاضلاب در پاسداران به منزل شما اعزام کنیم. کاربر گرامی اگر مشکلی در فاضلاب آب و گرفتگی آن رخ داد، کافی است تنها با یک تماس درخواست خود را با متخصصان ما در میان بگذارید.

از کجا بدانیم‌ لوله دچار گرفتگی شده است؟

شاید برای شما عزیزان اتفاق افتاده باشد که لوله منزل دچار گرفتگی شده و بهتر است بدانید نشانه های انسداد لوله فاضلاب چیست؟ در ادامه به آن اشاره می کنیم.

_ جمع شدن آب در سینک ظرف شویی یا روشویی

_ حس کردن بوی بد و نامطبوع از فاضلاب

_تجمع آشغال و مواد در لوله فاضلاب که مانع عبور آب خواهد شد.

_ وجود کف در سینک ظرف شویی یکی از دلایل گرفتگی لوله فاضلاب است.

_چکه کردن آب از سیفون

رعایت نکردن نظافت و تجمع آشغال درون لوله

_ نصب نادرست قطعات لوله و اتصال آن به یکدیگر

_مشاهده حشرات همانند سوسک که معمولا در حمام، توالت و همچنین آشپزخانه

ممکن است شما کاربران گرامی ساکن شهر تهران، منطقه پاسداران باشید، در این صورت اگر با مشکل گرفتگی لوله و چاه فاضلاب مواجعه شدید که یک اتفاق ناخوشایند و طاقت فرسا است حتما با شرکت ایران تخلیه که یکی بهترین شرکت های لوله بازکن پاسداران محسوب می شود تماس حاصل کنید تا متخصصان این شرکت به سرعت خود را به محل گرفتگی برسانند.  

برای استفاده و خدمات بیشتر از لوله بازکنی نیاوران لوله بازکنی قیطریه لوله بازکنی ولنجک میتوانید مراجعه کنید.

 • کلام آخر

در این مقاله کوشش کردیم تا به بررسی موضوع لوله بازکنی در پاسداران بپردازیم. شرکت ایران تخلیه با کادری مجرب و متعهد قادر است تمامی گرفتگی های سخت و آسان را در کوتاه ترین زمان با استفاده از دستگاه های قدرتمند رفع کند.

لوله بازکنی تضمینی یعنی چه؟

لوله بازکنی تضمینی یعنی باز کردن کامل لوله از هر نوع گرفتگی. یعنی ما لوله را باز شده تحویل مشتری میدهیم و در صورت تمایل مشتری، حتما باز بودن مسیر راه آب آزمایش خواهد شد.

آیا لوله بازکنی پاسداران فوری میباشد؟

بله سرویسکاران ما بعد از تماس شما عزیزان خود را زیر ۲۰ دقیقه محل گرفتگی لوله می رسانند.

رفع گرفتگی لوله با چه دستگاه هایی انجام میشود؟

دستگاه واتر جت،پمپ تراکم باد،دستگاه ژنراتور برقی،دستگاه فنرزنی لوله انجام می شود.

27 پاسخ

 1. سلام و خسته نباشید کارتون تو زمینه لوله بازکنی پاسداران عالیه.واقعا جای تشکر داره ممنون ازتون♥️⭐?

 2. سلام از خدماتتون تو شعبه کلاهدوز استفاده کردیم.خدماتی خوبی داشتید ایشالا همینجوری ادامه بدید مچکریم از شرکتتون🌷🌷🌷🌷🌷

 3. عالی از خدماتتون استفاده کردیم در پاسداران نکات بهداشتی انجام شد و اعزام لوله بازکن سریع بود⭐👌❤

 4. عالیه .تماس گرفتیم خدمات خوبی داشتین مرسی از شعبه لوله بازکنی پاسداران❤❤❤❤👏

 5. عالی به نکات خوبی اشاره کردین و با شرکت ایران تخلیه تماس گرفتم واقعا خوب راهنمایی کردن ممنون مرسی🌷🌷🌷

 6. سلام از کلاهدوز تماس گرفتم خدمات خوبی داشتین مچکرم از شرکت ایران تخلیه بابت ارائه خدمات خوبشون
  ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘🤎

 7. سلام از شرکت ایران تخلیه بسیار ممنونم رفع گرفتگی لوله پشت بام انجام گرفت با فنر موفق باشید🤏💖

 8. سلام یه سوالی داشتم از احتشامیه مزاحم میشم برای توالت فرنگی فنر بزنید خط و خش نمیوفته؟!!!

 9. سلام اقای نادری کار ما بدون کثیفی و بدون کوچکترین آسیب به محل گرفتگی لوله انجام میشود و تضمین خدمات با فاکتور را به همراه دارد.

 10. سلام بسیار خدماتتون با کیفیت و خوب بود تشکر میکنم از اقای نظری بابت رفع گرفتگی لوله پشت بام کارشون تمیز بودممنون از ایران تخلیه

 11. سلام بسیار خدمات خوبی ارائه میدین ممنون از ایران تخلیه بابت خدمات خوبشون توی محله ی پاسداران ایشالا همیشه موفق و تنتون سالم 🌷🌷🌷🌷🌷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است
رفع گرفتگی لوله با تصویب نرخ اتحادیه ✔️تضمین کار با فاکتور رسمی بعد اتمام کار 📝 سرویسدهی زیر 20دقیقه محل شما عزیزان 🛵
+