لوله بازکنی زنجان

گرفتگی لوله یکی از رایج ترین مشکلاتی است که برای هر ساختمانی مخصوصاً مجتمع های بزرگ مسکونی، احتمال دارد که رخ دهد. گرفتن لوله یا پر شدن چاه ها معمولاً به دلایل گوناگونی ممکن است که رخ دهند و قبل از بروز این مشکل، اغلب اوقات علائمی را نیز از خود نشان می دهند. خدمات لوله بازکنی زنجان با سابقه ای درخشان در این زمینه، در خدمت عزیزانی که در زنجان سکونت دارند، است.

از آن جایی که گرفتگی لوله و در پی آن، بالا زدن چاه ها عواقب جبران ناپذیری برای اقشار حساس جامعه یعنی کودکان، سالمندان و بیماران تنفسی و قلبی دارد، باید به سرعت در جهت رفع آن اقدام کرد. شرکت لوله بازکنی ایران تخلیه به صورت ۲۴ ساعته و سرویسدهی 20دقیقه ای شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما شهروندان زنجان خواهد بود.

لوله بازکنی زنجان
لوله بازکنی زنجان

دلایل گرفتگی لوله و چاه و خطرات آن

به دلیل آن که هر نوع شی ای می تواند وارد چاه های منزل شود، امکان بروز گرفتگی در قسمت لوله یا سایر بخش های سیستم فاضلاب بسیار زیاد است. با این حال گرفتگی می تواند عوامل دیگری نیز داشته باشد که می توان به موارد زیر را برای آن ها یادآور شد:

ریختن مصالح ساختمانی در هنگام ساخت و ساز به درون چاه

ریخته شدن ایزوگام آب شده در چاه

گرفتگی توسط روغن های جامد و مایع

ریخته شدن باقی مانده غذا و یا تفاله های حاصل از چای

افتادن اشیا سخت داخل لوله

تجمع مو در بخشی از لوله

تجمع الیاف در لوله ها

گاهی اوقات با گرفتن چاه و بالا زدن موقتی آن، برخی از افراد به جای مراجعه به شرکت های خدماتی لوله بازکنی زنجان، خود با استفاده از روش های رایج اقدام به رفع گرفتگی می کنند. در این حالت حتی اگر گرفتگی به صورت موقت رفع و رجوع شود، باز هم امکان گرفتگی مجدد وجود دارد؛ زیرا عامل اصلی گرفتگی هنوز هم پا برجاست. اگر به صورت طولانی مدت این مشکل همراه چاه منزلتان باشد، ممکن است هر یک از مشکلات زیر رخ دهد:

ایجاد پوسیدگی و خوردگی در دیواره لوله

مسدود شدن کامل شیرها و لوله ها

افزایش ضخامت جداره داخلی مخازن حرارتی و مصرف حرارت برای گرم شدن بیشتر آب و حتی خوردگی و پوسیدگی لوله های آب

افت راندمان موتورخانه و مبدل و لوازم حرارتی

سوراخ شدن لوله ها بر اثر استفاده از جرم گیر و مواد شیمیایی برای رفع گرفتگی لوله ها

لوله بازکنی زنجان
لوله بازکنی زنجان

لوله بازکنی زنجان در هر ساعت برای کاربران عزیز

گرفتگی و بالا زدن چاه ها یکی از مشکلاتی است که در هر ساعت از شبانه روز امکان دارد که گریبانگیر هر کسی بشود. از آن جایی که این مشکل باید در اسرع وقت حل شود، باید به شرکت خدماتی ای مراجعه کنید که در تمام شبانه روز فعال باشد. سایت ایران تخلیه که به صورت شبانه روزی به مردم زنجان خدمات لوله بازکنی را ارائه می دهد، خدمات مختلفی را اعم از تخلیه چاه زنجان، لوله بازکنی، باز کردن چاه و… را عرضه می کند.

تیم سرویس کاران سایت ایران تخلیه، همگی از سرویس کاران سابقه دار و مجرب هستند که در کار خود تخصص بسیار بالایی دارند. این تیم باتجربه، می توانند در سریع ترین زمان ممکن هر مشکلی که لوله فاضلاب محل زندگیتان درگیر آن است را برطرف کنند.

نشانه های گرفتگی لوله

خوشبختانه قبل از وقوع گرفتگی های شدید، نشانه هایی از این مشکل را بارها مشاهده خواهیم کرد. این نشانه ها از آن جایی که بسیار تکرار می شوند، می توان با تکیه بر آن و کمک گرفتن از لوله بازکنی ، از بروز گرفتگی و بالا زدن چاه جلوگیری کرد. این نشانه ها شامل موارد زیر هستند:

پخش شدن بوی بد در محیط

تخلیه کند آب در روشویی و سینک ظرفشویی

بالا آمدن موقتی چاه ها

کف کردن زیر سینک ظرفشویی

در صورت مشاهده هر یک از این نشانه ها، بهتر است فوراً با سایت ایران تخلیه ارتباط برقرار کنید تا در هر زمانی از شبانه روز، تیم سرویس کار به محل شما اعزام شوند.

شماره لوله بازکنی زنجان

09905375562

دستگاه لوله بازکنی

در زمان ها گذشته، مردم برای رفع گرفتگی لوله ها و چاه ها خانه شان،از روش های معمول و سنتی مانند استفاده از چوب دستی برای رفع گرفتگی، استفاده می کردند. اما این روش ها جوابگوی تمام نوع گرفتگی ها نبودند؛ بنابراین روش های نوین تری جایگزین این روش سنتی شدند. در این مرحله، فنرهایی دستی اختراع شدند که برای باز کردن انواع گرفتگی ها بسیار مناسب بودند. اما این روش نیز مشکلات مخصوص به خود را داشت. برای مثال باز کردن لوله با این روش زمان زیادی می برد و رعایت بهداشت از طریق این روش بسیار سخت بود.

با وجود این شرایط دستگاهی ساخته شد که نسخه ای جدیدتر از همان فنرهای دستی بود. این دستگاه ها که به فنرهای برقی شهرت دارند، از برق شهری تغذیه می کنند و حجم و وزن کمی دارند اما بسیار موثر و کاربردی هستند. بعدها دستگاه هایی با قابلیت های ویژه ای به بازار آمدند. به طور کلی دو نوع دستگاه لوله بازکن زنجان توسط سرویس کاران ایران تخلیه استفاده می شود: دستگاه پمپ فشار هوا و دستگاه فنر برقی.  

ویژگی فنر لوله بازکنی:

از قدیمی ترین و جواب گو ترین روش ها برای باز کردن لوله فاضلاب استفاده از فنر لوله بازکنی است، این روش با استفاده از فنرهای مخصوص فولادی و فرستادن آنها به درون مسیر لوله کشی صورت می گیرد، این فنر توانایی ریز کردن اجسام را دارد و برای از بین بردن اجسام سخت و بزرگ یا مو مناسب است، همچنین فنر لوله باز کن در دو نوع دستی و برقی وجود دارد، توجه کنید که این کار تخصصی است، انجام آن را به لوله کش ماهر بسپارید.

ویژگی پمپ لوله باز کن:

به منظور حرکت دادن موادی که راه لوله را مسدود کرده اند از پمپ لوله بازکن یا تلمبه استفاده می کنیم، با قرار دادن پمپ این وسیله بر دهانه ی لوله و فشار دسته ی آن به سمت پایین، پمپ لوله باز کن باعث انتقال هوای داخل پمپ با فشار به سمت مسیر لوله ها می شود و درنتیجه اجسام ریز جا به جا می شوند، بهره گیری از این روش تنها برای باز کردن چاه توالت نیست و برای گشایش راه ظرفشویی نیز از آن استفاده می شود.

ویژگی دستگاه تراکم هوا:

کار این وسیله مشابه به کار پمپ لوله بازکن است با این تفاوت که این روش برای رفع گرفتگی ناشی از انباشته شدن خاک یا فضولات مناسب است، در این روش با قرارگرفتن دهانه وسیله بر ابتدای لوله و کشیدن اهرم، هوای فشرده به مسیر لوله کشی وارد می شود و مواد را حرکت می دهد.

لوله بازکنی زنجان
لوله بازکنی زنجان

ویژگی دستگاه فنر برقی

دستگاه های لوله بازکنی انواع مختلفی با ظرفیت های گوناگون دارند که به نسبت استفاده ای که دارند، کاربردهای متنوعی را شامل می شوند. دستگاه های لوله بازکنی قدرت بسیار بالایی دارند که آن ها را متمایز می کند. به دلیل دقت بالای آن ها در حین کار و همچنین رعایت بهداشت بیشتر، دستگاه های لوله بازکنی در زنجان از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. دستگاه های لوله بازکنی سررعت بسیار بالایی دارند؛ به گونه ای که می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن، گرفتگی هر چاه و لوله ای را برطرف کنند.

این نوع دستگاه ها که با استفاده از نیروی برق کار می کنند، بسیار کارآمد تر از روش های دستی برای باز کردن لوله ها هستند. از جمله ویژگی های این دستگاه ها عبارتند از:

مناسب ترین وسیله جهت باز کردن گرفتگی ‌های سخت لوله فاضلاب

وسیله ای کوچک و قابل حمل

دارای سرفنرهای مختلف

قابلیت طویل کردن فنر با استفاده از فنرهای اضافی

سرعت بسیار بالا برای رفع گرفتگی

مجهز به محفظه ای برای جمع‌ کردن فنر

منبع تغذیه از برق شهری

رفع گرفتگی لوله بدون کثیفی
با رعایت بهداشت بدون کثیفی فورب
روش انجام کارلوله بازکنی زنجان
بافنر قوی با دستگاه برقی با پمپ باد و واترجت
چرا اعتماد به لوله بازکنی زنجان؟!
تضمین کار بافاکتور سرویسدهی عالی قیمت پایین
آیا رعایت بهداشت انجام میشود؟!: کلیه افراد با ماسک و ضدغفونی کننده محل انجام میشود
ساعت کار لوله بازکن زنجان؟!
شبانه روزی کلی محدوده زنجان 20دقیقه ای