بازکردن انواع لوله با دستگاه پیشرفته✔ارائه فاکتور+بعد از اتمام کار سرویسدهی زیر ۲۰ دقیقه🛵

لوله بازکنی لویزان | بازدید رایگان + 20دقیقه ای | 22778568 بافاکتور

ایران تخلیه » لوله بازکنی لویزان | بازدید رایگان + 20دقیقه ای | 22778568 بافاکتور
لوله بازکنی شریعتی

راهنمای مطالعه

4.9/5 - (58 امتیاز)

لوله بازکنی لویزان

لوله بازکنی لویزان از جمله خدماتی به شمار می رود که در صورت رفع گرفتگی لوله فاضلاب و چاه آب استفاده می شود. گرفتگی لوله های فاضلاب از آن دسته مشکلاتی می باشد که افراد معمولا هر چند ماه درگیر آن می شوند. امروزه آپارتمان و ساختمان هایی که لوله های فاضلاب مشترکی دارند بیش تر با گرفتگی لوله مواجه هستند. در این صورت اگر ساکن منطقه لویزان هستید شرکت ایران تخلیه با کادری مجرب به صورت شبانه روزی در اختیار مردم قرار دارد تا در صورت گرفتگی لوله های ساختمان آن ها را به صورت سریع و در عرض چند دقیقه رفع کند.

لوله بازکنی لویزان را به متخصصان ایران تخلیه بسپارید

لوله بازکنی تهران در واقع بر طرف کردن گرفتگی های توالت فرهنگی، سینک ظرفشویی و… که به یک معظل تبدیل شده است می باشد؛ چرا که با زیاد شدن جمعیت و روش استفاده از تاسیسات لوله کشی در ساختمان ها و رعایت نامناسب بهداشت لوله ها دیر یا زود دچار گرفتگی و جرم می شوند، و در این صورت شما نیاز به دانستن روش های لوله بازکن لویزان خواهید داشت. در صورت گرفتگی های شدید لوله حتما با متخصصان شرکت ایران تخلیه تماس حاصل کنید تا گرفتگی لوله ها رفع شود. اگر از آن دسته افرادی هستید که در منطقه لویزان ساکن هستند و در مواقع اضطراری نیاز به لوله بازکن لویزان دارید حتما با مجموعه ما تماس بگیرید تا شرکت ما نزدیک ترین متخصص را جهت باز کردن لوله فاضلاب در منطقه لویزان به منزل شما اعزام کنیم. کاربر گرامی اگر مشکلی در فاضلاب آب و گرفتگی آن رخ داد، کافی است تنها با یک تماس درخواست خود را با متخصصان ما در میان بگذارید.

لوله بازکنی لویزان
لوله بازکنی لویزان

 لوله بازکنی لویزان:لوله بازکنی تضمینی و بدون خرابی و کثیف کاری،
 لوله بازکنی در لویزان،بازدید و مشاوره رایگان در زمینه لوله بازکنی،
 لوله بازکنی لویزان:آشنایی با کلیه روش های لوله باز کنی درلویزان،
لوله بازکن درلویزان:فنر زنی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب با مدرن ترین دستگاه های فنرزنی فولادی،
 لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور برقی و پمپ تراکم مواد بدون خرابی،
تخلیه چاه با تانکر بزرگ به همراه پمپ های لجن کش و کفکش و ساکشن،
استفاده از لوله کش های خبره و ماهر و تخلیه چاه در لویزان،

لوله بازکنی لویزان با تجهیزات کامل در این منطقه

لویزان واقع در منطقه ۴ شهرداری تهران از دهکده‌های قدیمی شمیران، از شمال به ازگل، از جنوب به تپه‌های شمس‌آباد، از غرب به حسین‌آباد و از شرق به شیان محدود می‌شود

لویزان در لغت به معنی محل غله کوفته و هنوز از کاه جدا نشده‌است. در ترکیب له آویزان به معنی محل تهیه آب انگوری است و تلفظ آن به صورت لویشان در فرهنگ نامه‌های فارسی آمده‌است.

شغل اهالی محل در دوران گذشته علاوه بر زراعت و گاوداری، اشتغال در کارخانه اسلحه سازی و صنایع نظامی بوده و خانه‌های سازمانی لویزان، معروف به «چهارصد دستگاه»، مخصوص کارمندان ارتش و صنایع دفاع است که در شمال این منطقه واقع است. دکتر منوچهر ستوده دربارهٔ لویزان می‌نویسد

لویزان از دهکده‌های قدیمی شمیران و در شمال شرقی مبارک‌آباد است. در شش کیلومتری شرق تجریش است و از شمال به ازگل و از جنوب به شمس‌آباد و از غرب به حسین‌آباد و از شرق به شیان محدود می‌شود. اراضی این ده متعلق به آقای هروی(بصیرالدوله) است. جمعیت این ده ۸۵۷ تن مرد و ۴۵۵ تن زن است که جمعاً به ۱۳۱۲ تن می‌رسند و بیشتر افراد بومی هستند. در جنوب شرقی ده تپه‌ای است که گورستان عمومی ده است و مرقد امام زاده‌ای بر بالای تپه است. محصولات این دهکده غلات و حبوبات است. توت فرنگی و گیلاس دارد. محلی‌ها به گاوداری مشغولند. آب بهاره رودخانه شاه آباد به این‌جا می‌رسد و اهالی از آن استفاده می‌کنند. در شرق این آبادی چهارصد دستگاه ساختمان برای کارمندان و درجه داران ارتش ساخته شده‌است

 • نحوه لوله بازکن در منطقه لویزان به چه صورت است؟

شرکت ایران تخلیه قادر است لوله های گرفته شده را با استفاده از مواردی که در ادامه مقاله ذکر شده است باز کند، که شامل:

 1. استفاده از دستگاه تراکم هوا: لوله های سخت گرفته شده اند به هیچ عنوان با پمپ زنی رفع نمی شود، و در این صورت استفاده از دستگاه تراکم هوا گزینه فوق العاده ای به شمار می رود که با تجمع هوا در مخزن دستگاه و با فشار ناگهانی هوا که وارد لوله می شود آن را باز می کند. این دستگاه هیچ آسیبی برای لوله ها ایجاد نمی کند. اگر لوله های فاضلاب ساختمان نشتی دارد یا پوسیده شده است، قادر بر انجام این کار نیستید می توانید نظر سرویس کاران لوله بازکنی لویزان که همیشه بهترین پیشنهاد است را در اولویت قرار دهید.

باز کردن لوله های فاضلاب و چاه توسط فنر برقی: لوله بازکنی لویزان با کمک فنر یکی از رایج ترین روش محسوب

 1. می شود. اگر جسم بزرگ تری راه عبور آب را مسدود کرده باشد انتخاب فنر برای رفع گرفتگی لوله گزینه فوق العاده ای می باشد. این فنر مخصوص وسیله ساده ای است که توسط موتور دیگر کار می کند. جنس فنر برقی فولاد است و به همین دلیل باز کردن لوله در کم ترین زمان انجام می شود. در این صورت می توان گفت با گیر گردن اجسام خارجی درون لوله می توانید با فنر برقی در لویزان برای خارج کردن جسم خارجی اقدام کنید.

استفاده از دستگاه لوله بازکن واتر جت( این دستگاه زمانی کاربرد دارد که لوله خیلی سخت گرفته باشد): لوله بازکن ژنراتور یکی از قوی ترین دستگاه لوله بازکنی در میان سرویس کاران به شمار می رود. این دستگاه در گرفتگی های سر سخت مورد استفاده قرار گرفته و حتی قادر است لوله هایی که متراژ بالایی دارند را به آسانی باز کند. این روش به صورتی است که آب با فشار بسیار زیادی وارد

 1. لوله فاضلاب می شود فشار آن به قدری بالا است که می تواند آلومینیوم را برش دهد.
 2. لوله بازکن دستی: لوله بازکن دستی وسیله ای است که جنس پلاستیکی دارد و شکل ظاهری آن ساده و اما بسیار پرکاربرد است. شاید در برخی از خانه های قدیمی شاهد اینگونه لوله بازکن ها شده باشید که از آن معمولا برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب و چاه ها استفاده می کنند.

(نکته مهم)

اگر لوله های فاضلاب و یا توالت دچار گرفتگی شده است به هیچ عنوان بدون اطلاعات قبلی اقدام به استفاده از محلول لوله بازکنی نکنید، زیرا اگر گرفتگی در مسیر لوله قرار گرفته باشد محلول اسید درون لوله جمع می شود و هیچ راهی برای عبور ندارد، اگر جنس لوله ساختمان چدن یا آهن باشد سوراخ می شود، همچنین اگر لوله ساختمان پلیکا باشد بخش هایی که توسط چسب به یکدیگر چسبانده شده اند از هم جدا شده و شاهد چکه کردن آب خواهید شد.

لوله بازکنی لویزان
لوله بازکنی لویزان

لوله بازکنی لویزان با پشتیبانی عالی و خدمات فاضلاب

رفع گرفتگی فاضلاب در لوله بازکنی چاه بازکنی لویزان،حفاری چاه درلویزان

لایروبی و طوقه چینی چاه درلویزان،تخلیه چاه درلویزان،

بازو بسته کردن درب چاه در. چاه بازکنی درلویزان،تخلیه چاه با تانکر ۱۲۰۰۰ لیتری درلویزان

لایروبی چاه با نیسان فوری درلویزان،تخلیه چاه فاضلاب با تانکر ۶۰۰۰ لیتری،

رفع گرفتگی هر گونه لوله درلویزان،طوقه چینی و کول گذاری چاه،

نحوه بازکردن لوله فاضلاب در لویزان:

1. باز کردن لوله های فاضلاب سینک ظرفشویی توسط پمپ هوا،
2. استفاده از دستگاه پیشرفته تراکم هوا برای باز کردن لوله توالت فرنگی و فاضلاب،
3.مهمترین روش استفاده از فنر لوله بازکنی جهت باز کردن انواع لوله های فاضلاب،
.4 استفاده از لوله بازکن های شیمیایی جهت باز کردن که نتیجه کمتری دارد،
5. استفاده از مایع چاه بازکنی که کاربرد کمتری دارد،

بازکردن انواع گرفتگی لوله؟! لوله فاضلاب و انواع لوله های ساختمان
تایم خدمات رسانی در شعبه لویزان
زیر 20دقیقه خدمات سرویسدهی میشود
ضمانت شعبه لوله بازکن لویزان؟! تحویل لوله باز شده و بافاکتور اتحادیه
زمرفع گرفتگی انواع لوله در لویزان
ملوله سینک ایرانی وفرنگی کفشور….
بازکردن لوله ها با دستگاه های؟! با فنر پمپ باد دستگاه واتر جت

ساعت کاری لوله بازکن لویزان به چه صورت است؟

شرکت ایران تخلیه با سرویس دهی کامل در زمینه رفع گرفتگی چاه و لوله به صورت ۲۴ ساعته در اختیار مردم شریف منطقه لویزان قرار دارد.  این شرکت با چندین سال سابقه می تواند گرفتگی های سرسخت را در کوتاه ترین زمان ممکن باز کند. همان طور که می دانید با وارد شدن اجسام خارجی به درون لوله باعث گرفته شدن آن شده و در این صورت مانع عبور آب

به بیرون می شود،  با گذشت زمان چربی و لجن ها روی هم انباشته شده و جلوی عبور آب را کامل می گیرند و در این صورت آب چاه بالا میزند. اگر با این اتفاق مواجه شدید کافیست با متخصصین شرکت ایران تخلیه که به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند تماس حاصل کنید تا سرویس کاران خود را سریعا به محل گرفتگی اعزام کنند. یکی از مزایای شرکت ایران تخلیه خدمات رسانی در ایام تعطیل به صورت ۲۴ در منطقه لویزان می باشد.

لوله بازکنی لویزان
لوله بازکنی لویزان

حفر چاه نو درلویزان:

حفر چاه نو؛حفر چاه فاضلاب،حفر چاه ارت،حفر چاه نو توسط نیروی انسانی ماهر.انجام انواع حفاری و کنده کاری درلویزان، 

طوقه چینی درلویزان:

طوقه چینی درب چاه از ضروریات چاه می باشد.انجام انواع طوقه چینی و باز و بسته کردن درب چاه در لوله باز کنی لویزان،

کول گذاری فاضلاب درلویزان:

کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه توسط نیروهای مجرب در شرکت (ایران تخلیه)،

مراحل لوله بازکنی با فنر برقی توسط متخصصین ایران تخلیه:

آماده کردن تجهیزات و اتصالات،وارد کردن فنر داخل لوله فاضلاب،
روشن کردن دستگاه،تلاش برای برطرف کردن مشکل و بازگشایی مسیر فاضلاب،
استفاده از نکات کلیدی برای شستشوی لوله فاضلاب،
تمیز کردن جداره رسوب گرفته شده لوله،
ریختن آب برای تمیز کردن محل،

 طرز استفاده فنر لوله بازکنی درلویزان:

از قدیمی ترین و جواب گو ترین روش ها برای باز کردن لوله فاضلاب استفاده از فنر لوله بازکنی است، این روش با استفاده از فنرهای مخصوص فولادی و فرستادن آنها به درون مسیر لوله کشی صورت می گیرد، این فنر توانایی ریز کردن اجسام را دارد و برای از بین بردن اجسام سخت و بزرگ یا مو مناسب است، همچنین فنر لوله باز کن در دو نوع دستی و برقی وجود دارد، توجه کنید که این کار تخصصی است، انجام آن را به لوله کش ماهر بسپارید.

پمپ لوله باز کن:

به منظور حرکت دادن موادی که راه لوله را مسدود کرده اند از پمپ لوله بازکن یا تلمبه استفاده می کنیم، با قرار دادن پمپ این وسیله بر دهانه ی لوله و فشار دسته ی آن به سمت پایین، پمپ لوله باز کن باعث انتقال هوای داخل پمپ با فشار به سمت مسیر لوله ها می شود و درنتیجه اجسام ریز جا به جا می شوند، بهره گیری از این روش تنها برای باز کردن چاه توالت نیست و برای گشایش راه ظرفشویی نیز از آن استفاده می شود.

دستگاه تراکم هوا:

کار این وسیله مشابه به کار پمپ لوله بازکن است با این تفاوت که این روش برای رفع گرفتگی ناشی از انباشته شدن خاک یا فضولات مناسب است، در این روش با قرارگرفتن دهانه وسیله بر ابتدای لوله و کشیدن اهرم، هوای فشرده به مسیر لوله کشی وارد می شود و مواد را حرکت می دهد.

لوله بازکنی لویزان

 

لوله بازکنی لویزان در ایام کرونا در خدمت شما عزیزان

انجام خدمات لوله و چاه بازکن در منطقه لویزان حتی در روز های تعطیل و ایام کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی صورت می گیرد. وسایل های لوله بازکنی از جمله فنر با مواد ضدعفونی کننده کاملا تمیز کرده و به محض حضور در منزل از ماسک استفاده می شود. به طور کلی تمام مراحل لوله بازکنی با رعایت بهداشت انجام می شود.

تخلیه انواع چاه های فاضلاب با دستگاه مکنده با کمترین تخریب درب چاه،

۲-تخلیه چاه جزبی و تخلیه چاه سپتیک،۳-تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب،

۴-لایروبی و کف تراشی چاه به وسیله نیروی انسانی مجرب،

۵-حفر چاه نو،۶-طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه،

۷-رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب،۸-رفع نم حمام،آشپزخانه و توالت،

لوله بازکنی با دستگاه مخصوص ، فنر لوله بازکنی،
 لوله بازکنی شرکت ایران تخلیه شبانه روزی، نصب سیفون توالت ایرانی و توالت فرنگی،
بازکردن لوله بصورت تضمینی در توسط کادر مجرب در لوله بازکنی لویزان
لوله بازکنی شرکت ایران تخلیه با ژنراتور با فنر فولادی ، فنر لوله بازکنی دورانی و فولادی،
لوله بازکنی لویزان تهران:شرکت ایران تخلیه با دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا ، لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی،
لوله بازکنی شرکت ایران تخلیه با فنر لوله بازکنی و پمپ، لوله بازکنی  تهران به صورت فوری و حرفه ای با کادر مجرب،
لوله بازکنی شرکت ایران تخلیه و از بین بردن تضمینی بوی بد چاه و فاضلاب در لوله باز کنی لویزان،
لوله بازکنی شرکت ایران تخلیه تهران و رفع بوی بد سیفون و چاه توالت در لوله بازکنی لویزان،
لوله بازکنی شرکت ایران تخلیه و بیرون آوردن گوشی و وسایل گرانبها از سیفون توالت،

لوله بازکنی لویزان

لایروبی و رسوب زدایی چاه چگونه انجام می گیرد؟

بعد از تخلیه کامل چاه برای کف تراشی چاه کهنه نیروی متخصص لایروبی چاه شرکت ایران تخلیه وارد چاه شده و رسوب های دیواره و کف را می تراشد و آن ها را از داخل چاه خارج می کند.

لایروبی و رسوب کنی توسط لجن کشی چاه کهنه توسط نیروی انسانی در لویزان،

لایروبی و تخلیه چاه و تراش دادن دیوار ها و کف چاه توسط نیروی انسانی در لویزان،

لایروبی و رسوب زدایی با دستگاه لجن کشی به وسیله ی ماشین نیسان ویا خاور درلویزان،

 برای خدمات بیشتر از و اطلاعات بیشتر از مقاله های لوله بازکنی سهروردی،لوله بازکنی منطقه شهرک غرب ،لوله بازکنی در قیطریه ،لوله بازکنی ونک ، لوله بازکنی عباس آباد میتوانید استفاده کنید.

10 پاسخ

 1. سلام همه چی اوک‌ بود ممنون از ایران تخلیه

 2. سلام لوله کشی به خوبی انجام شد ممنون از ایران تخلیه

 3. سلام شرکت شما واقعا خدماتش تو شمال تهران عالیه ممنون از لوله بازکتی لویزان.👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿

 4. کارتون تمیز و از لوله بازکنی لویزان تشکر کاملو دارم ممنون💖💖💖💖💖

 5. سلام بسیار کارتون با کیفیت بود و محتوای عالی به اشتراک گذاشته بودین تشکر از ایران تخلیه.تماس گرفتم از شیان کارتون تمیز بود و فنرزنی لوله به خوبی انجام شد⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️

 6. کیفیت کارتون بالا بود رفع گرفتگی لوله کفشور با فنر بدون کثافت کاری انجام گرفت متشکرم از شرکت ایران تخلیه♥️♥️♥️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی برداری ممنوع است