بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی شریعتی با گارانتی 22778568 بافاکتور بازدید رایگان فوری

ایران تخلیه » لوله بازکنی شریعتی با گارانتی 22778568 بافاکتور بازدید رایگان فوری
لوله بازکنی ظفر

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (22 امتیاز)

لوله بازکنی شریعتی

از جمله مشکلات و اتفاقاتی که امکان دارد برای منزل یا محل کار شما روی دهد، گرفتگی و ترکیدگی لوله محسوب می‌شود. گرفتگی و ترکیدگی لوله به علت‌های مختلفی اتفاق می‌افتد، اما به هرحال این مسئله برای ساکنین ساختمان مشکل‌آفرین خواهد بود و روند زندگی روزمره آن‌ها را با اختلال مواجه می‌کند. این مشکل ممکن است برای هر کس در طول زندگی روی دهد، بنابراین عقل سلیم حکم می‌کند که هنگام روی دادن این مشکل به‌ منظور جلوگیری از آسیب مالی و آلودگی‌های محیطی به فکر راه‌ حل باشید. لوله بازکنی شریعتی هنگام ایجاد این مشکل برای هر یک از شما عزیزان آماده خدمت‌رسانی است. بنابراین شما می‌توانید هنگام گرفتگی یا ترکیدگی لوله از طریق سایت ایران تخلیه اقدام به حل مشکل خود با استفاده از سرویس‌کاران مجموعه لوله بازکنی شریعتی نمایید‌.

لوله بازکنی شریعتی
لوله بازکنی شریعتی

لوله بازکنی با فنر در مجموعه لوله بازکنی شریعتی

گرفتگی لوله در منازل و ساختمان‌ها به عوامل زیادی وابسته است. به‌طور مثال در گرفتگی لوله حمام وجود اشیایی همچون پارچه یا باقی‌مانده‌ مصالحی مانند سیمان، گچ، ماسه و سنگ می‌تواند باعث گرفتگی لوله حمام شود که برای رفع این گرفتگی باید از تجهیزات دیگری استفاده کرد. فنر لوله بازکنی تهران ایران تخلیه بهترین گزینه برای این کار توصیه می‌شود. با استفاده از فنر لوله بازکنی میتوان گرفتگی لوله‌های آشپزخانه، حیاط و پشت‌بام را باز کرد. دو نوع فنر دستی و الکتریکی در بازار وجود دارد که هرکدام کاربرد مخصوص به خود را دارند. به‌طور مثال از فنر دستی برای گرفتگی‌های جزئی و از فنر برقی صرفا برای گرفتگی‌های هاد استفاده می‌شود.

به‌ بیان‌ دیگر فنر لوله‌ بازکنی دستگاهی است که باز کردن گرفتگی لوله‌ها با آن به‌ سادگی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد، بیشتر سرویسکاران از جمله متخصصین لوله بازکنی شریعتی از آن استفاده میکنند. در یک‌سر آن، فنر و متعلقاتی برای حرکت درون لوله وجود دارد که گرفتگی لوله ها را رفع می‌کند و مواد اضافی که در مسیر لوله قرار گرفته است را با خود به بیرون از لوله هدایت می‌کند. در بیشتر مواقع از فنر لوله بازکنی به‌ منظور باز کردن توالت‌های ایرانی، لوله ساختمانی و ظرف‌شویی استفاده می‌شود. توجه داشته باشید که بهتر است برای باز کردن لوله توالت فرنگی از دستگاه تراکم هوا یا فنرهای مخصوص توالت فرنگی استفاده شود تا جداره‌های آن آسیب نبیند.

دلایل گرفتگی لوله

گرفتگی لوله می‌تواند علل گوناگونی داشته باشد؛ سرویس‌کاران لوله بازکنی شریعتی بر اساس دلایل گرفتگی، به صورت تخصصی به باز کردن راه آب فاضلاب می‌پردازند. در این قسمت به دلایل گرفتگی لوله اشاره داریم:

 • گرفتگی لوله پس از تعمیر ساختمان
 • گرفتگی لوله با دستمال
  • گرفتگی لوله با روغن
  • گرفتگی لوله با ریشه درختگرفتگی لوله با اشیا
 • گرفتگی لوله پس از تعمیر ساختمان

  گرفتگی لوله پس از تعمیر ساختمان مشکلی بسیار رایج می‌باشد. گاهی، تعمیر ساختمان در محدوده لوله‌های فاضلاب، باعث می‌شود که نخاله‌های بنایی و تکه‌های خورد شده سیمان، درون چاه افتاده و موجب گرفتگی لوله فاضلاب و نهایتا بسته شدن چاه شوند. توجه کنید که، قبل از شروع عملیات تعمیر ساختمان، چاه فاضلاب را با در پوش ببندید تا گرفتگی رخ ندهد. در حالتی که، در هنگام بازسازی ساختمان، متوجه شدید که لوله فاضلاب دچار گرفتگی شده است، می‌توانید با مشاورین لوله بازکنی شریعتی در ارتباط باشید.

  گرفتگی لوله با دستمال

  افراد بسیار زیادی، بعد از استفاده از سرویس بهداشتی، از دستمال توالت استفاده می‌کنند؛ در بعضی موارد، این دستمال‌ها را در چاه می‌اندازند! همین مسئله، پس از مدتی، باعث جمع شدن دستمال‌های توالت در چاه شده و به مرور زمان، تبدیل به یک مانع بزرگ شده و در‌ نهایت باعث گرفتگی لوله می‌شود.
  در این شرایط، پس از تشخیص گرفتگی لوله با دستمال، باید از اسید لوله بازکنی و فنر چاه بازکن، بزای رفع این مشکل استفاه کنید. البته توجه کنید که، اگر ایندستمال‌ها در ابتدای لوله، جمع شده باشند با یک چوب بلند نیز قابل باز شدن است؛ اما اگر دستمال‌ها سفت شده باشند، بهترین کار آن است که از متخصصین لوله بازکنی شریعتی کمک بگیرید.

  گرفتگی لوله با اشیا

  گاهی ممکن است که در هنگام ورود به سرویس بهداشتی، وسایل موجود در جیبمان، سهواً وارد چاه شود. در این مورد، هوشمندانه‌ترین کار‌ این است که از کارکنان لوله بازکنی شریعتی کمک بگیرید؛ چراکه خارج کردن وسایل از چاه کار راحتی نیست.

  گرفتگی لوله با روغن

  گرفتگی لوله با چربی یکی از مشکلاتی است که همواره افراد خانه را درگیر خود می‌کند. روزانه، ظرف‌های زیادی در سینک ظرفشویی شسته می‌شوند و این امر بدان معناست که چربی بالایی وارد لوله فاضلاب می‌شود. از جایی که چربی حالت چسبندگی داشته و به لوله فاضلاب می‌چسبد، تکرار این امر، باعث انباشته شدن چربی‌ها می‌شود.

  در این حالت، وقتی آشغالی وارد لوله فاضلاب شود، به این چربی‌ها می‌چسبد و باعث گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه می‌شود. در این شرایط بهترین کار آن است که شما از متخصصین لوله بازکنی شریعتی کمک بخواهید.

  گرفتگی لوله با ریشه درخت

  گرفتگی لوله با ریشه درخت، معمولاً برای لوله‌های باغ‌ها اتفاق می‌افتد. این شرایط از آن ‌دست موقعیت‌هایی‌ است که نمی‌توانید، خودتان آن را حل کنید و باید حتماً از یک متخصص کمک بگیرید. متخصصین لوله بازکنی شریعتی افرادی هستند که می‌توانند در این پروسه به یاری شما بیایند.

  از جمله ترفند های باز کردن انواع گرفتگی لوله فاضلاب در مقاله در لوله بازکنی تجریش است.

لوله بازکنی شریعتی
لوله بازکنی شریعتی

انواع فنر لوله بازکنی شریعتی تهران

فنر دستی فنری باریک و طویل به اندازه 100 سانتی‌متر و از جنس فولاد است. شما می‌توانید برای بازکردن گرفتگی‌های جزئی از این فنر استفاده کنید. فنر برقی نیز با نیروی برق کار می‌کند و همچون یک مته پرقدرت می‌تواند فنر را با فشار بالا وارد لوله کند. هنگامی‌ که گرفتگی از طریق فنری دستی رفع نمی‌شود بهتر است از فنر برقی استفاده شود. توجه داشته باشید که فقط متخصصین می‌توانند از فنر برقی برای رفع گرفتگی استفاده‌کنند. متخصصین لوله بازکنی شریعتی مهارت بالایی در رفع گرفتگی لوله‌ها با استفاده از فنر برقی دارند. از فنر برقی برای عمق‌های بالاتر از 10 متر استفاده می‌شود. نیروی موردنیاز برای چرخش و راه‌اندازی فنر توسط موتور متصل به برق ایجاد می‌شود. سر فنر نیز متناسب با نوع و میزان گرفتگی تعویض شده که میتوان از سر فنرهای متفاوتی استفاده کرد. در ادامه با انواع سر فنرها آشنا خواهید شد:

 • سر فنر الماسی
 • سر فنر اسیدی
  • سر فنر کوزه‌ای
  • سر فنر برس‌دار
  • سر فنر نیزه‌ای
  • سر فنر چاقویی
  • سر فنر ابزار گیر
  • سر فنر میله فنری

  سر فنری الماسی

  به طور کلی، الماس سنگ را خراش داده و خورد می‌کند؛ پس سر فنر الماسی برای خرد کردن اجسام سخت، مثل آجر و سنگ‌های موجود درون چاه، مناسب بوده و کاربردهای فراوانی دارد. اگر پس از استفاده از این نوع فنر، همچنان درگیر مشکل گرفتگی چاه بودید، می‌توانید یکی از متخصصین لوله‌ بازکنی شریعتی را به زحمت بی‌اندازید.

  سر فنری اسیدی

  باتوجه به اینکه، بعضی مناطق مثل، لوله فاضلاب توالت اسیدی است، یک فلز معمولی ممکن است آنچنان کارایی نداشته باشد و زود به زود دچار خرابی شود؛ در این شرایط، باید از سر فنر اسیدی و ضد خورندگی استفاده نمود. شما می‌توانید از کارکنان خبره لوله بازکنی شریعتی، در تشخیص بهترین نوع فنر برای گرفتگی‌های لوله کمک بگیرید.

  سر فنر کوزه‌ای

  سر فنر کوزه‌ای، نوع دیگر از فنرهایی‌ است که باتوجه به میزان گرفتگی لوله‌ها، توسط لوله بازکنی شریعتی به کار گرفته می‌شود. این مدل سر فنر، باتوجه به شکل متفاوتی که دارد، می‌تواند به عنوان یکی از پرکاربردترین انواع سر فنرها به شمار رود.

  سر فنر برس‌دار

  سر فنر برس‌دار، نوع دیگر سر فنر مورد استفاده متخصصین لوله بازکنی شریعتی می‌باشد. این نوع سر فنر، همانطور که از نامش پیداست، دارای برس می‌باشد. برس این نوع سر فنر، باعث می‌شود تا علاوه‌ بر باز شدن لوله، رسوبات چسیبیده به دیواره لوله‌ها را پاک می‌کند.

  سر فنر نیزه‌ای

  همانگونه که از نام این ابزار پیداست، نوک این سر فنر نیزه‌ای بوده و برای مناطقی مثل، ماسه و خاکی که سفت ‌هستند، یا اجسامی که درون آن خاک و ماسه سفت شده‌اند مناسب می‌باشد. اگر پس از استفاده از این نوع فنر همچنان مشکل رفع نشد، می‌توانید از متخصصین لوله بازکن شریعتی کمک بگیرید.

  سر فنر چاقویی

  در میان انواع سر فنرهای لوله بازکنی، یکی از خاص‌ترین مدل‌ها، سر فنر، چاقویی می‌باشد که برای پارچه و مواد الیافی درون چاه‌گیر کرده اند، کاربرد دارد. روش کار این ابزار، بدین صورت بوده که پارچه را قطعه قطعه کرده تا راحت‌تر خارج شود. استفاده از این نوع فنر کمی تخصصی می‌باشد، بهتر‌ است برای استفاده از آن، از کارکنان لوله بازکنی شریعتی کمک بگیرید.

  سر فنر ابزارگیر

  سر فنر ابزارگیر از آن دست سر فنرهایی است که برای اتصال ابزار شکسته شده در لوله استفا‌ده می‌شود. گاهی ممکن است که فنرها در لوله بشکنند و گیر کنند؛ در این موقعیت بهتر است که بدون هیچ اقدام خاصی، در اولین قدم، از مشاورین لوله بازکنی شریعتی مشاوره بگیرید و هماهنگی‌های لازم برای به کار گیری متخصصین را انجام دهید.

  سر فنر میله فنری

  با معرفی انواع گوناگون سر فنر لوله بازکنی، متوجه می‌شوید که در زمان‌هایی که لوله‌ها و چاه‌ها عمیق‌تر بوده و نیازی به فنر بلند‌تر است، از سر فنر میله فنری برای متصل کردن دو فنر، استفاده می‌شود تا این عملیات در عمق بیشتری انجام شود. البته که بهتر‌است که برای رفع گرفتگی‌های عمیق لوله، از متخصصین لوله بازکنی شریعتی کمک گرفت.

تحفیف ویژه 20% با استفاده از لوله بازکنی الهیه

لوله بازکنی خیابان شریعتی فوری
ایرانی فرنگی سینک آشپزخانه لوله فاضلاب
ضمانت کاری لوله بازکنی شریعتی
تضمین بافاکتور و بازکردن100%لوله
سرویسدهی کل شریعتی شبانه روزی فوری در محل
زمان سرویسدهی درشریعتی زیر ۲۰ دقیقه در محل شما حاضر میباشند.
تایم کاری شرکت ایران تخلیه شبانه روزی آماده خدمات رسانی

لوله بازکنی شریعتی

روش‌های خانگی رفع گرفتگی لوله

قبل از کمک گرفتن از متخصصین لوله بازکنی شریعتی، می‌توانید روش‌های خانگی رفع گرفتگی لوله را امتحان کنید. این روش‌ها عبارت‌اند از:

 • استفاده از شوینده
 • استفا‌ده از جوش شیرین
 • استفاده از جارو برقی
 • استفاده از آب گرم
 • استفا‌ده از سرکه

استفاده از شوینده

استفاده از شوینده برای باز کردن لوله، یکی از روش‌های مرسوم می‌باشد که توسط بسیاری از خانم‌های خانه‌دار‌ امتحان شده است. در این روش بهتر است که در ابتدا میزان گرفتگی لوله مشخص شود. اگر که میزان گرفتگی بالا ‌و عمیق بود، بهترین کار آن است که از متخصصین لوله بازکنی خیابان شریعتی کمک گرفت؛ اما اگر تشخیص دادید که روش‌های خانگی نیز به باز شدن لوله کمک می‌کند، می‌توانید از شوینده به همراه آب گرم استفا‌ده کنید.

استفاده از جوش شیرین

استفاده از جوش شیرین، ابتدایی‌ترین روش برای باز کردن لوله است. جوش شیرین که یک ماده خام است، می‌تواند تاثیر زیادی بر باز شدن لوله‌های فاضلاب داشته باشد. هرچند که باید توجه داشته باشید، استفاده از جوش شیرین به مقدار زیاد می‌تواند مخرب باشد و در این حالت بهترین کار کمک گرفتن از کارکنان لوله بازکنی شریعتی می‌باشد.

استفاده از جارو برقی

استفا‌ده از جارو برقی می‌تواند روشی دیگر برای باز کردن لوله‌های گرفته شده باشد؛ البته که اگر باز کردن لوله توسط جارو برقی را، به متخصصین لوله بازکنی شریعتی بسپارید، نتیجه بهتری خواهید گرفت.

استفا‌ه از آب گرم

به طور کلی، استفاده از آب گرم را نمی‌توان به عنوان یک راه حل برای باز کردن لوله دانست. این روش جزو ابتدایی‌ترین اقدام برای باز کردن لوله است؛ البته که نتیجه خوبی نیز ندارد. چراکه زمانی که لوله دچار گرفتی می‌شود، راه حلی کاربردی‌تر لازم است. از همین رو، کمک گرفتن از متخصصین لوله بازکنی شریعتی راه حلی هوشمندانه محسوب می‌شود.

استفا‌ده از سرکه

استفاده از سرکه به هیچ عنوان توسط متخصصین لوله‌ بازکنی شریعتی توصیه نمی‌شود. این روش ممکن است تنها در ۱۰٪ مواقع نتیجه مثبتی داشته باشد. استفاده از سرکه باعث ایجاد بوی بد و نامطبوع داخل منزل می‌شود. می‌توان گفت که، مخلوط شدن بوی فاضلاب و سرکه تقریباً غیر قابل تحمل است.

معرفی مشکل گرفتگی لوله با لوله بازکنی در شریعتی

در صورتی که در لوله‌های ساختمان انسدادی ایجاد شود، ممکن است باعث ایجاد مشکلات جدی شود. این مشکلات شامل آلودگی هوا، افت فشار در سیستم لوله‌کشی و حتی خرابی دستگاه‌های آشپزخانه و سرویس بهداشتی می‌شود. به همین دلیل، برای رفع مشکلات انسداد لوله باید به متخصصان مجرب و ماهر در این زمینه اعتماد کرد.

تماس با مراکز معتبر لوله بازکنی خیابان شریعتی

مراکز معتبر لوله بازکنی با تجهیزات پیشرفته و تخصص کافی در این زمینه، آماده رفع مشکلات شما در اسرع وقت هستند. با توجه به اینکه استفاده از دستگاه‌های لوله بازکنی نیازمند تخصص کافی است، برای جلوگیری از وارد آمدن آسیب جدی به سیستم لوله‌کشی و به همین ترتیب، هزینه‌های سنگین تعمیرات و تعویض سیستم لوله‌کشی فاضلاب، حتما از مراکز معتبر تقاضای اعزام نیرو داشته باشید.

با توجه به اینکه مشکلات انسداد لوله می‌تواند باعث خسارت جدی به ساختمان شما مشتریان عزیز شود، توصیه می‌شود که از مراکز معتبر لوله بازکنی خدمات دریافت کرده و از تخصص و تجربه آن‌ها در رفع مشکلات خود بهره بگیرید. در نهایت، برای جلوگیری از بروز مشکلات انسداد لوله، توصیه می‌شود که از شرکت‌های معتبر در زمینه خدمات لوله بازکنی خدمات دریافت کنید.

لوله بازکنی شریعتی

شما عزیزان و مشتریان محترم از لوله بازکنی سهروردی لوله بازکنی تهرانسر لوله بازکنی پونک لوله بازکنی نیاوران میتوانید در صورت نیاز استفاده کنید.

ایران تخلیه

مجموعه ایران تخلیه ارائه ‌دهنده خدمات لوله بازکنی شریعتی، تخلیه چاه و درآوردن اشیا و طلا از لوله می‌باشد. این شرکت با بیش از ۱۸ سال سابقه، می‌تواند به یاری شما بیاید. همچنین این مجموعه در نظر دارد تا با انجام فعالیت‌هایی با کیفیت عالی و لوله‌ بازکنی با قیمت منصفانه، رضایت مشتریان را جلب کند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت ایران تخلیه، از متخصصین لوله بازکنی شریعتی وقت گرفته و باز کردن لوله‌ها را به آنان بسپارید.

جمع بندی

همانطور که در متن بالا گفته شد، گرفتگی لوله، یکی از بدترین مشکلاتی است که ممکن است برای هر خانه‌ای رخ دهد. اگر هر زمانی دچار مشکل شدید، می‌توانید با کمک متخصصین ایران تخلیه در زمینه حفرچاه تهران و لوله بازکنی این مسئله را بر طرف کنید. مهم‌ترین زمان اقدام برای رفع گرفتگی چاه است. بهترین زمان برای باز کردن لوله، ساعات ابتدایی بروز این‌ مشکل می‌باشد.

سوالات متداول

ساعات ارائه خدمات مجموعه ایران تخلیه چگونه است؟

شما می‌توانید یه صورت شبانه روزی از خدمات این شرکت استفاده کنید.

مجموعه ایران تخلیه در چه مناطقی خدمات ارائه می‌دهد؟

این مجموعه به تمام نقاط ایران، سرویس‌کار اعزام می‌کند.

3 پاسخ

 1. سلام بسیار محتوای کاربر پستدی به اشتراک گذاشته بودین واقعا ممنونم از ایران تخلیه❤🌹🌹🌹

 2. سلام و عرض ادب با تشکر از لوله بازکنی شریعتی ایران تخلیه .تماس بگیریم کی تشریف میارید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است